پنجشنبه ۲۱ فروردینساعت ۱۴:۳۵Apr 2020 9

گام خبر (gamkhabar.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گام خبر کانون مداحان آستان قدس رضوی استان بوشهر و شورای هیئات مذهبی شهرستان بوشهر در پیامی مشترک درگذشت مداح اهل بیت حسن توزی را تسلیت گفتند. ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از کمک پنج میلیارد تومانی صنایع پتروشیمی برای مقابله با کرونا در استان بوشهر خبر داده است ولی ادعای نفتی ها کمک بیش از 30 میلیارد تومانی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: سه نفر به لیست مبتلایان به کووید 19 در استان بوشهر اضافه شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: حسن توزی شاعر، مداح سنتی و پیشکسوت بندر گناوه و استان بوشهر بر اثر سکته قلبی درگذشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مشاور مدیرکل آموزش وپرورش استان بوشهر در امور جوانان: به گزارش گام خبر علی اکبرپور با بیان اینکه حدود 14هزار و 400 نیروی فرهنگی در استان بوشهر مشغول به خدمت هستند اظهار داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۶    
هیات اندیشه ورز سازمان بسیج فرهنگیان سپاه استان بوشهر: به گزارش گام خبر هیات اندیشه ورز سازمان بسیج فرهنگیان سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در نامه ای به ریاست شورای عالی انقلاب فرهنگی جمهوری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر: به گزارش گام خبر مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
گام خبر: رییس اتاق بازرگانی ایران و چین معتقد است در شرایط فعلی، دولت باید با ارزیابی دقیق از میزان آسیب وارد شده به بخش های مختلف، از اقشاری که بیشترین آسیب را دیدند، حمایتی هدفمند داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: محققان دانشگاهی در ترکیه توسعه یک واکسن برای ویروس کووید 19 را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: تمدید 3 ماهه روادید و پروانه اقامت اتباع خارجی به دلیل کرونارییس پلیس اداره مهاجرت و گذرنامه ناجا گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا از یکم اسفند ماه سال 98 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۳۸ سایت دیگر  
گام خبر: قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر وخامت شیوع ویروس کرونا و جنگ قیمت میان عربستان سعودی و روسیه، به شدت کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: استاندار بوشهر گفت: در استان بوشهر استقبال خوبی از طرح فاصله گذاری اجتماعی شده به طوری که میزان مصرف سوخت در استان 45 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی در جامعه به ویژه نانوایی ها، بانک ها و ادارات ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: امحای پسماندهای عفونی مراکز درمانی استان بوشهر نظارت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: مدیر کل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: مهمترین برنامه سازمان در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا، ارائه خدمات غیرحضوری، نسخه نویسی الکترونیک و حذف دفترچه بیمه است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا و در راستای رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامت مردم در مقابل ویروس کرونا، پارک ها و سواحل استان بوشهر از امروز تا 20 فروردین ماه تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر گفت: کنترل بهتر شیوع ویروس کرونا با استفاده از ظرفیت های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر امکان پذیر است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
گام خبر: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: آزمایشگاه تشخیص ویروس کرونا در بوشهر ابتلای 8 مورد جدید به ویروس کووید 19 را تائید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: سه مورد حریق در پارک ملی دریایی نایبند و منطقه شکارممنوع کوه مند مهار شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
گام خبر: یکی از مقامات ارشد وزارت دارایی آلمان به دلیل نگرانی از تبعات شیوع ویروس کرونا در این کشور خودکشی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
گام خبر: معاون سیاسی سپاه گفت: اگر آمریکایی ها فراتر از عملیات روانی بخواهند اقدامی را در عراق انجام دهند یک شکست راهبردی بزرگتر از گذشته را در کارنامه خود ثبت خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
گام خبر: قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی با وجود اقدامات محرک مالی بانک های مرکزی، تحت تاثیر اقدام سرمایه گذاران برای تهیه نقدینگی و جبران ضررشان در بازار های سهام، کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: منابع دولت انگلیس بر این باورند که چین اطلاعات دروغ درباره کرونا ویروس منتشر کرده است. این منابع می گویند تعداد مبتلایان در چین چهل برابر رقم اعلام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۵۹ سایت دیگر  
گام خبر: معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه برخی از استان ها از پیک بیماری کرونا خارج شده اند، گفت: هرچند روند بیماری کرونا در اغلب استان ها روبه افزایش است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: همه افراد را باید آلوده به ویروس کرونا تصور کنیم، مگر اینکه خلاف آن ثابت شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
