دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۰۶:۰۷May 2018 21
 

خبرهای هم اندیشی 15 دی 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 دی 1395 هم اندیشی 2 دی 1395 هم اندیشی 3 دی 1395 هم اندیشی 4 دی 1395 هم اندیشی 5 دی 1395 هم اندیشی 6 دی 1395 هم اندیشی 7 دی 1395 هم اندیشی 8 دی 1395 هم اندیشی 9 دی 1395 هم اندیشی 10 دی 1395 هم اندیشی 11 دی 1395 هم اندیشی 12 دی 1395 هم اندیشی 13 دی 1395 هم اندیشی 14 دی 1395 هم اندیشی 15 دی 1395 هم اندیشی 16 دی 1395 هم اندیشی 17 دی 1395 هم اندیشی 18 دی 1395 هم اندیشی 19 دی 1395 هم اندیشی 20 دی 1395 هم اندیشی 21 دی 1395 هم اندیشی 22 دی 1395 هم اندیشی 23 دی 1395 هم اندیشی 24 دی 1395 هم اندیشی 25 دی 1395 هم اندیشی 26 دی 1395 هم اندیشی 27 دی 1395 هم اندیشی 28 دی 1395 هم اندیشی 29 دی 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۴    
سکه طرح جدید در بازار تهران با 9 هزار تومان افزایش یک میلیون و 204 هزار تومان و نرخ دلار با رشد 2 تومانی 3980 تومان معامله شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۵۰    
دولت برای فرار از ضعف و بحران کارآمدی خود، به استراتژی بهترین دفاع، حمله است روی آورده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۴۷    
خبرسازی درباره رد صلاحیت روحانی، سناریوی محافل قدرت طلب برای خروج از بن بست روحانی و سرپوش گذاشتن به آدرس غلطی بوده که با نام دولت تدبیر و امید در انتخابات 92 به مردم دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۷:۵۶    
فرمانده نیروی زمینی هند در واکنش به اعتراض پکن به آزمایش موشک اتمی قاره پیمای این کشور گفت که دهلی نو آماده جنگ همزمان با پاکستان و چین است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۵۲    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: شاول شای معاون پیشین شورای امنیت ملی رژیم صهیونیستی در اسرائیل هیوم تصریح کرد سال 2016 سال موفقیت های ایران و سال تشدید بحران برای عربستان بود. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۲    
نماینده روسیه در سازمان ملل متحد درباره احتمال نماینده های ایران و عربستان در مذاکرات آستانه برای حل و فصل بحران سوریه اظهار نظر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۶    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محسن رهامی، دبیرکمیته انتخاباتی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در تلاشیم که لیست واحدی با حامیان دولت و اعتدال گرایان برای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در تهران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۱۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سامانی سخنگوی وزارت کشور در واکنش به شایعات برخی خبرگزاری های خارجی در خصوص انفجار دو لوله نفتی در استان خوزستان توسط یک گروه تروریستی تجزیه طلب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۱۳    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تردید ندارم آینده ایران اسلامی با وجود همه گرفتاری ها بسیار خوب و درخشان است و مشکلات ما به تدریج برطرف خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۱۰    
رئیس شورای عالی بسیج کشور گفت: قدرت جهانی و منطقه ای جمهوری اسلامی ایران برای آمریکا زجرآور بوده و برای دولتمردان آن غیر قابل هضم است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۸    
امیرسرتیپ فرزاد اسماعیلی روز چهارشنبه در یادواره شهدای ارتش شمال آذربایجان غربی در خوی گفت: قرار است تا پایان برنامه ششم توسعه کشور این تعداد به پنج هزار نقطه برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۹    
ناصر نادری می گوید در این مستند کمی از جشن پوریم اسرائیلی ها را نشان دادیم که هر ساله به مناسبت کشتار ایرانیان در دوران خشایارشاه توسط یهودیان انجام می شود و جشن مفصلی است که من نخواستم زیاد درباره ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۶    
دولت یازدهم در حالی قصد دارد در ماه های آینده و قبل از انتخابات ریاست جمهوری، به 49 میلیون ایرانی دارای سهام عدالت، نفری 550 هزار تومان سود سهام عدالت پرداخت کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۰۱    
قاسمی: اظهارات غیر سازنده مقامات ترکیه موجب پیچیده تر شدن شرایط موجود و افزایش مشکلات فراروی راه حل سیاسی بحران سوریه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۰۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امضای برجام یکساله نشده و هر ماه توانستیم با بانک های خارجی مراوده برقرار و اکنون با 900 بانک دنیا ارتباط کارگزاری داریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۰۱    
