پنجشنبه ۲۵ مردادساعت ۱۵:۳۹Aug 2018 16

خبرهای فرمانداری گلپایگان 16 تیر 1397 - golpayegan.gov.ir

فرمانداری گلپایگان 9 اسفند 1394 فرمانداری گلپایگان 30 اسفند 1395 فرمانداری گلپایگان 28 اسفند 1396 فرمانداری گلپایگان 31 فروردین 1397 فرمانداری گلپایگان 31 اردیبهشت 1397 فرمانداری گلپایگان 31 خرداد 1397 فرمانداری گلپایگان 1 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 3 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 4 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 5 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 6 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 7 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 9 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 10 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 11 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 12 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 13 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 16 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 17 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 18 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 19 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 21 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 23 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 24 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 25 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 26 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 27 تیر 1397 فرمانداری گلپایگان 30 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۶    
پس از دستگیری چند رقصنده اینستاگرامیو پخش میزانی از اعترافات آنها در یک مستند در رسانه ملی؛ چند نفر از فعالین سیاسی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
بجنورد- ایرنا- معاون مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: 168 هزار بیمار در بیمارستان ثامن الائمه (ع) بجنورد و درمانگاه های این استان در سه ماه نخست سال جاری معاینه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
اگر می خواهید سالم و جوان تر زندگی کنید و کمتر دچار بیماری های رایج شوید، بهتر است تا به ترکیبات روی بسته های غذایی بیشتر توجه کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
تهران- ایرنا- کلاهبرداری های صورت گرفته در چند هفته اخیر از برخی خدمات اپراتورهای ارتباطی کشور این شائبه را در افکار عمومی ایجاد کرده که کوتاهی های مسئولان این اپراتورها ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
آیین اختتامیه جشنواره بین المللی ارکسترهای ملی سرپر قزاقستان، با اجرای گروه کنسرت سازهای ملی ایران برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
124 گونه گیاهی که از 193 جنس و در 40 خانواده گیاهی در کوهستان الوند وجود دارد که 19 گونه بصورت خاص استفاده می شود و از همه 16 گونه در آسیب انقراض است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
شهرستان اسدآباد با سابقه ای زیاد در پرورش عناصر فرهنگی هم اکنون با کمبود فضاهای فرهنگی از جمله یک فرهنگسرا مواجه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
فیلم کوتاه ذبح داستان خانواده ای را روایت می کند که برای گذران یک زمستان سرد در روستایشان تصمیم می گیرند تنها گاو خود را بفروشند، اما فریاد پسر خانواده گاو را فراری می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- رجب طیب اردوغان در پارلمان ترکیه سوگند یاد کرده و ساعاتی پس از مراسم تحلیف، کابینه جدید خود را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
به 5 نفر بازاریاب خانم و آقا در شرکت پخش مواد غذایی در مشهد نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
به مهندس عمران اجرایی با 5 سال سابقه کار، تکنسین اجرایی با 5 سال سابقه کار و مهندس عمران دفتر فنی و کنترل پروژه با 5 سال سابقه کار جهت یک شرکت ساختمانی جهت پروژه در امیدیه نیازمندیم. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
به یک فروشنده خانم جهت پوشاک بانوان در شهر قم نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
پارلمان شهری کرج مدت ها است که در گرداب لابی گرایی برای کرسی شهردار فرو رفته و این روند مدیریتی، کلانشهر کرج را که نیازمند یک مدیریت شهری واحد و کارآمد است با هجمه های متعدد روبه رو ساخته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
به ویزیتور آقا و خانم جهت همکاری در کرمان نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
به تعدادی پیک موتوری با درآمد بالای 70 هزار تومان سریعا جهت همکاری در مشهد نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستانهای آبدانان، دره شهر، دهلران و بدره در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل کمیته امداد استان ایلام با مدیرکل این نهاد دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
ساعت24 - روزنامه دنیای اقتصاد جدول قیمت آپارتمان در تهران را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
اقتصاد نیوز: در این بخش، زمان معرفی برخی از بهترین گوشی های پرچمدار سال 2018 که توسط سامسونگ، گوگل، سونی و دیگر سازندگان مطرح، رونمایی می شوند را پیش بینی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
