شنبه ۲۸ مهرساعت ۰۱:۴۳Oct 2018 20

خبرهای هم اندیشی 20 دی 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 دی 1395 هم اندیشی 2 دی 1395 هم اندیشی 3 دی 1395 هم اندیشی 4 دی 1395 هم اندیشی 5 دی 1395 هم اندیشی 6 دی 1395 هم اندیشی 7 دی 1395 هم اندیشی 8 دی 1395 هم اندیشی 9 دی 1395 هم اندیشی 10 دی 1395 هم اندیشی 11 دی 1395 هم اندیشی 12 دی 1395 هم اندیشی 13 دی 1395 هم اندیشی 14 دی 1395 هم اندیشی 15 دی 1395 هم اندیشی 16 دی 1395 هم اندیشی 17 دی 1395 هم اندیشی 18 دی 1395 هم اندیشی 19 دی 1395 هم اندیشی 20 دی 1395 هم اندیشی 21 دی 1395 هم اندیشی 22 دی 1395 هم اندیشی 23 دی 1395 هم اندیشی 24 دی 1395 هم اندیشی 25 دی 1395 هم اندیشی 26 دی 1395 هم اندیشی 27 دی 1395 هم اندیشی 28 دی 1395 هم اندیشی 29 دی 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۵    
مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت خارجه در پیامی تاکید کرد: ضایعه درگذشت دانشمند فرهیخته، دکتر علی شریعتمداری موجب تأثر و تألم فراوان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۲    
نایب رییس اول مجلس گفت : بانک مرکزی باید انتظارات خود را از مجلس شورای اسلامی و دولت به شکل شفاف بیان کند، درعین حال وجود برنامه ریزی راهبردی را لازمه دستیابی به اهداف و چشم انداز ها دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۹    
اصرار می کنند بنویسم چون می بینند که داغ امانم را بریده است. می گویند بنویسم شاید به شکل پدر آرام شوم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۹    
در حالی که فایل صوتی صحبت های محرمانه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از سوی پلیس برای تحقیقات درخصوص فساد مالی او مورد استفاده قرار گرفته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۳۵    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با ارسال نامه به دونالد ترامپ، به او درباره خطرات انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس هشدار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۳۲    
دادگاه تجدید نظر بحرین حکم اعدام سه بحرینی را به اتهام ارتباط با حادثه بمبگذاری در نزدیکی منامه تایید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۳۲    
با توجه به اعلام تعطیلی رسمی در روز سه شنبه، محدودیت های ترافیکی تردد در محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد اعمال نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۹    
حجت الاسلام مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی عصر دیروز از ارائه طرح استیضاح حمید چیت چیان وزیر نیرو به هیات رئیسه مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۶    
فرزند حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی گفت: طبق برنامه ریزی ها پیکر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی فردا از میدان انقلاب به سمت میدان راه آهن تشییع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۶    
مولایی وزنه بردار سنگین وزن کشورمان پس از شرکت در کمیته انضباطی فدراسیون وزنه برداری گفت: سوء تفاهمی که پیش آمده بود با نقش موثر و حمایت های رییس فدراسیون برطرف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۳    
رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی فردی بود که عمری در کنار امام و در راستای تحقق منویات علما و بزرگان نظام، تلاش کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۸    
رهبر انقلاب صبح فردا (سه شنبه) با حضور در دانشگاه تهران، نماز را بر پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی اقامه می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۵۶    
باشگاه استقلال هنوز هیچ اقدامی در راستای ثبت قرارداد هافبک دفاعی این تیم برای حضور در نیم فصل دوم لیگ برتر انجام نداده است و اگر مسپولان امر دست نجنبانند شاید روزبه چشمی لیگ قهرمانان آسیا را از دست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۵۳    
سید عباس عراقچی رییس ستاد پیگیری اجرای برجام گفت: تحمل نخواهیم کرد کشوری به بهانه های مختلف تعهدات خود را درخصوص برجام زیر پا بگذارد. جمهوری اسلامی ایران واکنش متناسب را به چنین رفتارهایی نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۵۰    
مصطفی کوچکی: من دوست داشتم همه بچه هیئتی ها، رزمندگان، بسیجی ها و عاشقان انقلاب را یکجا کنار هم ببینم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۹    
به نظر من آتش تهیه ای که بعضی رندانه ریختند و آقای هاشمی را مورد هجمه قرار دادند، مقدمه ای بود برای اینکه پیام های جدید دریافت کنند و می خواستند تصویر دیگری به جامعه از آقای هاشمی ارائه شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۳    
