دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۲:۳۷Jun 2018 18
 

خبرهای العالم 31 اردیبهشت 1395 - fa.alalam.ir

العالم 29 اسفند 1393 العالم 29 اسفند 1394 العالم 31 فروردین 1395 العالم 31 خرداد 1395 العالم 31 تیر 1395 العالم 31 مرداد 1395 العالم 31 شهریور 1395 العالم 30 مهر 1395 العالم 30 آبان 1395 العالم 30 آذر 1395 العالم 30 دی 1395 العالم 30 بهمن 1395 العالم 1 اسفند 1395 العالم 1 اردیبهشت 1395 العالم 2 اردیبهشت 1395 العالم 3 اردیبهشت 1395 العالم 4 اردیبهشت 1395 العالم 5 اردیبهشت 1395 العالم 6 اردیبهشت 1395 العالم 7 اردیبهشت 1395 العالم 8 اردیبهشت 1395 العالم 9 اردیبهشت 1395 العالم 10 اردیبهشت 1395 العالم 11 اردیبهشت 1395 العالم 12 اردیبهشت 1395 العالم 13 اردیبهشت 1395 العالم 14 اردیبهشت 1395 العالم 15 اردیبهشت 1395 العالم 16 اردیبهشت 1395 العالم 17 اردیبهشت 1395 العالم 18 اردیبهشت 1395 العالم 19 اردیبهشت 1395 العالم 20 اردیبهشت 1395 العالم 21 اردیبهشت 1395 العالم 22 اردیبهشت 1395 العالم 23 اردیبهشت 1395 العالم 24 اردیبهشت 1395 العالم 25 اردیبهشت 1395 العالم 26 اردیبهشت 1395 العالم 27 اردیبهشت 1395 العالم 28 اردیبهشت 1395 العالم 29 اردیبهشت 1395 العالم 30 اردیبهشت 1395 العالم 31 اردیبهشت 1395 
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۲۵    
تحلیلگر مشهور کویتی با هشدار به سعودی ها تأکید کرد: عربستان باید درگیری یمن را با بازگشت عبد ربه منصور هادی پایان دهد و هرگونه کوتاهی دراین زمینه، پیروزی را به نفع ایران رقم خواهد زد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۵    
شبکه "سی ان ان" آمریکا گزارش داد، یکی از نمایندگان "دونالد ترامپ" نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا متهم به حمل سلاح و ساخت فیلم های مبتذل با شرکت اشخاص کم سن و سال است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۰    
"سازمان حقوق بشر شهروندی یمن" فیلمی درباره جزییات حمله هوایی جنگنده های ائتلاف سعودی به دو عروسی در مناطق روستایی استان های "ذمار" و "تعز" را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۵    
دبیرکل حزب الله گفت: حتی دشمن صهیونیستی کینه توز در حق ما انصاف را رعایت کرد و گفت که حزب الله راست می گوید؛ اما اعراب که کافرترین و منافق ترین اند، در این صفات حزب الله که در طول تاریخ ثابت شده ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۵    
پارلمان ترکیه قانون جنجال برانگیز لغو مصونیت قضائی دهها نماینده را برای آغازمحاکمه آنان تصویب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۶    
دلال روابط اسرائیل و آل سعود، به شهروندان عربستان اطمینان داد که قانون شکایت از این کشور درباره پرداخت غرامت به خانواده ها و بازماندگان حملات یازده سپتامبر تصویب خواهد شد
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۱    
هواپیماهای ائتلاف غربی مدعی مبارزه با داعش، در تازه ترین اعلامیه خود خطاب به ساکنان رقه، از آنان خواستند که شهر را ترک کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۷    
فرمانده عملیات بغداد از ممنوعیت عبور و مرور در همه مناطق بغداد تا اطلاع ثانوی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۰    
شماری از شهروندان عراقی، عصر جمعه دفتر نخست وزیر این کشور در منطقه الخضراء در مرکز بغداد را اشغال کردند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۶    
شبکه های اجتماعی تصاویر و فیلم هایی را از لحظه انفجار یک شیء غریب در آسمان یکی از مناطق تحت کنترل داعش درسوریه منتشر کردند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۲    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به خاطر آنچه "بی اعتمادی به بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم خواند، از کابینه و پارلمان صهیونیستی "کنست" استعفا داد و از عرصه سیاست کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۲    
وزیر دفاع روسیه از آمریکا خواست گروه های مخالف نظام سوریه را به پیوستن به آتش بس در این کشور از 25 مه 2016 (5 خرداد 1395) متقاعد کند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۸    
وزارت دفاع تونس از کشته شدن یکی از سرکردگان گروه جند الخلافه هوادار گروه داعش خبر داد
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۴    
سالن محل سخنرانی رئیس جمهوری مصر در اسیوط، با استفاده از رنگ های سفید و آبی و با همان ترکیب مورد استفاده در پرچم رژیم صهیونیستی آماده شده بود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۹    
دولت عربستان برای جبران کسری بودجه، تصمیم به فروش اوراق قرضه گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۰    
دانشجویان یک گروه سوسیالیست تندرو در مغرب، موی سر و ابروی یک دختر کارگر را در دانشگاه مولای اسماعیل در شهر "مکناس" در مرکز این کشور تراشیدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۰    
مفتی دربار قطر که از درگیری شدید گروه های تروریستی در غوطه شرقی به هراس افتاده، در پیامی آنان را به وحدت و عدم درگیری با یکدیگر تشویق کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۰    
برای دیدن پی در پی تصاویر زیر، روی یکی از آنها کلیک کنید!
