جمعه ۲۳ آذرساعت ۰۰:۰۶Dec 2018 14

خبرهای خبرگزاری فارس 11 مرداد 1397 - farsnews.com

خبرگزاری فارس 29 اسفند 1393 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1394 خبرگزاری فارس 30 اسفند 1395 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1396 خبرگزاری فارس 31 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری فارس 31 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 31 تیر 1397 خبرگزاری فارس 1 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 2 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 3 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 4 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 5 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 6 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 7 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 8 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 9 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 10 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 11 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 12 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 13 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 14 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 15 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 16 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 17 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 18 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 19 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 20 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 21 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 22 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 23 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 24 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 25 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 26 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 27 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 28 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 29 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 30 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۲۰:۰۷    
ووشوکاران دانشجوی ایران در دومین روز رقابت های قهرمانی دانشجویان جهان به یک پیروزی در بخش ساندا دست یافتند تا شمار سانداکاران ایران در مرحله نیمه نهایی به سه تن برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۳:۵۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سال گذشته حدود 100 سالن سینمایی احداث شد و امسال نیز حدود 120 سالن سینما احداث می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۸    
باشگاه نفت مسجدسلیمان با ارائه 6 فقره رضایت نامه، مجوز قطعی کمیته وضعیت را دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۸    
معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان از معدوم سازی 2 تن و 500 کیلوگرم خمیر خرمای آلوده در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۸    
زهیر توکلی، شاعر درباره چرایی محبوبیت قیصر امین پور گفت: قیصر آدم پنهان کاری بود و راحت مواضعش را اعلام نمی کرد و عقایدش را جار نمی زد. برای همین، اغلب طیف ها او را دوست دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۵    
رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی گفت: باید با تشدید و استمرار نظارت و بازرسی های دقیق و اثربخش به دنبال کنترل بازار و رفع مشکلات معیشتی مردم بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۴    
تیم دانشجویان ایران در 2 بخش ساندا و تالوی دختران و پسران به مصاف حریفان خود در مسابقات جهانی وشوو می روند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۸:۱۹    
سوالات مبهمی درباره علت انصراف نمایندگان ایذه و رامهرمز و علت عدم امضای سه نماینده اهواز در طرح سوال از رئیس جمهور در ذهن مطرح است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۶:۲۲    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان؛ از مبارزه 25 هزار هکتاری علیه آفت سن گندم طی سال جاری در استان زنجان خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۱:۴۱    
تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال شامگاه پنجشنبه 11 مرداد 97 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان تیم فوتبال استقلال تهران بود که در پایان با نتیجه 2 بر 2 مقابل شاگردان شفر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۰:۲۲    
اعضای تیم فولاد خوزستان در استانه بازی با پرسپولیس شارژ مالی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۰    
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: به نظرم تیم ما مستحق شکست نبود، هم نیمه اول خوب بازی کردیم هم نیمه دوم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۵۷    
سرپرست تیم فوتبال سایپا گفت: صدای بنایی و گرد و خاک هایی که در محوطه و راهروهای ورزشگاه بود باعث شد تا بازیکنان ما تمرکزشان را از دست بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۵۳    
دروازه بان تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر مقابل استقلال کمی باهوش تر بودیم می توانستیم هر سه امتیاز بازی را می گرفتیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۵۲    
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت:شما فکر نکنید ما مقابل یک تیم محلی بازی می کنیم ما با تیم استقلال بازی کردیم که یک مربی بین المللی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۵۱    
