پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۴:۳۳Apr 2018 26

خبرهای هم اندیشی 1 دی 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 دی 1395 هم اندیشی 2 دی 1395 هم اندیشی 3 دی 1395 هم اندیشی 4 دی 1395 هم اندیشی 5 دی 1395 هم اندیشی 6 دی 1395 هم اندیشی 7 دی 1395 هم اندیشی 8 دی 1395 هم اندیشی 9 دی 1395 هم اندیشی 10 دی 1395 هم اندیشی 11 دی 1395 هم اندیشی 12 دی 1395 هم اندیشی 13 دی 1395 هم اندیشی 14 دی 1395 هم اندیشی 15 دی 1395 هم اندیشی 16 دی 1395 هم اندیشی 17 دی 1395 هم اندیشی 18 دی 1395 هم اندیشی 19 دی 1395 هم اندیشی 20 دی 1395 هم اندیشی 21 دی 1395 هم اندیشی 22 دی 1395 هم اندیشی 23 دی 1395 هم اندیشی 24 دی 1395 هم اندیشی 25 دی 1395 هم اندیشی 26 دی 1395 هم اندیشی 27 دی 1395 هم اندیشی 28 دی 1395 هم اندیشی 29 دی 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۸    
انتشارات آستان قدس رضوی مجموعه 3جلدی داستان پاکان را به عنوان نخستین مجموعه پی نما(کمیک استریپ) ویژه گروه سنی کودک و نوجوان چاپ و روانه بازار نشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۴۰    
در حالی که اجرای طرح تحول نظام سلامت توسط بسیاری از اساتید، نخبگان، دست اندرکاران و صاحبنظران حوزه سلامت مورد انتقاد قرار گرفته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۵    
هیئت های اروپایی در دیدار با اعضای تیم انتقالی ترامپ، هشدار داده اند که اگر تشدید تحریم ها علیه ایران به بر هم خوردن توافق هسته ای منجر شود، همه واشنگتن را مقصر خواهند دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۸    
آقای روحانی ابهامات و سؤالات افکار عمومی بیش از اینها است، ولی چون شما مدعی بودید کارهایی صورت گرفته است، لطفا به این سؤالات هم پاسخ دهید تا برای افکار عمومی تناقضات رفع شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۸    
سخنگوی شورای نگهبان از برگزاری جلسه هئیت مرکزی نظارت بر انتخابات در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۵    
شکی نیست که هدف رژیم اسرائیل از انتشار این سند، محتوای اطلاعات موجود در آن نیست، بلکه این رژیم اهداف دیگری را دنبال می کند که می تواند مرتبط با زمان انتشار آن باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۳    
تروریست ها با انفجار کودک 8 ساله بار دیگر نشان دادند بویی از انسانیت نبرده اند. وزارت خارجه سوریه ضمن انتقاد از این جنایت از حامیان غربی و منطقه ای تروریست ها خواست دست از حمایت از آنان بردارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۱۹    
دولت آبادی در آسیب شناسی پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه گفت: عمده تخلفات در اعطای تسهیلات از طریق تبانی میان مدیران سابق بانک سرمایه و بدهکاران بانکی بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۵۹    
یکی از مالکان منتظر اما امیدوار مسکن مهر با کنایه می گوید: تا موضوع استیضاح آقای آخوندی مطرح شده، وزارت شهرسازی مجددا به فکر ما افتاده و خبر از تکاپوی دوباره برای اتمام این واحدها می دهند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۵۶    
بر اساس گزارش رسانه ها شمار تلفات ارتش ترکیه در شهر الباب سوریه به 8 کشته و 23 مجروح رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۵۰    
نماینده مردم اصفهان در مجلس بر ضرورت شفاف سازی چگونگی نحوه پرداخت سود حاصل از اوراق بهادار در لایحه برنامه ششم تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۷    
رئیس سازمان برنامه و بودجه قیمت کنونی دلار از نظر دولت را قیمت غیر واقعی خواند و گفت: در تلاشیم تا وضعیت موجود را بهبود ببخشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۴    
مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران گفت: برای تداوم راه مرحوم شایانفر و ماندگاری کار او باید به الزامات فرهنگی توجه کنیم و کار پژوهش را جدی بدانیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۴    
وزیر صنعت از شکست طرح کارت خرید کالای ایرانی به دلیل تأمین نشدن منابع مالی آن از سوی بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۰۹:۲۹    
