جمعه ۰۴ خردادساعت ۰۱:۵۱May 2018 25
 

پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی (freena.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۹    
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۰    
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۲    
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۲    
دو هتل چهار ستاره با 220 میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی و ظرفیت پذیرش 256 مسافر در سفر رئیس دولت تدبیر و امید به بندرعباس از طریق ویدئوکنفرانس به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۲    
رییس جمهور در سفر خود به استان هرمزگان از طریق ویدئو کنفرانس در بندر عباس مرحله اول فاز نخست نیروگاه خورشیدی تولید 10 مگاوات برق در منطقه آزاد قشم را افتتاح می کند و قشم به جمع تولید کنندگان انرژی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۲    
نخستین ترمینال فرودگاهی هوشمند کشور در قشم با 250 میلیارد ریال اعتبار سازمان منطقه آزاد قشم توسط مرتضی بانک به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر استانی هرمزگان مورد بازدید قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۲    
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: ساخت 300 شناور در قشم در طول سه سال آن هم توسط متخصصان داخلی یک افتخار بزرگ ملی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۲    
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد امروز به برندسازی نیاز دارند و کمیته ای به همین منظور در دبیرخانه شورا این امر را پیگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۲    
رئیس جمهور ، با بیان اینکه ایران اسلامی خواهان تقویت صلح و امنیت در منطقه است ، تاکید کرد: تمام کشورهای منطقه می توانند در سایه صلح خواهی و قدرت ملت ایران، به فکر اتحادیه بزرگی برای اقتصاد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۲    
مرتضی بانک نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر استانی به هرمزگان امروز (چهارشنبه) از ساختمان جدید اداره کل غذا، دارو و استاندارد بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۲    
رئیس جمهور به منظور دیدار و گفتگو با مردم و افتتاح چندین پروژه صنعتی و عمرانی دقایقی پیش وارد استان هرمزگان شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۳    
مرتضی بانک به عنوان نماینده ویژه دولت شامگاه سه شنبه با هدف بازدید از طرح های مختلف و آماده افتتاح در جزیره قشم که قرار است توسط ریس جمهور به صورت ویدئوکنفرانس به بهره برداری برسد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۳    
نشست مشترک معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور به میزبانی منطقه آزاد کیش برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۸:۱۳    
در راستای توسعه خدمات بانکی به سرمایه گذاران و شهروندان؛ شعبه بانک رفاه کارگران در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۸:۱۳    
معاون وزری راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر و دریانوردی پروژه هایی را تعریف کرده است تا مسیر هوشمندسازی بنادر را با افقی سه ساله در دستور کار خود قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۳    
بانوی قهرمان کماندار جهان از امید آفرینی در حوزه ورزش جزیره کیش با حضور تیم جدید مدیریتی در سازمان منطقه آزاد کیش گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۳    
رییس کمیته نظارت وارزیابی عملکرد از آمادگی این کمیته برای پاسخگویی به شکایات گردشگران نوروزی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۳    
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: زمینه حضور و رقابت شرکت های دانش بنیان در منطقه ویژه پارس فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۳    
معاون پژوهش، فناوری و مهندسی وزارت نفت گفت: سیاست راهبردی وزارت نفت تقویت زمینه پژوهش و فناوری است که هم در درون وزارت نفت و هم در صنایع و شرکت های وابسته به خوبی به این موضوع توجه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۳    
مدیر کل امور پژوهش وزارت نفت گفت: تجاری سازی نتایج پژوهشی و کاربرد آن در صنایع کشور باید بصورت جدی دنبال شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۳    
آیین بهره برداری از سیستم مدیریت یکپارچه اورژانس منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۳    
استاندار بوشهر در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت گفت: یافته های پژوهشی بهترین راهکار برای توسعه و پیشرفت کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۳    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از روند پیشرفت پروژه های زیربنایی و ترمینال جدید فرودگاه کیش بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۳    
نمایشگاه بین المللی فولاد با حضور 280 شرکت کننده داخلی و خارجی از امروز 8 اسفندماه در جزیره کیش آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۳    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در آینده ای نزدیک و با اتصال بندر چابهار در سواحل مکران به شبکه ریلی کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۳    
