دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۱۹:۵۹Aug 2018 20

خبرهای خبرگزاری فارس 17 مرداد 1397 - farsnews.com

خبرگزاری فارس 29 اسفند 1393 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1394 خبرگزاری فارس 30 اسفند 1395 خبرگزاری فارس 29 اسفند 1396 خبرگزاری فارس 31 فروردین 1397 خبرگزاری فارس 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری فارس 31 خرداد 1397 خبرگزاری فارس 31 تیر 1397 خبرگزاری فارس 1 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 2 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 3 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 4 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 5 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 6 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 7 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 8 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 9 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 10 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 11 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 12 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 13 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 14 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 15 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 16 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 17 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 18 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 19 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 20 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 21 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 22 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 23 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 24 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 25 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 26 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 27 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 28 مرداد 1397 خبرگزاری فارس 29 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۵۲    
فرماندار شهرستان قرچک گفت: مسؤولان ذی ربط نسبت به تنظیم و کنترل قیمت ها در بازار حساسیت داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۴۶    
مدیر سازمان بسیج ادارات خراسان رضوی از برگزاری یادواره شهدای کارمند برای نخستین بار خبر داد و همچنین بیان کرد: دوره آموزش فرماندهان پایگاه های کل استان نیز در مرداد ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۴۵    
به گزارش جماران؛ عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، در کانال اطلاع رسانی اش در پیام رسان سروش تایید مصوبه مجلس درباره منع به کار گیری بازنشستگان در شورای نگهبان را تکذیب کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۴۳    
روابط عمومی سپاه امام رضا(ع) گفت: نیاز جامعه امروز ما انعکاس خبرهای پرنشاط و امید آفرین است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۴۳    
آمریکا که در جریان حمله شیمیایی ادعایی به یک جاسوس روس، در نقش حامی انگلیس ظاهر شده و روسیه را متهم کرده، در ادامه فشار بر روسیه بر سر این جریان، تحریم های جدیدی علیه مسکو اعمال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۳۵    
رئیس کمیته مسابقات فدراسیون شمشیربازی ایران به عنوان ریاست کمیته فنی و قوانین کنفدراسیون شمشیربازی آسیا انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۳۰    
استاندار اصفهان گفت: از دستگاه های مختلف خواسته ام و پیگیری های دیگر را هم انجام خواهد داد تا تمام طرح ها و اقدامات مجهز به پیوست رسانه ای شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۲۶    
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: روزنامه نگاری امروز تغییر کرده است و شاهد 6 هزار سایت در کشور هستیم که خبر تولید می کنند، این آمار در دنیا به یک میلیارد سایت می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۱۷    
استاندار گلستان گفت: نقش خبرنگاران در جامعه بسیار مهم است و قطعا مسوولان دستگاه های اجرایی و استانداری در ایجاد نارضایتی خبرنگاران مقصر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۱۳    
یک نشریه آمریکایی به نقل از منابع آگاه خود گفته که کره شمالی در برابر اصرار آمریکایی ها به انهدام سریع زیرساخت های هسته ای خود در مقابل امتیازات نه چندان چشمگیر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۹    
فرمانده سپاه جهرم گفت: در اجتماعات اخیر گروه های معاند، دشمنان و سلطنت طلبان در پی آشوب در جامعه و رقم زدن خواسته های شوم خود بودند که رسانه ها در جهت بی اثر کردن توطئه آن ها به خوبی هدایت و کنترل ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۴    
عکاسان اصفهانی در حوزه عکاسی خبری دارای تخصص و تجهیزات مناسبی هستند که می توان گفت حرفی برای گفتن در کشور دارند اما با مشکلاتی از قبیل بیمه و همچنین تجهیزات و عدم امنیت شغلی دست و پنجه نرم می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۰    
