سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۱۴:۰۶Oct 2018 16

خبرهای هم اندیشی 27 دی 1395 - hamandishi.ir

هم اندیشی 29 اسفند 1393 هم اندیشی 11 مهر 1394 هم اندیشی 31 اردیبهشت 1395 هم اندیشی 31 خرداد 1395 هم اندیشی 31 تیر 1395 هم اندیشی 31 مرداد 1395 هم اندیشی 31 شهریور 1395 هم اندیشی 30 مهر 1395 هم اندیشی 30 آبان 1395 هم اندیشی 2 آذر 1395 هم اندیشی 1 بهمن 1395 هم اندیشی 30 اسفند 1395 هم اندیشی 1 دی 1395 هم اندیشی 2 دی 1395 هم اندیشی 3 دی 1395 هم اندیشی 4 دی 1395 هم اندیشی 5 دی 1395 هم اندیشی 6 دی 1395 هم اندیشی 7 دی 1395 هم اندیشی 8 دی 1395 هم اندیشی 9 دی 1395 هم اندیشی 10 دی 1395 هم اندیشی 11 دی 1395 هم اندیشی 12 دی 1395 هم اندیشی 13 دی 1395 هم اندیشی 14 دی 1395 هم اندیشی 15 دی 1395 هم اندیشی 16 دی 1395 هم اندیشی 17 دی 1395 هم اندیشی 18 دی 1395 هم اندیشی 19 دی 1395 هم اندیشی 20 دی 1395 هم اندیشی 21 دی 1395 هم اندیشی 22 دی 1395 هم اندیشی 23 دی 1395 هم اندیشی 24 دی 1395 هم اندیشی 25 دی 1395 هم اندیشی 26 دی 1395 هم اندیشی 27 دی 1395 هم اندیشی 28 دی 1395 هم اندیشی 29 دی 1395 هم اندیشی 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۸    
توجه به خطوط قرمز-رفتارهای قبیله گرایانه
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۲    
سخنگوی کاخ سفید در جمع خبرنگاران گفت: دیوار مرزی با مکزیک از طریق اعمال مالیات بیست درصدی بر هر نوع واردات از این کشور تامین خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۲    
دولت برای حمایت از زنان سرپرست خانوار باید برنامه ای مدون داشته باشد و تلاش کند از این زنان بلحاظ کار و مسکن حمایت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۸    
ماکسول کیون گفت: آخرین باری که گروهی از رهبران محلی به دیدار شیخ زکزاکی رفتند، وضعیت ایشان اسفبار بود؛ معتقدم دولت به حکم دادگاه احترام نخواهد گذاشت و شیخ به این زودی آزاد نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۶    
رییس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو: وزارت صنعت با دست چین کردن عده ای معدود از واردکنندگان بدون مجوز، بازار واردات خودرو را به انحصار و فساد سوق می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۵    
به مناسبت شصت و یکمین سالگرد شهادت شهید نواب صفوی خاطرات ایشان با رهبر معظم انقلاب منتشرشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۸    
مقامات آل خلیفه سفیر عراق در منامه را به دلیل محکوم کردن اعدام سه شهروند بحرینی از سوی مسئولان عراقی، احضار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۲    
یک سال است از امضای برجام می گذرد. ایران به همه تعهدات خود حتی به قول ناظران جهانی فراتر عمل کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۰    
مقایسه گزارش رسمی بانک مرکزی از رشد قیمت 11 گروه غذایی در یک سال منتهی به اجرای برجام با یک سال قبل برجام از تنگ تر و کوچک تر شدن سفره های مردم با شتاب بیشتر خبر می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۰    
سال 1371 بود که تاسیس شورای عالی جوانان توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب شد. شورایی که ریاست آن را رئیس جمهور یا معاون اول وی برعهده دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۷    
این واکسن نخستین واکسن نوترکیب در زمینه بیماری های انگلی دام است که بر پایه دانش بومی محققان ایرانی با تکنولوژی نوترکیب یا مهندسی ژنتیک ساخته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۷    
نماینده مردم قم در مچلس گفت:برخی بشدت در تلاش هستند تا خیانت های بزرگ محمد رضا پهلوی را در نظر نسل جوان خدمات ارزنده جلوه دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۷    
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت گفت: ایران در سال 2016، با انتشار 47 هزار و 700 مقاله علمی توانسته به رتبه اول منطقه دست پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: کنفدراسیون آسیا در آخرین چاپ مجله خود در چند صفحه به درخشش و توانایی های مهاجم ایرانی پرداخت و وی را به مانند علی دایی و وحید هاشمیان در زمان گذشته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۴    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: رئیس جمهور منتخب آمریکا به دنبال اظهارات رئیس سازمان اطلاعات مرکزی این کشور(سیا) درباره عدم درک تهدید روسیه از سوی دونالد ترامپ ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۱    
