یکشنبه ۳۰ دیساعت ۲۰:۵۵Jan 2019 20
 

خبرهای خبرگزاری فارس 1 مرداد 1397 - farsnews.com

 
خبرگزاری فارس 29 اسفند 1393 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1394 خبرگزاری فارس 30 اسفند 1395 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1396 خبرگزاری فارس 31 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری فارس 31 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 31 تیر 1397 خبرگزاری فارس 1 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 2 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 3 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 4 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 5 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 6 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 7 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 8 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 9 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 10 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 11 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 12 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 13 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 14 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 15 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 16 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 17 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 18 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 19 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 20 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 21 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 22 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 23 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 24 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 25 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 26 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 27 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 28 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 29 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 30 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۳:۴۴    
سپیدرود رشت در نخستین دیدار خود در رقابت های لیگ برتر به مصاف سایپا در ورزشگاه دستگردی می رود و دوئل حماسه سازان ملبورن از تقابل های دیدنی هفته اول هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۲۰:۰۲    
شاهینی ها که خود را برای مسابقات لیگ یک آماده می کنند به اردوی ده روزه خود در تهران خاتمه دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۴۱    
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در درگیری بین دو جوان 22 و 21 ساله در مسجد سلیمان، یکی از آنها با ضربه چاقو جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۵    
در این گزارش ضمن اشاره به مشکلاتی که انتخاب یک فرش ماشینی بی کیفیت می تواند به همراه داشته باشد، به بیان عوامل تعیین کننده قیمت فرش ماشینی پرداخته خواهد شد و در پایان لیستی از قیمت های شناخته شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۵    
محمد خان بلوکی گفت: مشکلات تمام کامیونداران کل کشور بررسی و خوشبختانه مشکلات عمده آنها برطرف شده است و قرار نیست تجمع دیگری داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۲    
بلند قامتان ایران در روز سوم مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا مقابل تیم کره جنوبی به پیروزی رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۹    
مدیر روابط عمومی آستان مقدس شاهچراغ از کاهش ظرفیت روشنایی حرم مطهر در جهت صرفه جویی و به حداقل رساندن مصرف انرژی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۳    
آژیر خطر در منطقه جولان اشغالی سوریه برای چندمین بار در یک هفته گذشته به صدا درآمد و ارتش صهیونیستی اعلام کرد یک جنگنده سوری را هدف قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: 10 درصد از مشترکین پرمصرف بیش از 2 برابر سایر مشترکین از یارانه برق بهرمند می شوند و با مصرف 4000 مگاوات برق در زمان اوج بار، اصلی ترین عامل خاموشی های اخیر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۲    
به جز تنگه هرمز، تنگه استراتژیک دیگری هم وجود دارد که بخشی از آن در اختیار ایران قرار دارد و البته سیادت آن هم با ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۰    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با تکمیل طرح لایه روبی ترمینال کانتینری مجتمع بندری نگین، اسکله کانتینری جزیره نگین بوشهر تا یک ماه آینده افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۹    
