یکشنبه ۳۰ دیساعت ۲۰:۳۵Jan 2019 20
 

خبرهای خبرگزاری فارس 17 مرداد 1397 - farsnews.com

 
خبرگزاری فارس 29 اسفند 1393 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1394 خبرگزاری فارس 30 اسفند 1395 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1396 خبرگزاری فارس 31 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری فارس 31 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 31 تیر 1397 خبرگزاری فارس 1 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 2 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 3 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 4 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 5 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 6 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 7 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 8 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 9 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 10 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 11 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 12 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 13 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 14 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 15 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 16 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 17 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 18 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 19 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 20 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 21 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 22 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 23 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 24 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 25 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 26 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 27 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 28 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 29 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 30 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۲:۰۰    
رقابت های بسکتبال 3 نفره بانوان و مردان غرب آسیا از امروز در بیروت پایتخت لبنان آغاز شد. تیم سه نفره مردان ایران در آغاز به کار خود در این رقابت ها مقابل عراق به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۸    
دهمین جلسه هم اندیشی در مدیریت فرایندهای کسب وکار به همت نماینده انحصاری انجمن بین المللی مدیریت فرایندهای کسب وکار در ایران (ABPMP) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۰    
مدیر فرهنگی هنری منطقه 6 ارتباط حواشی ایجاد شده درباره یک کانون ادبی با مجموعه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را تکذیب کرد و از لغو امتیاز کانون زمستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۱    
مدیرعامل بانک مسکن گفت: به منظور حل شکاف عمیق بین عرضه و تقاضای مسکن مورد نیاز جامعه هدف از ظرفیت انبوه سازان و سازندگان حرفه ای برای ساخت واحدهای مسکونی کوچک متراژ و میان متراژ استفاده کنیم که در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۷    
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران ساعت کار ادارات و دستگاه ها را تا پایان مردادماه اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۸    
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران بر لزوم تدوین استراتژی مدیریت منابع آب هر استان متناسب با برنامه سازگاری با کم آبی در اسرع وقت تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۷    
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۳۹    
آیت الله اشرفی شاهرودی گفت: مردم باید بدانند اختلاس های کلانی که در رسانه ها مطرح می شود به چه سرانجامی منتهی شده است و چگونه با اختلاس کنندگان و رانت خواران برخورد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۲۵    
شهردار منطقه یک قم گفت: احداث نخستین بوستان ویژه بانوان در منطقه در دستور کار قرار دارد که جانمایی بوستان در خیابان شهیدان سقایتی صورت گرفته و بخشی از تملکات نیز انجام شده و امیدواریم بتوانیم در نیمه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۲۰    
رئیس جمهور در پیامی با تبریک روز ملی سنگاپور به دولت و ملت این کشور، ابراز امیدواری کرد که مناسبات تهران-سنگاپور با مساعی و همکاری مشترک و در راستای تأمین منافع دو ملت در تمامی زمینه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: ساعت کاری همه دستگاه های اداری از شنبه 20 مردادماه جاری به روال قبل بازمی گردد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: بر اساس تصمیمی که در جلسه ای با نمایندگان صنف کشاورزی گرفته شد، از روز 16 مرداد ماه خروجی آب از سد زاینده رود افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۶:۳۵    
