پنجشنبه ۰۲ شهریورساعت ۱۳:۲۹Aug 2017 24

پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی (freena.ir)

  ۴۲ دقیقه پیش    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از ممیزی شاخص های عملکردی بندر نوشهر در حوزه های مدیریت کیفیت، مدیریت ایمنی و بهداشت و محیط زیست با حضور تیم ممیزی شرکت گواهینامه دهنده (CB)خبر داد.
  ۴۲ دقیقه پیش    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از صدور الکترونیکی مجوز خروج کشتی ها از بندر نوشهر از ابتدای شهریورماه جاری خبر داد .
  ۴۲ دقیقه پیش    
پروژه ساماندهی تصفیه خانه فاضلاب مجتمع بندری امام خمینی(ره) با ظرفیت 1700 متر مکعب در شبانه روز با هدف تحقق اسناد بالادستی کشور در خصوص صیانت از محیط زیست و به منظور حفاظت از محیط زیست بندر و ...
  ۵۲ دقیقه پیش    
کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از فعالیت ها و زیرساخت های این منطقه بازدید کرد.
  ۵۲ دقیقه پیش    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 41 پروژه عمرانی، زیرساختی، تولیدی و گردشگری با اعتبار 1320 میلیارد ریال درهفته دولت خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم به کلیه دانش آموختگان دانشگاهی جویای کار و بنگاه های اقتصادی فعال در بخش خصوصی یا تعاونی ها توصیه کرد با ثبت نام در سامانه کارورزی از مزایای این ...
  ۳ ساعت پیش    
مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای ارتقای جایگاه گردشگری در جزیره قشم و کسب ثروت از این صنعت سبز روح استانداردسازی را برهمه ابعاد گردشگری قشم جاری کرده ایم.
  ۳ ساعت پیش    
دومین دوره مباحث آموزشی معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در زمینه ژئوپارک با عنوان "سلسله مباحث قشم شناسی ژئوپارک، دریا و فرهنگ" در سالن مرکز رشد قشم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۷:۴۶    
طی مراسمی اولین محموله از تولیدات خودرو های نیمه سنگین که توسط شرکت سروش دیزل مبنا در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان تولید و مونتاژ شده به کشور عراق و اقلیم کردستان صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۶    
نیروگاه 1.2 مگاواتی خورشیدی با سرمایه گذاری داخلی و خارجی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۶    
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران پلاست برنامه های توسعه پلی پروپیلن محور صنایع تکمیلی پتروشیمی اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۶    
مدیر امور گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از برگزاری نخستین جشنواره گردشگری موج سواری در چابهار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۶    
مدیرعامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: در سال های اخیر به دلیل نیاز کشور به تولید، اشتغال و حمایت از شرکت های دانش بنیان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۶    
مدیر ژئوپارک قشم از پایان یافتن دومین فصل مطالعات زمین شناختی از جنبه های مختلف همچون تکتونیک، چینه شناسی، رسوب شناسی و موارد دیگر در پهنه ژئوپارک جهانی قشم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۶    
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از تشکیل موسسه جامعه فعالان اقتصادی قشم برای نخستین بار در جزیره به عنوان بزرگترین تشکل بخش خصوصی مناطق آزاد کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۶    
دبیرشورای راهبردی قرآن دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از برگزاری دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در هفته پایانی مهرماه سالجاری در منطقه آزاد ارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۶    
الکساندر پلاتنر گردشگر خارجی از کشور اسلوواکی که برای نخستین بار به چابهار سفر کرده بود، با اشاره به مطرح بودن ظرفیت های خوب این منطقه در بحث گردشگری در مجامع بین المللی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۶    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از تولید و اشتغال به عنوان دو عامل مهم برای به حرکت درآوردن موتور محرکه رشد اقتصادی نام برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۶    
پروژه های زیست محیطی شرکت های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی توسط وزارت نفت و سازمان همکاری های بین المللی نظارت می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۶    
صادرات مجدد از کشورهای خارجی به ایران باید منافع اقتصادی دو طرف سود داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۶    
آشوت مانوکیان وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان گفت که ایجاد منطقه آزاد اقتصادی مغری نزدیک مرز ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۶    
جشنواره دوستی با دریای کاسپین با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و گروه مردم نهاد سرزمین ایده آل ما در نظرگاه پارک ساحلی این منطقه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۶    
عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم استفاده از نیروی انسانی متخصص و کارآمد را عامل اصلی توسعه اقتصادی کشور و جزیره و راه دستیابی به جایگاه واقعی در چرخه اقتصاد جهان دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۶    
عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای موفقیت مناطق آزاد باید با نگاه علمی در ماموریت ها و اهداف آنها تجدیدنظر نمود و در کنار آن ساختار نیروی انسانی متخصص متناسب با این اهداف بروز شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۶    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از تبدیل شدن قشم به عنوان پایلوت شهر ترافیکی ایمن کشور خبر داد و افزود: این اقدام به منظور ارتقای فرهنگ حمل و نقل و کاهش حوادث مخصوصا حوادث منجر به آسیب های جانی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۶    
مدیرعامل پتروشیمی مهاباد از آغاز صادرات محصولات پلی اتیلنی پتروشیمی مهاباد به بلژیک در سال 96 خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون پس از تامین نیاز صنایع داخلی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۶    
وزیر نفت گفت: صنعت پتروشیمی ایران در دولت یازدهم با افزایش 9 میلیون تنی تولید توانست رشد حدود 25 درصدی را محقق کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۱۶    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از امضای تفاهم نامه همکاری با اتاق مشترک بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و عمان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۷:۰۶    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: پروژه های این اداره کل با اعتباری حدود یکهزار و 830 میلیارد ریال هم اکنون آماده بهره برداری است که در هفته دولت سال جاری با حضور مسؤولان کشوری و استانی افتتاح می ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۴:۱۶    
دومین نمایشگاه تخصصی خودرو در منطقه آزاد انزلی از از 31 مرداد تا 3 شهریورماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۶    
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کنگان گفت: تفاهم نامه فنی و حرفه ای با منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اجرایی شد که جوانان بومی جویای اشتغال ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۶    
مدیربنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت: با راه اندازی و بهره برداری از سامانه صدور مجوز فعالیت در مناطق بندری روند صدور این مجوزها برای متقاضیان تسهیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۶    
معاون امور بندری و منطقه ویژه اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از راه اندازی فاز نخست سامانه جامع مناطق ویژه بندری در این بندر در راستای توسعه خدمات دولت الکترونیک و افزایش بهره وری در حوزه بندری و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۶    
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: کارگاه های عمومی و تخصصی عکاسی در فضای باز، گرافیک و فیلم سازی به مدت 4 روز با شرکت علاقه مندان این رشته ها در این منطقه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۶    
مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد ویژه اقتصادی گفت: باید در مناطق آزاد بانک های فراساحلی دایر شود و از قواعد سرزمین اصلی مستثنی و نظام مالی شان نظام مالی بین المللی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۶    
کارگاه آموزشی اصول علمی کار با وزنه در سالن اجلاس سایت اداری منطقه آزاد ارس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۶    
توجه به میراث فرهنگی و ارتباط آن با صنعت توریسم و توسعه گردشگری موضوعی نیست که امروزه با کم توجهی بتوان از آن عبور کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۶    
سامانه تلفن گویای سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با شماره 13000 راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۶    
مراسم تودیع و معارفه روسای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور معاون اول رییس جمهور آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۶    
سمینار آموزشی توسعه منابع انسانی در صنعت هتلداری و گردشگری با دیدگاه برندهای اروپایی در جزیره کیش برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۶    
همایش یک روزه آشنایی بهره برداران و کشاورزان منطقه آزاد ارس با تاثیر استفاده از کودهای نانو در افزایش تولید و کیفیت محصولات با حضور فعالان این حوزه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۶    
رئیس فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس گفت: اگر رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی ظرفیت قانون برنامه ششم در حوزه گردشگری و آیین نامه های اجرایی آن را هر چه سریع تر تدوین کند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۱۶    
در دیدار معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس و مسئولان دانشگاه پیام نور بر لزوم تسریع در روند بین المللی شدن دانشگاه پیام نور جلفا تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۱۶    
بر اساس مصوبه شورای فرهنگی منطقه آزاد ارس، کنگره بین المللی حکیم نباتی اردیبهشت 97 در منطقه آزاد ارس برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۶    
مدیر آموزش وپرورش قشم از کسب جایگاه سوم جشنواره نوجوان خوارزمی مرحله کشوری توسط کیمیا کوهپایه زاده دانش آموز دبیرستان فرهنگ قشم در رشته احساس واژه ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۶    
رییس آموزش و پرورش بخش شهاب قشم از کسب رتبه اول دانش آموز این بخش در جشنواره کشوری نوجوان خوارزمی در محور بازارچه درس کار و فناوری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۶    
