یکشنبه ۳۰ دیساعت ۲۰:۴۴Jan 2019 20
 

خبرهای خبرگزاری فارس 31 فروردین 1397 - farsnews.com

 
خبرگزاری فارس 29 اسفند 1393 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1394 خبرگزاری فارس 30 اسفند 1395 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1396 خبرگزاری فارس 1 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 2 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 3 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 4 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 5 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 6 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 7 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 8 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 9 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 10 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 11 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 12 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 13 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 14 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 15 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 16 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 17 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 18 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 19 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 20 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 21 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 22 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 23 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 24 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 25 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 26 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 27 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 28 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 29 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 30 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۲۰    
کانال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در شبکه های اجتماعی پیام رسان های داخلی معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۷    
امیرعلی تنها فرزند شهید اکبر زوار جنتی کودکی 20ماهه است که با لباس فرم نظامی در مقابل صفوف همرزمان پدر ایستاده و با نگاه کودکانه اش بغض ها و هق هق گریه های دوستان پدر را به نظاره نشسته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۰    
دوم اردیبهشت سالروز اعلام انقلاب فرهنگی نام گذاری شده است و رشد کار فرهنگی در کشور پاسخگوی نیاز فعلی جامعه نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۴    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید فقط زمان انتخابات دغدغه داشت بلکه هر زمان که توانش را داشتیم، باید برای حل مشکل مردم اقدام کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۲    
اولین نشست از سلسله نشست های علمی و تخصصی ماهانه با موضوع مروری بر پژوهش های حسینی در آکادمیای غیر شیعی با حضور کارشناسان و علاقه مندان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۸    
بانک صادرات ایران در اقدامی بدیع، با برگزاری اولین همایش 500 مشتری برتر اهداف و برنامه های آتی خود را برای حمایت از بخش های مختلف صنعتی و اقتصادی کشور، تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۶    
سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دیدار آیات عظیم حکیم و مدرسی رفته و با آنها دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۱    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی با اشاره به تکمیل نظام اطلاعات مالیاتی، از رصد و وصول مالیات فعالان اقتصادی مناطق آزاد خبرداد و گفت: این فعالان با ارایه اظهارنامه ازمعافیت مالیاتی برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۱    
رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: مطمئنا بانوان فرهیخته کشورمان در حفظ حرمت ها بیش از دیگران و مدعیان تلاش می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۱    
گروه موسیقی روناک با اجرای آثاری از موسیقی فولکلور، سنتی، پاپ و ملل تازه ترین کنسرت خود را در تالار سوره حوزه هنری تهران برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۳    
شهردار تبریز گفت: شهرداری تبریز ضمن در نظر گرفتن پیوست فرهنگی تقویت تمام شاخصه های انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی، زمینه مشارکت شهروندان با ادیان مختلف نیز فراهم آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۱    
