شنبه ۲۹ دیساعت ۱۶:۰۴Jan 2019 19
 

خبرهای خبرگزاری فارس 8 مرداد 1397 - farsnews.com

 
خبرگزاری فارس 29 اسفند 1393 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1394 خبرگزاری فارس 30 اسفند 1395 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1396 خبرگزاری فارس 31 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری فارس 31 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 31 تیر 1397 خبرگزاری فارس 1 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 2 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 3 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 4 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 5 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 6 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 7 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 8 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 9 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 10 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 11 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 12 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 13 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 14 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 15 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 16 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 17 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 18 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 19 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 20 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 21 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 22 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 23 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 24 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 25 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 26 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 27 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 28 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 29 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 30 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۷    
حسن بلخاری در نشست بررسی آراء و اندیشه های شیخ اشراق گفت: عرفا و سالکان الهی از دیدگاه شیخ اشراق، همچون انتفاع ماه از خورشید، جانشان به نورالهی روشن و حق در قلب و روحشان ظهور می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۶    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی همدان با بیان اینکه تاب آوری بخش مسکن در تحریم ها هدف گذاری شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۱    
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تشکیل دادگاه ویژه برای افراد زیر 18 سال گفت: این افراد توسط کانون اصلاح و تربیت تحت مراقبت و توانمندسازی اجتماعی و روانی قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۳    
قیمت بلیت های مسابقات جام ملتهای 2019 آسیا مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۶    
رئیس کمیته امداد لوداب گفت: حامیان طرح اکرام ایتام 77میلیون و 543 هزار تومان در چهارماهه نخست سال جاری به ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد لوداب کمک کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۴    
رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: با افزوده شدن تخت به بخش اعصاب و روان در این بیمارستان این بخش با اعتباری به مبلغ یک میلیارد و 900 میلیون ریال راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین گفت: ساعت کاری موزه های تحت پوشش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین تا اطلاع ثانوی تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۲    
یک کارشناس رسانه گفت: امروز تبلیغات ما در رسانه ملی هیچ محتوای قابل دفاعی ندارند، زیرا نه نظارت درستی بر روی این تبلیغات انجام می شود و نه به زمان بندی ها توجه می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۵    
پست بانک ایران در اطلاعیه ای درباره مسدودشدن حساب های دارای نقص اطلاعات هویتی اعلام کرد: حساب ها به صورت موقت تا تاریخ 18 مرداد فعال شده و در صورت عدم تکمیل اطلاعات مسدود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۶    
ازن هوای تهران برای گروه های حساس جامعه ناسالم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۴    
گمرک ایران از ابتدای سالجاری با استفاده از دستگاه ایکس ری، موفق به کشف تعداد 111 فقره قاچاق انسان در مبادی خروجی و ورودی کشور شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۱    
معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه به بیان توضیحاتی در خصوص وقوع 2 مورد خودکشی مناطق زلزله زده این استان پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۳    
فیلم محمود بدون اضافات به عنوان بچه محل به تصویر کشیده شده است که قطعاً از جانب مخاطبین پذیرفته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۲    
گردوغبار شدید لحظاتی پیش وارد آسمان اهواز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۹    
کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته اول تا چهارم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور فصل98-97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۹    
مراسم بزرگداشت روز ملی استان اردبیل امروز با حضور اردبیلی های مقیم پایتخت، اندیشمندان و صاحبنظران در تالار ایوان شمس تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۷:۴۳    
