دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۰۲May 2018 21
 

خبرهای هم اندیشی 31 شهریور 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 شهریور 1395 هم اندیشی 2 شهریور 1395 هم اندیشی 3 شهریور 1395 هم اندیشی 4 شهریور 1395 هم اندیشی 5 شهریور 1395 هم اندیشی 6 شهریور 1395 هم اندیشی 7 شهریور 1395 هم اندیشی 8 شهریور 1395 هم اندیشی 9 شهریور 1395 هم اندیشی 10 شهریور 1395 هم اندیشی 11 شهریور 1395 هم اندیشی 12 شهریور 1395 هم اندیشی 13 شهریور 1395 هم اندیشی 14 شهریور 1395 هم اندیشی 15 شهریور 1395 هم اندیشی 16 شهریور 1395 هم اندیشی 17 شهریور 1395 هم اندیشی 18 شهریور 1395 هم اندیشی 19 شهریور 1395 هم اندیشی 20 شهریور 1395 هم اندیشی 21 شهریور 1395 هم اندیشی 22 شهریور 1395 هم اندیشی 23 شهریور 1395 هم اندیشی 24 شهریور 1395 هم اندیشی 25 شهریور 1395 هم اندیشی 26 شهریور 1395 هم اندیشی 27 شهریور 1395 هم اندیشی 28 شهریور 1395 هم اندیشی 29 شهریور 1395 هم اندیشی 30 شهریور 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۰    
کارکنان فرودگاه جده عربستان، در محفظۀ چرخ های یک هواپیمای خطوط عربستانی "ناس"، جسد فردی سیاه پوست را پیدا کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۷    
ولیعهد عربستان سعودی با بیان اینکه عربستان توافقنامه مبارزه با تروریسم را قبل از حادثه 11 سپتامبر امضا کرد، گفت: عربستان در کنار آمریکا و انگلیس در راس مجموعه مبارزه با حمایت مالی از داعش قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۷    
گمرک جمهوری اسلامی ایران در مورد خبر پرونده قاچاق 9 کانتینر کالا توضیح داد که موضوع این قاچاق مربوط به اردیبهشت ماه بوده و پرونده از سوی گمرک پیگیری شده و اموال کشف شده تحویل سازمان اموال تملیکی شده ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۴    
سفیر و نماینده دائم کشورمان در آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به اجرای کامل تعهدات برجام از سوی جمهوری اسلامی ایران و تایید آن توسط آژانس تاکید کرد که اجرای تعهدات سایر طرف های برجام رضایت بخش ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۴    
پنجمین کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران کل وزیران امور خارجه ایران و 1+5 در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۱    
محسن رضایی گفت: عربستان بداند در بردباری ما حکمت سیاسی نهفته است، اگر غلطی کند سیلی محکمی می خورد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۱    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خوشبختانه پس از برجام، مسیر سرمایه گذاری بسیاری از شرکت های خارجی هموار شده است و می توانیم از ارتباط و تعامل با آنها در جهت رشد و پیشرفت کشور به ویژه در صنعت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۴۸    
مدیرعامل خبرگزاری موج با بیان اینکه فیلتر شدن این خبرگزاری طبق قانون فیلترینگ انجام نشده است، گفت: هیچ ابلاغیه قضایی درباره فیلتر شدن خبرگزاری موج به دست ما نرسیده است، البته فقط می دانم که دلیل آن ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۴۵    
ضیاالله اعزازی نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در بیمارستان عرفان تهران بستری شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۹    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور از کشف 9 کانتینر کالای قاچاق در بندرعباس از مبادی رسمی و دستگیری دو نفر سرشاخه اصلی آن خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۶    
خبرگزاری رویترز به نقل از منابعی در حمل و نقل هوایی آمریکا گزارش داد: واشنگتن ارائه مجوز برای لغو ممنوعیت فروش جت های مسافربری به ایران را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۰    
مقصود احمدی مسن ترین رزمنده لشکر 10 سیدالشهدا(ع) و تیپ 110 خاتم از سرخی تنور نان و داغی ترکش آن دوران می گوید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۲۷    
رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام گفت: اولین جلسه کمیسیون مشترک ایران و 1+5 در سطح وزیران پس از اجرایی شدن برجام پنجشنبه اول مهر در نیویورک به درخواست ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۲۴    