به ویزیتور حضوری با سابقه جهت شرکت مازارس در شهر قم نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
تبخال های دهانی به واسطه ویروس تبخال نوع 1 (HSV-1) شکل می گیرند. به گفته کارشناسان، این شایع ترین عفونت قابل انتقال از طریق بوسه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۳    
بجنورد- ایرنا- معاون مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: 168 هزار بیمار در بیمارستان ثامن الائمه (ع) بجنورد و درمانگاه های این استان در سه ماه نخست سال جاری معاینه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۳    
مصرف روزانه یک یا تعداد بیشتری نوشیدنی الکلی یک عامل خطرآفرین شناخته شده برای ابتلا به برخی از بیماری هاست که از آن جمله می توان به سرطان اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۲    
تهران-ایرنا- محمد بسته نگار ، داماد مرحوم آیت الله طالقانی و از فعالان ملی - مذهبی پس از تحمل سالها بیماری، شب گذشته در 77 سالگی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۲    
تهران – ایرنا – نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد: کشتار کودکان فلسطینی و یمنی را متوقف کنید، رئیس سازمان شیلات: ایران در پرورش برخی آبزیان در جهان رتبه اول تا پنجم را دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۲    
ب ام و اکس 5 مدل 2019
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۲    
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۲    
وزیر اسبق اطلاعات با اشاره به تلاش های آمریکا برای نابودی انقلاب اسلامی گفت: یکی از اقداماتی که در همین سه چهار سال اخیر به طور سنگین شروع کرده اند نفوذ در دستگاه های حکومتی و مدیریتی ماست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۲    
رسیدن به تناسب اندام از اهداف و آرزوهای هر فردی می باشد که برای رسیدن به این هدف راه های مختلفی را امتحان می کند و ممکن است به اندام دلخواه خود نرسد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۱    
یک شرکت معتبر مبلمان جهت تکمیل کادر خود در استان خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۱    
ساکنان منطقه الدراز در بحرین در واکنش به لغو محاصره این منطقه که زادگاه رهبر معنوی شیعیان این کشور محسوب می شود، اعلام کردند که این اقدام پس از خروج وی هیچ اهمیتی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۱    
ساره، دو سال پس از جنگ بدر از مکه به مدینه آمد و نزد پیامبر اکرم رفت. پیامبر به او فرمود: – مسلمان شده ای؟ – نه - برای قبول دین اسلام به مدینه آمدهای؟ – نه – پس برای چه آمدهای؟ ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۱    
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: در بازدید های انجام شده خرداد امسال چهار مرکز تهیه و توزیع مواد خوراکی که اصول و مقررات بهداشتی را رعایت نکردند شناسایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۰    
"امانگلدی ضمیر" گفت: تاکنون 23 میلیارد ریال تسهیلات روستایی در شهرستان آق قلا پرداخت شده است. سومین جلسه ستاد اشتغال شهرستان آق قلا با محوریت تسهیلات اشتغال فراگیر و حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۰    
سید رضا طباطبایی فرماندار مینودشت با گوهری مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان دیدار کرد. در این دیدار مسائل مربوط به ارتقاء سطح کیفیت آموزش در سطح شهرستان مورد بحث قرار گرفت. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۸    
به بازاریاب انواع اسکاچ درصدی و پورسانتی جهت کار در مشهد نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۶    
مشهد- ایرنا- قایقرانی استان خراسان رضوی به رغم برخورداری از ظرفیت بسیار برای حضور در میادین مختلف علاوه بر مشکلات معمول با خلف وعده و ناهماهنگی تصمیم گیران مرتبط دست و پنجه نرم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۳    
در بعضی از خانم ها طول دهانه رحمشان کمتر از خانم های دیگر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۰    
بهای پوند، پول رایج انگلیس پس از استعفای وزیر امور خارجه این کشور سقوط کرد. پس از پذیرش استعفای بوریس جانسون، نرخ برابری پوند در برابر دلار آمریکا تا دو دهم درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۷:۵۰    
در بند سوم بیانیه چهار بندی که اتحادیه اروپا برای مقابله با تحریم های امریکا علیه ایران منتشر کرد، تاکید شده که برای اعتمادسازی، اروپا به همکاری ها با ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۷:۱۸    
بررسی چندین روزنامه و سایت ورزشی به همراه نظر کارشناسان و بررسی نتایجی که تیم ها تا قبل از بازی امروزشان گرفته اند به امید برنده شدن جایزه یک میلیونی و حتی یک دستگاه 206 ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۷:۰۱    
اولین دیدار نیمه نهایی جام جهانی 2018 امروز ساعت 18:30 با دیدار تیم های ملی فرانسه و بلژیک برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۶:۲۷    
زهرا صدراعظم نوری در روزنامه آرمان نوشت: در آغازین روزهای شروع به کار پنجمین دوره شورای شهر، این مجموعه خواستار ارائه گزارشی جامع از وضعیت شهرداری تهران طی فرصتی صد روزه بود که در این مدت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۶:۰۶    
رئیس جمهور آمریکا نامزد خود برای عضویت در دادگاه عالی این کشور را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۶:۰۵    
