دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۰:۵۰Sep 2017 25

گرمه (garmeh.ir)

  ۲ ساعت پیش    
جنگ عراق با ایران که در ایران با نام های دفاع مقدس ، جنگ تحمیلی ، و جنگ هشت ساله ، و نزد اعراب با نام های قادسیه صدام و جنگ اول خلیج (به عربی: قادسیّة صدّام، حرب الخلیج الأولی) شناخته می شود ...
  ۵ ساعت پیش    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه گفت: نخستین سوگواره عکس و فیلم کوتاه ویژه ماه محرم در شهرستان برگزارمی شود.
  ۶ ساعت پیش    
روز گذشته بمناسبت هفته دفاع مقدس مجموعه آثار عکس جنگ4 در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی این شهرستان گشایش یافت .
  ۶ ساعت پیش    
در اولین روز از هفته دفاع مقدس اردو یک روزه فعالان قرآنی انجمن قرآن و نهج البلاغه گرمه در پارک شقایق این شهر برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۲    
به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، رژه موتوری وخودرویی در شهرستان گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۲    
رئیس اداره محیط زیست شهرستان گرمه از تحویل 2 قطعه بوتیمار و یک بهله سارگپه توسط شهروندان گرمه ای خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۲:۳۳    
سومین جشنواره تئاتر کوتاه (جوان ) و دوازدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی شب گذشته در بجنورد به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۳    
امام جمعه موقت گرمه با تفسیر امر به معروف به یک نوع خیرخواهی گفت: عنصر اصلی نهضت امام حسین(ع) امر به معروف و نهی از منکر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۳:۱۵    
عمری است که با نوای حزینش کاروانی از دلها را زیر مهتاب یقین می برد تا عمق کوچه باغ ارادت، پای صحبت پیر غلامی نشسته ایم که 65 سال است در فراز و نشیب اضطراب کلمات و امواج بی شکیب اصواتش همه را نه به ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۵    
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان گرمه در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۰    
معاون فرماندار گرمه در جلسه شورای مشورتی ایثارگران شهرستان گرمه گفت: در طول هشت سال دفاع مقدس وحدت و همدلی میان رزمندگان زبانزد بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۰    
بمناسبت روز شعر و ادب فارسی عنوان شد: اهمیت استاد شهریار در شعر فارسی و ترکی دو مقوله جداگانه است، کسانی که زبان ترکی را خوب بلد هستند متوجه می شوند که شعرهای فارسی و ترکی وی قابل قیاس نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۳:۴۰    
همایش موتور سواران ایمن و موتور سالم با رویکرد فرهنگ سازی موتور سوارانی قانونمند در شهرستان گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۱:۴۰    
نمایش "کمکم کن" روز گذشته در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) گرمه به روی صحنه رفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۰:۴۰    
این جلسه به منظور ارائه خدمات رفاهی و همکاری و هماهنگی با مدارس در آماده سازی برای بازگشایی مدارس "طرح استقبال از مهر" در گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۲:۴۰    
در دومین دوره مسابقات قویترین مردان قهرمانی خراسان شمالی به میزبانی شهرستان گرمه، عنوان قویترین مرد استان بنام یک جوان بجنوردی ثبت شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۱    
امام جمعه گرمه با بیان عدم پایبندی طرف مقابل به روح و جسم برجام گفت: آمریکا هم از متن برجام و هم از روح این توافق، سرپیچی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۲    
معاون فرماندار گرمه در جلسه شورای ترافیک شهرستان بیان داشت: بایستی تمهیدات لازم برای تسهیل در امر بازگشائی مدارس توسط کلیه اعضای شورای ترافیک شهرستان صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۱:۰۷    
سینما اندیشه شهرستان گرمه به علت استقبال کم مردم از فیلم های روی پرده، روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد و نرفتن شهروندان گرمه ای به سینما موجب شده تا سایه رکود بر آن حاکم شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۸    
فرماندار گرمه در کمیته برنامه ریزی شهرستان بیان داشت: دستگاههای اجرایی می بایست تلاش خود را در جهت رشد و توسعه شهرستان گرمه بیشتر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۸    
