جمعه ۰۳ خردادساعت ۰۶:۳۲May 2019 24

فیداربن (fidarbon.ir)

  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
طرح راه آهن قزوین - رشت به طول 160 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر هزار و 800 میلیاردتومان در هفته جاری افتتاح و به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: مهلت دفن زباله های پزشکی هفت استان در قزوین پایان یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حال این روزهای تولیدکنندگان مرغ در استان قزوین خوش نیست و فعالان این حوزه در بلاتکلیفی به سر برده و بیم آن دارند که در صورت عدم بهبود شرایط، ورشکست شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: به منظور کاهش سوانح جاده ای باید هشدارهای ایمنی به مسافران نوروزی و تدابیر لازم در این خصوص جدی گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: یک قاچاقچی به علت قاچاق 4800 ثوب البسه، جریمه نقدی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: به منظور کنترل مفید و قانونمند بر توزیع گوشت مرغ با قیمت مصوب در بازار شعبه سیار تعزرات حکومتی در کشتارگاه های مرغ مستقر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۲۰:۴۸    
مدیر کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: 21 میلیون و 261 هزار وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی استان قزوین طی بهمن ماه سال جاری تردد داشتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استان قزوین گفت: آخرین آمار طلاق که در دی ماه 97 به دست ما رسیده 32/8 درصد است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۸   + ۴۱ سایت دیگر  
فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد نتیجه پیگیری های خود در مورد استعفای ظریف نوشت: تلفن ظریف خاموش است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۰۰:۴۸   + ۴۶ سایت دیگر  
با انتشار خبر دیدار رئیس جمهور سوریه با مقام معظم رهبری در تهران، رسانه های منطقه ای و بین المللی در خبرهای فوری به پوشش این خبر پرداختند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۸    
معاون فنی و نظارت اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قزوین گفت: برای محور قزوین-رشت 6 مجتمع خدمات-رفاهی احداث شده که 5 مجتمع در حال تکمیل است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۹:۴۸    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: پیش فروش بلیت سفرهای نوروزی 1398 در قزوین از 12 اسفندماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۸    
مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: 56 میلیاردتومان آراء محکومیت از ابتدای سال جاری تاکنون توسط تعزیرات حکومتی قزوین صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: یک قاچاقچی در قزوین به علت قاچاق 850 ثوب البسه جریمه نقدی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین با انتقاد از سیاست زدگی در این استان، گفت: فضای سیاسی در قزوین شفافیت لازم را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین از برگزاری اولین نمایشگاه اقتصاد خانواده با رویکرد حمایت از مشاغل خرد و خانگی و صنایع دستی در استان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش قزوین بر ترویج روحیه پژوهشگری در مدارس تاکید کرد و گفت: فضای کلاس های درس باید به سمت لذت بردن از جستجوگری هدایت شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: مرحله جدید توزیع گوشت مرغ با قیمت مصوب دولتی (ستاد تنظیم بازار) در قزوین آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بازرسی کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: 250 مسئول ایمنی تایید صلاحیت شده بر کارگاه های تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین نظارت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: پیگیری منویات مقام معظم رهبری در جریان سفر به استان نیازمند تشکیل اتاق فکر منسجم و دغدغه مند است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۱:۲۳    
نمایندگان تشکل های کارگری استان قزوین روز دوشنبه با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی دیدار کرده و مشکلات و مسائل خود را با وی در میان گذاشتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 140 واحد تولیدی مستقر در شهرک لیا در دهه فجر امسال به نعمت گاز دسترسی پیدا می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های مردمی دو نفر از غارتگران باغستان سنتی قزوین که اقدام به قطع درختان بارآور بادام و پسته در محل کَت آباد واقع در شرق بیمارستان قدس می کردند دستگیر و تحویل پاسگاه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه ریزی آموزشی دانشگاه پیام نور، تعجیل در دستیابی به نتیجه را از مهم ترین آفت های مدیریت در کشور دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه قزوین از برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع عطر یار به مناسبت سالگرد سفر مقام معظم رهبری به استان قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سامی کاراته کاهای دعوت شده به اردوی تیم ملی برای حضور در اولین مرحله لیگ جهانی 2019 در پاریس فرانسه اعلام و بهمن عسگری و علی اصغر آسیابری کاراته کاهای ملی پوش قزوینی در بین دعوت شدگان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی قزوین با اشاره به پایان کشت گندم، گفت: پیش بینی می کنیم در سال زراعی جاری 316 هزار تن از این محصول در مزارع استان تولید و برداشت شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین با صدور حکمی منوچهر حبیبی را به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۱:۲۳    
