شنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۹:۳۷Feb 2017 25

گرمه (garmeh.ir)

  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۰    
ارتقاء امنیت اجتماعی و روانی صرفا با حضور نهاد های امنیتی و با دخالت های فیزیکی امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۰    
عامل انتشار تصاویر و فیلم های مبتذل و مستهجن در شبکه اجتماعی تلگرام توسط پلیس فتای شهرستان گرمه شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۰    
امام جمعه گرمه گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به سردمداران کفر و دشمنانی همچون ترامپ فهماند که ملت ایران هیچ ترسی از تهدیدات آنان ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۱:۳۲    
جلسه ستاد برگزاری فیلم رشد شهرستان گرمه در محل اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۲    
کارآفرین شهرستان گرمه خراسان شمالی به همراه اعضای خانواده خود که برای اشتغالزایی فعالیت گسترده ای را انجام می دهد، اکنون قصد دارد با برندسازی محصولات ارگانیک کشاورزی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۲    
نتایج مسابقات جام دهه فجر شهرستان گرمه در رشته های مختلف ورزشی مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۰:۳۳    
شهردار گرمه از طرح اهدای 10 دستگاه دوچرخه به افراد خوش حساب در پرداخت عوارض سالانه خبر داد و افزود: تا پایان سال جاری عوارض صدور، تمدید ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۳    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرمه از اعزام 70 نفر از دانش آموزان پسر متوسطه این شهرستان به مناطق جنگی در قالب کاروان راهیان نور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۱:۰۳    
رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرمه گفت: چهارمین جشنواره سمنوی شهر درق، امسال در دو مرحله استانی و شهرستانی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۴    
مشاور سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: از جمله برنامه های این سازمان ایجاد 70 هزار شغل گردشگری تا پایان سال 95 است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۴    
در پی حضور پرشور مردم قدرشناس شهرستان گرمه در راهپیمایی 22 بهمن، فرماندار این شهرستان با صدور پیامی از خلق حماسه ای دیگر تقدیر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۱:۰۴    
همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و سقوط رژیم ستم شاهی در 22 بهمن سال 57، روز جمعه راهپیمایی باشکوه پیروزی انقلاب در روستای دشت شهرستان گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۱:۰۴    
مانور منطقه ای تیم های بهداشتی درمانی و اضطراری جمعیت هلال احمر با حضور تیم هایی از استان های خراسان شمالی، رضوی، جنوبی، گلستان و سمنان در شهرستان میامی استان سمنان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۰:۳۴    
مشاور سازمان میراث فرهنگی کشور بابیان اینکه مردمی بودن مهمترین ویژگی انقلاب اسلامی است افزود: تنها در انقلاب اسلامی می توان حضور همه اقشار مردم را مشاهده کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۴    
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از بازارچه کارآفرینی آموزشگاه حجاب شهرستان گرمه بازدید نمود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۴    
مسابقه کتابخوانی با عنوان پیام سازندگی ویژه سوادآموزان دوره انتقال شهرستان گرمه با حضور جناب آقای سعیدی معاونت آموزش متوسطه اداره کل همزمان با سراسر استان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۴    
■نوشته شده در:1395/11/23 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه، علی محمدزاده به همراه چند تن از مدیران این شهرستان از دو طرح اشتغال زایی کمیته امداد این شهرستان بازدید نمودند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۴    
■نوشته شده در:1395/11/22 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه،صبح امروز محمدزاده فرماندار به همراه چند تن از مدیران ادارات این شهرستان به دیدار یکی از خانواده های تحت پوشش بهزیستی رفت و از ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۴    
■نوشته شده در:1395/11/22 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه، در ششمین روز از دهه فجر شب گذشته مراسم پرسش و پاسخ مردم با مسئولین این شهرستان در محل مسجد جامع شهر گرمه برگزار گردید ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۴    
مدیر آموزش و پرورش گرمه از برگزاری مسابقات قرآن و معارف اسلامی فرهنگیان شهرستان گرمه، همزمان با ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در محل دارالقرآن ولایت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۴    
امام جمعه گرمه با اشاره به حضور گسترده و باشکوه مردم این شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: مردم با شرکت در این حماسه بزرگ و به یاد ماندنی، پاسخ کوبنده ای به ترامپ و سران استکبار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۴    
مردم فهیم و ولایتمدار شهر ایور همزمان با ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۴    
مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه روستای چشمه خان از توابع شهرستان گرمه ضمن حضور در راهپیمایی 22 بهمن با مشت های گره کرده مرگ بر آمریکا و مرگ بر آل سعود را فریاد زدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۴    
امروز همه و همه ازجمله دانش آموزان، دانشجویان، زن و مرد، پیر و جوان به آیین راهپیمایی 22 بهمن آمده بودند تا به دشمنان بگویند انقلابی که برای آن خون ها ریخته شد را همواره حمایت می کنند و ترسی از توطئه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۴    
