شنبه ۲۸ مهرساعت ۰۱:۳۷Oct 2018 20

خبرهای هم اندیشی 11 دی 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 دی 1395 هم اندیشی 2 دی 1395 هم اندیشی 3 دی 1395 هم اندیشی 4 دی 1395 هم اندیشی 5 دی 1395 هم اندیشی 6 دی 1395 هم اندیشی 7 دی 1395 هم اندیشی 8 دی 1395 هم اندیشی 9 دی 1395 هم اندیشی 10 دی 1395 هم اندیشی 11 دی 1395 هم اندیشی 12 دی 1395 هم اندیشی 13 دی 1395 هم اندیشی 14 دی 1395 هم اندیشی 15 دی 1395 هم اندیشی 16 دی 1395 هم اندیشی 17 دی 1395 هم اندیشی 18 دی 1395 هم اندیشی 19 دی 1395 هم اندیشی 20 دی 1395 هم اندیشی 21 دی 1395 هم اندیشی 22 دی 1395 هم اندیشی 23 دی 1395 هم اندیشی 24 دی 1395 هم اندیشی 25 دی 1395 هم اندیشی 26 دی 1395 هم اندیشی 27 دی 1395 هم اندیشی 28 دی 1395 هم اندیشی 29 دی 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۶    
جلسه علنی نوبت شامگاهی مجلس برای ادامه بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در حالی از دقایقی قبل آغاز شد که 135 نفر از وکلای ملت در صحن علنی حضور ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۲۶    
معاون رئیس جمهور وقتی درباره پدیده زنان کارتن خواب مورد سئوال قرار می گیرد از نسخه عقیم سازی سخن به میان می آورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۱    
هیئت رئیسه مجلس اسامی تاخیرکنندگان آغاز جلسه علنی نوبت صبح پارلمان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۵۱    
فردوس حاجیان آموزگار و مجری تلویزیون از نامزد شدن خود برای دریافت جایزه نوبل بهترین معلم جهان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۱    
با وجود آن که رقم رشد اقتصادی در 6 ماه نخست امسال از سوی بانک مرکزی اعلام شده بود، اما آخرین نماگر ها همچنان درخصوص جزئیات ساکت است و آخرین آمار وضعیت واقعی اقتصاد به سال 1393 باز می گردد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۸    
4 برابر شدن بدهی دولت یازدهم به بانک ها، ارمغان جدید برجام و ناشی از سوءتدبیر دولت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: اکونومیست تایمز با اشاره به نشست 3 جانبه چین، پاکستان و روسیه در مسکو نوشت: در نشست بعدی گفت وگوهای صلح، ایران و افغانستان حضور خواهند داشت. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۹    
مرکز اسناد انقلابی اسلامی گزارشی از خسارت های 6گانه فتنه 88 را در حوزه اقتصادی به انضمام نمودارهای مربوطه منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۹:۲۷    
سخنگوی دولت با اشاره به تصویب کلیات لایحه بودجه سال 96 در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، گفت: کنترل بازار ارز ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۵:۰۵    
در طول تاریخ انسان ها برای مجازات مجرمان راه های زیادی را امتحان کرده اند که بسیاری از این روش ها وحشیانه بوده است. در این خبر به چندین روش اعدام وحشیانه و دردناک اشاره می کینم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۹    
گمانه زنی ها از احتمال استعفای رئیس سازمان تأمین اجتماعی خبر می دهد / با دستور کتبی رئیس جمهور درباره قرار گرفتن منابع سهم درمان بیمه کارگران در سازمان تأمین اجتماعی در حسابی جداگانه برای نظارت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۹    
اگر گورخواب صورتش کثیف است، مدیر نجومی سیرت کثیف دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۶    
دبیرکل حزب منحله مشارکت می گوید عدم تحقق وعده های اقتصادی دولت موجب ریزش رای روحانی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۶    
در سند 2030 در ظاهر عبارت خوبی مانند آموزش و توسعه پایدار به کار برده شده، اما آنچه که از نتیجه عملی آن به دست می آید تغییر باورهای مردم و هماهنگ کردن نسل آینده با سیاست های نظام سلطه سرمایه داری تحت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۰    
مردم اروپا و آمریکا سال نو مسیحی را در حالی امروز آغاز کرده اند که ترس از حملات تروریستی باعث افزایش شدید و بی سابقه تدابیر امنیتی در این کشورها شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۹    
مسئولان دولتی در سخنرانی های عمومی به مردم چیز دیگری می گویند و در داخل دولت از این عوامل دفاع کرده و به آن ها پست های حساس مدیریتی می سپارند. علت این برخورد دوگانه چیست؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۹    
نمایندگان مجلس سازمان انرژی اتمی را مکلف به تدوین طرح ملی مقابله با شرایط اضطراری نیروگاه ها و تاسیسات هسته ای کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۶    