یکی از مهمترین ماموریت های حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی فرماندهی جنگ بود. وی موفق ترین عملیات در دوران جنگ را عملیات کربلای 5 می دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۳    
شریعتمداری طی خاطره ای از مرحوم هاشمی نوشت: یک بار در اتاق بازجویی خودم را به بیهوشی زده بودم تا ماموران شکنجه دست از سرم بردارند. در آن حال متوجه شدم آقای هاشمی رفسنجانی را به اتاق شکنجه آوردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۹    
مشخص نیست خانم ابتکار برای کمتر شدن آلودگی هوا به مردم تبریک می گوید یا برای ثابت نگاه داشتن آن در یک درجه ناسالم که روزهای متوالی مدارس را به تعطیلی می کشاند؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۶    
مراسم تشییع صبح فردا ساعت 10 صبح در محل نماز جمعه در دانشگاه تهران، به امامت رهبر انقلاب برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۰    
رسانه های ضدانقلاب با انتشار گزینشی پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در مورد درگذشت آقای هاشمی رفسنجانی و نادیده گرفتن بخش های کلیدی این پیام از جمله سخت و جانکاه بودن این فقدان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۴    
رسانه غربی در گزارشی درباره واکنش های مقامات عربی به درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشته که با وجود پیام های تسلیت 4 کشور حاشیه خلیج فارس، عربستان سعودی سکوت اختیار کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۱    
نیروهای عراقی در داخل شهر موصل در چندین نقطه توانسته اند موفقیت های قابل توجهی بدست آورند و خود را به رود دجله رسانده و در نقطه دیگری از شهر حدود 60 داعشی را از پای در آورند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۸    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازمان زندان ها را مکلف کردند 20 زندان داخل محدوده شهرها را با اولویت کلانشهرها به خارج از شهرها انتقال دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۵    
وکلای ملت قوه قضائیه را موظف کردند سالانه گزارشی از دارایی و اموال مسئولان به مجلس ارائه کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۲    
رئیس جمهور سوریه درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور ایران تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۴۹    
نیروهای ارتش عراق امروز دوشنبه در جریان نبرد با عناصر داعش در مناطق مختلفی از شهر موصل موفق شدند چند محله را پاکسازی کنند و شماری از این تروریستها را از پای درآورند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۴۶    
حراست مرکزی وزارت دادگستری با صدور اطلاعیه ای درباره حربه جدید جاسوسان که از طریق ارسال نامه های الکترونیکی و با عنوان جعلی انجام می شود، هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۲    
یک روزنامه آلمانی در یادداشتی با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی سیاستمداری تاثیرگذار در انقلاب ایران بود نوشت که وی را می توان تار و پود نظام این کشور توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۹    
به نوشته واشینگتن پست، گزینه پیشنهادی ترامپ برای وزارت دفاع پیشتر به دنبال حمله به ایران بود؛ ولی حالا ممکن است به صدای احتیاط بدل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۹    
مرجع تقلید عراقی، آیت الله رفسنجانی را از معدود مردانی دانست که طعم ترس و نگرانی را به آمریکا چشانده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۶    
سفارت چین در تهران جشن عید بهار چین را که قرار بود پنجشنبه و جمعه این هفته در کاخ نیاوران برگزار شود به تعویق انداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۶    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ناطق نوری که برای وداع با پیکر آیت الله هاشمی به جماران آمد، از مصاحبه با صداوسیما امتناع کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۶    
یک کارشناس ارشد مسائل حقوقی معتقد است به طور کل هر تخلفی که انجام شود تعقیب آن به عهده قوه قضاییه است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۳    
معاون عملیات قرارگاه پدافند هوایی اسناد کمک این قرارگاه به هواپیمای قزاقستانی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۳    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: رهبر جنبش أنصارالله یمن ضمن تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی، اظهار داشت: وی یکی از برجسته ترین شخصیت های مجاهد در انقلاب اسلامی ایران به شمار می رفت. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۷    
تعامل ایران و روسیه در یک دهه اخیر به صورت صعودی افزایش پیدا کرده که اطلاع از کیفیت این روابط، نیازمند صحبت با کارشناسان روسیه یا روس شناس است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۴    