کتاب اندیشه های صدرایی در آینۀ نگاه معاصر توسط انتشارات پگاه روزگار نو منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۶    
همزمان با میلاد امام مهربانی ها و طی مراسمی باشکوه، پرچم گنبد و پوشش ضریح مطهر امام رضا(ع) تعویض می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۶    
ماه عسل شورای شهر و شهردار تهران، خیلی زودتر از دوره آقای محمدعلی نجفی به پایان رسیده است و دوباره کنایه های پنهان شورا و شهردار، کم کم تبدیل به اختلافات علنی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۴    
رئیس هیات هاکی استان همدان گفت: خوشحالیم که جام قهرمانی مسابقات نوجوانان هاکی پنج چمنی کشور در خانه میزبان ماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۱    
سازمان هواپیمایی کشوری و تعزیرات حکومتی به موضوع قیمت بلیت پروازهای بوشهر- تهران که گاه با قیمت هایی نجومی به فروش می رسند. ورود کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۶    
پنجمین نشست قند پارسی ، هفتم مرداد با شرکت 44 تن از اساتید و دانشجویان زبان فارسی از 12 کشور جهان در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۴    
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال جاری 50 درصد از هتل های مشهد مناسب سازی خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۰    
اولین ایکس ری کامیونی پر سرعت تولید داخل با حضور رئیس کل گمرک ایران در گمرک بازرگان به بهره برداری رسید و قرار است 4 دستگاه دیگر از این نوع ایک ری به زودی تحویل گمرک شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۰    
فرهنگسرای مهر ویژه برنامه های تابستانه خود را در قالب فرهنگسرای سیار از چهارم تا هشتم مردادماه در روستاهای حاشیه جنوب شهر تهران برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۹    
هرچند مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی تلف شدن هشت قلاده ببر باغ وحش مشهد را به طور کلی رد کرده است اما رئیس اداره ساماندهی و هماهنگی امور مناطق سازمان محیط زیست می گوید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۵    
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم نوع دوست استان کهگیلویه و بویراحمد 671 میلیون تومان صدقه در سه ماهه نخست سال جاری برای کمک به نیازمندان کمیته امداد پرداخت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۴    
همان گونه که حمایت گسترده آمریکا از "دولت نژادی" در آفریقای جنوبی مانع سقوط آن نشد، امروز نیز هیچ گونه تضمینی برای بقای دولت قومی" صهیونیست ها ایجاد نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۶    
ایران خودرو با انتشار بخشنامه ای به نمایندگان خود در سراسر کشور، محصول جایگزین برای خودروی تندر 90 را مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۰    
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به تیر ماه 1397 به 8,7 درصد رسید که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل (8,2 درصد) 0.5 واحد درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۰    
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، در بهار امسال 41.1 درصد جمعیت 10 ساله و بیشتر، از نظر اقتصادی فعال بوده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۲:۱۹    
رئیس جمهور آمریکا ساعت ها بعد از توئیت تهدید آمیز علیه ایران به خبرنگاران حاضر در کاخ سفید گفت که نگران تشدید تنش ها میان واشنگتن و تهران نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۱:۲۳    
معاون عمرانی استاندار اردبیل از تخصیص یک میلیارد تومان برای ارتقای کیفی آب از طریق سامانه تصفیه آب شرب اردبیل خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۰:۴۱    
مدیرمسؤول روزنامه کیهان در یادداشتی با عنوان نظر مشترک امام خمینی و رؤسای جمهور آمریکا به تهدیدات اخیر ترامپ علیه ایران و توئیت وی خطاب به رئیس جمهوری کشورمان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۶    
معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر نظارت دقیق بر عملکرد تمام افراد مسوول در نهادها و سازمان های دولتی گفت:خلاءهای قانونی که امکان تخلف احتمالی اداری را ممکن می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۷    
سخنگوی وزارت خارجه چین در نشست خبری خود خواستار رفع مسالمت آمیز تنش های بین تهران و واشنگتن شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۳    
مراسم برترین های فوتبال ایران با 45 دقیقه تأخیر و ازدحام شدید مردم در سالن آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۲    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: اگر مسؤولان ما احساس کردند که بایستی جریان قدرت و ثروت را در همه ابعاد مهار کنند و فضا را برای این جریان باز نکنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۴    