سال هاست که تولیدکنندگان ایرانی برای فروش محصولاتشان از مارک خارجی استفاده می کنند. سری به صنف مارک فروشان زدیم. افرادی که می گویند این ایام سفارش مارک ایرانی نسبت به قبل رونق گرفته.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۳    
از پایین کشیدن کرکره ها در تلگرام تا درخواست فوری از روحانی و هر آنچه سیاسیون اصفهانی در فضای مجازی نوشتند را در مجله مجازی فارس بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۱    
رئیس فدراسیون شطرنج گفت: آرزو دارم دیگر جوانان ما نیز از تلاش های خستگی ناپذیر و بی وقفه پرهام عزیز الگو گرفته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۰    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر از اجرای طرح بازدید دانش آموزی از 15 مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی و 120 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۱    
مدیرعامل بانک شهر با اشاره به عاملیت این بانک در نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت برای سومین سال پیاپی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۰    
وزیر علوم با صدور پیامی درگذشت 2 نفر از دانشجویان دانشگاه دامغان در حادثه واژگونی مینی بوس را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۰    
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: مسابقات بین المللی قرآن طلاب جهان اسلام آثار خوبی داشته و طلاب ایرانی و خارجی درگیر مسابقه می شوند و به نوعی تشویقی برای طلاب جوان برای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۶:۱۵    
بی اعتبارسازی بازوهای توانمند نظام که رهبری در سال 1383 بر آن تأکید کردند سال هاست در دستور کار قرار دارد و هدف از این بی اعتبارسازی مقدمه ای برای بی ثبات سازی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۰    
هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشست ایران از دیدار تیم ملی کشورمان و بوسنی در مرحله مقدماتی با عنوان فینالی زودرس یاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۶    
یک مقام ارشد آمریکایی گفته رئیس جمهور این کشور با همتای فرانسوی اش درباره آنچه نفوذ مخرب ایران در منطقه خوانده شده صحبت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۱    
جشن تولد 61 سالگی شهید ابراهیم هادی در شب میلاد امام حسین (ع) با حضور جمع کثیری از اقشار مختلف مردم و دوستداران این شهید بزرگوار در قطعه 26 بهشت زهرا(س) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۷    
فرهنگسراها یکی از دلایل محور نبودن مساجد در فعالیت های اجتماعی هستند، مراکزی که تقریبا تعطیل شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۶    
مسابقات لیگ جهانی والیبال نشسته مردان با شرکت تیم های ملی 6 کشور، ایران، روسیه، آمریکا، آلمان، بوسنی و اوکراین، از 30 فروردین تا 4 اردیبهشت در سالن صدرای تبریز در حال برگزاری است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۳    
کارگاه کوچک تولید نان و کیک در بالکن طبقه دوم ساختمانی در خیابان کاوه ظهر امروز طعمه حریق شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۱    
معاون دادستان مشهد از معرفی رئیس اداره ارشاد مشهد به زندان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۳    
رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی گفت: مردم محوری سعدی درس های زیادی برای حاکمان زمان در تمام ادوار خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۷    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از کشته شدن سه نفر و مجروحیت سه تن دیگر در سانحه رانندگی واقع در محور روانسر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۳    
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: امروز به برکت خون شهیدان پیشرفت هایی که در فنون و صنایع دفاعی جمهوری اسلامی ایران به وجود آمده سبب شده که قلب امریکا و اسرائیل را به درد آورد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۵۹    
فرماندار ویژه خرمشهر با تأکید بر اینکه آتش سوزی نیزارهای حاشیه اروند رود بدون هیچ خسارتی در 45 دقیقه خاموش شد، گفت: آتش سوزی نیزارهای حاشیه اروند رود سهوی بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۹    
نماینده دهاقان و شهرضا در مجلس شورای اسلامی : باید از شرایط و ظرفیت های شهرستان استفاده درستی شود و ما هم نباید کمبودها را بهانه ای برای عدم پیگیری بدانیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۹    
این فناوری ها از جنبه های مختلف، با آزادی، حریم خصوصی و بهداشت و سلامت انسان در تضاد هستند، چرا که به کارگیری این فناوری ها به این معناست که نظم جدید جهانی از کنترل جهان بیرون (محیط زیست ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۸    