صباح النعمان، سخنگوی نیروهای ضد تروریسم ارتش عراق، روز دوشنبه گفت: ما کنترل منطقۀ یونسِ نبی را در اختیار گرفتیم و پرچم عراق را بر فراز آن به اهتزاز درآوردیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۸    
مخالف حضور جوانان در عرصه بازیگری نیستم؛ اما قانونمند بودن حضور آنها مهم است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۳    
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه سیاست های اقتصادی دولت در بخش مسکن باعث فلج شدن این بخش شده است گفت: نیمه اول سال آینده شاهد تحولاتی در بخش مسکن و ساختمان خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۰    
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دعوت عربستان از 80 کشور از جمله ایران برای تنظیم مناسک حج گفت که ضرورتی به حضور ایران در این نشست و برقراری مجدد حج برای حجاج ایرانی وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۰    
معاون توسعه و فناوری رسانه ملی اچ دی شدن شبکه های رسانه ملی را فعلا متوقف دانست و اعلام کرد در حال حاضر بودجه لازم برای خریداری تجهیزات و ادمه این روند اختصاص نیافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۴    
وزارت بهداشت مطلبی که در گروه ها و شبکه های اجتماعی با عنوان آخرین وصیت سیاسی هاشمی رفسنجانی منتشر شده است را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۴    
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) خطاب به عراقچی نوشت: آیا حقیقتی وجود دارد که از برملا شدن آن در پیشگاه ملت ایران بیم دارید؟ آیا یک سرباز بیش از همه نبایستی خود را ملزم به پاسخگویی صریح نسبت به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۱    
عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد شکایات نماینده ها در مجلس دهم افزایش چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۸    
عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت: خبط راهبردی دولت این بود که تحلیل ها و مصالحه در بحث هسته ای را به عنوان یکی از وعده های انتخاباتی مطرح و پس از انتخابات نیز آن را کلید زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۵    
مدیر روابط عمومی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با تایید خبر پلمپ دفاتر مشاوران هاشمی رفسنجانی گفت: این اقدام یک روال اداری و طبیعی است که به زودی برطرف می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۵    
چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۵    
گفته می شود اخیرا برخی از اعضای جریان اصلاحات در جلسه ای تصمیم گرفته اند که از وازه هایی که نشان از معصومیت و قدیس سازی است برای مرحوم هاشمی رفسنجانی استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۹    
احمد مسجد جامعی هم از نمایندگی مردم در شورای شهر استعفا داد تا یک جایگاه دولتی را بدست بیاورد؛ استعفایی که برخی آنرا معامله رای مردم با قدرت می دانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۰    
به دنبال یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به اردوگاه شعفاط واقع در قدس اشغالی درگیری شدیدی میان آنها و فلسطینیان ساکن این اردوگاه درگرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۷    
نهمین نشست خبری حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری با خبرنگاران داخلی و بین المللی امروز(سه شنبه) از ساعت 16 آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۴    
سرباز دشمنِ خود شدن، عار است. اما زشت تر، آن است که کسی در موفقیت افسری یا ژنرالی باشد و از سوی حریف سربازگیری شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۸    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچ اقدامی به شلیک ضد هوایی امروز تهران از سوی نیروی هوایی ارتش صورت نگرفته و نیروی هوایی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۹    
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: برنامه ای در 5 حوزه محضر فرمانده کل قوا ارائه کردیم که در تمامی این برنامه ها، محور و اساس اوامر مقام معظم رهبری (حفظه الله) است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۶    
وبگاه مورنینگ استار در زمینه برگزاری رزمایش دریایی امارات و انگلیس نوشت: این دو کشور یک رزمایش دریایی را از دیروز یکشنبه در اقدامی تهدید آمیز علیه ایران آغاز کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۳    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: آمریکا براساس مشکلشان با نظام جهموری اسلامی ایران در برجام کارشکنی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشته شدن ده ها نفر در سانحه سقوط هواپیما در قرقیزستان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۲    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: استفن لوفون نخست وزیر سوئد که بزودی در صدر یک هیات تجاری و سیاسی به ایران سفر می کند، گفت : ایران یکی از قدرت های مهم منطقه است و اکنون که تحریم های اقتصادی برداشته شده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۹    