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه امنیت مملکت جز با پلیس تأمین نمی شود، گفت: کار پلیس به دلیل مقابله با اراذل و اوباش دشوار است و ان شاء الله مددی شود تا پلیس بر همه مشکلات فائق بیاید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۳۷    
مسعود بهنود از عوامل سایت دولتی بی بی سی انگلیس، این روزها خواستار برجسته کردن حمله به قوه قضاییه در ماه های نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۲۸    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سقف وام مسکن مهر از 30 به 40 میلیون تومان افزایش یافت؛ این 10 میلیون افزایش فقط کمک به آورده مردم است و ربطی به افزایش قیمت ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۲۵    
فرماندهی پلیس فدرال عراق از آزادسازی دو محله دیگر در موصل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۹    
در حالی که دولت یازدهم به دولت محرمانه ها مشهور بوده و از ابتدای روی کار آمدن این دولت بسیاری از اطلاعات در موضوعاتی چون مذاکرات هسته ای، قراردادهای نفتی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۶    
بی توجهی نسبت به حوادث سوریه و ناتوانی در پیروزی بر داعش باعث ایجاد خلأ منطقه ای شده که روسیه و ایران آن را پر کرده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۳    
محسن اردستانی می گوید هیچ وقت برای گرفتن جایزه فیلمی نمی سازم که حیثیت خودم و کشورم را از بین ببرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۳    
قالیباف به انتقاد از نحوه مدیریت کشور پرداخت و گفت: باید همانند دوران دفاع مقدس به جوانان خلاق اعتماد کنیم تا به مدیریت های خسته و بسته و به وادادگی پایان دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۰    
کرار جاسم محمد یا محمد کرار جاسم یا جاسم کرار محمد، هرچه هست در 7 سالی که فوتبال کشورمان این پدیده را شناخت، چیزی جز تحقیر و توهین شنیدن از این بازیکن عراقی عایدش نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۰۷    
در حالی که علی طیب نیا وزیر اقتصاد گفته بود دولت فقط در نیمه اول امسال حدود 1.5 میلیون شغل ایجاد کرده، حسن روحانی اشتغالزایی دولت را نصف این رقم اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۰۷    
ناوشکن های کلاس Arleigh Burke آمریکا به نوعی معروف ترین ناوشکن عملیاتی دنیا محسوب می شوند و این کشور 62 فروند از آنها را در خدمت دارد اما صنایع نظامی کشورهای آسیایی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۴    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در حاشیه دیدار با رئیس پارلمان سوریه تاکید کرد هر کشوری که بدون هماهنگی با دولت سوریه وارد این کشور شده، باید از سوریه خارج شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۴    
طرح اخیر وزیر خارجه آمریکا برای راهکار دو دولتی و مخالفت رژیم صهیونیستی با آن، منجر به ایجاد سوال هایی شده اما به نظر می رسد این اقدام فقط یک تلاش برای خوب جلوه دادن وجهه آمریکا در جهان باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۴    
سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه ترکیه گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۱    
برخی از کارشناسان بر این باورند که نوسانات اخیر دلار در بازار آزاد می توانست بیش از این حد بوده و یکی از مسائلی که از تشدید آن جلوگیری کرده ثبات فعلی نرخ سود سپرده بانکی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۱    
وزیر خارجه اسبق آمریکا به رئیس جمهور منتخب این کشور برای انتخاب اعضای کابینه اش مشورت می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۱    
37 تن از اساتید و چهره های دانشگاهی درآمریکا روزگذشته درنامه ای از دونالد ترامپ خواستار حفظ توافق هسته ای(برجام) شدند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۱    
مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: امسال بیش از 700 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در سراسر کشور به متقاضیان پرداخت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۲    
رئیس جمهور منتخب آمریکا از اظهارات موسس وبگاه ویکی لیکس علیه بی احتیاطی هیلاری کلینتون نامزد دموکرات و شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری این کشور درخصوص ایمیل های شخصی اش، حمایت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۲    
رسانه های ترکیه گزارش دادند، بر اثر تیراندازی در رستورانی در شهر استانبول، دو نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۰۹    
