پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۲:۱۰Jun 2018 21
 

خبرهای هم اندیشی 14 دی 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 دی 1395 هم اندیشی 2 دی 1395 هم اندیشی 3 دی 1395 هم اندیشی 4 دی 1395 هم اندیشی 5 دی 1395 هم اندیشی 6 دی 1395 هم اندیشی 7 دی 1395 هم اندیشی 8 دی 1395 هم اندیشی 9 دی 1395 هم اندیشی 10 دی 1395 هم اندیشی 11 دی 1395 هم اندیشی 12 دی 1395 هم اندیشی 13 دی 1395 هم اندیشی 14 دی 1395 هم اندیشی 15 دی 1395 هم اندیشی 16 دی 1395 هم اندیشی 17 دی 1395 هم اندیشی 18 دی 1395 هم اندیشی 19 دی 1395 هم اندیشی 20 دی 1395 هم اندیشی 21 دی 1395 هم اندیشی 22 دی 1395 هم اندیشی 23 دی 1395 هم اندیشی 24 دی 1395 هم اندیشی 25 دی 1395 هم اندیشی 26 دی 1395 هم اندیشی 27 دی 1395 هم اندیشی 28 دی 1395 هم اندیشی 29 دی 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۱    
روایت یک بازدید متفاوت از نمایشگاهی که دستاوردهای جمله ما می توانیم است/ مرثیه ای برای کشتی ساز صادر کننده به ونزوئلا و سپردن تولید کشتی به کره و ژاپن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۲    
بحرین، یکی از شهروندانش را که مدعی شده در ایران نحوه استفاده از سلاح و مواد منفجره را آموزش دیده، به 10 سال زندان محکوم و تابعیت وی را لغو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۵    
یک رسانه فعال حقوق بشری به نامه ای دست یافته که در آن سازمان ملل به مقامات میانمار درباره تخریب صدها ساختمان متعلق به اقلیت مسلمان، هشدار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۸    
هاشمی در خاطرات سال 68 خود به سفر به روسیه و مذاکره با گورباچف اشاره می کند. وی ضمن شرح مذاکرات خصوصی و دوستانه با رهبر اتحاد شوروی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۵    
بی بی سی فارسی با مانور بر روی فیک نیوز یا اخبار جعلی که در شبکه های مجازی منتشر می شود، به دنبال مدیریت ماجرای اعتصاب غذای آرش صادقی است تا بتواند آرزوی شبکه سازی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۴    
رئیس جمهور در توییتر منتسب به خود به اظهارات روز گذشته رئیس قوه قضاییه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۸    
جانشین دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم سالگرد شهادت شیخ نمر باقر النمر گفت: شیخ نمر دغدغه مسائل امت در عربستان، فلسطین و همه جای دنیا را داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۸    
فریدون شهبازیان رهبر ارکستر ملی از ویژگی های همکاری با علیرضا افتخاری و همچنین احتمال همکاری با دیگر خوانندگانِ توانای عرصه موسیقی می گوید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۵    
مراسم چهلم جانباختگان حادثه قطار تبریز مشهد فردا در مسجد صاحب الامر(عج) تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۵    
محسن ترکی از دنیای داوری فوتبال خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۲۰    
مرجع تقلید شیعیان بابیان اینکه فضای مجازی منجلاب وسیعی است، گفت: گروهی از فضلای خوب حوزه علمیه باید تشکیل شود تا از اهانت ها و شبهاتی که در فضای مجازی ایجاد می شود، جلوگیری شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۱۱    
دختری که به عنوان همسر صادقی در رسانه های ضدانقلاب تبلیغ می شود فردی است که در کارنامه ضدانقلابی اش از توهین به امامان معصوم تا حمایت از تروریست های تکفیری و تطهیر آنان دیده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۱۱    
دبیر شواری عالی امنیت ملی گفت: تداوم روند مثبت ایجاد شده در همپیمانی شیعه در عراق نیازمند صبر، از خودگذشتگی، همگرایی و تعامل است که خوشبختانه رهبران شیعه عراق همگی واجد ویژگی های ذکر شده هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۸    
حیدر زیبایی می گوید سینمای ایران که کاملا از قافله امام حسین (ع) دور مانده است و هنوز هیچ فیلمی درباره اربعین ساخته نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۸    
