سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۲:۱۴May 2018 22
 

خبرهای هم اندیشی 19 دی 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 دی 1395 هم اندیشی 2 دی 1395 هم اندیشی 3 دی 1395 هم اندیشی 4 دی 1395 هم اندیشی 5 دی 1395 هم اندیشی 6 دی 1395 هم اندیشی 7 دی 1395 هم اندیشی 8 دی 1395 هم اندیشی 9 دی 1395 هم اندیشی 10 دی 1395 هم اندیشی 11 دی 1395 هم اندیشی 12 دی 1395 هم اندیشی 13 دی 1395 هم اندیشی 14 دی 1395 هم اندیشی 15 دی 1395 هم اندیشی 16 دی 1395 هم اندیشی 17 دی 1395 هم اندیشی 18 دی 1395 هم اندیشی 19 دی 1395 هم اندیشی 20 دی 1395 هم اندیشی 21 دی 1395 هم اندیشی 22 دی 1395 هم اندیشی 23 دی 1395 هم اندیشی 24 دی 1395 هم اندیشی 25 دی 1395 هم اندیشی 26 دی 1395 هم اندیشی 27 دی 1395 هم اندیشی 28 دی 1395 هم اندیشی 29 دی 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۲    
روزنامه های اصلاح طلب، محافظه کار و تندرو نیز همگی به پوشش درگذشت او پرداختند و صفحه نخست تمام روزنامه ها رفسنجانی را به تصویر کشیده بود...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۸    
با پایان حضور نظامی آمریکا در عراق و کمرنگ شدن نقش نظامی این کشور در افغانستان، پنتاگون تعداد زیادی از زره پوش های حفاظت شده خود را به یگان های پلیس در شهرهای مختلف این کشور تحویل داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۰    
پنج ماه پس از ناپدید شدن گردشگر فرانسوی در دشت لوت، با وجود جست وجوهای پی درپی، هنوز هیچ اثری از او پیدا نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۴    
کاهش شدید دمای هوا در اروپا، ادامه سفر را برای پناهجویانی که رهسپار اروپای شمالی و غربی هستند بسیار سخت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۱    
بعد از پایان جنگ سرد و فروپاشی نظام دو قطبی، ایالات متحده آمریکا که رهبری بلوک غرب را در دست داشت، تلاش کرد سلطه خود را در جهان گسترش دهد و خود را به عنوان پلیس جهان معرفی نماید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۰    
در پی رحلت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی (رضوان الله علیه)، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت ایشان را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۴    
چین در راستای دستیابی به رشد اقتصادی 6.5 تا 7 درصدی در سال 2016، میزان مخارج دولتی را افزایش داد، به بازار مسکن رونق بخشید و در سطح بی سابقه ای وام بانکی ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۸    
آقای رئیس جمهور اگر طرفدار شفافیت است، داوطلبانه از حقوق و مزایای دولتمردان شروع کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۵    
روز پنجشنبه بعداز ظهر اتفاق عجیبی در برخی کشورهای شمال، جنوب و شرق آسیا افتاد و دسترسی به 256 سایت که اکثر آنها حاوی محتوای مستهجن و هرزه نگارانه بودند ناگهان غیرممکن شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۴    
تحلیلگران اقتصادی معتقدند عرضه ذخایر نفتی ایران به بازارهای جهانی موجب کاهش بهای آن شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۲    
رئیس اجرائی حکومت وحدت ملی افغانستان، با انتشار پیامی ارتحال آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت و افزود که ارتحال این شخصیت عالی و مبارز ضایعه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: تسلیت اعضاء تیم ملی فوتبال درپی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی اعضای تیم ملی فوتبال ایران درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۷    
خبر بستری شدن و درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار امام (ره) و حضرت آیت الله خامنه ای در شامگاه یکشنبه در رسانه های روسیه بارتاب آنی یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۱    
جان کری، وزیر خارجه دولت اوباما، در یادداشت خداحافظی خود با برشمردن برجام به عنوان دستاورد سیاست خارجی دولت متبوعش، از آن به عنوان الگویی برای پیشبرد اهداف آینده امریکا در قبال ایران یاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۸    
برنامه جهان آرا در حالی روی آنتن رفت که بخش اصلی آن به موضوع اذعان وزیر امورخارجه مبنی بر اشتباه در روند اجرای برجام اختصاص داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۵    
جوانی به نام محمد تجلا از بین جمعیت به دژخیمان حکومت اعتراض کرد. با اصابت تیر نیروهای سرکوب گر به این جوان درگیری ها آغاز شد. با تشییع پیکر شهید جوان تبریز یک پارچه به پا خاست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۹    
صد و ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه لحظاتی قبل با حضور نمایندگان رسانه های داخلی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۷    
سرمربی تیم ملی کشورمان که هنوز استعفایش پذیرفته نشده، اظهارنظرهای جدیدی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۴    
حسین مرعشی گفت که پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در قم به خاک سپرده خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۱    