هیچ گاه دیپلماسی بدون حمایت راهبردی نمی تواند به نتایج و مطلوبیت های لازم نایل شود.حمایت فرماندهان نظامی ایران از رویکرد اعلام شده از سوی ریاست محترم جمهوری را می توان به عنوان پشتوانة دیپلماسی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۵:۲۵    
بازگشت به گفتمان انقلابی یکی از مواهب نقض برجام و برملا شدن ماهیت استکباری و غیر قابل اعتماد نظام لیبرال سرمایه داری است که هژمون خود را در ضعیف نگه داشتن دیگر ملت ها و کشورها می داند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۳:۵۴    
از بین دو تیم ملی فرانسه و بلژیک، اولین چهره حاضر در فینال جام جهانی مشخص می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۲۱    
مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2018 با برگزاری یک دیدار آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۲۳:۳۶    
سخنگوی اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه خودرو در اشتهارد خبر داد و گفت: شش مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۲۳:۱۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بر اساس اعلام سازمان غیردولتی آمریکایی موسوم به مرکز سوفان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
بیانیه روز جمعه گروه 4+1 و به تعبیر بهتر بیانیه پایانی اروپا که در پایان نزدیک به دو ماه مذاکره میان مقامات وزارت خارجه ایران و مقامات وزارت خارجه انگلیس، آلمان و فرانسه صادر شد، هر خیری نداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۲۲:۵۶    
محمد سلامتی: نبرد رسانه ای و سیاسی میان دموکرات ها و جمهوری خواهان بر سر برجام همچنان ادامه دارد! باب منندز و بن کاردین که هر دو از اصلی ترین سناتورهای مخالف برجام در حزب دموکرات بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۲۱:۴۱    
راننده رئیس جمهور آمریکا با ارائه دادخواستی به دادگاه منهتن، از سازمان ترامپ به دلیل پرداخت نکردن دستمزد هزاران ساعت اضافه کاری او، شکایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۲۱:۰۷    
تهران - ایرنا - تیم فوتبال امید ایران امروز دوشنبه در دیداری دوستانه با نتیجه 3 بر 2 مقابل پارس جنوبی جم شکست خورد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از بلومبرگ، ب های نفت خام سبک برنت (دریای شمال) ، سبد نفتی اروپا، در معاملات روز دوشنبه اندکی افزایش یافت. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۱    
ما مدام نگران هستیم که اتو را از برق نکشیده ایم، لپ تاپمان را به برق زده یا این که شارژ گوشیمان را قبل از شارژ مجد کاملاً خالی کنیم، آیا چنین باور هایی در مورد وسایل شارژی صحت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۴    
خبرگزاری ایسنا: حمید رشیدی با بیان این که ساختار بانک ها در کشور ایراد دارد و استانداران باید در جابجایی مدیریت بانک ها نقشی داشته باشند، افزود: استانداران نقشی در تغییر مدیریت بانک ها ندارند. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۴:۴۸    
بیرجند- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه یکی از مشکلات مردم در روستاها اشتغال است، گفت: زیر ساخت های اشتغال در روستاها باید فراهم شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۲    
بخشنامه طرح اعمال مشوق های بیمه کارفرمایی توسط معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۰    
اغلب اوقات علائم گرمازدگی خود را به طور ناگهانی نشان می دهد و گاهی اوقات هم بعد از ورزش جانفرسا، تعریق زیاد و عدم مصرف مایعات به قدر کافی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۱    
سعی کن در زندگی راستگویی و امانتداری داشته باشی. اگر این کار را کردی آن وقت در مال مردم شریک هستی.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۱    
گل و گیاهان درهوای گرم تابستانی به شدت آسیب پذیرهستند اما با رعایت نکاتی می توانید از پژمرده شدن آنها جلوگیری کنید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۱    
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس گفت: تغییر سبک زندگی عامل رشد سالانه 10 هزار مورد جدید سرطان معده در کشور بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۱    
بی تجربگی یک راننده زن موجب شد تا او در یک حادثه رانندگی عجیب خودش را با ماشین زیر بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۵    
جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: مراسم تشییع پیکر پاک 10 شهید دوران دفاع مقدس پس از 36 سال چشم انتظاری خانواده های آنان در میدان امام خمینی(ره) اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۳    
رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت جوابگوی مشکلات مملکت نبوده و نیست، گفت: روحانی هنوز هم تمایل چندانی به تغییر کابینه ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۲    
طبق جدیدترین تحقیقات، انسان ها در چهار دسته از لحاظ شخصیتی قرار می گیرند. گروه های شخصیتی C ، B ، A و D . در ادامه نکاتی درباره هر کدام از این گروه ها و بارزترین ویژگی هایشان خواهید خواند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰    
قیمت نفت روز دوشنبه که سرمایه گذاران به محدود شدن عرضه در بازار متمرکز شده بودند افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۲    
نهمین نشست ستاد تحول نظام سلامت با حضور مدیران شبکه های بهداشت و درمان استان کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۱    