وزیر خارجه عربستان سعودی اعلام کرد که ما نسبت به دولت آینده ترامپ خوشبین هستیم و امیدواریم که بتوانیم با این دولت درباره مسایل مورد اهتمام مشترک همکاری کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۸    
هواپیمای 'عماد خمیس' نخست وزیر سوریه در راس یک هیات بلندپایه ؛ فرودگاه دمشق را به مقصد تهران ترک کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۹    
وزیر امور خارجه عربستان سعودی با ابراز خوش بینی نسبت به سیاستهای دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا، از سیاست وی برای مهار ایران استقبال کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۶    
جان کری وزیر خارجه آمریکا در بیانیه خود در سالگرد اجرای برجام با اشاره به پایبندی کامل ایران به تعهدات خود، تاکید کرد که آمریکا و شرکای آن نیز به تعهدات خود عمل کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۶    
سازمان ملل متحد در پیامی بمناسبت سالگرد اجرایی شدن توافقنامه هسته ای از عزم راسخ طرفین بر اجرای این توفقنامه ابراز خرسندی کرد و خواستار ادامه پایبندی همه طرفین در اجرای مفاد آن شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۸    
احمد مسجدجامعی از عضویت در شورای اسلامی شهر تهران استعفا داد تا به شایعات رسیدن به ریاست کتابخانه ملی، واقعیت ببخشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۴    
رئیس کمیسیون بررسی برجام در مجلس نهم گفت: برجام اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۴    
عضو ارشد تیم مذاکره کننده مدعی است دسترسی به 29 میلیارد دلار درآمد فروش نفت، کاملا مهیا است، اما او در همین نشست خبری گفته است: هنوز شرایط بانکی ما به حالت عادی برنگشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۱    
رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی فضا سازی های رسانه ای پیرامون رسیدگی های دستگاه قضایی از جمله برجسته سازی برخی اقدامات تاکید کرد این فضاسازی ها علاوه بر اینکه وصف مجرمانه دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۸    
یگان تحت فرماندهی امارات که توسط بلک واتر آموزش دیده است، ابتدا برای اموری مثل کنترل شورش، جنگ شهری و حفاظت از تاسیسات اتمی ایجاد شد اما بنا بر اعلام نیویورک تایمز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۸    
جنب و جوش های انتخاباتی درون کابینه چندوقتی است شروع شده و وزرا در سفرهای خود به استان های مختلف به دنبال جلب رای مردم در حمایت از رئیس جمهور فعلی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۵    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به لزوم حفظ انسجام در بسیج گفت: فضای مجازی قطعه اثرگذاری از یک پازل بزرگ است و آن پازل حفظ انقلاب اسلامی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۹    
بعد از ظهر امروز رئیس جمهور محترم با اصحاب رسانه کنفرانس خبری دارد و قرار است به پرسش های آنها پاسخ بدهد. ظاهرا بهانه این نشست خبری، سالروز اجرای برجام است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۶    
مهلت 45 روزه دادگاه برای آزادی رهبر جنبش اسلامی نیجریه ساعت 12 امشب به وقت محلی نیجریه به پایان می رسد و پس از آن پلیس 24 ساعت فرصت دارد تا شیخ زکزاکی را به مکان مورد نظر ایشان منتقل کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۳    
یک سال پیش در چنین روزی همه اصلاح طلبان به مردم ایران گفتند صبح بدون تحریم شروع شده است و مردم یکسال چشمان به لغو تحریم ها سفید شد و هیچ کسی از جریان حامی دولت پیدا نمی شود که بگوید کاغذهای برجام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۳    
مقدم فر: صداوسیما در جریان فوت آقای هاشمی عملکرد خوبی داشت و جلوی سوءاستفاده بعضی ها را گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۰    
سوال اساسی که برای بسیاری از مردم بوجود آمده این است که درصورت نقض برجام توسط تیم جدید مدیریت آمریکا، که امری محتمل است، دولت روحانی چگونه می تواند از حقوق ایران صیانت کند؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۰    
سایت های پرشماری در اینترنت و در شبکه های مجازی اخبار جعلی را به ویژه در ایام انتخابات منتشر می کنند که باتوجه به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری در ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۹    