...کسی از کشتی سازان داخلی سوال نکرد که با مقدار سرمایه اندک چطور 100 کشتی در اختیار دارند اما برخی افراد با طرح ادعاهایی مبنی بر اینکه کشتی سازی ایرانی اگر بتواند یک موتور بسازد ما 10 کشتی برای آنان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۵    
حسن روحانی با اشاره به پرونده بابک زنجانی گفت: از آغاز کار دولت، وزارت نفت شاکی و پیگیر وصول این مطالبات بوده و وزارت اطلاعات پرونده را دنبال کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۳    
در مقاطع مختلف در قضایای دیگر هم از ایشان سوال کردیم، سفارش موکد به من داشتند که زرنگ باش! نگاهتان به آقا باشد ببینید ایشان چه می گوید. هر چه ایشان گفت همان را عمل کنید
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۰    
نمایی که پیش رو دارید، تصویری است لو رفاه از هتلِ پنج ستاره ی مدافعان حرم در سوریه. هتلی که پنج ستاره نیست اما هزار ستاره است و ستاره های آن، مردانِ شهیدی هستند که بر تارکِ تاریخ می درخشند
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۰    
تقدیر الهی چنین بود که علی در پانزدهمین سال گشت شهادت پدرش ، بال در بال ملائک گشود. از او دختری به یادگار مانده است که ان شاءالله، ادامه دهنده ی راهِ پدر و پدربرزگ شهیدش خواهد بود
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۷    
می توان گفت اروپا در سال 2016 یکی از خون بارترین سال های دوران شکل گیری خود را سپری کرد و آماج حملات تروریستی در شهرهای مهم این اتحادیه جو ترس و ناآرامی روزافزونی را بر قاره سبز حکمفرما کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۴    
مقامات دولتی در توجیه افزایش بیکاری می گویند امید به کار در ایران زیاد شده و از این رو جمعیت فعال و آماده به کار کشور به بیش از 26 میلیون نفر رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۱    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در حالی که شهردار تهران روز گذشته در مراسم بهره برداری از 65 واگن قطار شهری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۳۵    
می توان رونمایی از منشور حقوق شهروندی در مراسمی با حضور دهها مقام و مسئول و نحوه اطلاع رسانی آن به صورت پیامک برای تمامی مردم ایران را نوعی فعالیت انتخاباتی دانست تا بخش هایی از جامعه را با این اقدام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۳۵    
اولین شماره نشریه جبهه مردم، با موضوعاتی چون آشنایی با سوابق هیئت موسس جبهه و سازوکار جبهه برای نامزد پیشنهادی انتخابات ریاست جمهوری به چاپ رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۲۹    
دولت یازدهم قصد دارد در سال آینده و پس از انتخابات، فشار بر مالیات دهندگان شناسنامه دار بخش خصوصی را بیش از حد افزایش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۲۶    
برخی از مسؤولان بدون اطلاع از محتویات پرونده آرش صادقی طوری از وی حمایت کرده و نامه نگاری می کنند که گویا با نامه و پیگیری های آن ها به این فرد مرخصی اعطا خواهد شد!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۲۳    
همسرم را که دستگیر کردند، تازه فهمیده بودیم که باردار هستم؛ دخترم که به دنیا آمد، نام او را ضحا گذاشتیم، الآن دخترم ضحا 6 ماهه است، اما هنوز پدرش را ندیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۵۰    
محمود الزهار عضو مطرح جنبش حماس تأکید کرد تنها وسیله ای که تمام فلسطین را به مردم آن بازمی گرداند، مقاومت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۴۴    
نخست وزیر سابق عراق با بیان اینکه داعش به زودی کارش به پایان می رسد گفت: دشمنان عراق به دنبال ایجاد فتنه های جدیدی علیه این کشور هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۳۸    
حمله نظامیان آل خلیفه به منازل معترضین بحرینی از صبح دوشنبه تاکنون منجر به بازداشت بیش از 30 شهروند بحرینی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۳۸    
منابع امنیتی عراق از کشته شدن 18 نفر و زخمی شدن 13 نفر دیگر بر اثر انفجار 2 خودروی بمب گذاری شده در شرق موصل خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۳۵    