ترابزون که امیری با به خدمت گرفته است مقابل حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به تساوی دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۰    
در کمیته بحران آب شهرستان ممسنی مقرر شد 45 درصد اعتبارات این شهرستان به حوزه آب اختصاص یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۹    
رئیس مرکز ملی فرش فرش را هنر ملی و در حکم پرچم دوم جمهوری اسلامی در جهان دانست و گفت: حلقه های فعال در صنعت فرش دستباف از مالیات بر ارزش افزوده معاف می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۸    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه با وزیر خارجه روسیه دیدار و با وی درباره ایران گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۶    
حضور خادمان حرم رضوی با عنوان کاروان زیر سایه خورشید در آستان مقدس امام زادگان ماچیان رودسر و برافراشته شدن پرچم امام رضا (ع) سبب میثاق و بیعت دوباره مردم این خطه با ولایت فرزند امیرالمؤمنین (ع) شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۰    
مدیرکل تأمین اجتماعی گیلان از زیرپوشش بودن حدود 48 درصد جمعیت گیلان در این سازمان خبر داد و گفت: 118 هزار نفر مستمری بگیر تأمین اجتماعی گیلان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۶    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در دیدار با رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) کشور برای ساخت 2 دبیرستان شبانه روزی دختران و پسران در محله کریم آباد زاهدان توافق شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۳    
در آستانه آغاز دیدارهای تیم ملی هندبال ساحلی کشورمان در مسابقات جهانی در روسیه، تیم های ایران و برزیل دیداری تدارکاتی برگزار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۳    
منابع یمنی از انهدام یک فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف سعودی در نجران واقع در جنوب عربستان خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۸    
مدیرکل سازمان محیط زیست استان البرز : شایعه شیوع بیماری طاعون در نشخوارکنندگان کوچک استان البرز را تکذیب می کنم و هیچ گونه بیماری در حیات وحش منطقه خود نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۷    
علی سینا پرواز تولیدکننده ای است که تأخیر 6 ساله در پرداخت تسهیلات، نوسانات قیمت ها و سختی های تولید در استان کهگیلویه و بویراحمد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۵۸    
موناکو با ظهور و فروش ستاره های جوان به غول های اروپا سود کلانی به جیب زده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۵۶    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کیار از توزیع یک هزار کتاب در بین اقشار مختلف در راستای اجرای طرح ارتقای سبد مطالعه در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۵۵    
استاندار خوزستان بابیان اینکه در وزارت کشور در حوزه آسیب های اجتماعی اعتبارت خوبی لحاظ شده است، گفت: مقرر شد 15 درصد اعتبارات هر دستگاه اجرایی در کشور به خوزستان تعلق بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۰    
شیرجه اوبامیانگ در تمرین آرسنال و چهره هافبک ارمنستانی این تیم سوژه بلیچر ریپورت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۸    
تیم ملی والیبال نشسته ایران برای هفتمین بار قهرمان جهان شد که دو ورزشکار و مربی البرزی در این تیم حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۱    
اینستاگرام سایت AFC اقدام به بازتاب حضور قوچان نژاد در تیم آپوئل نیکوزیای قبرس پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۶    
در حضور مدیرعامل خبرگزاری فارس، آیین تودیع و معارفه مدیران این رسانه در استان اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۴    
معاون توسعه و کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه با بیان اینکه موافق اشتغال زایی با وام و حتی وام یارانه ای نبودم، گفت: نباید از بی اطلاعی متقاضی سوءاستفاده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۴    
من اگر جای روحانی بودم توئیت می کردم : بچرخ تا بچرخیم .وقتی آمریکایی ها اولین ضربه را دریافت کنند از خواب بیدار خواهند شد و می فهمند در خواب حرف زدن چه زیان هایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۳    
پیکر مطهر شهید مدافع حرم عصمت ناظری با حضور مردم قدرشناس در شهر آبسرد از توابع شهرستان دماوند تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۶    
گزارش خبرگزاری فارس در خصوص کمبود های بیمارستان کوثر سمنان موجب شد، که تنی چند از مسؤولان این استان، چند ساعتی را برای سرکشی به این مرکز درمانی رفته و مشکلات آنجا را از نزدیک مشاهده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۰    
مسؤول امور قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا گفت: طرح تربیت 5 هزار حافظ قرآن، از ابتدای تیرماه امسال به مدت یک سال در شهرضا اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۹    