فرماندار گرمه در جلسه هماهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان گفت: دستگاه های خدمات رسان و اورژانسی می بایست در چند روز باقیمانده از تابستان آمادگی لازم را داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۳:۰۹    
در یک صعود موفقیت آمیز، جمعی از کوهنوردان باشگاه جلال الدین گرمه قله 4 هزار و 811 متری سبلان در استان اردبیل را فتح کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۳:۰۹    
معاون هنری اداره کل ارشاد اسلامی در نشست هم اندیشی فعالان گروه های تعزیه شهرهای درق، ایور و گرمه گفت: اصالت هنر تعزیه در گرمه موجب ثبت آن به عنوان میراث معنوی شهرستان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۲:۰۹    
جشنواره فرهنگی ورزشی بازیهای بومی محلی روستایی به میزبانی شهر گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۹    
نمایشگاه ترکیبی تابلوهای حجمی رئال با نام "چهره های طبیعت" در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی گرمه گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۲:۳۹    
دومین جلسه شورای اسلامی شهر گرمه با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از منتخبین اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۱:۳۹    
فرماندار گرمه در جلسه شورای آموزش پرورش شهرستان گفت: وظیفه اصلی شورای آموزش پرورش تصمیم سازی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۱:۳۹    
آیین تکریم رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمه برگزار و رئیس جدید معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۹    
همزمان با عید سعید غدیر خم، عید امامت و ولایت واقعه بزرگ و تاریخی غدیر خم در شهرستان گرمه بازسازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۱:۴۰    
رئیس هیئت تیراندازی با کمان شهرستان گرمه گفت: مسابقات تیر و کمان قهرمانی شمال شرق کشور گرامیداشت دهه ولایت با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۰۰:۱۰    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه از برگزاری مسابقه عکس عاشورایی در ایام سوگواری ماه محرم به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۰    
نمایش بازسازی واقعه غدیر درایام دهه امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر برای دومین سال در شهرستان گرمه برگزار می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۰    
فیلم سینمایی ساعت 5 عصر با موضوع کمدی اجتماعی به کارگردانی مهران مدیری بزودی در سینما اندیشه گرمه اکران خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۲:۰۵    
معاون فرماندار گرمه در جلسه مشترک بازسازی واقعه غدیر خم و هماهنگی هفته دفاع مقدس ضمن تاکید بر پاسداشت هفته دفاع ابراز داشت: با توجه به گستردگی مراسم بازسازی واقعه بزرگ غدیرخم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۱:۳۵    
یکی از فروشندگان لوازم التحریر گرمه ای بیان داشت: در اکثر فروشگاههای لوازم التحریر گرمه تقریبا میتوان گفت بدلیل گران بودن کالای ایرانی نسبت به نمونه های خارجی، و استقبال ضعیف مردم، جنس ایرانی نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۵    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گرمه گفت: سومین خانه هلال در روستای چشمه خان از توابع گرمه در هفته ولایت راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۱:۳۶    
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت یک دوره مسابقات کشتی در تاریخ 12 شهریور 96 در سالن تختی شهرستان گرمه برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۰:۳۶    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گرمه از اهدای تجهیزات اداری و آموزشی به ارزش 74 میلیون ریال از سوی خیّرین گرمه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۶    
جانشین فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان گرمه در نشست خبری گفت: امسال در سطح استان خراسان شمالی، نمایش بازسازی واقعه بزرگ غدیر خم فقط در شهرستان گرمه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۱:۳۷    
سیده فائزه حسینی نویسنده نوجوان گرمه ای در جشنواره ادبیات داستانی خراسان شمالی به میزبانی اسفراین مورد تقدیر هیات داوران قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۱:۰۷    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه از راهیابی نمایش "کمکم کم" اثر هنرمندان این شهرستان به دوازدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۷    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرمه گفت: در بینش تشیع، ولی فقیه جانشین امام است، سامان یافتن جامعه بستگی کامل به روابط محکم و حسنه بین مردم و ولی فقیه دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۲:۰۷    