تمرین تیم فوتبال بزرگسالان سایپا، عصر دوشنبه 8 مرداد 1397 زیر نظر علی دایی سرمربی این تیم در مجموعه ورزشی سایپا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۵    
تیم فوتبال نونهالان ایران با غلبه بر تاجیکستان قهرمان کافا 2018 شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۵۷    
فیلم/ توضیحات مدیرعامل بهمن موتور درباره پیش فروش ثانیه ای مزدا3 ، سیاست ارزی مان درست باشد صادرات رونق می یابد، خبر درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی تکذیب شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۵۵    
در نشست ستاد پشتیبانی راهیان نور رودسر از متجلی شدن بازخوانی دفاع مقدس در فرهنگ راهیان نور تأکید و از اعزام بیش از 170 نفر به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۵۲    
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: درآمد استقلال از انتقال حسینی 600 هزار دلار است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۴۲    
مدیر کل بحران استانداری اردبیل گفت: مبارزه با آفت پروانه دم قهوه ای در جنگل های خلخال تا اطمینان از نابودی کامل این آفت ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۳۶    
بهرام معروف خانی و امید اولیایی دو فرنگی کار اردبیلی از سوی فدارسیون کشتی به اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان کشور دعوت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۳۰    
تیم ملی بسکتبال نوجوانان لبنان در پایان سومین روز مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا پس از کسب سه پیروزی، فردا به مصاف ایران خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۷    
رئیس هیات کشتی شهرستان سرعین گفت:خانه کشتی سرعین 11 مرداد ماه با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و مسؤولان استانی افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۱    
نخستین همایش بین المللی بزرگداشت دده قربانی و نقش عاشیق ها در تاریخ صفویه در اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۵    
افزایش سهمیه پذیرش دانشگاه فرهنگیان در استان هرمزگان از جمله موارد مطروحه در نشست فراکسیون اهل سنت مجلس با وزیر آموزش و پرورش بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۵    
موسس جبهه مصاف و نظریه پرداز ایرانی گفت: متاسفانه امروزه تربیت دینی را انتزاعی کرده و از پرداختن به اصل آن طفره می رویم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۳    
جابری انصاری مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه، امشب در چارچوب مشورت های دوجانبه با شرکت کنندگان در اجلاس دهم روند آستانه در سوچی، با رئیس هیأت ترکیه در مذاکرات گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۳    
رئیس جمهوری آمریکا در نشست خبری مشترک با نخست وزیر ایتالیا بار دیگر ادعاها علیه ایران را تکرار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۰۸    
فرماندار تبریز، گفت: به خاطر دعوای دو کودک دو خانواده با یکدیگر درگیر شده اند که منجر به نزاع دسته جمعی و مجروح شدن چند نفر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۳:۰۴    
تیم سبز شطرنج ایران موفق شد در سومین دور از جام ملتهای آسیا مقابل چین قدرت دوم شطرنج جهان به برتری قاطع سه بر یک برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۵۹    
در حالی در سه سال اخیر هر سال به صورت میانگین 300 نفر در تصادفات در استان کشته شده اند که میزان مرگ و میر موتورسیکلت سواران در این میان نقش مهمی در بالا رفتن آمار داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۵۷    
حمله هوایی ائتلاف سعودی به شهرستان الدریهمی استان الحدیده به کشته شدن سه نفر از غیرنظامیان یمنی و زخمی شدن سه نفر دیگر منجر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۵۴    
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 44 نفر از مدرسان هلال احمر استان در آزمون مربیگری کمک های اولیه که امروز برگزار شد، شرکت کردند و 31 نفر در این آزمون قبول شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۵۱    
سفیر روسیه در فلسطین اشغالی می گوید که کشورش توانایی وادار کردن ایران به خارج کردن نیروهایش از سوریه را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۴۶    
رئیس جمهوری آمریکا در نشست خبری مشترک با نخست وزیر ایتالیا بار دیگر ادعاها علیه ایران را تکرار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۴۰    
گروه فعالان حقوق بشر مخالف دولت عربستان از آغاز محاکمه مخفیانه چهره های برجسته مخالف رژیم آل سعود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۹    
بازارهای مالی شهر در سومین روز معاملاتی هفته با جهش های مثبت در بازار سکه و بورس همراه شدند و بار دیگر روند رو به رشدی را به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۶    
وزارت برق عراق هرگونه توافق این کشور با ریاض در خصوص تامین انرژی برق را رد و اعلام کرد که چنین خبری کذب است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۰    
امام جمعه موقت مشهد با بیان اینکه در طول تاریخ جبهه استکبار همواره از ترساندن بهترین و بیشترین استفاده را کرده است؛ گفت: هرگاه دشمن توانسته است ملتی را بلرزاند، توانسته بر آن ملت پیروز شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۷    
فرمانده کل سپاه در دلنوشته ای خطاب به رئیس جمهور تأکید کرد، همگان منتظر تصمیمات انقلابی رئیس جمهور منتخب خود هستند تا از این درگاه نور امیدی به دل های با ایمان آنان بتابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۶    
شهردار مشهد با بیان اینکه مطالبات مردم با آنچه که ما پیگیری می کنیم متفاوت است، گفت: شعار ما هوشمندسازی است اما سیستم های ما هوشمند نیستند و راه رسیدن به این امر از مسیر میز یکپارچه می گذرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۳    