معاون وزیر نیرو از ابلاغ دستورالعمل برداشت آب از دریا توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی خبر داد و گفت: از حدود دو ماه قبل، طرح بارورسازی ابرها در 8 استان کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۹    
ریس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی که موافق تاثیر دلالی در بالا رفتن قیمت گوشت نیست، گفت: تقاضای خرید در اول هر ماه به دلیل واریز حقوق ها افزایش می یابد و به همین دلیل قیمت نیز افزایش می یابد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۶    
رسانه های رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه گزارش دادند که 'بنیامین نتانیاهو' نخست وزیر این رژیم در واکنش به پرونده فساد خود، خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۶    
سایت کگل در حاشیه جابجایی اوباما و ترامپ در کاخ سفید، این کارتون را منتشر کرد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۰    
رییس شورای اسلامی شهر تهران در نامه ای از ریاست جمهور خواست تا به منظور بررسی راهکارهای ایجاد مدیریت یکپارچه، بهبود حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا یکی از جلسات شورا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۰    
پلیس ترکیه 150 هزار دلار در جریان عملیات ویژه در منطقه سیلیوری در شهر استانبول کشف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۰    
رئیس کمیته امنیتی پارلمان روسیه گفت روسیه آماده بررسی پیشنهاد آمریکا درباره خلع سلاح هسته ای مشترک است، ولی روند باید شامل دیگر کشورهای هسته ای هم باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۰    
بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی یونیسف، در هر ده دقیقه یک کودک یمنی از شدت گرسنگی جان می دهد. میلیون ها یمنی در این مدت دچار سوء تغذیه شده اند و به مراقبت های پزشکی نیز دسترسی ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تروریستی اخیر در قندهار افغانستان را محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۷    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: در این کشور، مردم کارفرما و همه مسئولین پیمانکاران مردم می باشند و به همین دلیل، کارفرماها باید از حقوق پیمانکارانشان مطلع باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۴    
یک مقام ارشد سازمان ملل گفته جنگ یمن به کشته شدن بیش از 10 هزار نفر و زخمی شدن 40 هزار نفر دیگر منجر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۴    
هواپیمای جاسوسی رژیم صهیونیستی در منطقه اللبونه در جنوب لبنان سقوط کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۴    
ده ها تروریست عضو داعش که بیشتر آنها خارجی بودند در حملات ارتش سوریه به مواضع آنان در شهر دیر الزور در شرق سوریه کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۱    
مشاور رسانه ای رئیس اقلیم کردستان عراق اعلام کرد که مسعود بارزانی تصمیم به ترک قدرت در اقلیم کردستان گرفته است تا به ساختاری توافقی جهت پایان دادن به بحران سیاسی در کردستان دست یافته شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۱    
منابع امنیتی یمن از کشته شدن 37 مزدور ائتلاف سعودی و طرفدار رئیس جمهور مستعفی یمن در منطقه عسیلان واقع در استان شبوه خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۱    
منابع خبری از آزادسازی مجتمع کاخ های ریاست جمهوری عراق در موصل خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۸    
نیروهای ارتش عراق با آزادسازی دو منطقه باقی مانده شرق موصل تمامی این منطقه را از کنترل تروریست های داعش خارج کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۸    
بنا بر اعلام سازمان عفو بین الملل، مقام های نیجریه باید مطابق حکم دادگاه شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی این کشور و همسرش را فوراً از زندان آزاد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۸    
یک منبع محلی در استان نینوا امروز (دوشنبه) اعلام کرد، سرکرده داعش به افراد مسلح این گروه را که از خارج به عراق می آیند، وعده همنشینی با 72 حوری بهشتی را داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۸    
رژیم صهیونیستی 'محمد القیق' اسیر فلسطینی را که سال گذشته پس از 94 روز اعتصاب غذا آزاد شده بود، بار دیگر بازداشت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: رضا رضازاده دبیر کمیسیون ماده 10 احزاب درباره جلسه روز دوشنبه 27 دی ماه این کمیسیون اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۵    