رئیس قوه قضاییه، آقای هاشمی رفسنجانی را مجاهدی خستگی ناپذیر و شخصیتی موثر در فراز و نشیب های انقلاب توصیف کرد و گفت: ارتحال ناگهانی و تکان دهنده ایشان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۱    
شخصیت های برجسته جهان در پیام های جداگانه، آقای هاشمی را شخصی مبارز در مسیر آرمان های انقلاب و امام راحل دانستند و از خبر درگذشت وی ابراز تاسف کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۲    
شرکت خودروسازی ب ام و با وجود دشمنی ترامپ برای خودروهای وارداتی، برنامه اش برای ساخت کارخانه جدید در مکزیک را مورد تاکید قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۲    
جنگ کی روش و برانکو به تحصیلات این دو مربی رسیده و وارد مرحله تازه ای شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۹    
رهبر کاتولیک های جهان هم از ترس هکرها به اقدامات امنیتی روی آورده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۹    
یک مقام نظامی کره جنوبی گفت: ایالات متحده قصد دارد 24 فروند بالگرد نظامی آپاچی را تا اوایل فوریه در خاک کره جنوبی مستقر کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: دهم ربیع الثانی، سالروز وفات شخصیتی از دودمان ولایت و امامت را به سوگ می نشینیم که به نصّ روایات اهل بیت(ع) دارای مقام شفاعت در روز قیامت و وعده تضمین بهشت بر زائر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۷    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: نیروهای امنیتی عراق در ادامه بازرسی مناطق آزاد شده از دست تروریست های داعش، به مقادیر قابل توجهی از منابع تجهیزات و انبارهای تسلیحاتی این گروه تروریستی دست یافتند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: لامیا تنها یکی از چند هزار دختر و زن ایزدی است که به اسارت گروهک تروریستی داعش درآمده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۱    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: بشار اسد رئیس جمهور سوریه تأکید کرد که در حال حاضر همه چیز در جهان در خصوص سوریه و در سطوح منطقه و بین الملل تغییر کرده است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۶    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: امام خامنه ای: عاشورا درس میدهدکه دردفاع ازدین،ازهمه چیز بیشتر،برای انسان،بصیرت لازم است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۶    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: امام عسکری علیه السلام : آن که از مردم پروا نکند ، از خدا نیز پروا نمی کند . بحار الأنوار ، ج 71 ، ص 336 . میلاد مبارک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۴    
در شرایطی که فعالیت های فضایی ایران در 4 سال اخیر حالت تعلیق را تجربه کرده و برنامه ای نیز برای جذب فارغ التحصیلان دیده نمی شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۴    
فروش سیم کارت های رند با قیمت بالاتر از حد مرسوم، روندی است که از سال ها قبل در بازار متداول بوده، اما به تازگی مدتی است خود اپراتورهای تلفن همراه نیز به طور مستقیم به این عرصه ورود کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۴    
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: استیضاح وزیر نیرو با بیش از 40 امضا به هیات رئیسه مجلس تقدیم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۱    
در آغاز به کار یکصد و پانزدهمین کنگره آمریکا، پیش نویس دو قطعنامه درباره ایران تسلیم دو کمیته سنا و مجلس نمایندگان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۱    
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین با تأکید بر اینکه هیچ پول بلوکه ای در چین نداریم، گفت: چینی ها برای آوردن پول حاصل از فروش نفت در قالب فاینانس، منتظر آورده طرف ایرانی هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۸    
سال 2016 یکی از موفقیت آمیزترین سال ها در تاریخ حکومت اسلامی ایران بود . این عبارت، ارزیابی راهبردی شاول شای (معاون پیشین شورای امنیت ملی رژیم صهیونیستی) است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۵    
دلار در حالی دیروز کم نوسان بود و با ده تومان کاهش به 3945 تومان رسید که گزارش های میدانی از خلوت شدن بازار پس از دستگیری صرافی های غیر مجاز خبر می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۵    
معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها گفت: عدالت خواهی، دفاع از امامت و ولایت، همراه با صلابت و در عین حال با حفظ عفت و پاکدامنی و طهارت و الگو شدن حضرت معصومه سلام الله علیها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۶    
