دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۰۰May 2018 21
 

خبرهای هم اندیشی 21 دی 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 دی 1395 هم اندیشی 2 دی 1395 هم اندیشی 3 دی 1395 هم اندیشی 4 دی 1395 هم اندیشی 5 دی 1395 هم اندیشی 6 دی 1395 هم اندیشی 7 دی 1395 هم اندیشی 8 دی 1395 هم اندیشی 9 دی 1395 هم اندیشی 10 دی 1395 هم اندیشی 11 دی 1395 هم اندیشی 12 دی 1395 هم اندیشی 13 دی 1395 هم اندیشی 14 دی 1395 هم اندیشی 15 دی 1395 هم اندیشی 16 دی 1395 هم اندیشی 17 دی 1395 هم اندیشی 18 دی 1395 هم اندیشی 19 دی 1395 هم اندیشی 20 دی 1395 هم اندیشی 21 دی 1395 هم اندیشی 22 دی 1395 هم اندیشی 23 دی 1395 هم اندیشی 24 دی 1395 هم اندیشی 25 دی 1395 هم اندیشی 26 دی 1395 هم اندیشی 27 دی 1395 هم اندیشی 28 دی 1395 هم اندیشی 29 دی 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۹    
یک منبع امنیتی در استان نینوای عراق اعلام کرد که 9 سرکرده سرشناس داعش با میلیون ها دلار پول نقد به همراه خانواده از شرق موصل به سمت خاک سوریه فرار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۲    
یاهو اعلام کرد نامش را به آلتابا (Altaba Inc) تغییر می دهد و ماریسا مایر، مدیرعامل این شرکت پس از نهایی کردن قرارداد با شرکت وریزون از هیات مدیره کناره گیری خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۵۴    
روزنامه ها و جراید در بخش سرمقاله و یادداشت روز به بیان دیدگاه ها و نظریات اصلی و اساسی خود می پردازند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۷    
پایگاه خبری نشنال به انعکاس افزایش بودجه نظامی ایران پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۴    
'سلیم الجبوری' رئیس پارلمان عراق به همراه هیاتی از نمایندگان پارلمان این کشور با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: گاردین در گزارشی از مراسم تشییع رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام آن را بزرگترین حضور مردم برای تشییع یک سیاستمدار توصیف کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۵    
سخنگوی وزارت خارجه نگاه صرف به برجام را خوش خیالی دانست و با این سخنان خط بطلانی بر راهبرد سیاست خارجی دولت که همانا رسیدن به توافق و برجام بوده کشید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۶    
اوباما در یکی از آخرین مصاحبه های تلویزیونی خود از جانشین خود خواست که روابط خود را با جامعه اطلاعاتی اصلاح و در دیدگاه خود نسبت به پوتین تجدید نظر کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۳    
مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۷    
روز 4 ژانویه، دولت میانمار(برمه) گزارشی منتشر کرد که بر اساس آن هیچ مدرک متقنی که دعاوی مطرح شده درباره پاکسازی نژادی علیه اقلیت مسلمان روهینگیا را تایید کند، وجود ندارد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۷    
مرحوم هاشمی می نویسد: وجوهی که در گاوصندوق دفترم موجود است، در اختیار بیت المال بگذارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۴    
حامیان دولت در حالی موضوع حذف یارانه را به مسایل سیاسی کشور مربوط می دانند که پرداخت یارانه نقدی برای دولتی ها عزا و مصیبت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۱    
به نظر می رسد که بستن آب به روی 5 میلیون سوری، به تلافی شکست جگرسوز در حلب، از سوی اتاق های عملیات اردن و ترکیه هدایت می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۱    
تحلیلگران نسبت به جدیت تغییر مواضع عمان که در واپسین روزهای سال 2016 رخ داد، تردید دارند و در خوش بینانه ترین حالت آن را تغییری تاکتیکی برای رهایی از فشارهای سنگین ریاض و متحدانش ارزیابی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۰    
مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح دیروز با حضور گسترده مردم بصیر و انقلابی در تهران برگزار و پیکر آن مرحوم پس از اقامه نماز توسط رهبر معظم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۴    
نخست وزیر عراق بار دیگر بر ضرورت خروج نیروهای ترکیه از این کشور تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۴    
مهاجم ایرانی تیم روستوف تمرینات خود را با این تیم برای نیم فصل دوم لیگ برتر روسیه آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۱    
