یکشنبه ۰۳ تیرساعت ۱۵:۵۳Jun 2018 24
 

خبرهای هم اندیشی 3 دی 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 دی 1395 هم اندیشی 2 دی 1395 هم اندیشی 3 دی 1395 هم اندیشی 4 دی 1395 هم اندیشی 5 دی 1395 هم اندیشی 6 دی 1395 هم اندیشی 7 دی 1395 هم اندیشی 8 دی 1395 هم اندیشی 9 دی 1395 هم اندیشی 10 دی 1395 هم اندیشی 11 دی 1395 هم اندیشی 12 دی 1395 هم اندیشی 13 دی 1395 هم اندیشی 14 دی 1395 هم اندیشی 15 دی 1395 هم اندیشی 16 دی 1395 هم اندیشی 17 دی 1395 هم اندیشی 18 دی 1395 هم اندیشی 19 دی 1395 هم اندیشی 20 دی 1395 هم اندیشی 21 دی 1395 هم اندیشی 22 دی 1395 هم اندیشی 23 دی 1395 هم اندیشی 24 دی 1395 هم اندیشی 25 دی 1395 هم اندیشی 26 دی 1395 هم اندیشی 27 دی 1395 هم اندیشی 28 دی 1395 هم اندیشی 29 دی 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: رسول اکرم صل الله علیه واله و سلم: در طلب دنیا معتدل باشید و حرص نزنید ، زیرا به هر کس هر چه قسمت اوست می رسد کتاب التجارات،ح2133 ___________________ ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۰۴    
رئیس جمهور روسیه به رئیس جمهور منتخب آمریکا نامه نوشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۴۶    
در پی ناکامی های اخیر تکواندو ایران در رویدادهای بین المللی، انتقادات شدیدی از تک روی ها و عدم تعامل مسئولان فدراسیون با کارشناسان این رشته می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۴۶    
تاکشی اوگانا فرماندار اوکیناوا تلاش زیادی صورت داد تا با رهبری پویش اخراج نظامیان از اوکیناوا فشار افکار عمومی را بر توکیو بیشتر کند اما موفق نشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۴۶    
نفوذ در مسئولین به بیان رهبر معظم انقلاب از جمله نفوذ نوع اول است که در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با سخنان اخیر ظریف درباره مذاکرات هسته ای از یکی از این موارد پرده برداشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۳۷    
مطابق برآورد مرکز پژوهش های مجلس، کسری بدون نفت لایحه بودجه سال آینده معادل 50 درصد کل منابع عمومی دولت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۳۷    
اقدامات تروریستی که مرتبط با حضور مهاجران در کشورهای اروپایی است، باید حالا در یک حلقه از تحولات ملی و فراملی تحلیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۲۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگر عدل اسلامی بخواهد درباره سران فتنه اجرا شود چیزی کمتر از چندین اعدام در انتظار آنها نخواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۲۲    
حضور پهپادهای غیرنظامی در آسمان ایران، چالش های جدیدی را در حوزه قوانین هوایی به دنبال داشته و این سوال مطرح می شود که آیا در قوانین هوایی ایران، موضوع استفاده از این پرنده های بدون سرنشین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۱۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمدعلی نجفی در حاشیه برگزاری همایش رفاه و منزلت اجتماعی معلم مبنی بر خبر برخی رسانه های نزدیک به دولت درباره انتصاب وی به جای عبدالرضا رحمانی فضلی اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۱۰    
بنابر گفته مصطفی قنبرنژاد مدیر مرکز صدور آرم طرح ترافیک شهرداری تهران، فردا شنبه، مجوزهای روزانه طرح ترافیک بدلیل آلودگی هوای تهران فروخته نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۰۷    
تیم فوتبال پرسپولیس در یک دیدار پرگل موفق به شکست تیم سیاه جامگان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۰۴    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره ترور سفیر روسیه در ترکیه گفت: فکر می کنم بیشتر طراحی آمریکایی ها باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۰۴    
وزیر راه با بیان اینکه در قرارداد ایرباس و بوئینگ تعهد به مفاد آنها برای طرفین الزامی است،گفت:امیدواریم این مسئولیت پذیری در جامعه سیاسی آمریکا حاصل شده باشد که فضایی فراهم کنند تا دنیا باور کند و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۰۱    
رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که روسیه، ایران و ترکیه و رئیس جمهور سوریه موافقت کرده اند تا در گقتگوهای صلح سوریه در پایتخت قزاقستان شرکت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۹:۰۱    
نشست شورای امنیت سازمان ملل برای رأی گیری درباره قطعنامه پایان دادن به شهرک سازی رژیم صهیونیستی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۰۱    
در حالی فروشگاههای زنجیره ای پوشاک خارجی، به صورت قارچ گونه به رشد خود ادامه می دهند که به اتحادیه پوشاک اعلام شده نباید بر فعالیت آنها نظارتی داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۳:۰۱    
مدارس ابتدایی استان تهران به جز دماوند،فیروزکوه و لواسان فردا تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۸    
مسئولان ترکیه اعلام کردند که تاکنون هیچ گونه درخواستی برای دریافت جسد قاتل سفیر روسیه در ترکیه از سوی خانواده او دریافت نکرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۵    
