دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۱۹:۵۷Aug 2018 20

خبرهای خبرگزاری فارس 16 مرداد 1397 - farsnews.com

خبرگزاری فارس 29 اسفند 1393 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1394 خبرگزاری فارس 30 اسفند 1395 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1396 خبرگزاری فارس 31 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری فارس 31 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 31 تیر 1397 خبرگزاری فارس 1 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 2 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 3 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 4 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 5 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 6 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 7 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 8 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 9 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 10 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 11 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 12 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 13 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 14 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 15 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 16 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 17 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 18 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 19 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 20 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 21 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 22 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 23 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 24 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 25 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 26 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 27 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 28 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 29 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۵۶    
رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان لنده برنامه های گرامیداشت روز خبرنگار را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۵۱    
فرماندار خرمشهر گفت: حضور عراقی ها برای بازار شهرهای آبادان و خرمشهر و استان یک فرصت است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۴۸    
هفتمین فستیوال مدارس فوتبال تبریز در رده سنی زیر 10 سال برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۴۸    
وزرای دفاع ترکیه و آمریکا در مورد توافق های دفاعی دوجانبه، مبارزه با تروریسم و پرونده سوریه تلفنی گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۴۸    
در پی معاملات اولین روز کاری بازار ثانویه بهای هر دلار 8 هزار و 74 تومان تعیین شد و انتظار می رود بازار آزاد نیز با این نرخ هماهنگ شود و بهای ارز در این بخش نیز کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۳۳    
لوله های جریانی برای نخستین بار در کشور در شرکت لوله گستر اسفراین تولید شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۳۱    
با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه فارس، انبارهای احتکار در چند شهرستان فارس با ارزش چند میلیارد تومان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۲۳    
مدیرکل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: 20 درصد از بودجه فرهنگی سازمان ها و نهادهای فرهنگی باید به حوزه ایثار و شهادت اختصاص پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۱۹    
سبزوار - ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به آیین نکوداشت 'حسین قندی'، پدر تیتر و استاد ارتباطات و روزنامه نگاری ایران در سبزوار نوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۱۹    
17 مرداد در تقویم به نام روز خبرنگار ثبت شد تا یادآور دردها و مشقت هایی باشد که خبرنگار درون خود می ریزد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۰۸    
معاون آموزش و پژوهش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: در شرایط امروز بنا بر رسالتی که بر عهده ماست باید از ابزارهای نوین برای ترویج فرهنگ اسلامی بهره بگیریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۰۶    
عصر امروز یک انفجار مهیب در مجموعه انقلاب رخ داد که منجر به کشته شدن تعدادی از هموطنان شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۵۹    
