پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۴:۳۰Apr 2018 26

خبرهای هم اندیشی 31 مرداد 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 مرداد 1395 هم اندیشی 2 مرداد 1395 هم اندیشی 3 مرداد 1395 هم اندیشی 4 مرداد 1395 هم اندیشی 5 مرداد 1395 هم اندیشی 6 مرداد 1395 هم اندیشی 7 مرداد 1395 هم اندیشی 8 مرداد 1395 هم اندیشی 9 مرداد 1395 هم اندیشی 10 مرداد 1395 هم اندیشی 11 مرداد 1395 هم اندیشی 12 مرداد 1395 هم اندیشی 13 مرداد 1395 هم اندیشی 14 مرداد 1395 هم اندیشی 15 مرداد 1395 هم اندیشی 16 مرداد 1395 هم اندیشی 17 مرداد 1395 هم اندیشی 18 مرداد 1395 هم اندیشی 19 مرداد 1395 هم اندیشی 20 مرداد 1395 هم اندیشی 21 مرداد 1395 هم اندیشی 22 مرداد 1395 هم اندیشی 23 مرداد 1395 هم اندیشی 24 مرداد 1395 هم اندیشی 25 مرداد 1395 هم اندیشی 26 مرداد 1395 هم اندیشی 27 مرداد 1395 هم اندیشی 28 مرداد 1395 هم اندیشی 29 مرداد 1395 هم اندیشی 30 مرداد 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۵۹    
نشریۀ روسی "آرگومنتی آی فکتی" با اشاره به این که جزئیات بعضی از مسایل مورد گفتگوی پوتین و اردوغان هنوز افشا نشده است،احتمال داد که مسیر بحران سوریه تغییر کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۵۶    
منابع امنیتی عراق از وقوع انفجار انتحاری در نزدیکی حسینیه در جنوب کرکوک خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۵۶    
معاون اول رئیس جمهوری مصوبه هیات وزیران مبنی بر تعیین شرایط شکلی و محتوایی مجوز فعالیت (بهره برداری) در مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۵۳    
سلیم الجبوری رئیس پارلمان عراق طی سفری به تهران، با مقامات جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد و با علی لاریجانی همتای خود نشست خبری برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۵۳    
سفارت ژاپن در تهران اعلام کرده که سفیر ژاپن در ایران 28 آوریل برای مدت کوتاهی توسط نیروهای امنیتی ایران بازداشت و بازجویی شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۵۳    
رجب طیب اردوغان اعلام کرد عامل انفجار انتحاری در غازی عینتاب 12 تا 14 سال داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۵۰    
نماینده پارلمان عراق با بیان اینکه ایران نخستین کشوری بود که به کمک عراق در مبارزه با تروریسم شتافت، گفت: اگر ایران، فتواهای مرجعیت دینی و الحشد الشعبی نبودند، عراق به دست تروریسم سقوط می کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۵۰    
کارشناسان سازمان ملل در حوزه حقوق بشر شیوه های دولت فیلیپین برای مبارزه با قاچاق موادمخدر را مورد انتقاد قرار داده و از مسئولان این کشور خواسته اند که جلوی قتل ها را گرفته و دست از اعدام مظنونین ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۴۴    
سخنگوی وزارت کشور گفت: در جلسه هیات دولت اسدالله درویش امیری به عنوان استاندار زنجان انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۴۴    
درست در شرایطی که برخی گمان می کنند محمود احمدی نژاد بنای حضور در انتخابات ندارد و فقط تلاش می کند فضای سیاسی را تحت تاثیر قرار داده و در نهایت فرد مورد نظر خود را روانه پاستور کند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۴۱    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش گفت: آقای فانی با اشاره به اینکه مشکل معیشت معلمان از سال 1335 در کشور مطرح است افزود امروز میانگین دریافتی معلمان دو میلیون و 200 هزار تومان است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۴۱    
بارتلون رئیس مجلس فرانسه 15 شهریور به دعوت لاریجانی به تهران سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۴۱    
اولین مجمع عمومی فراکسیون ولایت در مجلس دهم فردا برگزار می شود. این فراکسیون بعد از انتخابات هیات رئیسه دائم مجلس تاکنون هیچ جلسه ای نداشته است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان انفجار تروریستی در ترکیه را شدیداً محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۸    
بنا بر اعلام برخی منابع خبری، احتمال آ می رود که مریم رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین برای ادای مناسک حج، به عربستان سعودی سفر کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۵    
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهتر است فراکسیون شاهد برنامه 4 ساله مشخصی داشته باشد، پیشنهاد استفاده از ماده 236 آیین نامه داخلی مجلس را برای پیگیری برخی از مباحث تحقیق و تفحصی مربوط به حوزه ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۵    
سازمان بحرینی – آلمانی حقوق بشر و دموکراسی اعلام کرد حکومت بحرین طی سه ماه گذشته با اقدامات خود بر بیانیه کارشناسان سازمان ملل درباره ظلم به شیعیان صحه گذاشته است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۵    
رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه باید از تکرار برخی تجارب تلخ ادوار گذشته جلوگیری کنیم، گفت: ما ادعا نمی کنیم که به همه اهداف انقلاب اسلامی دست پیدا کردیم مطمئناً کاستی های وجود داشته اما باید با ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۲    
دیده بان حقوق بشر سوریه از کشته شدن 333 غیر نظامی در بمباران های متوالی حلب طی سه هفته خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۲    
آسوشیتدپرس در گزارشی اعلام کرد که بر اساس تحقیقات انجام شده عناصر خارجی که به داعش می پیوندند اگاهی کمی از اسلام دارند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۹    
نماینده ولی فقیه در خراسان ر ضوی و امام جمعه مشهد گفت: انعکاس رسانه ای فعالیت های گسترده دولت بویژه درعرصه اقتصاد مقاومتی باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۹    
وزارت دفاع آلمان به دنبال خرید پهپادهای رزمی از رژیم صهیونیستی برای ارتش این کشور است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۹    
وزیر امور خارجه آلمان ضمن استقبال از اعلام آمادگی روسیه برای برقراری آتش بس 48 ساعته در هفته برای شهر حلب خواستار اجرایی شدن هر چه سریع تر آن شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۶    
معاونت قوانین مجلس، گفت: هدف این معاونت، هم افزایی با دستگاه ها و معاونت های رئیس جمهور است تا در نهایت قوانین جامع و کامل و بدون نقص و قابل اجرا تدوین و تصویب شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۶    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا طی بیانیه ای به مردم ترکیه و دولت این کشور به دلیل وقوع انفجار تروریستی شب گذشته تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۶    
سفیر عربستان سعودی در عراق با تکرار اتهامات عجیب خود علیه ایران مدعی شد که ایران عامل تروریسم در منطقه است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۱۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست های اقتصاد مقاومتی باید مبنای کاری کمیسیون تلفیق رسیدگی به برنامه ششم توسعه باشد به دلیل اینکه اجرای این سیاست ها برای نجات کشور بسیار مهم است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۱    
به دنبال تعیین کارمزد 5 درصدی بانک مسکن برای ضمانت اجرای مسکن قسطی، انبوه سازان به دنبال روش دیگری برای اجرای طرح مسکن قسطی هستند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۱    
این رفتار عجیب و طاغوت منشانه آقای بخشدار با یک نوجوان 13 ساله آن هم در آستانه هفته دولت، جای تعجب فراوان دارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۵    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه از فردا فروش سوخت به تمامی هواپیماها به صورت نقدی انجام می شود، گفت: شرکت های هواپیمایی باید صرفا با کارت بانکی سوخت خریداری کنند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۶    
ستاد اطلاع رسانی جنگ در سوریه از کشته شدن مسؤول عملیاتی گروه تروریستی جبهه النصره در حلب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۶    
با نزدیک شدن به موسم حج تمتع و اعزام حجاج کشورهای مختلف به عربستان سعودی، عراق نیز حجاج خود را به سمت این کشور روانه می کند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۶    
استقرار جنگنده های روسی در پایگاه هوایی نوژه همدان و عزیمت آنها برای هدف قرار دادن مواضع داعش در خاک سوریه، بازتاب زیادی در رسانه های بین المللی به همراه داشت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۳    
محمدباقر نوبخت ریاست سازمان برنامه و بودجه دیشب(شنبه 30-5-1395)برای دومین بار در روزهای اخیر با لحنی خاص نسبت به الگوی پیشرفت اسلامی عکس العمل نشان داد و گفت: این الگوی پیشرفت اسلامی کجاست؟
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۰    
رئیس پلیس فرودگاه های کشور با اشاره به تذکر پلیس به مسافران بدحجاب و همکاری متقابل مردم گفت: خوشبختانه معمولاً مسافران خارجی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۷    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حضرت محمد (صلوات الله):قرآن را با صدای خوش بخوانید که صدای زیبا ، بر زیبایی قرآن می افزاید اصول کافی: ج 3، ص 128 _____________ ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۴    
نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه غیر علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس برای بررسی قراردادهای نفتی، گفت که در این جلسه وزیر نفت، بر ضرورت سرمایه گذاری جدید در حوزه نفتی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۴    
تعداد جوانانی که در عربستان به اتهام مخالفت با نظام حاکم به اعدام محکوم شده اند ، در حال افزایش است .
