پنجشنبه ۲۶ مهرساعت ۱۹:۳۲Oct 2018 18

خبرهای العالم 15 شهریور 1395 - fa.alalam.ir

العالم 29 اسفند 1393 العالم 29 اسفند 1394 العالم 31 فروردین 1395 العالم 31 اردیبهشت 1395 العالم 31 خرداد 1395 العالم 31 تیر 1395 العالم 31 مرداد 1395 العالم 30 مهر 1395 العالم 30 آبان 1395 العالم 30 آذر 1395 العالم 30 دی 1395 العالم 30 بهمن 1395 العالم 1 اسفند 1395 العالم 1 شهریور 1395 العالم 2 شهریور 1395 العالم 3 شهریور 1395 العالم 4 شهریور 1395 العالم 5 شهریور 1395 العالم 6 شهریور 1395 العالم 7 شهریور 1395 العالم 8 شهریور 1395 العالم 9 شهریور 1395 العالم 10 شهریور 1395 العالم 11 شهریور 1395 العالم 12 شهریور 1395 العالم 13 شهریور 1395 العالم 14 شهریور 1395 العالم 15 شهریور 1395 العالم 16 شهریور 1395 العالم 17 شهریور 1395 العالم 18 شهریور 1395 العالم 19 شهریور 1395 العالم 20 شهریور 1395 العالم 21 شهریور 1395 العالم 22 شهریور 1395 العالم 23 شهریور 1395 العالم 24 شهریور 1395 العالم 25 شهریور 1395 العالم 26 شهریور 1395 العالم 27 شهریور 1395 العالم 28 شهریور 1395 العالم 29 شهریور 1395 العالم 30 شهریور 1395 العالم 31 شهریور 1395 
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۰    
فعالان حامی کردها ازجمله برخی نمایندگان، دراعتراض به نبود اطلاعات درخصوص عبدالله اوجالان رهبر کردها در دیاربکر درجنوب شرق ترکیه اعتصاب غذا کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۲۳:۱۵    
العالم- پدرها برای همه مشکلات فرزندانشان دغدغه دارند و این پدر هم ظاهرا برای رساندن دختر خود به مدرسه راه حلی نه چندان عاقلانه یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۲۳:۱۰    
العالم - روزنامۀ انگلیسی "تایمز" از تجارت کلیه در بیمارستان های مصر، پرده برداشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۲۳:۰۵    
درجریان عملیات ارتش یمن و کمیته های مردمی برای ناکام گذاشتن تحرک عناصر مزدور سعودی برای رفتن به منطقه صرواح در استان مأرب دو نظامی اماراتی و دست کم 50 نفر از عناصر متجاوز سعودی کشته و یا مجروح شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۲۲:۵۰    
العالم - دراین فیلم متن کامل پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان جهان و حجاج بیت الله الحرام به مناسبت سالگرد فاجعه خونین منا قرائت شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۲۲:۳۵    
العالم- عکاس آماتور از ماهی رودخانه ای پس از صید عکس های جالبی گرفت که با استقبال کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۲۲:۲۱    
العالم - جاری شدن نفت سیاه در لوله های آب شیرین منازل یک روستا در روسیه، اهالی این روستا را شوکه کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۲۱:۵۲    
العالم- انتشار قطعه ویدئو از دیدار جان کری وزیر امور خارجه آمریکا قبل از ورود به محل دیدار با عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر، موجب تعجب کاربران شبکه های مجازی شده است .