اعتصاب تازه کارکنان راه آهن و خدمه پرواز موجب شده تا سیستم حمل و نقل بریتانیا با هرج و مرج و اختلالات بیشتری روبه رو شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۵    
مرکز بهاران محله هرندی و دیگر مراکز بهاران شهرداری تهران، نه کمپ ترک اعتیاد است و نه گرمخانه ای برای خوابیدن و به صبح رساندن شب توسط معتادها و کارتن خواب ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۴    
کارشناسان گرانی اخیر دلار را کار دولت و بانک مرکزی می دانند و معتقدند دولت یا باید مالیات های سنگینی بر بخش کشاورزی و تولید اعمال می کرد یا باید به بانک مرکزی متوسل می شد تا نرخ ارز را افزایش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۸    
سرویس های امنیتی وزارت کشور فلسطین در نوار غزه از بازداشت یک جاسوس مهم و بارز رژیم صهیونیستی خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۸    
یک روزنامه آمریکایی نوشت ایران برداشتن گام هایی برای کاهش میزان ذخائر اورانیوم غنی شده خود به کمتر از سقف 300 کیلوگرم را که در توافق موقت ژنو بر سر آن توافق شده بود پذیرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۸    
وزیر امور خارجه آمریکا طی سخنانی در مؤسسه صلح گفت: قبل از توافق هسته ای برای بمباران ایران تحت فشار بوده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۵    
رئیس هیئت کشورمان در جلسه امروز کمیسیون مشترک گفت: بر اساس این طرح کلیه رسوبات مواد غنی شده که از لوله ها بیرون آورده می شوند از شمول 300 کیلو ذخایر مواد غنی شده ایران خارج شده و بدین ترتیب ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۵    
نشست کمیسیون مشترک برجام برای بررسی نقض برجام توسط آمریکا با حضور معاونین وزرای خارجه ایران و کشورهای 1+5 امروز در وین برگزار شد و با صدور یک بیانیه مطبوعاتی به کار خود خاتمه داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۳۵    
رژیم سعودی در ادامه فرافکنی و طرح ادعاهای واهی خود علیه ایران یک شهروند عربستانی را به اتهام تأسیس یک شبکه تلویزیونی ماهواره ای علیه عربستان و ادعای تماس با ایران به شش سال زندان محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۳۲    
مقام های دولت محلی هلمند افغانستان اعلام کردند: بعد از ظهر امروز حمله ای انتحاری در منزلی که بزرگان قومی این ولایت در آن گردهم آمده بودند، رخ داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۳۲    
روسیه سامانه دفاع هوایی اس-400 خود در نزدیکی مسکو از یازدهم ژانویه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۳۲    
نیروهای ارتش سوریه امروز یک کامیون حاوی مواد منفجره را در حومه مسیر راهبردی اثریا-خناصر در حومه حلب منهدم کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۹    
رئیس جمهور افغانستان در مراسم بزرگداشت موسی شفیق نخست وزیر سابق این کشور، اعلام کرد که معاهده کابل و تهران درباره آب هیرمند را اجرایی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۹    
عامل انتحاری مواد همراهش را در برابر دروازه ورودی ریاست پنج که اکنون اعضای پارلمان در آن دفتر دارند منفجر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۶    
رئیس ستاد مشترک روسیه با اشاره به آزادسازی قریب الوقوع ریف دمشق سوریه، تأکید کرد که فعالیت نیروی هوایی روسیه که از 30 دسامبر 2015 آغاز شد در روند مبارزه با تروریسم در سوریه تغییر بنیادینی ایجاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۶    
افراد مسلح با حمله به مرکز امنیتی شهر غازی عینتاب در جنوب ترکیه، با نیروهای پلیس درگیر شدند و گفته می شود یک مظنون به عامل انتحاری، کشته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۶    
ارتش آمریکا به تازگی قانونی را تصویب کرده که به نظامیان زن اجازه می دهد حجاب داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۶    
رئیس جمهور لبنان در سفر به ریاض با پادشاه عربستان سعودی دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۳    
همراه با موفقیت های چند روز اخیر نیروهای عراقی در داخل شهر موصل، تروریست های داعش مردم عادی را سپر خود کرده و به سوی هر کسی که قصد فرار از شهر را داشته باشد، تیراندازی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۰    
یک منبع نظامی امروز سه شنبه از کشته و زخمی شدن شماری از مزدوران عبدربه منصور هادی رئیس جمهور فراری و مستعفی یمن در پی حملات توپخانه ای ارتش و کمیته های مردمی یمن در منطقه النشیف در بخش نِهم در شمال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۰    
