جمعه ۱۵ فروردینساعت ۱۵:۴۷Apr 2020 3

اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
دولت وعده داده به سه میلیون نفر اقشار به شدت آسیب پذیر که فاقد درآمد ثابت، بیمه، منزل شخصی و ... هستندبخاطر شیوع کرونا کمک بلاعوض پرداخت کند، اما گویا برخی، از دریافت این کمک جامانده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناسان اقتصادی معتقدند، یکی از فرصتها در پسا کرونا در کشور ما مانیتورینگ دقیق مشاغل غیر رسمی و پیوند دادن هر چه بهتر آنها با ساختارهای اجتماعی و حمایتی برای آسیب پذیری کمتر آنها در بحرانهای بعدی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز پنجشنبه بازار جهانی تحت تاثیر بالا ماندن ارزش دلار کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: در روز 13 فروردین ماه از ورود و خروج خودروها از شهری به شهر دیگر ممانعت به عمل می آید و تخلف از این موضوع جریمه 500 هزار تومانی را به همراه خواهد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: میزان مصرف بنزین از ابتدای سال جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 48 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۵   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی خبر داد، در بخش مسکن، امسال صد هزار واحد مسکونی در بخش بافت های فرسوده و 300 هزار واحد دیگر در بخش طرح ملی تامین مسکن ساخته خواهد شد که نقشی مهم در تحرک بخشی به اقتصاد کشور در ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
بررسی آمار های منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) حاکی از کاهش 27.3 درصدی صادرات سیگار در 11 ماهه سال گذشته است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۶۵ سایت دیگر  
رییس بانک مرکزی از مشخص شدن ساز وکار پشتیبانی از طرح بزرگ تأمین 75 هزار میلیارد تومانی برای حمایت از کسب وکارهای آسیب دیده از شیوع کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سقوط قیمت نفت در بازارهای جهانی کماکان ادامه دارد. تحلیلگران معتقدند که قیمت نفت تا پایان سال 2020 از مرز 40 دلار فراتر نخواهد رفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی در بخشنامه ای اعلام شد، بخشنامه نحوه حضور کارمندان در ادارات، بانک ها و بیمه ها تا 20 فروردین 99 تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: هنوز ابلاغ رسمی مبنی بر ادامه تعطیلی مغازه ها تا 20 فروردین به ما اعلام نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس گفت: علاوه بر ارائه تسهیلات مناسب به کارگران رسمی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۵   + ۹۴ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه کشور، کفِ حقوق بازنشستگان را 2 میلیون و 800 هزار تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
اعتبار کارت های بازرگانی که تاریخ انقضای آن ها از ابتدای فروردین تا پایان اردیبهشت است بصورت خودکار تمدید شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی طرح حمایتی معیشتی در تشریح آخرین ارزیابی های انجام شده برای افزایش تعداد گیرندگان یارانه معیشتی در سال 99 از امکان ثبت نام مجدد برای متقاضیان یارانه معیشتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: قیمت مصوب برای ماسک N95 که در داخل استان تولید می شود 8 هزار و 500 تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۵   + ۸۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: بر اساس برآورد ما بیماری کرونا 15 درصد جامعه شاغل و تولید ناخالص ملی را تحت تأثیر قرار داده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: از 12 اسفند ماه سال گذشته تاکنون بیش از 700 مورد نظارت بر اماکن گردشگری انجام و منجر به پلمب 23 واحد متخلف شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۵۵    
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در معاملات امروز (دوشنبه) با کاهش 50 هزار تومانی قیمت نسبت به دیروز به بهای 6 میلیون و 250 هزار تومان ارزش گذاری شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۴۰   + ۷۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در توئیتی نوشت: با تامین منابع برای همسان سازی حقوق بازنشستگان حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری افزایش می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۲۵   + ۷۰ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن از بسته جهش تولید در سال 99 که برای رونق بخشی به بازار مسکن و ساختمان است رونمایی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۱۳۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ 47 ارز را برای امروز 11 فروردین، اعلام کرد که بر اساس آن ارزش 23 ارز از جمله یورو و پوند کاهش یافت و نرخ 10 ارز دیگر افزایش یافت. دلار و 13 ارز دیگر هم ثابت ماند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۳۸ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر وخامت شیوع ویروس کرونا و جنگ قیمت میان عربستان سعودی و روسیه، به شدت کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ضریب اشغال مراکز اقامتی استان به صفر رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن، بخشی از برنامه های سال جدید آن بانک را ارایه تسهیلات 100 میلیون تومانی به 140 هزار واحد مسکن طرح اقدام ملی عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