بعد از ناکامی شبه نظامیان وابسته به عربستان برای نفوذ به جبهه راهبردی نِهْم در شرق صنعاء، مناطق تحت اشغال مزدوران در استان شبوه به وسیله ارتش یمن پاکسازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۰۹    
سخنگوی انصارالله یمن تاکید کرد که ارتش و کمیته های مقاومت مردمی یمن نقشه متجاوزان و مزدوران سعودی را ناکام گذاشتند و مردم یمن شکست نخواهند خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۰۹    
منابع میدانی از درگیری های بسیار شدید در حومه غربی دمشق و تلفات سنگین تروریست های داعشی در غرب تدمر خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۰۶    
عکس یک کودک روهینگایی که به همراه خانواده اش از میانمار به بنگلادش گریخته و جسدش بعد از غرق شدن به گل و لای کنار رودخانه رانده شده بود، یادآور کودک پناه جوی سوری است که جسدش در سواحل مدیترانه یافت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۰۶    
رئیس جمهور سوریه گفته است که جنگ تروریسم علیه این کشور شکست خورده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۰۶    
ملکه 90 ساله انگلیس که به دلیل کسالت زیاد دو هفته در انظار حاضر نشده بود، به گفته رسانه های این کشور از امروز با بهبود وضعیت جسمانی به وظایف سلطنتی خود عمل کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۰۰    
شهردار تهران گفت: امام فرمودند که راه قدس از کربلا می گذرد و مضمون حرف ایشان همین است که اگر فاطمیون، زینبیون، بچه های بسیج و شهدای مدافع حرم نبودند، در حال حاضر دشمن در مرزها با ما می جنگید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۰:۰۱    
پیکر مطهر چهار تن از شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) با حضور گسترده مردم شهید پرور قم عصر چهارشنبه در این شهر تشییع و به خاک سپرده شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۰:۰۱    
علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کشورمان گفت: اگر ما در سطح مستشاری در سوریه حضور داریم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۲    
حضرت آیت الله نوری همدانی با انتقاد از شیوه برخی مسؤولان که سخنی را مطرح می کنند و توقع دارند کسی پاسخی به آنها ندهد، به مسؤولان کشور توصیه کرد از کشاندن اختلافات به سطح جامعه و رسانه ها اجتناب کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۲    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: نوری مالکی معاون اول رئیس جمهور عراق با تولیت آستان قدس رضوی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی دیدار کرد. این دیدار عصر امروز در تالار آستان قدس رضوی صورت گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۲    
جمعی از تشکل های دانشجویی دانشگاه های تهران با ارسال نامه ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خواستار پایان دادن به وزارت خسارت بار آخوندی در وزارت مسکن و شهرسازی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۲    
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی به شایعات مطرح شده درباره چرایی ریاست سردار غیب پرور بر سازمان بسیج مستضعفین و همچنین عزل و نصب های صورت گرفته توسط او واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۴۹    
در پی ارائه طرحی از سوی نمایندگان جمهوری خواه کنگره آمریکا برای کاهش اختیارات دفتر نظارت اخلاق کنگره و مخالفت مردم با این کاهش اختیارات، نمایندگان جمهوری خواه طرح خود را متوقف کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۴۹    
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری از معرفی 21 نامزد این جبهه برای انتخابات شوراها به ائتلاف وحدت نیروهای انقلابی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۴۹    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش جمهوری اسلامی گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء در مقابل تهدیدهای نظامی در خط مقدم با دشمن قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۴۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: علیرضا زاکانی دبیرکل سابق جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی و نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۴۶    
اکبر رنجبرزاده عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را در جلسه علنی نوبت بعدازظهر مجلس قرائت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۸    
حجت الاسلام حاجتی: فیلم یتیم خانه ایران، به خوبی جنایات و اهداف شوم انگلیس را در حق کشور ایران را به نمایش گذاشته است و سینمای کشور به تولید و نمایش چنین فیلم های خوبی نیز دارد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۸    