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز دوشنبه خود را پشت درهای بسته و با مرور برنامه های بازی با پدیده پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۸    
آیین غبارروبی حرم مطهر امامزاده جعفر شهید با حضور خادمان حرم مطهر حضرت معصومه(س) و همزمان با دهه کرامت در قم برگزار شد. عکس: فاطمه گلچین 21:06 - 1397/05/01
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۵    
اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان کاراته برای حضور در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا از صبح فردا در آکادمی ملی المپیک آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۵    
مهاجم برزیلی بوردو با تیم فوتبال رم به توافق رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۵    
رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به ویژگی های طبیعی و جغرافیایی استان البرز گفت: استان البرز بیشترین نرخ رشد جمعیت در کشور را دارد و هر دو سال 100 هزار نفربر جمعیت آن افزوده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۵    
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: مدرسه تابستانه ریاضی برای سومین سال متوالی با همکاری دانشکده ریاضی دانشگاه تحصیلات تکمیلی در زنجان اجرایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۵    
هیأت روسی عصر امروز ضمن دیدار با معاون فرماندار بندرخمیر، از کارخانه سیمان هرمزگان بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۱    
رسانه های خبری به برگزاری دیدار وزیر خارجه روسیه با نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تمرکز بر آخرین تحولات سوریه اشاره کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۱    
حضور رونالدو در یووه تمام مسائل باشگاه را تحت تاثیر قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۸    
همایش تجلیل از اتوبوسرانان نمونه فاقد تصادف در سال 96 با حضور تعدادی از مسؤولان شهری و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، رئیس پلیس راهور خراسان رضوی و تعدادی از اتوبوسرانان در تالار شهر مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۸    
مردم بحرین امشب در کمپین دعا برای شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین، در 40 مسجد و 30 منطقه دست به دعا برمی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۷    
نخستین مصاحبه محمدرضا صالحی بعد از اعلام استانداری خباز در خراسان شمالی، فروش بیت کویین در بجنورد و ... از جمله مطالبی هستند که در خاصّه خوانی امروز خبرگزاری فارس به آنها پرداخته ایم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۵    
رئیس سازمان بهزیستی گفت: امسال 650 میلیارد تومان وام اشتغال برای جامعه هدف بهزیستی با سود 4 درصد در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۲    
دبیر انجمن شعر رضوی همدان گفت: برگزاری عصر شعر ضمن ترویج فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت، هدایت و شکوفایی استعداد جوانان را مد نظر دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۷    
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: صدور مجوز گالری عکس در ساوجبلاغ که یکی از برترین و بزرگترین گالری های کشور به شمار می آید با مشکل مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۶    
جنگل های بلوط کوه های سماق و زمگه روستای پران پرویز از توابع شهرستان پل دختر از عصر امروز دچار آتش سوزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۶    
مدیرکل بهزیستی استان تهران از پرداخت وام 20 میلیون تومانی به مددجویان تحت پوشش این سازمان خبر داد و گفت: این وام با بازپرداخت 5 ساله به مددجویان ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۴    
سرپرست باشگاه استقلال گفت: شاید در یکی از سخت ترین مقاطع قبولی باشگاه استقلال در چند دهه اخیر را بنده پذیرفته ام و امیدوارم بتوانم با کمک اعضای هیات مدیره و نمایندگان رسانه ها کار را به خوبی پیش ببرم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۷    
باشگاه های سایپا، نساجی و تراکتورسازی همکاری کاملی با تیم امید نداشتند و بازیکنان خود را به طور کامل به اردو نفرستادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۵    
عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه ترامپ، واقعاً منفورترین و پلیدترین رئیس جمهوری است که آمریکا تاکنون به خود دیده، تصریح کرد: او به هیچ چیزی پایبند نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۷    
طبق اعلام مسئولان برگزار کننده بازی های آسیایی قرعه کشی بازی هایی آسیایی در بخش فوتبال روز چهارشنبه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۷    
نشریه آمریکایی فارن پالیسی روز چهارشنبه به پیروزی بشار اسد ، رئیس جمهور سوریه و شکست دولت ترامپ در آن اعتراف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۷    