خبرنگاران با کمبودها و مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند اما برای انجام رسالت خود و پیگیری امور مردم از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۱:۲۷    
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: نابسامانی فعلی در بازارها کم سابقه بوده و بخش عمده این نابسامانی به دلیل عملکرد ضعیف دستگاه های اجرایی نسبت به اقدامات نظارتی خود بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۳۵    
سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد، این شورا هنوز نظری درباره منع به کارگیری بازنشستگان اعلام نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۳۲    
با حضور جمعی از مسؤولین و مدیران مدارس، با تکریم از رئیس سابق آموزش و پرورش اسلامشهر، مدیر جدید این مجموعه معارفه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۲۴    
پژوهشگران چینی موفق به توسعه یک شیوه تشخیصی جدید برای بیماری قلبی عروق کرونر شده اند که درصد درستی آن، 33 درصد بیش از دیگر شیوه ها است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۰۸    
محققان در تازه ترین پژوهش های خود دریافتند، خوابیدن بیش از 8 ساعت می تواند سلامت قلب را تهدید کرده و حتی خطر مرگ را به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۵۲    
فرماندار شهرستان قرچک گفت: مسؤولان ذی ربط نسبت به تنظیم و کنترل قیمت ها در بازار حساسیت داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۴۶    
مدیر سازمان بسیج ادارات خراسان رضوی از برگزاری یادواره شهدای کارمند برای نخستین بار خبر داد و همچنین بیان کرد: دوره آموزش فرماندهان پایگاه های کل استان نیز در مرداد ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۴۳    
روابط عمومی سپاه امام رضا(ع) گفت: نیاز جامعه امروز ما انعکاس خبرهای پرنشاط و امید آفرین است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۴۳    
آمریکا که در جریان حمله شیمیایی ادعایی به یک جاسوس روس، در نقش حامی انگلیس ظاهر شده و روسیه را متهم کرده، در ادامه فشار بر روسیه بر سر این جریان، تحریم های جدیدی علیه مسکو اعمال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۳۵    
رئیس کمیته مسابقات فدراسیون شمشیربازی ایران به عنوان ریاست کمیته فنی و قوانین کنفدراسیون شمشیربازی آسیا انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۳۰    
استاندار اصفهان گفت: از دستگاه های مختلف خواسته ام و پیگیری های دیگر را هم انجام خواهد داد تا تمام طرح ها و اقدامات مجهز به پیوست رسانه ای شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۲۶    
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: روزنامه نگاری امروز تغییر کرده است و شاهد 6 هزار سایت در کشور هستیم که خبر تولید می کنند، این آمار در دنیا به یک میلیارد سایت می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۱۷    
استاندار گلستان گفت: نقش خبرنگاران در جامعه بسیار مهم است و قطعا مسوولان دستگاه های اجرایی و استانداری در ایجاد نارضایتی خبرنگاران مقصر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۱۳    
یک نشریه آمریکایی به نقل از منابع آگاه خود گفته که کره شمالی در برابر اصرار آمریکایی ها به انهدام سریع زیرساخت های هسته ای خود در مقابل امتیازات نه چندان چشمگیر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۹    
فرمانده سپاه جهرم گفت: در اجتماعات اخیر گروه های معاند، دشمنان و سلطنت طلبان در پی آشوب در جامعه و رقم زدن خواسته های شوم خود بودند که رسانه ها در جهت بی اثر کردن توطئه آن ها به خوبی هدایت و کنترل ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۴    
عکاسان اصفهانی در حوزه عکاسی خبری دارای تخصص و تجهیزات مناسبی هستند که می توان گفت حرفی برای گفتن در کشور دارند اما با مشکلاتی از قبیل بیمه و همچنین تجهیزات و عدم امنیت شغلی دست و پنجه نرم می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۰    
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، شورای نگهبان در نشست امروز خود اصلاحیه قانون منع به کارگیری بازنشستگان را تأیید کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۰    
نماینده ایران در سازمان ملل متحد در یادداشتی برای روزنامه گاردین، تحریم های آمریکا را نقض آشکار قوانین بین الملل خواند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۵۹    
همایش تجلیل از خبرنگاران استان گیلان در سالن شهید انصاری مجتمع خاتم الانبیا رشت با حضور مسئولان، خبرنگاران و مدیران اصحاب و جراید برگزار شد. عکس: علی شفیعی کلی 22:54 - 1397/05/17
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۵۸    