سازنده فیلم تبلیغات انتخاباتی روحانی در سال 92، مهم ترین ضعف روحانی در انتخابات 96 را عملکرد همکاران وی توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۴    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: فتنه 88 همچنان ملاک بررسی صلاحیتها در انتخابات است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۱    
انتخابات اردیبهشت ماه 96 در حالی حدود 5 ماه دیگر برگزار می شود که خبرهای موجود از فعال شدن دوباره کمیته ایکس اصلاح طلبان حکایت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۴۶    
دفاع چپ اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس در لیست خریدش باید غیر از دفاع و هافبک نفوذی به فکر مهاجم ششدانگ و هافبک دفاعی هم باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۴۳    
اگر آمریکا طی بیست سال آینده با چین درگیر شود، حماقت بسیار بزرگی است که در آن زمان هنوز با روسیه در خصومت باشد. به همین دلایل، می توان اهمیت سخنان ترامپ را درک کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۴۳    
رئیس جمهور گفت: ما از آتش بسی که در سایه همکاری ایران، روسیه و سوریه در سوریه تحقق یافت، استقبال می کنیم و در عین حال همفکری و هماهنگی بیش از پیش کشورها قبل از نشست قزاقستان را ضروری می دانیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۴۰    
برنامه ریزان این حادثه همان طرف هایی هستند که سناریو تظاهرات در برابر سفارت ایران و روسیه در آنکارا را برنامه ریزی کرده بودند و تلاش داشتند، فضا را در ترکیه علیه ایران و روسیه تخریب کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۴    
دولت یازدهم در لایحه بودجه سال آینده قصد دارد با نقض سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری درباره سهم 30 درصدی صندوق توسعه ملی از درآمدهای نفتی، 16 هزار میلیارد تومان از سهم این صندوق را تصاحب کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۴    
رئیس کل بانک مرکزی با اعلام "تا زمانی که تسویه حساب های تجارت خارجی توسط صرافی ها صورت می گیرد نمی توانیم به شرایط عادی قبل از تحریم ها برسیم"، گفت: 3600 تومان می تواند نرخ واقعی ارز باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۵۸    
مدیر مسئول مؤسسه کیهان گفت: یک نوار صوتی از مهدی هاشمی رفسنجانی که در فتنه فعال بود وجود دارد که از شخصی می خواهد تحریم ها علیه ایران بیشتر شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۶    
نهاوندیان پیشنهاد می کند که برای رونق صادرات و تولید کارخانه ها دلار باید به حداقل 7 هزار تومان برسد؛ افزایش قیمت دلار باعث کاهش ارزش پول ملی و قدرت خرید مردم می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۳۹    
گزارش های میدانی از سطح شهر نشان می دهد قیمت تخم مرغ طی دو هفته اخیر از 350 تومان در هر عدد به 400 تا 450 تومان در هر دانه رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۰    
رئیس بانک مرکزی با بیان اینکه افزایش نرخ ارز در روزهای گذشته به دلیل تقاضای فصلی بوده است گفت: با اقدامات بانک مرکزی روند کاهشی نرخ ارز آغاز شده و این روند ادامه می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۰    
معاونت ریاست جمهوری عراق با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: نوری المالکی معاون اول رئیس جمهور عراق برای انجام یک سفر چهار روزه راهی ایران شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۷    
رژیم صهیونیستی در سال 2016 میلادی 35 کودک فلسطینی را در نوار غزه، کرانه باختری و شهر قدس به شهادت رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۷    
رئیس مرکز تحقیقات سرطان های دستگاه ادراری و تناسلی گفت: بیشترین آمار ابتلا به سرطان پروستات در کشور مربوط به تهران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۷    
پیامبری که در مقابل پادشاه جبار دوران خود ایستاد و توسط همان پادشاه شهید شد و سرش همچون سر امام حسین(ع) سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۴    
دونالد ترامپ سال نو میلادی را به مخالفانش که آن ها را به شدت شکست خورده و وامانده توصیف کرد، تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۴    
لشکر نهم زرهی وابسته به وزارت دفاع توانست یک زندان مخفی گروهک تروریستی داعش در تونلی زیرزمینی واقع در منطقه الکرملیس را در شرق شهر موصل کشف کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۴    
بَهرام یا مِرّیخ چهارمین سیاره در سامانه خورشیدی است که در مداری طولانی تر و با سرعتی کمتر از زمین به دور خورشید می چرخد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۱    
کارشناسان معتقدند که برنامه های روسیه تعریف نقش آن را در افغانستان دشوار کرده است اگرچه که منافع مسکو در این کشوز زیاد نیست اما این منفعت در جلوگیری از گسترش بی ثباتی در آسیای مرکزی مهم است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۱    
