یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۶May 2018 20
 

خبرهای هم اندیشی 23 دی 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 دی 1395 هم اندیشی 2 دی 1395 هم اندیشی 3 دی 1395 هم اندیشی 4 دی 1395 هم اندیشی 5 دی 1395 هم اندیشی 6 دی 1395 هم اندیشی 7 دی 1395 هم اندیشی 8 دی 1395 هم اندیشی 9 دی 1395 هم اندیشی 10 دی 1395 هم اندیشی 11 دی 1395 هم اندیشی 12 دی 1395 هم اندیشی 13 دی 1395 هم اندیشی 14 دی 1395 هم اندیشی 15 دی 1395 هم اندیشی 16 دی 1395 هم اندیشی 17 دی 1395 هم اندیشی 18 دی 1395 هم اندیشی 19 دی 1395 هم اندیشی 20 دی 1395 هم اندیشی 21 دی 1395 هم اندیشی 22 دی 1395 هم اندیشی 23 دی 1395 هم اندیشی 24 دی 1395 هم اندیشی 25 دی 1395 هم اندیشی 26 دی 1395 هم اندیشی 27 دی 1395 هم اندیشی 28 دی 1395 هم اندیشی 29 دی 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۹    
رمضان قدیروف روز یکشنبه با اعلام این خبر و قرار دادن فیلم مربوط به عملیات دستگیری این تروریست در اینستاگرام خود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۲    
یوفا نسبت به رشد فزاینده اقتصادی دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا و بی عدالتی در فوتبال هشدار جدی داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۲    
اگر مروری کوتاه بر تمامی انقلاب ها و اعتراضات مردمی بر علیه دولت ها و حکومت ها داشته باشیم، در اکثریت این جریان ها منطقه ای را می بینیم که از آن جا به عنوان مکان آزادی نام برده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۲    
جنبش جهانی تحریم رژیم صهیونیستی، از تصمیم فرانسه در مورد امتناع از خرید 100 میلیون دلار از پهپاد های رژیم صهیونیستی استقبال کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: بازجویی از سارا نتانیاهو، همسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیشب انجام شد. پلیس اسرائیل در این خصوص اظهار نظر نکرده است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۹    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به نقل از رویترز، وزارت دفاع روسیه از تغییر آرایش نظامی خود در سوریه خبر داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۶    
پرستارانی که در پروژه مسکونی سرمایه گذاری کرده اند، به دلیل افزایش 2 برابری قیمت واحدهای مسکونی این پروژه، با تنظیم شکایت از تعاونی پرستاران، خواستار رسیدگی به موضوع شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۶    
طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در ابتدا با امضاء 84 تن از نمایندگان همراه بود و این نمایندگان با قید 12 بند خواستار استیضاح عباس آخوندی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۳    
وقتی برای حل مشکلات خانواده های شهدا به نهادهای مختلف مراجعه می کردیم، مسئولین به ما می گفتند کسی که به سفر حج واجب رفته، مستطیع بوده و خانواده اش نمی تواند مشکل داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۳    
آنکارا و پکن، ایالات متحده را به حمله سایبری و جاسوسی اینترنتی متهم می کنند و واشینگتن تایمز اتهامات مشابهی را به چین وارد می کند. پشت پرده بکارگیری این سلاح نامتقارن چیست؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۰    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: آمریکایی ها در نشست برجام متعهد شدند، از آثار تمدید تحریم های 10 ساله علیه ایران (ISA) جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۸:۲۴    
ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق پنجشنبه شب اعلام کرد که نیروهای نظامی عراق در ادامه عملیات خود برای آزادسازی شهر موصل در شمال این کشور از دست گروه تروریستی داعش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۵    
نیروهای هوایی سوریه به دنبال دریافت اطلاعاتی موثق از تجمع فرماندهان گروه های تروریستی در استان ادلب، طی عملیاتی بیش از 10 نفر از آن را از پای درآورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۰    
رئیس دفتر مقام معظم رهبری بابیان اینکه امروز اداره دنیا در دست اراذل است، گفت: دشمنان به دلیل وجود نیروهای مسلح قوی و پرتوان جرأت دست اندازی به کشور ما را ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۰    
وزارت دفاع کویت از خودکشی یکی از نظامیان آمریکایی مستقر در این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۷    