رئیس هیئت امور اسرا و آزادگان فلسطین پیروزی سه اسیر فلسطینی را که در اعتراض به بازداشت اداری دست به اعتصاب غذا زده بودند، اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۷    
دادستان تهران گفت: مبلغ 1000 میلیارد تومانی که بابک زنجانی مدعی کم شدن آن در جریان نقل و انتقال اموال است ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۱    
در حالی که دیپلمات های دوست و دشمن سوریه، به آب در هاون کوبیدن در مجمع عمومی سازمان ملل مشغول بودند، هزاران کیلومتر آن سوتر، در شهر شرقاط، اقداماتی عملی در حال انجام است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۱    
در میان انبوه ماشین ها و خودروهای زرهپوش در خیابانهای الدراز بحرین، کودکانی را می بینید که از انتظار برای رسیدن سرویس های مدرسه خسته شده و کیف های سنگین خود را برداشته و برای رسیدن به کلاس درس در ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۵    
سخنگوی سفارت رژیم صهیونیستی در آنکارا اعلام کرد، در جریان حمله امروز (چهارشنبه) به سفارت این رژیم در آنکارا یک تن زخمی شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۵    
معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: اگر مطلع شویم برخی از نهادها در امور اداری شان از شبکه اجتماعی تلگرام استفاده می کنند قطعا علیه شان اعلام جرم خواهد شد و به طور جدی با آنها برخورد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۳    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان از دستگیری قاتل حسین منصوری مدیرعامل سابق باشگاه مس سرچشمه پس از دو ماه پیگیری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۰    
شبکه خبری یورو نیوز عربی از درگذشت ژاک شیراک، رئیس جمهوری پیشین فرانسه خبر داد. اما خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که اعضای خانواده وی این خبر را تکذیب کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۰    
دیده بان حقوق بشر سوریه امروز (چهارشنبه) گزارش داد که بیش از 3000 سرباز روس برای جنگ با شبه نظامیان مسلح وارد حومه حلب شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۷    
بچه گربه ها موجوداتی دوست داشتنی هستند اما تحقیقات جدید حاکی از آن است که نوازش کردن این موجودات می تواند برای انسان مرگبار باشد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۹    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: آزمایش های نظامی و رزمایش های جمهوری اسلامی طبق جدول زمان بندی شده ادامه خواهد یافت و تحت هیچ شرایطی تغییر نمی کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۶    
روحانی درحالی در دیدار مقامات اروپایی بوجود مشکلات بانکی و بیمه ای اشاره میکند که تاکنون ازگشوده شدن روابط بانکی سخن میگفت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۶    
در صورت اجرایی شدن مفاد قرار داد منعقده کمپانی آلمانی، علاوه بر دسترسی بی نظیر به اطلاعات و آمار شهروندان ایرانی، داشته های لجستیکی نهادها و ارگان های دولتی از جمله آمار خودروها ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۶    
گزارشی که به تازگی سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا - سیا - درباره یمن در اختیار رهبران عربستان قرار داده، به شدت رعب و وحشت رهبران سعودی را برانگیخته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۳    
گروه تروریستی داعش برای مقابله با نیروهای عراقی خندقی نفتی در اطراف موصل حفر می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۴    
در حالی استیضاح وزیر آموزش و پرورش به امضای 67 نماینده رسیده بود، بیش از 60 نماینده امضای خود را پس گرفتند و تعداد امضاها به زیر 10 نفر رسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۶    
بازیکن برزیلی استقلال عملکرد خوبی در این تیم داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۶    
طبق وعده اخیر بانک مرکزی صدور کارت های جدید اعتباری با کاربردی متفاوت از قبل از فردا همزمان با اول مهرماه در دستور کار شبکه بانکی قرار گرفته و مشتریان بانک ها می توانند براساس شرایط تعیین شده از این ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۳    
کاپیتان اسبق استقلال گفت: زمان ناصرحجازی از لحاظ مهره زیر خط فقر بودیم و بدترین سال فوتبالی ام بود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۳    