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم با ابراز "سامانه حقوق و دستمزد تا پایان امسال راه اندازی می شود"، گفت: در این سامانه هرشخص با هرمقامی در همه دستگاهها باید با یک فیش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۱۳    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سبک زندگی اسلامی/ حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم: خداوند دوستدار جوانی است که جوانی اش را به اطاعت خداوند می گذراند. ➖ میزان الحکمه ، ح 9096 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۰۷    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: نشست مهدی تاج- رئیس فدراسیون فوتبال، دکتر علیرضا اسدی- دبیر کل فدراسیون، محمدرضا ساکت- رئیس سازمان تیم های ملی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۰۷    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اعترافات وزیر امور خارجه بیانگر آن است که باید فاتحه برجام را خواند و امضاکنندگان و مجریان برجام در کشور باید به مردم پاسخ دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۰۷    
نام مهاجم ایرانی پانیونیوس در راس بازار نقل و انتقالات زمستانی فوتبال یونان قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۴:۵۸    
قرارگاه حضرت زینب (س) در اطلاعیه ای نحوه جذب و هدایت کمک های مردمی به جبهه مقاومت سوریه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۴:۱۶    
بر اساس آمارهای ردیابی تانکرها، ایران 28 میلیون بشکه نفت در 4 بندر روی آب ذخیره دارد که میزان این ذخایر هفته گذشته 2.14 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۴:۱۶    
کویت آخرین مهلت برای شرکت در بازی های انتخابی جام ملت های آسیا 2019 را از دست خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۴:۱۳    
شیخ صباح الخالد الصباح وزیر امور خارجه کویت گفت٬ کشورش از راهکار مسالمت آمیز برای حل و فصل بحران سوریه جهت پایان دادن به مشکلات و درد و رنج مردم این کشور حمایت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۴:۰۱    
طبق مصوبات کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه تا سال اول برنامه، سامانه حقوق و مزایا مقامات و مدیران و کارکنان باید ایجاد شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۵۸    
در پی تسلط ارتش سوریه بر شهر حلب، اهالی مسیحی این شهر درختی را برای برگزاری جشن کریسمس در میدان عزیزیه تزئین کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۵۵    
بر اساس آمار منتشر شده، عربستان طی ماه های اخیر میزان حمله هوایی به مناطق زندگی غیرنظامی ها را افزایش داده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۳۱    
اخمها، خنده ها، راهبردها، بیان، رفتار و نوع کردارش او را شخصیتی فرا ملی کرده و بسیاری از مردم عراق به ویژه در شهرهای کربلا و نجف نام او را به عنوان یکی از محبوب ترین شخصیتها یاد می کنند و می گویند که ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۲۵    
توریست های آمریکایی که برای آشنا شدن با فرهنگ کشور به ایران سفر کرده بودند با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به مقام شامخ امام خمینی(س) ادای احترام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۲۲    
سوال نماینده مردم لنگرود از وزیر اقتصاد درباره علت تخلف قانونی از عدم پرداخت عوارض شهرداری ها اعلام وصول شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۲۲    
هاشمی رفسنجانی، به منظور سفری دو روزه به استان بوشهر، وارد جزیره خارک شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جزیره خارگ در تاریخ اخیر ایران نقش مهم و موثری داشته به گونه ای که کانون ثروت و اقتصاد ایران بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۹    
وکیل مهدی هاشمی از مختومه شدن شکایت مهدی هاشمی از رسایی خبر داد و گفت: موکلم نسبت به شکایت از رسایی انصراف داد و رضایت خود را در دادگاه اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۹    
جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش، آخرین وضعیت ساخت اولین سامانه دفاع نزدیک ایرانی را بیان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۶    