بهورز یک انسان است، یک انسان زجر کشیده محروم که در مناطق روستایی کارش تبلیغ و خدمات رسانی در امر بهداشت و درمان است با حقوقی اندک وکوله باری از کار وچهر ه ای خسته از صبح تا شب مشغول انجام وظیفه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمه گزارشی از فعالیت ها و عملکرد این نهاد طی 4 سال اخیر ارائه نمود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۲    
نماز عید سعید قربان در شهر گرمه به امامت حجت الاسلام تاتاری امام جمعه گرمه در مصلی، و در شهر درق به امامت حجت الاسلام محمدی امام جمعه درق در گلزار شهدای این شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۰۲:۳۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمه، در پیامی عید سعید قربان را به مردم این شهرستان تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۰۰:۰۲    
امام جمعه گرمه در گفتگوی ویژه و صمیمی با خبرنگار پایگاه خبری بمناسبت عید سعید قربان گفت: عید سعید قربان آزمون الهی در دستگیری از نیازمندان و یکی از اعیاد بزرگ امت اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۲۳:۰۲    
عصر امروز همزمان با سراسر کشور دعای پرفیض و معنوی عرفه همصدا با نوای یارب یارب مردم مومن و انقلابی شهرستان گرمه در آسمان طنین انداز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۲۱:۳۲    
بانوان امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر گرمه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت به قله هزار و 800متری ایور از توابع این شهرستان صعود کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۰۲:۰۲    
مراسم گرامیداشت شهدای دولت، شهیدان رجایی و باهنر و روز بسیج کارمندی با حضور مردم و مسئولین شهرستان گرمه درمحل مسجد جامع این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۰۱:۰۲    
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان گرمه از کشف 62 کیلوگرم تریاک از داخل باک گازوئیل خودرو بنز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۰۰:۳۲    
امام جمعه شهرستان گرمه در مراسم یادبود شهیدان رجایی و باهنر و روز قشر بسیج کارمندی در مسجد جامع گرمه گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۲۲:۰۱    
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی خراسان شمالی گفت: نخستین کتابخانه روستایی "دشت" شهرستان گرمه با حضور استاندار خراسان شمالی و مسئولان ارشد استان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۰:۲۱    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گرمه گفت: 60 بیمار در روستای کرکی از توابع گرمه به مناسبت هفته دولت ویزیت رایگان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۲:۲۲    
اولین جلسه شورای اسلامی شهر گرمه با فرهنگیان، معتمدین، اصناف، هیئت های ورزشی و تعدادی از مردم در آغازین روزهای شروع بکار شورای پنجم در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۱:۵۲    
بمناسبت گرامیداشت هفته دولت مسابقات تنیس روی میز در رده سنی نوجوانان در سالن تختی گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۵۲    
امام جمعه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۲۲    
امام جمعه گرمه در دیدار با مدیر و پرسنل آموزش و پرورش شهرستان بمناسبت هفته دولت بیان داشت: آینده کشور وابسته به نیروهای وارسته ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۶:۲۲    
فرماندار گرمه در دیدار با مدیر و پرسنل آموزش و پرورش بمناسبت هفته دولت گفت: آموزش و پرورش می تواند در خدمت رسانی به مردم بسیار مثبت و موثر باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۲    
اختصاص بیش از 50 درصد تصادفات به موتورسیکلت نشان می دهد که این وسیله دوچرخ به ارابه مرگ در خیابان های گرمه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۵:۵۲    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمه بمناسبت هفته دولت گزارشی از عملکرد و فعالیت این نهاد ارایه نمود و افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۳:۵۲    
فرماندار گرمه در دیدار با خانواده شهدا در پنجمین روز از هفته دولت گفت: هدف از دیدار با خانواده شهدا، کسب فیض است و به یاری خدا راه شهیدان را ادامه می دهیم .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۲    