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، شورای نگهبان در نشست امروز خود اصلاحیه قانون منع به کارگیری بازنشستگان را تأیید کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۰    
نماینده ایران در سازمان ملل متحد در یادداشتی برای روزنامه گاردین، تحریم های آمریکا را نقض آشکار قوانین بین الملل خواند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۵۹    
همایش تجلیل از خبرنگاران استان گیلان در سالن شهید انصاری مجتمع خاتم الانبیا رشت با حضور مسئولان، خبرنگاران و مدیران اصحاب و جراید برگزار شد. عکس: علی شفیعی کلی 22:54 - 1397/05/17
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۵۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: اهدای کارت خبرنگاری، بیمه، یارانه خبرنگاران و اعطای تسهیلات از مهم ترین اولویت هایی است که در دستور کار داریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۵۳    
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: رابطه و مذاکره با آمریکا یک خطای راهبردی است، مردم و مسؤولان کشور نباید تحت تاثیر دروغ های آنان قرار بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۴۹    
خبرنگار ورزشی ، درحالی که با هماهنگی های نیروهای امنیتی و انتظامی کاروان تیم فوتبال پرسپولیس بدون مشکل فرودگاه اهواز را ترک کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۴۷    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: مطبوعات جزو دغدغه های من است چراکه تبریز جزو اولین ها در عرصه مطبوعات بوده و روزنامه های زیادی جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۷    
مدیر فرهنگی هنری منطقه 6 ارتباط حواشی ایجاد شده درباره یک کانون ادبی با مجموعه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را تکذیب کرد و از لغو امتیاز کانون زمستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۰:۵۷    
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران از تداوم ابلاغیه شروع ساعت کاری ادارات استان تهران تا پایان مردادماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۰:۲۵    
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در چهل و چهارمین گردهمایی مدیران ارشد آب کشور بر لزوم تدوین استراتژی مدیریت منابع آب هر استان متناسب با برنامه سازگاری با کم آبی در اسرع وقت تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۹    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: خبرنگاران دیدبان جامعه هستند، یعنی هم به دشمن نفوذ می کند و هم راه پیش رو را باز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۳    
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بانوان حضور پررنگی در رسانه ها دارند، 1400 مدیر مسؤول زن داریم و 55 درصد از فعالان رسانه هم بانوان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۱    
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان شمالی در بازدید از خبرگزاری فارس در بجنورد گفت: پیشرفت دفتر این خبرگزاری در خراسان شمالی محسوس است و باید توجه داشت که از شکل دهی به افکار عمومی از وظایف رسانه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۱    
قرارداد 3 بازیکن جدید استقلال خوزستان با حضور در هیات فوتبال ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۴۷    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: رویکرد قوه قضایی اول حمایت از فعالیت های مشروع و دوم مبارزه با مفاسد اقتصادی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۴۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی خراسان رضوی گفت: متاسفانه بیمه خبرنگاران با شیوه جدید سبب شده کسانی که خبرنگار نبودند و تنها بیمه مطبوعات بودند از این بیمه بهره مند شود که این شیوه از بیمه گذاری برای ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۹    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: تعداد مساجد هر منطقه در تعداد آسیب های اجتماعی آن موثر است و این کارکرد مساجد را مشخص می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۸    
کنگره جهانی بزرگداشت سرداران شهید مقاومت با عنوان "فرزند امام" در نکوداشت علامه شهید "سید عارف حسین حسینی" فردا پنج شنبه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۷    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در بازدید از دفتر خبرگزاری فارس گفت: خبرگزاری فارس ویژه و اخبار آن دارای نکات ارزشی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۶    
دبیران کل احزاب که در نشست هم اندیشی استاندار تهران شرکت کرده اند به به برخی سوء مدیریت ها در عرصه اقتصادی از سوی دولت اعتراض کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۳    
کمیته وضعیت فدراسیون، اطلاعیه دوم خود را درباره پنجره نخست نقل و انتقالات فصل 98-97 لیگ دسته اول را منتشر کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۲    
به مناسبت 17 مرداد شهادت شهید صارمی خبرنگار جمهوری اسلامی و روز خبرنگار از تمثال شهید طمهاسب شیخ حسنی خبرنگار شهید استان قزوین و شهرستان آبیک رونمایی شد و خبرنگاران این شهرستان به عضویت پلیس افتخاری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۲    
در پی کسب موفقیت و درخشش کاراته کاهای زنجانی در لیگ آینده سازان؛ سه نفر از بازیکنان تیم هیأت کاراته استان زنجان با نظر سرمربی تیم ملی نونهالان به اردو دعوت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۲۹    