در گزارش سفر وزیر آموزش و پرورش به روسیه آمده است: آموزش ⁧زبان روسی ⁩در ⁧ ایران ⁩منوط به آموزش ⁧زبان فارسی ⁩در ⁧روسیه ⁩ است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۶    
هفته دوم لیگ برتر استان کرمان، جام شهید محسن حججی با برتری تیم های فولاد سیرجان، فولاد زرند و بیمه ما به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۲    
دومین روز از سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر جمعه 31 فروردین 1397 با حضور هنرمندان و علاقمندان این جشنواره در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۸    
سیطره قدیمی رسانه های خبری سلسله مراتبی تقریباً از بین رفته است. افراد جایگزین نهادها شده اند؛ روایت ها جایگزین فکت ها ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۶    
محقق و ادیب 80 ساله اردبیلی مهمترین آرزوی فرهنگی خود را چاپ کتاب هایش قبل از مرگ عنوان کرد و گفت: 4 جلد کتاب آماده چاپ دارم که به خاطر هزینه بالای چاپ، انتشار آن ممکن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۳    
همزمان با شب چهارم شعبان نورفضل و کرم قمر منیر بنی هاشم فضای تربت حیدریه را در بر گرفته است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۰    
مسئول روابط عمومی هیأت فوتبال گیلان گفت: زمان نشست خبری سرمربیان دو تیم فوتبال سپیدرود رشت و فولاد خوزستان مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۰    
فرماندار دهاقان گفت: هنرمندان باید از حمایت مادی و معنوی مسؤولان بهره مند شوند زیرا تاثیری که هنر بر مخاطب دارد را هیچ ابزاری ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۲    
دوندگان کردستانی در مرحله نخست رقابت های دوومیدانی لیگ طلایی دختران کشور به یک نشان نقره و دو مدال برنز دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۱    
پیرغار مکانی دیدنی در روستای ده چشمه شهرستان فارسان استان چهارمحال و بختیاری است که تا مرکز استان کمتر از 30 کیلومتر فاصله دارد؛ رودخانه ای بسیار زیبا ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۸    
شهردار باغملک گفت: شهرداری باغملک در سایت مسکن مهر با سرعت و جدیت در حال تلاش است که بتواند پروژه احداث معابر مسکن مهر را تا پایان تابستان به اتمام برساند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۴    
عصر امروز، هفته سوم مسابقات کشوری سوارکاری کورس بهاره در پیست سوارکاری صفائیه یزد در چهار دور به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۲    
هفته سوم مسابقات کشوری سوارکاری کورس بهاره در پیست سوارکاری صفائیه یزد در چهار دور برگزار شد. عکس: سید جاسم دهقان 22:04 - 1397/01/31
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۰    
عضو شورای اسلامی تهران، ری و تجریش گفت: چشمه علی از دو چشمه آب نشأت می گرفت که متأسفانه یکی از چشمه های آن خشک شده است و باید طرح احیای چشمه علی سریعا صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۰    
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی کشور با تأکید بر اینکه ایجاد تحول اساسی در داخل کشور و شیوه های مدیریتی لازمه حل معضلات اقتصادی است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۰    
نبرد پنج ستاره کاراته گیلان با کاراته کاهای صاحب عنوان تیم ملی ایران در جام ستارگان کاراته با برتری تیم گیلان به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۹    
تیم والیبال ایران در فینال زودرس برابر تیم بوسنی به برتری دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۸    
مدیرکل دفتر ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: زلزله 3.5 ریشتری گشت سراوان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۶    
گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا اتهامات بی پایه علیه ایران را تکرار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۳    
مرحله اول رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان، صبح و عصر امروز جمعه 31 فروردین 1397 در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۴    
سفر که آغاز شد قرار بود پایانی خوشی داشته باشد اما کسی فکر نمی کرد که به ناگاه یکی از خودروها از کنترل خارج شود و پس از برخورد به کوه 15 کشته و زخمی برجای بگذارد و سفر آنها ناتمام بماند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۳    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری از زخمی شدن چوپانی بر اثر حمله خرس در روستای گوشه شهرستان فارسان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۳    