توضیح رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان درباره وضع سرمایش بیمارستان کوثر و درخواست معاون استاندار سمنان از پزشکان از نکات جالب توجه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان سمنان بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۵۷    
رئیس سازمان فرش ایران گفت: نخستین کالایی که از سوی آمریکا تحریم شد فرش دستبافت ایرانی بود و صیانت از این صنعت در سال حمایت از کالای ایرانی به عنوان بزرگترین صنف کشور بر عهده ماست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۵۵    
بونوچی در حال دوباره راهی یووه شد که سال گذشته با سرو صدا و حاشیه های فراوانی بیانکونری را ترک کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۴۸    
دیناموزاگرب در دیدار رفت مرحله پلی اف لیگ قهرمانان اروپا مقابل آستانهبه برتری دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۴۶    
محسن حججی 21 تیر 1371 در نجف آباد به دنیا آمد، او از کودکی پای مکتب عاشورا بزرگ شد و در 26 سالگی در دفاع از حریم اهل بیت همچون مولایش سر از تن مبارکش جدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۴۴    
فعال فرهنگی رسانه با بیان این که بحران های امروز در مقایسه با بحران های ابتدای انقلاب هیچ است، گفت: اگر پیرها باید حذف شوند پس بروید کنار تا جوانان بیایند، همان هایی که جنگ داعش را جمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۴۳    
آمریکا از دیروز دور جدید تحریم ها علیه جمهوری اسلامی را اجرایی کرد و در عین حال دولت ترامپ مدعی آمادگی برای مذاکره است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۴۰    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه نباید مطالبات مردم در حوزه سلامت نادیده گرفته شود، گفت: مردم از مراجعه غیرضروری به مراکز درمانی بپرهیزند تا هزینه های درمان کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۳۵    
وزیر خارجه ایران به توئیت رئیس جمهور آمریکا که مدعی شده بود با احیای تحریم ها به دنبال صلح جهانی است پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۳۴    
شهردار زنجان از تمهیدات شهرداری برای تدارک اتوبوس های ویژه به مقصد جشنواره آش در زنجان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۳۱    
مدیرکل میراث فرهنگی؛ صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: جشنواره ملی آش ایرانی22 تا 26 مردادماه در زنجان برگزار می شود و امسال نیز خیابان آش خوری را در قالب این برنامه خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۳۰    
در نشست خبری مشترک شهردار و اعضای شورای شهر آبیک با خبرنگاران از تکذیب تبدیل پارک بانوان به پارک دانشجو تا سخن به میان آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۲۲    
رئیس جمهور در سخنرانی تلویزیونی خود مجدداً موضوع رفراندوم اصل 59 قانون اساسی را طرح کردند. ابتدا باید دو سؤال را برای فهم مسئله طرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۵۹    
سخنگوی آتش نشانی تهران جزئیات انفجار مهیب در مجتمع ورزشی خیابان سئول را که منجر به کشته شدن سه نفر شد، تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۳    
خبرگزاری فارس: حیدر العبادی ، نخست وزیر عراق سه شنبه اعلام کرد که کشور با تحریم های آمریکا علیه ایران مخالف است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۲    
یگان پهپادی ارتش یمن و انصارالله امروز سه شنبه مرکز فرماندهی ائتلاف سعودی را در غرب این کشور منهدم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۰:۲۲    
رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: روح تربیتی حاکم بر دانشگاه ها به تمام پیشرفت های علمی کشور معنا می بخشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۵۸    
شیراز-ایرنا- معاون بهره وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: اولویت اصلی این سازمان سرمایه گذاری در حوزه فناوری و تولیدات دانش بنیان است از این رو با تخصیص 100 میلیارد ریال به شرکت موقوفه دانش ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۵۸    
یگان پهپادی ارتش یمن و انصارالله امروز سه شنبه مرکز فرماندهی ائتلاف سعودی را در غرب این کشور منهدم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۵۲    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به رتبه دوم استان در سوادآموزی، گفت: شهرستان گچساران با 96.6 بالاترین درصد باسوادی را در استان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۵۲    
استاندار تهران ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران با ایجاد شفافیت در همه زمینه ها می توانند از رانت جلوگیری کنند تا به وضع حاضر کشور کمک فراوانی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۵۰    
فرماندار تهران ضمن گرامیداشت یاد شهدا روز خبرنگار را تبریک گفت و افزود: شهادت مظلومانه شهید صارمی در یکی از فیلم ها به خوبی نمایش داده شده است که ما با دیدن آن درمی یابیم خبرنگاران در همه عرصه های ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۴۹    
عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: تاکسی های اینترنتی با مجوز قانونی به منظور تسهیل در ارائه خدمات حمل و نقل شهری راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۴۸    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: خداباوری و معادباوری از هم قابل تفکیک نیست و نمی شود کسی خدا را باور کند اما معاد را باور نداشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۴۶    
فرماندار شهرستان نمین گفت: در نیم سال نخست سال97 برای هزار نفر اشتغال در کارخانه های مختلف شهرستان نمین ایجادشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۳۲    
کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی محرومان هفته سوم مسابقات لیگ برتر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۸    
ائتلاف انتخاباتی النصر عراق رسما اعلام کرد که حیدر العبادی ، رئیس این ائتلاف، گزینه مورد نظر آن برای تصدی منصب نخست وزیری این کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۴    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: خبرنگار مسلمان حق شایعه سازی و دروغ پردازی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۴    
رئیس فراکسیون رسانه ملی ، مطبوعات، خبرگزاری ها و فضای مجازی طی پیامی تصریح کرد: خبرنگاران ، طلایه داران سپاه آگاهی هستند که وجدان بیدار و زبان گویای زمانه خویش اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۴    
رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور به مناسبت روز خبرنگار گفت: با وجود شرایط کاری سختی که خبرنگاران دارند و در برخی مکان هایی که حتی پلیس، اورژانس و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۱    
هیات دولت سعودی اعلام کرد که ریاض کاملا با مواضع منفی دولت کانادا که فاقد هرگونه اطلاعات درست است، مخالف است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۱    
طی مراسمی در سرای اهل قلم نشریه قرآنی کودکان باعنوان شبنم رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۰    
مدیرعامل تشکل های قرآنی استان فارس گفت: زیرساخت توسعه فعالیت های قرآنی در فارس فراهم نشده و برای پیشرفت در این زمینه باید مدیران ارشد استان اهتمام جدی داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۲۰    
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کندی کار در دو پروژه مهم در شهرستان گچساران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۵    
یک روزنامه انگلیسی در یادداشتی به بحران دموکراسی در ایالات متحده اشاره کرد و نوشت که چندین دهه است که بحران اداره کشور در آمریکا بوجود آمده و اکنون با حضور ترامپ ضعف های پیشین و کمبودهای اداره کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۳    
طرح جمع آوری متکدیان بیش از دو سال پیش در رفسنجان اجرا شد و کودکان کار و خیابانی زیادی در این طرح جمع آوری شد و مدت ها بود که سر چهارراه ها دیگر اثری از آن ها نبود ولی با رهاشدن طرح ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۹    
اکبر عالمی با بیان اینکه باید همه فیلم های مستند را به مثابه پژوهش نگاه کرد،گفت: مستند شرقی به طرز جنون آمیزی سرشار از عنصر پژوهش است و همه ما در محضر پژوهش، سر تعظیم فرود می آوریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۸    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد درباره خسارات وارده به واحد طیور این شهرستان گفت: در این دوره 6 واحد بوقلمون در حدود 22 هزار قطعه بوقلمون و یک واحد تخم گذار در حدود 160 هزار قطعه به آنفلوانزا فوق ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۸    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مشکل قیمت کاغذ در بازار در کمیسیون اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت و وزیر صنعت عنوان کرد: محموله های کاغذ برای ورود به کشور در راه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۶    
رئیس سابق منطقه کردستان عراق، با تکرار ادعاهای سابق خود در خصوص جدایی از عراق، در عین حال خواستار تحکیم روابط با دولت مرکزی و عادی سازی روابط شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۳    
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: اساس تمدن ها معلم ، مادر و الگوی آرمانی بوده و در بین سه عنصر اصلی رشد و تعالی توجه بیشتر بر قداست مادر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۱    
سازمان لیگ با درخواست دو باشگاه خونه به خونه و سیاه جامگان موافقت کرد؛ کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۰    
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: همزمان با بیست و پنجم ذی القعده، وی ژه برنامه روز دحوالارض در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۵    