با مراجعه به خبرگزاری صدا و سیمای لرستان و کانال آن در فضای مجازی از آخرین رویدادهای خبری استان آگاه شوید
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۵    
دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: جنبش دانشجویی منتظر پاسخ مسئولان مربوطه درباره بازرسی ماموران آژانس اتمی از دانشگاه علم و صنعت است و تا مشخص شدن تمامی ابعاد این ماجرا پیگیر آن خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۷    
رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان خودرو عنوان کرد که قیمت خودرو های خارجی کاذب است و طی چهار ماه آتی قیمت ها شکسته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۷    
جهانبخش روز گذشته به دیدار کودک هواداری که در کوره آجرپزی خاورشهر کار می کرد و سایر دوستانش رفت و پیراهن خود را به او هدیه داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- به نظر می رسد هنوز اولویت اصلی فوق ستاره رئال مادرید حضور در منچستریونایتد است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۰۸:۱۶    
یاسوج - ایرنا - نمایشگاه صنایع دستی و سوغات یکشنبه شب با شرکت 20 استان کشور در پارک شهید دستغیب دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۰۸:۰۲    
شاید ندانید، اما شغلی بسیار آسان و مفرح در یکی از کشور های این جهان پهناور وجود دارد که حقوق بسیار بالایی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۰۱:۴۸    
شورای شهر رشت که این روزها برگزاری جلسات غیرعلنی آن نقل محافل خبری است به دنبال ساخت بنایی با هزینه 325 میلیارد ریال برای برگزاری جلسات شوراست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۳:۲۶    
بیش از 10 هزار نفر از آوارگان سوری از زمان برقراری آتش بس در جنوب سوریه به خانه های خود بازگشته اند. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۳:۲۴    
نیروهای یمنی سامانه ارتباطی عربستان سعودی در ساحل غربی را هدف حملات پهپادی خود قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۳:۲۲    
دستورالعمل جدید واردات در مقابل صادرات با موضوع تبادل ارز صادراتی با نرخ توافقی که 14 گام را در برمی گیرد، ابلاغ شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۲:۲۶    
تهران - ایرنا- مدیرکل سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی با تشریح چگونگی فعالیت بازار ثانویه ارز گفت: عرضه و تقاضا تعیین کننده، نرخ ارز در بازار ثانویه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۷    
معاون اول رئیس جمهور به منظور بازدید و بهره برداری از چند طرح و پروژه صنعتی و عمرانی به استان اصفهان سفر می کند. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
برترین ها : برای شروع آیا می دانستید مسواک تنها به 25% از دهانتان دسترسی دارد و باید از دهانشویه استفاده کنید تا 100% آن را تمیز کنید. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان از برگزاری نخستین جشنواره سراسری سرود نماز و انتظار با عنوان ترنم الهی در مرکز این استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۸:۵۲    
در راستای انجام نظارت های شبکه دامپزشکی و طی نظارت وبازرسی صورت گرفته برای سومین بار در طول هفته مقدار164کیلوگرم گوشت غیر قابل مصرف ضبط ومعدوم سازی گردید .
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۳:۰۰    
آکنه می تواند انواع مختلفی از برآمدگی های پوستی باشد که هر کدام از آن ها ظاهر و نشانه های خاص خود را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۰:۴۵    
انتشارات خیلی سبز در جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۹:۴۱    
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند پذیرش دانشجو در پژوهشگاه شاخص پژوه گفت: روند آموزشی موسسه به صلاح آموزش عالی نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۸:۲۳    
عناوین مهم روزنامه های شنبه، 16 خرداد 97
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۱    
غلامرضا سلامی در روزنامه اعتماد نوشت: در شهرهای بزرگ دنیا درآمد شهرداری ها از محل درآمدهای پایدار است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۰:۳۷    
شهید مدافع حرم محمدابراهیم رشیدی در وصیت نامه اش می نویسد: اگر هر کسی کار خود را جدی نگیرد و ساده انگارد به نظام اسلامی و انقلاب ضربه وارد کرده و این گناهی نابخشودنی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۱۵:۱۹    
شرکت توزیع برق استان سمنان ، جدول برنامه های قطع برق و خاموشی در مناطق مختلف این استان در روز شنبه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۴:۴۵    
تهران- ایرنا- در حالی که انتشار فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی سبب شفافیت در بازارها شده و استقبال مردم را به دنبال داشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۸:۳۸    
هنگام اذان ظهر امروز سه شنبه 12 تیرماه 1397 به افق شهر یاسوج ساعت 13:08 است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۷:۳۸    
روزنامه پیام استان سمنان روز سه شنبه در شماره چهار هزار و 786 خود مطلبی با عنوان' مشکلات آب آشامیدنی و کشاورزی سمنان' به قلم منصور فرزامی منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۷:۰۸    
نیوشا ضیغمی، بازیگر سینما پس از پیروزی تیم فوتبال ایران مقابل مراکش عکسی از خودش با لباس تیم ملی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.