یک فعال مدنی و محیط زیستی در قزوین طی یادداشتی به آنچه در مورد نگهداری باغستان سنتی قزوین اعمال می شود انتقاد کرد و گفت اگر رویه به این وضع ادامه پیدا کند در آینده با مشکلات متعدد زیست محیطی روبرو ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مدیران اداره کل حفاظت محیط زیست استان با بیان اینکه حفظ محیط زیست نیازمند بسیج همگانی است، گفت: با ساخت وسازهای غیرقانونی در مناطق محیط زیستی برخورد شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۹:۵۳    
دبیر هیئت والیبال استان از شکست 3 بر 1 تیم والیبال شهرداری قزوین مقابل نماینده مریوان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دبیرخانه کارگروه پژوهش و فن آوری استان گفت: آنچه در طول سال نباید فراموش شود فعالیت های توسعه پژوهشی در عرصه های مختلف است که نمادی از آن فعالیت ها در هفته پژوهش به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین با اشاره به کشف 3000 پاکت سیگار قاچاق در استان قزوین گفت: عامل قاچاق سیگارها به مبلغ 670 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین از برگزاری نمایشگاه مواد غذایی و شب یلدا از 25 دی ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت:30 تیم بازرسی و 70 ناظر افتخاری در طرح نظارتی ویژه یلدا بر قیمت های بازار نظارت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین گفت:چهارمین دوره انتخابات اعضای شورای نظام دامپزشکی استان قزوین روز جمعه همزمان با سراسر کشور آغاز شد و در آن 25 نفر به رقابت می پردازند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش قزوین گفت: این اداره کل برای پوشش کامل مدارس استان با کمبود حدود 200 معلم تربیت بدنی مواجه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری پلیس قزوین اعلام کرد : قدمت برخی از عتیقه جات کشف شده از سارقان در شهرستان البرز قزوین به دوران هخامنشیان بر می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۵۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از پایان توزیع بسته های حمایتی به کارمندان آموزش و پرورش خبر داد و گفت: بسته حمایتی به زودی به بازنشستگان داده خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۵۴    
کارگران رسانور صبح امروز با تحصن مقابل اداره دادگستری شهرستان البرز ( قزوین) گفتند: بعد از تعدیل و 15 ماه دستمزد معوقه هنوز نتوانستیم مطالبات خودمان را محقق سازیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت هر کیلوگرم مرغ به 12600 تومان رسید که 4420 تومان بالاتر از سقف قیمتی کارگروه تنظیم بازار است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت صنعت، معدن و تجارت طی بخشنامه ای اعلام کرد: از اول دی ماه سال جاری 17 قلم از محصولات کشاورزی و صنعتی در صورتی که در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تولید شده باشند، مشمول ممنوعیت صادرات نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: سندرم فیبرهای ماهیچه ای مرغ موجب کمبود اکسیژن می شوند که روی بافت ماهیچه، به ویژه عضله عمقی سینه و رنگ آن تاثیر می گذارد و بسته به شدت اثر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: به جای افزایش حقوق ها به اندازه تورم موجود که اثرات مخربی بر اقتصاد کشور می گذارد، باید سیاست های کاهش تورم و افزایش نسبی حقوق ها در نظر گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۴   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به تعیین سقف برای تراکنش های کارت های بانکی گفت: در هیچ جای دنیا با استفاده از کارت های دبیت و دستگاه کارتخوان، نمی توان مبالغ کلان جابه جا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش فیداربن، به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، عبدالناصر همتی در ابتدای این جلسه ضمن اشاره به مشکلات و موانع پیش روی اقتصاد کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری گفت: دولت تلاش می کند آرامش در بخش اقتصادی ادامه یابد و مشکلات بر دوش مردم را بکاهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد تجاری ارس در دانشگاه شهید بهشتی ضمن تبریک روز دانشجو گفت: مناطق آزاد نقش اقتصادی مهمی در دوره جدید تحریم ها دارند و همه قوانینی که در این زمینه تصویب خواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور هند اعلام کرد : کشورش خواهان گسترش روابط با ایران در زمینه های مختلف تجاری و اقتصادی تا بیش از 13 میلیارد دلار است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دارایی فرانسه در جریان یک گفتگوی تلویزیونی اعلام کرد: من تا ماه مارس به خودم مهلت می دهم تا درباره مالیات غول های دیجیتال به یک توافق اروپایی برسیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۱:۴۴    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: سرمایه گذاری 280 میلیون دلاری 19 شرکت خارجی در نواحی و شهرک های صنعتی قزوین موجب اشتغال 2 هزار و 89 نفر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی گفت: حمایت از تولید ملی مستلزم توجه بیشتر به تولیدکنندگان است و در این راستا نیازهای دامپزشکی واحدهای طیور را برطرف خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۲۱:۱۴    
