سه شنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۴:۱۲Feb 2018 20

پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی (freena.ir)

  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۱    
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۵    
از سوی یگان حفاظت از اراضی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد انزلی بیش از 11 هکتار از اراضی ملی و ساحلی این منطقه رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۱    
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۶    
مشاور دبیر شورایعالی مناطق آزاد ویژه اقتصادی و مدیر پروژه منطقه آزاد جاسک بر تهیه طرح جامع توسعه سواحل مکران تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۱    
در آخرین روز از مسابقات تیر وکمان قهرمانی جهان که در یانکتون آمریکا برگزار شد، تیم ریکرو جوانان با پیروزی برابر تیم اوکراین به مدال طلا جهان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۱    
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد به عنوان پیشانی تماس با اقتصاد بین الملل در استراتژی های خود اصل توسعه نهادهای و ابزارهای مالی را با جدیت دنبال می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: به دلیل فعالیت واحدهای صنعتی زیرمجموعه صنعت خودروسازی و ظرفیت های مختلف، آمادگی کامل برای استقرار این صنعت مادر و اشتغالزا در قم وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۱    
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از ارسال 10 عکس برتر مسابقه آب برای آینده و آب برای محیط زیست جزیره قشم به کنگره ملی آب که اسفند ماه امسال در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۶    
مدیرکل مدیریت عملکرد و مدیر تعالی کیفیت منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: توسعه، بهبود و ارتقاء کیفیت از اولویت های مهم مدیریتی در شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۱    
مدیرعامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، سرعت رشد شاخص های این شرکت را در سال جاری مثبت ارزیابی نمود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۶    
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی گفت: ایران از هرگونه فعالیت توسعه ای و سرمایه گذاری در حوزه های بندری و دریایی با کشور نروژ استقبال می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۱    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی اترک از بهره برداری 19 طرح زیربنایی و عمرانی در شهرک های صنعتی گلستان و نواحی صنعتی این استان به مناسبت دهه فجر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۶    
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی حادثه جانباختگان سقوط هواپیما را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۵    
90 درصد از دستگاه های دیاگ تولیدی شرکت کاسپین کارمن منطقه آزاد انزلی به بازارهای بین المللی صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۵    
رئیس کارگروه هیمالیا نوردی و سرپرست تیم امید فدراسیون کوهنوردی و صعود ورزشی کشورمان از علاقمندی این فدراسیون برای ایجاد شرایط تمرین ورزشکاران در جزیره قشم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۰    
پایگاه خبری ان دی تی وی اعلام کرد: هند متعهد شده که 85 میلیون دلار برای توسعه بندر شهید بهشتی چابهار سرمایه گذاری کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۰    
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری جلسات هم اندیشی با دهیاران روستاهای بخش شهاب جزیره قشم در راستای ارتقای سطح خدمات این سازمان در بخش روستایی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند از آمادگی جهت میزبانی بخش تجلی اراده ملی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۰    
معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد چابهار در نشست با هیئت محققین اقتصادی کشور ژاپن گفت: ژاپن می تواند چابهار را به عنوان هاب تولیدی برای کالاهای وارداتی کشورهای منطقه و آسیای میانه برای سرمایه گذاری ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۰    
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت فرزند دکتر احمد توکلی نماینده سابق ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۵    
مدت خروج موقت خودروهای پلاک منطقه آزاد کیش به دو ماه افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۰    
رئیس جمهور تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران از گسترش و تعمیق روابط همه جانبه با هندوستان به عنوان یک کشور دوست در منطقه، استقبال می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۰    
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از واحدهای تولیدی خواست به منظور توسعه این صنعت در کشور و جلوگیری از وابستگی به کشورهای دیگر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۵    
مدیر فرهنگی آموزشی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: قرآن محوری اساس توسعه فرهنگی در مناطق آزاد است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۵    
امام جمعه جلفا گفت: همکاران و دوستان در معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد ارس به سختی تلاش می کنند تا برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و قرآنی در اینجا محقق شود و نتیجه تلاش آنها برگزاری مسابقات فرهنگی و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۵    
مسئول ورزش و تفریحات سالم سازمان منطقه آزاد ارس از راه یابی اعضای تیم هفت سنگ منطقه آزاد ارس به اردوی تیم ملی هفت سنگ کشور، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۰    
