یکشنبه ۳۰ دیساعت ۲۰:۴۴Jan 2019 20
 

خبرهای خبرگزاری فارس 31 خرداد 1397 - farsnews.com

 
خبرگزاری فارس 29 اسفند 1393 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1394 خبرگزاری فارس 30 اسفند 1395 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1396 خبرگزاری فارس 31 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری فارس 1 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 2 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 3 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 4 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 5 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 6 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 7 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 8 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 9 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 10 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 11 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 12 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 13 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 14 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 15 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 16 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 17 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 18 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 19 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 20 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 21 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 22 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 23 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 24 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 25 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 26 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 27 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 28 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 29 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 30 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۲    
مجموع معاملات خرد بازار سهام در هفته ای که گذشت، شاهد تغییر مالکیت 5 هزار و 77 میلیارد ریال سهم بود که 30 درصد از این رقم به گروه فلزات اساسی اختصاص داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۰    
وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: ذرت، کنجاله سویا و سایر خوراک مورد نیاز این صنعت باید توسط خود تولیدکنندگان مدیریت و تامین و تدارک شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۴    
رئیس جمهور صربستان در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان با بیان اینکه به دنبال بهترین مدل های همکاری برای توسعه روابط با ایران هستیم، گفت: شرایط همکاری برد - برد برای ایران و صربستان فراهم است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۸    
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان اعلام کرد: ثبت قیمت کالاها و خدمات بهره مند از نرخ ارز رسمی در سامانه 124 این سازمان الزامی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۲    
رئیس اتاق بزرگانی ایران با اشاره به شرایط کنونی کشور گفت: آنچه پیش رو است نیازمند تمهیدات ویژه ای است، چراکه هیچگاه شرایط غیرعادی را نمی توان با تصمیمات عادی مدیریت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۹    
هامونی با گلایه از تصمیم های یک شبه در شبکه بانکی و تغییرات ناگهانی نرخ سود، گفت: این تصمیم که بدون هماهنگی با سایر بازارها گرفته شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۵    
مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش گفت: 54 درصد نیروهای آموزش و پرورش را زنان تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۷    
آتش خمپاره باریدن گرفت خمپاره ها در اطراف شهید چمران به زمین خورد. ترکش خمپاره دشمن به پشت سر دکتر چمران اصابت کرد و ترکش های دیگر صورت و سینة دو یارش را که در کنارش ایستاده بودند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۷    
مسابقات جهانی ربوکاپ 2018 کانادا که با حضور تیم های صاحب نام رباتیک جهان در حال برگزاری است، در دور مقدماتی با درخشش تیم رباتیک MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در لیگ های مختلف همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۸    
17 ملوان یک لنج صیادی که مهرماه سال گذشته به اتهام ورود غیرمجاز به آب های سومالی بازداشت شده بودند، صبح امروز وارد کنارک شده و به آغوش خانواده هایشان بازگشتند. عکس: محسن روه 11:12 - 1397/04/01
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۱۶    
معاون امور هنری در پی شائبه های اخیر درباره اعطای گواهینامه درجه یک هنری که توسط شورای ارزشیابی هنرمندان به او اعطا شده بود، در نامه ای خطاب به سیدعباس صالحی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۰:۲۲    
تیم ملی فوتبال آرژانتین برابر کرواسی تسلیم شد و به هموطنان برانکو ایوانکوویچ،سرمربی پرسپولیس باخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۳    
جوان ترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال فرانسه در رقابت های جام جهانی گفت:زدن گل در این رقابت ها،رویای همه فوتبالیست ها است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۹    
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جنگ امروز جنگ آتش ها نیست، جنگ اقتصادی و روانی است، این را که می توانیم اداره کنیم، خطر زیادی ندارد، همت، اراده، عزم، روحیه انقلابی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۹    