با گذشت 9 ماه از اجرای طرح رونق تنها 31 درصد واحدهای تولیدی موفق به دریافت 12646 میلیارد تومان از مجموع تسهیلات 16 هزار میلیارد تومانی دولت شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۱    
برنامه متن و حاشیه امشب با حضور شریعتمداری و کواکبیان از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۴    
محمدرضا پور ابراهیمی گفت: در نشست امروز، پیش بینی رئیس بانک مرکزی بر این اساس بود که قیمت دلار به کمتر از 3 هزار و 800 تومان در بازار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۴    
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار با اشاره به قیمت 20 هزار تومانی برای هر کیلو ازگیل گفت: قیمت هر کیلو نارنگی جنوب با افزایش به 6 هزار تا 10 هزار تومان رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۱    
دلار با بازگشت دوباره به سطح قیمتی زیر 4000 تومانی، در مرز کانال 3000 تومان پرسه می زند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۸    
نیروهای ارتش عراق شهر باستانی نمرود را از مین و مواد انفجاری پاکسازی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۸    
در سومین روز از زمان ازسرگیری عملیات موصل، نیروهای دولتی عراق با کمک یک زن ایزدی یک محلۀ مهم این شهر به نام قدس را از دست تروریست های داعش آزاد کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۸    
براساس اطلاعات محرمانه ای که اخیراً توسط دولت انگلیس منتشر شده، کناره گیری مارگارت تاچر از سمت نخست وزیری انگلیس آمریکا و شوروی را شوکه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۱    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: یکی از متخلفین پرونده تخلف اقتصادی در فرودگاه های کشور دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۸    
آیت الله مصباح یزدی در دیدار اعضای تحریریه مجله عصر اندیشه با بیان اینکه برخی به نام دین بدترین صدمه را به دین می زنند گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۸    
دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: بیان موضوع عقیم کردن افراد گور خواب و بی خانمان خلاف شرع و قانون است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۸    
عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان گفت: دولت یازدهم با برنامه رفع مشکلات داخلی با کمک غربی ها کار را به دست گرفت که به اذعان خودشان فایده ای نداشت اما هزینه آن برای مردم ماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۸    
سفیر جدید آلمان در تهران تحویل نخستین ایرباس به ایران را حامل پیام مهمی در راستای اجرای برجام توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۵    
جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه گفت: نظام اسلامی پس از 20 ماه مماشات با سران فتنه، تصمیم به حصر آنها گرفت چرا که رأفت جمهوری اسلامی آنان را جری تر کرده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۵    
وزیر خارجه سوریه امروز در تهران با همتای ایرانی خود دیدار و درباره آخرین تحولات این کشور به گفت وگو پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۶    
نخست وزیر هند طی ماه های گذشته برخی اسکناس های این کشور را بی اعتبار اعلام کرد و قرار شد اسکناس ها با طرح جدید در این کشور توزیع شود اما با گذشت مدت زمان زیاد این کشور با کمبود پول نقد مواجه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۳    
نفوذ هکرها به شبکه برق آمریکا بار دیگر آسیب پذیری سیستم های زیربنایی این کشور را هرچه بیشتر آشکار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۳    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: امام خامنه ای/این مردمندکه بایک حرکت که برخاسته ازبصیرت است،ازدشمن شناسی است،ازوقت شناسی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۳    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: امام خامنه ای: بصیرت این است که انسان جایگاه خودش، کشورش، ملّتش، منطق انقلاب، جایگاه آن صراط مستقیمی که امام درکشور ترسیم کرد را درک کند. _________________ ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۰    
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از بررسی167 هزار پرونده فیش های حقوق مدیران توسط دیوان محاسبات و احراز تخلف 397 مدیر نجومی بگیر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۴    
وزرای خارجه ایران و سوریه در خصوص آخرین تحولات و نیز آتش بس فراگیر در این کشور به رایزنی پرداختند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۸    