رده بندی نفرات برتر مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس گفت: حریم خصوصی افراد در پیام رسان های داخلی حفظ خواهد شد و مردم به شایعات توجه نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۶    
استاندار فارس گفت: در پهنه ادب پارسی، سعدی نردبان سخن را به خوبی پیمود و چراغ معرفت را روشن کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۲    
معاون سیاسی وزیر خارجه ایران در ادامه رایزنی ها با مقامات نروژ ضمن رایزنی با معاون سیاسی وزیر خارجه این کشور، با معاون وزارت صنعت و تجارت نروژ نیز ابعاد مختلف مناسبات دوجانبه را بررسی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۷    
وزیر خارجه ایران در مصاحبه با شبکه خبری سی بی اس نیوز گفت گزینه پیشنهادی تصدی سمت وزیر خارجه آمریکا به صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران اعتراف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۴    
نماینده مردم بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده بردسکن به عشق آباد کم عرض و با توجه به نقاط حادثه خیز برای رانندگی خطرناک است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۳    
رئیس شورای شهرستان اقلید لزوم مساعدت استاندار و مسؤولان استانی برای تمدید وام کشاورزان را خواستار شد و گفت: جاده اقلیدبه سورمق نیاز به اعتبار لازم برای تسریع در تعریض دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۲    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات سبزوار گفت: طی سال گذشته مردم این شهرستان 270 میلیون تومان به بازسازی عتبات عالیات کمک نقدی کرده اند که نسبت به سال 95 حدود 70 میلیون تومان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی ایران با قهرمانی مقتدرانه پرویز هادی در سنگین وزن به اتمام رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۷    
دریافت کننده ایرانی اسرانیی صحار را به فینال لیگ برتر والیبال عمان رساند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۷    
در حالیکه در اکثر نقاط کشور مردم منتظر احداث یک پروژه هستند اینجا در شهرستان نیمروز سیستان و بلوچستان، سه پروژه حدود 7سال آماده افتتاح و در انتظار روبان و قچی مسؤولان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۶    
همایش همگانی اسکیت به طور همزمان با حضور مردم و مسئولین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۱    
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس گفت: در حادثه سوارکاری در شهر صفائیه رفسنجان آسیبی به بنده وارد نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۱    
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: مسابقات قرآن دانش آموزی به عنوان یک ابزار تربیت اسلامی، پس از پیروزی انقلاب اسلامی نقش سازنده ای را در تربیت کودکان و نوجوانان ایفا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۷    
به مناسبت اعیاد شعبانیه همایش پیاه رویی بسیجیان شرکت نفت و اقشار مختلف مردم در گچساران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۵    
تیم بسکتبال مهرام با برتری مقابل پتروشیمی عنوان قهرمانی مسابقات جوانان کشور را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۳    
در پایان دومین روز از رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته، تیم ایران مقابل بوسنی به میدان رفت و پیروز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۹    
کسب عنوان دومی ورزشکار زنجانی در رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی آقایان، ناکامی تیم زنجان در راهیابی به نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کانوپولو بانوان و ... از جمله اخبار کوتاه ورزشی استان زنجان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۷    
سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد تکلیف بازگشت ایبراهیموویچ به تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه را مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس شورای اسلامی، گفت: حریم خصوصی افراد در پیام رسان های داخلی حفظ خواهد شد و مردم به شایعات و توطئه های برخی توجه نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۲    
مدیر فرودگاه سبزوار گفت: پرواز فردا شنبه یکم اردیبهشت ماه شرکت هواپیمایی ماهان در مسیر تهران سبزوار و بالعکس به دلیل بازرسی قرار گرفتن هواپیماهای ماهان در چکاب های دوره ای لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
رئیس پلیس راهور پایتخت با توجه به پیگیری های خبرنگار فارس اعلام کرد: اجرای طرح ترافیک از 15اردیبهشت خواهد بود و طرح ترافیک و زوج و فرد همچون گذشته از شنبه تا پنج شنبه اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
پخش کلیپی در فضای مجازی از توقیف 200 خودروی صفر کیلومتر با برند خارجی در گمرک بوشهر سبب واکنش هرچند دیرهنگام پلیس و گمرک استان بوشهر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