بازی شهرداری قزوین مقابل سپاهان اصفهان عصر امروز با نتیجه 3 بر صفر به نفع اصفهان به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: معلولان برای مطالبات بودجه ای سال آینده با نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی دیدار و مکاتبه داشته و بهزیستی نیز پیگیر آیین نامه های ابلاغ نشده به دستگاه های اجرایی در استان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست قزوین گفت: عده ای در فضای مجازی تلاش می کنند تا با شعار و تیترهای هدفدار و نخ نما شده نشان دهند که محیط زیست استان نسبت به آلودگی های زیست محیطی، بی توجه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز و رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات اصلی معلولان در حوزه تامین هزینه های درمانی، نبود اشتغال و مسکن مناسب است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه فضای مجازی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهای بسیج امروز با حضور مقتدرانه در فضای مجازی موازنه قدرت را برهم زده و پیام انقلاب اسلامی را به سراسر جهانیان مخابره می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مجاز و یا غیرمجاز بودن ساخت و ساز بازارچه صنایع دستی در دولتخانه صفوی توسط میراث فرهنگی قزوین طی روزهای اخیر به سوژه داغ رسانه ها و فضای مجازی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
روز شنبه دهم آذر ماه ، شهر قزوین میزبان گروه موسیقی هوروش خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: تسهیل فرآیند های اجتماعی با رویکرد حل معضلات جامعه برعهده سمن های پویایی است که همانند قلب تپنده جامعه عمل می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری قزوین با اشاره به اینکه در انتخابات خانه احزاب هیچ گونه جهت گیری سیاسی وجود ندارد، گفت: به عبارت دیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین بخش اعظم اختلافات بین کارگران و کارفرمایان را به خاطر قراردادهای کاری دانست و اظهار داشت: مشکلات موجود با راه اندازی سامانه جامع روابط کار برطرف خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: حرکت آزمایشی قطار قزوین - رشت روز پنجشنبه /فردا/ با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی قزوین از محکومیت عامل قاچاق بیش از 6000 انواع پاکت سیگارخارجی دراین استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شیرین برزگر عکاس برجسته قزوینی در جشنواره ملی عکس ارتش و مردم یاری رتبه دوم را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر خانه کارگر استان قزوین گفت: تاکنون هر موضوعی که با عنوان اصلاح قانون کار رقم خورده، چیزی جز تخریب قانون کار نبوده است و ما خواهان اصلاح به معنای بهتر شدن وضعیت کارگران هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۶   + ۱۵۱ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برای مالکان خودرو و موتور سیکلتی که کارت سوخت خود را گم کرده اند از سوم آذرماه ضرب الاجل 21 روزه برای ثبت درخواست دریافت کارت سوخت جدید تعیین کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۰:۴۳    
رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری در شورای شهر قزوین گفت: برخی با فراموش کردن فرهنگ مدارا به عنوان میراث ارزشمند اسلام، با اهانت به جایگاه شورای شهر که همگی منتخب مردم هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۳:۴۳    
رییس کمیسیون املاک و مستغلات شورای شهر قزوین گفت: در رابطه با اظهاراتی که پیرامون مجموعه مدیریت شهری وجود دارد، باید پیگیری های قانونی صورت بگیرد تا اعتماد عمومی مردم به نمایندگان منتخب صدمه نبیند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۴۳    
نایب رییس شورای شهر قزوین در واکنش به اظهارات اخیر مدیرکل میراث فرهنگی قزوین گفت: درون دولتخانه صفوی ساخت و ساز غیرمجاز صورت می گیرد و متولیان میراث فرهنگی به جای پاسخگویی و انجام وظایف ذاتی در قبال ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۳:۴۳    
رییس انجمن جنبش سبز باغستان قزوین گفت: با وجود نیاز باغستان قزوین به منابع آبی و همه مشکلات و تنگناهای تامین آب در بخش های مختلف ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: پروژه راه آهن قزوین به رشت در محدوده شهرستان رودبار هنوز تکمیل نشده است و افتتاح این پروژه دوماه دیگر صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
با پیگیری های اداره کل بازرسی کیفرخواست برای مدیرکل و معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان قزوین صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سومین همایش بین المللی باستان شناسی و حفاظت در امتداد راه ابریشم با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی در کاروانسرای یام مرند آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۴۲    