مقامات و مسئولان داخلی و خارجی درپی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۸    
اعضای شورای نگهبان در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۵    
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: بیش از 90درصد رزمندگان حاضر در عملیات های سرنوشت ساز کربلای 4 و 5 بسیجی بوده و داوطلبانه به فرمان امام(ره) لبیک گفته در جبهه های حق علیه باطل حضور یافتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۲    
بر اساس طرح جدیدی که رژیم صهیونیستی قصد تصویب آن را دارد، به نظامیان این رژیم اجازه داده می شود بدون آنکه تحت محاکمه قرار بگیرند، بتوانند فلسطینیان را بکشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۶    
هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با استعفای سرمربی تیم ملی مخالفت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۶    
رئیس خزانه داری انگلیس در سفر به کویت طی سخنانی گفت که ایران همسایه ای مشکل ساز برای کشورهای منطقه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۴    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۴    
عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه ها با اشاره به ارائه خدمات بهتر به ایرلاین های خوش حساب گفت: پس از آزادسازی نرخ تعرفه ها هنوز برخی شرکت های هواپیمایی نه بر کیفیت خدمات خود افزوده اند و نه بدهی خود را به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۱:۰۲    
مجله اکونومیست در سرمقاله امروز خود به بررسی اوضاعی که اوباما در روزهای آخر ریاست جمهوری اش برای خود به وجود آورده، پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۰:۵۹    
ارتش ترکیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که در عملیات 24 ساعت گذشته نزدیک به 69 تن از عناصر داعش را در شمال سوریه به قتل رسانده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۰:۵۳    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۰:۵۰    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: آمریکایی ها از حالا نشسته اند دارند برای دوران بعد برجام فکر می کنند که چه محدودیتی تحمیل کنند. به خیالشان برجام 12-10 سال طول می کشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۸    
رئیس گارد ملی بحرین که به پاکستان سفر کرده است پروژه احداث دانشگاه پرستاری و علوم پزشکی ملک حمد در اسلام آباد را حمایت مالی شاه بحرین افتتاح کرد و همزمان دو کودک بحرینی به دلیل اهمال در بیمارستان های ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۵    
نخست وزیر انگلیس در آستانه دیدار با رئیس جمهور منتخب آمریکا، اظهارات وقیحانه "ترامپ" درباره زنان را "غیر قابل قبول" عنوان کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۲    
در حال حاضر جامعه روحانیت در میدان است و ما هم اصل محوریت جامعه روحانیت را تایید میکنیم. ما می خواهیم کمک کنیم که بستر لازم برای آنها فراهم شود که نظر نهاییشان را اعلام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۲    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به دلیل عارضه قلبی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۹    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از نشستن برخی نمایندگان روی صندلی تکی جلوی مجلس انتقاد کرد و گفت که این صندلی متعلق به رئیس جمهور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۹    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: موشک را برای صلح، عدالت و آزادی می خواهیم؛ زیرا شرط دستیابی و حفظ آنها اقتدار ملی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۹    
اعضای ستاد انتخابات استان تهران برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، مشخص شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۹    
نماینده مردم رامهرمز در مجلس از کاهش اعتبارات استان خوزستان در بودجه سال 96 انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۳    
ویژه خواری ها، رانت خواری ها و برخورداری های نجومی، نتیجه مستقیم صاحب منصب شدن لیبرالهاست. لیبرال اشرافی است که ظرف چند دهه از انقلاب با سوء استفاده ازمناصب و وزارت، ثروت های کلان به جیب می زند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۳    
برخی منابع مطلع گفته اند، گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله به صهیونیست ها در قدس را بر عهده گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۰    
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران تصریح کرد: آتش بس نباید به فرصتی برای بازسازی انسانی، مالی و تجهیزاتی گروه های تروریستی برای ادامه جنایت و خونریزی تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۷    
رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه ای بی سی گفت که در دیدار با ترامپ به وی گفتم که حکومت داری با کارزار انتخاباتی تفاوت زیادی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۷    