نامزد جمهوریخواهان آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای بی اثر کردن تبلیغات رقیب خود برای جذب آرای سیاه پوستان، مدعی شد که این بخش از جمعیت ایالات متحده در بدترین شرایط ممکن هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۵    
همزمان با اظهارات دبیرکل اوپک مبنی بر اطمینان رئیس جمهور ایران برای همکاری در دستیابی به اجماع نفتی و تثبیت وضعیت بازار نفت، احتمال توافق ایران و عربستان بر سر اجرای فریز نفتی قوت گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۲    
بازار ارز از اواخر هفته قبل تا اواسط هفته جاری با نوساناتی همراه شد؛ به طوری که دلار آمریکا هشت تومان، یورو 22 تومان و پوند انگلستان 50 تومان نوسان قیمت پیدا کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۸    
گویا آنجلینا جولی یک کارآگاه خصوصی استخدام کرده بود. چون احساس می کرد که براد پیت در دوران فیلمبرداری فیلم جدیدش به او خیانت می کند و همین طور هم بود و این کشف تیرخلاص شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۵    
مراسم رژه نیروهای مسلح در تهران و سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: نرخ خرید و فروش سکه و ارز در بازار را در اینجا مشاهده کنید. د
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۴    
در روزهای اخیر تصاویری از یک زن بی حجاب در مراسم حج امسال در فضای مجازی منتشر شد. اکنون یکی از خبرگزاری های عربی هویت این حاجیه بی حجاب (!) را بر ملاء کرده و او را دختر سعدالدین الحریری ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۲    
روزنامه کویتی القبس به نقل از فرح الفائز همسر وزیر امور خارجه آل سعود مدعی شد: وی به دلیل همجنسباز بودن همسرش، خواستار طلاق از وی شده و روند طلاق خود را در دادگاهی در بریتانیا آغاز کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۲    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: 2 شهر زابل و زهک در شمال این استان به همراه شهداد در استان کرمان با 42 درجه سانتی گراد در شبانه روز گذشته گرمترین شهرهای کشور بودند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۹    
جدیدترین محصول MG (ام جی) در ایران رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۶    
برای دومین بار طی روزهای اخیر، بمب افکن های فراصوت آمریکایی برای نشان دادن قدرت به کره شمالی بر فراز آسمان کره جنوبی به پرواز درآمدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۶    
سفرای امارات و بحرین و نیز برخی از شخصیت های عربستانی و لبنانی با زیپی لیونی وزیر سابق اسرائیلی در آمریکا دیدار کردند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۳    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با رد خبر منتفی شدن عرضه بنزین به صورت نقدی و با کارت عابربانک، گفت: از اول مهرماه فروش سوخت به همه ایرلاین ها صرفا به صورت نقدی انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۳    
برد موشک بالستیک ذوالفقار 750 کیلومتر اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۳    
بعد از حدود 50 سال، یک پایگاه اسرائیلی اخیرا فیلمی کوتاه از لحظه اعدام الی کوهن یکی از مشهورترین جاسوس های اسرائیلی در سوریه را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۰    
رسانه های ترکیه از برنامه ارتش این کشور برای اعزام نیروی زمینی بیشتری به سوریه خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۳    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: امام خامنه ای: عید غدیر،عید ولایت است،عید سیاست است،عید دخالت مردم در امر حکومت است 1383/2/18 _______________ telegram.me/joinchat/AovqjTxG4fyF_y9_ATG2Ow ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۳    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: امام خامنه ای: دشمن میخواهد مسئله ی غدیر را یک مایه ی برادرکشی و جنگ و خونریزی قرار بدهد؛ در حالی که غدیر میتواند وسیله ی ائتلاف و برادری مسلمانها با هم باشد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۱    
با شکایت اداره کل مالیات از باشگاه های پرسپولیس و استقلال به دلیل پرداخت نشدن مالیات این باشگاه ها در چند سال اخیر، حساب این دو باشگاه مسدود شد!
