دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۱:۱۴Sep 2018 24

خبرهای العالم 2 شهریور 1395 - fa.alalam.ir

العالم 29 اسفند 1393 العالم 29 اسفند 1394 العالم 31 فروردین 1395 العالم 31 اردیبهشت 1395 العالم 31 خرداد 1395 العالم 31 تیر 1395 العالم 31 مرداد 1395 العالم 30 مهر 1395 العالم 30 آبان 1395 العالم 30 آذر 1395 العالم 30 دی 1395 العالم 30 بهمن 1395 العالم 1 اسفند 1395 العالم 1 شهریور 1395 العالم 2 شهریور 1395 العالم 3 شهریور 1395 العالم 4 شهریور 1395 العالم 5 شهریور 1395 العالم 6 شهریور 1395 العالم 7 شهریور 1395 العالم 8 شهریور 1395 العالم 9 شهریور 1395 العالم 10 شهریور 1395 العالم 11 شهریور 1395 العالم 12 شهریور 1395 العالم 13 شهریور 1395 العالم 14 شهریور 1395 العالم 15 شهریور 1395 العالم 16 شهریور 1395 العالم 17 شهریور 1395 العالم 18 شهریور 1395 العالم 19 شهریور 1395 العالم 20 شهریور 1395 العالم 21 شهریور 1395 العالم 22 شهریور 1395 العالم 23 شهریور 1395 العالم 24 شهریور 1395 العالم 25 شهریور 1395 العالم 26 شهریور 1395 العالم 27 شهریور 1395 العالم 28 شهریور 1395 العالم 29 شهریور 1395 العالم 30 شهریور 1395 العالم 31 شهریور 1395 
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۳:۰۹    
سوریه (العالم) – گروه های تروریستی در حومۀ دمشق تلاش کردند تا با تشدید عملیات نظامی خود در جبهۀ جوبر از فشار ارتش سوریه و متحدانش روی تروریست های غوطۀ شرقی و غربی بکاهند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۳:۰۹    
تلاش ها برای بیان مشکلات زنان کارگر آفریقایی در کشورهای عرب حوزه خلیج فارس افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۲:۵۹    
ترکیه چرخش در مواضع خود در مورد سوریه را ادامه داده و معاون نخست وزیر ترکیه امروز سه شنبه اعلام کرد: حضور نظام سوریه بر سر میز مذاکرات امری طبیعی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۲:۴۹    
هشت مزدور آل سعود در حمله ارتش و کمیته های مردمی یمن به خودروشان در منطقه "العقبه" کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۲:۳۹    
شماری از تصاویری که عکاسان ثبت کرده اند روایتگر زیباترین لحظات شکل گرفته در بزرگ ترین رویداد ورزشی بازی های المپیک تابستانی ریودوژانیرو 2016 است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۲:۳۴    
وزیر خارجه روسیه گفت که مسکو با پیشگیری از حمله نظامی طراحی شده آمریکا در سال 2013 به سوریه، جهان را از عواقب ویرانگر آن در امان نگه داشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۲:۱۹    
هزاران نفر از اهالی "موصل" که از دست گروه تروریستی داعش و درگیری های این شهر گریخته اند؛ وارد اردوگاه های شمال عراق شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۱:۳۶    
اتحادیه پرورش و علوم در آلمان نسبت به سخت شدن دریافت بورس تحصیلی از سوی دختران و زنانی که چهره خود را به طور کامل می پوشانند، هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۱:۲۱    
ارتش سوریه در آستانه سیطره بر شهر داریا در حومه دمشق، به تروریست های مسلح حاضر در این شهر 24 ساعت مهلت داد تا خود را تسلیم کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۱:۱۱    
فرماندار شهر "نابلس" واقع در "کرانه باختری" گفت که نیروهای امنیتی "محمود عباس" یک متهم فلسطینی را پس از دستگیری در این شهر با ضرب و جرح شدید به قتل رساندند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۱:۰۱    
نخست وزیر کانادا با دفاع از آزادی های دینی، حق پوشیدن مایو اسلامی را نماد "پذیرش دیگران" در یک جامعۀ باز دانست.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۰:۴۲    
کشورهای عربی با به خدمت گرفتن ده ها ورزشکار غیر عرب و دارای تابعیت دوم، توانستند در المپیک ریو جمعا 2 مدال طلا ، 4 نقره و 8 برنز کسب کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۰:۱۷    
عضو کمیته روابط خارجی پارلمان عراق گفت که هیچ تهدیدی مبنی بر ترور "ثامر السبهان" سفیر عربستان در عراق در کار نبوده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۰:۰۷    
سوریه، (العالم) – وزارت دفاع آمریکا که جنگنده های آن بدون اجازه دولت سوریه در این کشور عملیات می کنند، به دمشق هشدار داد هر هواپیمایی که نیروهای ائتلاف را در شمال سوریه تهدید کند سرنگون خواهد کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۸:۳۴    
در این ویدیو مشاهده می کنید که چگونه کاغذ می تواند مقوا و چوب را ببُرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۷:۴۵    
گزارش های خبری از عراق حاکی است که ارتش این کشور مرکز ناحیه "القیاره" در جنوب "موصل" را آزاد کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۷:۴۰    
یک ماجراجوی ایتالیایی 29 ساله در اقدامی بسیار عجیب، فیلم کشته شدن خود را ضبط کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۷:۳۵    
یک روزنامه ترکیه ای از برنامه ریزی گروه تروریستی داعش برای انفجار در مراکز تفریحی و کلوپ های شبانۀ محل تجمع گردشگران خارجی در شهر ساحلی آنتالیا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۰    
سخنگوی والی فاریاب گفت که گروه طالبان یک دانشجو را سر بریده و در شکم جسد وی نیز بمب کنترل شونده از دور کار گذاشته و در کنار جاده عمومی قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۰    
انتشار تصویر تابلوی یک پزشک عربستانی با تخصصی عجیب و غریب، توجه کاربران اینترنت را به خود جلب کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۶:۰۵    
معاون وزیر دفاع روسیه گفت که به محض اعلام خبر آماده شدن کمک های انسان دوستانه برای ورود به شهر "حلب" از سوی "استفان دی میستورا" فرستاده سازمان ملل متحد به سوریه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۶    
ابو احمد، یکی از عناصر سوری داعش که ماه ها در کنار خشن ترین عناصر خارجی این گروه به سر برده، توضیح داده است که چگونه این گروه تروریستی به سلاح شیمیایی دست یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۵:۰۶    
سازمان دیده بان حقوق بشر اعلام کرد که نظام حاکم بحرین روحانیون شیعه را تحت فشار گذاشته است و حقوق آنها را پایمال می کند .