محاصره منطقه الدراز با بیش از 20 هزار نفر جمعیت، 200 روز را پشت سر گذاشت در حالیکه درد و رنج زیادی را برای مردم این منطقه رقم زده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۳۲    
در دو عملیات جداگانه ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان الجوف، شماری از شبه نظامیان وابسته به عربستان سعودی کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۳۲    
دفتر ماموریت سازمان ملل برای کمک به عراق در بیانیه ای آماری از تلفات غیرنظامیان عراقی در خشونت های سال گذشته میلادی اعلام کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۹    
برخی منابع آگاه از اعمال فشار رئیس جمهور مصر بر اردن به منظور دعوت از دمشق جهت مشارکت در اجلاس سالانه سران عرب به میزبانی اردن خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۶    
120 تشکل دانشجویی با انتشار نامه ای خطاب به نمایندگان مجلس ضمن اعلام حمایت از تصویب ماده 35 برنامه ششم توسعه مبنی بر اعلام عمومی حقوق و مزایای مدیران، نسبت به تبعات خطرناک سیاسی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۶    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از تمرکز دوره هفتم مجمع بر نظارت و اجرای سیاست های کلی به جای تدوین سیاست ها خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۰    
عضو هیأت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه هیچ چیز بدتر از انکار مشکلات مردم نیست، گفت: استراتژی آقای روحانی برای ماه های آینده کارنامه سازی، انکار مشکلات مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۵    
به نظر برخی تحلیل گران، دلیل ناهمگونی تیم اقتصادی دولت روحانی را باید در ماهیت ائتلافی کابینه دید. دولت حسن روحانی، حاصل جمع مدیرانی از طیف های مختلف سیاسی است که زیر چتر اعتدال دور هم جمع شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۲    
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری گفت: تاکنون 40 هزار دستگاه تاکسی در کشور نوسازی شده است و برای نوسازی تاکسی ها وام ارزان قیمت در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۹    
کی روش سر مربی تیم ملی فوتبال بازیکنان پرسپولیس را به ایران بازگرداند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۹    
امارات متحده عربی به شهروندانش در خصوص خطرات احتمالی سفر به ترکیه هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۶    
نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس با انتقاد از وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل بی توجهی و عدم حمایت از تولیدکنندگان داخلی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۵    
هیاتی از مخالفان سوری، امروز سه شنبه با دعوت رسمی دولت قطر برای بحث وبررسی مسائل سیاسی مورد توجه طرفین به دوحه سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۵    
چانه زنی 'دونالد ترامپ' برای کاهش بهای جت جنگی دو شرکت آمریکایی در نهایت باعث سود چند صد میلیون دلاری استرالیا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۵    
هتل "ترامپ" از ناحیه فروش بلیت های جشن اختصاصی شب سال نو میلادی، سود سرشاری به جیب زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۵    
تحقیقات از نخست وزیر کنونی رژیم صهیونیستی به اتهام فساد و رشوه خواری اولین تحقیقات از مسئولان بلندپایه این رژیم به شمار نمی رود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۲    
رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در کنفرانسی امنیتی در هرتزلیا با ادعای تهدید ایران برای اسرائیل در آینده نزدیک، تصریح کرد تل آویو تا کنون 7 میلیون دلار در بحران سوریه سرمایه گذاری کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: تیراندازی در شهر حیفا واقع در فلسطین اشغالی منجر به کشته و زخمی شدن چند نفر شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۱    
