سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۲:۰۸May 2018 22
 

خبرهای هم اندیشی 10 دی 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 دی 1395 هم اندیشی 2 دی 1395 هم اندیشی 3 دی 1395 هم اندیشی 4 دی 1395 هم اندیشی 5 دی 1395 هم اندیشی 6 دی 1395 هم اندیشی 7 دی 1395 هم اندیشی 8 دی 1395 هم اندیشی 9 دی 1395 هم اندیشی 10 دی 1395 هم اندیشی 11 دی 1395 هم اندیشی 12 دی 1395 هم اندیشی 13 دی 1395 هم اندیشی 14 دی 1395 هم اندیشی 15 دی 1395 هم اندیشی 16 دی 1395 هم اندیشی 17 دی 1395 هم اندیشی 18 دی 1395 هم اندیشی 19 دی 1395 هم اندیشی 20 دی 1395 هم اندیشی 21 دی 1395 هم اندیشی 22 دی 1395 هم اندیشی 23 دی 1395 هم اندیشی 24 دی 1395 هم اندیشی 25 دی 1395 هم اندیشی 26 دی 1395 هم اندیشی 27 دی 1395 هم اندیشی 28 دی 1395 هم اندیشی 29 دی 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۱۸    
مروری بر بیانات رهبر معظّم انقلاب درباره ی حماسه ی 9دی و گزارش حوادث 8ماه فتنه ی8
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۳    
دکتر محمدباقر قالیباف شهردار تهران در سالروز حماسه نهم دی ماه در منزل دو تن از شهدای حوادث 88 تهران حضور یافت و با خانواده های آنان دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۵    
فرماندهان گروه تروریستی احرار الشام مبالغ هنگفتی از حامیان خود، قطر و ترکیه، دریافت کرده و ثروت های ملی سوریه را به تاراج برده و در ترکیه سرمایه گذاری نموده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۸    
ساختارسازی های جدید در کنار ساختارهای قدیمی جریان اصلاحات سبب بروز اختلافاتی در این جریان شده که در سطوح مدیریتی برای این جریان مشکلاتی را رقم زده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۳    
سرمربی تراکتورسازی می گوید: یکی از مهمترین دلایل حضورم در تبریز آرامشی است که در این شهر و کنار این تیم دارم و امیدوارم در ازای این آرامش بتوانم دینم را به مردم این شهر ادا کنم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۵۸    
کمی عجیب است، خالی دیدن خیابان های سیاه شهر از کارتن خواب هایی که تا همین چند سال قبل برای فرار از مرگ به آتشی کوچک در کوچه پس کوچه های شهر پناه می بردند و در گوشه گوشه آن گعده می گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۵۲    
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: وقتی داور برای سپاهان پنالتی گرفت به دروازه بان مان گفتم اگر این توپ گل شود فوتبال را کنار خواهم گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۹    
در این شب های سرد سال، برای همه شهروندان تنها بازدیدی سرسری از یک مددسرا کافی است تا درد کارتن خوابی را تا عمق وجودشان حس کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۶    
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه خوشبختانه برخی مسئولان عذرخواهی کرده گفتند که گول آمریکا را خورده اند، گفت: ان شاءالله دیگر مسئولی نباشد که گول آمریکا را بخورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۳    
وزارت خارجه روسیه در واکنش به اقدام دولت اوباما خواستار اخراج 35 دیپلمات آمریکایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۳    
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی تأکید کرد: امروز به خوبی شعار ما می توانیم به توانستیم تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۰    
خاطرنشان می شود در آتش بسی که از بامداد جمعه 10 دی اعلام شده، تروریست های النصره و داعشی مستثنی شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۷    
نیروهای ارتش سوریه توانستند روستای شریفه در حومه شرقی حمص را پس از درگیری های شدید با تروریست های داعشی آزاد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۲:۲۰    
نخستین نشست هم اندیشی موسسان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با حضور تمامی اعضا و حامیان این جبهه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۲:۱۷    
پیش بینی می شود در صورت اجرای صحیح این ماده قانونی که به معنای تغییر رویکرد نظارتی در بخش حقوق و مزایای مدیران از نظارت متمرکز و محدود به نهادهای نظارتی به نظارت عمومی و مردمی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۲:۱۴    
رسانه های مختلف، علی رغم تمامی اختلاف نظرهایی که در موضوعات مختلف با هم داشتند، فردای 9 دی به شکست فتنه گران اعتراف کردند و وحدت ملی را ستودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۲:۰۲    
رسانه های اسرائیل در مورد دو چیز سخن گفتند. اول اینکه افراد این سازمان صهیونیستی با لباس سنتی خود در کنار افرادی عرب با دشداشه و لباس عربی با هم می رقصیدند و دوم اینکه این سازمان در خیابان های بحرین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۵۹    
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در پاسخ به درخواست سرگئی لاوروف مبنی بر اخراج 35 دیپلمات آمریکایی از روسیه اعلام کرد که دیپلمات های آمریکایی را اخراج نخواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۵۶    
رئیس ستاد مرکزی حماسه نهم دی طی یادداشتی تصریح کرد: خط بایکوت و انکار حماسه نهم دی، مردم ایران را برای پاسداشت مردمی و گسترده این مناسب مصمم تر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۵۶    
