چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۳:۰۹Dec 2018 19

خبرهای العالم 6 شهریور 1395 - fa.alalam.ir

العالم 29 اسفند 1393 العالم 29 اسفند 1394 العالم 31 فروردین 1395 العالم 31 اردیبهشت 1395 العالم 31 خرداد 1395 العالم 31 تیر 1395 العالم 31 مرداد 1395 العالم 30 مهر 1395 العالم 30 آبان 1395 العالم 30 آذر 1395 العالم 30 دی 1395 العالم 30 بهمن 1395 العالم 1 اسفند 1395 العالم 1 شهریور 1395 العالم 2 شهریور 1395 العالم 3 شهریور 1395 العالم 4 شهریور 1395 العالم 5 شهریور 1395 العالم 6 شهریور 1395 العالم 7 شهریور 1395 العالم 8 شهریور 1395 العالم 9 شهریور 1395 العالم 10 شهریور 1395 العالم 11 شهریور 1395 العالم 12 شهریور 1395 العالم 13 شهریور 1395 العالم 14 شهریور 1395 العالم 15 شهریور 1395 العالم 16 شهریور 1395 العالم 17 شهریور 1395 العالم 18 شهریور 1395 العالم 19 شهریور 1395 العالم 20 شهریور 1395 العالم 21 شهریور 1395 العالم 22 شهریور 1395 العالم 23 شهریور 1395 العالم 24 شهریور 1395 العالم 25 شهریور 1395 العالم 26 شهریور 1395 العالم 27 شهریور 1395 العالم 28 شهریور 1395 العالم 29 شهریور 1395 العالم 30 شهریور 1395 العالم 31 شهریور 1395 
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۳:۱۹    
به دنبال آزاد سازی منطقه القیاره از دست تروریست های داعش، نیروهای عراقی از جمله واحدهای زرهی و مبارزه با تروریست کنترل کامل آن را به دست گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۳:۰۹    
العالم - پژوهش گروهی از دانشمندان آمریکایی نشان می دهد که چاقی یا لاغری انسان به شدت از درآمد او تأثیر می پذیرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۲:۵۹    
العالم - یک منبع نظامی آگاه در سوریه اعلام کرد که به دنبال خروج کامل عناصر مسلح مخالف نظام حاکم در این کشور از شهر داریا در حومه شهر دمشق، نیروهای ارتش سوریه کنترل کامل آن را به دست گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۲:۵۴    
به دنبال ناکامی کاروان کشور افریقایی زیمبابوه در دریافت مدال در المپیک ریودوژانیرو، رابرت موگابه رئیس جمهوری آن کشور، دستور بازداشت تمام اعضای کاروان کشورش در المپیک را صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۲:۴۹    
العالم - بین سال های 1899 تا 1910میلادی، یک هنرمند فرانسوی به نام Jean-Marc C t با چند هنرمند دیگر، سعی کردند اتفاقات آینده را پیش بینی کنند و با کمک تخیل شان ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۲:۴۹    
العالم - عربستان با تجهیز 5 هزار نفر از عناصر سلفی و اخوان و القاعده در جنوب یمن آنها را در عملیاتی فوری به نجران اعزام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۲:۱۹    
العالم ترکیه، امروز (شنبه) برای تقویت عملیات نظامی در سوریه به ویژه کُردها، تانک های بیشتری به شمال سوریه ارسال کرد، در حالی که تلاش های دیپلماتیک برای آتش بس در سوریه نیز ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۲:۱۹    
العالم - "رالف جودال" وزیر امنیت عمومی کانادا اعلام کرد: 20 درصد از اتباع این کشور که به گروههای تروریستی پیوسته اند، زن هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۱:۴۴    
العالم- جنگنده های متجاوز عربستان سعودی در ادامه حملات به مناطق مسکونی، ظهر امروز(شنبه) مناطقی از استان تعز را بمباران کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۱:۱۴    
العالم ستاره شناسان در سال گذشته با کشف کهکشانی متشکل از ماده ای تاریک، بر آن نام "دراگون فلای 44" (Dragonfly 44) گذاردند که در فاصله 330 میلیون سال نوری از زمین واقع است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۰:۳۹    
العالم- ویدئوی حاوی لحظاتی از دوستی ها و جدال های کودکان در اینترنت 5 میلیون بیننده را جذب خود کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۰:۲۹    
العالم - مهندسان دانشگاه صنایع خودرو و موتور روسیه، موتور 12 سیلندر ویژه ای برای خودروی "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهوری روسیه طراحی کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۰:۲۴    
العالم - بیشتر 17 قربانی آتش سوزی امروز (شنبه) یک انبار در شمال شرق مسکو که محل زندگی بیش از 30 مهاجر بود، دختران قرقیزستانی بودند که ماموریت همکاری برای نقشه برداری داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۲۰:۱۴    
داریا - (العالم) - خروج عناصر مسلح از داریا در حالی ادامه دارد که آنان پیش از ترک منطقه اسناد و دستگاه های ارتباطی خود را آتش می زنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۴    
العالم - نیروهای سوری ویدئوی منتشر کردند که در آن به دنبال شلیک گلوله توپ از جانب نیروهای سوری به مواضع تروریست ها، یک تروریست عضو جیش الفتح که در نزدیکی محل اصابت گلوله بود ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۹:۲۵    
العالم - همکاری راهبردی تهران - مسکو و پرواز جنگنده - بمب افکن های روسی از فرودگاه نوژه همدان برای هدف قرار دادن مواضع گروههای تکفیری در سوریه، صهیونیستها را به واکنش واداشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۹:۲۰    
العالم - شبکه های اجتماعی ویدئوی منتشر کرده اند که در آن مردی مشاهده می شود که با یک ضربه شمشیر و با تکیه بر مهارت، سرعت و قدرت، بطری پلاستیکی آب را به دو نیم تبدیل می کند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۹:۱۰    