دبیرفنی چهارمین دوره مسابقات قرآن، اذان و نهج البلاغه منطقه آزاد ارس گفت: در بخش حفظ تخصصی شاهد رشد دوبرابری هستیم که امسال حدود 40 نفر حافظ قرآن در منطقه آزاد ارس پرورش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۰    
مدیر ایمنی و آتشنشانی سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری کارگاه آموزش و پیشگیری برای پرسنل اپراتورهای جایگاه های عرضه سوخت منطقه آزاد ارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۰    
دبیر شورای راهبردی آموزش و پرورش دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد از برگزاری نشست شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد قشم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان از تمایل سرمایه گذاران چینی برای حضور در منطقه ویژه اقتصادی اترک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۵    
رئیس جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر هندوستان، اراده مشترک دو کشور برای تحکیم و گسترش هر چه بیشتر روابط تهران و دهلی نو را مورد تأکید قرار داده و استفاده از تمامی ظرفیت های همکاری را به نفع دو ملت و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۰    
مشاور عالی سازمان برنامه و بودجه، سفر رئیس جمهوری به هند به عنوان یک اقتصاد نوظهور را فرصتی برای تعمیق مناسبات و استفاده از همه ظرفیت های اقتصادی دو کشور ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۰    
همکاری ایران و هند در بخش انرژی با سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به دهلی وارد فصلی جدید می شود که می تواند جایگاه کشورمان را در بازار انرژی شبه قاره هند بیش از پیش تقویت کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۰    
فروش اسکناس یورو به صورت عمده تا سقف 50 هزار یورو در صرافی های منتخب بانک مرکزی برای تنظیم بازار ارز امروز (شنبه) آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۵    
بانک مرکزی از افزایش نرخ مبادله ای 31 ارز عمده از جمله دلار آمریکا و پوند انگلیس و افت ارزش هشت ارز دیگر همچون یورو در روز شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۵    
دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور با اعلام اینکه در فضای پسابرجام نزدیک به 300 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی جذب شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۵    
درگاه اینترنتی معاملات ارزی در سیستم بانکی ایران که با هدف تعمیق معاملات ارزی در بازار بین بانکی و ایجاد ثبات در بازار ارز کشور طراحی شده، امروز (شنبه) به طور آزمایشی فعالیت خود را آغاز می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۵    
عرضه گواهی سپرده های ریالی و ارزی امروز (شنبه) در حالی در شبکه بانکی کشور آغاز شد که از شامگاه چهارشنبه گذشته (25 بهمن) بانک ها تبلیغ و اطلاع رسانی درباره ویژگی های این دو محصول را برای مشتریان خود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۰    
بانک مرکزی در راستای ایجاد اطمینان در فعالان بازار در خصوص توانمندی مجموعه اقتصادی کشور نسبت به ایجاد آرامش و تامین ارز خارجی مورد نیاز، تدابیری شامل انتشار اوراق گواهی سپرده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۰    
قیمت طلا هفته گذشته در نتیجه تداوم کاهش ارزش دلار در مقابل سایر ارزهای اصلی در طول یک ماه اخیر، افزایش چشمگیری که در بیش از یک سال گذشته بی سابقه بود را تجربه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۵    
مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد گفت: بیش از 67 درصد صادرات استان مازندران از منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۵    
رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی گفت: تاکنون 240 دستاورد و دانش فنی به بخش خصوصی واگذار شده که از این تعداد، 76 مورد در دولت تدبیر و امید انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۰    
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه سقفی برای تسهیلات ارائه شده به بخش گردشگری و مسافری دریایی نیست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۰    
رئیس جمهور روابط تهران و دهلی نو را روابطی رو به توسعه خواند و تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران برای توسعه روابط همه جانبه با هندوستان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۰    
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم بر توقف ناپذیر بودن ماموریت ذاتی آموزش و پرورش به عنوان زیرساخت همه موفقیت های کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۵    
شناور مسافربری 158 نفره آلومینیومی الماس قشم (1) ساخت شرکت مدکندآلوی قشم روز چهارشنبه با حضور حمید رضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه به آب انداخته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۵    
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی، علیرضا کمساری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم را به عنوان دبیر شورای فرهنگ عمومی این منطقه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۵    
کارخانه بهداشتی افرا زیبا به عنوان یکی از شرکت های تحت حمایت سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مدیرعامل، معاونان و دیگر مسئولان این سازمان در شهرک تولا با توان تولید 24 محصول به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل وزارت تجارت و صنایع افغانستان گفت: نخستین محموله صادراتی این کشور نیمه نخست سال 97 از بندر چابهار صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۵    