منابع سوری از کشته شدن 7 غیرنظامی و زخمی شدن 22 نفر دیگر در حمله هوایی ائتلاف بین المللی ضد داعش به رهبری آمریکا به غرب الرقه خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۵    
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه ما در جامعه با موضوعی به نام دوقطبی مواجه هستیم و این مساله به معنای عدم یکپارچگی در کشور است، گفت که برای یکپارچگی حول محور رهبری باید فداکاری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۲    
سعید لیلاز گفت: ما با ذات سپاه مخالف نیستیم ما با دخالت های سپاه در امور سیاسی داخلی مخالفیم وگرنه در جنگل خاورمیانه بدون سپاه نمی توان زندگی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۲    
خبرگزاری رسمی چین سفر شی جین پینگ رئیس جمهوری این کشور به خاورمیانه در سال 2016 بویژه سفر به تهران را به عنوان اولین خبر مهم از 10 رویداد انتخابی برای این سال برگزید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۶    
رییس جمهوری در دیدار با سفرای جدید جمهوری اسلامی ایران در کشورهای تانزانیا، بلاروس، اتیوپی، اروگوئه، گرجستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۶    
به نظر می رسد عمان اکنون تصمیم گرفته سیاست هایش را کمی به آن سوی مرزهای ایران نیز سوق دهد، شاید کمی به عربستان نزدیک شود و در سوریه موضع گیری های متفاوتی داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۳    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: زنان می توانند در انتخابات آینده ریاست جمهوری به عنوان نامزد ثبت نام کنند ولی موضوع رجل سیاسی در شورای نگهبان هنوز به نتیجه نهایی نرسیده است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۰    
حجت الاسلام مصلحی جزئیات دیدارش با احمد طیب را در زمان مسئولیت خود در وزارت اطلاعات تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۰    
رئیس نهاد امنیت ملی سوریه که به همراه وزیر امور خارجه این کشور به تهران سفر کرده است، با دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت وگو می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بنده اسناد زیادی از فتنه 88 در دست دارم؛این اسناد را جمع آوری کردم و در روزهای گذشته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۱    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: رئیس جمهور در نامه های جداگانه به وزارت امور اقتصادی و دارایی، هشت قانون مصوب مجلس را برای اجرا، ابلاغ کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۱    
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی می خواهند بدون آنکه خود را پاسخگو بدانند از وضعیت موجود دفاع کنند، اما جبهه مردمی نیروهای انقلاب در نقطه مقابل وضع موجود است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۱    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سخنگوی وزارت کشور از تلاش این وزارتخانه برای برگزاری تمام الکترونیک انتخابات 96 خبر داد و گفت: اعضای هیئت اجرایی انتخابات بهار 96 تا 11 اسفند انتخاب می شوند. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۸    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: جواد ترک آبادی با حکم وزیر امور خارجه کشورمان، سفیر جدید ایران در سوریه شد. گفتنی است؛ ترک آبادی پیش از این، سفیر ایران در کویت و سودان بوده است. د
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۸    
عضو کمیسیون برنامه گفت: ظهر امروز در دفتر هیئت رئیسه مجلس به منظور بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی جلسه ای برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۵    
عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه با تأکید بر اینکه هیچ یک از اصولگرایان توان رقابت با رئیس دولت تدبیر و امید را ندارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۵    
علی مطهری گفت: دفتر کارم توسط وزارت اطلاعات دولت قبل شنود می شد که با پیگیری های انجام شده در این خصوص این موضوع روشن شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۲    
قرار است باراک اوباما پیش از ترک کاخ سفید برای ممانعت از لغو قانون اوباماکر با تعدادی از نمایندگان دموکرات کنگره ملاقات کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۹    
صدراعظم آلمان مواجهه با تروریسم را امتحانی بزرگ برای دولت و ملت این کشور توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۹    
کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، از ناکارآمدی کمیته های حزب کارگران این کشور انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۶    