عضو شورای سیاست گذاری پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی ارس گفت: منطقه آزاد ارس می تواند جای خالی یک جشنواره معتبر بین المللی تئاتر صحنه ای و خیابانی را در کشور به خوبی پر کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۳    
استاندار خوزستان در آیین افتتاحیه شهرک خودرویی آبادان گفت: تولید و سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند باید حمایت شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۳    
استاندار خوزستان بر لزوم رفع موانع سرمایه گذاری در استان تاکید کرد و گفت:سرمایه گذار باید در استان احساس راحتی و امنیت کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۳    
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش درادامه بازدیدهای مستمر اززیرساخت های گردشگری، از روند آماده سازی ، تجهیز وجذب نیروی انسانی هتل میراژ کیش دیدن کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۳    
بیستمین سمپوزیوم فولاد ایران در کیش برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۳    
تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد چابهار و منطقه آزاد بیشکک قرقیزستان با موضوع ترانزیت، حمل و نقل، لجستیک و گردشگری در تهران امضا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۳    
یک رسانه شرق آسیا در گزارشی نوشت: هند با امضای قرارداد توسعه بندر چابهار در اواخر سال گذشته میلادی با ایران، موفق به فتح یک خاکریز مهم برای مقابله با گسترش نفوذ چین در اقیانوس هند شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۳    
مدیر ژئوپارک جهانی قشم از پایان مطالعات تیم تخصصی زمین شناسان کشورمان از موقعیت های ژئوسایت های تنها ژئوپارک خاورمیانه در قشم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۳    
مدیر کشاورزی و شیلات سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات ذخیره سازی 30 میلیون قطعه لارو میگوPL 12 (پُست لارو مرحله 12) در 67 استخر خاکی این جزیره مربوط به دوره اول پرورش سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از انتشار فراخوان سومین جشنواره سراسری حفظ چهل حدیث رضوی از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۸:۱۲    
همایش بزرگ کوهنوردی منطقه آزاد ارس در مسیر پارک کوهستان تا کهلیک بولاغی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۲    
جلسه هماهنگی سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان هرمزگان به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، تشکیل و در آن ضمن بررسی روند پیشرفت پروژه ها و همچنین موانع و مشکلات مردم استان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۲    
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از آزادسازی بخشی از اراضی تحت حفاظت محیط زیست در منطقه آزاد ارس، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۲    
سرپرست معاونت شهری و منطقه ویژه اقتصادی کاوه گفت: وجود منطقه ویژه اقتصادی کاوه و ظرفیت بالای تولیدی و صنعتی در این منطقه از جمله امتیازات شهرستان ساوه برای جذب سرمایه گذار است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۲    
دبیر ستاد نوروزی کیش، شرایط و چگونگی استفاده از کمپ های استقرار چادر در تعطیلات نوروزی جزیره کیش را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۲    
مدیرکل گمرک، ترانزیت و ارزش افزوده سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات 900 هزار دلار کلینکر از اسکله کاوه قشم به مقصد کشور هندوستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۷    
مدیر ژئوپارک جهانی قشم از برگزاری کارگاه آموزشی مفاهیم ژئوپارک و ژئوتوریسم برای 60 تن از معلمان مدارس بخش شهاب در این جزیره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۲    
پیش به سوی سعادتمندی از طریق ارتباطات بیشتر ؛ عنوان متن بیانیه مشترک مطبوعاتی دکتر روحانی و آقای نارندرا مودی در پایان سفر به کشور هند بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از رشد 142 درصدی شمار بازدید کنندگان اسکله های تفریحی این جزیره در 4 روز اول اسفند ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۷    
به منظور تسریع امور در ارائه خدمات به مراجعه کنندگان، طرح پذیرش اتوماتیک برای نخستین بار در بیمارستان کیش اجرایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۷    
تیم لهستان با غلبه برلتونی قهرمان تور جهانی سه ستاره والیبال ساحلی کیش شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۷    
معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه سواحل مکران قادر است به رشد اقتصادی ایران کمک کند و حل مسأله بیکاری را سرعت بخشد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۷    
کم کم به روزهای آغازین سال جدید نزدیک می شویم. تعطیلات نوروز بهترین زمان برای سفر رفتن است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۷    