دادستان کل کشور گفت: دستگاه قضایی و دادسرای ویژه روحانیت در پرونده انتشار فایل صوتی قائم مقام معزول رهبری برخورد جدی با فرد خاطی را دنبال می کند چراکه اعتبار روحانیت باید حفظ شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۰۲    
سیاست خارجی دولت یازدهم افزون بر رسیدن به برجام هسته ای دربرگیرنده تثبیت جهانی حقوق اتمی ایران، تائید آن در شورای امنیت سازمان ملل و ابطال همه قطعنامه های تحریمی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۰۲    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: نشست خبری محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت دقایقی قبل در محل مجلس شورای اسلامی آغاز شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۰۲    
یکی از اعضای فراکسیون ولایی مجلس در مورد اینکه کدامیک از کاندیداهای اصولگرا توان رقابت با روحانی را دارند گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۳    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، مبارزه با خشونت علیه زنان را مسئولیتی همگانی دانست و تاکید کرد:چهار دیواری در حوزه قوانین علیه رفع خشونت زنان، اختیاری نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۴    
رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: این شورا تاکنون به مصداقی برای انتخابات 96 نرسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۱    
دبیر شورای عالی امنیت ملی می گوید تشکیلات مردمی حشدالشعبی یک ظرفیت راهبردی برای تأمین امنیت آینده عراق بوده و تصویب قانون آن در پارلمان عراق به دلیل مشاهده عملکرد سازنده و مشارکت همه گروه ها و مذاهب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۳۸    
عضو هیئت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تأکید کرد که این جبهه با آغوش باز از حضور همه دلدادگان به انقلاب استقبال می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۳۵    
فرمانده یگان حفاظت از شخصیت های ناجا، جزئیات به کارگیری زنان محافظ در ماموریت های این یگان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۶    
حمله عناصر مسلح گروه تروریستی داعش به دو مقر پلیس در سامراء با کشته شدن مهاجمان و شهادت چند نیروی امنیتی به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۶    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی از سؤال 6 نفر از نمایندگان از وزیر امور خارجه به علت عدم همکاری این وزارتخانه با قوه قضائیه در بازگرداندن اموال بابک زنجانی از خارج خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۰    
ایران روز چهارشنبه قرارداد خرید بیست هواپیمای کوتاه برد را با شرکت اروپایی هواپیماهای ترابری منطقه ای (ATR) امضا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۷    
قانون مبارزه با پولشویی در ایران ، در سال 86 توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شد ولی با این وجود، حجم گردش پول های غیرقانونی در اقتصاد کشور قابل تامل است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۷    
معاون مدیرعامل در امور بین الملل اظهار داشت: هم اکنون بانک ملت با 131 بانک در سراسر کشور روابط کارگزاری برقرار کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۷    
نتایج نظرسنجی جدید موسسه آمریکایی گالوپ حاکی از آن است که بیش از نیمی از آمریکایی ها شک دارند که دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب این کشور بتواند بحران های بین المللی را مدیریت کند
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۴    
پیش از ورود ترامپ به کاخ سفید، ایران در پی تمدید تحریم های 10 ساله در کنگره، آمریکا را به نقض توافق هسته ای متهم و تهدید کرده است که در برابر این بدعهدی آمریکا ساخت و تولید پیشرانه های هسته ای را ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۴    
رئیس شورای شهر تهران اظهار کرد: آقایان سروری و پیرهادی ماه هاست نسبت به پیگیری مشکلات محلات با حضور میدانی کارشناسان و اعضا اقدام می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۴    