مراسم افتتاح 500 واحد مسکونی مددجویان روستایی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه امروز به صورت نمادین در روستای زلزله زده کوئیک عزیز سرپل ذهاب با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۶    
مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه گفت:برای صدرنشینی گروه می جنگیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۸    
مدیران نفت مسجدسلیمان معتقدند که خبر کنار گذاشتن آنها از لیگ برتر شایعه ای است که برخی با شیطنت رسانه ای به آن دامن می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۸    
سرمربی تیم ملی فوتبال پرو گفت: پتانسیل پرو خوب بود و فرانسه هم خوب دفاع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۶    
رئیس دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان مشهد گفت: از نمونه خدمات برجسته ارائه شده توسط جمهوری اسلامی ایران به پناهندگان بیمه سلامت و دسترسی کودکان فاقد مدرک طبق فرمان رهبری به ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۳    
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین بعدازظهر پنجشنبه را از ساعت 17 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۱۷    
پس از برگزاری جلسه با مقامات تصمیم گیر در خصوص نمایش بازی ایران و پرتغال در ورزشگاه یکصد هزار نفری اطلاع رسانی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۱۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه گفت:خوشحالم برنده بازی با پرو شدیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۲:۰۲    
رئیس جمهور آمریکا مدعی شد روند خلع سلاح اتمی کره شمالی آغاز شده و این کشور تا الان چهار بخش مربوط به آزمایش اتمی را تخریب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۳۵    
ترکیب تیم های ملی آرژانتین و کرواسی برای جدال مهیج امشب اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۳۴    
رکابزنان ملی پوش ایران در پایان تور ترکیه توانستند پیراهن های امتیازی و کوهستان تور را از آن خود کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
حامد فلاح زاده، برای 2 فصل دیگر قرارداد خود را با سایپا تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
تیم ملی فوتبال فرانسه نیمه نخست بازی با پرو را با برتری به پایان برد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
یک مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا روسیه، چین و ایران را چالشی برای جبهه غرب توصیف کرد و گفت پس از پایان جنگ سرد کسی تصور نمی کرد چنین چالش هایی ایجاد شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
3 هوادار تیم ملی سوئیس با تراکتور به روسیه وارد شدند
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
پدافند هوایی ارتش یمن یک فروند هواپیمایی شناسایی امارات را که 2 خلبان داشت، در ساحل غربی یمن هدف قرار داد و ساقط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
فرمانده ارشد سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در بازدید از محروم ترین نقطه این استان عده ای نوجوان را دیدم که در سینه کوه جمع شده و در آن محل در حال تحصیل هستند و معلم آنها با شوق و علاقه در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
در حالی که آستان قدس رضوی با برگزاری مسابقات تیم پدیده در ورزشگاه امام رضا(ع) موافقت کرده اما هنوز شورای تامین مشهد موافقت خود را اعلام نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
دو تن از اعضای دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن برای دومین بار با حضور در فرودگاه شهر الحدیده ، ادعای ائتلاف عربستان سعودی مبنی بر اشغال این فرودگاه را تکذیب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
پس از کشمکش های طولانی و کارشکنی های فراوان سرانجام باشگاه سپیدرود پس از تثبیت مالکیت جواد تن زاده از 29 خرداد ماه، وارد بازار نقل و انتقالات شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
هواداران فوتبال از افزایش کرایه تاکسی های شهر نیژنی نووگراد روسیه از ابراز ناراحتی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
یک رسانه روسی نسبت به غیبت 3 بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در تمرین امروز واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۱۴    
تیم ملی فوتبال ایران پس از انجام نمایشی تحسین برانگیز برابر اسپانیا، عصر امروز در کمپ باشگاه لوکوموتیو به تمرین پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۰۹    
سخنگوی ارتش یمن با تأکید بر امنیت کامل فرودگاه الحدیده، از نیروهای وابسته به ائتلاف سعودی خواست تا خودشان را تسلیم کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۰۷    
حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی اکبر موسوی حسینی، استاد اخلاق که مردم او را با برنامه تلویزیونی اخلاق در خانواده می شناختند، عصر امروز در 79 سالگی به علت عارضه قلبی در بیمارستان مهر دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۰۳    
در سر مقاله شماره صدوسی وهشتم خط حزب الله به وادادگی عده ای در مقابل شیطان کبیر اشاره شده و در آن آمده است: 16 سال بعد از مجلس ششم، بار دیگر عده ای با نگارش نامه، خواهان وادادگی در مقابل آمریکا شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۵۴    
ستاره خط میانی تیم ملی فوتبال دانمارک گفت:باید به جای تساوی، برنده می شدیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۳۴    
در هفته ی اول تیرماه 97 نشریه خط حزب الله به شماره صدوسی وهشتم خود رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۳۱    
وزیر خارجه عربستان در مصاحبه ای با روزنامه نیویورک تایمز مدعی شده هیچ کشوری قدرت نرم عربستان سعودی را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۷    