آئین تودیع و معارفه رئیس پارک علم و فناوری خراسان امروز با حضور سرپرست دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم و قائم مقام وزارت علوم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۵۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: اهدای کارت خبرنگاری، بیمه، یارانه خبرنگاران و اعطای تسهیلات از مهم ترین اولویت هایی است که در دستور کار داریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۵۳    
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: رابطه و مذاکره با آمریکا یک خطای راهبردی است، مردم و مسؤولان کشور نباید تحت تاثیر دروغ های آنان قرار بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۵۲    
این روزها که منتسب به روز خبرنگار است، اکثر مسؤولان ادارات و دستگاه های سیستان و بلوچستان برای تجلیل و قدردانی از خبرنگاران از یک دیگر سبقت می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۵۰    
اوتوبوس تیم پرسپولیس در بلوار فرودگاه شهر اهواز مورد تهاجم افراد ناشناس قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۴۷    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: مطبوعات جزو دغدغه های من است چراکه تبریز جزو اولین ها در عرصه مطبوعات بوده و روزنامه های زیادی جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۹    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: خبرنگاران دیدبان جامعه هستند، یعنی هم به دشمن نفوذ می کند و هم راه پیش رو را باز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۳    
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بانوان حضور پررنگی در رسانه ها دارند، 1400 مدیر مسؤول زن داریم و 55 درصد از فعالان رسانه هم بانوان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۱    
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان شمالی در بازدید از خبرگزاری فارس در بجنورد گفت: پیشرفت دفتر این خبرگزاری در خراسان شمالی محسوس است و باید توجه داشت که از شکل دهی به افکار عمومی از وظایف رسانه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۱    
قرارداد 3 بازیکن جدید استقلال خوزستان با حضور در هیات فوتبال ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۱    
تیم ایران در نخستین مسابقه خود در جام کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC کاپ) با نتیجه سه بر یک مقابل چین تایپه به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۴۷    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: رویکرد قوه قضایی اول حمایت از فعالیت های مشروع و دوم مبارزه با مفاسد اقتصادی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۴۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی خراسان رضوی گفت: متاسفانه بیمه خبرنگاران با شیوه جدید سبب شده کسانی که خبرنگار نبودند و تنها بیمه مطبوعات بودند از این بیمه بهره مند شود که این شیوه از بیمه گذاری برای ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۹    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: تعداد مساجد هر منطقه در تعداد آسیب های اجتماعی آن موثر است و این کارکرد مساجد را مشخص می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۸    
کنگره جهانی بزرگداشت سرداران شهید مقاومت با عنوان "فرزند امام" در نکوداشت علامه شهید "سید عارف حسین حسینی" فردا پنج شنبه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۷    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در بازدید از دفتر خبرگزاری فارس گفت: خبرگزاری فارس ویژه و اخبار آن دارای نکات ارزشی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۶    
دبیران کل احزاب که در نشست هم اندیشی استاندار تهران شرکت کرده اند به به برخی سوء مدیریت ها در عرصه اقتصادی از سوی دولت اعتراض کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۴    
کمیته وضعیت فدراسیون، اطلاعیه دوم خود را درباره پنجره نخست نقل و انتقالات فصل 98-97 لیگ دسته اول را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۲    
به مناسبت 17 مرداد شهادت شهید صارمی خبرنگار جمهوری اسلامی و روز خبرنگار از تمثال شهید طمهاسب شیخ حسنی خبرنگار شهید استان قزوین و شهرستان آبیک رونمایی شد و خبرنگاران این شهرستان به عضویت پلیس افتخاری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۲    
در پی کسب موفقیت و درخشش کاراته کاهای زنجانی در لیگ آینده سازان؛ سه نفر از بازیکنان تیم هیأت کاراته استان زنجان با نظر سرمربی تیم ملی نونهالان به اردو دعوت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۱    
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران گفت : تلاش سازمان انتقال خون برای اجرایی شدن تضمین خطر صفر انتقال خون در سراسر ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۲۹    
رئیس جمهوری تقویت بیش از پیش روابط تهران اسلام آباد در همه عرصه های موردعلاقه و ازجمله اقتصادی را ضروری خواند و تأکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۲۹    
