دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۱۲:۳۷Jun 2018 25
 

خبرهای العالم 11 دی 1395 - fa.alalam.ir

العالم 29 اسفند 1393 العالم 29 اسفند 1394 العالم 31 فروردین 1395 العالم 31 اردیبهشت 1395 العالم 31 خرداد 1395 العالم 31 تیر 1395 العالم 31 مرداد 1395 العالم 31 شهریور 1395 العالم 30 مهر 1395 العالم 30 آبان 1395 العالم 30 آذر 1395 العالم 30 بهمن 1395 العالم 1 اسفند 1395 العالم 1 دی 1395 العالم 2 دی 1395 العالم 3 دی 1395 العالم 4 دی 1395 العالم 5 دی 1395 العالم 6 دی 1395 العالم 7 دی 1395 العالم 8 دی 1395 العالم 9 دی 1395 العالم 10 دی 1395 العالم 11 دی 1395 العالم 12 دی 1395 العالم 13 دی 1395 العالم 14 دی 1395 العالم 15 دی 1395 العالم 16 دی 1395 العالم 17 دی 1395 العالم 18 دی 1395 العالم 19 دی 1395 العالم 20 دی 1395 العالم 21 دی 1395 العالم 22 دی 1395 العالم 23 دی 1395 العالم 24 دی 1395 العالم 25 دی 1395 العالم 26 دی 1395 العالم 27 دی 1395 العالم 28 دی 1395 العالم 29 دی 1395 العالم 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۸    
اگرچه اغلب سردردها بی ضرر و زودگذر هستند و در طی مدت زمان کوتاه ناپدید می شوند اما برخی از سردردهای مزمن نشان دهنده یک مشکل عمیق می توانند باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۶    
پرچم گنبد حرم سیدالکریم (ع) برفراز برج میلاد به اهتزاز درآمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۵۸    
نماینده زابل با تاکید بر فرامرزی بودن مساله ریزگردها، گفت: قطعنامه مقابله با ریزگردها مصوب سازمان ملل، کشورهای خارجی را ملزم به رفع ریزگردها می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۴۸    
مرتفع ترین پل دنیا با ارتفاعی حدود 570 متر بر فراز یک دره در جنوب شرق چین افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۳۷    
داستان زندگی افراد مشهور و ثروتمند که زمانی در ماشین های شان زندگی می کردند و حتی توانایی مالی برای اجاره کردن جای کوچکی را نیز نداشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۵۳    
مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران گفت:اولین رویداد نجومی سال 2017 میلادی با بارش شهابی ربعی در شبانگاه سه شنبه (14 دی) و بامداد چهارشنبه ( 15 دی) آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۴    
سخنگوی انصارالله یمن گفت که عربستان خود را وارد جنگی کرده که در آن با شکست مواجه خواهد شد و در مهلکه بسیار خطرناکی وارد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۱۲    
سخنگوی عملیات بغداد اعلام کرد که 5 انفجار امروز شنبه مناطق مختلف پایتخت عراق را لرزاند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۱    
دادگاه استیناف مصر روز شنبه توافق واگذاری دو جزیره مصری دریای سرخ به عربستان را تائید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۳۳    
گروه تروریستی داعش صحنه هایی چندش آور از عملیات اعدام و تعقیب اسیران توسط کودکان در قالب تمرین های نظامی در سوریه منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۲۱    
گروه های مسلح سوری تحت عنوان "لواء الجیش السوری الحر" (لشکر ارتش آزاد سوریه) تهدید کردند که اگر عملیات جنگی در وادی بردی در غرب دمشق متوقف نشود، آتش بس در سوریه را پایان یافته اعلام خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۰۲    
حیدر العبادی نخست وزیر عراق گفت: عملیات آزاد سازی موصل با نام "نینوا ما می آییم" وارد مرحله سرنوشت سازی شده است و طبق برنامه از پیش تعیین شده، پیش می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۱    
خودروی مرسدس S600 پولمن گارد مدل 1995 متعلق به رییس جمهوری روسیه در یکی از وب سایتهای آلمانی به قیمت یک میلیون و سیصد هزار یورو برای فروش گذاشته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۲۶    
مدیر روابط عمومی فرودگاه مهرآباد گفت: پرواز شماره 6995 شرکت هواپیمایی تابان به علت نقص فنی در یکی از موتور ها بلافاصله بعد از تیک آف، بدون هیچ خسارتی در باند فرودگاه مهرآباد آرام گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۱۷    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا در پیامی کنایه آمیز سال نو میلادی را به دشمنانش تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۵    
