شنبه ۲۸ مهرساعت ۰۱:۴۹Oct 2018 20

خبرهای هم اندیشی 12 دی 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 دی 1395 هم اندیشی 2 دی 1395 هم اندیشی 3 دی 1395 هم اندیشی 4 دی 1395 هم اندیشی 5 دی 1395 هم اندیشی 6 دی 1395 هم اندیشی 7 دی 1395 هم اندیشی 8 دی 1395 هم اندیشی 9 دی 1395 هم اندیشی 10 دی 1395 هم اندیشی 11 دی 1395 هم اندیشی 12 دی 1395 هم اندیشی 13 دی 1395 هم اندیشی 14 دی 1395 هم اندیشی 15 دی 1395 هم اندیشی 16 دی 1395 هم اندیشی 17 دی 1395 هم اندیشی 18 دی 1395 هم اندیشی 19 دی 1395 هم اندیشی 20 دی 1395 هم اندیشی 21 دی 1395 هم اندیشی 22 دی 1395 هم اندیشی 23 دی 1395 هم اندیشی 24 دی 1395 هم اندیشی 25 دی 1395 هم اندیشی 26 دی 1395 هم اندیشی 27 دی 1395 هم اندیشی 28 دی 1395 هم اندیشی 29 دی 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۵    
سی و هفتمین جلسه صحن علنی مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی لایحه برنامه ششم توسعه آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۳۱    
نیروهای امنیتی تونس یک باند تروریستی 13 نفره که جوانان را برای جنگیدن در کنار عناصر تکفیری به کانون های بحران اعزام می کردند، دستگیر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۲۸    
قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی پس از تصویب مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان توسط رییس جمهور برای اجرا به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: امام خامنه ای:اینهایی که بصیرت ندارند مثل این بیچاره هایی که در فتنه گرفتار شدند مثل کسانی اند که در تاریکی شب، میخواهند دشمنی را بزنند؛ خب نمیداند دشمن کجا است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۲    
پیش از ورود ترامپ به کاخ سفید، ایران در پی تمدید تحریم های 10 ساله در کنگره، آمریکا را به نقض توافق هسته ای متهم و تهدید کرده است که در برابر این بدعهدی آمریکا ساخت و تولید پیشرانه های هسته ای را ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۲    
واحد مرکزی خبر نوشت: سخنگوی رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت: ترامپ به محض ورود به کاخ سفید، تصمیمات دولت اوباما را لغو خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۳    
سینما در طول عمر خود به سرعت در بسیاری از کشور های جهان فراگیر و به یک صنعت درآمدزا تبدیل شد و از سوی دیگر فرصت دیده شدن را در اختیار هنرمندان قرار داد و البته این هنر-صنعت در ایران هم نقش و جایگاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۲    
با حکم وزیر امور خارجه کشورمان، سید جواد قوام شهیدی سفیر ایران در گرجستان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۹    
سید حسن قاضی زاده هاشمی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از اقدام پسندیده مردم روانسر ابراز خوشحالی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۱    
معاون اجتماعی استاندار تهران: باید عقیم سازی گسترده زنان معتاد و کارتن خواب که مثل ماشین جوجه کشی بچه تولید می کنند، اجرا شود...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۸    
پایگاه آمریکایی پیشنهاد داد وزیر خارجه آمریکا پیش از پایان دوره خدمت باراک اوباما در سفری به تهران احتمال پاره کردن توافق هسته ای از سوی دونالد ترامپ را تاحد ممکن کاهش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۵    
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در خصوص بحث فیلترینگ تلگرام و موانع موجود بر سر راه آن توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۲    
اشرافیت فربه شده در دولت های هاشمی و خاتمی، به واسطه خیزش مردم در سال 84 برای چند سال دچار شوک شد و مسیر شورش علیه جمهوریت و اسلامیت را در سال 88 برگزید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۱:۲۹    
مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران گفت: 9 دی در واقع صلابتی مافوق جریانات انتخابات بود که با کمترین هزینه مصالح کشور را دنبال می کرد که نتیجه آن صلابت انقلاب اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مراسم بزرگداشت آیت الله نمر شامگاه یکشنبه با حضور علما و روحانیون و اقشار مختلف مردم، در مسجد اعظم برگزار شد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۰    
نماینده ادوار مجلس ضمن نقد موروثی شدن سیاست، در واکنش به شکست اصولگراها از اصلاح طلبان در مجلس دهم، گفت:افتخار نیست که مجلس را به پیاده نظام بسپاریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۷    
رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه فضای مجازی جوانان را به انحراف می کشاند و خطر آن از مواد مخدر، سرقت و دیگر مسائل اجتماعی بیشتر و مهمتر است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۴    