ترکیب شورای عالی کار که در حال حاضر به صورت متعادل بین شرکای اجتماعی تقسیم شده، در لایحه اصلاح قانون کار شاهد افزایش سهم دولت به دو برابر گروه های کارگری و کارفرمایی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۸    
ابتکار در جدیدترین اظهار نظرهایش، وظیفه کنترل و بهسازی کامیون هایی که شب ها در اتوبان های تهران جولان می دهند را به گردن شهرداری تهران انداخته در حالی که قانون خیلی صریح تر از آن چیزی که ابتکار فکرش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۸    
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از تذکر بیش از 40 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور برای رسیدگی به اتهامات حسین فریدون خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۸    
قیمت نفت در بازارهای جهانی در سقوط 2 درصدی در روز گذشته دوباره امروز با افزایش ارزش دلار به بیشترین رقم از سال 2002 افزایش یافت و به 55.62 دلار در هر بشکه رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: امام خامنه ای: اگرایمان،بصیرت،عزم راسخ،نگاه بلندمدت به انتهای صفوف دشمن نباشد،کثرت عِدّه وعُدّه ی نظامی وتجهیزات،سرنوشت سازنخواهدبود 1393/08/26 Hamandishi.ir ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۹    
شیخ مهدی الصمیدعی مفتی اهل سنت عراق با تمجید از گروههای مقاومت عراقی از جمله حزب الله عراق، نقش ایران در عراق را بر خلاف دیگر کشورها سازنده توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۹    
رئیس جمهوری سوریه در دیدار با 'علاء الدین بروجردی' رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۶    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در نامه های جداگانه ای به وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی و آموزش و پرورش ، دو قانون مصوب مجلس را برای اجرا، ابلاغ کرد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۲    
وزیر صنعت با حضور در جمع کارکنان سفارت ایران در آنکارا پیرامون تلاش های صورت گرفته در راستای تشویق سرمایه گذاری خارجی و نقش مثبت برجام در رفع تحریم ها و کاهش فشارهای اقتصادی توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۲    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: اعضای مجلس نمایندگان بحرین دراقدامی خصمانه طرحی را پیشنهاد دادند که به موجب آن از سفر جوانان شان به پنج کشور از جمله ایران ممانعت می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۹    
مسعود پزشکیان به دلیل آنکه جلسه علنی امروز به موضوع بیمه و سلامت اختصاص یافته بود، ترجیح داد تا به منظور دخیل نشدن نظر شخصیش در اداره جلسه، در غیاب لاریجانی اداره مجلس را برعهده نگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۹    
وب سایت صدای آمریکا وابسته به وزارت خارجه این کشور، برگردان مقاله ای را از نشریه نشنال ریویو منتشر کرده که نویسنده در آن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۹    
از زمان مطرح شدن محور سه جانبه ایران-روسیه-ترکیه در خصوص مساله سوریه، همواره این مهم یکی از دغدغه های اصلی تحلیلگران بوده است که آیا داخل شدن ترکیه در این محور برای ایران به شکل کلی یک تهدید محسوب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۶    
نماینده مردم تهران در مجلس نهم با اشاره به عدم شفاف سازی دولت در مذاکرات هسته ای،قراردادها،حقوق های نجومی و پرونده برادر رئیس جمهور گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۳    
دادستان کل کشور در پاسخ به این موضوع که برخی از حرفها درباره قوه قضاییه از زبان رییس جمهور خارج شده است گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۳    
رئیس جمهوری سابق و سرپرست 'حزب مردم پاکستان' روز چهارشنبه در ملاقات سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کراچی تاکید کرد که وی و حزب تحت سرپرستی او از گسترش روابط با ایران در تمام زمینه ها استقبال و حمایت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۰    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: در جلسه شب گذشته جامعه روحانیت مبارز مباحث و مسائل انتخاباتی مطرح و قرار شد هفته آینده به یک جمع بندی نهایی برسیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۰    
سال میلادی 2016 را می توان با اطمینان هم برای خود ایران و هم برای مناسبات روسیه و ایران سال تحول و جهش نامید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۰    