راهپیمایی روز 22 بهمن در شهرستان گرمه در سه نقطه شهری و 5 نقطه روستایی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۴    
بازارچه کار و فناوری با هدف توسعه توانمندی های دانش آموزان در راستای ایجاد فرهنگ کارآفرینی و ایجاد کسب وکار در دبیرستان دخترانه حضرت فاطمه(س) شهر درق راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۴    
جشنواره غذایی و صنایع دستی به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی در روستای چشمه خان شهرستان گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۱:۰۴    
مردم شهرستان گرمه شرکت در راهپیمایی 22 بهمن را نشانه غیرت و ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان اسلام دانستند و برای حضور گسترده در این انتخابات اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۰:۳۴    
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: مجموعه سپاه و بسیج استان با گذشت 4 سال از سفر مقام معظم رهبری به اندازه 20 سال در حوزه امکانات، تجهیزات و فضاهای اداری رشد داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۴    
با حضور سردار مرتضوی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی، سایت جدید و ساختمان اداری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمه با اعتبار 1 میلیارد و 300 میلیون تومان افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۱:۰۵    
4 نفر از ورزشکاران شهرستان گرمه به نمایندگی از کوهنوردان استان خراسان شمالی در صعود سراسری به شیرکوه یزد شرکت نمودند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۳۵    
260 دانش آموز 9 روستای دهستان بالادشت به مناسبت دهه مبارک فجر از برنامه های مختلف جمعیت هلال احمر گرمه بهرمند شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۵    
علی محمدزاده با بیان اینکه حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن نقشه های دشمنان انقلاب را نقش بر آب می کند اظهار داشت: راهپیمایی 22 بهمن امسال باشکوه تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۵    
■نوشته شده در:1395/11/18 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه، علی محمدزاده فرماندار در آئین افتتاح خانه هلال روستای اصغر آباد گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۵    
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۵    
جلسه کارگاهی برای آموزش دهندگان دوره انتقال سوادآموزی شهرستان گرمه با محوریت مسابقات کتابخوانی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۵    
مراسم گرامیداشت و جشن دهه فجر در شهرستان گرمه با حضور فرماندار گرمه، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و شهرستان، مدیریت آموزش و پرورش گرمه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۱:۰۵    
همایش ترویج ازدواج سالم در راستای تشویق و ترغیب جوانان به ازدواج با شرکت دانشجویان و دانش آموزان مقطع متوسطه شهرستان گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۰:۳۵    
همزمان با شروع نخستین روز از دهه مبارک فجر، کتابخانه عمومی سلمان فارسی ایور شهرستان گرمه، میزبان نمایشگاه کتاب و روزنامه با عنوان یاوران انقلاب اسلامی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۰:۳۵    
برنامه های دهه فجر باهمکاری کارکنان وهماهنگی بابرنامه های محوری شهرستان گرمه طراحی شده است که محوری ترین برنامه جشن کتاب کودک وانقلاب درمدارس ابتدایی این شهرستان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۰۱:۰۶    
حجت الاسلام شیرمحمدیان رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرمه در یادواره شهدای دانش آموز شهر ایور از دانش آموزان خواست با رعایت اخلاق و علم آموزی به ندای شهیدان لبیک گویند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۰۰:۳۶    
همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر نمایشگاه ایران دیروز، امروز، فردا در مدرسه نمونه دولتی شهید آوینی گرمه آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۰:۰۶    
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر 38 پروژه عمرانی و خدماتی شهرستان گرمه به صورت متمرکز و با حضور استاندار خراسان شمالی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۹:۰۶    
همزمان با پنجمین رو از دهه مبارک فجر 36 پروژه عمرانی و خدماتی و 2 واحد تولیدی با حضور استاندار خراسان شمالی در شهرستان گرمه افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۲:۰۶    
غلام نجاری، کامران حسینی و بهزاد اکبری مقام های نخست مسابقات کشتی باچوخه شهرستان گرمه را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۱:۳۶    
رییس جمعیت هلال احمر گرمه گفت: 100جوان از روستای های بخش مرکزی شهرستان گرمه درق الب 20تیم امداد روستایی سازماندهی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۱:۰۶    
حجت الاسلام تاتاری با تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: حضرت زینب کبری (س) الگویی برای جهانیان و به خصوص برای زنان انقلابی است و باید درس مقاومت و استقامت را از ایشان آموخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۰۱:۳۶    
فرماندار گرمه توجه و احترام به مقام شهدا و خانواده های آنان را وظیفه ی همگانی دانست و افزود: شهدا با خون خود اقتدار و امنیت کشور را ثبت کرده و پیشرفت امروز مملکت را مدیون خون شهدا هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۰۱:۳۶    
بازارچه دانش آموزی با هدف توسعه توانمندی های دانش آموزان در راستای ایجاد فرهنگ کارآفرینی و ایجاد کسب وکار در آموزشگاه دخترانه شهید طالبی گرمه راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۰۱:۰۶    