نماینده مردم ابهر در مجلس گفت: ترامپ و دولت آمریکا از هر حربه ای که توانستند علیه ایران اسلامی استفاده کردند تا ملت ما را به زانو در آورند و حال که نتیجه ای نگرفته رو به تهدیدات زبانی آورده اند اما ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۱۳    
نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: سیاه نمایی، پمپاژ ناامیدی و جنگ روانی از موضوعاتی است که دشمن امروز در دستور کار خود قرار داده و با آن ها به تضعیف انقلاب می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۱۱    
فاز نخست زائرسرای رضوی با مساحت 12 هزار متر مربع و 9500 متر زیربنا عصر امروز دوشنبه 1 مرداد ماه با حضور آیت الله نوری همدانی و حجت الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس رضوی افتتاح شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۹    
اوزیل با ثبت 33 پاس گل در کارنامه و حضور در صدر جدول برترین بازیکن سازنده گل از جمع آلمان ها جدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۲    
قرارداد همکاری اعضای کادرفنی و اجرایی تیم بزرگسالان فولاد خوزستان توسط مدیرعامل این باشگاه امضاء شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۴    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در حمایت از مواضع اخیر رئیس جمهور در مقابل گزافه گویی های آمریکا گفت: وحدت و همبستگی دولت و ملت نخواهد گذاشت آمریکا به اهداف برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۳    
مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان شرقی از راه اندازی ایستگاه خودکار هواشناسی در شهرستان مراغه خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۰    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: انتظارمان این بود که با مدیریت مصرف 10 درصد کاهش مصرف در استان را داشته باشیم که این مهم به صورت صد درصد رعایت نشده است و تنها پنجاه درصد کاهش مصرف رعایت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۸    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی کیفیت آب شرب شهرهای استان را مطلوب توصیف کرد و گفت: استفاده از دستگاه های تصفیه آب به هیچ عنوان لازم نیست و توصیه نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۸    
یک قانونگذار آمریکایی با بیان این که ترامپ رئیس جمهوری هوشمند نیست، گفت که او با طرح موضوع ایران در پی کسب امتیاز سیاسی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۳    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای فارس با تکذیب شایعات در مورد اعتصاب رانندگان کامیون ، بر روال کاملاً عادی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۱    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شرایط کنونی به صلاح کشور نیست تاکید کرد که این اقدام باعث هدررفت زمان طلایی برای اجرای برنامه های دولت در حوزه رفاه و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۹    
نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حوزه فرهنگ نیازمند توجه ویژه مدیران است، خواستار توجه ویژه بهامر فرهنگ در شهرستان بیجار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۹    
هیأت اقتصادی سعودی عصر امروز (دوشنبه) وارد شهر اربیل مرکز کردستان عراق شد و مورد استقبال مقامات رسمی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۹    
قیمت بلیت های بازی های لیگ برتر جزیره در فصل 2018/19 مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۳    
افسر سابق سیا در یادداشتی به طرفداران دونالد ترامپ توصیه کرده تا سلاح به دست گیرند و سیاستمداران دموکرات و وابستگان این حزب را که از آنها با عنوان تروریست یاد کرده، به قتل برسانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۳    
یگان پهپادی ارتش یمن و انصارالله دیشب در واکنش به تشدید حملات ائتلاف سعودی علیه الحدیده، مقر فرماندهی نظامیان اماراتی در ساحل غربی را هدف قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۱    
شبکه خبری آمریکایی با طعنه به سخنان تهدید آمیز ترامپ نوشت: ترامپ آدمی مبتدی با خلق و خوی یک قلدر است که فردا شاید از رئیس جمهور ایران ستایش کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۷    
مربی تیم والیبال جوانان گفت:اگر انشاالله به فینال صعود کنیم، احتمالا با یکی از همین 2 تیم کره جنوبی و چین بازی می کنیم. بعید است که تیم های دیگر بتوانند از پس چین و کره بربیایند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۴    
وزیر دفاع جمهوری ارمنستان ضمن اشاره به توسعه روابط کشورش با ایران ، خواستار رفع تنش های موجود بین تهران و واشنگتن شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۳    
وداع مسعود اوزیل از تیم ملی فوتبال آلمان سوژه کاریکاتور شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۳    
میزبانی رقابت های بسکتبال سه نفره زنان و مردان غرب آسیا به لبنان رسید.