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۴:۵۶    
فعال افشاگر سعودی از نزدیک شدن نیروهای یمنی به سد نجران عربستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۴:۴۲    
نیروهای ارتش عراق، یک انتحاری که در صدد منفجر کردن خود در یکی از مناطق استان کرکوک بود دستگیر کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۴:۱۲    
ارتش نیجریه از مجروح شدن سرکرده گروه تروریستی بوکوحرام خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۴:۰۲    
اعضای شورای شهر تهران، به تغییر نام یکی از خیابان ها به نام شهید آیت الله شیخ نمر باقر النمر رای مثبت دادند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۲    
حملات گسترده رژیم صهیونیستی به غزه کمتر از 72 ساعت پس از موافقت پارلمان ترکیه با عادی سازی روابط با این رژیم، دو طرف به تبادل اتهام روی آورده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۳:۱۳    
کاربران شبکه های اجتماعی ویدیویی را از واکنش تند یک راننده اتوبوس در یکی از مناطق کانادا در پاسخ به توهین یکی از مسافران منتشر کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۳:۰۸    
گروه تروریستی جیش الفتح در درگیریهای فرسایشی حلب تلفات و خسارات زیادی دیده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۲:۴۴    
سازمان دیده بان حقوق بشر بار دیگر اعلام کرد که جنگنده های عربستان و همدستانش فقط مردم بی گناه و بی دفاع یمن را به خاک و خون می کشند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۲:۴۴    
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۴    
رابرت فیسک، تحلیل گر انگلیسی، نوشت سخنان مسئولان ترکیه پس از انفجار تروریستی در شهر غازی عینتاب این کشور، لیست جدیدی از دشمنان رجب طیب اردوغان را ارائه می کند که دیگر بشار اسد جایی در آن ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۰    
منطقه کردستان عراق اعلام کرد با هرگونه اقدامی که در راستای ایجاد نا امنی در ایران انجام شود، مقابله خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۰    
معاون عربی آفریقایی وزارت امور خارجه کشورمان وارد آنکارا شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۵    
روسیه اعلام کرد که جنگنده هایش پس از برخاستن از پایگاه همدان در ایران به سوی سوریه حرکت و مواضع تروریست ها را به شدت بمباران کردند و درپی پایان یافتن مأموریت خود به روسیه برگشتند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۱:۲۵    
بحرین بیش از هر کشور دیگری در المپیک ریو از ورزشکاران خارجی استفاده کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۱    
یگانهای ارتش و کمیته های مردمی یمن یک بالگرد آپاچی سعودی را در نجران سرنگون کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۷    
متخصصان تغذیه اعلام کردند مصرف یک لیوان آب به جای نوشابه های گازدار یا قهوه شیرین،مقادیر زیادی کالری دریافتی را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۷    
معاون شورای اجرایی حزب الله تأکید کرد "رؤیای" عربستان برای سرنگونی اسد "برای همیشه نابود شد".
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۰:۰۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در پایگاه هوایی همدان پایگاهی به هیچ قدرتی داده نشده است، گفت: پرواز هواپیماهای روسیه در پایگاه همدان به منظور سوخت گیری بوده و متوقف هم نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۰۹:۳۰    
ارتش سوریه در تازه ترین عملیات خود در مناطقی از شهر حلب و حومه آن، گروهی از تروریست ها را از پا درآورد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۰۹:۰۶    
نیروهای مشترک یمنی به آرامی در جنوب عربستان پیشروی می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۰۸:۳۶    
فرماندۀ عملیات نینوا در عراق، از حملۀ گروه تروریستی داعش به روستایی در این استان به وسیلۀ موشک های حاوی گاز کلر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۰۸:۱۶    
ستاد اطلاع رسانی جنگ صحنه هایی را از حملۀ نیروهای یمنی به مواضع نظامی ارتش سعودی در اطراف شهر نجران در جنوب عربستان منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۰۷:۲۷    
معاون بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دومین نشست هماهنگی معاونان فرهنگی واحدها و سازمان های جهاد دانشگاهی تهران بر لزوم آمادگی و مقابله با سایکس پیکوی جدید تاکید کرد.