دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۳:۲۹Oct 2018 22

خبرهای العالم 14 شهریور 1395 - fa.alalam.ir

العالم 29 اسفند 1393 العالم 29 اسفند 1394 العالم 31 فروردین 1395 العالم 31 اردیبهشت 1395 العالم 31 خرداد 1395 العالم 31 تیر 1395 العالم 31 مرداد 1395 العالم 30 مهر 1395 العالم 30 آبان 1395 العالم 30 آذر 1395 العالم 30 دی 1395 العالم 30 بهمن 1395 العالم 1 اسفند 1395 العالم 1 شهریور 1395 العالم 2 شهریور 1395 العالم 3 شهریور 1395 العالم 4 شهریور 1395 العالم 5 شهریور 1395 العالم 6 شهریور 1395 العالم 7 شهریور 1395 العالم 8 شهریور 1395 العالم 9 شهریور 1395 العالم 10 شهریور 1395 العالم 11 شهریور 1395 العالم 12 شهریور 1395 العالم 13 شهریور 1395 العالم 14 شهریور 1395 العالم 15 شهریور 1395 العالم 16 شهریور 1395 العالم 17 شهریور 1395 العالم 18 شهریور 1395 العالم 19 شهریور 1395 العالم 20 شهریور 1395 العالم 21 شهریور 1395 العالم 22 شهریور 1395 العالم 23 شهریور 1395 العالم 24 شهریور 1395 العالم 25 شهریور 1395 العالم 26 شهریور 1395 العالم 27 شهریور 1395 العالم 28 شهریور 1395 العالم 29 شهریور 1395 العالم 30 شهریور 1395 العالم 31 شهریور 1395 
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۲۲:۳۶    
شماری از دانشمندان تصمیم گرفته اند به دلایلی، ماهی تازه کشف شده و ناشناخته ای را "اوباما" نامگذاری کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۲۲:۳۱    
جبهه النصره با نام جدید فتح الشام، برای متحد کردن دیگر گروه های مسلح تروریست در سوریه، با تهدید اسلحه، آن ها را پای میز مذاکره نشاند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۲۱:۵۲    
اعضای باقی مانده در کمپ آمریکایی "لیبرتی" در خاک عراق، عناصری هستند که وظیفه پیاده سازی اعمال فرقه گرایانه مسعود رجوی را در تشکیلات نفاق برعهده دارند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۷    
واکنش های اعتراض آمیز جهان اسلام به اقدام حکومت عربستان در بستن قرارداد با یک شرکت اسرائیلی برای کنترل حجاج از طریق دستبندهای الکترونیکی همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۸    
یک جوان آمریکایی، برای خواستگاری از دختری نیویورکی، درخواست خود را بر آسمان نوشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۹:۵۳    
ارتش سوریه به طور کامل، بر دانشکده های تسلیحات و فنی، در جنوب شهر حلب، سیطره یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۹:۴۸    
ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه، در جریان سفر پارک گئون هی، رییس جمهور کره جنوبی، به شهر ولادی وستوک در جنوب شرق روسیه، هدیه ای غافلگیر کننده به وی داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۹:۰۰    
واشنگتن از شکست مذاکره با روسیه درباره آتش بس در سوریه خبر داد و مسئولیت این شکست را متوجه مسکو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۸:۵۰    
نیروهای کرد که در شمال سوریه با گروه تروریستی داعش می جنگند به اسنادی از همدستی ترکیه با این گروه در قاچاق پودرهایی دست یافته اند که در ساخت مواد منفجره به کار می رود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۸:۳۰    
انتشار ویدیویی از عبدالفتاح سیسی، در حال تلاشی ذلت بار برای دست دادن با اوباما، بار دیگر رئیس جمهور مصر را به سوژۀ رسانه ها تبدیل کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۸:۲۵    
رونالدینیو، ستارۀ برزیلی دنیای فوتبال، برای فعالیت دوباره به باشگاه پیشین، بارسلونا، بازگشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۸:۱۵    
مجله "المسری"، مجلۀ اطلاع رسانی گروه تروریستی "القاعده"، گزارش داد که دختران "ایمن الظواهری" رهبر این گروه با "اشفق کیانی"، فرزند رییس اسبق ستاد ارتش پاکستان، مبادله شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۷:۵۱    
کار ترمیم حجر الاسود در ادامه طرح های بازسازی مسجد الحرام، قبل از آغاز موسم حج امسال به اتمام رسید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۷:۲۶    
خانۀ فساد داعش در منبج، که از آن برای زندانی کردن زنان و تجاوز به آنان استفاده می کردند، پیدا شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۷    
یک روزنامۀ بریتانیایی نوشت به تازگی یک دختر مدل انگلیسی به داعش پیوسته و پوششی کاملا متفاوت با دورۀ فعالیت خود به عنوان یک مدل مبتذل برگزیده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۶:۵۷    
ارتش سوریه در تازه ترین عملیات خود علیه گروه های مسلح در حومه شمالی حماه، دو منطقه را در این ناحیه از سیطره گروه های مسلح آزاد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۸    
