سه شنبه ۰۱ آبانساعت ۰۵:۳۵Oct 2018 23

خبرهای العالم 28 شهریور 1395 - fa.alalam.ir

العالم 29 اسفند 1393 العالم 29 اسفند 1394 العالم 31 فروردین 1395 العالم 31 اردیبهشت 1395 العالم 31 خرداد 1395 العالم 31 تیر 1395 العالم 31 مرداد 1395 العالم 30 مهر 1395 العالم 30 آبان 1395 العالم 30 آذر 1395 العالم 30 دی 1395 العالم 30 بهمن 1395 العالم 1 اسفند 1395 العالم 1 شهریور 1395 العالم 2 شهریور 1395 العالم 3 شهریور 1395 العالم 4 شهریور 1395 العالم 5 شهریور 1395 العالم 6 شهریور 1395 العالم 7 شهریور 1395 العالم 8 شهریور 1395 العالم 9 شهریور 1395 العالم 10 شهریور 1395 العالم 11 شهریور 1395 العالم 12 شهریور 1395 العالم 13 شهریور 1395 العالم 14 شهریور 1395 العالم 15 شهریور 1395 العالم 16 شهریور 1395 العالم 17 شهریور 1395 العالم 18 شهریور 1395 العالم 19 شهریور 1395 العالم 20 شهریور 1395 العالم 21 شهریور 1395 العالم 22 شهریور 1395 العالم 23 شهریور 1395 العالم 24 شهریور 1395 العالم 25 شهریور 1395 العالم 26 شهریور 1395 العالم 27 شهریور 1395 العالم 28 شهریور 1395 العالم 29 شهریور 1395 العالم 30 شهریور 1395 العالم 31 شهریور 1395 
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۲۳:۳۰    
تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران در بازی های پارالمپیک ریو 2016 با پیروزی مقابل بوسنی و هرزگوین به ششمین مدال طلای پارالمپیک خود دست یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۲۳:۲۵    
گروهِ تروریستی داعش که خود را "دولت اسلامی" می خوانَد، برای خطاب کردن این گروه به نامی خاص، مجازاتِ قطع زبان تعیین کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۲۳:۲۰    
"بثینه شعبان" مشاور رنیس جمهور سوریه با تأکید بر پایبندی کشورش به آتش بس تصریح کرد: حملات هوایی امریکا به مواضع ارتش سوریه، عمدی و با هماهنگی داعش بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۲۲:۵۱    
نگاهی به روند اخبار مندرج در فاکس نیوز، پرده از یک حرکت از پیش طراحی شده و چند منظوره در راستای ماموریت های سازمان های تبشیری- صهیونیستی در ایران و جهان برمی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۲۲:۳۷    
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که تنش در شهر حلب سوریه افزایش یافته و تروریست های مسلح آماده عملیات نظامی بزرگی در این شهر می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۲۲:۲۲    
یک فروند هواپیمای جاسوسی پوسایدون P-8A امریکا امروز یکشنبه بار دیگر بر فراز مناطق نزدیک به پایگاه روسی حمیمیم و مرکز پشتیبانی فنی روسیه در طرطوس پرواز کرد که این پرواز ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۷    
صفحه هواداران دکتر بشّار جعفری نماینده دائم سوریه در سازمان ملل، بخشی از سخنان وی در مرکز پژوهش های سیاست و اقتصاد آمریکا (شیلر) را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۷    
سخنگوی وزارت دفاع روسیه به نقل از پناه جویان فراری از شرق حلب گفت که افراد مسلح 26 غیر نظامی را اعدام کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۷    
18 تن از نمایندگان، وکلا و سیاستمداران کویتی، با صدور بیانیه ای، دربارۀ خودداری دعوت "سمیره رجب" مشاور پادشاه بحرین به هرگونه برنامه ای که در کویت برگزار می شود، هشدار دادند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۳    
دهها شهروند عربستانی در شبکه های اجتماعی ویدئویی از یک مرد را منتشر کردند که در یک مرکز خرید، بر سر دختر جوانی فریاد می زند و از وی می خواهد از بازار خارج شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۲۰:۳۳    
