شنبه ۳۱ تیرساعت ۲۳:۱۳Jul 2017 22

پایگاه خبری حج و زیارت (hajnews.ir)

پایگاه خبری حج و زیارت 29 اسفند 1393 پایگاه خبری حج و زیارت 11 اسفند 1394 پایگاه خبری حج و زیارت 30 اسفند 1395 پایگاه خبری حج و زیارت 31 فروردین 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 31 اردیبهشت 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 31 خرداد 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 4 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 10 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 11 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 12 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 13 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 14 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 15 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 18 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 20 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 21 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 22 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 23 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 25 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 27 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 29 تیر 1396 پایگاه خبری حج و زیارت 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۸    
برای دانلود فیلم نکات قابل توجه زائران حج در فرودگاه مدینه منوره و جده به لینک زیر مراجعه فرمائید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۳۸    
سرپرست معاونت امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت بر ضرورت همکاری و هماهنگی میان مدیران و کارگزاران و دست اندرکاران حج تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۸    
برگزاری همایش سراسری مدیران ستادی و استانی سازمان و مدیران مجموعه و کاروان های حج تمتع سال 96 صبح امروز پنجشنبه همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۸    
حجت الاسلام و المسلمین " سید علی قاضی عسکر " نماینده ولی فقیه و سرپرست زایران ایرانی خانه خدا تصریح کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۸    
برگزاری همایش سراسری مدیران ستادی و استانی سازمان و مدیران مجموعه و کاروان های حج تمتع سال 96 صبح امروز پنجشنبه همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۸    
رئیس سازمان حج و زیارت با تاکید براینکه برای برگزاری حج عزتمند و آرام از بهترین نیروها بعنوان عوامل اجرایی استفاده شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۵۸    
همایش متمرکز زائرین حج تمتع استان قزوین در مورخ 96/04/27 از ساعت 08:30 الی 12 در سالن ورزشی شهید بابائی شهر قزوین و با حضور حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۸:۳۳    
مدیرکل حراست سازمان حج و زیارت: زائران با ماموران سعودی بحث نکنند، از کسی هم جزوه نگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۳:۵۸    
سرپرست معاونت امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت گفت: نخستین سری از ویزاهای زائران ایرانی بیت الله الحرام از روز گذشته (22 تیرماه) به صورت الکترونیکی صادر شده و روند تهیه و ارائه آن در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۳:۵۸    
سالن دوازده هزار نفری ورزشگاه آزادی تهران امروز جمعه شاهد حضور پرشور هزاران زایری بود که از شهرهای مختلف استان تهران برای برگزاری یک همایش آموزشی توجیهی درخصوص مناسک حج گردهم آمده بودند. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۳:۵۸    
نماینده ولی فقیه درامور حج وزیارت و سرپرست زایران ایرانی ؛ نگاه جمهوری اسلامی ایران به حج را نگاه فرامذهبی و فرا فرقه ای دانست و خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۳:۲۸    
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان حج و زیارت گفت: امسال سهمیه زائران ایرانی برای حج تمتع با 35 درصد افزایش به 86 هزار و 500 نفر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۳:۲۸    
همایش یک روزه مدیران ستادی و استانی سازمان حج و زیارت با حضور جمعی از مسئولان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۳:۲۸    
همایش آموزشی توجیهی حج تمتع 96 استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی با حضور رییس سازمان حج و زیارت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۵۸    
نماینده ولی فقیه درامور حج وزیارت درجمع مدیران ستادی و استانی سازمان حج و زیارت ، عملیات حج امسال را ویژه توصیف و تاکید کرد: باید منسجم، علمی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۷    
رئیس سازمان حج و زیارت: موفقیت حج امسال در گرو آن است که بدنه اجرایی حج و مدیران کاروان ها دقیقا بر اساس وظایف تعریف شده و دستورالعمل ها عمل نمایند و هیچکس بر اساس سلیقه خود عمل نکند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۶:۵۷    
همایش یک روزه مدیران ستادی و استانی سازمان حج و زیارت با حضور جمعی از مسئولان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۷    
مدیر کل حج و زیارت استان تهران بابیان اینکه تمامی تمهیدات لازم برای تأمین امنیت وکرامت زایران حج تمتع توسط طرف سعودی پذیرفته شده، گفت: عزت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۷    
رئیس سازمان حج و زیارت جزئیاتی از پروازهای حج را تشریح کردو گغت: پروازهای حج امسال از 8 مرداد ماه آغاز خواهد شد و تا سوم شهریور ادامه خواهد داشت. پروازهای مدینه قبل و مدینه بعد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۲    