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه ضمن استقبال از بیانیه مشترک روسیه، ترکیه و ایران، آن را برای ازسرگیری مذاکرات 8 فوریه 2017 بین طرفین سوری که قرار است در ژنو برگزار شود، مفید دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۶    
وب سایت تبلت مگزین در گزارشی با عنوان "تله ترامپ برای توافق ایران، مذاکرات دوباره در مقابل فشار" نوشت: باید موضواعات چین و روسیه را کنار بگذاریم زیرا همچنان بزرگ ترین بلیط آمریکا در مسائل خارجی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۰    
برای عربستان سعودی که در حال یک رقابت اساسی منطقه ای با ایران است، تسخیر و تسلط دولت بشار اسد بر بهشت نیروهای شورشی یعنی حلب، به معنی یک نوسان خطرناک در موازنه قدرت منطقه ای به نفع تهران است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۰۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: آقای ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی به اشتباه خود در اعتماد به حرف وزیر خارجه آمریکا اعتراف کرد و تصریح کرد که مسئولیت این اشتباه را می پذیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۰۷    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در پاسخ به سفر مسئولان عربستانی و قطری به اتیوپی، احتمال سفر قریب الوقوع یک مسئول عالی رتبه مصری به ایران وجود دارد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۰۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه نماینده دولت به گونه ای سخن می گوید که گویی سخنان نمایندگان درباره لایحه برنامه ششم بر اساس اطلاعات کامل صورت نمی گیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۰۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی و عضو جبهه پایداری برای انجام عمل جراحی داخلی در بیمارستان بستری شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۵۲    
وزارت خزانه داری آمریکا تحریم ها علیه دیپلمات های کره شمالی در سازمان ملل را تشدید کرده و بانک ها را ملزم کرده است تا پیش از باز کردن حساب برای این دیپلمات ها، مجوزهای خاصی را بگیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۹    
سیلوستر استالون بازیگر معروف هالیوود، درخواست دونالد ترامپ برای حضور در دولتش را نپذیرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۹    
رسانه های ترکیه از انفجار دو بمب دست ساز در غرب این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۹    
واشینگتن پست گزارش داد؛ ترامپ با انتشار چندین پیام در توییتر، بیل کلینتون، چهل و دومین رئیس جمهور آمریکا و همسر هیلاری کلینتون را به ارائه اطلاعات غلط درباره مکالمه تلفنی آن ها پس از انتخابات ریاست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۶    
کواکبیان در جریان بررسی پیشنهاد مربوط به ماده 10 لایحه برنامه ششم، زمانی که به عنوان موافق تریبونش باز شد، در بخشی از صحبت هایش گفت: بنده افتخارم این است که شهرستانی هستم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۳    
باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه حفاری در آب های فدرال اقیانوس منجمد شمالی و اقیانوس اطلس را به منظور استخراج نفت و گاز ممنوع کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۳    
به اعتقاد کارشناس مسائل بین الملل، اگر انگلیس امروز با تمام توان خود به رژیم آل سعود کمک می کند، باید آن را در همه جنایت هایی که در یمن، سوریه و لبنان صورت می گیرد، شریک دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: تصاویری از وداع همسر و مادر سفیر ترور شده با جنازه وی را مشاهده کنید. د
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۰    
تصاویر منتشر شده از محافظ دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در شبکه های اجتماعی سوژه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۳۴    
یک روزنامه مصری در اقدامی بسیار عجیب شاه عربستان را به دلیل عمل نکردن به توصیه های برادرش به باد انتقاد گرفت و او را خائن توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۳۴    
یک استاد در دانشگاه دولتی قطر، قاتل سفیر روسیه در ترکیه را "شهید" خواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۲۵    