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گرمه گفت: طرح جامع شناسه دار کردن انبارها و مراکز ذخیره سازی کالا با هدف جلوگیری از قاچاق کالا در حال اجراست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۶    
رژه موتوری و خودرویی به مناسبت آغاز دهه فجر در شهر گرمه و با حضور وسایل نقلیه نظامی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۶    
تمثال امام خمینی (ره) همزمان با آغاز جشن های دهه فجر با حضور اقشار مختلف مردم در گرمه گلباران شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۶    
■نوشته شده در:1395/11/12 به گزارش پایگاه خبری گرمه ، در اولین روز از دهه پرفروغ فجر، مسئولین و دانش آموزان گرمه ای با حضور در گلزار شهدا ضمن تجدید میثاق با شهدا یاد و خاطره این عزیزان را گرامی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۶    
فرماندار شهرستان گرمه در مراسم زنگ انقلاب گفت: امنیت امروز کشور را مدیون اندیشه و راه امام خمینی(ره) هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۱:۰۶    
■نوشته شده در:1395/11/12 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه، محمدزاده فرماندار در سومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب با بیان اینکه تأمین و بهره برداری مناسب از منابع آبی که در اختیار داریم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۱:۰۶    
فرماندار شهرستان گرمه گفت: بیش از 240 برنامه داخلی و 30 عنوان برنامه محوری در دهه فجر امسال در شهرستان گرمه اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۰:۳۶    
■نوشته شده در:1395/11/12 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه، چهارمین جلسه شورای اسلامی شهرستان گرمه با حضور علی محمدزاده فرماندار برگزار گردید ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۰:۳۶    
■نوشته شده در:1395/11/12 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه،مکرمی معاون فرماندار در جلسه کمیسیون نظارت و تنظیم بازار این شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر در سخنانی به نظارت جدی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۰:۳۶    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گرمه گفت: مأموران یگان حفاظت این اداره یک نفر از شکارچیان متخلف در این شهرستان را که اقدام به شکار کبک نموده بود، دستگیر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۱:۳۶    
روز گذشته برخورد یکدستگاه خودروی مزدا با کامیون، جان یک نفر را گرفت و 2 نفر را روانه بیمارستان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۱:۳۶    
شهردار درق گفت: با شروع فصل سرما و افزایش تعداد سگ های ولگرد در سطح این شهر 25 قلاده سگ با همکاری دامپزشکی معدوم شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۱:۰۶    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گرمه از مسدود شدن محور گرمه – میامی خبر داد و افزود: تردد در سایر محورهای شهرستان نیز به کندی و با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۰:۳۶    
شهردار درق گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجرعوارض صدور پروانه های مسکونی و تجاری با 30 و40 درصد تخفیف محاسبه خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۰:۳۷    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمه گفت: از اول بهمن سومین مرحله رزمایش کشوری با عنوان"اعتلای بسیج" همزمان با سراسر کشور در شهرستان گرمه در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۰۱:۳۷    
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمه گفت: در ایام الله دهه فجر امسال 178 برنامه توسط رده های زیرمجموعه بسیج این شهرستان اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۱:۳۷    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه برنامه های فرهنگی هنری ایام الله دهه فجر در این شهرستان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۱:۰۷    
مسابقات والیبال بانوان استان خراسان شمالی که از روز چهارشنبه به میزبانی شهرستان گرمه برگزار شده بود با قهرمانی تیم اترک آشخانه به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۰:۳۷    
ازسری برنامه های بخش کودک درروز پنج شنبه های هرهفته که قصه گویی و نقد داستان های نوشته شده اعضا می باشد دراین هفته اعضای کودک تئاتر بودوبودو بود دوست خوبی بود را اجرا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۰:۳۷    
■نوشته شده در:1395/11/09 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه، علی محمدزاده فرماندار در هشتمین جلسه کارگروه مسکن این شهرستان ضمن تسلیت شهادت جمعی از آتش نشانان در حادثه فروریختن ساختمان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۰:۳۷    
■نوشته شده در:1395/11/09 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه، مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمه گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۰:۳۷    
■نوشته شده در:1395/11/09 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه، محمدزاده فرماندار در ششمین جلسه شورای ترافیک این شهرستان ضمن بررسی مصوبات و اقدامات جلسات قبلی این شورا بر ضرورت اتخاذ تمهیدات ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۷    
فرماندار شهرستان گرمه از امکان صدور مجوز برای کسانی که می خواهند در مساحت های کمتری به ایجاد گلخانه اقدام نمایند خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۷    
شهردار ایور گفت: عوارض صدور، تفکیک و پایانکار پروانه های ساختمانی و املاک مسکونی و تجاری با 20 درصد تخفیف محاسبه خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۷    