وزیر علوم، تحقیقات و فناری تاکید کرد: براساس پژوهش های علمی انجام شده ، میزان اعتقادات دینی و احساس تعلق دانشجویان به هویت انقلابی و ملی از میانگین جامعه بالاتر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۵    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: امور زنان و خانواده یک موضوع بین بخشی است و تمام دستگاه ها در این زمینه مسؤولیت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۴    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه انعکاس اخبار فعالیت های بندری در انزلی در مقایسه با سایر بنادر غریب مانده از رسانه ها خواست تا اخبار فعالیت های بندری انزلی را به عنوان یک بندر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۲    
معاون فنی و زیربنایی راه آهن با بیان اینکه نباید بخش های مختلف قرارداد 40 هزار تنی راه آهن با ذوب آهن برای تولید ریل U33 دچار تغییر شود، گفت: ذوب آهن کتباً اعلام کند، امکان تولید ریل UIC60 را دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۹    
شرکت نستله اعلام کرد ازسرگیری تحریم های آمریکا تاثیر مستقیمی بر فعالیت های نستله در ایران ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۸    
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: جلسه امروز کمیسیون اصل 90 مجلس به دلیل عدم حضور اعضای غیردائم کمیسیون بدون نتیجه و بدون هیچ مصوبه ای پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۴    
زمین لرزه ای به بزرگی 3.6 ریشتر فاریاب در جنوب استان کرمان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۴    
وزارت خارجه عُمان با صدور بیانیه ای به تنش به وجود آمده در روابط عربستان سعودی با کانادا واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۴    
هیأت وزیران فهرست گروه یک کالایی مشمول ارز دولتی با نرخ 4200 تومان را شامل 25 ردیف کالا تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۲    
سفارتخانه آمریکا در ترکیه با رد گزارش ها مبنی بر سقوط ارزش لیر در برابر دلار، تاکید کرد که آنکارا و واشنگتن دوست و متحد قوی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۴۰    
رئیس هیات مدیره ورزش پاکستان گفت: 245 ورزشکار اعزامی به بازی های آسیایی 2018 از سوی آنها حمایت می شوند و بقیه باید با هزینه خودشان یا فدراسیون های مربوطه به اندونزی سفر کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۹    
عضو هیات علمی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه آمریکایی ها از منافقین استفاده ابزاری می کنند؛ گفت: منافقین از آنجا که زبان فارسی یاد دارند، مناسب فعالیت های جاسوسی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۸    
یک نویسنده و تحلیلگر مسائل سیاسی یمن می گوید که واکنش مخالف عربستان و امارات به تلاش های فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن در خصوص حل مسالمت آمیز بحران این کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۶    
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با تکذیب فیلم منتشر شده از قتل وحید مرادی در یکی از زندان ها گفت: فیلم منتشر شده مربوط به این زندانی نبود و تکذیب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۶    
فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: خبرنگاران با رعایت اصول در راستای معرفی شهرستان کوهدشت تلاش کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۵    
ایران اینک به روایت فتح های اجتماعی نیازمند است، مشروط بر این که دوربین، کلمات و ما صاحبان و مخترعین دیالوگ از نفس اماره خویش بگذریم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۴    
شماری از سیاستمداران، اصحاب رسانه، نمایندگان پارلمان و فعالان جامعه مدنی در لیبی در بیانیه ای اخراج سفیر ایتالیا از طرابلس را خواستار شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۴    
دبیر فدراسیون والیبال گفت: در والیبال ساحلی باید جایگاه خودمان را ارتقا دهیم و به سمت پیشرفت در این رشته ورزشی گام برداریم. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۳    
سازمان عفو بین الملل خواستار انجام تحقیقات مستقل در خصوص آمار واقعی تلفات غیرنظامی در عملیات سال گذشته ائتلاف بین المللی در الرقه سوریه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۳    
اعضای کمیسیون اصل 90 برای بررسی شکایات مردمی درخصوص تخریب ابنیه تاریخی هفته آینده به شیراز سفر می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۳    
برخی نفتکش ها که رقبای کمتری برای حمل نفت ایران می بینند برای حمل نفت از ایران به اروپا قیمت 2 برابری طلب می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۰۲    
تمرین بعدازظهر تیم ملی فوتبال امید زیر نظر کرانچار پیگیری شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۰    