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۲۱:۰۳    
امید دولت اردن به دریافت کمک مالی از عربستان، جهت نجات اقتصاد اردنی، کم رنگ شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۲۰:۴۳    
فعالان شبکه های اجتماعی فیلم هایی را از لحظات اولیه ورود نیروهای ارتش سوریه به دانشکده های نظامی در جنوب حلب و فرار تروریست ها از این شهر منتشر کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۲۰:۳۸    
العالم - حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای انفجار های تروریستی امروز(دوشنبه) در مناطق مختلف سوریه و پایتخت افغانستان را محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۲۰:۱۸    
پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسب آغاز کنگره عظیم حج و سالگرد دو فاجعه کشتار زائران خانه خدا در مکه ، بازتاب گسترده ای در رسانه های صوتی و تصویری و فضای مجازی عربی منطقه ازجمله در کشورهای لبنان ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۴    
رئیس جمهوری سوریه به این امر اشاره کرد که خطرناک ترین مساله ای که در زمان حاضر جهان با آن روبه رو است، تلاش ها برای نفوذ اندیشه افراطی در داخل جوامع در منطقه و خارج از آن است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۹:۳۴    
العالم- مرکز اطلاع رسانی جنگی ارتش سوریه ویدئوی لحظه هدف قرار گرفتن یکی از فرماندهان تروریست در حومه حماه را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۹:۱۵    
العالم - این اعتقاد نزد برخی افراد وجود دارد که موقع دوش گرفتن و استحمام بهترین و مناسب ترین زمان برای تمرکز روی افکار و تصمیم گیری درقبال بسیاری از مسائل زندگی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۹:۰۰    
العالم - وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد که 24 نفر در حمله انتحاری امروز (دوشنبه) در مقابل وزارت دفاع در کابل پایتخت این کشور کشته و 91 تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۰    
حلب (العالم)- نیروهای ارتش سوریه و گروه های هم پیمان، دانشکده های نظامی جنوب حلب را به طور کامل آزاد و محاصره تروریست ها را در شرق حلب تقویت کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۸:۴۵    
کره شمالی امروز (دوشنبه) سه موشک بالستیک را از ساحل شرقی اش به سمت دریا پرتاب کرد ؛ آزمایشی که چند ساعت پس از مذاکره برسر تهدید پیونگ یانگ در بین قدرتهای منطقه ای در نشست گروه 20 در چین صورت گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۸:۲۱    
قیصر فوتبال آلمان که به عنوان بازیکن و مربی مقام قهرمانی و نائب قهرمانی جهان را از آن خود کرد، تحت عمل جراحی قلب قرارگرفت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۷    
یکی از مهم ترین مراکز پژوهشی رژیم صهیونیستی از رئیس جمهوری مصر خواست اجازه دهد ارتش رژیم صهیونیستی، نقشی آشکار در عملیات نظامی در شبه جزیره سینا ایفا کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۲    
العالم- وزارت مسکن و شهرسازی عراق از حمله به منزل وزیر این وزارت خانه دربغداد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۷    
العالم - یک حاجی تبعه مصر درتلاش برای انتقال دهها مار از کشورش به عربستان در سفر حج امسال ناکام ماند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۷:۳۷    
پلیس هند از بازداشت وزیر سابق امور زنان این کشور به اتهام فساد اخلاقی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۷:۳۲    
العالم - فرو ریختن ساختمانی در دست احداث در تل آویو، 45 مجروح و ناپدید برجا گذاشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۷:۰۷    
العالم - نخست وزیر ترکیه گفت که این کشور بعد از کودتای ناکام اواسط ژوئیه گذشته، شیوه ای جدید را در زمینه مبارزه با تروریسم درپیش گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۷:۰۲    
مأموران امنیتی زندانی در کلمبیا یک کبوتر را به هنگام حمل موبایل برای زندانیان به دام انداختند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۷    
یک منبع محلی در استان نینوای عراق، از آماده باش تروریست های داعش برای یافتن جوانی که یکی از سرکرده های این گروهک را در موصل به هلاکت رسانده است، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۷    
العالم - ولادیمیر پوتین گفت: اوضاع سوریه خطری برای مرزهای جنوبی روسیه به شمار می رود به همین علت به درخواست کمک رئیس جمهوری قانونی آن کشور در مبارزه با سازمان های تروریستی پاسخ مثبت دادیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۵:۲۷    
رئیس جمهوری روسیه به طور گسترده ای در زمینه ایجاد تاسیسات سری در اطراف شهر مسکو در صورت بروز جنگ سرمایه گذاری کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۲    
آمریکا و روسیه درخصوص دستیابی به توافق درباره سوریه طی مذاکرات انجام شده درحاشیه نشست " گروه بیست" درهانگژو چین ناکام ماندند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۷    