جلسه کارگروه مدیریت آثار و پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا، به ریاست دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۰۰   + ۷۱ سایت دیگر  
مرغ تازه در میادین میوه و تره بار به پایین ترین قیمت خود در 16 ماه گذشته یعنی از آذر 97 تا به امروز رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت در ستاد سوخت اعلام کرد: ناوگان حمل و نقلی که در طرح فروش اینترنتی مشارکت کنند، 20 درصد سهمیه مازاد بر سقف پیمایش همان روز خود دریافت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
پنجمین مرحله کمک های معیشتی دولت و اولین یارانه معیشتی سال 99 ساعت 24 امشب (یکشنبه 10 فروردین) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
در مرحله اول ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن حدود 65 هزار نفر در شهرهای کمتر از 100 هزار نفر ثبت نام کردند که با توجه به شروط پنجگانه 33 هزار نفر از آنها تایید شدند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رشد قیمت طلا در بازارهای جهانی از یک سو و نوسانات نرخ ارز از سوی دیگر سبب شده است قیمت سکه با رکوردی تازه را در بازار به جا بگذارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اردبیل گفت: هفت هزارو 421 عدد چراغ روشنایی در تونل ها و جاده های استان به صورت طولی و نقطه ای نصب شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۴۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان برنج ایران با اعلام خبر احتمال توقف صادرات برنج از سوی کشور های تولیدکننده بزرگ از جمله هند و پاکستان مدعی شد که در صورت عدم تخصیص ارز به برنج های معطل مانده در گمرک ها باید ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: هیچ کدام از پمپ بنزین های کشور اجازه تعطیلی ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۷۸ سایت دیگر  
شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی ساعت کاری فعلی بانک ها را تا 21 فروردین تمدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیته دستمزد شورای عالی کار می گوید کارگران به هیچ عنوان حاضر نیستند قانون کار را نادیده بگیرند و حداقل دستمزد جدا از میزان دریافتی کارگران باید براساس نرخ تورم مصوب یعنی 34 درصد افزایش ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: افرادی که در اسفندماه سال گذشته بسته حمایت معیشتی دریافت کردند، فروردین ماه امسال نیز جزو مشمولان خواهند بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در صفحه خود در اینستاگرام از چرایی پرداخت نشدن 50 درصد افزایش حقوق به بازنشستگان سخن گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۳۰   + ۸۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اطلاعات مربوط به متغیرهای کلان اقتصادی نشان می دهند وضعیت کشور رو به بهبود است؛ ولی هنوز به نقطه مطلوب نرسیده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت اردبیل از راه اندازی خط تولید ماسک استاندارد N95 در اردبیل خبر داد و گفت: ظرفیت تولید روزانه این خط، 10هزار ماسک است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت پخش فراورده های نفتی گفت: از ابتدای فروردین ماه تا پایان روز هشتم این ماه، متوسط مصرف روزانه بنزین به حدود 49 میلیون لیتر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
با اعلام اتاق اصناف اردبیل واحدهای تجاری و فروشندگان کالاها و محصولات غیر اساسی در صورت فعالیت، پلمب خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۱۴۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در جمع مدیران عامل بانک ها و مؤسسات اعتباری، بر مشارکت فعال بانک ها در اجرای طرح ارائه تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده های نفتی سراسر کشور با بیان اینکه نمی دانیم چه تعداد از کارکنان پمپ بنزین ها به کرونا مبتلا شده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل از رونمایی اولین نمایشگاه گردشگری مجازی کشور در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
کسانی در فروردین ماه بسته معیشتی دریافت می کنند که در لیست مشمولین اسفند ماه قرار داشتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل از ذخیره بیش 500تن گوشت مرغ جهت ذخیره سازی در سردخانه های استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، پیش از رای گیری در مورد بزرگترین بسته نجات مالی تاریخ آمریکا، خواهان افزایش یارانه نقدی به شهروندان آمریکایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