رای الیوم نوشت سفر میشل عون به ریاض به عنوان نخستین مقصد سفر خارجی او، برای کمک به ریاض برای خارج شدن از انزوا در سطح عربی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۷    
رئیس دفتر و معاون پارلمانی رئیس جمهور دوران اصلاحات در توییتی فضای حرم حضرت امام خمینی را اصلاح طلبانه توصیف کرد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۷    
عراق به منظور عمل به مفاد توافق منعقده میان اعضای اوپک برای کاهش تولید، تولید نفت خود را به میزان 160 هزار بشکه در روز کاهش داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۷    
آمار شرکت گازپروم روسیه حاکی از افزایش 12.5 درصدی صادرات گاز روسیه می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۴    
مرعشی از برگزاری مراسم شب هفتم مرحوم هاشمی در حرم امام راحل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۴    
بر اساس گزارش یک روزنامه آمریکایی نمایندگان ایران و 1+5 احتمالاً در ششمین نشست کمیسیون برجام درباره انتقال اورانیوم طبیعی از روسیه به ایران بحث خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۴    
علی درستکار از خاطرات آخرین مصاحبه ای که با آیت الله هاشمی در تلویزیون انجام داده بود، گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۱    
پرچم ایران درسوگ درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در سفارت جمهوری اسلامی ایران در برلین پایتخت آلمان نیمه برافراشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۳    
رئیس سابق سازمان انرژی اتمی گفت: تمهیدات مقام معظم رهبری سایه جنگ را از سر کشور ما دور کرد نه مذاکره؛ می خواستیم با مذاکره تحریم ها را برداریم اما هیچ کدام محقق نشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۳    
دادگاه اروپا در حکمی، اعلام کرده که دختران مسلمان سوئیسی باید در کلاس های مختلط آموزش شنا حضور یابند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۳    
استراتژی دولت برای انتخابات پیش رو را در شماره جدید نشریه جبهه مردم بخوانید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۰    
مراسم تشییع پیکر مرحوم هاشمی رفسنجانی در رسانه های بین المللی بازتاب گسترده ای به همراه داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۰    
سفیر روسیه در چین از آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان فردی که نقشی محوری و مهم در ایجاد روابط و توسعه مناسبات دوستانه دو کشور ایران و روسیه داشته است، نام برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۰    
علی مطهری در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: جای خالی آیت الله هاشمی هیچ گاه پر نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۰    
آخرین جلسه آیت الله هاشمی با وزیر نیرو صبح روز یکشنبه 19 دی ماه در خصوص بازنگری در سیاست های کلان انرژی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۷    
طبق آمار اعلامی از سوی استانداری تهران حداقل 2.5 میلیون نفر برای تشییع پیکر آیت الله هاشمی در دانشگاه تهران و اطراف آن حضور داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۷    
سیاست های عملگرایانه رفسنجانی طرفداران سرسختی را به سویش جذب کرده و همچنین منتقدان تندی را در مقابل او قرار داده بود اما تشییع جنازه او هر دو گروه را در کنار یکدیگر جمع کرد...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۱    
رئیس جمهور ترکیه گفت آنکارا به تروریست ها فرصت دستیابی به اهدافشان را نمی دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۱    
در ادامه اجرای توافق هسته ای گروه 1+5 با صادرات اورانیوم به ایران موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۸    
میلیون ها نفر از مردم ایران با چشمانی اشکبار و دلی سوخته یار دیرین امام راحل و رهبری را با سر دادن شعارهایی همچون ' عزا عزا است امروز، هاشمی سرافزار پیش خداست امروز' به سمت خانه ابدیش بدرقه کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۸    
سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، گفت: نخستین هواپیمای جدید ایرباس (مدل 321 A) ساعت 14و 30 دقیقه روز پنجشنبه این هفته (23 دی ماه) در فرودگاه مهرآباد تهران بر زمین می نشیند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۸    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی سفر خود به سوئیس برای شرکت در نشست اقتصادی داووس را لغو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۸    
امام جمعه موقت اهواز با تبیین ویژگی و ابعاد شخصیتی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام و رهبری گفت:آن فقید، از استوانه های نظام جمهوری اسلامی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۵    
معاونان وزیر خارجه کشورمان صبح روز سه شنبه در چارچوب برجام با معاون فدریکا موگرینی دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۵    
رئیس جمهور الجزایر در پیامی به رئیس جمهور کشورمان درگذشت آیت الله هاشمی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۲    
رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت با اشاره به ایجاد مرکز توسعه سرمایه گذاری و فناوری استصنا بازار 100 میلیارد دلاری برای سازندگان تجهیزات نفتی ایران پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۲    
سه تن از سرکردگان داعش به نام های احمد العجمی ، محمود الخاتونی و حازم العکیدی در محور غربی شهر موصل به درک واصل شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۲    
ششمین نشست کمیسیون مشترک برجام دقایقی قبل به ریاست عراقچی، روانچی و اشمیت در وین آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۹    
رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام با تاکید بر اینکه از دید ما تمدید قانون آیسا نقض تعهدات برجامی آمریکا است، گفت: این نقض باید به نحو موثری جبران شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۹    
امام راحل (ره) همچون روزها و سال های آغازین پیروزی انقلاب اسلامی که همواره هاشمی را در کنار خود داشت، این بار این مرید را با بدرقه شکوهمند مردم قدرشناس کشورمان در آرامگاه خویش پذیرا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۹    
مراسم یادبود مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی عصر چهارشنبه در مسجد پیامبر اعظم (ص) برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۶    
احزاب سیاسی و شخصیت های استان خوزستان به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام تسلیت صادر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۶    
خدا حافظ ای یار انقلاب ،امام و رهبری ،خدا حافظ ای صدیق و اسطوره انقلاب ،خداحافظ ای سنگ صبور انقلاب،ای رنج کشیده پر تلاش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۶    
رئیس جمهور روسیه در پیامی درگذشت رئیس تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۳    
محمد کاظم کاظمی نوشت: زمستان سال 1370 طی دیداری که با آیت الله هاشمی رفسنجانی داشتم، صحبت های رئیس جمهور وقت ایران درباره مهاجرین دلگرم کننده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۳    
پلیس رژیم صهیونیستی برای اینکه در روند بازجویی ها از نخست وزیر این رژیم خللی ایجاد نشود، وی را از سفر به خارج از فلسطین اشغالی منع کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۳    
فرمانده نیروی قدس سپاه در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان گاهی اوقات تاکتیک های متفاوتی داشت ولی هاشمی استکبارستیز و صهیونیست ستیز بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۳    
رئیس کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نشست امروز کمیسیون مشترک ایران و 1+5 باید دو نتیجه در بر داشته باشد، گفت: اگر این دو نتیجه حاصل نشود، دولت باید دست به اقدام متقابل بزند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پدر حمیدرضا آصفی سخنگوی پیشین وزارت خارجه صبح امروز (سه شنبه) به دلیل ایست قلبی و کهولت سن دار فانی را وداع گفت. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۰    
مراسم تدفین آیت الله هاشمی رفسنجانی در حرم مطهر امام راحل همراه با قرائت زیارت عاشورا به اتمام رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۰    
نامساعد شدن حال سید حسن خمینی در مراسم تشییع آیت الله هاشمی.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۶    
سید علی خامنه ای با لهجه کرمانی اشاره به همسرش می کند و می گوید: این خانم خواهر آقای هاشمی است که برای دیدار او آمده، من هم شوهر این خانم هستم.