وزیر انرژی ترکیه که کشورش خریدار عمده گاز ایران است، می گوید که قرارداد خرید گاز طبیعی از ایران تا سال 2026 ادامه دارد و تحریم های کشورهای ثالث نمی تواند تأثیری بر روی آن بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۲۴    
مسؤول بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: خبرگزاری فارس این استان یکی از اثرگذارترین رسانه های شرق کشور بوده و در مقاطع حساس انقلاب، این خبرگزاری میدان داری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۲۴    
وزارت دارایی آلمان روز چهارشنبه گزارش های رسانه ای درباره اینکه این وزارتخانه به ایران اجازه خارج کردن 300 میلیون یورو پول نقد خود را از حساب های بانکی در آلمان خواهد داد، تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۲۲    
مدیرکل ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در مناطق محروم به سایت های خبری همچون نشریات یارانه پرداخت می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۸    
مسؤول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد 13 گروه جهادی به روستاهای محروم بخش نگین کویر فهرج اعزام شدند و 27 طرح محرومیت زدایی در این شهرستان انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۸    
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: فوتبال ثابت کرده تیم هایی عاقبت بخیر می شوند که طرفدار داشته باشند، نه هودار.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۴    
منابع خبری روز چهارشنبه از وقوع یک تیراندازی در یک مرکز پزشکی در شهرستان وستچستر ، واقع در ایالت نیویورک خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۲    
برخی مدیران خراسان شمالی در روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری فارس استان بازدید و از اقدامات خبرنگاران این مرکز قدردانی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۰    
مربیان تیم های پایه صنعت نفت آبادان از سوی مدیرعامل این باشگاه معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۰    
اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه تحقیق در خصوص دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016، از موسس ویکی لیکس برای شهادت علیه روس ها دعوت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۸    
در دو روز اول فعالیت بازار ثانویه 80 میلیون یورو معامله انجام شد و قیمت دلار در این بازار در معاملات امروز به 8240 تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۵    
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی بر سر مزار کاپیتان فقید پرسپولیس حاضر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۵    
فرماندار شیروان بابیان اینکه مسئولان در مواجهه با خبرنگاران نباید از ارائه اطلاعات طفره بروند، گفت: مردم رسانه ها و مطبوعاتی را می پسندند که زبان حال آن ها بوده و مسائل و مشکلات مردم را بازگو کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۴    
خبرگزاری آریا - تیم های ملی بسکتبال سه نفره بانوان و آقایان به منظور حضور در رقابت های غرب آسیا راهی لبنان شدند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۳    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 243 نفر از مردم منطقه سیستان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از طوفان و گرد و خاک طی چند روز اخیر راهی بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۰    
سرپرست و هیات مدیره باشگاه استقلال در جلسه ای با رئیس سازمان برنامه و بودجه شرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در توزیع اعتبارات استان در سال جاری قانون را اجرا کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۶    
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران گفت : تلاش سازمان انتقال خون برای اجرایی شدن تضمین خطر صفر انتقال خون در سرتاسر ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۵    
تیم ایران در نخستین مسابقه خود در جام کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC کاپ) با نتیجه سه بر یک مقابل چین تایپه به پیروزی رسید. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۳    
وزارت خارجه عراق با صدور بیانیه ای خواستار فشار به آمریکا جهت توقف تحریم ها علیه ایران شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۱    
وزیر ورزش و جوانان به منظور افتتاح چند پروژه ورزشی به مشهد مقدس سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۶    
تیم پالایش نفت آبادان به جلسه هماهنگی لیگ برتر بسکتبال نماینده ای اعزام نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۵    
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: فوتبال ثابت کرده تیم هایی عاقبت بخیر می شوند که طرفدار داشته باشند، نه هودار.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۴    
استاندار خراسان رضوی گفت: تامین نیازهای داخلی در کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم باید بر صادرات ترجیح داده شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۴    
رئیس جمهوری تقویت بیش از پیش روابط تهران – اسلام آباد در همه عرصه های مورد علاقه و از جمله اقتصادی را ضروری خواند و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۳    
سرمربی تیم فوتبال نساجی، گفت: هواداران به ورزشگاه بیایند و بعد من فاکتورش را پرداخت کنم!