رئیس سازمان حج و زیارت عنوان کرد: تصمیم گیری درخصوص اعزام حجاج فراتر از سازمان حج گرفته شده و تدبیر و تصمیم نظام است از این رو راهکارهایی برای تامین امنیت و آرامش زائران ایرانی اندیشیده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۳    
نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت تعامل همه دستگاههای دست اندرکار در حوزه حج را برای فراهم کردن زمینه آرامش هرچه بیشترحجاج ضروری خواند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۳    
رئیس سازمان حج و زیارت در دیدار با مسئولان و عوامل اجرایی در کاظمین خاطرنشان کرد: تلاش کنید ظرفیت بیشتری برای حضور زائران در عتبات عالیات فراهم شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۳    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی امروز در قم با آیات عظام مکارم شیرازی و سبحانی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۳۳    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از ترمینال ویژه اعزام زائران ایرانی در فرودگاه امام خمینی (ره) بازدید کرد و درجریان اقدامات و تسهیلات فراهم شده برای حجاج قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۳۳    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: شورای عالی امنیت ملی با حضور زائران ایرانی در حج تمتع امسال موافقت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۳۳    
در مذاکره رئیس سازمان حج وزیارت با وزیر فرهنگ وگردشگری عراق ایجاد تسهیلات بیشتر برای زائرین ایرانی عتبات عالیات مورد تاکید قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۳    
دکتر نوبخت با اشاره به اینکه سال گذشته هم ما آمادگی برای اعزام حجاج داشتیم ولی طرف سعودی خواسته های ما را قبول نکرد، افزود: اعزام زایران به عربستان تنها تصمیم دولت نبود بلکه تصمیم گیری نظام است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۹:۳۳    
جناب آقای حمید محمدی معاون محترم وزیر و رییس سازمان حج و زیارت و همراهان ایشان، امروز در ادامه برنامه سفر به کشور عراق از پروژه مجتمع آشپزخانه پخت متمرکز نجف اشرف و همچنین هتل در دست ساخت امام ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۹:۳۳    
آقای حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت درسومین روز سفر خود به عراق از آشپزخانه مرکزی ابو تراب در کربلا بازدید کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۷:۳۳    
جناب آقای حمید محمدی معاون محترم وزیر و رییس سازمان حج و زیارت و همراهان ایشان، امروز در ادامه برنامه سفر به کشور عراق از پروژه مجتمع آشپزخانه پخت متمرکز نجف اشرف و همچنین هتل در دست ساخت امام ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۷:۳۳    
آقای حمید محمدی معاون وزیر ورئیس سازمان حج وزیارت در ادامه سفر به کشور عراق در نشست با مدیران عامل شرکتهای عراقی اهداف و سیاستهای کلان سازمان در اعزام زایر به عتبات عالیات عراق را تبیین کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۰۳    
دیدار رئیس سازمان حج و زیارت و سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۰۳    
رییس سازمان حج و زیارت روز دوشنبه با مسئول عتبه حسینی در حرم ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۰۳    
رییس سازمان حج و زیارت وسرکنسول جمهوری اسلامی در کربلا دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۵:۳۳    
دیدار رئیس سازمان حج و زیارت و سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۳    
رئیس سازمان حج و زیارت صبح امروز در ادامه برنامه سفرش به عراق با مسئولین عتبه حسینی(ع) دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۳    
اولین جلسه کاری ریاست سازمان حج و زیارت در عراق برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۸:۳۳    
روابط عمومی سازمان حج و زیارت در ارتباط با خبر منتشر شده از حضور تعداد محدودی از خانواده معظم شهدای منا در سازمان حج و زیارت بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۳    
رییس سازمان حج وزیارت به منظور بررسی آخرین وضعیت ارایه خدمات زایران عتبات عالیات عراق قبل از عزیمت حجاج عازم این کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۰:۰۳    
رئیس سازمان حج و زیارت از جلسات آموزشی کاروان های حج استان تهران بازدید کرد و در جمع زائران حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۶    
سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۶    
سازمان حج و زیارت با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، رژیم صهیونیستی را محکوم به زوال دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۷    
همایش آموزشی زائران حج تمتع زایران اصفهانی از شب گذشته در سالن همایش های گلستان شهداء اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۷    
با نهایی شدن تعداد کاروان های زائران امسال درسراسرکشور بعثه مقام معظم رهبری معین و معینه های حج 96 را فراخواند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۷    
رییس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر گفت: تیم پزشکی هلال برای بررسی بیمارستان ها و تجهیزات آنها در مکه و مدینه، 9 شوال 13 تیر ماه به عربستان اعزام می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۷    
همایش تا مهمانی ویژه زائران حج تمتع 96 شامگاه یک شنبه با حضور مسؤولان اداره حج و زیارت قم و همچنین مسؤولان بعثه مقام معظم رهبری از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت در سالن همایش های ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به محوریت وحدت برای اقتدار امت اسلامی گفت: یکی از راه های تقویت اخوت اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۷    