وزیر انرژی ترکیه که کشورش خریدار عمده گاز ایران است، می گوید که قرارداد خرید گاز طبیعی از ایران تا سال 2026 ادامه دارد و تحریم های کشورهای ثالث نمی تواند تأثیری بر روی آن بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۲۴    
مسؤول بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: خبرگزاری فارس این استان یکی از اثرگذارترین رسانه های شرق کشور بوده و در مقاطع حساس انقلاب، این خبرگزاری میدان داری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۲۴    
وزارت دارایی آلمان روز چهارشنبه گزارش های رسانه ای درباره اینکه این وزارتخانه به ایران اجازه خارج کردن 300 میلیون یورو پول نقد خود را از حساب های بانکی در آلمان خواهد داد، تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۲۲    
مدیرکل ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در مناطق محروم به سایت های خبری همچون نشریات یارانه پرداخت می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۸    
مسؤول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد 13 گروه جهادی به روستاهای محروم بخش نگین کویر فهرج اعزام شدند و 27 طرح محرومیت زدایی در این شهرستان انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۸    
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: فوتبال ثابت کرده تیم هایی عاقبت بخیر می شوند که طرفدار داشته باشند، نه هودار.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۴    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 243 نفر از مردم منطقه سیستان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از طوفان و گرد و خاک طی چند روز اخیر راهی بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۴    
جلسه سرپرست و هیات مدیره استقلال با آقای نوبخت معاون محترم رئیس جمهور و ریاست سازمان برنامه بودجه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۴    
منابع خبری روز چهارشنبه از وقوع یک تیراندازی در یک مرکز پزشکی در شهرستان وستچستر ، واقع در ایالت نیویورک خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۷    
در دو روز اول فعالیت بازار ثانویه 80 میلیون یورو معامله انجام شد و قیمت دلار در این بازار در معاملات امروز به 8240 تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۲    
برخی مدیران خراسان شمالی در روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری فارس استان بازدید و از اقدامات خبرنگاران این مرکز قدردانی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۰    
مربیان تیم های پایه صنعت نفت آبادان از سوی مدیرعامل این باشگاه معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۰    
اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه تحقیق در خصوص دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016، از موسس ویکی لیکس برای شهادت علیه روس ها دعوت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۵    
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی بر سر مزار کاپیتان فقید پرسپولیس حاضر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۵    
فرماندار شیروان بابیان اینکه مسئولان در مواجهه با خبرنگاران نباید از ارائه اطلاعات طفره بروند، گفت: مردم رسانه ها و مطبوعاتی را می پسندند که زبان حال آن ها بوده و مسائل و مشکلات مردم را بازگو کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در توزیع اعتبارات استان در سال جاری قانون را اجرا کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۳    
وزارت خارجه عراق با صدور بیانیه ای خواستار فشار به آمریکا جهت توقف تحریم ها علیه ایران شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۱    
وزیر ورزش و جوانان به منظور افتتاح چند پروژه ورزشی به مشهد مقدس سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۱    
تحویل سکه های پیش فروش شده به صورت ودیعه ای از امروز آغاز شد که براساس ضوابط تعیین شده، برای این پیش خرید کنندگان در هنگام تحویل، تخفیف 4 درصد برای پیش خرید شش ماهه و 9 درصد برای پیش خرید یکساله ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۶    
تیم پالایش نفت آبادان به جلسه هماهنگی لیگ برتر بسکتبال نماینده ای اعزام نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۵    
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: فوتبال ثابت کرده تیم هایی عاقبت بخیر می شوند که طرفدار داشته باشند، نه هودار.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۴    
استاندار خراسان رضوی گفت: تامین نیازهای داخلی در کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم باید بر صادرات ترجیح داده شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۳    
سرمربی تیم فوتبال نساجی، گفت: هواداران به ورزشگاه بیایند و بعد من فاکتورش را پرداخت کنم!
