دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۲۰:۰۱Aug 2018 20

خبرهای خبرگزاری فارس 31 فروردین 1397 - farsnews.com

خبرگزاری فارس 29 اسفند 1393 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1394 خبرگزاری فارس 30 اسفند 1395 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1396 خبرگزاری فارس 1 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 2 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 3 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 4 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 5 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 6 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 7 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 8 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 9 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 10 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 11 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 12 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 13 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 14 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 15 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 16 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 17 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 18 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 19 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 20 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 21 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 22 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 23 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 24 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 25 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 26 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 27 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 28 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 29 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 30 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۷    
فرهنگسراها یکی از دلایل محور نبودن مساجد در فعالیت های اجتماعی هستند، مراکزی که تقریبا تعطیل شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۶    
مسابقات لیگ جهانی والیبال نشسته مردان با شرکت تیم های ملی 6 کشور، ایران، روسیه، آمریکا، آلمان، بوسنی و اوکراین، از 30 فروردین تا 4 اردیبهشت در سالن صدرای تبریز در حال برگزاری است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۱    
معاون دادستان مشهد از معرفی رئیس اداره ارشاد مشهد به زندان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۳    
رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی گفت: مردم محوری سعدی درس های زیادی برای حاکمان زمان در تمام ادوار خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۷    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از کشته شدن سه نفر و مجروحیت سه تن دیگر در سانحه رانندگی واقع در محور روانسر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۶    
دامغان - وزیر علوم کابینه دوازدهم طی پیامی، درگذشت دو نفر از دانشجویان زمین شناسی دانشگاه دامغان را در حادثه واژگونی مینی بوس روز جمعه تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۳    
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: امروز به برکت خون شهیدان پیشرفت هایی که در فنون و صنایع دفاعی جمهوری اسلامی ایران به وجود آمده سبب شده که قلب امریکا و اسرائیل را به درد آورد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۵۹    
فرماندار ویژه خرمشهر با تأکید بر اینکه آتش سوزی نیزارهای حاشیه اروند رود بدون هیچ خسارتی در 45 دقیقه خاموش شد، گفت: آتش سوزی نیزارهای حاشیه اروند رود سهوی بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۹    
نماینده دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی : باید از شرایط و ظرفیت های شهرستان استفاده درستی شود و ما هم نباید کمبودها را بهانه ای برای عدم پیگیری بدانیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۹    
این فناوری ها از جنبه های مختلف، با آزادی، حریم خصوصی و بهداشت و سلامت انسان در تضاد هستند، چرا که به کارگیری این فناوری ها به این معناست که نظم جدید جهانی از کنترل جهان بیرون (محیط زیست ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۶    
هفته دوم لیگ برتر استان کرمان، جام شهید محسن حججی با برتری تیم های فولاد سیرجان، فولاد زرند و بیمه ما به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۸    