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۳    
رویترز اعلام کرد: شرکت هندی IOC، به میزان 6 میلیون بشکه نفت از آمریکا خریداری کرد و پالایشگاه های نفت این کشور تلاش می کنند تا جایگزینی برای نفت ایران پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۸    
مدیرعامل ماشین سازی به خبرنگاران تبریزی هدیه معنوی داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۸    
نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان قم با کسب 10 رتبه برتر توسط 9 نفر از خبرنگاران خبرگزاری فارس به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۸    
مشاور وزیر اطلاعات و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: ظرفیت های برتر کشور، معادلات دشمنان را به هم ریخته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۲    
فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: در محدوده پاسگاه فردوسی، انباری با حدود 5 تن قند احتکار شده کشف شد، همچنین در نیشابور انباری که هزار تن برنج و مواد غذایی را در آن احتکار کرده بودند، کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۳    
مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال در محل تمرین این تیم حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۳    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: باید خواسته سازی امام زمان(عج) را قله هدف فعالیت های خود قرار دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۱    
مردم داری و گوش سپردن به حرف ها و دردودل های مردم از حداقل کارهای مسؤولان است که اگرچه نتوانند دردی از دردها را درمان کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۱    
دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: مبارزه با احتکار و اخلال در نظام اقتصادی مقطعی نبوده و عملیات ها تا رسیدن به امنیت مطلوب با قوت در استان کرمان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۸    
رئیس دانشگاه باقرالعلوم گفت: جامعه شناس فارغ از نگاه ارزشی باید واقع بینانه به مسائل نگاه کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۱    
فارس از بازتاب خبر اسارت، شهادت و تشییع پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی در رسانه های غربی گزارش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۱    
رج به رج امید می بافند. انگشتانی که زیر فشار زندگی تاب برداشته حالا هنری دارد برای نان آوری! در خانه مادرانه شوش مادران کودکان کار هنر می آموزند و بافتنی می بافند تا کمک خرجی برای زندگی شان باشد و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۱    
وزارت بازرگانی چین در پاسخ به اقدام تعرفه ای آمریکا، روی 16 میلیارد دلار کالای آمریکایی تعرفه 25 درصد اعمال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۰    
ارومیه ای ها لیگ یکی شدند؛ با واگذاری باشگاه گسترش فولاد تبریز به بخش خصوص استان آذربایجان غربی صاحب نماینده در لیگ دسته اول شد
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۶    
هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز چهارشنبه نشست فوق العاده ای را در محل باشگاه تشکیل داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۶    
سرمربی تیم پرسپولیس تهران به نشست خبری بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان نخواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۲    
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان آبیک گفت: هشت میلیارد و 500 میلیون ریال برای مهار ریزگردها و احیای تالاب یعقوب آباد شهرستان آبیک اعتبار اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۹    
مدیران حوزه حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد به نقش رسانه در گسترش فرهنگ ترافیک شهری تأکید کرده و فعالیت های حوزه حمل ونقل شهری را بدون حضور رسانه، ناقص دانستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۹    
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: جهاد کشاورزی یکی از علمی ترین وزارتخانه های کشور است و در حوزه های مختلف فعالیت علمی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۷    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در نشست عصر امروز جریانات نوسازی، مشکلات لاستیک و مسائل مربوط به کامیون داران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۷    