دبیرکل حزب کارگزاران، علت کنار گذاشتن لباس روحانیت را بیان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۷    
انتظارها در حال پایان یافتن است و کمتر از 20 روز دیگر، میلیاردر نیویورکی که کمتر کسی پیش بینی آن را می کرد، قدرت را در کاخ سفید بر عهده خواهد گرفت و رهبران جهان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۷    
استانداران کشور با تاکید بر این که فعالیت ستادهای انتخاباتی استان ها متناظر و همگام با ستاد انتخابات کشور آغاز شده است، برگزاری انتخاباتی سالم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله سید احمد خاتمی در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۴    
یک تحلیلگر عرب در مقاله ای درباره واگذاری دو جزیره تیران و صنافیر به عربستان و پرداخت و از این گذر به احتمالات سیاست مصر در قبال ایران، سوریه، لنان و عربستان پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: عضو کمیسیون اصل نود مجلس در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور با اعلام اینکه آخرین آمار نجومی بگیران 397 نفر است نه 300 نفر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: برای تکرار حوادث ضد امنیتی 88 برای انتخابات آیندههیزم جمع می کنند و اینگونه تجهیزات وارد کردند و بنای تکرار آن روزها را دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۲۸    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: آخوندی وزیر راه، مسکن و شهرسازی قطعا جلسه ای را با نمایندگان پیرامون طرح استیضاحش درمجلس برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۳    
سفیر آمریکا در منامه پایتخت بحرین ضمن تأکید بر ضرورت تعامل با ایران در منطقه، گفت که در شرایط کنونی تمرکز اصلی بر اجرای برجام است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۷    
یک رسانه انگلیسی در یادداشتی چالش های پیش روی عربستان در سال جدید میلادی را مطرح کرد و نوشت، این کشور با بحران موجودیت خود مواجه خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۷    
محسنی اژه ای گفت: آیا دولت همه قراردادها را به صورت شفاف مطرح می کند، قطعاً نه؛ مثلا در برجام خیلی چیزها را نگفتند ولی وقتی افشا می شد و یا آمریکاییها می گفتند مجبور به اطلاع رسانی می شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۱    
پنتاگون تعداد تلفات غیرنظامیان از زمان آغاز عملیات در عراق و سوریه تا سپتامبر گذشته را تنها 119 نفر اعلام کرده بود که براساس گزارش های محافل مستقل ، این رقم بالغ بر 1787 نفر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۲    
در طرح مسکن مهر، مردم خود مالک پروژه هستند و پیمانکاران و واسطه ها، مدیران اجرایی پروژه ساخت محسوب می گردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۲    
حمیدرضا جلایی پور اخیراً اظهار کرده است که اصولگرایان به برخی اصلاح طلبان چراغ سبز نشان داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۷    
به گفته کدخدایی، شورای نگهبان در همه ادوار صلاحیت رؤسای جمهوری مستقر را هم دقیقاً بررسی کرده است و هیچ تضمینی برای تأیید صلاحیت هر رئیس جمهور در دوره دوم وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۴    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سازمان های اطلاعاتی کشورهایی مانند آمریکا و عربستان هم با هدف ایجاد ناامنی و ضربه وارد کردن به ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۵    
یکی از کسانی که در لحظه حمله تروریستی به باشگاه شبانه در استانبول در این محل حضور داشت و جان سالم به در برد می گوید هسته های تروریستی داعش به داخل ترکیه نفوذ کرده و اتباع ترک را به کار می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۲    
یک نشریه آلمانی از ترس و نگرانی اروپا درباره رویگردانی ترکیه از غرب و ترجیح دادن برای نزدیک شدن به روسیه به جای اروپا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۲    
در حالیکه آمار طلاق هر سال در کشور ما افزایش می یابد و باعث بروز آسیب های اجتماعی معتدد در جامعه می شود؛ یک موسسه حقوقی نسبتاً معروف، 3 راه طلاق گرفتن سریع را بر روی پرتال اینترنتی خود آموزش داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۹    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از رصد محسوس و نامحسوس حاشیه مدارس و دانشگاه ها توسط پلیس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۹    
وقتی وارد یک گوشت فروشی می شوی نخستین چیزی که توجه آدم را جلب می کند تابلویی است که قیمت ها را در آن نوشته اند و هم اکنون میزان آن به حدی بالا رفته که برخی از مردم به طور کامل تصمیم به رژیم گرفته و ...