معاونت ریاست جمهوری عراق با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: نوری المالکی معاون اول رئیس جمهوری عراق برای انجام یک سفر چهار روزه راهی ایران شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۴۸    
انتشار ویدیویی که در آن امام جماعت مسجدی در هلند آداب نماز را به دانش آموزان آموزش می دهد، خشم احزاب راستگرای این کشور را برانگیخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۴۱    
روسای جمهوری ایران و روسیه با استقبال از آتش بس در سوریه، تاکید کردند که مبارزه با تروریسم و گروههای تروریستی از جمله داعش و جبهه النصره تداوم خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۳۵    
روزنامه "السفیر" لبنان امروز (شنبه) اعلام کرد که آخرین شماره اش را منتشر کرده است و به علت مشکلات مالی، بعد از 42 سال، این روزنامه دیگر منتشر نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۱۰    
دو زن در پایتخت بلغارستان در حالی که در انتظار دریافت همبرگر از یک اغذیه فروشی بودند، در معرض حادثه ای هولناک قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۴    
وزیر دفاع ترکیه گفت که تا زمان حاضر هیچ نقضی که باعث تخریب توافق آتش بس در سوریه شود، به وقوع نپیوسته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۱    
رییس جمهو عراق عراق ابراز امیدواری کرد که سال 2017 سال پیروزی نهایی بر تروریسم و تحقق ثبات و تحول اقتصادی و بازگشت تمام آوارگان باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۵۵    
سرمربی تیم ملی 19 بازیکن را به اردوی جدید این تیم دعوت کرد که هفت بازیکن پرسپولیسی در بین دعوت شدگان قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۴۰    
شمار کشته های دو حمله انتحاری همزمان در بازار منطقه السنک در شهر بغداد به 27 نفر رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۴۰    
رئیس جمهوری با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از برقراری آتش بس در سوریه استقبال می کند، تأکید کرد: باید مراقب بود تا در دوران آتش بس فرصتی برای تقویت تروریست ها بوجود نیاید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۳۴    
از ماه جولای 2011 مردم روستای کفر قدوم در فلسطین هر ظهر جمعه در اعتراض به اقدام اسراییلی ها در بستن خیابان منتهی به نابلس تظاهرات می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۲۸    
گروه های سیاسی مخالف دولت مصر فردا (یکشنبه) برای بررسی راهکارهای مقابله با توافقنامه مرزی آبی بین دو کشور مصر و عربستان سعودی که از سوی رییس جمهوری به پارلمان این کشور ارایه شده، تشکیل جلسه می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۲۸    
اگه تو عراقین ؛ اگه تو دمشقین / به هرجا که باشین سفیرای عشقین
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۸    
یک موریتانیایی که به گفته منابع محلی به کار سحر و جادو می پردازد با طرح ادعای وجود قوی ترین انواع جن ها در عربستان جنجال گسترده ای در رسانه ها به پا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۲۱    
وزرای امور خارجه ایران و سوریه به منظور گفت وگو در مورد آخرین وضعیت سوریه و بحران جاری در این کشور دیدار و گف وگو کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۱۸    
تیم فوتبال تراکتورسازی در یک دیدار مهیج با برتری 3 بر 2 خارج از خانه مقابل ذوب آهن به دیدار نهایی جام حذفی باشگاه های ایران راه یافت تا نمایندگان اصفهان و بویژه قهرمان دو دوره جام حذفی در حسرت حضور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۱۲    
با آغاز فصل زمستان و بارش برف در اکثر مناطق کشورمان شبکه العالم ویدئویی از اسکی روی یخ و برف تقدیم خوانندگان عزیز میکند
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۷    
ولید المعلم وزیر امور خارجه سوریه و سرلشکر علی مملوک مشاور امنیت ملی رئیس جمهور این کشور با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و در خصوص تحولات مهم سوریه و روندهای استمرار مبارزه با ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۵    
تصاویر نهمین نمایشگاه محصولات ارگانیک
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۵    
تصاویر مراسم ختم دنیا فنی زاده
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۲    
تصاویر مرحله دوم عملیات آزاد سازی موصل
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۳۰    
تصاویر تمرین ارکستر ملی ایران