مدیرکل صدا و سیمای ایلام از آمادگی صدا و سیمای مرکز ایلام برای تهیه و تولید ویژه برنامه های مختلف با هدف ایجاد آرامش خاطر خانواده ها و امنیت پایدار در استان ایلام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۷    
سرپرست دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: ما تجربه های خوبی در عرصه پژوهش و فناوری در کشور داریم و در بازنگری و بررسی این تجربه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۷    
دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: با نابه سامانی کم سابقه در بازار مواجه هستیم که باید تمامی نهادهای اجرایی هوشیار باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۶:۴۲    
بانک مرکزی اعلام کرد: عصر اعتبار- سکه های پیش فروش شده به صورت ودیعه ای از امروز تحویل ثبت نام کنندگان می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۶:۳۳    
کمیته امداد برای ورود نیازمندان به چرخه حمایتی نیازمند کمک و حمایت مسئولان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۶:۱۷    
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: ساعات کاری ادارات که به دلیل گرمای هوا و کاهش مصرف انرژی تغییر کرده بود شنبه بیستم مرداد ماه به روال قبل باز می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۶:۱۷    
رئیس ارزیابی و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: اگر اعتماد مردم به مدیران آموزش و پرورش نبود اکنون با بحران روبه رو می شدیم و با ایجاد اعتماد میان اولیا و آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۵:۲۷    
مدیرعامل و رییس هیات مدیره بانک مسکن از درخواست انبوه سازان کشور برای مشارکت با این بانک برای ساخت واحدهای مسکونی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۴:۲۲    
دوره MBA تخصصی حوزه مدیریت فرایندهای کسب و کار از اول مهرماه در دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۴:۱۰    
تابناک هرمزگان - حکم اعدام سه متجاوز به عنف که پس از ربایش یک زن در شهرستان میناب به طرز وحشیانه ای به او تجاوز کرده بودند، اجرا شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۴:۰۰    
فوائد خواب کافی برای سلامتی همواره مورد تایید بوده اما زیاده روی در خوابیدن نیز می تواند سلامت قلب را تهدید کرده و حتی خطر مرگ را به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۳:۳۵    
مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری اهواز از راه اندازی دو مرکز مانیتورینگ و فرماندهی مدیریت بحران در شرق و غرب اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۱:۴۳    
مدیر خانه مطبوعات و رسانه های کشور گفت: 17مرداد، در روز شمار کشورمان به نام خبرنگار مزین شده، روزی برای گرامیداشت کسانی که دغدغه ای اصلیشان آگاهی دهی و روشنگری در جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۱:۲۵    
شهردار منطقه یک قم گفت: احداث نخستین بوستان ویژه بانوان در منطقه در دستور کار قرار دارد که جانمایی بوستان در خیابان شهیدان سقایتی صورت گرفته و بخشی از تملکات نیز انجام شده و امیدواریم بتوانیم در نیمه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۱    
آیت الله اشرفی شاهرودی ضمن ابراز ناراحتی از وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم، روحانیت را هم درد با آنها دانست و از بی تحرکی برخی مدیران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۹:۲۴    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان اعلام کرد: به منظور آبرسانی به باغات غرب اصفهان از شب گذشته خروجی سد زاینده رود افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۸:۲۳    
رئیس جمهور در پیامی با تبریک روز ملی سنگاپور به دولت و ملت این کشور، ابراز امیدواری کرد که مناسبات تهران-سنگاپور با مساعی و همکاری مشترک و در راستای تأمین منافع دو ملت در تمامی زمینه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۷:۴۰    
زاهدان - ایرنا - معاون روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اصحاب رسانه سربازان عرصه مقابله با جنگ نرم و تمام عیار رسانه ای دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۶:۴۴    
دانشمندان چینی موفق به توسعه یک شیوه تشخیصی جدید برای بیماری قلبی عروق کرونر شده اند که میزان درستی آن 33 درصد بیشتر از شیوه های فعلی است.