جلسه مشترک اعضای شوراهای اسلامی شهر بردسکن و عشق آباد طبس در خصوص همکاری های بیشتر برای بازگشایی محورهای جدید و رفع نقاط حادثه خیز محورهای منتهی به دو شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
در پایان رقابت های مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نفرات برتر مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
وزیر خارجه روسیه در نشست خبری مشترک با فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه با انتقاد از حمله اخیر به این کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
ستاره بلژیکی چلسی برای انتقال به رئال مادرید برای مسئولان این باشگاه شرط گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
جشن امضای کتاب مجموعه شعر پرواز 69 از سروده های شایان مصلح بازیکن مطرح تیم پرسپولیس، عصر جمعه 31 فروردین 1397 با حضور برخی از چهره های ورزشی و ایجاد صف طولانی و انتظار چندین ساعته برای علاقمندان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱    
بازیگر آمریکایی-اسرائیلی هالیوود در واکنش به حوادث اخیر در فلسطین اشغالی و اقدامات سرکوب گرانه رژیم اشغالگر قدس، گفته است حاضر به شرکت در مراسم دریافت جایزه نوبل یهودی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
تیم روسیه برابر قهرمان اروپا به برتری دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
فرماندار شهرستان دشتی گفت: نصب هر گونه بنر در سطح شهرستان دشتی ممنوع است و هیچ مسئولی حق نصب بنر ندارد و اگر مشاهده شود برخورد می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
امام جمعه خورموج گفت: شعار حمایت از کالاهای داخلی باید به گفتمان عمومی تبدیل و در مقام عمل بروز و نمود پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۶    
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: نیازمند مساعدت بیشتر اداره کل ارشاد به ویژه در زمینه متن نمایش ها هستیم، متاسفانه هنوز از متن های قدیم برای اجرا استفاده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۹    
عضو شورای اسلامی شهر بردسکن گفت: بررسی رفع 54 نقطع حادثه خیز و آب نما در مسیر جاده بردسکن به عشق آباد، با همکاری مسئولان دو شهرستان بردسکن و طبس سرعت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۶    
سرمربی استقلال رامشیر گفت: اگر در بازی فردا در شیراز اتفاقی برای ما رخ دهد و خدای نکرده خونی ریخته شود، از همین جا به آقای تاج می گویم اگر اتفاقی بیفتد مسئولش شخص وی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۴    
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه خرمشهر گفت: آتش سوزی نیزارهای نوار مرزی اروندرود با تلاش مأموران آتش نشانی خاموش شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۳    
رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت:مصدوم تصادف روز گذشته در شهرستان اندیمشک نیز امروز در اهواز جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۲    
مسابقات دوچرخه سواری رشته کرانس کانتری کاپ آزاد ارومیه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۱    
با تصمیم باشگاه پدیده و همکاری هیأت فوتبال خراسان رضوی تماشای دربی مشهد برای هواداران رایگان شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۱    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات گفت: عزت و سربلندی جوان امروز با پیروی و الگو قرار دادن افرادی مانند شهید ابراهیم هادی به دست می آید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۱    
معاون سینمایی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: با تبلیغات بیش از اندازه مراسم برج سلمان، افراد شرکت کننده در مراسم بیش از میزان پیش بینی شده بود و نتوانستند نظم را کنترل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۷    
استاندار خراسان شمالی گفت:درسال حمایت از تولید ملی هیچ واحد تولیدی نباید به دلیل بدهی تعطیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۹    
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه خرمشهر گفت: آتش سوزی نیزارهای نوار مرزی اروندرود با تلاش مأموران آتش نشانی مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۴    
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان با تأکید بر تعظیم شعائر در جشن های نیمه شعبان گفت: همین که جمعی در حرم شهدای گمنام بنشینند و با احترام جشن را برگزار کنند دل امام را شاد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۲    
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: نامه ای به تازگی به امضای تعدادی از نمایندگان مجلس به رئیس جمهور دادیم تا برای زاینده رود چاره ای بیاندیشد ...