نیروهای عراقی سرانجام توانستند خود را به رود دجله به عنوان خط جداکننده شرق و غرب موصل برسانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۷    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه قوا در کشور مستقل هستند و نباید در امور یکدیگر دخالت کنند، گفت: دولت باید به قوه قضائیه کمک کند تا بتواند با مفسدین مالی و اقتصادی مبارزه کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۴    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان این که 30کاندیدای بالقوه برای انتخابات ریاست جمهوری داریم گفت: این جبهه حتما از یک کاندیدا حمایت خواهد کرد و البته آن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۱    
رئیس مجلس با اشاره به یکی از مواد لایحه برنامه ششم توسعه گفت: از عجایب تاریخی است که خانم ها وضع حمل می کنند، اما آقایان باید مرخصی بروند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۱    
مشروح دیدار هزاران نفر از مردم قم با رهبر معظم انقلاب، امشب یک شنبه 19 دی پس از بخش خبری ساعت 21 از این شبکه پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۱    
نشست مشترک وزارت امور خارجه و نیروی انتظامی با حضور وزیر امور خارجه و فرمانده نیروی انتظامی برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۱۸    
تصمیم وزیر اوقاف مصر مبنی بر تنظیم خطبه های نماز جمعه در برنامه چند سال آینده میان محافل دینی این کشور جنجال به پا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۱۸    
رئیس جمهور سوریه با تاکید بر اعتقاد راسخ دمشق برای پیگیری فرآیندهای سیاسی گفت: آتش بس و مذاکرات سیاسی نباید مانعی در تداوم مبارزه با گروه های تروریستی جبهه النصره و داعش تا نابودی کامل آنان ایجاد کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۱۵    
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با تاکید بر ضرورت بازخوانی فتنه 88، تحلیل اهداف و ابعاد فتنه را فرصتی برای زنده نگاه داشتن این حادثه تاریخی خواند که فراموشی آن هزینه زیادی را به نظام متحمل خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۴    
علی ربیعی در حاشیه در حاشیه مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون در پاسخ به خبرنگار تسنیم که پرسید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۸    
آیت الله خامنه ای و فاضل لنکرانی: بنابر احتیاط واجب، باید کلاه گیس را از نامحرم پوشاند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۸    
عضو هیئت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه وضعیت کنونی شایسته نظام اسلامی و ملت ایران نیست گفت: این جبهه خواهان مقابله با وضع موجود در کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۸    
همزمان با افزایش قیمت نفت و رشد تعداد سکوهای حفاری در آمریکا تعداد فرصت های شغلی ایجاد شده در بخش نفت و گاز این کشور در ماه نوامبر برای اولین بار در طی بیش از 2 سال گذشته افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۸    
فوتبالیست 30 ساله در پی ایست قلبی در زمین فوتبال جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۵    
پرداخت تسهیلات در بانک های بزرگ کشور به حال تعلیق درآمده و بانک ها تمرکز خود را روی جذب سپرده و تجهیز منابع قرار داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۵    
آمارها نشان می دهد که تعداد دکل های نفتی آمریکا نسبت به هفته گذشته با رشد 0.8 درصدی به 529 رسیده است که دهمین هفته افزایشی خود را ادامه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۵    
یک مسئول دستگاه امنیت ملی بحرین از همکاری دستگاه اطلاعات خارجی انگلیس موسوم به "MI6" با نظام آل خلیفه در پرونده زندانیان زندان مرکزی "جو"در جنوب شهر منامه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۲    
بابک آذرباد گفت: قطعا جبهه اصلاح طلبان به همراهی جبهه اعتدال گرایان اعتقاد دارد که افراد اصلاح گرا و اعتدال گرا چون عارف، پزشکیان، ظریف ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۶    
یونهاپ از قول دیپلمات سابق کره شمالی که پناهنده کره جنوبی شده و در لندن ساکن است، گفت: حزب حاکم در پیونگ یانگ مصصم است که تا اواخر سال 2017 و اوایل سال 2018 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۶    
یک دیپلمات رژیم صهیونیستی که به قصد تخریب، نمایندگان پارلمان انگلیس را زیر نظر گرفته بود گرفتار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۶    
به 5 دلیلی که لیورپول را مجاب می کند تا سردار آزمون را به خدمت بگیرد در ادامه اشاره شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: هدایت اله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس از نارضایتی نمایندگان مجلس از عملکرد علی ربیعی وزیر تعاون ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: با حکم سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه سردار علی زاهدی به سمت معاون عملیات سپاه منصوب شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۱    