سیطره قدیمی رسانه های خبری سلسله مراتبی تقریباً از بین رفته است. افراد جایگزین نهادها شده اند؛ روایت ها جایگزین فکت ها ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۶    
محقق و ادیب 80 ساله اردبیلی مهمترین آرزوی فرهنگی خود را چاپ کتاب هایش قبل از مرگ عنوان کرد و گفت: 4 جلد کتاب آماده چاپ دارم که به خاطر هزینه بالای چاپ، انتشار آن ممکن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۳    
همزمان با شب چهارم شعبان نورفضل و کرم قمر منیر بنی هاشم فضای تربت حیدریه را در بر گرفته است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۳    
بطحایی، وزیر آموزش و پرورش با انتشار یک رشته توییت درخصوص پیشنهاد تدریس زبان روسی در مدارس ایرانی نوشت:در سفر به روسیه و حضور در اجلاس کاربرد ICT در آموزش ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۰    
مسئول روابط عمومی هیأت فوتبال گیلان گفت: زمان نشست خبری سرمربیان دو تیم فوتبال سپیدرود رشت و فولاد خوزستان مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۰    
فرماندار دهاقان گفت: هنرمندان باید از حمایت مادی و معنوی مسؤولان بهره مند شوند زیرا تاثیری که هنر بر مخاطب دارد را هیچ ابزاری ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۲    
دوندگان کردستانی در مرحله نخست رقابت های دوومیدانی لیگ طلایی دختران کشور به یک نشان نقره و دو مدال برنز دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۱    
پیرغار مکانی دیدنی در روستای ده چشمه شهرستان فارسان استان چهارمحال و بختیاری است که تا مرکز استان کمتر از 30 کیلومتر فاصله دارد؛ رودخانه ای بسیار زیبا ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۸    
شهردار باغملک گفت: شهرداری باغملک در سایت مسکن مهر با سرعت و جدیت در حال تلاش است که بتواند پروژه احداث معابر مسکن مهر را تا پایان تابستان به اتمام برساند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۴    
عصر امروز، هفته سوم مسابقات کشوری سوارکاری کورس بهاره در پیست سوارکاری صفائیه یزد در چهار دور به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۲    
هفته سوم مسابقات کشوری سوارکاری کورس بهاره در پیست سوارکاری صفائیه یزد در چهار دور برگزار شد. عکس: سید جاسم دهقان 22:04 - 1397/01/31
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۱    
امیرعلی تنها فرزند شهید اکبر زوار جنتی کودکی 20ماهه است که با لباس فرم نظامی در مقابل صفوف همرزمان پدر ایستاده و با نگاه کودکانه اش بغض ها و هق هق گریه های دوستان پدر را به نظاره نشسته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۱    
امسال بین بیست و نهم فروردین که روز ارتش است، با سوم شعبان (سی ویکم فروردین) که روز پاسدار است، دو روز فاصله بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۰    
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی کشور با تأکید بر اینکه ایجاد تحول اساسی در داخل کشور و شیوه های مدیریتی لازمه حل معضلات اقتصادی است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۰    
نبرد پنج ستاره کاراته گیلان با کاراته کاهای صاحب عنوان تیم ملی ایران در جام ستارگان کاراته با برتری تیم گیلان به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۹    
تیم والیبال ایران در فینال زودرس برابر تیم بوسنی به برتری دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۸    
مدیرکل دفتر ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: زلزله 3.5 ریشتری گشت سراوان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۶    
گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا اتهامات بی پایه علیه ایران را تکرار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۳    
عضو شورای اسلامی تهران، ری و تجریش گفت: چشمه علی از دو چشمه آب نشأت می گرفت که متأسفانه یکی از چشمه های آن خشک شده است و باید طرح احیای آن سریعا صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۴    
سفر که آغاز شد قرار بود پایانی خوشی داشته باشد اما کسی فکر نمی کرد که به ناگاه یکی از خودروها از کنترل خارج شود و پس از برخورد به کوه 15 کشته و زخمی برجای بگذارد و سفر آنها ناتمام بماند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۳    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری از زخمی شدن چوپانی بر اثر حمله خرس در روستای گوشه شهرستان فارسان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس گفت: حریم خصوصی افراد در پیام رسان های داخلی حفظ خواهد شد و مردم به شایعات توجه نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۳    
رییس فدراسیون شطرنج طی پیامی افتخارآفرینی شطرنج باز ایران را در مسابقات شطرنج مسترز تبریک گفت .