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۴    
حضرت آیت الله خامنه ای انقلاب اسلامی را زلزله ای شدید در ارکان نظام سلطه خواندند و فرمودند: به برکت "اسلام انقلابی" و "انقلاب اسلامی" هدف اصلی زورگویان جهانی یعنی فرمانروایی بر منطقه ناکام مانده و ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سیاستمداران ایرانی چه موبایلی دارند؟ د
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۱    
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: بررسی ها نشان می دهد چمران حمایت اکثریت آرای اعضای شورای شهر برای باقی ماندن در پست ریاست شورای شهر را داراست.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۱    
برنجی که در هند تولید می شود از حمایت دولتش برخوردار است بهتر است دولت ما به جای واردات از کشاورز و تولید داخل حمایت کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۱    
سخنگوی هیات رییسه مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی صبح امروز برای بررسی قراردادهای نفتی گفت که جمع بندی این جلسه اعمال اصلاحات لازم در قراردادهای نفتی بود و بر همین اساس اصلاحات مورد نظر امروز توسط رییس ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۹    
نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدار در مقابل هرگونه تجاوزی به آب های ملی دفاع خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۹    
در حالی وزیر امور خارجه کشورمان نمره برجام را 20 می داند که هرکدام از ایراداتی که مسئولان دولتی و صاحب نظران در مورد برجام مطرح کردند، می تواند نمره برجام را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۶    
گزارش های اخیر نهادهای مدنی حاکی از تلاش باندهای مافیا برای سوءاستفاده از آوارگان سوری است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۶    
مدافع تیم ملی می گوید همه تیم های هم گروه ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه مدعی جدی صعود به این مسابقات مهم هستند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۶    
مدیرکل سلامت شهرداری تهران از برگزاری ویژه برنامه های گرامیداشت روز پزشک برای پزشکان و شهروندان تهرانی خبر داد و گفت: به مناسبت روز پزشک خدمات سلامت به صورت رایگان به شهروندان تهرانی ارائه می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۳    
نتیجه یک نظرسنجی نشان می دهد نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پس از سه هفته ناکامی و عقب ماندن از رقیب دموکراتش، اکنون حدود یک درصد از او پیشی گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۳    
وزیر نیرو گفت: هر شرکت داخلی که بخواهد با مشابه قراردادی که با شرکت یونیت به امضا رسیده اقدام به سرمایه گذاری و احداث نیروگاه کند وزارت نیرو استقبال می کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۳    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: سرعت وزش باد همراه با گرد و خاک در شبانه روز گذشته در شمال استان (سیستان) به 70 کیلومتر برساعت رسید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۰    
عضو ارشد حزب مردم پاکستان گفت: شبه نظامیان اجاره ای و در رأس آنها لشکر جهنگوی از هیچ دینی پیروی نمی کنند؛ هدف آنها فقط کسب درآمد بیشتر است و به همین دلیل راهی سوریه و عراق برای پیوستن به داعش شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۰    
حالا باید دید که پس از ثبت مدیران نجومی بگیر که البته از دید دولت راستگویان جزء ذخایر انقلاب و کشور هستند موج مدیران اشرافی دیگر که به شیشلیک خوری خود و سوار شدن بر ماشین های خوب پز می دهند و حتما ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۷    
وبسایت لوبلاگ در گزارشی ادعایی به علت بهبود روابط ایران و روسیه اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۴    
رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان، مواضع تروریست های جبهه النصره را با توپخانه های خود هدف حمله قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۴    
در جامعه مدرن و بر اساس مدل های نظریه های سیاسی و اجتماعی، پیشرفت تنها از مسیر تامین اعتماد عمومی میسر خواهد شد ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۴    
تحصن هزاران نفر از مردم بحرین نزدیک منزل روحانی شیعه برجسته این کشور، منجر به عقب نشینی نیروهای آل خلیفه از منطقه دُراز شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۱    
در این مطلب شما میتوانید با 5 دیدگاه ضدعلمی ترامپ آشنا شوید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۱    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به بررسی تعطیلی شنبه به جای پنجشنبه از پیگیری برخورد سلبی نیروی انتظامی با گردشگران اسپانیایی به خاطر عدم رعایت حجاب از طریق ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۱    