وزارت خارجه عراق اجرای آتش بس در سوریه را گامی مهم در راستای دستیابی به راه حلی سیاسی برای بحران این کشور دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۳    
معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین با انتقاد شدید از استقبال از صهیونیست ها در خاک این کشور تأکید کرد که ملت بحرین مدافع فلسطین باقی خواهد ماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۳    
شماری از سیاستمداران آلمانی بر راه حل تشکیل دو کشور در فلسطین اشغالی به عنوان تنها راه حل صلح دائم در خاورمیانه تاکید کردند و در خصوص ادامه شهرک سازی های رژیم صهیونیستی به تل آویو هشدار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۳    
گروهی از برندگان جایزه نوبل در نامه ای سرگشاده از سازمان ملل خواستند تا برای "حل بحران انسانی" مسلمانان روهینجا وارد عمل شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۰    
آیت الله العظمی سید علی سیستانی دیدار با یکی از گروه های سیاسی عراق را نپذیرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۰    
سفارت روسیه در انگلیس در واکنش به سکوت اختیار کردن لندن در قبال توافق به دست آمده برای آتش بس در سوریه یک نظرسنجی طنزآمیز برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۷    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: دولت آلمان رسما تایید کرده که هیچ سند و شواهدی دال بر تلاش و برنامه ریزی روسیه برای مداخله در انتخابات پارلمانی این کشور در 2017 وجود ندارد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۲    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پس ازهفته ها کم تحرکی در میدان های نبرد موصل و انتقادها و مقصر تراشی ها، سرانجام مرحله دوم عملیات روز پنجشنبه گذشته ازمحور شرقی به سمت ساحل دجله شروع شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۲    
بنا بر اعلام وزرات دفاع آمریکا طبق این قرارداد شرکت ریتون متعهد شده که نیروهای هوایی قطر را در زمینه نحوه به کارگیری سیستم های ضد موشکی و ضد هوایی پاتریوت آموزش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۲    
وکلای ملت در جریان بررسی لایحه برنامه ششم توسعه با حذف ماده مربوط به تعیین قیمت پتروشیمی موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۹    
رئیس ستاد مشترک ارتش اردن اعلام کرد، "ارتش عشایر" متشکل از مخالفان سوری که در اردن آموزش دیده اند، "با داعش و نه با نظام سوریه" خواهند جنگید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۶    
دبیر کل ناتو انتقاد شدیدی به ضعف سازمان ملل و به ویژه عملکرد آن در بحران سوریه وارد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۷    
خبر اختصاصی یک روزنامه پاکستانی حاکی است هفت نهاد و موسسه دولتی و غیر دولتی این کشور به خاطر نقش داشتن در فعالیت های مربوط به توسعه موشک ها و سلاح های هسته ای پاکستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۷    
وزیر دفاع ترکیه درباره تلاش برخی کشورها برای برهم زدن آتش بس در سوریه هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۴    
آشپز کنسولگری روسیه در شهر سان فرانسیسکو آمریکا نیز از تحریم های جدید این کشور علیه روسیه در امان نماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۱    
نتیجه مذاکره شب گذشته دو کشور ایران و ترکمنستان، حصول توافق اولیه ای بود که به موجب آن، فعلا گاز وارداتی از ترکمنستان قطع نشود تا کلیات توافقی که هنوز جزئیات آن رسماً اعلام نشده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۵    
یک روزنامه انگلیسی با اشاره به تحولات جدید و کاملاً متفاوت با گذشته در غرب آسیا، نوشت که موازنه قدرت جدیدی در منطقه با محوریت ایران و روسیه شکل گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نرخ رشد 4.5 درصد بدون نفت بعید است، گفت: سوالی که وجود دارد این است که بانک مرکزی نرخ رشد را نسبت به کدام معیار اعلام کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۲    
نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال اتفاقات جالبی را رقم زد که در این بین می توان به صدرنشینی پرسپولیس و حاشیه هایی که آبی های تهران داشتند اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۹    
گرچه خرید کشتی های کره ای به قیمت بیکار شدن یاردهای کشتی سازی داخلی تمام می شود، اما تحویل این شناورهای تولید هیوندای باعث افزایش تقریبا دو برابری ظرفیت و ارتقای دو پله ای جایگاه IRISL دربین برترین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۹    
استاندار تهران با اشاره به جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر با اشاره به اینکه نیمی از معتادان متجاهر اهل استانهای دیگر هستند و این مسئله کار را کمی سخت و پیچیده کرده است ...
  • ۱