رییس کمیته کارآفرینی و اشتغال بانوان استان قزوین گفت: هدایت سرمایه و جذب مشتری و ورود به بازار، تبعیض های جنسیتی، ترس از شکست، تلاقی امور شرکت زن در اجتماع و خانواده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی قزوین از افزایش تولید دانه های روغنی در استان خبر داد و گفت: امسال پیش بینی می شود 18 هزار تن کلزا در قزوین تولید شود که این رقم حدود 6 هزار تن بیش از سال گذشته زراعی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ملی پوش مدال آور کاراته قزوین با اشاره به کسب نشان طلا در مسابقات جهانی اسپانیا، گفت: این مدال مقدمه ای برای کسب سهمیه المپیک بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: خط تولید رنگ خودرو سواری با ظرفیت اشتغالزایی یک هزار نفر در شهرستان آبیک قزوین راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست البرز از دستگیری سه شکارچی غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین طی بازدیدی که از محورهای بخش الموت داشت از احداث گارد بلوک سنگی در محورهای قزوین-الموت و طالقان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با آغاز مراسم کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین، مدارس شهر قزوین فردا یکشنبه تعطیل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
موریانه جعل از طریق فضای مجازی به تدریج در ستون های ادبیات پربار فارسی به ویژه آثار مولانا جلال الدین محمد بلخی نفوذ کرده و موجب انتساب اشعار مختلفی به این شاعر گرانمایه شده است که در پاره ای موارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: خطر رانش در اراضی شرق روستای وشنه از توابع بخش رودبار الموت غربی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
بهمن عسگری با قهرمانی در مسابقات جهانی اسپانیا پس از 12 سال کاراته ایران را در وزن -75 کیلوگرم صاحب نشان طلا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی سند پژوهی، ویژه دانشجویان رشته تاریخ و با حضور غلامرضا عزیزی رییس پژوهشکده سازمان اسناد و کتابخانه ملی در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
روابط عمومی فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را در خصوص نحوه توزیع آی دی کارت خبرنگاران و عکاسان برای بازی پرسپولیس و کاشیما صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۰:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با صدور اطلاعیه ای از مردم خواست نسبت به کلاهبرداری فرد یا برخی افراد تحت عنوان تأمین pos سیار هوشیار باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۰:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک مهر اقتصاد طی اطلاعیه ای اعلام کرد: هیچگونه ارتباط و همکاری تجاری – اقتصادی میان این بانک با وب سایت مهر کوین وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه قزوین از لغزنده بودن سطح راه های ارتباطی این استان خبر داد و گفت: رانندگان هنگام رانندگی ضمن احترام گذاشتن به قوانین راهنمایی و رانندگی، از هرگونه سرعت و سبقت بی مورد خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: حمل و نقل بستر توسعه پایدار یک جامعه است و باید برای حل مشکلات آن با جدیت بیشتری اقدام شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کاری که دانشجویان مسلمان و پیرو خط امام در 13 آبان انجام دادند، مسلمان واقعی را از مسلمانان آمریکایی تفکیک کرد و نشان دادند چه کسانی مسلمان واقعی هستند
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه ای به مشتریانش بدون ذکر علت اعلام کرد که به جای کوییک اتوماتیک و تیبا دوگانه سوز خودروهای جایگزین تحویل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نمایشگاه رسم پروانگی با موضوع ایثار و شهادت از امروز یکشنبه تا پایان آبان ماه سال جاری برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: رفتار آقای نوبخت در واگذاری غیر قانونی بودجه قزوین توهین به مردم استان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: کشف مقبره حسن صباح در روستای خشکچال الموت صحت نداشته و تکذیب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۹:۳۵    
رییس اداره حفاظت محیط زیست آبیک از سومین عملیات پاکسازی حاشیه اتوبان قزوین-آبیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۲۱:۳۴    
استاندار قزوین گفت: پرداخت تسهیلات بانکی به بنگاه های اقتصادی واجد شرایط می تواند بخش اعظم مشکلات واحدهای تولیدی را رفع کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تاکستان از انجام 160 هزار متر مربع تسطیح، پاکسازی و رگلاژ شانه راههای اصلی و فرعی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۲۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: با تصویب مجلس شورای اسلامی و همراهی نمایندگان استان بزودی منطقه ویژه اقتصادی در شهرک صنعتی حیدریه تاکستان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع ایران از آغاز تولید جت های جنگی در این کشور خبر داد. سرتیپ امیر حاتمی، گفت که این جنگنده تماما ایرانی است.
مشاهده نتایج بیشتر...