در پنجاهمین جلسه علنی شورای شهر رشت از عدم اختصاص ده میلیارد تومان اعتبار دولتی به منظور احداث زباله سوز سراوان انتقاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۳    
رونالدو برای اولین با ر در جمع هم بازی های خود در یوونتوس حاضر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۰    
یوسف بن علوی در سفر یک هفته ای خود به آمریکا با مقامات ارشد سیاسی و نظامی این کشور در خصوص بحران یمن گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۰۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت نماینده ادوار و وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۰۳    
تمایل عمان به حضور بنیاد مستضعفان در ساخت آزادراه یک میلیارد دلاری، امکان صادرات کشاورزی از ایران به کشورهای دیگر با همکاری بنیاد، مواردی بود که در دیدار رئیس بنیاد مستضعفان و سفرای ایران مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۵۹    
چهارمین دوره نخبگانی گفتمان ولایی جهاد فرهنگی با محوریت اندیشه رهبر معظّم انقلاب با عنوان مفاتیح الجهاد 4 در دو مرحله مجازی و حضوری به همت دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۵۴    
تروریست های داعش در حمله روز چهارشنبه خود به استان سویداء در جنوب سوریه، 36 زن و کودک سوری را ربودند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۵۱    
2 نسخه قرآن خطی تاریخی در حالی توسط وزیر امور خارجه به موزه آستان قدس رضوی در دیدار وی با حجت الاسلام رئیسی اهدا شد که این 2 نسخه از آلمان به ایران بازگردانده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۴۵    
مدیرکل انتقال خون استان فارس گفت: در چهارماهه نخست امسال از 74 هزار مراجعه کننده به پایگاه های انتقال خون استان تعداد 52 هزار نفر موفق به اهداء این مایه حیاتی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۴۲    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم از ایجاد 27 ایستگاه نشاط در مساجد مناطق مختلف شهر خبر داد و گفت: تلاش بر این است که تا پایان تابستان این تعداد مسجد به 40 مورد برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۴۰    
مهاجم صربستانی نیوکاسل با قراردادی 5 ساله راهی فولام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۳۸    
حضور فعال ایران در پروژه های صنعتی و عمرانی عمان و صادرات سیمان به بلاروس از مواردی بود که در دیدار رئیس بنیاد مستضعفان با سفرای ایران در کشورهای مختلف مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۳۳    
فرمانده انتظامی سیرجان گفت: اعضای یک باند 3 نفره معروف به گرگ های تنها که چندی پیش در سیرجان به جرم آدم ربایی دستگیر شده بودند به سرقت بیش از 3 میلیارد ریال طلاجات ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۳۰    
رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه با هشدار به آمریکا در خصوص فشار های این کشور به مشتریان تسلیحاتی ساخت روسیه گفت، چنین رویکردی زمینه را برای چالش مهیا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۲۷    
بازیکن تیم فوتبال راه آهن گفت: قبل از بازی با نساجی تماسی از طرف فردی که می شناختمش با من شد و به من گفتند بازی را به نفع ما تمام کن و 70 سکه بگیر.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۸    
موضوع نگران کننده ای که این روزها باید برای درمان آن چاره ای کرد بیماری صعب العلاج فساد، تبعیض باندبازی، گروه بازی و رانت خواری در ساختار اداری است که از آن به عنوان آمریکای داخلی نام می برم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۵    
مربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان گفت: امیدوارم رستمی و مرادی مدال های طلا و نقره بازی های آسیایی و مسابقات جهانی را بدست آورند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۲    
وزیر بهداشت با اشاره به اینکه یک بیمارستان دیگر اسلام آباد غرب هم که زمین آن توسط خیرین اهدا شده در حال سرمایه گذاری برای ساخت است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۱    
باشگاه اتلتیکو مادرید اعلام کرد که دیگو کاستا در فصل پیش رو پیراهن شماره 19 این تیم را بر تن خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۱    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه جامعه پزشکی شامل همه حوزه ها در همه نظرسنجی ها به لحاظ مورد احترام بودن از طرف مردم رتبه بالایی دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۹    
در پنجاهمین جلسه علنی شورای رشت از عدم اختصاص ده میلیارد تومان اعتبار دولتی به منظور احداث زباله سوز سراوان انتقاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۶    
کلینیک ویژه تخصصی شهرستان خرم دره با حضور وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۳    
مدیر هماهنگی ترویج جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: در استان اصفهان برای کاشت پیاز ارگانیک پنج شهرستان فریدن، گلپایگان، فریدونشهر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۱    
ستاره همچنان مورد توجه فوتبال جهان به ایفای نقش پدر نمونه تداوم بخشید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۷    
فرماندار بندرخمیر از فعالیت 260 تعاونی در این شهرستان خبر داد و گفت: متاسفانه این تعداد از تعاونی های بندرخمیر تاکنون از خدمات بانک توسعه تعاون بهره مند نشده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۷    
وزارت اطلاع رسانی فلسطین از بازداشت چهار نفر از خبرنگاران و روزنامه نگاران فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست در صبح روز دوشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۷    
وزیر ورزش و جوانان گفت: بعد از فراز و نشیب هایی که تیراندازی با کمان داشته آرامش به این رشته برگشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۷    
مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه و بشار الجعفری رئیس هیأت اعزامی سوریه در شهر سوچی به رایزنی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۷    
سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران تاکید کرد این تیم مقابل اردن با احتیاط و حساب شده بازی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۵    
تمرینات دو روز آتی طلایی پوشان اصفهان بدون حضور هواداران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۸    
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز دوشنبه را در یک نوبت و پس از جلسه با سرمربی آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۴    
سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان اردن می گوید انتظار شکست با این نتیجه را از ایران نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۱    
بیل برای مبدل شدن به سوپرمن رئال باید از موانع سختی عبور کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۷    
مراسم اختتامیه مسابقه معماری با عنوان راهکارهای معمارانه برای عبور از بحران زلزله برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۷    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از به سرانجام رسیدن بیش از 600 پروژه در دولت روحانی در استان زنجان خبر داد و گفت: باید از همه کسانی که در تحقق این مهم تلاش کردند تقدیر شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۱    
رئیس شورای شهرستان اهواز گفت: در فاصله سال های 85 تا 90 به میزان 55 هزار نفرودر فاصلهٔ سال های 90 تا 95 حدود 150 هزار نفر از جمعیت روستایی استان کاسته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۰    
4 ستاره ملی پوش بارسا فردا به تمرینات این تیم اضافه می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۵    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از ثبت 113 شکایت در سامانه شهراه (سامانه مدیریت شهروندی وزارت راه و شهرسازی) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۳    
فرهنگ سازی برای ورزش همیشه ازجمله شعارهای مسئولان در بخش های گوناگون بوده اما هنگامی که این حمایت ها باید به فعلیت برسد متأسفانه دست و قدم مسئولان به کار برای این بخش نمی رود و به نظر اولویت ها در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۰    
معاون اوّل رئیس جمهور، از سازمان برنامه و بودجه خواست با کمک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی زمینه اجرایی شدن بسته پیشنهادی برای کمک به معیشت مردم را فراهم کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۰۹    
مذاکره کنندگان ارشد ایران و روسیه در روند آستانه عصر امروز (دوشنبه) در سوچی درباره آخرین تحولات سوریه و مذاکرات جاری درباره شکل گیری کمیته قانون اساسی به گفت وگو پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۰۷    
وزیر ورزش و جوانان به همراه رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی از تمرینات تیم ملی تیر اندازی با کمان بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۰۲    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تلاش دشمنان از ابتدای انقلاب این بود که مردم را برنجانند، تصریح کرد: آنها موفق نشدند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۰۲    
52 سال پیش در چنین روزی اولین قهرمانی تیم ملی فوتبال انگلیس در جام جهانی بدست آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۲    
هافبک تیم سایپا گفت: نمی توان اول فصل گفت که قهرمان می شویم یا سهمیه آسیایی می گیریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان بیانیه وزرای خارجه شرکت کننده در همایش آزادی مذهبی در آمریکا علیه ایران را محکوم و تصریح کرد آمریکا و دیگر ناقضان حقوق اولیه انسانی در جایگاه قضاوت یکسویه درباره دیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۰    
وزیر ورزش جوانان اهمیتی به خواسته برخی از قهرمان جهان و المپیک وزنه برداری نداد که این مسئله ناراحتی ورزشکاران را در پی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۰    
نهمین مرحله اردوی تیم ملی کاراته در حالی امروز پیگیری شد که ملی پوشان در ابتدای تمرینات پا به توپ شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۰    
وزیر نفت هند از افزایش واردات نفت خام از ایران در ماه میلادی جاری به نسبت زمان مشابه در سال قبل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۴۷    
دروازه بان تیم فوتبال سایپا گفت: دایی بازیکنان خوب و باکیفیتی را جایگزین کرده است
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۴۱    
وزیر ورزش و جوانان گفت: برخی فکر می کردند در فوتبال زنگ تفریح می شویم اما با دلاوری آبرومندانه بازی کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۸    
قهرمان المپیکی وزنه برداری کشورمان گفت: تجهیزاتی که با آن تمرین می کنیم قدیمی است و زمینه آسیب دیدگی ورزشکاران را فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۷    
زندگی روستایی و کار کشاورزی، زنان روستای کیاسر استان مازندران را سخت و محکم بار آورده و البته از روح و لطافت زنانگی شان دور کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۳    
تیم بسکتبال نوجوانان ایران با پیروزی بر اردن صدر جدول را از تیم لبنان پس گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۲    
وزارت اوقاف سوریه با صدور بخشنامه ای رسمی خرید و فروش کتب فرقه ضاله وهابیت و هرگونه فعالیت دینی بر اساس آراء و فتاوای ابن تیمیه را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۹    
رئیس فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب در نشست شورای مرکزی این تشکل صنفی در جمع خبرنگاران از برگزاری نشست هم اندیشی این فراکسیون در چهارشنبه هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۹    
مدیر یک موسسه تحلیلی مستقر در روسیه گفت که تنش زایی در قره باغ با وجود هر رئیس جمهوری در آمریکا به نفع این کشور بوده و حفظ هرج و مرج در منطقه یک عامل فشار بر روسیه است.