محمد ایرانی، مدیرکل خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت خارجه، در گفتگو با شبکۀ العالم جدیدترین تحولات سیاسی سوریه و مواضع ایران در قبال مذاکرات صلح احتمالی سوریه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۴    
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت: رژیم آل خلیفه در مقابل اراده مردم بحرین تسلیم شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۵    
گلابی برجام گویا به شهر رئیس جمهور رسیده و دست به دست در حال ورود به خانه های سمنانی هاست!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: طبق آخرین اطلاعات رسانه های ترکیه، در بین کشته شدگان حمله تروریستی بامداد یک شنبه در کلوپ شبانه هیچ ایرانی وجود نداشته است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام شامگاه یکشنبه با حضور در منزل حاج احمد متوسلیان و شهیدان طوقانی، با خانواده های آن ها دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۶    
وکیل مدافع بابک زنجانی از مذاکره شرکت نفت با خریداران شرکت هواپیمایی "اونر ایر" ترکیه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر امور خارجه سوریه تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در میدان مقاومت و عرصه های مختلف سیاسی همواره در کنار ملت سوریه بوده و در آینده نیز بر حمایت های خود ادامه می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۳    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به دنبال انتشار خبری مبنی بر نامزدی محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس برای انتخابات ریاست جمهوری، وی این خبر را تکذیب کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۷    
یادگار امام در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی شرعی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۱    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پس از روزنامه آفتاب یزد، دبیرکل حزب کارگزاران هم محمود صادقی عضو فراکسیون امید را انتحاری نامید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۸    
عضو فراکسیون اصلاحات در مجلس ششم می گوید ارزش پول ملی ظرف 20 روز 20 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۹:۴۴    
حسن روحانی رئیس جمهور امشب در گفتگوی زنده تلویزیونی به تشریح مهم ترین مسایل کشور خواهد پرداخت. شما انتظار دارید رئیس جمهور درباره چه مسائلی به مردم پاسخگو باشد؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۷    
نگاهی به وعده های روحانی در دوره تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از جمله حل صد روزه مشکلات، برگرداندن اعتبار به پاسپورت ایرانی، شنیدن صدای منتقدین و نبستن دهان آنان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۱    
فرمانده ناجا گفت: بنیه دفاعی و عملیاتی مرزها تقویت شده و برنامه ریزی های لازم برای اختصاص تجهیزات الکترونیکی، اپتیکی، سلاح های به روز اعم از سبک و سنگین و نیز ادوات لازم برای مرزها پیش بینی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۹:۰۸    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: قرار بود مسئله برجام سبب گشایشی شود که تحریم ها برداشته شود اما طرف غربی و امریکایی به تعهدات خود عمل نکردند و 10 سال دیگر تحریم ها تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۹:۰۸    
یک تحلیلگر سیاسی مستقر در دیترویت ضمن اشاره به حمایت گسترده واشنگتن از حملات ریاض به یمن، گفت: ادامه جنایات ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در یمن، از مردم آمریکا مخفی نگه داشته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۸:۵۶    
روحانی گفت: اینکه 300 یا 400 هزار نفر بدون شغل بمانند بسیار نگران کننده است. هم رشد ما در اشتغال خوب بوده و هم متأسفانه بیکاری افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۰۶    
براساس بیانیه فوری که شرکت ملی گاز ایران دقایقی پیش صادر کرد، علی رغم توافق صورت گرفته، واردات گاز از ترکمنستان قطع شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۰۳    
بنت جانسون با اشاره به هوشمندی گزینه منتخب ترامپ برای پست وزارت خارجه، از توانایی وی در مغلوب کردن مخالفین برجام و تغییر رویه جمهوریخواهان کنگره در موضع گیری نسبت به این توافق سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۰۰    
محاصره منطقه الدراز بحرین توسط نیروهای امنیتی آل خلیفه به 200 امین روز خود می رسد؛ در همین حال مردم بحرین کمپینی را برای شکستن این محاصره آغاز می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۷    