آزادکار وزن 57 کیلوگرم کشورمان گفت: از کسب مدال طلای حسن یزدانی بیشتر از مدال خودم خوشحال شدم، این قدر خوشحال شدم که وقتی طلا را گرفت، اشکم در آمد و گریه کردم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۱    
ترامپ در اظهاراتی در ویرجینیا مدعی شد: "باراک اوباما،" رئیس جمهور، و "هیلاری کلینتون،" نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۱    
ازدواج دختران کم سن و سال پناهجو به یکی از مشکلات دولت آلمان تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۹    
به گفته عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بانک ها، بیمه ها، گمرک و مالیات با وضعیت کنونی و نوع اداره آن از موانع تحقق اقتصاد مقاومتی است درحالی که ما می خواهیم از ظرفیت های کشور استفاده کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۹    
وزیر دفاع گفت: سرعت موشک ها را بالا برده ایم و در آینده ای نزدیک به موشک های کروز دریایی با سرعت مافوق صوت هم دست پیدا می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۶    
یونسی با اذعان به حاکم بودن رکود در کشور از روحانی خواست که در کابینه و بخش های مدیریتی کشور تغیراتی را اعمال کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۶    
نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل بار دیگر اظهارات ضد ایرانی خود را تکرار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۳    
ریاست اقلیم کردستان عراق در بیانیه ای ضمن اعلام پایبندی خود به توافق های موجود با بغداد و ائتلاف آمریکا درباره نقش پیش مرگ ها در جنگ موصل، تأکید کرد که اولویت برای این اقلیم جنگ با داعش است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۳    
بلومبرگ طی گزارشی نوشت: دولت ایران با هدف تشویق سرمایه گذاران به ورود به اقتصاد این کشور قصد دارد نرخ ارز را یکسان سازی کند و این اقدام علاوه بر تشویق سرمایه گذاری خارجی موجب کاهش فساد می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۰    
گزارش اخیر سازمان ملل نشان می دهد هنوز در حدود 2 هزار زن ایزدی به عنوان برده جنسی نزد تروریست های داعش محبوس هستند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۰    
اکبر ترکان در واکنش شدید به اظهارات وزیر صنعت که مناطق آزاد را گلوگاه قاچاق خوانده بود،گفت: نعمت زاده مواظب حرف زدنش باشد وگرنه از کوره در می روم و چیزهایی می گویم ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۰    
سخنگوی عملیات مشترک وابسته به وزارت دفاع عراق، از ساکنان موصل خواست به هنگام آغاز قریب الوقوع عملیات آزادسازی، در منازل خود بمانند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۴    
ظاهرا مصدومیت های سریالی بازیکنان تراکتورسازی قرار است ادامه دار باشد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۴    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: به دنبال اظهارات روز گذشته سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا مبنی بر دستگیری کارکنان سازمان بنادر در ارتباط با قاچاق کانتینر در بندر شهید رجایی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۴    
بلومبرگ با اعلام اینکه هنوز موانعی سر راه سرمایه گذاری در ایران وجود دارد و وضعیت زندگی مردم با لغو تحریم ها بهبود نیافته است، نوشت: تک نرخی شدن ارز موجب شفافیت اقتصادی و جذب سرمایه گذاران می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۱    
لایحه برنامه ششم توسعه، 35 ماده دارد که متاسفانه برخی از اولویت ها و موضوعات اساسی اجتماعی در آن نوشته نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۱    
تصاویر و توضیحاتی از اجزا و بخش های مختلف سامانه موشکی برد بلند "باور 373" منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۲    
پسر 13 ساله هنگام برداشتن توپ خود از داخل آبنمای بوستان نوفل لوشاتو در محله اوقاف واقع در شرق تهران دچار برق گرفتگی شد و جان باخت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۲۱    
سوابق کیفری مجرمان سابقه دار و دشواری دسترسی به پیشینه قضایی آنها،از موضوعاتی است که بعضا هنجارشکنان با سو استفاده از چنین خلاهایی تلاش می کنند از اعمال قانون و عدالت بگریزند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: قیمت خودروهای وارداتی در بازار را در اینجا مشاهده کنید. د
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۳    
پایگاه اینترنتی ریل نیوز در مطلبی به جنگ یمن و تاثیر آن بر صنعت اسلحه سازی آمریکا پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۸    
حجت الاسلام فخار طوسی گفت: خداوند در قرآن می فرماید بسیاری از انسان ها تفکر نمی کنند .