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۵    
تصاویر تقدیم استوارنامه سفیران 4 کشور به رئیس جمهور
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۵    
ولادمیر پوتین رییس جمهوری روسیه هر سال، سال نو میلادی را به شیوه ای خاص با نزدیکانش جشن می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۵    
معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: تاکنون تصمیمی مبنی بر تعطیلی مدارس برای فردا یکشنبه و تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا گرفته نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۲    
رییس جمهوری از آلمان به عنوان نخستین شریک تجاری جمهوری اسلامی ایران در اتحادیه اروپا نام برد و گفت: دو کشور از توانمندی ها و امکانات گسترده ای برخوردارند که این توانمندی ها باید برای ایجاد جهشی در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۲    
دستگاه قضایی فرانسه با آزادی موقت سعد المجرد خواننده مراکشی متهم به تجاوز قبل از تحویل سال میلادی مخالفت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۰    
سفرای جدید ایران در برخی از کشورها ی جهان، پیش از عازم شدن به محل ماموریت خود به دیدار حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۱    
رژیم صهیونیستی در سال 2016 میلادی 35 کودک فلسطینی را در نوار غزه، کرانه باختری و شهر قدس به شهادت رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۳۰    
دولت فرانسه حق قطع شدن از اینترنت را به کارمندان این کشور اعطا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۲۴    
ائتلاف سازمان های امداد و کمک رسانی مالزی اعلام کرد: ناوگان کشتی های حامل کمک های غذایی و فوری این سازمانها برای مسلمانان روهینگیا ماه آینده به ایالت ناآرام راخین در میانمار ارسال خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۶    
آغاز سال نو میلادی در فرانسه یادآور تراژدی آتش زدن صدها خودرو، بدمستی، درگیری های خیابانی و دستگیری های گسترده ای است که این شب را به کابوسی برای مردم، پلیس و دولتمردان این کشور تبدیل می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۶    
فرمانده عملیات "قادمون یا نینوا" از آزادسازی محله "القدس الثانیه" در کرانه چپ موصل توسط سازمان مبارزه با تروریسم عراق خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۰    
وزرای امور خارجه ایران و سوریه به منظور گفت وگو در مورد آخرین وضعیت سوریه و بحران جاری در این کشور دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۰    
رییس جمهوری اسلامی ایران مهمترین مسایل کشور را شامگاه یکشنبه 12 دی ماه در یک گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم شریف ایران اسلامی در میان خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۴    
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل گفت: مقاماتی از شرکت ATR چهارشنبه به تهران می آیند تا با مرور آخرین نسخه از قرارداد 400 میلیون دلاری ایران و ATR این قرارداد به امضای نهایی طرفین برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۱    
سفیر جدید مغرب در تهران استوارنامه خود را تقدیم رئیس جمهوری کشورمان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۱    
خبرگزاری رسمی چین سفر رئیس جمهور این کشور به ایران در سال 2016 را اولین خبر مهم از 10 رویداد انتخابی برای این سال برگزید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۱    
سال 2016 سال فراز و نشیب در زمینه فناوری بوده به طوریکه بسیاری از این فناوری ها از آزمون های مغزی که از زوال عقل جلوگیری می کنند تا گیاهان درخشنده، همگی با شکست مواجه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۶    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۶    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۶    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۶    
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۵    
تروریست ها برای خروج اهالی یک روستا از روستایشان ضرب الاجل تعیین کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۵    
رئیس پلیس فدرال عراق از ادامه پیشروی یگان هایی از پلیس عراق در مناطق "جدیه المفتی"، "الانتصار"، "فلسطین" و "سومر" و هلاکت 25 تروریست خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۳    