دبیر کمیته بسیج ستاد بزرگداشت دهه فجر خراسان شمالی، افتتاح سایت مقاومت ناحیه بسیج گرمه با اعتبار 1.3 میلیارد تومان را از جمله برنامه های دهه فجر انقلاب معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۷    
بافت فرسوده شهرِ ایور از توابع شهرستان گرمه از جدی ترین معضلاتی به شمار می رود که مستعد بروز بحران ها و فجایع مصیبت بار برای این شهر 4 هزارنفری است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۷    
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمه از آغاز طرح احیای گیاه دارویی و صنعتی باریجه در باریجستان های درق و کوه خمبی شهرستان گرمه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۰۱:۰۸    
طی مراسمی از 350 دانش آموز منتخب مسابقات قرآن و معارف اسلامی در شهرستان گرمه تقدیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۲۲:۳۸    
مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان گرمه مهمترین اولویت صندوق را توسعه آبیاری نوین دانست و اقدامات یکساله این نهاد را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۸    
شهردار ایور از خرید 2 دستگاه ماشین آلات تخصصی و بکارگیری آنها در ناوگان موتوری این شهرداری خبر داد و گفت: هدف از این اقدام ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۸    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه از برگزاری مسابقه قرآن کریم ویژه کودکان و نوجوان در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۹    
ولی اربابی کماندار جوان شهرستان گرمه توانست در مسابقات تیراندازی شرق کشور به عنوان نایب قهرمانی دست یابد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۹    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان پس از ارزیابی رتبه بندی خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۹    
به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه ، نشست و هم اندیشی اعضای انجمن هنرهای تجسمی روزگذشته در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی این شهرستان برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۹    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمه برنامه های اجرایی ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۹    
نشست ماهانه روحانیون در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرمه باحضور سرپرست اداره تبلیغات اسلامی و امام جمعه شهر گرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۹    
■نوشته شده در:1395/11/03
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۹    
همایش درس پ ژوهی، جشنواره جابربن حیان وارزشیابی کیفی-توصیفی دوره ابتدایی شهرستان گرمه با حضور 100نفر از همکاران این مقطع در محل سالن ارشاد گرمه برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۹    
دومین جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان گرمه در سال 95 با حضور معاون فرماندار شهرستان و با محوریت تعیین وضعیت بی سوادان باقیمانده و اولیای بی سواد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۹    
■نوشته شده در:1395/11/03 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه، دکتر قربانی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۹    
■نوشته شده در:1395/11/03 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه،یکدوره مسابقات تنیس روی میز طرح((مدارس قهرمان))چهارشنبه بیست ونهم دیماه ازساعت 9 ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۹    
علی قربانی با بیان اینکه در بررسی های مرکز پژوهش های مجلس مشخص شد 62 درصد کل نقدینگی کشور در تهران متمرکز شده و تنها 38 درصد آن در سایر استان هاست افزود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۹    
فرماندار شهرستان گرمه با توجه به در پیش بودن دهه مبارک فجر گفت: در این ایام 35 پروژه بااعتبار 10 میلیارد و پانصد میلیون تومان افتتاح و به برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: 136 میلیارد ریال اعتبار به پروژه های آبیاری تحت فشار شهرستان گرمه اختصاص خواهد یافت که این مبلغ 36 درصد از اعتبار کل استان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۹    
بازارچه روز در روستای دشت برای تامین مایحتاج خانواده ها برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۹    
به منظور مقابله با بیابانزایی، طرح ترسیب کربن در 25 هزار هکتار از اراضی بیابانی شهرستان گرمه اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۹    
همزمان با سراسر کشور در 29 دی ماه روز هوای پاک زنگ هوای پاک در دبستان استقلال شهر ایور نواخته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۹    
روز گذشته علی نیا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی به همراه چند مدیران استانی و شهرستانی از طرح ها و راه های شهرستان گرمه بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۹    
■نوشته شده در:1395/10/30 به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری گرمه، نخستین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد بزرگداشت دهه فجر این شهرستان به ریاست مکرمی معاون فرماندار و با حضور تاتاری امام جمعه و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۹    
فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرمه به مناسبت هفته شورای آموزش و پرورش پیام مشترکی صادر نمودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۹    
به مناسبت فرارسیدن هفته شوراهای آموزش وپرورش ، مدیر آموزش وپرورش گرمه با معاون فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...