رئیس هیأت الحشد الشعبی برای دیدار با مقامات روسیه، به مسکو سفر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۲۲    
فریبا محمدیان به عنوان معاون امور بانوان وزارت ورزش انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۱۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: شاهین جمشیدی مجروی معروف تلویزیون از بازگشت خود به تلویزیون و اجرا خبر داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۱۶    
توافق هسته ای یک پیمان بین المللی الزام آور نیست، بلکه یک توافق سیاسی میان دیپلمات ها است. من از کنگره می خواهم که 60 روز آتی بازبینی را بسیار جدی بگیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۱۶    
مجوز خروج از کشور برای مدافع نفت تهران صادر شد تا براهیچ بتواند برای تعطیلات سال نو میلادی از ایران خارج شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۱۶    
از 16 مورد اتهامی که در مورد محمود صادقی نماینده تهران مطرح بود 14 مورد خلاف شان نمایندگی تشخیص داده و دو مورد دیگر خلاف شئون نمایندگی وی تشخیص داده نشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۱۳    
توکلی بیان کرد: تمام داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد سال 96 ثبت نام کنند به عنوان داوطلب متقاضی دانشگاه آزاد نیز تلقی می شوند بنابراین داوطلبانی که در سایت دانشگاه آزاد ثبت نام کرده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۰۱    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: لایحه برداشت 1.5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستائیان شبهه سیاسی دارد/ مجلس جزئیات اشتغال را شفاف می کند
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۹    
تروریست های باقی مانده در محله های شرقی حلب بار دیگر توافق تبادل را نقض کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۳۸    
منابع محلی بحرین خبر دادند که نیروهای امنیتی این کشور وارد منزل شیخ عیسی قاسم شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۵۶    
قیمت خودروهای داخلی در بازار خودرو را در اینجا مشاهده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۵۳    
نرخ بیکاری در حالی در برنامه ششم توسعه تک رقمی اعلام و توسط کمیسیون تلفیق در برنامه گنجانده شده که دولت هیچ نرخی را برای بیکاری در برنامه هدف گذاری نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۵۰    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت که تحریم های جدید امریکا در مورد اتباع و شرکت های روسیه بدون پاسخ نمی ماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۷    
"پیغام ماهی ها" مجموعه ای از خاطرات شهید سردار حسین همدانی از تولد تا شهادت را روایت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۴    
پلیس ترکیه سه شنبه منزل قاتل سفیر روسیه در آنکارا را مورد بازرسی قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۴    
آقای روحانی از برخی جهات نتوانسته واقعا حمایتی را که 24 خرداد 92 وجود داشته، نگه دارد. برخی اقشار امروز از نتیجه بخش بودن عملکرد دولت بر زندگی شان ناامید شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۱    
نوذر رودنیل کارشناس داوری می گوید داور بازی استقلال تهران با نفت دو اشتباه تاثیرگذار داشت است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۳۵    
یک پیرمرد عربستانی در حالی که برای ادای "عمره" احرام بسته، در ویدیویی اعلام می کند که به نیابت از قاتل سفیر روسیه در ترکیه عمره به جا خواهد آورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۳۲    
فوتبال در اروپا با برگزاری دیدارهایی در نقاط مختلف این قاره پیگیری شد و تیم اتلتیکو مادرید توانست حریف خود را شکست دهد و دورتموند در خانه متوقف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۳۲    
بر اساس لایحه ی بودجه ارائه شده دولت برای سال 96 مرکز بررسی های راهبردی ریاست جمهوری که ریاست آن را حسام الدین آشنا مشاور حسن روحانی در اختیار دارد، برای برگزاری 30 همایش مجموعا 3 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۹    