العالم - عربستان در راستای عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس فعالیت تبلیغاتی گسترده ای که فعالان آن نویسندگان و روزنامه نگاران وابسته به خانواده حاکم سعودی هستند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۸:۴۶    
العالم- مزمجر الشام کاربر مشهور توییتر که از فعالان نزدیک به گروه های تروریستی در سوریه است، با انتشار پیام هایی از برنامه های جدید "ابو محمد الجولانی"، سرکرده جبهۀ فتح الشام ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۸:۴۱    
العالم - مرکز اطلاع رسانی جنگی نیروهای یمن فیلمی از کشته شدن تعدادی از نظامیان متجاوز عربستان سعودی در منطقه قلل الشیبانی در منظقه مرزی استان عسیر یمن منتشر کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۸:۳۱    
العالم - ترکیه برای نخستین بار به پلیس های زن اجازه داد تا از روسری و حجاب به عنوان بخشی از یونیفرم استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۸:۲۱    
العالم در این هفته عکسی از دیوید کامرون نخست وزیر سابق انگلیبس منتشر شد در حالی که پا برهنه بر روی دیوارِ کوتاه پارکینگی در کورنوال در جنوب شرق انگلیس نشسته و ماهی و سیب زمینی می خورد و بی هدف به ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۷    
العالم- انتشار تصاویری از جاری شدن نفت خام توسط تروریست های داعش درخیابان های شهر القیاره در جنوب موصل ، بخش دیگری از جنایت های داعش در عراق را فاش کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۷:۴۷    
العالم - مدیر ناحیۀ القیاره در استان نینوای عراق اعلام کرد که داعش 10 هزار نفر از ساکنان مناطق شمالی این ناحیه را آواره کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۷:۴۲    
العالم - شبکه های اینترنتی کردی با انتشار یک ویدئو، از اعدام پنج نفر از کردهای اسیر نزد گروه تروریستی داعش توسط کودکان و نوجوانان عضو این گروه تروریستی خبردادند
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۷:۲۷    
العالم - پلیس چین به برخی از هتل های ارزان قیمت در شهر گوانجو دستور داده است از پذیرش مسافران از پنج کشور مسلمان خودداری کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۷:۲۲    
العالم - دادگاهی در کانادا، دو برادر دو قلو وابسته به داعش را به علت اعتراف به فعالیت های تروریستی به حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۷:۱۲    
العالم - دادگاهی در آنکارا حکم بازداشت سه دیپلمات سابق ترکیه که یکی از آنها مشاور رییس جمهوری سابق این کشور نیز بوده را به اتهام ارتباط با کودتای نافرجام 25 مرداد ماه این کشور صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۷:۰۷    
العالم- ممنوعیت استفاده از مایو اسلامی(بورکینی) در فرانسه و برهنه کردن یک زن مسلمان توسط پلیس در ساحل شهر نیس درهفته گذشته، خسم بسیاری از مردم و شبکه های اجتماعی را برانگیخت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۲    
العالم دبیر کل سازمان بدر تاکید کرد که تلاش داعش برای به تاخیر انداختنِ کنترلِ جزیره خالدیه با اقدام های نیروهای بسیج مردمی ناکام ماند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۷    
تحرکات گروه های افراطی صهیونیست در راستای زمینه سازی برای تخریب مسجد الاقصی و عمل به داستان های ادعایی خود در ساخت معبد سلیمان بر فراز ویرانه های مسجد الاقصی شدت یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۷    
بر اساس این قاعده مهم در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که "راه کاخ سفید از اسرائیل می گذرد" نامزدهای انتخاباتی آمریکا برای جلب رضایت و حمایت رژیم اشغالگر قدس و لابی صهیونیستی در آمریکا به شدت در حال ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۷    
یک روزنامه انگلیسی با اشاره به افتتاح یک مسجد زنانه در پایتخت دانمارک برای به چالش کشیدن مؤسسات و نهادهای دینی، تأکید کرد که امام جماعت مسجد مذکور در کپنهاگ یک زن است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۷    
آزاد سازی داریا و موفقیت های دولت سوریه در برابر گروه های مسلح، خواب را از چشمان سیاستمداران و سردمداران آمریکا و متحدانش گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۲    
یک نویسنده عربستانی به خاطر انتقاد از اقدام وزیر اطلاع رسانی این کشور در سرقت ادبی، از نویسندگی منع شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۲    
وزیر دفاع جزئیاتی از ویژگی های نخستین پهپاد عمودپرواز ایرانی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۴:۳۲    
جهان امروز شاهد یکی از پدیده های نادر فلکی است، به صورتیکه زهره و مشتری به صورت هزمان در مدت کمتر از یک ساعت قابل دیدن خواهند بود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۷    
برای دریافت ویدیو، پس از راست کلیک روی آیکن دانلود گزینه save link as را انتخاب کنید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۷    
یک پزشک اتریشی به تازگی مدعی شده که معجونی را برای درمان سرطان و دیگر بیماریهای سخت کشف کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۳:۵۲    
شورای پیش بینی وضعیت هوای بغداد پیش بینی کرد که کاهش فشار هوای موسمی که از ساعتهای اولیه دیروز جمعه، عراق را تحت تأثیر قرار داده بود، همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۳:۴۶    
اگر چه نایب هاشم در تشکیلات تروریستی منافقین عددی به حساب نمی آید ولی همراهی علی رضاییان با وی به عنوان عامل گروهک تروریستی منافقین، سوالی است که شاید وزارت خارجه آمریکا بتواند پاسخگوی آن باشد!