مدیرعامل جدید مخابرات استان تهران از واگذاری سرویس ADSL مخابرات استان تهران به بیش از یک میلیون و 300 هزار مشترک خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۵    
مدیرکل برنامه ریزی و مالی معاونت توسعه و فناوری صداوسیما گفت: کوادکوپتری که امروز در آسمان تهران ساقط شد متعلق به صداوسیما نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۵    
ایران در 8 ماهه نخست امسال حدود 900 هزار دلار طلا از هند وارد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۵    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: آلودگی فردا در تهران ادامه دارد و از شنبه شب شاهد بارش برف و باران در این شهر خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۵    
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت هفت درصد از تولید ناخالص ملی سالانه بر اثر تصادفات رانندگی و تاثیرات مخرب ناشی از تصادفات رانندگی از بین می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۵    
ایران در 8 ماهه فروردین تا آبان سال جاری 448 هزار تن برنج به ارزش 345 میلیون دلار از هند وارد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۶    
صدر اعظم آلمان بعد از انتشار خبر کشته شدن عامل تونسی حمله برلین با تاکید بر اینکه یک خطر حاد برطرف شده است همچنان از تهدید ترور در کشورش سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۶    
دولت آمریکا روز جمعه تعدادی از وزرای سوری و روسای بانک های روسی را در لیست تحریمهای خود قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۶    
رئیس جمهور پس از سفر به آسیایه میانه و دیدار رسمی با مقامات این کشورها به تهران بازگشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۶    
رئیس جمهور روسیه در تماس تلفنی آزادسازی شهر حلب را به همتای سوری خود تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۳    
ابتکار عمل ایران، روسیه، سوریه و جبهه مقاومت در عرصه دیپلماتیک و میدانی بالاخره جواب داد و شب گذشته حلب طعم شیرین رهایی را بعد از 4 سال چشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۳    
درحالیکه اکثر سالن های سینما به فیلم سلام بمبئی اختصاص یافته است فیلم نفس تنها با 6 سالن در تهران به کار خود ادامه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۳    
هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال با برتری پیکان مقابل فولاد خوزستان آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۳    
پس از حمله اخیر به بازار کریسمس در برلین آلمان، تدابیر شدید امنیتی در سراسر اروپا بشدت افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۲۷    
دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به حمایت های سنگین از تروریست ها در حلب گفت که با پیروزی در حلب طرح سرنگونی نظام سوریه منتفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۸    
رئیس پیشین مبارزه با تروریسم MI6 درباره شمار بالای تکفیری های آلمان و قابلیت آنها در زمینه ارتکاب جرم هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۸    
منابع خبری اعلام کردند که جنگنده های ترکیه حملات خود به اطراف شهر الباب واقع در استان حلب سوریه را افزایش داده اند و امروز 88 غیر نظامی در جریان این حملات کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۵    
نیروی هوایی عراق شب گذشته چهار میلیون نامه که از سوی مردم عراق نوشته شده بود را بر فراز موصل پخش کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۵    
پس از انتشار تصاویر سوزانده شدن 2 سرباز ترکیه ای به دست تروریست های داعش در سوریه، سایت های توئیتر، فیسبوک و یوتیوب برای کاربران ترکیه ای از دسترس خارج شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۵    
شبکه تلویزیونی فرانس 24 گزارش داد: تظاهرات ضد دولتی در جمهوری دمکراتیک کنگو که به درگیری معترضان با پلیس و آتش زدن اماکن دولتی در خیابان های کینشاسا (پایتخت) منجر شده، شدت یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۵    
وزیر دفاع روسیه اعلام کرد حملات هوایی روسیه در سوریه تاکنون منجر به مرگ بیش از 35 هزار تروریست شده و یک زنجیره از انقلاب های متوالی در خاورمیانه را متوقف کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۵    
سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، با بیان اینکه در مذاکرات آتی در پایتخت قزاقستان، درباره آتش بس در تمامی سوریه بحث خواهد شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۵    
شمار زیادی از شیعیان نیجریه ضمن تاکید بر لزوم پیگیری آزادی شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان این کشور، در شهر آبوجا (پایتخت) تظاهرات مسالمت آمیز برگزار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۲    
ارتش سوریه با دفع حملات داعش برای اشغال چند روستا در استان حمص، بیش از 40 نفر از آن ها را از پای درآورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۲    
سانا گزارش داد: جنگنده های نیروی هوایی ترکیه و ائتلاف آمریکایی 94 شهروند سوری را در شهرهای الباب و رقه کشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۱۹    
جوزف موسکات نخست وزیر مالت از آزادی تمامی سرنشینان هواپیمای لیبیایی ربوده شده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۱۹    