فرماندار گرمه در دیدار با خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی شهرستان بمناسبت هفته دولت بیان داشت: خدمت به محرومین عبادت بزرگی است که خیلی به آن سفارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۳:۵۲    
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرمه از برگزاری کارگاه آموزشی آسیب شناسی روابط در خانواده ویژه بانوان گرمه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۲:۵۲    
استاندار خراسان شمالی در آیین رسمی بهره برداری هم زمان 34 طرح عمرانی و خدماتی در گرمه گفت: اجرای پروژه در شهرستان گرمه ، با 20 درصد افزایش به 176 فقره رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۰:۲۳    
مدرس و مشاور ازدواج و امور خانواده مدعو از مشهدمقدس در کارگاه سبک زندگی اسلامی و همسرداری ویژه جمع بانوان شهرستان گرمه گفت: سبک زندگی اسلامی پایه های زندگی زناشویی را تقویت می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۷:۲۳    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گرمه از برگزاری مراسم تجلیل وتکریم از 20 زوج جوان نجاتگر و امدادگر این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۶:۵۳    
مدرس آموزش و پرورش و سبک زندگی اسلامی در کارگاه ترویج ازدواج آسان و آگاهانه در جمع زوج های جوان گرمه گفت: ازدواج یکی از اساسی ترین انتخاب های هر انسان است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۳:۵۳    
استاندار خراسان شمالی صبح امروز مورخ 5 شهریور 96 با هیئت همراه به شهرستان گرمه سفر نمود و بعد از بازدید از چند طرح بصورت متمرکز 34 پروژه را در این شهرستان افتتاح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۳    
رئیس اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرمه بمناسبت هفته دولت گزارشی از فعالیتها و عملکرد چهار ساله دولت در حوزه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرمه ارائه نمود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۴:۵۳    
مدیر آب و فاضلاب شهرستان گرمه بمناسبت هفته دولت گزارشی از فعالیتهای شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان شمالی در شهرستان گرمه را ارائه نمود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۱:۵۳    
بمناسبت هفته دولت یک دوره مسابقات کشتی با چوخه در پارک بزرگ شقایق شهر گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۰:۵۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه از برگزاری کارگاه آموزشی تفسیر و تدبر در قرآن کریم در گرمه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۹:۵۳    
فرماندار شهرستان گرمه در نماز جمعه این هفته و دومین روز از هفته دولت، گزارشی از عملکرد چهارساله دولت تدبیر و امید را برای نماز گزاران تشریح کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه از برگزاری کلاس تفسیر و تدبر قرآن کریم در محل بیت الزهرا (س) شهر درق خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۳    
به مناسبت هفته دولت، فرماندار به همراه مدیران ادارات با امام جمعه شهرستان دیدارکردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۱:۲۳    
معاون فرماندار گرمه در کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی شهرستان گرمه بیان داشت: دستگاههای اجرایی باید با شناخت کامل از ناهنجاریهای موجود در حوزه خود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۰۰:۵۳    
به مناسبت گرامیداشت روز پزشک از پزشکان داوطلب هلال احمر شهرستان گرمه تقدیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۰۰:۵۳    
فرماندار گرمه در مراسم تحلیف منتخبین شوراهای اسلامی شهرستان بیان داشت: آشنایی با مشکلات و دغدغه های مردم از ویژگی های مهمی است که شهرداران و دهیاران منتخب باید داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۰۰:۵۳    
جانشین ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان گرمه از کشف و ضبط یک اسلحه شکاری و دو لاشه گوشت شکار در یکی از روستاهای این شهرستان حبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۰۳:۵۳    
مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان شمالی گفت: جای خالی روحانی دلسوز و پا به کار که کار اصلی آن ها اداره کردن و رسیدگی به امور مسجد باشد، در مساجد شهر گرمه به وضوح احساس می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۰۰:۵۳    
مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان شمالی در همایش ائمه جمعه و جماعات شهرستان گرمه بیان داشت: فعالیت های مختلف فرهنگی و اجتماعی جوانان در مساجد از عوامل مهم بازدارنده نفوذ فرهنگی دشمن در بین نسل ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۴    
فرماندار شهرستان گرمه در سومین جلسه ستاد ساماندهی جوانان که با هدف بررسی وضعیت تسهیلات ازدواج و ارائه برنامه های فرهنگی و اجتماعی به مناسبت هفته ازدواج ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۴    
یک رأس بره میش وحشی توسط یکی از دوستداران حیات وحش، به اداره محیط زیست شهرستان گرمه تحویل داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۸:۴۹    
مسجد پایگاه انسجام و یکپارچگی مسلمانان است و نماز جماعت و تشکیل صفوف به هم فشرده نمازگزاران به خوبی بیانگر هماهنگی و انسجامی است که حضور در مسجد فراهم می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۹    
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان گرمه از کشف و ضبط کالای قاچاق خارجی به ارزش 500 میلیون ریال، توسط پلیس آگاهی از یکدستگاه اتوبوس عبوری از جاده های شهرستان گرمه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۳    
ممکن است خیلی از ما قبل تر یا همین حالا در جمع دوستانه یا خانوادگی خودمان برای فرار از دویدن های فرسایشی مرسوم برای دریافت یک وام ساده چند میلیونی، گروهی را تشکیل دهیم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۲:۵۳    
کوهنوردان گرمه ای جمعه گذشته توانستند قله 5671 متری دماوند را ظرف مدت کمتر از 8 ساعت فتح کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۰:۵۳    
شهدای مدافع حرم انگار که یک اتفاق ناگهان باشند در این روزها گل کردند، محمد تقی اربابی یکی از این گل هایی است که ناگهان شکوفا شد و عطرش فراگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۳    
غلام نجاری اولین کشتی گیر گرمه ای بعد از کسب عناوین مختلف قهرمانیهای کشوری برای عضویت در تیم ملی کارگران کشور انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۳    
امام جمعه گرمه در خطبه های نماز جمعه با اشاره به فرمایشات رهبری در توصیه به مسئولین بیان داشت: مسئله معیشت مردم شوخی بردار نیست و باید در اولویت امور قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۳    
مراسم اختتامیه اوقات فراغت تابستان 96 با حضور مسئولین و شرکت کنندگان در این طرح ، در محل پارک بزرگ شقایق گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۲۳    
مراسم اختتامیه کلاس های اوقات فراغت شهرستان گرمه با حضور معاونت پرورشی اداره کل، مسئولین شهرستانی، مربیان، اولیاء و دانش آموزان شرکت کننده در این کلاسها ، در محل پارک شقایق گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۲۳    
فرمانده انتظامی گرمه از کشف زمین خواری به ارزش300 میلیون ریال و دستگیری دو متهم در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۳:۲۳    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمه در پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۲:۵۳    
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی گفت: امسال 2 کاروان سلامت با همکاری 17 داوطلب از جمعیت هلال احمر شهرستان گرمه به روستاها اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۹:۵۳    
یک دوره کارگاه اموزش و توانمند سازی عموم بسیجیان در فضای مجازی توسط مسئولین و کارشناسان توانمند سپاه حضرت جواد الائمه علیه السلام در محل سالن جلسات ناحیه گرمه با هدف آموزش و ارتقای سطح کیفی و دانش ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۳:۵۳    
معاون فرماندار گرمه در جلسه کارگروه ستاد ساماندهی گندم, آرد و نان شهرستان گرمه گفت: وضعیت بهداشتی واحدهای نانوایی باید در اولویت کار قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۳:۲۳    
مراسم یادبود شهید مدافع حرم محسن حججی به مناسبت شب زیارتی امام رضا(ع) به همت معاونت فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمه و هیأت جوانان مکتب العباس(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۲:۲۳    
همایش و کارگاه آموزشی ویژه مسئولین بسیج سازندگی و گروههای جهادی حوزه های مقاومت بسیج ناحیه گرمه با حضور بیش از 80 نفر از جهادگران بسیجی شهرستان روز گذشته برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...