مدیر فرهنگی هنری منطقه آزاد ارس گفت: شاعران بنام کشور و آذربایجان شرقی به یاد شهید محسن حججی و شهدای مدافع حرم در منطقه آزاد ارس گردهم می آیند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۸    
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به مزیت های اجرایی شدن سامانه جامع مدیریت پروژه در این سازمان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۸    
سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به جهت استفاده از دانش و تجربه پژوهشگران، محققان و فعالان حوزه مدیریت مصرف انرژی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۸    
پایگاه جستجو و نجات دریایی بندر امیرآباد با حضور معاون امور دریایی سازمان بنادرودریانوردی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۸    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) در آستانه سالروز بازگشت پرافتخار آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، ضمن دیدار با آزادگان شاغل در این اداره کل ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۸    
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۸    
مدیرعامل پتروشیمی جم با اشاره به آغاز تولید پایدار گرید مشکی پلی اتیلن سنگین (PIPE GRADE) در این مجتمع، گفت: با تولید این محصول پلیمری و تامین نیاز صنایع تکمیلی پتروشیمی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۶:۲۸    
چهارمین نشست یکروزه هماهنگی ارگان های دریایی مرتبط تولید داده های پایه تراز آب دریای خزر در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۸    
جشنواره مونسون هم زمان با اعیاد قربان تا غدیر توسط شبکه استانی هامون همراه با پخش زنده اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۸    
بستر افزایش صادرات تولیدات شرکتهای پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی فراهم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۸    
شهرداری منطقه ویژه اقتصادی پترویشمی برای بهبود استفاده از سکوی متمرکز انتقال زباله های منطقه، با شرکتهای پتروشیمی جلسه هماهنگی برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۳    
مدیر کل گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بارگیری نخستین محموله کارخانه سیمان قشم به مقصد کشور موزامبیک در قاره آفریقا به میزان 50 هزارتن آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۳    
در ششمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی از برندگان با اعطای تندیس بلورین، سیمین و زرین تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۸    
جشن تابستانه منطقه آزاد ماکو با هدف نشاط اجتماعی در پارک امام خمینی (ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۸    
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان گفت: صنایع کوچک و متوسط معمولا زودبازده هستند و با سرمایه گذاری نسبتا کمتری در قیاس با صنایع بزرگ ایجاد می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۳    
مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر از ثبت سفارش هواپیما به دو کمپانی ایرباس و بوئینگ برای گسترش ناوگان این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۳    
مجموع صادرات محصولات پتروشیمی تا پایان تیرماه امسال به بیش از 7 میلیون تن به ارزش بیش از 3 میلیارد و چهارصد و نود و شش میلیون دلار رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۳    
با انتصاب علی اصغر مونسان به عنوان یازدهمین رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، عده ای از مسئولان و فعالان این عرصه، انتخاب او را شایسته و مناسب برای بهبود وضعیت گردشگری کشورمان دانستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۸    
مدیر کل گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز صادرات خوراک دام برای نخستین بار از منطقه آزاد قشم به کشور عمان در پی افزایش مناسبات تجاری با این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۳    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همزمان با سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در دیداری صمیمانه با خانواده های آزادگان از جانفشانی های این بزرگمردان تاریخ تقدیر کرد و آنان را مایه آبروی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۳    
با هدف ارتقاء دانش مدیران و دست اندرکاران مالی سازمان منطقه آزاد کیش دوره آموزشی استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۳    
امام جمعه اهل سنت جزیره کیش گفت: ساماندهی سفین قدیم یکی از مطالبات بومیان کیش در سالهای گذشته بود که توسط علی اصغر مونسان اجرایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۳    
رئیس کانون جواهرات و سنگ های قیمتی ایران با اشاره به سوابق مدیریتی علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۸    
علی اصغر مونسان در آیین بهره برداری از فاز اول طرح بازپیرایی سفین قدیم گفت: رونق اقتصادی و اشتغالزایی از مزایای این پروژه گردشگری برای بومیان جزیره کیش است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۳    
سامانه ثبت نام کارت ملی هوشمند با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در جزیره کیش راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۸    