دبیرستاد انتخابات کشور از تشکیل هیات های اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در 22 فروردین 96 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۱    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت الاسلام سید رضا تقوی رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه هم برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ابراز تمایل کرده است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۸    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در برخی سایت ها و کانال های تلگرامی خبری مبنی بر نامزد شدن آزاده نامداری برای انتخابت شورای شهر منتشر شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۸    
دستیار ویژه رییس جمهوری اسلامی در امور اقوام و اقلیت های دینی تاکید می کند که اگر اردن و عربستان نیز با اسرائیل مقابله کنند،جمهوری اسلامی ایران همانند سوریه از آنها نیز حمایت خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۵    
محسن رضایی طی حکمی محمدرضا باهنر را به ریاست کمیسیون تلفیق و ارزیابی دبیرخانه مجمع منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۵    
معاون پارلمانی محمود احمدی نژاد گفت: حسن روحانی شرایط سختی را در انتخابات خواهد داشت، زیرا ایشان با رای مرزی 50 درصدی شرکت کنندگان در دور اول پیروز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۵    
وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد بیش از هفت هزار گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش تقریبی هفت میلیارد تومان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۵    
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان برای دیدار و گفت و گو با مقامات سوری وارد دمشق شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۱    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: هر چه به سالگرد اجرای برجام، 26 دیماه نزدیک تر می شویم دستاوردهای برجام به جای روند مثبت، بیشتر منفی می شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۱    
وکیل مدافع علی مطهری گفت: پرونده موکلم که با اعلام جرم دادستانی تشکیل شده بود، پس از بررسی منجر به صدور قرار منع تعقیب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۸    
وب سایت شبکه تلویزیونی خبری العربیه در گزارشی با عنوان انتخابات ایران، شانس روحانی برای پیروزی مجدد چقدر است؟ نوشت: در شرایطی که اصلاح طلبان گزینه ای به جز حسن روحانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۸    
المانیتور نوشت: دونالد ترامپ و رویکردهای سیاست خارجی اش بزرگترین علامت سوال این روزهاست. با توجه به نامزد پست وزارت خارجه ترامپ بسیاری امیدوارند که تردیدها کمی کاسته شود ولی هنوز تصوری روشن از ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۶    
انوشه انصاری شاید یکی از شناحته شده ترین ایرانی های مقیم خارج باشد که دستی در تجارت دارد و شهرتی فراوان به خاطر کسب عنوان نخستین زن توریست فضانورد ایرانی که به ایستگاه فضایی سفر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۳    
وزیر امور خارجه فرانسه ،اواخر ژانویه به تهران سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۸    
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در حالی که تاکید دارد چرخش اصلاح طلبان به سمت روحانی نقطه گریز از شرایط بود، می گوید که ممکن است اصلاح طلبان برای حمایت از روحانی در سال 96 شرط و شروط بگذارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۵    
رئیس کمیته امداد از 2.5 برابر شدن حقوق مستمری بگیران کمیته امداد براساس مصوبه امروز مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۲    
سخنگوی وزارت خارجه ایران با بیان اینکه با جدیت از حاکمیت ملی، دولت قانونی، تمامیت ارضی و یکپارچگی سوریه حمایت می کنیم، تصریح کرد:به عنوان یک عنصر فعال در بحث سوریه حضور داریم و خواهیم داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۳    
مطلب الشوابکه در ابتدا تحت عنوان پادشاه اردن 30% از روزهای سال 2016 را در خارج سپری کرد ، منتشر شده بود که تحت فشارها این تیتر عوض شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۳    
فروشنده گفت: اگر همه میوه ها را بخری نصف قیمت می دهم. معامله تمام شد و گاری چهارچرخ را تا در زندان بردیم. به کمک میوه فروش هنداونه ها را یکی یکی به داخل می فرستادم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۰    
موسوی لاری گفته است: در چهار سال آینده دولت آقای روحانی می توانیم شاهد یک جهش اقتصادی هم باشیم!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۰    
ایجاد سامانه ای که توسط آن تمامی مردم بتوانند از میزان دریافتی و حقوق مدیران اطلاع یابند این روزها به جدل میان دولت و مجلس تبدیل شده است. نظر شما درباره ایجاد سامانه شفافیت اقتصادی مسؤولان چیست؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۷    
جبهه النصره درحالی علنا مسئولیت قطع آب پایتخت سوریه را برعهده گرفت که در آن سو مانع از خروج مجروحان و بیماران فوعه و کفریا می شود.