نیروهای یمنی در ادامه عملیات خود با هدف متوقف ساختن تجاوز عربستان، یک پهپاد جاسوسی ائتلاف متجاوز سعودی را در نزدیکی پایگاه نظامی مشعل در جیزان سرنگون و چندین حمله مزدوران عربستان به مناطق مختلف این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۵۳    
رئیس جمهور روسیه اعلام کرد، مسکو هیچ شخصی را در پاسخ به اقدامات آمریکا اخراج نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۵۳    
آقای روحانی!رییس جمهور متفاوت این روزهای ایران، شما از این مصایب! کمتر می شنوید زیرا چشم و گوش خود را در اختیار کسانی قرار داده اید که میلی به واضح شنیدن و دیدن شما ندارند و برای شما اختلال دیداری و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۵۳    
یک کارشناس حقوقی با اشاره به جرائم سران فتنه گفت: حکم سران فتنه براساس فقه و قانون، اعدام است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۷    
شوک شکست سهمگین تروریست ها در حلب شرقی و آثار روانی و امنیتی آن برای مرحله پس از حلب، بخش قابل توجهی از تروریست ها و حامیان پروژه تروریسم تکفیری در سوریه را مجبور کرده تا این بار بدون پیش شرط آماده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۴    
یک مقام کاخ سفید اعلام کرد، دولت دونالد ترامپ پس از روی کار آمدن احتمالا تحریم های روسیه را لغو خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۴    
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: باید روحیه انقلابی در بین دانشگاهیان بویژه دانشجویان حاکم باشد زیراکه نبض انقلاب در دانشگاه تضمین کننده نظام است
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۱    
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه حماسه میلیونی ملت ایران در 9 دی خط بطلانی بر فتنه بود، گفت: فتنه 88 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۱    
به دست گرفتن کنترل حلب توسط ارتش سوریه و نیروهای متحدش از دچار شدن این کشور به سرنوشت مصیبت بار لیبی جلوگیری کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۱    
مشعان الجبوری از نمایندگان اهل سنت پارلمان عراق، با حمایت از الحشد الشعبی، این نیرو را عامل پیروزی در برابر داعش دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۸    
آتش بس اخیر، نتیجه مستقیم پیروزی ارتش سوریه با همکاری شبه نظامیان ایرانی در حلب است...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۸    
دولتمردانی که گاها تصاویر ویلای لواسانشان در شبکه های اجتماعی پخش شده گویی کمتر در حوزه کارتن خواب ها و گورخواب ها گویی احساس خطر می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۵    
امام جمعه شاهرود گفت: فتنه سال 88 در کنار خسارت های معنوی و مادی زیادی که برای کشور داشت، درس ها و عبرت های فراوانی نیز برای کشور و مردم ایران داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۲    
رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران طبق برجام منعی برای نگهداری زباله های هسته ای ندارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۲    
مقامات روسیه به دنبال تحریم های ضدروسی اخیر آمریکا، دستور تعطیلی مدرسه سفارت های آمریکا، انگلیس و کانادا را صادر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۹    
سعید جلیلی گفت:باید منطبق با شاخص های گفتمانی مقام معظم رهبری وحدت گفتمانی ایجاد کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۹    
دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در سال جاری میلادی یک هزار و 89 ملک فلسطینیان را در سراسر کرانه باختری و شرق بیت المقدس تخریب یا غصب کرده که به آوارگی یک هزار و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۶    
پارلمان ترکیه پیش نویس لایحه تغییر نظام این کشور از پارلمانی به ریاستی را تصویب کرده و بهار سال آینده طی یک رفراندوم به رای گذاشته می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۶    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معضل وجود گورخواب ها در گورستانی در شهریار گفت که راه حل مقابله با این معضلات اجتماعی سرپوش گذاشتن بر آن ها نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۳    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در آستانه سال نو میلادی با استاد لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر برجسته موسیقی ایران و جهان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۳    
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از دستور هیأت رئیسه مجلس به تشکیل نشست کمیسیون عمران در هفته آینده برای بررسی موضوع استیضاح وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۳    
امام جمعه شهرستان نظرآباد استان البرز با اشاره به سالروز شهادت آیت الله باقرنمر النمر روحانی برجسته عربستانی به دست آل سعود گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۰    
در اروپا سخنان کری مورد استقبال گرم قرار گرفت و مقامات اروپایی آن را اقدامی باشهامت و عقلایی برای پیشبرد ایده تشکیل دو کشور مستقل اسرائیل و فلسطین توصیف کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۱:۱۴    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفتار سران فتنه در سال 88 گفت: اینها توبه نکردند، تازه توبه کنند من نمی دانم چه می شود. اینها از هر کودتاگری کودتاگرتر بودند.