روزنامه گلوبال تایمز نوشت، برنامه اتمی دولت کره شمالی باعث خشم آمریکایی هایی شده که به جای نگریستن به خودشان، چین را مقصر می دانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۱    
مهدی چمران رئیس اسلامی شورای شهر تهران گفت: باید از برنامه فاینانس و ورود هزار دستگاه واگن به متروی تهران استفاده کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۱    
صندوق بین المللی پول با اشاره به صعودی بودن وضعیت بیکاری در ایران طی دو سال گذشته اعلام کرد این کشور طی دو سال هشت پله در رده بندی بیکارترین کشورهای جهان بالا رفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۱    
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تصریح کرد: تا این لحظه به جزهای سگ های موادیاب، هیچ تجهیزاتی در اختیار ما قرار نگرفته ولی ستاد مبارزه با موادمخدر به جد در حال مذاکره است و امیدواریم هرچه زودتر این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۸    
نوری مالکی گفت: از آنجایی که ممکن است بعد از داعش فتنه دیگری در راه باشد، باید جبهه ای با صفوف محکم در مقابله با داعش و برای حفظ آینده منطقه تدارک ببینیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۸    
جعفر سبحانی معتقد است همه حاکمیت نه فقط وزیر اقتصاد یا رئیس سازمان خصوصی سازی یا صرفا دولت، بلکه مجموعه قوا باید به زبان و عمل، از بخش خصوصی و واگذاری امور به آن، دفاع کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۵    
در آستانۀ اجرای اصلاحات پولی در هند و حذف کامل وجه نقد در این کشور، شماری از شهروندان هندی تا جایی که می توانستند طلا خریدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۵    
علی دایی سرمربی نفت تهران بار دیگر مخالفت خود را با انتقال مبعلی به استقلال اعلام کرده و گفته نمی گذارد مبعلی از نفت تهران جایی برود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۵    
رئیس اتحادیه میوه و سبزی با بیان اینکه عرضه میوه های قاچاق به بازار، مجددا از سرگرفته شده است گفت: شبرنگ آفریقایی، گلابی آمریکایی، شاه بلوط ترک و انبه کنیا وارد بازار شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۲    
تلاش جمهوری خواهان کنگره برای بی اعتبار کردن رأی ممتنع دولت اوباما به قطعنامه سازمان ملل در خصوص شهرک سازی های رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۲    
برخی گفته اند در سفر عون به عربستان (20 و 21 دیماه) این موضوع مطرح خواهد شد که لبنان میانجی حل اختلافات میان ریاض و تهران باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۳    
نریمان جهان اولین خرید احتمالی پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل محسوب می شود و باید دید این مسوولان تیم برنامه های بعدی اش برای جذب بازیکن را چه زمانی از سر خواهد گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۳    
در حالی که عربستان دو سال تمام سیاست غلط کاهش نفت را دنبال کرد که اکنون با فشار اقتصادی مجبور شد طی اطلاعیه ای کشورهای اوپک و غیراوپک را به اجرای توافق ماه نوامبر فرا خواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۰    
رضا صادقی گفت:اصلاً آدم سیاسی نیستم، ولی احساس می کنم سیاست جهان تلخ آدم های اطرافم در کلام من تأثیر می گذارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۰    
کره جنوبی بر این باور است که اظهارات رئیس جمهور منتخب آمریکا درباره کره شمالی نشان می دهد که او نسبت به فوری بودن تهدید برنامه هسته ای کره شمالی کاملا آگاه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۰    
عضو حزب مردم سالاری در رابطه با احتمال کناره گیری روحانی از انتخابات 96 تأکید کرد: بنده چنین احتمالی را رد می کنم و معتقدم روحانی قطعا در انتخابات سال آینده شرکت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه دولت باید به دنبال رشد واقعی اقتصاد باشد، گفت: رشد اسمی اقتصاد یا ناشی از یک حادثه طبیعی است و یا مربوط به این است که با فروش نفت بشکه های بیشتری از ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۶    