رئیس جمهور با تأکید بر اینکه بیکاری می تواند معضل بسیار بزرگی برای جامعه و کشور تمام شود، گفت: بسیار نگران کننده است در داخل یک خانه یک یا دو نفر یا بیشتر جوان بیکار داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۷    
با تصویب دولت، مبلغ یک هزار میلیارد ریال به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) به منظور تسویه بدهی های این شرکت اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۴    
گروهی از دیپلمات های روس که دولت آمریکا آن ها را عنصر نامطلوب اعلام کرده، این کشور را ترک کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۱    
منابع آگاه از یورش نظامیان رژیم آل خلیفه به راهپیمایی تظاهرات مردم در منطقه ستره خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۱    
وزیر بهداشت دستور داد پرداخت مطالبات پرستاران در اولویت قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۱    
وزارت دفاع عراق در بیانیه ای از کشته شدن 38 داعشی در محور جنوب شرقی نینوا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۸    
هواپیمای مسافربری عربستان سعودی مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه بین المللی قاهره در کشور مصر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۵    
رئیس کمیسیون آموزش مجلس برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 اعلام کاندیداتوری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۲    
رئیس سابق سازمان حج و زیارت اظهار داشت: یقین دارم اگر صحبت های مقام معظم رهبری نبود حتی یک پیکر از شهدای فاجعه منا را هم نمی توانستیم به کشور منتقل کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۶    
سخن هفته شصت و سومین شماره خط حزب الله به اهمیت توجه دولتمردان به مسائل اقتصاد مقاومتی و معیشت مردم و ارائه تلاش ها و دستاوردهای خود به مردم، با عنوان گزارش به مردم پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۰    
در شرایط فعلی به غیر از دلالی و واردات کالاهای مشابه داخلی، کدام یک از مشاغل می تواند سود بالای 28 درصد داشته باشد؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۲۷    
اصلاح طلبان حالا ترکان را به عنوان دعوایی ترین عضو کابینه روحانی می خوانند. درگیری بعدی ترکان با وزیر اقتصاد بود که بیش از دعوای او با آخوندی سر و صدا به راه انداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۲۴    
برنامه جهان آرا با حضور نوبری سفیر ایران در شوروی سابق و خوش چشم تحلیل گر مسائل بین المللی با موضوع تأثیر فتنه 88 بر جایگاه بین المللی ایران روی آنتن شبکه افق سیما رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۱۵    
منابع امنیتی عراق از انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در شمال منطقه قادسیه در استان نجف خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۱۲    
رژیم های استبداد منورالفکر به دنبال تغییر ساخت های فرهنگی و شئون مناسبات خانوادگی، حقوقی ، اخلاقی، مدنی، تعلیم و تربیت بر مبنای مفروضات جهان بینی اصحاب دایره المعارف در عصر روشنگری بودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۶    
بخش نقد درون گفتمانی جشنواره عمار بسیار پُر رنگ است و جوانان فیلمساز انقلابی می خواهند با نگاهی انقلابی و دغدغه مند عملکرد مسئولان را نقد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۵۴    
منطقه سیاحتی و گردشگری دره العروس در منطقه جده را باید دولتی در دل دولت سعودی دانست که در آن شاهزادگان سعودی بنای فساد و فحشای خود را بنا نهاده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۰:۲۱    
300 نخبه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با پاسخ به نظرخواهی نسیم آنلاین پیشنهادات خود را برای موضوعات سخنرانی امشب رئیس جمهور مطرح کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۰:۰۹    
بررسی نظرات نشان می دهد وضعیت اقتصادی کشور و معیشت همچنان به عنوان خواسته اصلی مردم از دولت است. دولتی که فرصت کمی برای بهبود اوضاع دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۹:۵۴    
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از وقوع انجار تروریستی در استان دیوانیه نجف خبر داد و گفت: این انفجار تروریستی در مسیر زائران ایرانی نبوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۹:۴۵    
حجت الاسلام قاسمیان با بیان اینکه امروز در کشور ما مسؤولانی وجود دارند که هیچ نوع برداشتی از سطح بالای محرومیت جامعه پیرامون خود ندارند گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۹:۳۹    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یکی از اعضای فراکسیون امید نامه اعضای کمیسیون امنیت را به بهانه جمع آوری امضا به سرقت برد و نامه دیگری را برای جمع آوری امضا به نمایندگان ارائه کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۹:۳۶    