دومین نشست تجاری B2B ایران در کشور گرجستان با حضور نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و هیات ایرانی، 17 و 18 مردادماه در گرجستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۴۳    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اشاره به تدوین طرح حفاظت از تالابهای ایران با مشارکت جامعه محلی گفت: تدوین برنامه مدیریت طرح حفاظت از تالاب حله استان بوشهر آغاز شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۲۵    
ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان آذربایجان شرقی از روز چهارشنبه 17 مرداد به روال قبلی بازمی گردد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۲۲    
رییس فدراسیون فوتبال در آستانه روز خبرنگار پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۷    
به دنبال موج مطالبه گری و مبارزه با اشرافیت به ویژه درفضای مجازی، کانون اندیشه جوان در نظر دارد تا روند اشرافی گری در ایران را با نگاه علمی و مطالبه گرانه مورد بررسی قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۰    
نهمین جشنواره فناوریهای نانو یازدهم و دوازدهم مرداد در کرج برگزار شد و دو تیم دانش آموزی از استان بوشهر موفق شدند از میان 219 طرحی که به جشنواره ارسال شده ، طرح شان منتخب شود .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۷    
قم - معاون استاندار قم با تاکید بر مشارکت همه دستگاه ها در برگزاری گردهمایی بزرگ حامیان آب در قم گفت: این گردهمایی نقش موثری در آشنایی افکار عمومی با محدودیت منابع آبی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۰    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: حمایت از صادرات محصولات دانش بنیان و صنعتی فناور از اولویت های معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۸    
تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه علمی کاربردی در پیامی به مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی با تبریک روز خبرنگار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۱۱    
همدان-ایرنا- استاندار همدان در پیامی به مناسبت روز خبرنگار با بیان اینکه اصحاب رسانه در ایجاد توسعه پایدار نقش محوری دارند گفت: خبرنگاران با سلامت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۶    
کرمانشاه_ ویژه برنامه آوه زین با موضوع ترویج صرفه جویی و استفاده بهینه از آب برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۳۹    
کرمانشاه_ یادواره شهدای ترور استان کرمانشاه یکشنبه 21 مرداد ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۳۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر گفت: آمار جانباختگان ناشی از حوادث و سوانح رانندگی از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش 55 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۳۰    
دولت جدید مالزی یک مرکز "مبارزه با ترریسم" تحت حمایت عربستان را پس از گذشت یک سال از افتتاح آن تعطیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۰۵    
طی مراسمی با حضور وزیر آموزش وپرورش و اعضای هیئت امنا صندوق ذخیره فرهنگیان، منتخبین فرهنگیان در هیئت امنا صندوق معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۲۳    
نماینده مردم شاهین شهر، میمه، برخوار در مجلس با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نسخه شفا بخش اقتصاد است، گفت: اسلحه جنگی آمریکا برای تحریم علیه مردم ایران نقدینگی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۴    
آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان با صدور بیانیه ای نسبت به شرایط و اوضاع اقتصادی اخیر کشور بیانیه ای صادر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۲    
فرمانده پلیس فرودگاه های کشور با اعلام خبر بازگرداندن کیف حاوی 145 میلیارد ریال چک و وجه نقد توسط پرسنل این پلیس به صاحب آن از تقدیر شایسته مجموعه نیروی انتظامی از مامور وظیفه شناس در آینده نزدیک خبر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۴۵    
دکتر ولایتی به مناسبت روز خبرنگار در پیامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با تبریک این روز به خبرنگاران و اصحاب رسانه ، عرصه خبر و اطلاع رسانی کشور را زبان گویای مردم ایران دانست .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۵    
نخستین دوره آموزشی کمک های اولیه و احیای قلبی - ریوی ویژه خبرنگاران حوزه سلامت در شیراز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۱۶    
کانون خبرنگاران نبأ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند به مناسبت روز خبرنگار در پیامی گفت: روز خبرنگار، روزی است که با خون نگاشته شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۶    
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری قزوین اعلام کرد: براساس نتایج حاصله از طرح ارزیابی عملکرد بخشداران،تغییر یا جابجایی برخی از آنها در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۵۰    
یکی از شروط کارلوس کی روش برای تمدید قرارداد خود با فدراسیون فوتبال ایران حل مشکل بازیکنان سرباز است ...