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار محدودیتی برای توسعه ندارد و یک بندر مطمئن در حوزه ترانزیت، صادرات، واردات و ترانشیپ به کشور های همجوار ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۵    
رئیس جمهور در فرودگاه دهلی نو و در گفت وگویی با خبرنگاران گفت که گسترش و تعمیق روابط ایران و هند به عنوان دو کشور مهم آسیا می تواند نه تنها به نفع دو ملت بلکه به نفع ثبات و امنیت منطقه باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۵    
رئیس جمهوری ایران در شرایطی به دعوت نخست وزیر هند راهی این کشور شده است که این سفر بیشتر از آنکه در چارچوب روابط دوجانبه مورد توجه قرار گیرد از منظر شرایط خاص منطقه ای و جهانی حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از افزایش 51 درصدی ترانشیپ و جابجایی نزدیک به 2.2 میلیون TEU کانتینر در این بندر از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۵    
مسعود کرباسیان که به هند سفر کرده می گوید در روزهای آینده 15 سند تفاهم و همکاری با هند در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و محیط زیست با طرف هندی امضا خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۵    
هندی ها از مشتاقان اصلی توسعه کریدور ریلی شمال به جنوب در شرق کشور هستند. کریدوری که با تکمیل آن فصل جدیدی در ترانزیت کالا در شرق ایران شروع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۰    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف آماده سازی بنادر ورودی به کیش و چگونگی ارائه خدمات به مسافران نوروزی از بندر آفتاب بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۵    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشستی صمیمانه با فعالان اقتصادی و پیشکسوتان جزیره کیش دیدار وگفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۵    
عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۸:۵۵    
اجلاس ادواری شورای نمایندگان دائم همکاری اقتصادی عضو اکو شامگاه چهارشنبه در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۰    
مشاور مدیرعامل و سرپرست اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان منطقه آزاد انزلی از راه اندازی سامانه های ارتباطی جدید شهروندان در این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۰    
رییس جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی ناراندا مودی نخست وزیر جمهوری هندوستان، صبح پنج شنبه با بدرقه رسمی معاون اول رییس جمهور و مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب اسلامی، عازم این کشور شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۵    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به اینکه سفر دکتر روحانی به هند باهدف عملیاتی کردن توافقنامه چابهار صورت می گیرد گفت: طبق این تفاهم نامه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۵    
دبیر اجرایی چهارمین دوره مسابقات قرآن، اذان و نهج البلاغه منطقه آزاد ارس، گفت: 470 نفر در این دوره از مسابقات ثبت نام کرده اند که به مدت دو روز با همدیگر به رقابت می پردازند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۵    
طرح کسب و کار شرکت آرمان تایماز ارس؛ یکی از شرکت های دانش بنیان منطقه آزاد ارس با عنوان کشت کالا بازار آنلاین کشاورزی ایران در مرحله اول داوری آثار ارسال شده برای دومین جشنواره ملی نوآوری و کسب و کار ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۵    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: ارس، صنعتی ترین منطقه آزاد ایران است و ما آماده ایم که بستر مناسب برای حضور سرمایه گذاران روسی در این منطقه را فراهم کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۵    
هیاتی قطری در بازدید از بیمارستان کیش برای سرمایه گذاری در زمینه ساخت یک مرکز درمانی پیشرفته اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۵    
نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات اردیبهشت 97 به میزبانی کیش برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۱    
سومین دوره مسابقات عملیاتی آتش نشانان بنادر و دریانوردی و صنایع غرب بندرعباس با حضور 14 تیم برگزار و تیم های بنادر شهید رجایی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۱    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به جابجایی 16 هزار مسافر از طریق فرودگاه این منطقه در 9 ماه گذشته از فعالیت آن گفت: فعالیت رسمی ترمینال بزرگ فرودگاه ماکو در دهه فجر سال جاری رسما آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۲    
منطقه آزاد ماکو یکی از مناطق آزاد هفت گانه ایران است که در راستای اهداف اقتصادی این کشور، ایجاد آن در 24 مردادماه سال 1389 تصویب شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۷    
مجتمع های پتروشیمی کشور تا پایان دی ماه امسال بیش از 18 میلیون و 588 هزارتن محصول به ارزش 9 میلیارد و 690 میلیون دلار صادر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۲    
با هدف آماده سازی امکانات ورزشی کیش برای میزبانی در مسابقات بین المللی، رییس و اعضای شورای ورزش کیش از عملیات بازسازی مجموعه المپیک دیدن کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۲    
وجود مرجان ها در دریای عمان (سواحل مکران) محدوده آب های ساحلی چابهار با قابلیت های زیست محیطی بالا، مزیت های زیادی در زمینه توسعه گردشگری دریایی در این منطقه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۲    
در نخستین نشست از سلسله همایش های کیش پژوهی از نویسنده کتاب دو سال با بومیان جزیره کیش تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۷    