یک عضو فراکسیون گردشگری مجلس، علی اصغر مونسان را مدیری خوش سابقه در مناطق آزاد دانست و گفت: او در حوزه گردشگری نیز ظرفیت های خوبی در منطقه آزاد کیش ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۸    
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی معتقد است که سازمان میراث فرهنگی و گردشگری سازمانی است که دایره فعالیت وسیعی دارد و لذا مدیری آشنا به اقتصاد، صنعت و فرهنگ می خواهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۸    
نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: رونق صنعت گردشگری یک اقدام مهم در مسیر اشتغال زایی و رونق اقتصادی کشور است و مونسان با تجاربی که دارد می تواند در این مسیر موثر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مطالعات 10 شهر جدید در حال انجام است که از این تعداد، شهرهای تیس، جاسک، تابناک، پارسیان، سیراف و پارس در سواحل مکران قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۸    
دانشگاه باغچه شهیر در استانبول ترکیه یکی از دانشگاه های معتبر و پیشرفته این کشور است که در بسیاری از رشته ها به زبان انگلیسی دانشجو می پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۳    
معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی گفت: شهر لجستیکی خلیج فارس به عنوان بزرگترین پروژه لجستیکی حمل و نقل دریایی و بندری در زمینی به مساحت 2700 هکتار در پسکرانه بندر شهید رجایی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۸    
مدیر توسعه اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد اروند گفت: بایستی همه دستگاهها در کنار یکدیگر قرار گرفته و با یک هم افزایی مناسب کمک نماییم تا منطقه ایی با کمترین معضلات و آسیب های اجتماعی داشته باشیم .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۸    
مدیر توسعه و تسهیل سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: امسال مبلغ 20 میلیارد ریال برای بخش های آموزش، توسعه زیر ساخت ها و برگزاری نمایشگاه ها و همایش ها در نظرگرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۳    
مدیر محیط زیست، بهداشت و سلامت سازمان منطقه آزاد اروند گفت: آزمون استخدامی آزمایشگاه کنترل غذا، دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی با حضور داوطلبین بومی منطقه آزاد اروند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۳    
عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۳    
در سفر اکبر ترکان کشاور رییس جمهور و دبیر شورا به کشور ارمنستان تفاهم نامه همکاری میان مناطق آزاد ایران و ارمنستان امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۸    
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به اینکه 14 واحد پتروشیمی در منطقه ویژه انرژی پارس در دست ساخت است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۸    
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی در سفر به ارمنستان از مرکز طلا و جواهر این کشور بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۸    
تفاهم نامه همکاری بین دو کشور ایران و ارمنستان با محوریت منطقه آزاد ارس و منطقه آزاد مغری ارمنستان در سفر مشاور رییس جمهور و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس به ارمنستان به امضای طرفین رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۳    
یکی از بزرگترین موسسه های علمی و فناوری اتریش در زمینه انرژی به همراه معاون استاندار و برخی مدیران، از واحدهای تولیدی و صنعتی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۳۸    
وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان در دیدار با مقام های بلندپایه کشورمان گفت که راه اندازی خط سوم انتقال برق میان این کشور و ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۳۸    
در دیدار دبیر شورایعالی مناطق آزاد ایران و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و هیات ارمنی به سرپرستی وزیر توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۳۸    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره های جامع آموزشی صنایع دستی در روستاهای جزیره قشم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۳    
اکبر ترکان مشاور رئیس جمهوری با سورن کارایان وزیرتوسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان دیدار کرد و دو طرف برای فعال کردن ظرفیت های همکاری میان مناطق آزاد تجاری دو کشور توافق کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۸    
مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم از تخلیه و بارگیری بیش از دو میلیون تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی و ترابری 5,9 میلیون نفر سفر در بنادر جزیره عجایب هفتگانه خلیج فارس طی چهار ماه اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۳    
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر طی سفری یکروزه به استان هرمزگان از پروژه های فنی و عمرانی بندر شهید رجایی بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۳    
معاون وزیر نفت گفت: امضای توافقنامه همکاری ایجاد دانش فنی مشترک تولید پروپیلن از متانول، نخستین تلاش برای ایجاد لایسنس مشترک در صنعت پتروشیمی ایران با همکاری یک شرکت خارجی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۳    
مدیرعامل شرکت تجارت صنعت پتروشیمی خلیج فارس گفت: شرکت هلدینگ خلیج فارس با هدف تنوع در مقاصد صادراتی خود به دنبال حضور جدی در کشورهای آفریقایی است.
مشاهده نتایج بیشتر...