رسانه های سوریه امروز (دوشنبه) گزارش دادند که بر اثر وقوع چند انفجار تروریستی در مناطق مختلف سوریه 23 نفر کشته و دهها نفر دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۷    
العالم - دانشمندان در تحقیقات خود موفق شدند مزه جدیدی را در کنار مزه های کنونی شور، شیرین، ترش، تلخ و تند کشف کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۲    
العالم- کرملین نشست قریب الوقوع میان پوتین، اردوغان و بشار اسد را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۲    
هیات هماهنگی افراد مسلح خبر جدایی برخی گردان های موسوم به تیپ های صقور الشام به فرماندهی ابو عیسی الشیخ از جنبش احرار الشام را منتشر کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۲    
العالم - مقام های امارات از کشته شدن یکی دیگر از نظامیان آن کشور در جنگ علیه یمن خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۲    
شما می توانید با تهیه یک نوشیدنی ساده به مقابله با سردرد بروید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۳    
العالم - باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه، از ساعاتی پیش دیدار خصوصی خود را در حاشیه اجلاس گروه بیست در چین آغاز کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۸    
یک منبع محلی در استان صلاح الدین عراق گفت که یک زن نقابدار با سلاح دارای تهجیزات صدا خفه کن بلای جان عناصر گروه تروریستی داعش شد و دو نفر از آنان را کشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۳    
وزارت دفاع عراق اعلام کرد: بزرگترین کارگاه ساخت بمب و موشک داعش در فلوجه کشف شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۳    
العالم- هزینه عروسی معمولی یک زوج با وضع مالی متوسط حدود 29 هزار دلار است اما آنجلا یونگ و شوهرش هوانگ زیائومینگ جزو افراد عادی جامعه نیستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۸    
یک نشریه آمریکایی نوشت: " سفر باراک اوباما به چین بر خلاف انتظار وی ، بدون مشکل نبود و حاشیه های زیادی به همراه داشت".
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۴    
استیو جابز بعد از استعفا از مدیر عاملی همچنان بر روی پروژه تلویزیون کار می کرده است. با لو رفتن این قضیه، اکنون به دشواری می توان گفت تلاش اپل برای تولید تلویزیون شایعه بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۹    
العالم- رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت ایام حج امسال تاکید کردند: اکنون قریب یک سال از حوادث مُدهش منا میگذرد که در آن، چند هزار نفر در روز عید و در لباس احرام، در زیر آفتاب و با لب تشنه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۹    
رسانه های خبری از وقوع 5 انفجار تروریستی طی امروز (دوشنبه) در مناطق مختلف سوریه و شهید و زخمی شدن شماری از شهروندان این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۴    
نخست وزیر ترکیه گفت که 91 کیلومتر در منطقه مرزی ترکیه با سوریه از عناصر گروه مسلح داعش به طور کامل پاکسازی شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۴    
عکاسان در نشست " گروه بیست" در چین، عکسی را از رئیس جمهور آمریکا شکار کردند که درحال کنجکاوی و فالگوش ایستادن برای پی بردن به محتوای سخنان روسای جمهوری روسیه و ترکیه است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۴    
نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت با اشاره به سوء مدیریت مقام های سعودی دراداره امور حج از گذشته تاکنون گفت که قبل از انقلاب یعنی حدود چهل سال قبل یک مهندس ایرانی طرحی برای اسکان زائران در منا ارائه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۷    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره خطر دخالت " برخی از پایتخت ها " در امور فلسطین و به بازی گرفتن حق تعیین سرنوشت هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۲    
العالم- جنگنده های رژیم اشغالگر قدس دیروز(یکشنبه) در دو نوبت به مواضع ارتش سوریه در غرب شهر العث در استان القنیطره حمله کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۸:۵۲    
معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: اوضاع سوریه روز به روز به نفع دولت سوریه و هم پیمانانش بهبود می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۸:۳۲    
نظامیان صهیونیست یک جوان فلسطینی را به ضرب گلوله به شهادت رساندند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۸:۱۷    
اوباما هنگام ورود به فرودگاه شهر هانگژو چین به صورت توهین آمیز و برخلاف اصول تشریفات مورد استقبال قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۸:۰۲    
یک منبع آگاه گفت در جریان جلسه فوق العاده سران ائتلاف ملی عراق، عمار حکیم به ریاست این ائتلاف برگزیده شد.