معاون ستاد کل نیروهای مسلح، با هشدار به جنگنده ها و ناوهای امریکایی دربارۀ نزدیک شدن به مرزهای هوایی و دریایی ایران، تاکید کرد: فرماندهان ما از اختیاراتی برخوردارند که در برخورد با خاطی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۸    
کارشناسان و تحلیلگران روس هشدار دادند که حمله هوایی جنگنده های ائتلاف به رهبری آمریکا، به مواضع ارتش سوریه در دیر الزور به شکست توافقات مسکو و واشنگتن درباره سوریه و بحرانی تر شدن اوضاع خاورمیانه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۳    
اکران احتمالی فیلم ایرانی محمد (ص) در تونس، اعتراض شماری از سلفی ها و گروه های تندرو در این کشور را برانگیخته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۱    
ورزشکاری که در جنگ ایران و عراق و در صحنه دفاع از سرزمین و خاک کشورش یک پای خود را از دست داده بود، این بار هزاران کیلومتر آن طرف تر در عرصه ملی دیگر و در لباس تیم ملی هنگام مسابقه دوچرخه سواری ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۱    
سخنگوی رسمی وزارت خارجۀ روسیه، نماینده آمریکا در سازمان ملل را به سفری دو نفره به سوریه دعوت کرد تا در آن جا واژۀ "خجالت" را برای او معنی کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۶    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمودند: یکی از اجزاء مهم قدرت نرم جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۷    
انتخابات پارلمانی در روسیه از صبح امروز یکشنبه 28 شهریور ( 18 سپتامبر) آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۲    
در رویدادی تاریخی، طراح لباس مشهور اندونزیایی برای نخستین بار در نیویورک نمایش مدهای اسلامی و محجبه برپا کرد که همۀ شرکت کنندگان آن، روسری و لباس های پوشیده بر تن داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۷    
یک فروند جنگنده سوریه در هنگام عملیات علیه مواضع گروهک تروریستی داعش در دیرالزور هدف قرار گرفت و سرنگون شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۷    
دولت اوباما نسبت به بمباران مواضع ارتش سوریه و کشته شدن 62 نظامی این کشور در حمله جنگنده های نیروهای ائتلاف به رهبری واشنگتن٬ ابراز تاسف کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۳    
انفجار مهیب در محله چلسی نیویورک در آستانه اجلاس عمومی سازمان ملل متحد به مجروح شدن دست کم 29 نفر و ایجاد ترس و وحشت در مردم منجر شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۸    
دادگاهی در پاکستان دستور توقیف اموال رییس جمهور پیشین این کشور را صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۳    
ارتش سوریه در نزدیکی فرودگاه دیرالزور در شرق این کشور به سختی با تروریست ها درگیر است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۸    
وزیر امور خارجه عراق در دیدار همتای ترکیه ای خود، درباره مواضع اخیر ترکیه مبنی بر مداخله نظامی در عراق اظهار شگفتی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۳    
تونس (العالم) – علمای دینی و متفکران تونسی، بی توجهی مقامات سعودی در ادارۀ حج و جلوگیری از حضور حجاج ایرانی، یمنی و سوری در مراسم حج امسال را محکوم کردند و خواستار شفاف سازی دربارۀ فاجعۀ منا شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۸    
درحالی که هنوز بحث و جدل های فراوانی در آمریکا دربارۀ جاسوسی سازمانهای اطلاعاتی این کشور از مردم وجود دارد، مدیر ادارۀ تحقیقات فدرال آمریکا دربارۀ جاسوسی به وسیلۀ دوربین های لپ تاپ هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۹    
جنگنده های آمریکایی، مواضع ارتش سوریه را در ارتفاعات "الثرده" در اطراف فرودگاه دیر الزور در شرق سوریه بمباران کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۰    
سرطان از جمله بیماری هایی است که به دلیل سرعت پیشروی و نداشتن علائم، باعث وحشت بیماران می شود، اما علائمی وجود دارد که اگرچه به طور قطعی نشانۀ سرطان نیست ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۰    