رییس سازمان حج وزیارت بر تشکیل منظم جلسات توجیهی و آموزشی حجاج توسط مدیران کاروان ها و اطلاع رسانی و تبیین فرایندهای سفر حج برای زائران تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۷    
سازمان حج و زیارت مبلغ و زمان پرداخت هزینه قربانی حجاج را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۱:۰۷    
ظرفیت کاروان های حج کاشان تکمیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۸    
سازمان حج و زیارت اعلام کرد: متقاضیان اعزام به عتبات عالیات برای سفرهای اول تیرماه تا پایان مرداد ماه می توانند از هم اکنون برای نام نویسی در کاروان ها اقدام نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۸    
1) بیمه عمر، حوادث و درمان (سرمایه و تعهدات)
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۳    
با حکم معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت؛ عباس نیکونیا به عنوان سرپرست اداره حج و زیارت کاشان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت اعلام کرد: در حادثه تروریستی کربلا زائران ایرانی آسیب ندیدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۰۰:۰۳    
سازمان حج و زیارت با انتشار بیانیه ای حوادث تروریستی چهارشنبه 17 خرداد تهران توسط گروه ها تکفیری صهیونیستی را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۳    
مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور در دیدار با رئیس سازمان حج و زیارت از آمادگی فرودگاه های کشور برای ارائه خدمات مطلوب به زائران خانه خدا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۳    
سازمان حج و زیارت اعلام کرد: دارندگان فیش های حج تا پایان سال 85 تا روز شنبه 20 خرداد ماه فرصت دارند تا در کاروان های حج سالجاری ثبت نام نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۷:۰۳    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در همایش زائرین حج تمتع 96 استان اردبیل عنوان کرد: به فضل الهی امسال حجی آرام وعزتمندانه برگزار خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۰۲:۰۳    
رئیس سازمان حج و زیارت روز شنبه در جریان سفر به استان قم با حضور در گلزار شهدای قم ، ضمن ادای احترام به مقام شهدا بر مزار شهدای مظلوم فاجعه منا فاتحه خوانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۹:۳۳    
رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد: مسیر حج جدای از روابط سیاسی بین دو کشور پیگیری می شود همچنین در تفاهم نامه بین ایران و عربستان "تامین امنیت" به صراحت آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۹:۳۳    
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به تکمیل ظرفیت کاروان ها در نیمی از استان ها گفت: ثبت نام حجاج از روند خوبی برخوردار بوده و دارندگان فیش های حج تا پایان سال 85 می توانند برای ظرفیتهای خالی باقیمانده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۳    
سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان حج و زیارت با بیان اینکه عده ای با انتشار اخبار کذب در شبکه های اجتماعی به دنبال حاشیه سازی در خصوص حج 96 هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۳    
حج و زیارت بیت اللَّه الحرام و انجام مناسک آن از شعائر اسلام و یکی از ارکان پنج گانه ای است که اسلام بر آنها نهاده شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۳    
مدیر کل حج و زیارت لرستان گفت: ظرفیت حج تمتع امسال استان لرستان تکمیل شده و به دلیل استقبال گسترده یک کاروان دیگر به کاروانها اضافه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۳    
مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: ظرفیت کاروان های حج تمتع امسال استان تکمیل شده است و روند ثبت نام در کاروان های حج تمتع 96 متوقف و مرحله آموزش زائران آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۳    
مدیرحج و زیارت استان تهران با بیان اینکه ثبت نام از متقاضیان حج تمتع 96 در کاروانهای استان تهران ادامه دارد، گفت: امسال بیش از 10 هزار نفر از استان تهران به حج اعزام خواهند شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۳    
مدیر حج و زیارت استان همدان از تکمیل ظرفیت کاروان های حج این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۳    
به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان یزد؛ روز چهارشنبه سهمیه 2270 نفری این استان برای اعزام به حج تمتع تکمیل شد و متقاضیان تنها در قالب لیست انتظار در حال ثبت نام هستند. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۳    
مدیر حج و زیارت استان سیستان و بلوچستان از تکمیل ظرفیت کاروان های حج این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۳    
مدیر حج و زیارت استان خراسان جنوبی از تکمیل ظرفیت کاروان های حج این استان خبر داد. ابوالفضل نوفرستی با توجه به استقبال پرشور زائران استان خراسان جنوبی برای نام نویسی در کاروان های حج گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۳    
مدیر حج و زیارت استان اردبیل اعلام کرد: ظرفیت کاروان های حج این استان از پنجشنبه تکمیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۳    
مدیر حج و زیارت استان کردستان از تکمیل ظرفیت کاروان های حج این استان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۳    
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از کاهش قیمت کاروان های عتبات در ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۳    
مراسم قرعه کشی مسکن حجاج سال 96 برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۳    