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۸    
فرماندار مهران گفت:25 هزار متر مربع زمین در مرز مهران آماده اسکان زائران می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۸    
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء گفت: دشمن قدرت ایران راپذیرفته و به آن اذعان دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۹    
همه برای پیدا کردن شغلی خوب به مرکز کاریابی رفته اند.وقتی شنیده اند که با پرداخت پول اندکی می توانند صاحب شغل رویایی شوند لحظه ای درنگ نکرده و پول را به حساب شرکت ریخته اند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۶    
نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: امروز ارتش، سپاه و بسیج ما در آمادگی کامل هستند و اگر دشمن کوچک ترین اشتباهی را مرتکب شود ضررش متوجه خود او است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۳    
بسیاری شرکت های ارائه کننده خدمات اینترنتی از نبود امکانات کافی برای جذب مشترکان جدید گفته و از عدم همکاری شرکت مخابرات در این حوزه گله مندند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۴    
سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام کرد برخی مواد خوراکی و افزودنی برای بدن خطرناک بوده و منجر به بیماری می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۴    
یک کارشناس صنعت خودرو معتقد است که شرکت هایی مانند هیوندای، کیا و تویوتا سال هاست که با صادرات خودروهای آماده خود به بازار ایران، از بی برنامگی و غفلت ما در این حوزه سوءاستفاده می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۱    
رییس جمهور فرانسه شامگاه سه شنبه به وقت نیویورک با حضور در هتل محل اقامت حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۱    
رئیس جمهور آمریکا در گفتگوی خود با نخست وزیر رژیم صهیونیستی نسبت به ساخت و سازهای این رژیم در اراضی اشغالی ابراز نگرانی خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۸    
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تاکنون در سامانه سناد حدود 12.5 میلیون دانش آموز ثبت نام کرده اند، گفت: امسال یک میلیون و 400 هزار دانش آموز کلاس اولی به مدارس وارد می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۸    
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به ثروت های موجود در دنیا گفت: این ثروت ها پاسخگوی همه نیازمندان دنیا است اما در جاهایی مصرف می شود که مخرب است و آمریکا مصداق این خرابکاری ها در جهان است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۵    
باز نشر یک ویدیوی تبلیغاتی دربارۀ حجاب در آلمان خشم مخالفان مسلمانان در این کشور را برانگیخته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۵    
بعد از واکنش شدیدالحن مشاور رئیس جمهور به اظهارات منتقدان درباره مناطق آزاد، این بار ترکان، به نامه ی رئیس سازمان بازرسی کل کشور موضع تندی نشان داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶    
رییس جمهوری برای شرکت در هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، وارد نیویورک شد و در فرودگاه جان اف کندی ، مورد استقبال سفیر و کارکنان دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶    
مفتی سعودی از وضعیت رسانه های این کشور برای تأثیرگذاری بر افکار عمومی در دنیا، در مقایسه با رسانه های ایران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۰    
بزرگترین رژه دریایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همزمان با سی و ششمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز جنگ تحمیلی( 31 شهریور 1359) با محوریت و فرماندهی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۶    
پرزیدنت جورج دابلیو بوش (پدر) اعلام کرد که در انتخابات نوامبر به هیلاری کلینتون رای می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۰    
مصدومیت شماره 10 پرسپولیس و غیبت او در دیدار مقابل سپاهان، این شانش را به ملی پوش نیمکت نشین می دهد تا بالاخره راه ورود به ترکیب اصلی را پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۵    
گروهی از سناتورهای جمهوری خواه به دنبال تصویب طرحی هستند که هدف از آن تمدید قانون تحریم های ایران و افزایش کمک های نظامی واشنگتن به تل آویو است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۵    
یکی از دو خلبان هواپیمای جاسوسی آمریکایی که روز سه شنبه در کالیفرنیا سقوط کرد، به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۲    
رئیس جمهور که به نیویورک سفر کرده، روز سه شنبه با سران انگلستان و ترکیه دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۹    
دولت روسیه ویدئویی منتشر کرده که نشان می دهد گروه های تروریستی همزمان با انتقال کمک های بشردوستانه به حلب، در حال حمل و نقل تسلیحات بوده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۹    
سه بازیکن تیم فوتبال استقلال جایی در ترکیب این تیم ندارد، حتی برای یک دقیقه.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۶    