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۳:۱۸    
پلیس انگلیس یک پلیس مسلمان را که همکارش در گذشته او را به بهانه شباهت با اسامه بن لادن سرکرده سابق تشکیلات تروریستی القاعده مورد تمخسر قرار داده بود، از کار برکنار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۳:۱۸    
پژوهش های جدید بین المللی بیانگر ارتباط چاقی با افزایش ابتلا به هشت نوع سرطان است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۳:۱۳    
ترکیه در اقدامی از پیش برنامه ریزی شده در 24 آگوست (3 شهریور) به سوریه یورش برد. این تاریخ در واقع پانصدمین سالروز نبرد "مرج دابق" در دوران امپراطوری عثمانی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۹    
برخلاف مصوبه دیوان عالی اداری فرانسه واکنش های جهانی، تعدادی از شهرداران شهرهای جنوب شرق فرانسه، همچنان از پوشیدن لباس شنای اسلامی (بورکینی) جلوگیری می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۴    
رئیس ائتلاف دولت قانون درعراق، دربارۀ نواقص موجود در قانون عفوعمومی و احتمال سوء استفاده از آن هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۲:۱۹    
یک پایگاه آمریکایی در گزارشی به آسیب پذیر بودن ناوهای این کشور مقابل حمله قایق های تندرو ایران اشاره کرد و نوشت: تهران واشنگتن را در خلیج فارس تحقیر کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۴    
مجله فارن پالیسی فاش کرد که دولت امارات با استفاده از یک برنامه جاسوسی رژیم صهیونیستی، از مخالفان سیاسی و حقوق بشری و فعالان مدنی در امارات جاسوسی می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۴    
به مناسبت هفته دولت با حضور وزیر دفاع 7طرح مهم رونمایی شد. یکی از مهمترین این طرح ها، نخستین پهپادعمود پرواز با قابلیت اخذ داده های فتوگرامتری است. این پهپاد، رهام نام دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۱:۴۹    
یکی از ورزشکاران قهرمان المپیک لهستانی، برای نجات کودکی بیمار مدال خود را فروخت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۹    
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یکی از مهمترین ارکان کشور در تولید قدرت به شمار می رود. این وزارتخانه در ادوار مختلف، همواره مورد توجه رؤسای دولت ها بوده و عملکرد آن نیز همیشه زیر ذره بین بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۰    
خودروهای نظامی رژیم صهیونیستی، به منطقه بیتا واقع در جنوب و عزموط منطقه ای در شرق نابلس حمله ور شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۱    
ستاد اطلاع رسانی جنگ در یمن، ویدیوی جدیدی را از عملیات منحصر به فرد نیروهای مشترک یمنی در نجران منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۱    
داعش، تصاویر و صحنه های جدیدی را از اعدام چند نفر به دست عناصر کودک، نوجوان و سالخوردۀ این گروه تروریستی منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۲    
ستاد اطلاع رسانی جنگ یمن، صحنه های جدیدی را از خسارتهای وارد شده به مواضع نظامی ارتش عربستان در جنوب این کشور منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۰۸:۴۳    
ترکیه 4 تانک دیگر را به شهر مرزی جرابلس سوریه اعزام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۰۸:۳۴    
بر اثر زمین لرزه 6.0 ریشتری در مرکز ایتالیا تا کنون 267 نفر جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۰۸:۱۹    
روزنامه تلگراف فاش کرد که عربستان قصد دارد 48 جنگنده تایفون از انگلیس خریداری کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۰۸:۰۴    
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن در پیامی به مردم و رهبر انقلاب مردمی این کشور (عبدالملک الحوثی) اعلام کرد که در کنار برخورداری از ارادۀ لازم برای ادامۀ نبرد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۰۰:۱۴    
العالم - فیلم لحظه جالب روبرو شدن مدافع حرم با داعشی