ایوب الربیعی، معروف به "ابوعزراییل"، یکی از فرماندهان نیروهای بسیج مردمی عراق روز جمعه گذشته پیام ویدیویی را برای گروه تروریستی داعش در موصل ارسال کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۳    
نشریۀ "ساندی تلگراف" گزارشی در بارۀ نحوۀ انتخاب جانشین سخنگوی داعش منتشر کرد و نوشت ابوبکر بغدادی برای انتخاب جانشین العدنانی، جلسات مصاحبه برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۸    
شمال کشور در روزهای اخیر شاهد وقوع رعد و برقهای شدیدی بود که در برخی شهرها همچون بابل با مرگ شمار زیادی از پرندگان همراه شد. اما آیا اصولا رعد و برق تهدیدی برای پرندگان محسوب می شود؟
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۴    
برای اولین بار در تاریخ بشر در جهان عمل پیوند سر بر روی "والری اسپریدونوف"، کارشناس روسی تکنولوژی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۹    
روزنامه "واشنگتن پست" اعلام کرد که سازمان فضایی آمریکا (ناسا) به دلیل ناتوانی روزافزون شرکت های آمریکایی همکار خود، برای اعزام فضانوردان به فضا هر روز بیش از گذشته به روسیه وابسته می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۹    
گروه تروریستی داعش زنان تحت امر خود در لیبی را مجبور می کند همسران خود را به خاطر این گروه طلاق دهند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۹    
نزاع لفظی میان یک مسئول چینی با هیأت آمریکایی همراه باراک اوباما در فرودگاه هانگژوی چین خبرساز شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۳:۵۰    
علی عبدالله صالح رئیس جمهوری مخلوع یمن به گروه حوثی درباره نزدیک شدن به مقر عناصر بعثی عراقی در صنعاء هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۳:۴۱    
العالم - اجلاس سران کشورهای عضو گروه بیست، در شهر هانگژوی چین آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۲    
نیروهای امنیتی لبنان روز شنبه یک محموله بزرگ مواد مخدر را که از هند فرستاده شده بود، کشف و ضبط کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۸    
مقام های کویت از شهروندان این کشور خواستند که قبل از سفر به آمریکا تلفن همراه خود را از هرگونه عکس و فیلم و اثار مربوط به تروریسم و گروههای افراطی پاکسازی کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۸    
سفارت عربستان در قاهره مدعی شد گزارش رادیو "اسرائیل" دربارۀ استفاده از دستبندهای هوشمند ساخت یک شرکت "اسرائیلی" برای کنترل حجاج در موسم حج، دروغ است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۹    
دولت ایتالیا امام جماعت دو مسجد را به اتهام ترویج خشونت و افراط گرایی از این کشور اخراج کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۶    
رژیم سعودی ناچار شده است برای حمایت از مرزهای خود در برابر حملات نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن، مزدوران یمنی را از جنوب به مرزهای عربستان در شمال یمن منتقل کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۱    
خبرنگار آمریکایی آزاد شده از دست تروریست های سوریه تأکید کرد کسانی که در سوریه خبرنگاران را می ربایند، نیروهای مورد حمایت آمریکا هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۱    
ظاهر شدن نشان نازی ها در ابعاد بزرگی با قطر حدود 60 متر در یک مزرعه در جنوب غرب انگلیس، پرسش های زیادی ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۱    
لهستان درپی کشته شدن یک تبعۀ خود در انگلیس از دولت لندن خواست که با نژادپرستی به صورت جدی مبارزه کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۱    
تروریست های فعال در سوریه با انتشار ویدئویی مدعی شدند که نخستین بار از هواپیمای بدون سرنشین برای حمله به نیروهای ارتش استفاده کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۷    
یک منبع اطلاعاتی گفت که گروه تروریستی داعش، به جای "ابو عمر چچنی" که اخیرا به هلاکت رسید، "حلیموف تاجیکستانی" را به عنوان فرمانده نظامی خود منصوب کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۲    
در حالی که منابع عراقی از مهار آتش سوزی چاه های نفت القیاره خبر می دهند، گروه تروریستی داعش ایستگاه آب و برق شهر رطبه در غرب عراق را منهدم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۸    
العالم- پلیس فدرال آمریکا با افشای دلایلی مبنی بر کم حافظه بودن هیلاری کلینتون نامزد دمکرات ها برای انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۰۸:۱۸    
تیراندازی در زندانی در ایالت کالیفرنیای آمریکا 2 مجروح بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۰۷:۵۸    
رابرت موگابه رئیس جمهوری زیمبابوه و مسن ترین رهبر جهان با اشاره به شایعات مرگش گفت: بله من مردم، درست است من مرده ام. اما مثل همیشه زنده شدم. من به کشورم بازگشتم.