رئیس سازمان حج و زیارت روز سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت شمسا عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۳    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تشریح جزئیات برگزاری مراسم حج تمتع در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۳    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون را در خصوص مراسم حج تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۳    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است حجاج ایرانی باید از مچ بندهای الکترونیکی که اطلاعات کامل آن در اختیار سازمان حج باشد، استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۹:۳۳    
نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز با حضور مسئولان سازمان حج و زیارت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۳    
سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان حج و زیارت با اشاره به انتشار اخبار دروغین توسط برخی شبکه های مجازی برای ایجاد فضاسازی در حج امسال گفت: فضاسازی شبکه های مجازی علیه فریضه واجب حج، بی انصافی است. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۳    
رئیس سازمان حج و زیارت با تاکید براینکه با پرشدن ظرفیت، روند ثبت نام درکاروان های حج تمتع 96متوقف خواهد شد، اعلام کرد: ظرفیت ثبت نام درکاروان های شش استان کشور تکمیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۳    
حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت شعار حج 96 را حج ؛ معنویت ، اقتدارملی ، همبستگی اسلامی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۳    
استاد حوزه علمیه قم گفت: در طول تاریخ حکومت های ظالم در سرکار بودند، اما ائمه معصومین(ع) بدون توجه به این حکومت ها به حج رفتند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۳    
سازمان حج و زیارت اعلام کرد: دارندگان اسناد حج تا پایان سال 85 برای ثبت نام در کاروان ها اقدام نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۳    
اخیرا از این طرف و آن طرف فیلم هایی می رسد، اظهارنظرهایی می رسد، پست ها و کامنت هایی می رسد که بوی ضدسعودی می دهد و در خلال آن مردم را تشویق می کنند که از سفر حج انصراف بدهند و به جای تشرف به مکه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر بسیج همه امکانات برای برگزاری حج عزتمندانه تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۳    
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا، گفت: نقل و انتقال آزاد فیش حج خارج از سازمان حج و زیارت، قانونی نیست و کلاهبرداری به شمار می آید. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۳    
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: اعزام زائران ویژه ماه مبارک رمضان از روز گذشته آغاز شده و تا پایان نیمه اول این ماه 40 کاروان یعنی حدود 2 هزار زائر به عتبات اعزام می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۳    
اخیرا فضاسازی های متعددی پیرامون حضور مردم ایران در سرزمین وحی صورت گرفته که آخرین نمونه آن، استفاده از مچ بندهای الکترونیکی موضوع بحث شایعه سازان شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۳    
مدیر دفتر حج و زیارت استان همدان خبر منتشر شده در شبکه های اجتماعی در مورد تحریم سفر حج توسط برخی زائران این استان را کذب خواند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۳    
حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر با اشاره به توافق نامه سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران با وزارت حج عربستان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۸:۳۳    
معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت از نحوه انتخاب پرستاران و حضور آنها در حج تمتع امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۳    
بیست و ششمین جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان حج و زیارت پیش از ظهر امروز با حضور دکتر صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۸    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با بیان این که دروغ های بزرگی از حج در فضای مجازی منتشر شده است،گفت: پول حجاج ایرانی برای دریافت خدمات به شرکت های خصوصی سعودی داده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۰۱:۵۸    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: بسیاری از مسائل مطرح شده در فضای مجازی در ارتباط با حج انحرافی است ؛ مردم به این فضا سازی ها توجه نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۸    
همایش سراسری یک روزه روحانیون کاروان های حج تمتع از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت پیش از ظهر امروز در تالار مفید دانشگاه قم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۰:۵۸    
رئیس سازمان حج و زیارت در همایش روحانیون کاروانهای حج 96 در خصوص مچبندهای زائرین توضیح داد واعلام کرد: این مچ بندها به منزله کارت شناسایی حجاج و دارای مشخصات کامل زائرین است .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۱۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت طی احکام جداگانه ای سرپرست مدیریت حج و زیارت استان مرکزی و استان سمنان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۷    
چند روزی از آغاز ثبت نام کاروان های حج 96 می گذرد با توجه به این که بیش از یک میلیون و 300 هزار زائر در انتظار تشرف هستند و با عنایت به سهمیه 86 هزار نفری سال جاری که با استقبال زیاد زائران مواجه شده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۷    
گردهمایی آموزشی کارگزاران حج سالجاری استان های گلستان و مازندران با حضور رئیس سازمان حج و زیارت و جمعی از مسئولان این سازمان امروز در ساری برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...