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۹    
مریم طوسی قهرمان دو و میدانی کشور، حضور هنرمندان حامی محیط زیست در جشنواره جهانی فیلم فجر را گامی موثر در ایجاد حساسیت و توجه مردم جامعه به مساله محیط زیست دانست. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۶    
استاندار فارس گفت: در پهنه ادب پارسی، سعدی نردبان سخن را به خوبی پیمود و چراغ معرفت را روشن کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۲    
معاون سیاسی وزیر خارجه ایران در ادامه رایزنی ها با مقامات نروژ ضمن رایزنی با معاون سیاسی وزیر خارجه این کشور، با معاون وزارت صنعت و تجارت نروژ نیز ابعاد مختلف مناسبات دوجانبه را بررسی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۷    
وزیر خارجه ایران در مصاحبه با شبکه خبری سی بی اس نیوز گفت گزینه پیشنهادی تصدی سمت وزیر خارجه آمریکا به صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران اعتراف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۴    
نماینده مردم بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده بردسکن به عشق آباد کم عرض و با توجه به نقاط حادثه خیز برای رانندگی خطرناک است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۳    
رئیس شورای شهرستان اقلید لزوم مساعدت استاندار و مسؤولان استانی برای تمدید وام کشاورزان را خواستار شد و گفت: جاده اقلیدبه سورمق نیاز به اعتبار لازم برای تسریع در تعریض دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۲    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات سبزوار گفت: طی سال گذشته مردم این شهرستان 270 میلیون تومان به بازسازی عتبات عالیات کمک نقدی کرده اند که نسبت به سال 95 حدود 70 میلیون تومان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی ایران با قهرمانی مقتدرانه پرویز هادی در سنگین وزن به اتمام رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۰    
حوزه/ دکتر عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سفر به عراق با حضرت آیت الله حکیم از مراجع نجف دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۷    
دریافت کننده ایرانی اسرانیی صحار را به فینال لیگ برتر والیبال عمان رساند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۳    
با توجه به هجمه های فرهنگی سال های اخیر توسط کشورهای غربی و استعماری علیه نظام و اسلام و با وجود دستگاه های فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۰    
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، امانوئل ماکرون ، رئیس جمهور فرانسه و آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان پیش از پرواز به واشنگتن برای دیدار با دونالد ترامپ ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۷    
در حالیکه در اکثر نقاط کشور مردم منتظر احداث یک پروژه هستند اینجا در شهرستان نیمروز سیستان و بلوچستان، سه پروژه حدود 7سال آماده افتتاح و در انتظار روبان و قچی مسؤولان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۱    
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس گفت: در حادثه سوارکاری در شهر صفائیه رفسنجان آسیبی به بنده وارد نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۱    
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: مسابقات قرآن دانش آموزی به عنوان یک ابزار تربیت اسلامی، پس از پیروزی انقلاب اسلامی نقش سازنده ای را در تربیت کودکان و نوجوانان ایفا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۰    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان کاوه دچار انفجار و آتش سوزی شد که با تلاش ماموران آتش نشانی از گسترش آن جلوگیری و مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۸    
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران گفت: دیدار با بوسنی مهمترین مسابقه مرحله مقدماتی لیگ جهانی بود که در واقع برنده فینال زودرس شدیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۷    
به مناسبت اعیاد شعبانیه همایش پیاه رویی بسیجیان شرکت نفت و اقشار مختلف مردم در گچساران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۵    
تیم بسکتبال مهرام با برتری مقابل پتروشیمی عنوان قهرمانی مسابقات جوانان کشور را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۳    
در پایان دومین روز از رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته، تیم ایران مقابل بوسنی به میدان رفت و پیروز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۹    
کسب عنوان دومی ورزشکار زنجانی در رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی آقایان، ناکامی تیم زنجان در راهیابی به نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کانوپولو بانوان و ... از جمله اخبار کوتاه ورزشی استان زنجان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۷    
سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد تکلیف بازگشت ایبراهیموویچ به تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه را مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۶    
همایش همگانی اسکیت بطور همزمان با حضور پرشکوه مردم و مسئولین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس شورای اسلامی، گفت: حریم خصوصی افراد در پیام رسان های داخلی حفظ خواهد شد و مردم به شایعات و توطئه های برخی توجه نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۲    
مدیر فرودگاه سبزوار گفت: پرواز فردا شنبه یکم اردیبهشت ماه شرکت هواپیمایی ماهان در مسیر تهران سبزوار و بالعکس به دلیل بازرسی قرار گرفتن هواپیماهای ماهان در چکاب های دوره ای لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
پخش کلیپی در فضای مجازی از توقیف 200 خودروی صفر کیلومتر با برند خارجی در گمرک بوشهر سبب واکنش هرچند دیرهنگام پلیس و گمرک استان بوشهر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
جلسه مشترک اعضای شوراهای اسلامی شهر بردسکن و عشق آباد طبس در خصوص همکاری های بیشتر برای بازگشایی محورهای جدید و رفع نقاط حادثه خیز محورهای منتهی به دو شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
وزیر خارجه روسیه در نشست خبری مشترک با فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه با انتقاد از حمله اخیر به این کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
جشن امضای کتاب مجموعه شعر پرواز 69 از سروده های شایان مصلح بازیکن مطرح تیم پرسپولیس، عصر جمعه 31 فروردین 1397 با حضور برخی از چهره های ورزشی و ایجاد صف طولانی و انتظار چندین ساعته برای علاقمندان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۹    
روزنامه موندو دپورتیوو اسپانیا خبر داد که اردن آزارد، ستره بلژیکی چلسی برای انتقال به رئال شرطی را گذاشته است. شرط آزارد برای آمدن به برنابئو رفتن گرت بیل، هافبک ولزی رئال از این تیم است. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۸    
رقابتهای مرحله نخست انتخابی تیم ملی کشتی آزاد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
تیم روسیه برابر قهرمان اروپا به برتری دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
فرماندار شهرستان دشتی گفت: نصب هر گونه بنر در سطح شهرستان دشتی ممنوع است و هیچ مسئولی حق نصب بنر ندارد و اگر مشاهده شود برخورد می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
امام جمعه خورموج گفت: شعار حمایت از کالاهای داخلی باید به گفتمان عمومی تبدیل و در مقام عمل بروز و نمود پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۶    
بازیگر آمریکایی-اسرائیلی هالیوود در واکنش به حوادث اخیر در فلسطین اشغالی و اقدامات سرکوب گرانه رژیم اشغالگر قدس، گفته است حاضر به شرکت در مراسم دریافت جایزه نوبل یهودی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۶    
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: نیازمند مساعدت بیشتر اداره کل ارشاد به ویژه در زمینه متن نمایش ها هستیم، متاسفانه هنوز از متن های قدیم برای اجرا استفاده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۰    
تهران - ایرنا - فینالیست های 10 وزن مرحله نخست انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۹    
عضو شورای اسلامی شهر بردسکن گفت: بررسی رفع 54 نقطع حادثه خیز و آب نما در مسیر جاده بردسکن به عشق آباد، با همکاری مسئولان دو شهرستان بردسکن و طبس سرعت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۶    
سرمربی استقلال رامشیر گفت: اگر در بازی فردا در شیراز اتفاقی برای ما رخ دهد و خدای نکرده خونی ریخته شود، از همین جا به آقای تاج می گویم اگر اتفاقی بیفتد مسئولش شخص وی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۴    
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه خرمشهر گفت: آتش سوزی نیزارهای نوار مرزی اروندرود با تلاش مأموران آتش نشانی خاموش شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۳    
رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت:مصدوم تصادف روز گذشته در شهرستان اندیمشک نیز امروز در اهواز جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۲    
در دومین روز از سفر استانی سعید جلیلی به استان کردستان، وی ابتدا به گلزار شهدای سقز رفت و سپس با خانواده شهید عمر بهرامی از شهدای اهل سنت دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۲    
مسابقات دوچرخه سواری رشته کرانس کانتری کاپ آزاد ارومیه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۱    
با تصمیم باشگاه پدیده و همکاری هیأت فوتبال خراسان رضوی تماشای دربی مشهد برای هواداران رایگان شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۱    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات گفت: عزت و سربلندی جوان امروز با پیروی و الگو قرار دادن افرادی مانند شهید ابراهیم هادی به دست می آید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۱    