گام خبر: پروفسور جکی یینگ به همراه تیم خود در آزمایشگاه نانوزیستی در A*STAR کیت تستی ابداع کردند که می تواند در مدت 5 دقیقه ویروس کرونا را شناسایی کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: البته این فقط بخش قلیلی از مردم هستند که نسبت به قرنطینه بی توجه اند. درصد زیادی از مردم در خانه نشستند و برخلاف برخی گزارش های اغراق آمیز صداوسیما، مردم همکاری خوبی داشتند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از جریمه 500 هزار تومانی بیش از 5000 راننده متخلف به دلیل عدم رعایت طرح فاصله گذاری فیزیکی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۴۳ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده کارگران در شورای عالی کار احتمال تعیین دستمزد کارگران در هفته جاری را بعید دانست و گفت: به دلیل عدم تعیین دستمزد، بسیاری از کارگران نگران بستن قرارداد های خود در سال جدید هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
گام خبر: رییس قوه قضاییه گفت: لازم است همکاری کادر درمانی وزارت بهداشت با سازمان زندان ها در ایجادسلامت و مصون سازی محیط زندان و اطمینان بخشی به خانواده های زندانیان تداوم یابد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، فوتی و همچنین بهبودیافتگان بیماری کرونا را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: یکی از مهمترین مسایلی که در مورد بیماران مبتلا به کرونا باید در نظر گرفت طریقه مواجهه و تعامل با آنهاست. در این اینفوگرافی به برخی باید ها و نباید ها در این زمینه اشاره کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
گام خبر: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در معاملات امروز (دوشنبه) با کاهش 50 هزار تومانی قیمت نسبت به دیروز به بهای 6 میلیون و 250 هزار تومان ارزش گذاری شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: یک کارشناس آزمایشگاه مرکز بهداشت اصفهان توصیه هایی به خانواده های بیماران غیربستری در بیمارستان ها ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: شیوع ویروس کرونا علاوه بر اقتصاد دنیا، روی اقتصادو مشاغل کشور ما نیز تاثیر مستقیم داشته است که 7 پیامد کلی آن مشخص شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گام خبر: وزارت بهداشت اسپانیا اعلام کرد، تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 85 هزار و 195 تن افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گام خبر: شرکت در مراسم ختم در بوشهر همه اعضای یک خانواده را به کرونا مبتلا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گام خبر حجت الاسلام موسی احمدی منتخب مردم شهرستانهای دیر کنگان جم وعسلویه در مجلس یازدهم در پیامی از جافشانی کادر درمانی، پزشکان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گام خبر حجت الاسلام حسن مصلح امام جمعه برازجان در پیامی با تبریک اعیاد شعبانیه و مناسبتهای مبارک به عموم همشهریان عزیز بویژه پاسداران، جانبازان و ایثارگران ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کمیته اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا، جزئیات طرح جدید اعمال محدودیت ها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه اصناف و بازاریان استان بوشهر به صورت خودجوش برای مقابله با ویروس کرونا بازار را تعطیل کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: سازمان اوقاف اسلامی قدس اعلام کرد، درهای مسجد الاقصی از بامداد امروز (دوشنبه) تا اطلاع ثانوی به روی نمازگزاران بسته خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: هفته های گذشته به خوبی دو شکست ترامپ در سیاست خارجی را نمایان تر کرد: اول اینکه دولت ترامپ در حفظ اعتماد، حسن نیت، که برای روابط پایدار و پیوسته با دیگر دولت ها بسیار ضروری است بد عمل می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از شهادت 2 نفر از پرسنل بیمارستان های قم به عنوان شهید مدافع سلامت خبر داد و گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان حدود 40 پزشک قمی مبتلابه این ویروس شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
گام خبر: نخست وزیر انگلیس روز یکشنبه در کنفرانس خبری روزانه تشریح سیاست های دولت برای مقابله با کرونا، اولتیماتوم داد که اگر مردم توصیه های بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت نکنند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶    
گام خبر: دانشگاه جان هاپکینز اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از مرز 335 هزار نفر گذشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: ساحل دبی خالی از افراد بعد از قرنطینه به دلیل کرونا
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
گام خبر: سرپرست جمعیت هلال احمر با اشاره به طرح غربالگری مسافران نوروزی گفت: از 19 استان در روزهای گذشته بیش از 8.5 میلیون نفر با بیش از 2 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
گام خبر: جکی چان ستاره چینی سینما با انتشار پیامی ویدئویی در راستای مبارزه با ویروس کرونا گفت: قوی باش چین! قوی باش ایران!