استاندار سمنان ضمن بیان اینکه باید با ایجاد زیرساخت های لازم سرمایه گذاران را برای حضور در استان ترغیب کنیم، گفت: راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی گرمسار توسعه صنعت استان را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۷    
قهرمان مسابقات تیروکمان آمریکا دربدو ورود به جزیره کیش، مدال خود را به شهدای نیروی انتظامی تقدیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۲    
سه طرح پتروشیمی از مجموعه طرحهای صنایع تکمیلی و پایین دستی و یک طرح تصفیه پساب صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر با حضور معاونان وزیر نفت در امور پتروشیمی و در امور مهندسی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۲    
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از کاشت گل های زینتی و فصلی در نقاط مختلف جزیره در آستانه نوروز 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۲    
با حضور رییس سازمان راهداری و معاون وزیر حمل و نقل افغانستان، تفاهم نامه پنجمین کمیسیون مشترک همکاریهای حمل ونقل جاده ای بین دو کشور به امضا رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۷    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از هدفگذاری دو صنعت پتروشیمی و فولاد در توسعه چابهار خبر داد و افزود: احداث اولین نیروگاه منطقه نیز با سرمایه گذاری شرکت مپنا در دست ساخت است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۷    
سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش گفت: به دلیل شرایط خاک وکمبود آب، با هرس شاخه های بارور درختان نخل تلاش می کنیم این جاذبه زیبا را برای کیش حفظ کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۷    
وزیر راه و شهرسازی گفت: امیدواریم چابهار و جاسک دو ایرانشهر بزرگ ما بتوانند نقش بسیار موثرتری در توسعه ایران داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۲    
نوای نی انبان و تنبک، رقص محلی کودکان لابه لای پرچم های آبی و سبز و همراهی شعارهای معروف مستطیل سبز (آبادان برزیلته) و.. ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به سفر رئیس جمهور به بندرعباس گفت: در سفر رئیس جمهور فاز سوم بندر شهید رجایی کلنگ زنی می شود که این پایانه کانتینری شماره 3 با هزینه 800 میلیارد تومان و در طول سه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۷    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان با توجه به آغاز سال نو شمسی و در پیش بودن نوروز و سفر بیشتر گردشگران ایرانی به ارمنستان ، از مقام های این کشور خواست تسهیلات بیشتر و بهتری به ایرانی ها ارائه دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۷    
دونده سرعتی جزیره کیش نایب قهرمان مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۷    
مدیرکل صدا و سیمای کیش از آغاز پخش آزمایشی 24 ساعته سیمای کیش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۲    
افزایش 26 درصدی صدور مجوز فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد انزلی با صدور 1922 مجوز در یازده ماهه سال 96 به دست آمده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۲    
رییس فدراسیون شنا با سفر به منطقه آزاد اروند از پایگاه قهرمانی خلیج فارس آبادان و استخر شهید جهان آرای خرمشهر بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۷    
در نشست کمیته مقابله با عرضه و ورود شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش، ضمن تعیین تکلیف نهایی نصب دستگاه ایکس ری در ورودی جزیره کیش ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۷    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: پروژه احداث مجتمع فولاد "نگین مکران" چابهار تاکنون 15 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و انتظار می رود با توجه به همین پیشرفت کار سال آینده به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۷    
ویلیام کولینسکی با اشاره به میزبانی خوب ایران در تور جهانی کیش گفت: تنش ها میان دو کشور ربطی به ورزش ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۲    
دبیرشورای ورزش منطقه آزاد کیش با اشاره به میزبانی این جزیره برای رویدادهای بین المللی گفت: هنوز در مورد همکاری با قطر برای برگزاری جام جهانی فوتبال به نتیجه نهایی نرسیده ایم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۲    
بنادر چابهار و کنارک با 200 جاذبه منحصربه فرد طبیعی، تاریخی و جانوری این روزها و در بهترین شرایط آب و هوایی آماده میزبانی از مسافران نوروزی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۲    
معاون شرکت عمران و خدمات شهری کیش با اشاره به اینکه زیبایی بصری تأثیر شگرفی در بهبود کیفیت زندگی و تأثیرات روحی و روانی شهروندان دارد بر بهره گیری از خرد جمعی متخصصان در زیباسازی شهری کیش تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۷    
ایران و هند تصمیم دارند روابط دوجانبه را در حوزه های تجاری، دفاعی، امنیتی و فرهنگی توسعه دهند و به دیگر کشور ها از جمله آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۷    
نمایشگاه مبلمان، لوستر و سوغات در محل دائمی نمایشگاه ها و همایش های منطقه آزاد انزلی برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...