مطابق قانون بیمه بیکاری کارگرانی که به دلیل ابتلا به کرونا یا تعطیلی بنگاه می خواهند از بیمه بیکاری استفاده کنند، برای ثبت نام در سامانه بیمه بیکاری 30 روز مهلت دارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: میادین میوه و تره بار، پمپ بنزین ها،داروخانه ها و فروشگاههای زنجیره ای تعطیل نیستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی با اشاره به افزایش فروش اینترنتی کالا در این روزها گفت: فروش اینترنتی در شرایط شیوع کرونا می تواند کمک کننده اصناف مختلف باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای مصوبه ای شورای هماهنگی اقتصادی در حمایت مالیاتی از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از کاهش 70 درصدی میزان تردد طی 6 روز نخست سال جاری در سطح استان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
شرکت های بیمه برای کاهش مراجعات مردم مهلت اعلام خسارت را افزایش دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت اردبیل گفت: قیمت سیب و پرتقال 5 هزار تومان می باشد و تا زمانی که نیاز باشد توزیع میوه عید ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در سال گذشته، 35 واحد تولیدی با حمایت کمیته قضایی به چرخه تولید بازگشته و برای ده ها نفر از جوانان بیکار زمینه اشتغال فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: عرضه سوخت در تمامی جایگاهها بدون وقفه و بصورت شبانه روزی در جریان بوده و برنامه ای درخصوص محدودسازی عرضه سوخت وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، بخشی از برنامه های این وزارتخانه را در سال جهش تولید در حوزه مسکن اعلام کرد و از احتمال ایجاد تغییرات در حوزه سیاستگذاری تا اجرای طرح مسکن در شرایط بحران ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۶۹ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با صدور اطلاعیه ای، تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت را شایعه دانست و اعلام کرد: عملیات توزیع سوخت در جایگاهها مطابق معمول و به صورت 24 ساعت شبانه روز انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۶۷ سایت دیگر  
امکان بازگشایی دانشگاه ها یک تا دو ماه آینده وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۳۰   + ۴۹ سایت دیگر  
بررسی آمار رسمی بازار مسکن حاکی از آن است که طی اسفند سال گذشته تعداد معاملات 24.4 درصد کاهش و قیمت مسکن حدود 8.6 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: اعطای تسهیلات 2 ساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد ریال برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا تصویب شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه گفت: اولین یارانه معیشتی در سال جاری در روز 10 فروردین ماه واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با اشاره به این که کرونا اقتصاد مردم را تحت تاثیر قرار داده است، گفت: بازپرداخت اقساط وام مسکن هم باید سه ماه به تعویق بیافتد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
در حالی که چشم انداز افت تقاضا برای نفت به دلیل ممنوعیت سفر و قرنطینه شهرها موجب کم اثر شدن بسته محرک اقتصادی 2 تریلیون دلاری دولت آمریکا شده است، قیمت نفت امروز شاهد افت بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: دولت با پرداخت کارکرد ویژه از افرادی که بخواهند جایگاه سی ان جی تاسیس کنند، حمایت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۸۸ سایت دیگر  
مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه ها و مجتمع های خدماتی، رفاهی و بین راهی گفت: در حال حاضر وضعیت جایگاه های سوخت مطلوب نیست و حداقل 30 تا 40 جایگاه در کشور تعطیل شده اند و ما خواستار حمایت دولت در این ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از توزیع رایگان بیش از 11 میلیون ماسک سه لایه در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: قیمت فروش آرد به نانوایی ها در شورای اقتصاد هر کیلوگرم 665 تومان تعیین شد، بنابر این، امسال نان گران نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۵   + ۹۴ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن از افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن به 250 میلیون تومان در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۸۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای تأکید کرد:تمام دریافت کنندگان تسهیلات قرض الحسنه مشمول استفاده از مزایای بخشنامه تعویق سه ماهه اقساط به دلیل شیوع ویروس کرونا هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شیوع بیماری کرونا و الزام مردم به ماندن در خانه و عدم سفر برای قطع زنجیره بیماری، مصرف بنزین را به کمتر از نصف کاهش داشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۹۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: بدهکاران برای تسویه نقدی بدهی خود بدون سود مرکب تا پایان آذر 99 فرصت دارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: 19 میلیون و 100 هزار خانوار بسته معیشتی ماهانه دریافت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
این بسته محرک در تاریخ آمریکا کم نظیره. حدود 50 درصد بودجه سالانه فدرال و بیش از 10 درصد تولیدناخالص داخلی این کشور است!