نایب رئیس مجلس گفت: کوتاهی دستگاه های نظارتی سبب حقوق های نامتعارف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۹:۳۳    
نوبخت از باز شدن بخت سرمایه گذاری دولت خبر داده، اما معلوم نیست این قناری خوش آب و رنگ روی کدامین شاخه اقتصاد نشسته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۹:۲۴    
به نظر می رسد مردم سوالات زیادی از رئیس جمهور در زمینه مسائل اقتصادی داشته و متمایل باشند بدانند نقطه نظرات آقای روحانی در فاصله چند ماه مانده به پایان فعالیت دولتش درباره مسائل مختلف اقتصادی چیست
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۹:۲۱    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: با وجود تمامی این تصاویر، اسناد و تاریخ شفاهی اگرچه اتهامات حامیان فکری اعتدال و اصلاحات به صراحت رد می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۸:۵۴    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استقبال کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۸:۵۱    
وزیر اسبق نفت گفت: در جلسه ای که کمیسیون انرژی با وزیر فعلی نفت داشت، اعتراض کردم که چرا افرادی که با بابک زنجانی تبانی کرده بودند مرتباً در اتاق شما رفت و آمد می کنند؟ تمامی آنها در زمان رأی اعتماد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۸:۴۸    
پنهان کردن پیکر شیخ نمر و اعدام وی در شرایط کاملا امنیتی حاکی از این است که حاکمان عربستان سعودی با وجود گذشت یک سال هنوز از نام شیخ نمر هم هراس دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۵۸    
سخنگوی پیشین الحشد الشعی عراق تاکید کرد که این نیروها اجازه حضور گروه های مخالف ترکیه و ایران از جمله پ.ک.ک را در خاک عراق نمی دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۵۸    
لطف الله میثمی در برنامه خشت خام مجموعه تاریخ شفاهی ایران به ذکر خاطراتی از دوران انقلاب پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۵۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: معاون اول رییس جمهوری در پیام هایی جداگانه به همتایان خود در کشورهای مسیحی، آغاز سال جدید میلادی 2017 را به دولت ها و ملت های این کشورها تبریک گفت. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۵۵    
مهدی کرباسی می گوید بخش عظیمی از ولنگاری تولیداتی است که در بستر آپارات تولید می شود و با شبکه های ماهواره ای خیلی فرقی نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۵۲    
مدیر مسئول روزنامه خراسان با تأکید بر اینکه می توان دولت فعلی را دولت حرف و وعده نامید، گفت: نیاز به یک تغییر اساسی داریم تا بتوانیم کارآمدی جمهوری اسلامی را در حوزه اقتصادو معیشت نشان دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۳    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: عضو هیئت مؤسس جمعیت انصار حزب الله همراهی تشکل متبوعش با جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را مشروط به هماهنگی این جبهه با اعضای پایداری دانست. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه، حملات و حوادث تروریستی بغداد و استانبول را محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۷    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پنجشنبه هفته گذشته بود که حزب مؤتلفه اسلامی، میرسلیم را به عنوان کاندیدای نهایی این تشکل برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده معرفی و ابراز امیدواری کرد که دیگر طیف های ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۷    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)، از وقوع دو حادثه هوایی حین برگزاری رزمایش اخیر مدافعان آسمان ولایت 7 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۷    
در حالی که از اردوگاه اصول گرایان هر بار نامی شنیده می شود، اصلاح طلبان با خیال راحت در اندیشه حمایت از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۴    
روزنامه شهروند با حجت الاسلام بیوک چیت چیان پدر وزیر نیرو مصاحبه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۴    
ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برنامه نگاه یک به بررسی موضوعات مرتبط با وزارتخانه متبوعش پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۹    