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۳    
رویترز اعلام کرد: شرکت هندی IOC، به میزان 6 میلیون بشکه نفت از آمریکا خریداری کرد و پالایشگاه های نفت این کشور تلاش می کنند تا جایگزینی برای نفت ایران پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۸    
مدیرعامل ماشین سازی به خبرنگاران تبریزی هدیه معنوی داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۸    
نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان قم با کسب 10 رتبه برتر توسط 9 نفر از خبرنگاران خبرگزاری فارس به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۸    
مشاور وزیر اطلاعات و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: ظرفیت های برتر کشور، معادلات دشمنان را به هم ریخته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۲    
فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: در محدوده پاسگاه فردوسی، انباری با حدود 5 تن قند احتکار شده کشف شد، همچنین در نیشابور انباری که هزار تن برنج و مواد غذایی را در آن احتکار کرده بودند، کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۰    
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه این نهاد یک اورژانس اجتماعی است که اکنون ظرفیت آن تکمیل است و برای پذیرش نیازمندان خارج از چرخه حمایتی نیازمند کمک و حمایت مسئولان هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۹    
با واگذاری باشگاه گسترش فولاد تبریز به بخش خصوص استان آذربایجان غربی صاحب نماینده در لیگ دسته اول شد
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۴    
مردم داری و گوش سپردن به حرف ها و دردودل های مردم از حداقل کارهای مسؤولان است که اگرچه نتوانند دردی از دردها را درمان کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۳    
مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال در محل تمرین این تیم حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۳    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: باید خواسته سازی امام زمان(عج) را قله هدف فعالیت های خود قرار دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۱    
دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: مبارزه با احتکار و اخلال در نظام اقتصادی مقطعی نبوده و عملیات ها تا رسیدن به امنیت مطلوب با قوت در استان کرمان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۸    
رئیس دانشگاه باقرالعلوم گفت: جامعه شناس فارغ از نگاه ارزشی باید واقع بینانه به مسائل نگاه کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۵    
حکم اعدام سه متجاوز به عنف که پس از ربایش یک زن در شهرستان میناب به طرز وحشیانه ای به او تجاوز کرده بودند، اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۱    
فارس از بازتاب خبر اسارت، شهادت و تشییع پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی در رسانه های غربی گزارش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۱    
رج به رج امید می بافند. انگشتانی که زیر فشار زندگی تاب برداشته حالا هنری دارد برای نان آوری! در خانه مادرانه شوش مادران کودکان کار هنر می آموزند و بافتنی می بافند تا کمک خرجی برای زندگی شان باشد و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۱    
وزارت بازرگانی چین در پاسخ به اقدام تعرفه ای آمریکا، روی 16 میلیارد دلار کالای آمریکایی تعرفه 25 درصد اعمال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۶    
هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز چهارشنبه نشست فوق العاده ای را در محل باشگاه تشکیل داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۶    
سرمربی تیم پرسپولیس تهران به نشست خبری بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان نخواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۲    
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان آبیک گفت: هشت میلیارد و 500 میلیون ریال برای مهار ریزگردها و احیای تالاب یعقوب آباد شهرستان آبیک اعتبار اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۹    
مدیران حوزه حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد به نقش رسانه در گسترش فرهنگ ترافیک شهری تأکید کرده و فعالیت های حوزه حمل ونقل شهری را بدون حضور رسانه، ناقص دانستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۹    
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: جهاد کشاورزی یکی از علمی ترین وزارتخانه های کشور است و در حوزه های مختلف فعالیت علمی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۷    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در نشست عصر امروز جریانات نوسازی، مشکلات لاستیک و مسائل مربوط به کامیون داران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۷    
مدیرکل صدا و سیمای ایلام از آمادگی صدا و سیمای مرکز ایلام برای تهیه و تولید ویژه برنامه های مختلف با هدف ایجاد آرامش خاطر خانواده ها و امنیت پایدار در استان ایلام خبر داد.