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مجله فارین پالیسی در 20 مارس از 12 متفکر برجسته از سراسر جهان خواسته است تا پیش بینی های خود را برای نظم جهانی پس از بیماری همه گیر کرونا با ما درمیان بگذارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بیل گیتس
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
بازار سرمایه محلی خوبی برای جذب نقدنیگی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مایکروسافت تنها شرکت باقی مانده با ارزش یک تریلیون دلار
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام طیور ایران گفت: میزان واردات مواد اولیه و کالاهای اساسی افزایش یافته و توزیع این اقلام 20 تا 30 درصد نسبت به سالهای قبل و علیرغم تشدید تحریم ها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در سال 98 برای جبران قدرت خرید بازنشستگان، اعتبار همسان سازی حقوق بازنشستگان 5 هزار میلیارد تومان بود و این رقم در سال جاری با افزایش 100 درصدی به 10 هزار میلیارد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۱۰   + ۷۳ سایت دیگر  
نایب رییس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران با تاکید بر لزوم اجرای مصوبات ستاد کرونا برای مقابله با این بیماری، از تعطیلی همه واحدهای صنف طلا و جواهر و طلافروش تا 15 فروردین خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که سامانه سنا هیچ قیمتی را در اولین روز کاری سال اعلام نکرده است، فعالان بازار ارز قیمت دلار در بازار نیمه تعطیل امروز را 15 هزار و900 تا 16 هزار تومان اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۷۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو با هدف جهش در خودروسازی کشور با برنامه های متنوع در سال 99، تولید و عرضه 600 هزار دستگاه انواع خودروی سواری و وانت را در دستور کار قرار داده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سهامداران شرکت های سرمایه گذاری امید، بورس کالای ایران و سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی در بورس و معامله گران شرکت های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۵    
رشد 122 درصدی خرید مسکن ایرانی ها در ترکیه در سال جدید میلادی
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
افزایش قیمت روز گذشته طلا در طول بیش از یک دهه گذشته بهترین جهش بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: از زمان آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 99 از اول اسفندماه 98، بیش از 15 هزار واحد صنفی بازرسی شده و با تخلفات صنفی برخورد شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: کلیه بازارهای سرپوشیده، پاساژها و اصناف اردبیل که اقلام غیرضروری تأمین می کنند، تعطیل شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۳۶ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور دستور تدوین بسته حمایت از صادرات غیرنفتی سال 1399 را صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه امسال هیچ کارگری کمتر از دو میلیون و 800 هزار تومان حقوق دریافت نمی کند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۶۲ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ارایه گزارش عملکرد خزانه در سال گذشته به هیات دولت، اعلام کرد: نرخ بیکاری به 10 درصد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۰:۵۵    
درآمد دولت از نفت 53 هزار میلیارد تومان شد
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی حساب های بانکی شخصی و تجاری در سال 99 از یکدیگر جدا خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گفته مدیر عامل شرکت آرتاجوجه، 10 درصد جوجه یک روزه کشور در اردبیل تامین می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رمز ارز بیت کوین روز گذشته با کاهش نزدیک به 3 درصدی به قیمت 5 هزار و 977 دلار معامله شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۰    
سرپرست وزارت کشاورزی با اشاره به اینکه رشد 7 درصدی بخش کشاورزی در سال 98 شاهد بودیم، گفت: خودکفایی کشور در تولید غذا به 81 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
در 12 ماهه سال گذشته 133 میلیون تن صادرات کالا ثبت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
“طلا” ارزان تر می شود
مشاهده نتایج بیشتر...