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۰    
نصب ضریح امام حسین علیه السلام در داخل سرداب امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در ضلع شمالی صحن، به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۰    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه، ترفندِ جدیدِ حامیان گروه های تروریست در سوریه، و تلاش برای تغییر نام این گروه ها را افشا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۷    
شماری از نیروها و شخصیتهای منطقه جنوب یمن مخالفت خود را با حضور نیروهای امریکایی در این منطقه اعلام کردند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۸    
سخنگوی وزارت خارجۀ روسیه به اظهارات وزیر خارجۀ ترکیه دربارۀ عدم ارتباط کشورش با داعش واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۳    
نیروهای ارتش سوریه، موفق شدند به شکل کامل بخش جنوبی "غوطۀ شرقی" را، که به دلیل وجود زمین های کشاورزی گسترده مهمترین منبع تأمین مواد غذایی در غوطه است، تحت کنترل خود در آورند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۴    
همۀ ما، ترس از افتادن از دوچرخه را در دوران کودکی تجربه کرده ایم؛ ترسی که شرکت گوگل، با اختراعِ جدیدش آن را بایگانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۴    
به دنبال سقوط هواپیمای مسافربری شرکت هواپیمایی مصر، مسئولان فرودگاه بین المللی لس آنجلس در امریکا تدابیر امنیتی شدیدی را در نظر گرفته اند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۹    
کمردرد و سیاتیک درد و ناراحتی زیادی ایجاد می کند و این مشکل زمانی رخ می دهد که عصب سیاتیک به علت التهاب یا آسیب فشرده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۹    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از دولت و کنیست استعفا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۴    
گروه تروریستی داعش با مطرح کردن شروطی، مدعی شد که به شهروندان ساکن در مناطق تحت کنترل خود اجازۀ شرکت در مناسک حج را خواهد داد!
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۹    
سوریه (العالم) ارتش سوریه تعدادی از شهرها و روستاهای غوطه شرقی در حومه دمشق را آزاد و تلفات سنگینی به تروریستهای مسلح وارد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۴    
گروه تروریستی داعش، 13 عراقی را پس از قرار دادن در قفس هایی آهنین، در آب غرق کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۵    
وزارت خارجۀ عراق از اردن خواست تا شماری از اتباع عراقی مقیم این کشور را که در اقدامات تروریستی و پول شویی دست دارند، به عراق تحویل دهد. رغد دختر صدام، در صدر این لیست قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۰    
ارتش نیجریه، در عملیاتی امنیتی در استان بورنوی شمالی، 100 زن و دختر را از چنگ گروه تروریستی بوکوحرام نجات داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۶    
برخی پایگاه های خبری مصری و روسی اعلام کردند که گروه تروریستی داعش مسئولیت سرنگونی هواپیمای مصری را که 66 کشته بر جا گذاشته، بر عهده گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۱    
پژوهشگران می گویند اگر دیر دست به کار شویم، سوپرباکتری ها جان انسان ها را در آینده نزدیک به طور جدی مورد تهدید قرار می دهند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۶    
سمر عز الدین، یکی از مهمانداران هواپیمای مصری که دیروز سقوط کرد، ظاهرا دو سال پیش این اتفاق را با انتشار تصویری در فیس بوک پیش بینی کرده بود!
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۳    
رئیس جمهور ترکیه گفت که به محض کناره گیری رسمی احمد داوود اوغلو از ریاست حزب حاکم عدالت و توسعه که احتمالا روز یکشنبه آینده صورت خواهد گرفت، نخست وزیر جدید را مأمور تشکیل کابینه خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۳    
سخنگوی وزارت خارجۀ روسیه، هنگام پخش یک آهنگ مشهور روسی به نام کالینکا ، به انجام حرکات موزون پرداخت!
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۳    
"ابوالقعقاع" از خطرناک ترین سرکرده های "جند الخلافه" وابسته به داعش، به دست نیروهای نظامی تونس کشته شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۸    
شهروندان عراقی در فلوجه به دعوت فرماندهان بسیج مردمی برای خروج از این شهر با هدف فراهم شدن زمینه حمله نهایی و آزادی شهر فلوجه ازسیطره تروریست های داعش پاسخ مثبت دادند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۹    
"آنتونیو بوردونی"، کارشناس ایتالیایی، گفت، با توجه به حجم تهدیداتی که مصر با آن رو به روست، سناریوی تروریستی بودن حادثۀ سقوط هواپیمای مصری محتمل تر است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۹    
آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان در نشستی در بلژیک از بانک ها و موسسات مالی خواستند از معاملات قانونی با ایران پرهیز نکنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۹    
پارلمان فرانسه وضعیت فوق العاده در این کشور را تا پایان ژوئیه تمدید کرد؛ سازمان اطلاعات این کشور نیز درخصوص آماده شدن عناصر داعش برای انجام حملات تروریستی در فرانسه هشدار داد.