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۵    
ترامپ اظهارات خود را در حمایت از سیاه پوستان آمریکایی تکرار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۵    
رئیس جمهور ترکیه گفت به احتمال زیاد گروه تروریستی داعش در حمله غازی عینتاب دست داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۹    
کارشناسان اقتصادی معتقدند پیشی گرفتن عرضه بر تقاضا، کاهش نرخ سود بانکی و به تبع آن افزایش اجاره بها یک فضای حباب گونه در بازار مسکن به وجود آورده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۷    
سامانه بومی پدافند هوایی باور373 با حضور رئیس جمهور به نمایش درآمد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۱    
منابع یمنی از بمباران شیمیایی مناطق مختلف این کشور توسط عربستان سعودی خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۱    
شیخ اکرم الکعبی با تأکید بر اینکه آزادسازی شهر موصل در استان نینوا عراق به مثابه نابودی داعش در این کشور است، به تشریح استراتژی ایالات متحده آمریکا در قبال تغییر نام جبهه النصره پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۵    
نماز خواندن در برخی اماکن از دیدگاه شرع کراهت دارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۲    
جمعی از آموزشیاران نهضت سواد آموزی و مربیان پیش دبستانی امروز مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۲    
مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مریوان از کشف سه گور خمره مربوط به دوران اشکانی در ترخان آباد این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۰    
روند روبه رشد خریدهای اینترنتی در کشورمان به گونه ای است که کارشناسان معتقدند کنترل و رصد نزدیک به 70 هزار میلیارد تومان گردش مالی در این فضا هنوز قوی نیست و این فضا برای سودجویی های احتمالی چه در ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۸    
همزمان با 31 مرداد روز صنعت دفاعی در مراسمی که به همین مناسبت با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران ، سردار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۸    
نخست وزیر ترکیه بر لزوم گفت وگو با بشار اسد رئیس جمهور سوریه تاکید کرد و از تمایل کشورش برای ایفای نقش بزرگتری در پرونده سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۵    
روحانی گفت: برجام یک کار عظیم و بزرگی بود که بسیاری از نیروها و کارگزاران نظام در بخش های مختلف در آن نقش و تاثیر داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۷    
در پایان دولت دهم، کشور ما در رتبه بندی هنلی و شرکا ، جایگاه 96 جهان را کسب کرده است. حال آنکه در سومین سال دولت یازدهم، این جایگاه به 101 تنزل یافته است ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۲    
در حال حاضر ایراداتی بر شرایط عمومی قرار دادهای جدید نفتی مصوبه دوم هیئت وزیران مطرح است، چرا که اشکالات ماهوی، حقوقی و فنی در آن وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۴    
شورای عالی سیاسی یمن کمیته ای نظامی و امنیتی متشکل از 13 نفر از مسئولان امنیتی و نظامی بلندپایه یمنی تشکیل داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۴    
زنگنه امروز در جلسه غیرعلنی به مجلسی ها چه خواهد گفت؟ آزمون بزرگ نمایندگان مجلس دهم در برابر آدرس های غلط زنگنه درباره قراردادهای نفتی؛ چوب حراج بر منافع ملی کلید می خورد؟
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۰    
بی بی سی فارسی در سالگرد کودتای 28 مرداد که با محوریت این رسانه اجرا شد، به بهانه همکاری مشترک نظامی ایران و روسیه در پایگاه نوژه همدان، دلواپس از دست رفتن تمامیت ارضی ایران شده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۲    
اطرافیان مدت هاست که آقای دکتر و خانم دکتر صدا کردن را شروع کرده اند، شادی قبولی در رشته دکتری برای بسیاری از دانشجویان خیلی زود تمام می شود ...
  • ۱