جواد ترک آبادی با حکم وزیر امور خارجه کشورمان، به عنوان سفیر جدید ایران در سوریه معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۴    
متولیان یک شرکت برق در ایالت ورمونت مدعی هستند رایانه هایشان به وسیله روس ها هک شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۹    
خبرنگاران شبکه خبری العالم گفتند توافق آتش بس به رغم نقض آن توسط گروه های مسلح در چند جبهه، همچنان در دومین روز در اغلب مناطق سوریه جریان دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۳    
رییس جمهور کشورمان، توسعه روابط با کشورهای آمریکای لاتین را یکی از اصول اساسی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهارداشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۴۹    
سخنگوی شورای نگهبان در خصوص صندوق آرای الکترونیکی برای انتخابات ریاست جمهوری گفت که احتمالاً در برخی از صندوق ها بتوانیم این کار را انجام دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۳۷    
معاون اول رئیس جمهور عراق عصر امروز (شنبه) به منظور رایزنی با مقامات ایرانی وارد تهران می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۳۴    
وزرای خارجه سوریه و ایران تا ساعاتی دیگر در تهران دیدار و گفت وگو می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۲۸    
رئیس کمیته هسته ای مجلس گفت: انبار کردن مازاد آب سنگین در کشور ثالث به معنای نقض حاکمیت بر آن نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۹    
عناصر گروه "نیروهای سوریه دموکراتیک" و گروه تروریستی داعش در اطراف رقه با یکدیگر درگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۷    
خبرهای رسیده از پیشروی نیروهای عراقی در محور شمالی موصل حکایت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۷    
فرهنگ عذرخواهی عمومی در ژاپن، سنتی ریشه دار است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۴    
رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران: هنور تصمیمی در خصوص تعطیلی مدارس در روز های آلوده گرفته نشده است
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۲    
پس از 10 سال ریاست بر سازمان ملل متحد، بان کی مون پست خود در این سازمان را در شب سال نو مسیحی ترک خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۳    
به نوشته فایننشال تریبیون، تعداد آمریکایی هایی که از ایران بازدید کرده اند، 11.5 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۷    
گروه تروریستی داعش، انفجارهای مرکز شهر بغداد پایتخت عراق را برعهده گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۱    
رئیس اداره زمینی عملیات ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تهدیدات تروریستی علیه کشور گفت: ما سالیانه بین 15 تا 20 و بعضا 30 مورد برنامه انفجار و عملیات انتحاری کشف می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۲    
تصویب قطعنامه 2334 قطعنامه اگرچه یک قطعنامه فصل ششمی است و تهدید توسل به زور در صورت عدم اجرای آن وجود ندارد، اما از نظر سیاسی و زیرساخت حقوقی که برای اقدامات بعدی ایجاد می کند، حایز اهمیت زیادی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۶    
رسانه های چین از مرگ مسنترین خرس پاندای پدر جهان خبر می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۷    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: برخی نمایندگان بی آنکه بخواهند القای شبهه کنند یا اذهان عمومی را مشوش کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۱    
یک دادگاه تجدید نظر آرژانتین، اتهامات ادعایی همکاری غیرقانونی رئیس جمهور اسبق این کشور با ایران را بررسی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۱    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با پیش کشیدن کشف گورهای جمعی در حلب که توسط تروریست ها سلاخی شده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۵    
خبرنگار شبکه العالم گزارش داد، انفجارهای امروز در بغداد، به وسیله 2 انتحاری انجام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۶    
آشپز کنسولگری روسیه در شهر سان فرانسیسکو آمریکا نیز از تحریم های جدید این کشور علیه روسیه در امان نماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۰    
نیروهای مشترک عراقی یک کارگاه داروسازی و یک کشتارگاه در "عویزه" در جنوب شهرک "تلکیف" واقع در محور شمال شرقی موصل را آزاد کردند.
  • ۱