مجلس نمایندگان آمریکا طرحی را در دست بررسی دارد که هدف از آن ردیابی دارایی های احتمالی مقامات ایرانی در بانک های خارجی اعلام شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۳    
طبق آمار گمرک در 5 ماه منتهی به مرداد سال جاری، بیش از هزار و 110 تن بدنه خودرو از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۳    
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۱    
تهیه کننده و کارگردان برنامه تلویزیونی از آسمان به مشرق می گوید: عشق به برنامه، ما را به ادامه دادن ترغیب کرد ضمن اینکه بچه هایی که کار می کنند خیلی به فکر مادیات نیستند و صفا و صمیمیتی که بین ما ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸    
رئیس جمهور آمریکا در آخرین سخنان خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد توافق هسته ای با ایران و عادی سازی روابط با کوبا را از موفقیت های مهم سال گذشته دانست.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸    
در شرایطی که دولت بر تک رقمی شدن نرخ تورم مانور می دهد، آمارهای بانک مرکزی بیانگر افزایش بی سابقه قیمت حبوبات، میوه های تازه، شکر، تخم مرغ، مرغ و برنج است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۲    
شاید این سوال در ذهن بسیاری از علاقه مندان به محور مقاومت شکل گرفته باشد که چرا سیستم های پیشرفته روسیه که در خاک سوریه مستقر هستند، به اقدام نیروی هوایی آمریکا و پیش تر ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۹    
نایب رئیس پیشین فدراسیون کشتی گفت که موضوع مطرح شده درباره عدم تمایل او برای سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی صحت ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۹    
گرچه مسئولان وزارت راه و شهرسازی همواره بر تحویل واحدهای مسکن مهر با امکانات زیربنایی و روبنایی تأکید کرده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۶    
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه نظام اسلامی ایران زیرسایه "ولایت" و "فرهنگ شهادت" نظامی مقتدر و شکست ناپذیر است گفت: جامعه ای که "فرهنگ جهاد و شهادت" دارد همیشه زنده و پیروز است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری مسجد سلیمان با بیان اینکه قدمت دو اثر تاریخی سرمسجد و برد نشانده در این شهرستان به 2800 سال پیش بازمی گردد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۰    
در حالی وزیر راه و شهرسازی شهریور 92 هرگونه افزایش قیمت مسکن مهر را منتفی اعلام کرده بود که پس از گذشت سه سال واحدهای این طرح در پردیس به طور سرسام آوری مشمول افزایش قیمت شده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۰    
رئیس جمهور گفت: ایتالیا این فرصت را در دوره پسابرجام در اختیار دارد که بار دیگر به نخستین شریک و همکار اقتصادی و تجاری ایران در اروپا تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۷    
مربی بین المللی و داور ایرانی فدراسیون جهانی IFBB با تشریح کبدشوری به عنوان یک اصطلاح غیرعلمی بین مربی نماهای ورزشی گفت: فیبروز کبدی حاصل مصرف داروهای نیروزا است که باعث مرگ زودهنگام می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۷    
آیا پیوستن بازیگران کشورمان به جریانات زیست محیطی لزوماً مانند آنچه در سطح بین الملل شاهد آن هستیم، مرهمی بر زخم های محیط زیست کشور خواهد بود یا شمشیری دولبه که می تواند بستری نرم را برای سوء استفاده ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۴    
رئیس جمهور گفت: آماده ایم تا روابط خود را با آنکارا در همه بخش ها از حمل و نقل، صنعت و انرژی توسعه دهیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۲    
نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد که نیمی از سلاح های آمریکایی در اختیار و مالکیت تنها سه درصد جمعیت این کشور قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۲    
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) گفت: امروز نیازی نداریم دشمنان سلطه گر پای میز مذاکره و یا در رسانه ها قدرت و ثبات سیاسی ایران را به رسمیت بشناسند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۹    
برخی متقاضیان مسکن مهر در واکنش به افزایش قیمت ها اعلام کردند "بابت اعتماد به دولت یازدهم خجالت می کشیم ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۹    
یک میلیون و 400 هزار کلاس اولی امروز سال تحصیلی جدید خود را آغاز کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۶    
رئیس جمهور برجام را تحولی بزرگ، نمادی برای حل اختلافات و پایه ای برای همکاری ها دانست.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۶    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: هر تلاش برای تضعیف توان نظامی "نادانی و بازی در زمین دشمن" است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
رژه بزرگ نیروهای مسلح برای نخستین بار همزمان با تهران در بندرعباس آغاز شد.
  • ۱