پایگاه خبری هندو بیزینس لاین نوشت هند در نظر دارد با توسعه بندر چابهار، ایران را به هاب منطقه تبدیل کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۷    
به مناسبت یوم الله دهه فجر کلنگ آغاز ساخت دو مجتمع بزرگ آموزشی با مجموع مساحت بیش از 69 هزار متر مربع و با زیربنای بیش از 18 هزار متر مربع در دو منطقه شهرک صدف و شهرک نوبنیاد جزیره کیش بر زمین زده شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۷    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف تسریع و تسهیل امور برای فعالیت سرمایه گذاران از پروژه های مختلف دیدن می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۲    
مدیر حمل و نقل عمومی و پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم از سیاست نوسازی حوزه گردشگری در این جزیره با بکارگیری اتوبوس های VIP اسکانیا (دُرسا) توسط بخش خصوصی تحت حمایت این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از رشد 266 درصدی شمار بازدیدکنندگان از اماکن تاریخی و 118 درصدی از اسکله های تفریحی قشم طی پنج روز آخر دهه مبارک فجر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۸    
مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دومین دوره مسابقات قایق های چوبی هوری و معرفی برگزیدگان هوری ران این منطقه با هدای مدال و هدایا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۸    
مدیرعامل فرودگاه بین المللی قشم گفت: طی شش روز پایانی دهه مبارک فجر (17 تا 22 بهمن) تعداد 19 هزار و 138 مسافر از طریق چند فرودگاه داخلی و یک فرودگاه خارجی (دبی) در این جزیره تردد کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۳    
مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: از ثبت ژئوپارک تریل رانیگ قشم در موسسه جهانی تریل رانینگ ITRA با امتیاز ورودی مسابقه اولترا تریل مون بلان UTMB پیش از برگزاری دومین دوره ماراتُن ژئوپارک در این جزیره ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۳    
مدیر امور بنادر سازمان منطقه آزاد قشم از ورود 120 هزار و 761 مسافر به جزیره قشم طی پنج روز آخر دهه مبارک فجر (18 تا 22 بهمن) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۸    
مدیر کل ورزش و جوانان منطقه آزاد قشم گفت: دومین دوره مسابقات ماراتُن بین المللی در جزیره قشم با حضور 348 ورزشکار این رشته از ایران و کشورهای آلمان، انگلستان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۳    
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در مراسم تودیع و معارفه، اولویت اصلی منطقه آزاد ارس را رسیدن به مدارج بالای توسعه ای دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۳    
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از استقرار چهار دستگاه کانکس ویژه تفکیک زباله در سطح شهر قشم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۳    
مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد ارس، در مراسم تودیع و معارفه رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ارس، اولویت کاری 4 سال گذشته ارس را توسعه زیرساخت های این منطقه عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۳    
آیین تودیع و معارفه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۳    
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۳    
امام جمعه منطقه آزاد ارس در مراسم تودیع و معارفه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، تصریح کرد: توسعه ارس با وحدت و همدلی محقق می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۸    
در سومین جشن گلریزان نسیم و امید منطقه آزاد انزلیکمک 147 میلیون تومانی خیرین جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد و حمایت از خانواده های آنان
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۸    
استاندار آذربایجان شرقی در مراسم تودیع و معارفه رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، گفت: روسیه اولین بازار هدف برای صادرات منطقه آزاد ارس است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۸    
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی ایران در مراسم تودیع و معارفه رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۳    
مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس امروز (سه شنبه) در مرکز همایش های این سازمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۳    
معاونت امور شهری شرکت عمران، آب و خدمات سازمان منطقه آزاد کیش گزارش عملکرد نه ماهه نخست مدیریت حمل و نقل عمومی را در سال جاری اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۳    
در راستای انتقال تکنولوژی، حفظ محیط زیست،کاهش مصرف سوخت و ایجاد هوای پاک در سطح کشور خط تولید موتورهای برقی در شهرک صنعتی شماره 2 منطقه آزاد انزلی از سوی شرکت مروارید ساز خزر آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۳    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: مجوزهای لازم از سازمان منابع طبیعی برای هزار و 800 هکتار اراضی برای منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان اخذ شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۸    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی زاگرس از آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی اسلام آبادغرب تا قبل از پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۳    
فرماندار ویژه جهرم گفت: 60 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر شهری و روستایی در سفر وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی برای شهرستان جهرم مصوب شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...