منابع مطلع در وزارت امور خارجه اعلام کرده اند که هنوز هیچ اطلاعی درباره وجود شهروندان ایرانی در میان قربانیان و زخمی های شب گذشته در استانبول در دست نیست، با وجود این موضوع در دست بررسی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۶    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مواضع اصلاح طلبان در انتخابات آینده دوگانگی در میان فعالان سیاسی این جریان را نشان می دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۶    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: هفته نامه 9 دی نوشت: هفته گذشته محمد جواد ظریف در جمع نمایندگان مجلس اعتراف کرد که در اعتماد به آمریکا اشتباه کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۳    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: تصاویری از رهبران جبهه مقاومت در محله عزیزیه حلب سوریه نصب شده است. د
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۴    
گروهی از نمایندگان مجلس در حال تلاش برای حذف مصوبه اعلام عمومی حقوق و مزایای مدیران با بررسی دوباره ماده 35 برنامه ششم توسعه در صحن علنی و حذف عبارت و عموم مردم از این ماده هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۱    
در پی وقوع یک انفجار در استان نجف عراق شماری جان باخته و یا زخمی شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۷    
یک کمیته پارلمانی در ترکیه، لایحه پیشنهادی دولت را که اختیارات اجرایی تعیین کننده به اردوغان می دهد، تصویب کرد. در صورت تصویب نهایی این لایحه، نظام سیاسی ترکیه کاملا تغییر خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۴    
با وجود اینکه تنها چند روز از افتضاح برملا شدن هویت واقعی و چهره منافق شبنم مددزاده می گذرد، این بار عناصر ضد انقلاب دست به کار جدیدی زده و تلاش می کنند یک خود فروخته دیگر را مدافع حقوق بشر نشان دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۱    
غلامرضا تاجگردون، از فعالان اصلاح طلب به تازگی از چیزی به نام گزینه رأی آور اصلاح طلبان سخن گفته و تصریح کرده است: اگر وسط بیاید، تاییدش می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۸    
زیباکلام در این سال ها توانسته خود را به یک برند تبدیل کند و عده ای طرفدار این برند هستند که در هر رویدادی فارغ از محتوای سخنان، برای استاد سوت و کف می زنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۸    
اینکه وزارت خارجه وقت خود و کارمندانش را صرف آموزش تشریفات دیپلماسی می کند این سئوال را به وجود می آورد که در امور دیپلماتیک بومی نظیر روش های ایرانی اسلامی برای مواجهه با طرف خارجی چه کارگاه آموزشی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۸    
بررسی اطلاعاتی که راه آهن بر روی بلیط ها به مسافران ارائه می کند نیز به خوبی موید این ادعاست که غذاهای سرو شده در برخی قطارها دستپخت آشپزان اتریشی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۰    
شمار قربانیان حمله به باشگاه شبانه در استانبول ترکیه به 39 کشته افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اخطار رئیس جمهور به این سازمان و وزارت اقتصاد بابت تأخیر در پرداخت حقوق کارمندان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۷    
اتفاقات روز گذشته در تهران و نیویورک که در امتداد نشست سه جانبه مسکو و نیز آزاد سازی حلب قرار داشت، نشان داد که تحولات مرتبط با سوریه در مسیر امیدوار کننده و سازنده ای قرار گرفته که با محوریت روسیه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۷    
شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه پیشنهادی روسیه درباره آتش بس در سوریه را تصویب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۴    
اظهارات یک مقام مصری مبنی بر ازسرگیری تورهای گردشگری از ایران به مصر از نشانه های تلاش برای تقویت روابط دوجانبه ارزیابی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۴    
نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال گفت: خیلی امیدواریم طرح پیشنهادی لباس بانوان مورد موافقت فدراسیون جهانی قرار بگیرد تا از این پس شاهد حضور بانوان با حجاب اسلامی در میادین بین المللی باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۱    
رئیس پلیس فدرال عراق گفت که نیروهای عراقی کنترل اوضاع را در ساحل چپ موصل در دست دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۵۸    
درحالی بانک مرکزی یکی از دلایل گرانی دلار در ایران را افزایش نرخ جهانی آن اعلام می کند که نرخ ارز طی چند ماه گذشته در کشورهایی از منطقه که به شدت درگیر ناامنی هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۵۵    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه مواجهه دولت با فیش های نجومی بیشتر جبهه گیری و حمایتی بوده است تا برخورد قاطع، گفت: قوه قضاییه بدون ملاحضه با نجومی بگیران برخورد کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۵۵    
فرنگی کار سنگین وزن کشورمان گفت: از طریق سایت اتحادیه جهانی کشتی متوجه شدم که نوع داروی مصرفی از نوع حلال (خوراکی) بوده و تزریقی نبوده اما من هیچ اطلاعی از مصرف چنین مکملی نداشته و ندارم.
  • ۱