گاز 150 ساختمان اداری زیرمجموعه وزارت نفت دو روزی است که قطع شده است و کارمندان با لباس های ضخیم سر کار می روند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۶    
دو مدافع اصلی تیم ملی در ترکیب دو تیم السد و الاهلی به میدان خواهند رفت تا شاهد جنگی جالب توجه میان آنها و مهاجمان رقیب باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۶    
نظامیان امریکایی که قصد عبور از ایست و بازرسی شمال استان صلاح الدین و حضور در منطقه عملیاتی را داشتند؛ از سوی رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء اخراج شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۶    
وزیر امور خارجه انگلیس در سفر به آمریکا برای نخستین بار با برخی از اعضای کلیدی تیم انتقالی دولت آینده واشنگتن، دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۶    
رئیس جمهور تاجیکستان درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به رئیس جمهور و مردم ایران تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۶    
محموله دیگری از سخت افزارهای نظامی آمریکا به منظور تقویت تعهد آمریکا نسبت به متحدانش علیه تهدید بالقوه روسیه و تضمین سلامت، آزادی و صلح اروپا وارد بندر برمن آلمان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۶    
معاون اول رئیس جمهور گفت: با درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی دولت پشتوانه شجاع خود را از دست داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۶    
فدراسیون کشتی آمریکا با ارسال نامه ای از طرح برگزاری مسابقات "همبستگی جهانی برای کشتی" حمایت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۶    
گروه تروریستی داعش مدعی شد بزرگترین پالایشگاه گاز سوریه در شرق حمص را به طور کامل منفجر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۰    
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تسلیت درگذشت ایشان به محضر حضرتعالی و ملت شریف ایران و بازماندگان، رحمت و غفران واسعه الهی برای آن مرحوم مغفور مسئلت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۰    
روزنامه چینی گلوبال تایمز به "دونالد ترامپ" هشدار داد اگر سیاست "چین واحد" را نادیده بگیرد، انتقام سختی از او گرفته خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۷    
اسامی تیم های ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های بین المللی کشتی جام تختی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۷    
صنعت جهانی خودرو در سال 2017 میلادی تحولات بزرگی را پیش روی خود می بیند و به گفته کارشناسان، سریع ترین و قوی ترین خودروهای تاریخ طی این سال عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۷    
آیت الله علی سیستانی، مرجع عالیقدر شیعیان عراق روز گذشته (یک شنبه) با پیتر مویر، رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ و هیئت همراه وی دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۴    
روزبه شاه علیدوست کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: بازیکنان ما هر اشتباهی بلد بودند در این فصل مرتکب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۴    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت با وجود شدید ترین تحریم ها علیه کره شمالی، این کشور همچنان به توسعه توانایی های موشکی و هسته ای خود ادامه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۱    
مدیرکل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیکر آیت الله هاشمی در مرقد امام خمینی(ره) به خاک سپرده خواهد شد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۱    
عارفی بااشاره به حذف یارانه افرادی که درآمد بالای 3میلیون تومان دارند، اذعان داشت: با این درآمد می توان حداقل ملزومات مورد نیاز زندگی را حتی در شهرهای بزرگ فراهم کرد ودر نتیجه افراد با حقوق سه میلیون ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: 'محمد نواز شریف' نخست وزیر پاکستان روز دوشنبه با صدور پیامی، درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس جمهوری پیشین جمهوری اسلامی ایران و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۶    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر با ارسال پیامی به دکتر حسن روحانی رئیس جمهور ایران درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۶    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: وزیر بهداشت گفت: پرونده ای در کار نیست. هیچ جای شبه ای نیست و تنها برای شما شبه است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت الاسلام و المسلمین منتظری در اولین مراسم سوگواری درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در جمع خبرنگاران درباره شخصیت وی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۷    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: رامین راستاد تصویری از انگشتری که از آیت الله هاشمی رفسنجانی به یادگار گرفته است را منتشر کرد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۷    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: لحظاتی قبل رییس جمهور به همراه معاون اول در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی در جماران حاضر شدند. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: لحظاتی پیش سرلشکر فیروزآبادی رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح درحالی که اشک بر چشمانش جاری بود با حضور در حسینیه جماران و در جمع خبرنگاران با بیان خصوصیات اخلاقی و رفتاری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۱    
علی ربیعی گفت: از قبل از پیروزی انقلاب اسلامی که کانون توحید شکل گرفته بود به دیدار آیت الله هاشمی رفسنجانی رفتیم و اولین توصیه وی به ما این بود که تشکل های کارگری را ساماندهی کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۵    
عربستان سعودی به جای ارسال پیام تسلیت بابت درگذشت آیت الله رفسنجانی اقدام به انتشار مصاحبه ای با یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین علیه وی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۲    
اندیشکده آمریکایی استراتفور در واکنش به درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران نوشت که بخشی از انقلاب کشور ایران مرحوم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۲    
دبیرکل حزب الله لبنان درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت و بر حمایت وی از مقاومت لبنان طی 34 سال تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۹    
آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید با صدور پیامی ارتحال استوانه انقلاب اسلامی، صحابی صالح و صابر و صادق امام راحل(ره) و امین امت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری را تسلیت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۶    
شبکه خبری آمریکایی سی. ان. ان در تحلیلی از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام این رویداد را ضربه ای سنگین برای میانه روهای ایران قلمداد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۶    
وزیر خارجه ایران در یک پیام توییتری در واکنش به درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت که انقلاب ایران ستونی سترگ و ملت ایران یک قهرمانی متعهد و جهان یک صدای خردورز را از دست داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۳    
پایگاه تحلیلی-خبری هیل با انتشار مطلبی به اهمیت راهبردی و تعیین کننده نشست سه جانبه ایران، روسیه، و ترکیه برای پایان دادن به اوضاع بحرانی سوریه و در پی آن اعلام آتش بس سراسری در این کشور از سوی روسیه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی نوشت:هاشمی، مرد لحظه های تنهائی امام و نهضت، مرد لحظه های سرنوشت ساز دوران پرفراز و نشیب انقلاب و نظام، فرمانده شجاع دوران جنگ تحمیلی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۷    
دبیر شورای نگهبان در پی اعتراض و نامه هنرمندان چاقوساز زنجان به الحاق دو تبصره به ماده 617 قانون مجازات اسلامی به رئیس مجلس نامه نوشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۹    
با اعلام رئیس مجلس صحن علنی نوبت صبح ساعت 11 پایان می یابد تا نمایندگان بتوانند در مراسم آیت الله هاشمی شرکت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۹    
پایگاه صهیونیستی 'تایمز آو اسرائیل' در انعکاس خبر درگذشت آیت الله رفسنجانی با اشاره به اظهارات وی درباره استفاده از بمب اتم برای نابودی اسرائیل از وی به عنوان یکی از دشمنان سرسخت رژیم صهیونیستی یاد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۶    
دبیرکل سابق سازمان ملل در گزارش محرمانه که در اختیار رویترز قرار گرفته است مدعی شد ممکن است ایران تحریم های تسلیحاتی را نقض کرده باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۴    
وکلای ملت، دولت را موظف به توسعه و توان تولید موشکی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۲    
مطمئنا امشب مقام معظم رهبری در سوگ این دوست دیرین و این یار و همراه قدیمی خودشان سوگوار هستند برای ایشان هم آرزوی صبر می کنیم .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۷    
ثبت افتخار کاهش آلودگی هوا به نام دولت در روزهایی که لطف باد شامل حال مردم می شود یکی از مشهورترین تخصص های خانم رئیس است و گله از توقف برنامه جامع کاهش آلودگی هوا توسط دولت پیشین راهکار ایشان در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۰    
آیت الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت های باسابقه انقلاب اسلامی بر اثر عارضه قلبی درگذشت.
  • ۱