بر اساس آمار بیش از یک سوم از زنان بالای 60 سال مبتلا به این عارضه هستند. البته علت های سبب ساز و سن شیوع این بیماری در سیستم دفع ادرار در زنان و مردان متفاوت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۹    
سفر سرلشکر قاسم سلیمانی به شهر حلب سوریه به درخواست مقامات دولتی این کشور و در راستای ارائه راهبردها و همکاری نظامی صورت گرفته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۹    
فیفا که تا چندی پیش به پرونده شکایت از باشگاه های قطری رسیدگی می کرد این بار با کسر امتیاز از باشگاه الاتحاد عربستان شوک بزرگی به این تیم و طرفدارانش وارد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۳    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن مطرح کردن این ادعا که مردم سوریه هرگز متحد نخواهند بود، گفت تل آویو اجازه نمی دهد درگیری های این کشور به فلسطین اشغالی سرایت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۰    
قبل از شروع دادگاه، پوشه های اسنادی که دستم بود را به مهدی هاشمی و وکیلش نشان دادم و گفتم هر چه در 9 دی نوشته شده مستند بوده و شما هم بر همین اساس بعدا محاکمه و در حبس شدی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۰    
رییس اتحادیه فروشندگان گچ ،آهک و مصالح ساختمانی گفت : در میان مصالح ساختمانی، سیمان بیشترین میزان صادرات را در این حوزه به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۱۴    
روزنامه آمریکایی در مطلبی با متهم کردن روسیه به ارتکاب جرائم جنگی از ترور سفیر روسیه در آنکارا حمایت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۱۱    
منابع نظامی سوریه و حتی معارضان تاکید کردند که عناصر تروریستی قبل از خروج از حلب، برخی از مناطق تحت اشغال خود در مناطق شرقی را آتش زدند تا آثار جرم و جنایت آنها در حلب مخفی بماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۰۸    
وزیر خارجه دولت موقت معتقد است هنگامی روابط قابل قبول برقرار می شود که طرفین به شرایطی که می گذارند پایبند باشد. بنابراین به صرف اینکه با آمریکا رابطه داشته باشیم نمی شود شروطش را پذیرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۹:۴۷    
دستیار ویژه رئیس جمهور می گوید: مشکل تحریم های بین المللی رفع شده اما مردم احساس ناامنی می کنند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۹:۴۷    
وزارت ورزش و کمیته المپیک در حالی از یک به اصطلاح ورزش به نام کونگ فو توآ حمایت می کنند که ریشه آن در تفکرات الحادی و مشرکانه بنیانگذاری است که ادعای خدایی داشت و حال ما مروج آنیم!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۹:۰۵    
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک گفت: نشست 3 جانبه مسکو می تواند باعث صلح در منطقه شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۹:۰۲    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه مقتضای طبیعت دولت انگلیس خباثت، تفرقه و نفوذ است گفت: دست های پلید انگلیس عامل جنگ و اختلاف در کشورهای مسلمان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۸:۵۹    
هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال روز جمعه با 3 دیدار آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۸:۵۶    
به اعتقاد پژوهشگر ارشد مسائل اوراسیا، ممکن است که خروج انگلیس از اتحادیه اروپا به نوعی به حل مشکلات اروپا و روسیه کمک کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۸:۵۶    
مقامات امنیتی آلمان در واکنش به حمله کامیون به یک بازارچه کریسمس در برلین درباره وقوع حملات تروریستی دیگری در آلمان هشدار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۸:۵۳    
رشد اقتصادی 7.4 درصدی شش ماهه سال 95 تنها زمانی می تواند درست باشد که در سال 94 رشد اقتصادی منفی بوده باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۸:۵۳    
نمایندگی داخلی برند معروف وارد کننده لوازم خانگی به دلیل تخلفات در واردات قطعات، از سوی گمرک ایران 3هزار میلیارد تومان جریمه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۸:۴۷    
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، گزارش کاملی از کشفیات کالاهای قاچاق توسط دستگاه های کاشف طی 8 ماه نخست امسال را ارائه داد.