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: براساس گزارش مرکز آمار ایران، استان کرمانشاه با نرخ بیکاری 18.4 درصدی، بیشترین بیکاری را در استان های کشور دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: با مثبت شدن نتایج آزمایش کرونای وزیر مشاور در امور محیط زیست فرانسه، تعداد مقام ها و نمایندگان پارلمان این کشور که به ویروس کووید-19 گرفتار شده اند، به 20 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس مجلس در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی تهران گفت: برخی رسانه های خارجی به خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب ایران در مقابله با کرونا اذعان کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
گام خبر: رییس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی با انتقاد از عدم پرداخت عیدی و پاداش پایان سال برخی از کارگران گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۴۰ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده قرارگاه پدافند زیستی ارتش به فرمانده نیروی زمینی ارتش اعلام کرد که متعاقب فرمان ستاد کل وروهای مسلح ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: گروه های بسیجی شهرستان دیر شبانه روزی در پاکسازی و گندزدایی، ضدعفونی محیط های عمومی، کنترل ورودی های شهرها، راه اندازی کارگاه های تولید ماسک و توزیع مواد ضدعفونی در حال تلاش هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: کم بودن تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان بوشهر نسبت به سایر استان ها دارای ریشه های تاریخی و زمینه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کنگان گفت: بالگرد هلال احمر برای نجات 20 نفر از حادثه دیدگان کوهستان کنگان اعزام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل راهداری استان بوشهر از ریزش کوه در نقاط مختلف راه های استان بوشهر خصوصا محور جم - سیراف خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر از مفقود شدن یک نفر در استان بوشهر بر اثر سیل خبر داد و گفت: مسیرهای ارتباطی استان بوشهر بازگشایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با تاکید بر تلاش همه جانبه برای توسعه تولید، گفت: همت فرزندان این مرز و بوم در تحقق جهش تولید کشور را از بیگانگان بی نیاز می کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: تشدید کرونا در ایتالیا، موجب افزایش طول مدت قرنطینه در این کشور شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده مردم اهواز در مجلس ششم، به دلیل ابتلا به کرونا ویروس، درگذشت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
گام خبر: یک مرد چینی که از سال 1990 حافظه خود را بر اثر تصادف از دست داده بود بعد از مشاهده گزارشی در مورد کرونا حافظه اش را بازیافته و برای یافتن خانواده از پلیس درخواست کمک کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: اپیدمیولوژیست و عضو ستاد مدیریت کرونا گفت: با بی توجهی عده زیادی از مردم به توصیه های پزشکان و مسوولان، موج بعدی اپیدمی کرونا رخ خواهد داد که به معنی افزایش موارد ابتلا ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کووید-19 در سراسر جهان همچنان ادامه داشته و کروناویروس جدید هم اکنون در 176 کشور و منطقه جهان شیوع یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: دانشمندان روسیه ای در تحقیقات جدید خود توانستند اولین ژنوم ویروس کرونا را رمزگشایی کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
گام خبر: درحالی که قیمت گوشت شقه گوسفندی در برخی نقاط تهران تا 160 هزار تومان افزایش یافته بود اما اکنون کاهش یافته و حدود 100 تا 110 هزار تومان در تهران به فروش می رسد هر چند که هنوز در مقایسه با ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
گام خبر: بررسی قیمت ها دربازار خودرو نشان می دهد که نسبت به هفته گذشته، در اکثر محصولات پرتیراژ گروه خودروسازی ایران خودرو کاهش یک میلیون تومانی رخ داده ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: منتخب مردم دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: گروه های جهادی دشتستان با جانفشانی در حال مقابله با کرونا و به دنبال رفع نیازهای مردم هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
گام خبر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف هفت هزار و 520 لیتر الکل احتکار شده در شهرستان های بوشهر و کنگان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: 17 میلیارد ریال سرانه بهداشتی به کلیه مدارس روستایی و شهری استان بوشهر اختصاص یافت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری سه نفر اعضای باند تولید و توزیع محلول ضدعفونی دست در سطح شهرستان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: جمعه گناوه گفت: امسال هیچ گونه پذیرایی و خدمات دهی به مسافران نوروزی نداریم و امیدواریم هموطنان نیز بجد از سفر به شهرستان گناوه خودداری کنند و جان عزیزان خود را به خطر نیندازند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: قایق های صیادی پس از سپری کردن روز های بی بنزینی و ماندن در ساحل، حالا چند روزی است دوباره راهی دریا شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷    