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن اعلام کرد که سپتامبر آینده، ژنو سوئیس میزبان دور جدیدی از گفت وگوها بین طرف های درگیر در یمن خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۸    
آیت الله جزایری گفت: به رئیس جمهور، رئیس قوه قضاییه و رئیس مجلس هشدار میدهیم که به گونه ای عمل نکنند که ملت از آنان مأیوس شوند
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۵    
فیلم اعتراض به نابسامانی های اقتصادی در میدان شهدای مشهد،فیلم گزارش میدانی فارس از تجمع شیرازی ها در اعتراض به گرانی، ارسال فهرست کامل دریافت کنندگان ارز به نرخ رسمی به وزارت اقتصاد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۳    
اعضای تیم فوتبال استقلال با اتوبوس راهی تهران خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۳    
کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن گفت:با تمام احترامی که برای استقلال قائل هستم ما شایسته برد بودیم ولی در نهایت بازی مساوی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۹    
تیم فوتبال آپوئل قبرس در حضور یک نیمه ای قوچان نژاد فلوریای استونی را شکست داد و راهی مرحله بعد لیگ اروپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۴    
فرمانده اسبق قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا گفت: عملیات مرصاد و کینه منافقین و پس ازآن شهادت شهید صیاد شیرازی نشان از آن دارد که عداوت کفر و نفاق با ایران اسلامی و ملت آن همیشه بوده و خاتمه پیدا نمی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۲    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: اگر روی ضربات آخر دقت می کردیم شاید گلهای بیشتری می زدیم ولی به شفر تبریک می گویم تیم خوبی درست کرده و امیدوارم در ادامه موفق باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۸    
دو خانم را دنبال کردم. هرجا ناجا غایب بود حاضر و جمعیت را دور خودشان جمع می کردند. ابتدا شروع کردند به طرح مشکلات اقتصادی؛ اینکه سفره مردم هر روز کوچک تر می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۱    
مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: هرگاه نمازی مصاحبه کرد گفت تبریزی را می خواهم و از او استفاده می کنم ولی نمی دانم که او می دانست من می خواهم به تیم دیگری بروم یا نه.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۹    
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای نسبت به مسائل اقتصادی اخیر کشور واکنش نشان داد و اعلام کرد: آنچه امروز مشکلات اقتصادی را تشدید کرده ثمره بی توجهی ها به تولید ملی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۸    
نخستین روز رقابت های ووشوی قهرمانی دانشجویان جهان در حالی پیگیری شد که 3 نماینده کشورمان به میدان رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۶    
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:بچه ها امروز با شکم سیری بازی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۶    
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:امروز ووریا غفوری 2 گل زد و در سمت راست دفاع استقلال بازی کرد و فکر می کنم اگر به جام جهانی می رفت عملکرد بهتری هم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۱    
استقبال سفیر عربستان سعودی از رئیس جمهور دولت مستعفی یمن که برای آرام کردن اوضاع در استان المهره وارد این استان شده بود، خشم و اعتراض یمنی ها را در پی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۱    
سرمربی تیم فوتبال سایپا به مسئولان ورزشگاه شهر قدس بابت خاک روی صندلی های نشست خبری اعتراض کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۰    
رویکرد مسؤولان در مشهد به تجمع امروز مردم متفاوت بود؛ درحالی که بعضی مسؤولان در برابر اعتراض مردم منفعلانه نگاه می کنند یکی از مسؤولان بدون تشریفات خاصی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۵    
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: ما نسبت به سال های گذشته سعی کردیم با استراتژی متفاوت به میدان برویم، سعی کردیم در کارهای دفاعی بهتر عمل کنیم و مطمئناً رفته به رفته بهتر خواهیم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۵    
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت :به بازیکنانم خسته نباشید می گویم که بعد از 15 روز یک مساوی خارج از خانه گرفتیم!
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۸    
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: به نظرم تیم ما مستحق شکست نبود، هم نیمه اول خوب بازی کردیم هم نیمه دوم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۶    
سرمربی پدیده گفت: از بایکنانم تشکر می کنم که با وجود 10 نفره بودن فشار زیادی را تحمل کردند و تا لحظات آخر جنگیدند و درس بزرگی به تمام ما دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۱    
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:امروز ووریا غفوری 2 گل زد و در سمت راست دفاع استقلال بازی کرد و فکر می کنم اگر به جام جهانی می رفت عملکرد بهتری هم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۱    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: اگر روی ضربات آخر دقت می کردیم شاید گلهای بیشتری می زدیم ولی به شفر تبریک می گویم تیم خوبی درست کرده و امیدوارم در ادامه موفق باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۰    
مرتضی تبریزی که به تیم استقلال پیوسته است، در میان دو نیمه از سوی باشگاه ذوب آهن تجلیل شد و تبریزی با چشمان اشک بار با هواداران خوش و بش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۷    
سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: بازی بسیار زشتی را ارائه کردیم،
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۶    
در دو دیدار همزمان از هفته دوم لیگ برتر فوتبال دو تیم استقلال خوزستان در یک دیدار خشن مقابل پدیده شکست خورد و پیکان هم توانست سایپا را در دربی خودرو سازان شکست بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۵    