نخست وزیر عراق وعده داد که شهر موصل " به زودی " آزاد خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۷    
یک مادر با کمک فلش دوربین عکاسی متوجه شد کودکش مبتلا به سرطان است و به این ترتیب با کمک به تشخیص زودهنگام بیماری، توانست فرزندش را از مرگ نجات دهد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۷    
فعالان الجزایری، با به راه انداختن هشتگی در شبکه های اجتماعی، اعتراض خود را به استفاده از نام رژیم جعلی صهیونیستی به جای "فلسطین" در یکی از کتاب های درسی اعلام کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۲    
دولت اردن یک روز پس از شهادت یک تبعه خود به دست صهیونیست ها در قدس، این جنایت را فقط محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۷    
9 تبعۀ بحرینی هنگام ادای مناسک حج در عربستان سعودی بازداشت شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۷    
دکتر سید احمد سادات، استاد دانشکده مطالعات دانشگاه تهران با اشاره بۀ نقشه سعودی ها برای مهندسی افکار عمومی و عدم توفیقشان در این زمینه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۸    
یک نمایندۀ عراقی از حملۀ هوایی آمریکا به مواضع الحشد الشعبی در استان بابل این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۸    
نظام حاکم بحرین، گذرنامۀ زائرانی را که به زیارت قبور ائمه اطهار (ع) در دیگر کشورها بروند ، مصادره می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۳    
رئیس حزب ائتلاف دولت قانون، اقدام بعضی گروه ها در مطالبۀ توافق های سیاسی قبل از آزادسازی موصل را کاری زشت نامید و خواستار همکاری جمعی برای آزادسازی این شهر شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۳    
دو نیروی پلیس در شهر دمام در شرق عربستان کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۴    
یک منبع نظامی اعلام کرد که 7 دقیقه بعد از حمله جنگنده های آمریکایی به مواضع ارتش سوریه، حمله داعش به این منطقه آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۹    
یکی از بازداشت شدگان سعودی در گوانتانامو اعتراف کرده که یکی از اعضای خاندان حاکم در عربستان در عضویت او در گروه تروریستی القاعده برای انجام عملیات در آمریکا دست داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۴    
وزارت امورخارجۀ سوریه در نامه ای از شورای امنیت و سازمان ملل متحد درخواست کرد که حمله تجاوزکارانه آمریکا را محکوم کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۴    
سرکردۀ گروه تروریستی "جبهه النصره" (شاخه القاعده در سوریه) که اخیرا نام آن به "جبهه فتح الشام" تغییر کرده است، در مصاحبه اختصاصی با شبکه الجزیره قطر خواستار ادغام و یکپارچگی همه گروه های مسلح شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۷    
سخنگوی وزارت امورخارجه روسیه تأکید کرد، از حملات آمریکا در سوریه این نتیجه گرفته می شود که کاخ سفید از داعش دفاع می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۷    
روسیه از شورای امنیت خواست جلسه ای فوری را برای بررسی حملۀ آمریکا به نیروهای ارتش سوریه نزدیک دیرالزور برگزار کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۲    
بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان، متأسفانه به دلیل سانحه در مسابقه و برهم خوردن تعادلش در شیب تند مسیر، پس از چند ساعت از انتقالش به بیمارستان درگذشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۰۸:۱۸    
انفجار در شهر نیویورک آمریکا 29 مجروح برجا گذاشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۹    
روسیه گروه های مسلح را متهم کرد که توافق آتش بس را به شکست کشانده اند.