معاون سینمایی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: با تبلیغات بیش از اندازه مراسم برج سلمان، افراد شرکت کننده در مراسم بیش از میزان پیش بینی شده بود و نتوانستند نظم را کنترل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۷    
استاندار خراسان شمالی گفت:درسال حمایت از تولید ملی هیچ واحد تولیدی نباید به دلیل بدهی تعطیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۹    
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه خرمشهر گفت: آتش سوزی نیزارهای نوار مرزی اروندرود با تلاش مأموران آتش نشانی مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۴    
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان با تأکید بر تعظیم شعائر در جشن های نیمه شعبان گفت: همین که جمعی در حرم شهدای گمنام بنشینند و با احترام جشن را برگزار کنند دل امام را شاد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۲    
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: نامه ای به تازگی به امضای تعدادی از نمایندگان مجلس به رئیس جمهور دادیم تا برای زاینده رود چاره ای بیاندیشد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۴    
سالهاست که تولیدکنندگان ایرانی برای فروش محصولاتشان از مارک خارجی استفاده می کنند. سری به صنف مارک فروشان زدیم. افرادی که می گویند این ایام سفارش مارک ایرانی نسبت به قبل رونق گرفته.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۳    
رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که با توجه به درخواست شهرداری برای آماده سازی شرایط اجرای طرح ترافیک 97، اجرای این طرح از نیمه اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۳    
در پایان دور مقدماتی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۲    
بانک صادرات ایران در اقدامی بدیع، با برگزاری اولین همایش 500 مشتری برتر اهداف و برنامه های آتی خود را برای حمایت از بخش های مختلف صنعتی و اقتصادی کشور، تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۸    
در دو روز گذشته تحرکات جدی تری در محافل سیاسی اصلاح طلبان شروع شده و خبرها حاکی از ورود گزینه های جدید و جوانتر به جمع کاندیدهای شهرداری تهران است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از میزان کسری برق در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۲    
روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، از اجرای طرح بازدید دانش آموزی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان، همزمان با سراسر کشور خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۰    
گروه جهاد و حماسه مراسم جشن تولد شهید ابراهیم هادی روز گذشته بر سر مزار یادبود وی در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۹    
به گزارش ایلنا، این گروه به نام و شناخته شده که تا کنون اجراهای زیادی را در تالارهای مختلف کشور به روی صحنه برده اند در این اجرا به سرپرستی کیوان علی محمدی به هنرنمایی می پردازند. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۹    
رئیس فراکسیون امید در یادداشتی در کانال تلگرامی خود با اظهار تاسف از برخورد ماموران گشت ارشاد با یک خانم خواستار برخورد جدی وزارت کشور و نیروی انتظامی با خاطیان شد و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۷    
مدیرعامل بانک شهر با اشاره به عاملیت این بانک در نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت برای سومین سال پیاپی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۳    
رییس کل سازمان امور مالیاتی با اشاره به تکمیل نظام اطلاعات مالیاتی، از رصدو وصول مالیات فعالان اقتصادی مناطق آزاد کشور خبر داد و گفت: این فعالان با ارایه اظهارنامه از معافیت مالیاتی برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۲    
در این نشست فخر روحانی در مورد سیاسی بودن نگاه پژوهشگران غربی به عاشورا ، صیامیان از دسترسی کمتر غربی ها به منابع شیعی و رحمانی از نگاه نادرست به پژوهش های علمی درحوزه دین بحثهایی را مطرح نمودند
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۸:۱۸    
کانال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در شبکه اجتماعی پیام رسان سروش راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۱:۰۲    
حوزه/ معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: مسابقات بین المللی طلاب جهان اسلام آثار خوبی داشته و طلاب ایرانی و خارجی درگیر مسابقه می شوند و به نوعی تشویقی برای طلاب جوان برای ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۳    
شهریارنیوز: شهردار تبریز در دیدار با خلیفه کل ارامنه آذربایجان گفت: شهرداری تبریز ضمن در نظر گرفتن پیوست فرهنگی تقویت تمام شاخصه های انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی ...