دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۲۰:۰۳Aug 2018 20

خبرهای خبرگزاری فارس 15 مرداد 1397 - farsnews.com

خبرگزاری فارس 29 اسفند 1393 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1394 خبرگزاری فارس 30 اسفند 1395 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1396 خبرگزاری فارس 31 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری فارس 31 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 31 تیر 1397 خبرگزاری فارس 1 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 2 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 3 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 4 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 5 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 6 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 7 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 8 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 9 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 10 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 11 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 12 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 13 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 14 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 15 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 16 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 17 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 18 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 19 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 20 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 21 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 22 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 23 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 24 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 25 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 26 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 27 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 28 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 29 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۵۸    
باشگاه سپید رود رشت مهرداد بایرامی را برای یک سال به خدمت گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۳۸    
سرپرست روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از ایجاد کندو هزاران زنبور وحشی در سقف منزلی در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۳۷    
استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه اگر به 3 مولفه حمایت از تولید داخلی، ارتقای کیفیت کالا و بهره وری در تولید مورد توجه قرار گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۲۶    
پرداختن به رشد سریع نقدینگی در کشور و ایجاد شوک ارزی در کنار لزوم تغییر فرهنگ مردم و گریزی به تاریخ رشد صنعت نساجی در انگلستان در کنار تأکید بر حمایت از تولید داخلی به شرط تضمین کیفیت از موضوعاتی بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۲۵    
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان رضوی با تأکید بر این که خواهش من از شورای شهر این است که آینده نگر باشند، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۱۹    
کرمان - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با اشاره به شهادت یکی از محیط بانان شهرستان راور گفت: یکی از قاتلان این شهید امروز (دوشنبه) در کمتر از هشت ساعت دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۱    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان از تشکیل بنیاد زائر در سمنان خبر داد و گفت: 220 میلیون تومان اعتبار از سوی شهرداری سمنان به طرح ساخت زائرسرا برای اقشار کم درآمد اختصاص داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۵۰    
استاندار تهران در جمع صاحبان صنایع بهارستان گفت:برای نخستین باردولت کمبود برق را با قطع برق ادارات تأمین کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۸    
دستگاه قضایی و سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان به انبارهای چند صد میلیاردی احتکار کنندگان در کرمان ضربه سنگینی وارد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۲    
معاون خدمات شهری شهردار قم از پیش بینی اعتبار 15 میلیارد تومانی برای راه اندازی کارخانه زباله سوز در قم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۱    
مدیر خانه مطبوعات خراسان شمالی از برگزاری جشن ویژه روز خبرنگار با حضور تمامی دست اندرکاران رسانه در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۶    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از آغاز مرحله دوم ترمیم و بهسازی جاده مرکز تخلیه آبگرم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۶    
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد گفت: در سال گذشته در شهرستان گچساران 400 میلیارد تومان پروژه در زمینه راه، مسکن، راه روستایی، مطالعات ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۶    
اقتصادنیوز : سناتور ارشد جمهوریخواه که به نمایندگی از رئیس جمهور آمریکا به مسکو سفر کرده در دیدار با اعضای کمیته روابط خارجی پارلمان روسیه تأکید کرد که بحران سوریه راه حل نظامی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۶    
مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای بر ضرورت پاسخگویی دولت و تیم اقتصادی آن و دیگر قوا در خصوص شرایط نابسامان اقتصادی پیش آمده در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۰    
عصر امروز، تیم والیبال خاتم اردکان عنوان قهرمانی جام باشگاه های آسیا را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۹    
چند پهپاد امروز چندین هدف در شهر درنه واقع در شرق لیبی را بمباران کردند که به گفته منابع محلی این پهپادها مصری بوده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۷    
شهردار بوکان گفت: طرح نصب تندیس بزرگ چیرگ یا همان میش مرغ به زودی در ورودی شهر بوکان جرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۶    
تظاهرات کنندگان ساکن الحدیده در محکومیت حملات ائتلاف سعودی به این استان، تظاهراتی گسترده با شعار جنایت های دشمن بی پاسخ نخواهد بود و خون های ما پیروز خواهد شد برگزار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۳    
اتحادیه عرب نیز حمایت خود را از مواضع سعودی ها در قبال کانادا اعلام و تأکید کرد که تحولات به وجود آمده در روابط دو کشور را دنبال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۹    
معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهردار قم با تاکید بر ضرورت ریسک پذیری در حوزه سرمایه گذاری گفت: ما اگر احتیاط را کنار می گذاشتیم و سرمایه گذاری در حوزه زباله سوز را قبل از افزایش قیمت ارز انجام می ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۸    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری 3 قاچاقچی و کشف 100 کیلو و 660 گرم تریاک توسط مأموران این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۸    
فرماندار کردکوی با بیان اینکه متاسفانه در حوزه گردشگری این شهرستان اقدام لازم انجام نشده، گفت: برخی مناطق گردشگری کردکوی جاده و برق ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۸    
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای تلاش ناکام برای ترور رئیس جمهور ونزوئلا و همچنین دخالت های آمریکا در امور این کشور را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۷    
رئیس شورای شهر قم گفت: قطعا خبرنگاران مشکلات و معضلاتی نیز در کار خود دارند که امیدواریم مسوولان مرتبط رسیدگی کافی به این مساله داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۵    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس خبرگان از پیگیری مطالبات رهبر معظم انقلاب از سران قوا برای بهبود اقتصاد کشور در اجلاس آینده خبرگان در 13 و 14 شهریور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۵    
نفر اول تنیس روی میز زنان ایران گفت: مهمترین مشکل ما در حال حاضر بحث تهیه رویه راکت است که قیمت آن بالا رفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۴    
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۲    
تازه ترین نظرسنجی ها نشان داد که بسیاری از فلسطینی ها مخالف طرح آمریکایی موسوم به معامله قرن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۲    
رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: اگر روز بچه های ما باشد و قرعه خوبی بخوریم، این شانس را داریم که جزو چهار تیم برتر آسیا در بخش مردان باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۶    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: امروز تعدد مجریان فرهنگی مشکلاتی را به وجود آورده است که باید برای آن ها چاره اندیشی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۰    
مدیرکل کار، رفاه و تعاون اجتماعی آذربایجان غربی، در جلسه کارگروه اشتغال استان از کسب رتبه اول آذربایجان غربی در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۸    
رئیس اتاق بازرگانی خرمشهر گفت: دوگانگی حاکمیتی در خرمشهر باعث شده است که سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری از خود رغبتی نشان ندهند و این دوگانگی میان قوانین منطقه آزاد اروند و سرزمین اصلی موجب ناامیدی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۵    
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال برای آماده سازی دیدار هفته سوم این تیم مقابل تراکتورسازی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۱۵    
حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی ضمن بازدید از دفاتر مراجع عظام تقلید در مدینه منوره، با نمایندگان بعثه های مراجع دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۱۴    
بعد از آسیب دیدگی کیمیا علیزاده با اعلام وزیر ورزش یک بانونی دیگر به عنوان پرچمدار کاروان ایران در بازی های آسیایی معرفی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۱۰    
وزیر ورزش و جوانان گفت: باید یک نگاه جدی تر به ژیمناستیک داشته باشیم. به غیر از یک سری مقام های مختلفی که کسب کردیم، هیچ وقت شانسی نداشتیم که در آسیایی و المپیک مدال بگیریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۸    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: رودخانه کشکان از وضعیت قرمز خارج شده و کشاورزان نگران نباشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۴    
اجرای نمایش " اولی ها " به نویسندگی و کارگردانی عباسعلی معتمدی از 12 مردادماه در تماشاخانه نگاه واقع در مجتمع فرهنگی هنری پیامبر اعظم (ص) این شهر آغاز و تا 20 مردادماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۲    
برنامه جدید مسابقات تیم ایران در جام کنفدراسیون والیبال آسیا، پس از تغییر گروه بندی مسابقات، مشخص شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۰    
یک رسانه آمریکایی با اشاره به بحث های سیاسی و رسانه ای در آلمان درباره مواضع دولت دونالد ترامپ نوشت: یک آلمان مجهز به سلاح اتمی، بحثی خیالی نیست بلکه یک بحث جدی در فضای کنونی و جاری در برلین است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۵۸    
رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان با بیان این که نشانه هایی از وجود آب های ژرف در استان اصفهان داریم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۵۲    
لزوم برگزاری دوره های آموزشی ازدواج و تأمین اشتغال و ازدواج جوانان در اولویت مسؤولان دماوند در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان دماوند مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۴۳    
آتش سوزی در نخلستان های شهداد کرمان که در چند مرحله گسترش یافت با تلاش آتش نشانان به طور کامل مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۴۰    
قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی اولین اقدام ضروری دولت را تغییر اسحاق جهانگیری- معاون اوّل رئیس جمهور- دانست و تصریح کرد: فرمانده ای که در جنگ چند بار شکست خورده، نمی تواند فرمانده خوبی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۳۸    
نیروهای یمنی بعد از ظهر امروز (دوشنبه) توانستند چندین عملیات موفقیت آمیز را در عمق خاک عربستان سعودی به انجام برسانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۳۴    
بازیکنان تیم ملی امید در سالن بدنسازی هتل محل اقامت خود در چین،تمرین سبکی را پشت سرگذاشتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۳۴    
وزیر ورزش و جوانان گفت: گزارش موجود حکایت از این دارد که هر هشت ورزشکار ما فینالیست می شوند و شانس کسب سه مدال را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۳۲    
نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه باید همیشه شعائر دینی را در جامعه جاری و ساری کنیم، گفت: دشمن درصدد کمرنگ کردن شعائر دینی است که باید هوشیار باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۹    
کشاورزی و باغداری ازجمله مشاغل غالب در خراسان شمالی است که گاهی علاوه بر کیفیت محصولات تولیدشده، شرایط دیگری ازجمله تغییر قیمت یک سبد پلاستیکی هم می تواند عاملی برای زمین خوردن باغداران باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۸    
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز گفت: سال گذشته 244 سرکشی به منازل توسط انجمن صورت گرفت که نسبت به سال پیش از آن صد در صد افزایش داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۸    
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امروز در جلسه فنی با حضور مربیان حاضر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۸    
رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه با بیان اینکه یکی از دلایل مفساد کنونی، درگیر بودن برخی اعضای دولت در مسایل اقتصادی است، گفت: برخی اعضای دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۵    
عزیز اله شهبازی با حکم وزیر کشور به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرزاز طرف وزیر ک منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی در مهاباد گفت: طول کریدور بزرگ غرب کشور یک هزار و 420 کیلومتر بوده که ادامه اجرای آن نیازمند تخصیص اعتبارات لازم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۵    
سامانه رسیدگی به درخواست تجدید نظر آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از فردا فعال است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۴    
آب در حال حاضر به یکی از دغدغه های اصلی استان هرمزگان تبدیل شده است و راهکارهای مختلفی برای فائق آمدن بر کاهش اثرات بحران کم آبی در استان اندیشیده شده است که تا اندازه ای شاید بتواند اثرگذارباشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۲    
وزیر ورزش و جوانان گفت: گزارش موجود حکایت از این دارد که هر هشت ورزشکار ما فینالیست می شوند و شانس کسب سه مدال را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۸    
مدیرعامل آب منطقه ای هرمزگان گفت: پروژه ساماندهی چشمه سبزپوشان در حاجی آباد تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۷    
وزیر راه مدعی شد: کاری که ما در این جاده ها انجام دادیم قابل قیاس با 26سال گذشته نیست. ! اما این ژست کار برای مردم و ادعای انجام اقدامات بی سابقه جقدر با واقعیت همخوانی دارد؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: طرح ولایت علوی و اکمال دین نبوی در 40 بقعه استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۵    
امام جمعه قشم گفت: جمهوری اسلامی ایران اسلامی نماد امنیت، امن ترین کشور منطقه و زمینه ساز حکومت عدالت گستر مهدوی و امنیت جهانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۴    
محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان وضعیت ملی پوشان وزنه برداری اعزامی به جاکارتا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۱۱    
مدیرعامل باشگاه سونگون گفت: همانطور که قبلاً گفته بودیم یکی از اهدافی که باشگاه مس دنبال می کند در این رقابت ها جبران ناکامی تیم های ایرانی در این چند سال اخیر است که نتوانستند قهرمان جام باشگاه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۰۶    
معاون اداره هواشناسی سبزوار گفت: توفان و وزش باد شدید با سرعت 70 کیلومتر در ساعت این شهرستان را درنوردید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۰۵    
سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از اختیاری بودن انتخاب محل آزمون اصلح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۵۹    
وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک امروز از اردوی تیم ملی ژیمناستیک بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۴۹    
سخنگوی ارتش مصر از برگزاری رزمایش دریایی مشترک با دو کشور غربی در منطقه برای مقابله با تهدیدهای احتمالی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۴۶    
رئیس هیأت فوتبال استان اردبیل گفت: تا پایان هفته جاری فستیوال مدارس فوتبال استان اردبیل در حضور 14 تیم برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۴۵    
بهترین های رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا به میزبانی میانمار انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۴۳    
یک تحلیلگر روس گفت که تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران به دلیل عدم برخورداری از حمایت جهانی، تاثیر بسزایی بر این کشور نمی گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۷    
برخی منابع فلسطینی گزارش دادند که قاهره بنا به درخواست تشکیلات خودگردان فلسطین سند آشتی ملی را بر اساس ملاحظات جنبش فتح ، اصلاح کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۴    
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در همدان با بیان اینکه 11 سال است اجرای بانکداری بدون ربا در بانک قرض الحسنه مهر ایران مطابق با قانون اجرایی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۴    
جمعی از زائران مدینه منوره هم زمان با روز زیارتی امام رضا(ع) در محل تدفین نجمه مادر آن حضرت، زیارت امام رضا(ع) را قرائت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۴    
یک مقام سعودی ضمن تائید صدور روادید برای یک دیپلمات ایرانی، گفت که تغییری در مواضع ریاض در قبال ایران ایجاد نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۴    
محمدباقر محمدی در گفت و گو با موج، از وقوع تصادف زنجیره ای در محور بروجرد-اراک و کشته شدن 3 نفر خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۲    
مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی خراسان رضوی گفت: حدود77 هزار نفر دانش آموز در مدارس دولتی کنار دانش آموزان ایرانی تحصیل می کنند که 60 هزار نفر دارای اقامتی معتبر و 17 هزار نفر فاقد مدارک اقامتی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۱    
رئیس قوه قضائیه از صدور کیفرخواست برای برخی از پرونده های اخیر اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۲۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: بسیاری از اختیارات به استان ها تفویض نشده و مردم برای دریافت مجوز باید به تهران بیایند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۷    
بر اثر فرو ریختن دیوار یک سیلوی گندم در شهرستان مرند چهار کارگر در زیر آوار جان باختند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۰    
شعبه اسدآباد بانک قرض الحسنه مهر ایران با حضور دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک، حسن تلیکانی عضو هیأت مدیره و یوسف نجدی مدیر امور استان ها به همراه نماینده مردم اسد آباد در خانه ملت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۰    
در گرامیداشت روز خبرنگار و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همایش فعالان رسانهای استان فردا در ایلام برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۰    
سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و باشگاه کشاورزان جوان با هدف ارتقای کشاورزی تفاهم نامه امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۵    
تیم فوتسال اف سی ارم قرقیزستان با پیروزی مقابل ویک وایپرز استرالیا، حریف مس سونگون ایران در دور یک چهارم نهایی فوتسال قهرمانی باشگاه های آسیا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با هنرمندان از اختصاص شعبه های ویژه تامین اجتماعی برای رسیدگی به مشکلات بیمه ای آنها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۰۷    
به گزارش مشرق ، محسن مهدیان فعال رسانه ای طی یادداشتی درباره اظهارات روز گذشته رئیس دولت اصلاحات در کانال تلگرامی خود نوشت: پیشنهاد اول: در اعتراضات خیابانی شرکت کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۰۵    
اقتصاد ایران: عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه رویکرد اقتصادی دولت باید تغییر کند، گفت: برخی از مسئولین یا اقوام شان دارای شرکت های خصوصی هستند که این افراد باید از مناصب و مسئولیت هایشان کنار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۴    
سرپرست اداره کل هواشناسی استان خوزستان گفت: در آسمان استان خوزستان از اواسط وقت فردا همراه با وزش باد قابل ملاحظه و تندباد لحظه ای در نیمه غربی و مرکزی استان به ویژه در بعداز ظهر برای ساعاتی با ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۰    
سازمان سنجش طی اطلاعیه ای اصلاحات دفترچه آزمون سراسری 97 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۹    
رئیس جمهور محترم در کتاب اندیشه های سیاسی اسلام جلد دوم که اختصاص به سیاست خارجی دارد، 10 سوال کلیدی را در مناسبات ایران با کشورها مطرح می کند که پاسخ به هر سوالی، خود یک مقاله مفصل را می طلبد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۳    
نمایشگاه آثار برگزیده و مراسم رونمایی از اولین کتاب سال گرافیک مذهبی در حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۳    
در پی ریزش دیوار در سیلوی گندم در مرند چهار کارگر زنده زنده دفن شدند. ، وحید شادی نیا، سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی گفت: ساعت 13 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۰    
دومین موزه علوم و فناوری روز دوشنبه 15 مرداد ماه با مشارکت فرهنگ سرای رازی و حضور مدیران و چهره های فرهنگی و علمی در کتابفروشی فرهنگان منطقه 11 افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۲    
مدیر کل پیشگیری های قضایی قوه قضاییه از برگزاری همایش ملی نه به زندان به منظور کاهش جمعیت کیفری در زندان های کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۳۴    
مشهد- ایرنا- مراسم روز 23 ذی القعده که به روز زیارتی حضرت امام رضا (ع) نامگذاری شده است با حضور انبوه زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۳    
رییس مرکز رشد فناوری طب و داروسازی سنتی و فرآورده های طبیعی دانشگاه علوم پزشکی تهران معتقد است با توجه بیشتر به رشد صنعت گیاهان دارویی در کشور می توان به اشتغال زایی دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۷    
در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود واقع در استان های گلستان و سمنان ، محور شمشک-دیزین واقع در استان های البرز و تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۴    
سیاست ارزی که 14 مردادماه از سوی دولت اعلام شد، گرچه نسبت به سیاست 20 فروردین ماه حاوی اصلاحات جدی و خوبی بود اما همچنان کارکرد کوتاه مدت خواهد داشت زیرا ابعاد مهمی را نادیده گرفته است: ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۹    
خبرگزاری آریا - مدافع تیم ملی کشورمان به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمش با ینسی در هفته دوم لیگ برتر روسیه انتخاب شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۱۴    
کارمند ادارۀ کل زندانهای استان زنجان که حاضر به گرفتن مژدگانی هم نشد ، نشاندن لبخند بر چهره صاحب کیف را بزرگترین پاداش زندگی اش خواند . ...