سردبیر روزنامه کیهان نوشت: نشست کمیسیون ایران و 5+1 که به درخواست ایران و برای پیگیری نقض برجام توسط آمریکا تشکیل شده بود، تنها یک نتیجه داشت و آن صدور یک بیانیه مطبوعاتی بود!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۷    
بعد از انقلاب اسلامی بدلیل قطع رابطه با آمریکا و خرید سهام شرکت توسط سازمان صنایع ملی ایران به جهت عدم پرداخت حق استفاده از لیسانس نام تجاری تاید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۴    
دفتر مرحوم هاشمی رفسنجانی روایت مطرح شده درباره در اختیار قرار دادن اسلحه به فدائیان اسلام برای ترور حسنعلی منصور را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۱    
اولاند، رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد، در مذاکرات سوریه باید از تمامی طرفین فعال در منطقه از جمله ایران نیز دعوت به عمل آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۱    
نیروهای مبارزه با تروریسم عراق در ادامه عملیات آزادسازی شهر موصل، در آستانه آزادسازی ساختمان دانشگاه موصل از دست داعش قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۵    
یک دادگاه در واشنگتن در پرونده شکایت یک خانواده آمریکایی-اسرائیلی حکم داده که ایران و سوریه به دلیل حمایت از حماس، باید حدود 200 میلیون دلار غرامت بپردازند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۵    
روزنامه القدس العربی به نقل از یک منبع معارض مدعی شد که گروه های معارض سوری با هماهنگی دولت سوریه، آمریکا و اردن قصد دارند عملیات بازپسگیری شهر باستانی تدمر را آغاز کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۲    
نیروهای الحشد الشعبی عصر امروز در محور غربی عملیات موصل، 3 روستا و یک پایگاه را از اشغال تروریست های داعش خارج کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۲    
کمیته منتخب اطلاعاتی مجلس سنا روز پنجشنبه نشستی برای بررسی صلاحیت مایک پامپئو، گزینه پیشنهادی ترامپ برای تصدی ریاست سازمان سیا برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۹    
نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ عقل سلیمی نمی پذیرد که تعاملات دولت با مردم از طریق سیاسی ترین جایگاه در استانداری ها با توجه به انتخابات 96 صورت بگیرد چرا که این شائبه انتخاباتی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۹    
تاریخ برگزاری مذاکرات صلح سوریه در آستانه به نتایج نشست گروه های مسلح سوری که در حال حاضر در ترکیه در جریان است، بستگی دارد و بعید نیست زمان برگزاری این مذاکرات به مدت یک هفته به تعویق بیافتد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۶    
31 سال پیش و در پنجمین سال جنگ تحمیلی، فرمانده وقت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی نامه ای دستور به تأمین نیروی بسیجی قرارگاه خاتم داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۳    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی گفت: نمایندگان استیضاح کننده وزیر راه همچنان خواهان طرح استیضاح آخوندی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۳    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت را مکلف به حمایت از بخش خصوصی برای ساخت انواع هواپیما و بالگرد کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش ایران در منطقه و جهان گفت: در گذشته زنجیر تحقیر و تحریم بین المللی در پای ایران قرار داشت که امروز آن زنجیر پاره شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۷    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه بزودی 130 تن اورانیوم خریداری شده وارد ایران می شود گفت: آمریکایی ها در نشست برجام متعهد شدند از اثار تمدید تحریم های 10 ساله علیه ایران (ISA) جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۷    
معاون اداری و مالی کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون برای 11 هزار کودک زیر پنج سال دچار سوءتغذیه تحت حمایت کمیته امداد سیستان و بلوچستان، کارت تغذیه صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۴    
مسئول روابط عمومی و تبلیغات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از برگزاری نخستین نشست خبری سخنگوی این جبهه در روز یکشنبه 26 دی ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۶    
یکی از اعضای ارشد حماس اعلام کرد توافق برای تشکیل شورای ملی فلسطین با مشارکت تمامی گروه های فلسطینی از جمله حماس و جهاد اسلامی حاصل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۳    