خبرگزاری اعماق، وابسته به گروهک تروریستی داعش، تایید کرد، شخصی که در میلان ایتالیا کشته شده، همان فردی است که در برلین دست به حمله تروریستی زده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۱۹    
حملاتی که هر از چند گاهی در استان کربلا به ویژه در مرز آن با استان الانبار روی می دهد، باعث شد تا شورای استان کربلا با نصب دوربین های مداربسته حرارتی در مرز میان این دو استان به منظور مقابله با ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۱۹    
رسانه های خبری ترکیه اعلام کردند: دیروز در عملیات نیروهای نظامی ترکیه در شهر الباب واقع در شمال سوریه، 22 نفر از نیروهای تروریستی داعش کشته شدند و همزمان در عملیات دیگر در شهرهای استانبول و قونیه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۱۹    
نوآم چامسکی گفته است که از توییت دونالد ترامپ، رییس جمهوری منتخب آمریکا درباره تقویت و گسترش ظرفیت های اتمی این کشور به شدت وحشت زده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۱۹    
در حالی که عربستان با مشکلات روزافزون اقتصادی دست وپنجه نرم می کند، ریاض مدعی است که برای جنگ یمن هیچ محدودیتی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۹:۱۶    
نماینده سابق مردم تهران گفت: عده ای تحریم را به ملت تحمیل کردند و علیه جمهوریت شورش کردند، حال طلبکار ملتند و تحریم را به جریان انقلابی نسبت می دهند و متاسفانه این جریان هم نتوانست اساس موضوع را ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۷    
پیکر مطهر شهید محمد عیسی محمدی از شهدای مدافع حرم بر فراز دستان مردم سمنان تشییع و در گلزار شهدای سمنان به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سیدعباس عراقچی معاون وزیر امورخارجه کشورمان که پس از مدت ها در مراسمی که با حضور خبرنگاران برگزار شده بود، حضور یافت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۴    
مراسم چهلمین روز درگذشت مرحومه مرضیه حدیدچی(دباغ) عصر امروز در مسجد جامع شهرک قدس تهران و با حضور تنی چند از شخصیت های کشوری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۴    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از توافق هسته ای ایران به عنوان یکی از دستاوردهای دولت کنونی واشنگتن نام برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۴    
سخنرانی معاون پارلمانی رئیس جمهور امروز بعد از خطبه های نمازجمعه با شعارهای مردم نیمه تمام ماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۱    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:ر ئیس جمهور روسیه در پاسخ به یک سوال درباره سرنوشت همکاری های روسیه، ایران و ترکیه حول موضوعات منطقه ای و راهکاری برای بحران سوریه، گفت: تخلیه 100هزار نفر از حلب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۱    
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که آزادی حلب و اینکه مردم این شهر امروز بار دیگر می توانند به خانه های خود بازگردند، مرهون درایت، رهبری و وجود با برکت رهبر معظم انقلاب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۸    
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: سینه ستبر رزمندگان مدافع حرم آمریکا را به خاک ذلت کشاند؛ اما در داخل کشور مشکلات اقتصادی و معیشتی و برخی ناهمواری ها برای اقشار آسیب پذیر روز به روز در حال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: کسی که در راس یک قوه ای قرار دارد نمی تواند از جایگاه رأس یک قوه در بیان رفع حصر سوءاستفاده کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پرنده هوایی که در اطراف خیابان کارگر در حال پرواز و فیلمبرداری هوایی از مناطق ممنوعه تهران بود توسط پدافند هوایی مورد هدف قرار گرفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۵۴    
بشار اسد گفت آزادی حلب موفقیتی است برای ایران، روسیه و تمام کشورهایی که در مبارزه با تروریست ها شرکت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۴:۲۷    
خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه دستور رئیس جمهوری به سازمان انرژی اتمی ایران چیزی نبود که برای آمریکا مشکلی ایجاد کند از مجریان کشور خواست که گامی عزت ساز و جدی در این مسئله بردارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۵    
وزیر کشور در سفر یک روزه به استان هرمزگان برنامه بسیار فشرده ای داشت که در تمامی برنامه ها، حسین فریدون برادر رئیس جمهور وزیر کشور را همراهی می کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۲    
در واکنش به بازدید یک مقام عربستانی از سد رنسانس در اتیوپی، مصر خود را برای اعزام رسمی یکی از مقامات رده بالای این کشور به تهران آماده می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۲    
درخواست روس ها از ایران برای دستیابی به تکنولوژی پهپادهای دوربرد نشان می دهد که بعد از شکار RQ-170 توسط ایران، چین و روسیه بدنبال دستیابی به فرمول ساخت این پهپاد هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۸    
نیروهای امنیتی ترکیه به دستور دولت، پروین بولدان معاون رئیس پارلمان این کشور و عضو عضو حزب دموکراتیک خلق را بازداشت کردند.