مراسم اهدای یک هزار جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد ظهر امروز پنجشنبه با حضور سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد برگزار شد. عکس: مهدیه غفوریان 18:29 - 1397/03/31
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۵    
دادستان یزد از ورود دستگاه قضایی به تأخیر پروازها در یزد خبر داد و گفت: دستگاه قضایی به طور قاطعانه با حفر چاه های غیرمجاز و اضافه برداشت از سفره های آب زیرزمینی برخورد خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۴    
سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا گفت:فکر می کردم برنده بازی با دانمارک شویم و 4 امتیاز از 2 بازی بگیریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۰    
منبعی در وزارت دفاع یمن اعلام کرد که پدافند هوایی ارتش این کشور یک فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف عربستان سعودی را دراستان صعده سرنگون کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۵۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال دانمارک گفت:با حریفی روبه رو شدیم که مقابل فرانسه هم خوب جنگید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۵۳    
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پیام رهبری حاوی مطالب مهمی بود که باعث شد پشتکار تیم بالاتر هم برود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۷    
امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تأثیر سیگنال بانک مرکزی آمریکا برای افزایش نرخ بهره 2.5 دلار کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۳    
وزیر اطلاعات با اذعان به اینکه عزت ملت ما از شهادت نشأت گرفته و تامین می شود گفت: ملتی که شهادت دارد ذلت ندارد و ابن باوری است که ریشه در قرآن و فرمایشات ائمه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال 8 دیدار تدارکاتی را به منظور آماده سازی تیم ملی برای حضور در جام ملت های آسیا در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۳    
سازمان بسیج اساتید کشور طی بیانیه ای اعلام کرد: متأسفانه امروزه به دلیل گذشت زمان و فراموشی آثار و پیامدهای دوره طاغوت، به تدریج برخی در حقانیت مبارزه با نظام سلطه و مقاومت در برابر آن، تشکیک می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۱    
ائتلاف سائرون به رهبری مقتدی صدر با بیان اینکه نتایج این ائتلاف در انتخابات پارلمانی واقعی است، از حکم دادگاه فدرال جهت بازشماری دستی آرا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۱    
رئیس فدراسیون تنیس گفت: گر فرد تنیسی باشد که بتواند بهتر از من کار کند از این سمت بیرون می روم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۴    
ترکیب تیم های ملی فوتبال فرانسه و پرو برای مصاف امروز اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۰    
آخرین تمرین تیم ملی ایران پیش از آغاز بازی های هفته پنجم لیگ ملت های والیبال در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۲۷    
اریکسن به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیم های استرالیا و دانمارک برگزیده شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۲۰    
مقامات رژیم صهیونیستی با متهم کردن ایران به تنش زایی در منطقه، هشدار دادند که در صورت تداوم حملات گروه های مقاومت به شهرک های مجاور غزه، با مشت آهنین به فلسطینیان پاسخ خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۹    
سخنگوی انصارالله یمن گفت که ائتلاف عربستان سعودی از جنگ علیه یمن درس نگرفت و با حمله به ساحل غربی این کشور شکست سختی متحمل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۹    
مدیرکل زندان های فارس گفت: مردم این استان درماه رمضان 10 میلیاردو 136 میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۳    
عصر امروز جلسه کمیسیون سیاسی - اجتماعی مجلس خبرگان رهبری با حضور رئیس رسانه ملی در استان قم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۳    
هیئت اعزامی ترامپ به منطقه پس از سفر به اردن و عربستان، امروز در قاهره با رئیس جمهور مصر دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۰    
وزیرامور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه زمینه صادرات بیشتر محصولات ایرانی به اسلواکی باید فراهم شود گفت:باید تنوع بیشتر روابط اقتصادی میان دو کشور و بخصوص توسعه روابط فی مابین بانکی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۰۸    
تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از کش وقوس های فراوان به خریدار جدید واگذار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۹    
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمن جنگ هیبریدی همه جانبه ای را علیه ایران به راه انداخته گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۵    
مدافع تیم ملی اسپانیا و عضو باشگاه بارسلونا اعلام کرد که سبک بازی شاگردان کی روش آنها را به سختی انداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نرخ تک رقمی، ارز صادرات را متوقف می کند گفت: هفته آینده کمیسیون اقتصادی مجلس پیشنهادات خود را در خصوص بازار ارز به دولت ارائه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
سفیر آمریکا در لندن گفت که رئیس جمهوری آمریکا در سفری که قرار است ماه آینده به انگلیس صورت بگیرد، با ملکه این کشور دیدار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۳۹    
نخست وزیر ترکیه در مصاحبه تلویزیونی درباره مسائل مختلف از جمله عملیات نظامی در نزدیکی مرزهای ایران، روابط با آمریکا و شبه نظامیان کُرد سوری صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۳۰    
تیم فوتبال پرسپولیس امروز پنجشنبه دو نوبت تمرین را در برنامه داشت که تمرین صبح از ساعت 10 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۸    