گام خبر: هواشناسی استان بوشهر با اشاره به فعالیت سامانه بارشی تا دوشنبه، درباره آبگرفتگی معابر و تلاطم دریا هشدار داده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: چهار نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده ورود سامانه بارشی به استان و تداوم فعالیت آن تا اوایل روز دوشنبه آینده می باشد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: پذیرش مسافر در ایام تعطیلات نوروز در مدارس استان بوشهر ممنوع است و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان برخورد قانونی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: ویروس کرونا فرصتی بود تا دوباره نسل سوم و چهارم خودش را اثبات کند، دهه هشتادی ها بار دیگر ثابت کردند که شجاع و نترس هستند و توان مقابله با تهدیدات دشمن را دارند و می توانند خط مقدم را حفظ ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: مراجعات مردم استان بوشهر برای اهدای خون کاهش یافته و نیاز است که خون مورد نیاز افراد نیازمند به فرآورده های خونی تامین شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: بخشدار ویژه خارگ گفت: با پیگیری های صورت گرفته، همه مطالبات کارگران در جزیره خارگ پرداخت شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: مسابقه بزرگ قرآن، نهج البلاغه و رسانه در بوشهر برگزار می شود
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
گام خبر: تصویربرداری سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم در شیرگاه مازندران به پایان رسیده و تاکنون بیش از 90 درصد از این سریال تصویر برداری شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
گام خبر: عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برخی از نمایندگان پیشنهاد کردند با تعطیل کردن جمعه و شنبه در کل کشور، ارتباط ایران را یک روز با دنیا افزایش دهند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
گام خبر: پلیس فتا از دستگیری فردی که با عنوان جعلی پرستار اقدام به انتشار نماهنگی درباره بیماران کرونایی کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
گام خبر: افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کووید-19 در سراسر جهان همچنان ادامه داشته و کروناویروس جدید هم اکنون در 176 کشور و منطقه جهان شیوع یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
گام خبر: سازمان بهداشت جهانی تایید کرده است که آزمایش نخستین واکسن علیه ویروس کووید 19 آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس پلیس راه راهور ناجا از کاهش 50 درصدی آمار تردد ها نسبت به سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۷۸ سایت دیگر  
گام خبر: کاهش 850 تومانی نرخ فروش دلار در صرافی بانک ها صرافی های بانک ها از صبح امروز،`بیست و نهم اسفندماه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
گام خبر: معاون اول رییس جمهور گفت: باید از آثار نهضت بزرگ ملی شدن صنعت نفت بر اقتصاد ملی و پیشبرد مردم سالاری و اثبات حقانیت ایران در مجامع بین المللی همچنان آموخت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی طالبان در اظهاراتی از آمادگی این گروه برای مبارزه با ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از کاهش میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به 68 میلیون لیتر هم زمان با شیوع ویروس کرونا و کاهش ترددهای درون و برون شهری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
گام خبر: یک روان شناس، با اشاره به شیوع بیماری کرونا، گفت: این شرایط خاص اقتضا می کند سبک زندگی و برنامه خاصی داشته باشیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، روز چهارشنبه گفت، دولت این کشور 18 میلیارد و 600 میلیون دلار به عنوان کمک مستقیم به خانواده ها و کسب و کارهایی که در نتیجه شیوع کرونا متضرر شده اند اختصاص ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
گام خبر: علی خدایی، نماینده کارگران در شورای عالی کار: در جلسه دیشب شورای عالی کار در مورد افزایش میزان حقوق کارگران در سال آینده به توافق نرسیدیم و ادامه جلسه به امروز موکول شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
گام خبر: حقوق اسفند بازنشستگان کشور کامل پرداخت شدبا اتمام عملیات معمول بانکی و ساتنا برای استان های کشور ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
گام خبر: سرپرست جمعیت هلال احمر در قالب 14 نکته کلیدی، مدیریت بیماری کرونا را تشریح و به ابعاد کنترل این ویروس در سطح مدیریتی اشاره کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
گام خبر: فرماندار تنگستان گفت: 70 هزار ماسک در کارگاه های خیاطی شهرستان تنگستان تولید می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
گام خبر: بازار شب عید امسال با شیوع گسترده ویروس کرونا رنگ و بوی تازه ای گرفته است و بازار خودرو در حالی به روز های پایانی سال 98 نزدیک می شود که به گفته اتحادیه نمایشگاه داران تعداد معاملات خودرو به ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
برگزاری جشنواره بهاره مجازی؛ به گزارش گام خبر معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: به منظوررعایت نکات پیشگیری ازشیوع ویروس ...
مشاهده نتایج بیشتر...