وقوع سیل در منطقه چهاردانگه ساری موجب خسارت جدی به اراضی کشاورزی 7 روستای این منطقه شد از جمله آبگرفتگی 8 واحد مسکونی روستای چالو شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۴    
دادستان کل کشور گفت: نفود همیشه به معنای جاسوسی نیست و تصور نکنید که عامل نفوذ فقط برای جاسوسی می آید تا اطلاعاتی را بگیرد و به دشمن منتقل کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۳    
تماشاگران اهوازی استقبال سردی از دیدار تیم های استقلال خوزستان و پدیده داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۰    
در پایان دیدار دو تیم پارس جنوبی و مسجید سلیمان، بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال پارس جنوبی به سمت هواداران رفتند و تشویق ایسلندی انجام دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۹    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: چهارخطه کردن جاده ترانزیتی بیله سوار- گرمی در پیوست یک بودجه سال 97 قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۱    
فرماندار شهرستان سرعین گفت: سرعین از توابع استان اردبیل هر ساله میزبان 7 میلیون گردشگر از سراسر کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۶    
علی دایی از عملکرد شاگردانش مقابل پیکان راضی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: منابع وزارت ورزش و جوانان برای احداث سالن و زمین چمن در سطح کشور ناچیز است لذا در این راستا نیازمند حمایت تمامی بخش ها هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۹    
دو تیم سپیدرود رشت و سپاهان اصفهان در حالی در دومین هفته از هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر به مصاف یکدیگر می روند که در هفته نخست از کسب پیروزی مقابل رقیبان خود عاجز ماندند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۶    
11 مرداد 1397
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۸    
باشگاه ذوب آهن از مهاجم این تیم که به استقلال پیوسته است تجلیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۷    
در سفر وزیره راه به کردستان عملیات اجرایی تکمیل تقاطع غیرهم سطح سقز-مریوان-سنندج امروز پنج شنبه11مردادماه آغاز شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۲    
سه نفر از اعضای خانواده ای در کلاردشت در اثر استنشاق گاز چاه جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۵۸    
مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل گفت: خانه کشتی شهرستان سرعین بعد از چهار سال تلاش با اعتبار 3 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۵۵    
استاندار اردبیل گفت:دومین پیست اسکی سرعین برای فعال کردن نیم سال دوم این شهرستان سال آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۵۲    
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به رسالت سازمان اوقاف و امور خیریه بر مبنای آیات الهی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۴۹    
هواداران استقلال مستقر در پشت دروازه ذوب آهن، به سمت رشید مظاهری دروازه بان ذوب آهن بطری پرتاب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۴۳    
دهمین دوره آموزشی – تشکیلاتی خط امام (ره) بسیج دانشجویی استان زنجان آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۴۲    
هواداران جمی در طول نیمه ی اول بارها شعار خلیج فارس دیار ماست، پارس جم افتخار ماست را سر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۴۲    
دو تیم ذوب آهن و استقلال در فولادشهر به مصاف هم رفتند که در پایان نیمه اول بازیکن ذوب آهن به شدت مصدوم شد و با آمبولانس از ورزشگاه خارج شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۳۷    
در نیمه اول دو دیدار همزمان از هفته دوم لیگ برتر فوتبال استقلال خوزستان مقابل پدیده به پیروزی رسید و پیکان هم در نیمه اول سایپا را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۳۳    
تیم ملی کانوپولو مردان کشورمان با غلبه بر انگلیس صدرنشین گروه F مسابقات قهرمانی جهان کانوپولو شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۲۳    
رئیس جمهوری آمریکا قرار است یکی از تحلیلگران سابق سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) را به عنوان معاون جدید این سازمان معرفی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۲۲    
نیمه اول دیدار دو تیم فوتبال پارس جنوبی جم و نفت مسجد سلیمان با برتری پارس جنوبی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۱۹    
زننده اولین گل ذوب آهن به استقلال با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۱۰    
دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال در ورزشگاه فولاد شهر در نهایت با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۰۷    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان از پرداخت 677 میلیارد تومان وجه مطالبات گندمکاران گلستانی خبر داد و گفت: 600 میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران استان باقی مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۰۳    
دیدار دو تیم پارس جنوبی و نفت مسجد سلیمان در حالی پیگیری می شود که مهدی تاتار به عملکرد داوری اعتراض دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۰۳    
هواداران استقلال، برای ورود به قسمت پشت دروازه، پشت در قسمت جایگاه ویژه مجموعه تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۱:۰۱    
جنگنده های ائتلاف سعودی در حمله به بیمارستان الثوره شهر الحُدیده یمن ده ها غیر نظامی را به کام مرگ کشاندند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۴۹    
در چهارچوب هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران در دیدار که 4 گل، 2 اخراجی و یک مصدوم بیمارستانی داشت، با نتیجه تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۴۸    
دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال در ورزشگاه فولاد شهر در نهایت با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۴۷    
بازیکن آلمانی و جدید استقلال به دیدار تیمش مقابل ذوب آهن نرسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۴۲    
دیدار دو تیم پارس جنوبی جم و نفت مسجد سلیمان در حالی آغاز شده است که یک هزار نفر به تماشای این دیدار به ورزشگاه تختی رفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۸    
مهاجم جدید تیم استقلال با حضور در ورزشگاه فولادشهر دیدار تیمش مقابل ذوب آهن که تا همین چند روز پیش در آن حضور داشت را تماشا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۷    
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز به نشست خبری دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان نرسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۱    
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: امسال به خاطر سرمازدگی برداشت زردآلو در زنجان به 11 تن رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۱    
وزیر نیرو گفت: احساس می کنم کم دقتی هایی که در حجم اقدامات سال های اخیر انجام شده باعث شد رضایتمندی مناسبی از عملکرد ما در بین مردم ایجاد نشود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۱    
استاندار همدان از وزیر راه خواست کرد اداره کل راه آهن در همدان زودتر دایر شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۰    
امید نمازی 11 بازیکن تیمش را برای دیدار با استقلال انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۸    
استاندار گلستان گفت: استان گلستان از یک عقب ماندگی طولانی و گسترده ای رنج می برد که برای جبران آن تلاش جهادی نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۵    
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: وقت زیادی برای بررسی گزینه های پیشنهادی از سوی مدیر برنامه ها از من تلف می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۱    
جنگنده های ائتلاف سعودی در حمله به بیمارستان الثوره شهر الحُدیده یمن ده ها غیر نظامی را به کام مرگ کشاندند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۰    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه توسعه شبکه ریلی کشور در دستور کار است، گفت: باید در حوزه ریلی سرمایه گذاری کنیم که 20 تا 30 درصد حمل و نقل ما ریلی شود که این شامل حمل و نقل درون شهری هم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۸    
نیروهای سازمان ملل موسوم به نیروهای حافظ صلح به همراه پلیس نظامی روسیه برای اولین بار بعد از شش سال، مأموریت خود را در منطقه جولان اشغالی سوریه از سر گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۷    
بازیکنان پرسپولیس و سایپا امروز به صورت کاملاً تصادفی در هتل اوین با یکدیگر برخورد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۶    
فرماندار بناب گفت: این شهرستان خود را برای میزبانی برگزاری چهارمین جشنواره کباب بناب آماده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۵    
جنگنده های ائتلاف سعودی در حمله به بیمارستان الثوره شهر الحُدیده یمن ده ها غیر نظامی را به کام مرگ کشاندند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۴    
نماینده اتحادیه جهانی کشتی گفت: 32 داور، مسابقات کشتی نونهالان آسیا را قضاوت می کنند که در این میان داوران زن نیز وجود دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۳    
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی مسوولان نقش کلیدی و محوری برای حل مشکلات مردم دارند و باید برای جلب رضایت مندی مردم قدم بردارند و مسوولان در جریان رسیدگی به امور مردم باید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۱    
حدود 10 هزار تماشاگر در فاصله کمتر از یک ساعت به آغاز دیدار ذوب آهن و استقلال در ورزشگاه فولادشهر حضور پیدا کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۶    
کاخ سفید اعلام کرد رهبر کره شمالی در نامه تازه ای به ترامپ، تعهدات صورت گرفته در نشست سنگاپور را پیگیری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۰    
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه هنوز محرومیت هایی به وضوح در آموزش و پرورش شرق استان کرمان از جمله ریگان دیده می شود، گفت: تمام تلاش ما ایجاد فضای آموزشی مناسب برای دانش آموزان این شهرستان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۰    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: انفجار شیء ناشناخته در وسایل یک ضایعات جمع کن منجر به مصدومیت 22 نفر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۵    
دیدار تیم های پارس جنوبی جم و نفت مسجد سلیمان در حالی در ورزشگاه تختی پیگیری خواهد شد که برخی از اماکن ورزشی و فرهنگی نزدیک به ورزشگاه تعطیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۳    
احداث تصفیه خانه مشکلاتی را برای کشاورزان روستای شوتاور ایجاد کرده است به گونه ای که کشاورزان برای عرضه محصولات خود در استان های همجوار باید قسم بخورند که اهل روستای شوتاور نیستند و این محصول با آب ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۰    
بیست و نهمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر کشور در همدان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۱۶    
سرمربی سپاهان اصفهان گفت: هر مربی که بگوید سپاهان را قهرمان می کند قصد کلاهبرداری دارد، اما آینده سپاهان را خوب می بینیم و توقع کسب سهمیه آسیا از سپاهان را دارم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۹:۱۲    
وزیر راه و شهرسازی با هدف کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی قطعه یک راه آهن همدان ملایر در همدان حضور یافت.