مرحله سوم مسابقات تیراندازی رشته تفنگ آقایان با کسب مقام اول امیرحسین هدایت و حسین باقری همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۳    
طبق گزارش شبکه سی.بی.اس نیوز در جریان نشست پر تنش سران گروه 7 در کانادا، رئیس جمهور آمریکا به سمت صدراعظم آلمان شکلات پرت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۳    
نخست وزیر سابق عراق بعد از ظهر امروز با فؤاد معصوم رئیس جمهور این کشور دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۳    
با اعلام پنالتی توسط کمک داور ویدئویی در دیدار مقابل استرالیا رکورد دروازه بان جوان دانمارک در جام جهانی 2018 روسیه متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۲    
وزارت اوقاف سوریه با اشاره به سیاسی کردن مسئله حج توسط عربستان سعودی و انتقاد از این مسئله، تأکید کرد که ریاض برای هفتمین سال پیاپی مانع از ادای فریضه حج توسط حجاج سوری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۶    
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه احیای کشاورزی در کشور درگروی مدیریت و سرمایه گذاری است، گفت: می توان با تکیه بر ظرفیت های داخلی کشاورزی کشور را متحول کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۶    
دیدار تیم های ملی فوتبال دانمارک و استرالیا در جام جهانی 2018 روسیه با تساوی خاتمه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۵    
وزیر خارجه روسیه با رد گزارشی که اخیرا سازمان ملل درباره غوطه شرقی منتشر کرده تأکید کرد که این گزارش به دلیل استفاده از داده های متکی بر شبکه های اجتماعی ارزش استناد ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۰    
دبیر کل ناتو در نشستی در لندن تأکید کرد که هرچند اعضای این پیمان اکنون در مسائلی مانند معاهده آب و هوایی و توافق هسته ای با ایران، با آمریکا اختلاف نظر دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۰    
صبح روز دوشنبه معدنکاوان بدون مجوز خواب را از چشمان حیات وحش پناهگاه موته ربودند اما با بیداری دوستداران و ماموران یگان حفاظت محیط زیست کمی خطر از سر حیات وحش دور شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۰۷    
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: به منظور توسعه زیر ساخت های گردشگری آذربایجان غربی، مبلغ 230 میلیارد تومان بودجه پیش بینی شده است .
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۰۳    
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت گفت: کشور ایران با پیشرفت روزافزون علمی توانسته رتبه نخست تولید علم در جهان اسلام را به خود اختصاص دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۹    
سخنگوی کاخ کرملین از دیدار دبیرکل سازمان ملل با رئیس جمهور روسیه در مسکو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۹    
وزیر و معاونت وزارت ورزش در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۹    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه اولین علت طلاق عدم همگونی نوع زندگی در دوران جدید است، گفت: ناامنی روانی بیشترین مسائل اجتماعی را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۲    
یک هوادار تیم ملی پرو از سوی یک فرد روسی پیش از دیدار با فرانسه در جام جهانی 2018 روسیه مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۲    
باشگاه سپیدرود دقایقی پیش طی قرار دادی از میرشهاب مومنی به مالک جدید واگذارشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۹    
ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان به دعوت قهرمان سابق سوئیس در مسابقات این کشور شرکت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۷    
مشاور آموزش سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به جزئیات برنامه های این سازمان در کاهش آسیب های اجتماعی از عضویت یک میلیون جوان در سازمان جوانان هلال احمر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: توانسته ایم بزرگ ترین مرکز ناباروری کشور در استان البرز راه اندازی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۳    
سرمربی تیم فوتبال استقلال، گفت: زمانی که بازیکنان ایران اجازه حمله داشته باشند، برای هر تیمی خطرناک هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۰    
یک گزارش حقوقی نشان می دهد، نیروهای رژیم صهیونیستی از زمان آغاز انتفاضه اکتبر 2015، 48 منزل فلسطینی را تخریب کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۷    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دلال ها و واسطه ها گیلاس 8 هزار تومانی اشنویه را به قیمت 35 هزار تومان در تهران به فروش می رسانند که بدون تردید کوتاه شدن دست دلالان از بازار گیلاس اشنویه مشهود است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۰    
تیم ملی روئینگ مردان جوانان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا عازم کره جنوبی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۹    
مرکز عملیات شرکت پست سریع و بین المللی و داخلی تی پی جی (گروه پیشتاز تهران) با حضور مسئولان کشوری و اعضای هیات مدیره این شرکت به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۰    
با برنامه ریزی و مدیریت مالی درست، حتی با مبالغ کم هم می توانید سرمایه گذاری کرده و از سرمایه خود در جهت تقویت وضعیت مالی استفاده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۰    
وزیر بهداشت گفت: تیم های نظارتی و تعزیراتی فعال تر شده اند و سامانه 190 وزارت بهداشت نیز آماده دریافت گزارش تخلفات حوزه بهداشت، درمان و دارو است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۸    
وزیر ورزش و جوانان از پیام دلگرم کننده مقام معظم رهبری برای تیم ملی فوتبال تشکر و قدردانی کرد.