نیروهای سوری و مقاومت پس از ورود به شهرک بسیمه واقع در ریف دمشق موفق شدند بخشهای جنوبی و شرقی آن را پاکسازی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۰    
یک روزنامه صهیونیستی اعلام کرد پس از نزدیکی احتمالی دولت جدید آمریکا و روسیه، تل آویو بیم آن را دارد که اطلاعات مربوط به عملیات های اطلاعاتی مشترکی که با همکاری واشنگتن علیه تهران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۸    
نشست کمیته روابط خارجی سنای آمریکا برای بررسی صلاحیت ژنرال جیمز متیس گزینه ترامپ برای تصدی پست وزارت دفاع آمریکا، آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۲    
عضو کمیسیون قضائی مجلس گفت: مجلس از وزیر کشور در خصوص ابلاغیه اش به معاونین سیاسی استانداری ها و در خصوص دیدار با مردم و تهیه کلیپ از این دیدارها سوال خواهد کرد و قوه قضائیه نیز باید به این موضوع ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۱    
نمایندگان مجلس در برنامه ششم مصوب کردند که مجموع ناخالص دریافتی ماهانه مقامات، مدیران و کارکنان دستگاه ها حداکثر 2 برابر حداکثر حقوق و مزایای مستمر قابل پرداخت به کارکنان مشمول قانون مدیریت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۷:۱۳    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: خط حزب الله 65 منتشر شد. مهمترین عناوینی که در این شماره منتشر شده عبارتند از: - انقلابی ها؛ برنامه دشمن، تهاجم به نهادها و نیروهای عامل اقتدار نظام است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۵    
سخنگوی دولت با اشاره به اهمیت قدرت دفاعی و نظامی نیروهای مسلح گفت: اگر امروز ما می توانیم پشت میز مذاکره بنشینیم، به پشتوانه قدرت دفاعی مان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۶    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سبک زندگی اسلامی/ امام حسن عسکری علیه السلام: شخص کینه توز،کم آسایش ترین مردم است. ➖ تحف العقول ص 519 ______________________ ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۶    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: امام رضا(ع): کسی که حضرت فاطمه معصومه(س)را زیارت کند پاداش او بهشت است/سالروز وفات کریمه اهل بیت(س) تسلیت باد بحارالانوار،ج102،ص266 ______________________ ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
یک سازمان فرانسوی، تحریم کلی فوتبال ایران را خواستار شده است. درخواستی که با تکیه بر برگزاری اعدام در ورزشگاه ها به فیفا ارجاع شده و دبیرکل فدراسیون جهانی فوتبال نیز از آن حمایت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۴    
گزارشهای رسانه ای حاکی است، گروه های تروریستی داعش و طالبان علیه یکدیگر اعلام جنگ کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۴    
تد کروز طرحی را به سنا ارائه کرده است که هدف نهایی آن وارد کردن نام سپاه پاسداران به فهرست گروه هایی است که واشنگتن آن ها را تروریست می خواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۴    
شرکت پژو به تازگی اعلام کرده میزان فروش خودروهایش در سال 2016 میلادی، نزدیک به 6 درصد افزایش پیدا کرده که علت اصلی آن، بازار خوب ایران و بهبود وضعیت بازارهای اروپا بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۸    
تازه ترین آمار ارائه شده از سوی مرکز آمار ایران، افزایش شش درصدی قیمت فروش یک مترمربع زیربنای مسکونی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۸    
تروریست های داعش در تازه ترین ترفند خرابکارانه خود برای مقابله با پیشروی های سریع نیروهای عراقی در داخل شهر موصل، پل های داخل این شهر را منفجر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۵    
باراک اوباما در آخرین نطق احساسی خود به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده، بار دیگر ثابت کرد این پست چه ارتباط تنگاتنگی با هنرپیشگی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۶    
تاکنون بسیار اعلام شده است که به جز قتل های پاییز سال 77، حدود 80 قتل دیگر طی دوران ریاست جمهوری آقای هاشمی روی داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۶    
معاون رئیس جمهور آمریکا به فاصله یک هفته مانده به پایان کارش، بار دیگر به دفاع از توافق هسته ای پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۰    
در ادامه بررسی پرونده فساد مالی نخست وزیر رژیم صهیونیستی، رسانه های این رژیم روز پنجشنبه از بازجویی شدن سارا نتانیاهو همسر او در این پرونده خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۰    