معاون وزیر کار با اشاره به اینکه صرفا افزایش حداقل دستمزد راهکار مناسبی برای جبران شکاف دستمزد و قدرت خرید واقعی کارگران نیست افزود: این شکاف باید با یک برنامه ریزی، طی چند سال جبران شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۳    
در تصاویری که به تازگی منتشر شده است لحظه وحشتناک خودکشی دسته جمعی 8 مسافر در متروی شهر پکن را نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۳    
اداره مرکزی آمار دولت عربستان اعلام کرد، تولید ناخالص داخلی این کشور که با نرخ تورم تطبیق داده شده، در سه ماهه سوم سال 2016 نسبت به یک سال قبل تنها 0 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۰    
پلیس "اسرائیل" از بنیامین نتانیاهو به اتهام دریافت هدایای غیر قانونی بازجویی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۰    
عضو ارشد کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان کنگره آمریکا هشدار داد در صورتی که دولت آینده آمریکا سعی در لغو اقدامات دولت باراک اوباما داشته باشد، کنگره نیز تحریم های شدیدتری علیه روسیه وضع خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۰    
بانک جهانی در جدیدترین گزارش خود از افزایش 881 میلیون دلاری بدهی خارجی ایران در سال 2015 خبر داد و اعلام کرد کل دیون خارجی ایران در پایان این سال به 6.322 میلیارد دلار رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۰    
تارنمای 'اس.بی.اس' استرالیا روز سه شنبه اعلام کرد، این دو مرد به اتهام اخلال در نظم عمومی و مقاومت در هنگام بازداشت توسط دستکم 10 افسر پلیس مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۰    
تعدادی از مشمولان سربازی به دلیل بی اطلاعی از قوانین و مقررات وارد غیبت سربازی شده و به دلیل همین غیبت امکان بهره مندی از یک سری خدمات را از دست می دهند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۷    
گروه های معارض سوری با متهم کردن نظام سوریه به نقض آتش بس فراگیر در کشور، اعلام کردند که گفت وگوهای صلح با دولت، در پایتخت قزاقستان را متوقف می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۷    
وزارت کشور فرانسه رسماً اعلام کرد در شب سال نوی میلادی، 945 خودروی پارک شده در سراسر این کشور به آتش کشیده شده و برخی از آنها کاملاً نابود شدند که این میزان در مقایسه با آمار سال گذشته 17 درصد افزایش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۴    
رئیس جمهوری منتخب آمریکا در پیامی توئیتری وعده داد که کره شمالی هرگز نتواند یک موشک هسته ای با قابلیت رسیدن به خاک آمریکا تولید کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۴    
بانک جهانی در گزارشی با عنوان آمار بدهی بین المللی نسخه 2017 ، آمار بدهی خارجی ایران تا سال 2015 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۱    
تازه ترین آمارها نشان می دهد که به دلیل دست داشتن 45 تن از نمایندگان کنگره ملی خلق چین در رسوایی خرید رای جهت راهیابی به کنگره، از مجلس این کشور اخراج شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۸    
حضرت عبدالعظیم حسنی شأن شفاعت دارد هم از جهت عالم بودن و هم از جهت امامزاده بودنش وهم از نظر مجتهد و محدث بودنش و هم اینکه تایید از امام معصوم(ع) دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۵    
معاون برنامه ریزی راه آهن با بیان این که وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز واردات واگن را صادر کرده و بخشی از آنها وارد شده و در مرز است، گفت: راه آهن هیچ دخالتی در خرید واگن از خارج ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۹    
وبگاه یک نشریه آمریکایی در تحلیلی نوشته رئیس جمهور منتخب این کشور بایستی برنامه ای جامع برای مقابله با توان دریایی ایران تدوین کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: لاریجانی که به نظر می رسید در جلسه روز گذشته از ازدحام نمایندگان در جایگاه هیئت رئیسه و اطاله کلام پیشنهاد دهندگان قدری کلافه شده است در تکرار توجیهات یک نماینده مجبور ...
  • ۱