هواپیمای شب گذشته تهران – کرمان به دلیل نقص فنی یکی از موتورها مجبور به بازگشت به تهران و فرود اضطراری در مهرآباد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۷    
فعالان عربستانی از شهادت یک شهروند این کشور زیر شکنجه نیروهای امنیتی آل سعود خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۴    
مراسم تشییع پیکر پدر محسن و پرویز اسماعیلی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۴    
وزیر اسبق امور خارجه با اشاره به این که دانشگاه های رژیم صهیونیستی به دنبال پژوهش در مباحث اسلامی هستند گفت:آن ها نگرانند چون انقلاب اسلامی برای رژیم صهیونیستی یک زلزله است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۴    
باربارا اسلاوین، روزنامه نگار آمریکایی 12 سال پیش به ایران آمد و در آن سفر گفت وگویی با اکبر هاشمی رفسنجانی داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۰    
سیدحسین موسویان در گفتگو با شبکه قطری الجزیره، چند ویژگی برجسته آیت الله را برشمرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۰    
"باور 373" علاوه بر توانایی درگیری با اهداف آیرودینامیک، توانایی درگیری با موشک های بالستیک، کروز و همچنین موشک های دیگر را دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۴    
اقدام اخیر آمریکا در تمدید قانون ایسا مورد اعتراض ایران قرار گرفته و در کمسیون مشترک برجام، در حال پیگیری است اما اینکه این کمیسیون تا چه میزان می تواند مقابل نقض برجام بایستد، موضوع مهمی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۱    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روز چهارشنبه اولین جلسه بررسی اعتبارنامه رکس تیلرسون، گزینه پیشنهادی ترامپ برای وزارت خارجه در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا بررسی شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۴    
طولانی شدن بررسی جزئیات لایحه برنامه ششم در صحن علنی مجلس موجب شد تا رئیس مجلس احتمال برگزاری جلسه علنی مجلس در روز جمعه را مطرح کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۱    
عضو جبهه پایداری می گوید آیت الله هاشمی خیلی برای انقلاب زحمت کشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۱    
یک روزنامه آمریکایی با تاکید بر اینکه شاید توافق هسته ای ایران در دولت ترامپ بقا نیابد ، به نصایح تحلیلگران غربی درباره اعمال فشار به تهران برای نقض برجام پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۸    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: عملیات کربلای 5 یکی از بزرگترین عملیات های رزمندگان در طول جنگ تحمیلی بود که در منطقه شلمچه و شرق بصره برگزار شد و نتایج بسیار ارزشمندی را برای رزمندگان اسلام در پی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۸    
یک بار برای امام خمینی عطر آورده بودند، خانم ها هم نشسته بودند. می گویند آقا! این عطر زنانه است. امام گفته بودند شما زن ها کلاه سر ما می گذارید، هر چیز قشنگ و خوب و لطیف را می گویید زنانه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۸    
جمهوری اسلامی ایران توضیحات و توجیهات فنی خود را در مورد برنامه مدون انجام فعالیت های حسابرسی مواد هسته ای پادمان آژانس در کارخانه تولید پودر غنی شده (EUPP(UO2 به کمیسیون مشترک ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۵    
المانیتور در مطلبی به قلم علی هاشم نوشت: از دفتر ریاست جمهوری ایران در مرکز شهر، پیاده 6 دقیقه راه است تا برسی به میدان حرّ، که تندیسی از یک جنگجوی درحال کشتن هیولایی افسانه ای را در خود جای داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۲    
مرکز آمار از سقوط فاجعه بار ارزش افزوده بخش ساختمان در دوره وزارت عباس آخوندی خبر داد به طوری که رشد این بخش برای 11 فصل متوالی، منفی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۹    
اکثر نظامیان آمریکایی عملکرد "باراک اوباما" را منفی ارزیابی کرده و با تصمیمات نظامی وی موافق نیستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۶    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که مجموع ناخالص دریافتی حقوق ماهانه مقامات، مدیران و کارکنان دستگاه ها حداکثر 2برابر حداکثر حقوق و مزایای مستمر قابل پرداخت به کارکنان مشمول قانون مدیریت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۶    
قانون فهرست ماگنیتسکی آمریکا بار دیگر گسترش یافته است، ولی به عقیده کارشناسان، مسکو فعلا به این اقدام واشنگتن پاسخی نداده و منتظر آغاز به کار دولت جدید آمریکا می ماند.