نخست وزیر سوریه برای دیدار و گفت وگو با مقامات کشورمان وارد تهران شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۱    
فرماندار تبریز خبر بمب گذاری در بازار تبریز را شایعه دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۱    
امیر نوذر نعمتی جانشین و امیر علی جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش به درجه سرتیپی نائل آمدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۱    
وزارت خارجه روسیه از گفت و گوی تلفنی وزرای خارجه این کشور و ایران درباره مذاکرات آستانه درباره بحران سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۸    
وزیر خارجه آمریکا در بیانیه ای به مناسبت سالگرد اجرایی شدن توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 نوشته که واشنگتن به رغم این توافق با حکومت ایران اختلافات جدی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۸    
سخنگوی سپاه پاسداران تأکید کرد: توسعه قدرت بازدارندگی موشکی نقش تعیین کننده ای در خاموش کردن آرزوهای دشمن داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۸    
ذوالنور گفت: پیشران هسته ای، مأموریت ذاتی دستگاه دیپلماسی بوده و هیچ منعی برای آن در برجام وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۸    
آژانس بین المللی انرژی اتمی از ادامه پایبندی جمهوری اسلامی ایران به توافق هسته ای خبر داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۵    
در سالروز اجرایی شدن برجام در 27 دی ماه، باشگاه خبرنگاران جوان، میزبان رییس سابق سازمان انرژی اتمی دکتر فریدون عباسی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۶    
72 تشکل دانشجویی در بیانیه ای خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما ضمن درخواست برای اجرای برنامه ثریا طبق روال قبلی اعلام کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۳    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه روحانی شناخت درستی از برجام نداشت، گفت: برجام بده بستانی است که داده های نقد دادیم و وعده های نسیه گرفتیم و اکنون باید خون دل بخوریم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۵    
عماد خمیس نخست وزیر سوریه که فردا برای دیدار و گفت وگو با مقامات کشورمان وارد تهران می شود با علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۵    
وزیر مشاور دولت عربستان در امور خلیج فارس، در واکنش به تلاش های ابراهیم الجعفری برای نزدیکی بین عربستان و ایران، گفت که برای بهبود روابط، نیازی به واسطه نیست و تهران می داند که باید چه کار کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۲    
با توجه به مصدومیت هرایر مگویان،جابر انصاری والبته نبود مجیدی ،بختیار و حاج محمدی دستخوش تغییراتی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۲    
نیروهای امنیتی عراق، مسئول نظامی یکی از گروهک های وابسته به داعش را به همراه معاونش در جنوب بغداد بازداشت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۹    
وزیر خارجه انگلیس اعلام کرد این کشور خواستار تداوم توافق هسته ای با ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۰    
گزارش مرکز آمار ایران نشان می دهد، نرخ بیکاری از 10.7 درصد در پاییز 94 (قبل از اجرای برجام) به 12.7 درصد در تابستان 95 رسیده و شمار بیکاران در این مدت 700 هزار نفر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۰    
در حالی که مراسم تحلیف دونالد ترامپ قرار است جمعه برگزار شود و انتظار می رود حدود یک میلیون نفر در این مراسم شرکت کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۰    
وزیر امور خارجه آلمان درباره پیامدهای تصمیم آمریکا برای انتقال سفارت این کشور از تل آویو به بیت المقدس هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۷    
عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: برخی اسامی دیگر نیز برای پذیرش سرلیستی اصلاح طلبان در دوره پنجم شورای شهر تهران مطرح هستند اما معرفی محسن هاشمی رفسنجانی به عنوان سرلیست بیش از سایر گزینه ها مطرح است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۷    
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به سالگرد امضاء و اجرایی شدن برجام خاطرنشان کرد: در طول سالیان گذشته به بهانه تلاش ایران برای دستیابی به دانش هسته ای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۷    
رئیس جمهور منتخب آمریکا شرکت خودروسازی آلمانی "بی ام و" را به اعمال مالیات 35 درصدی علیه این شرکت تهدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۷    
موگرینی گفت: ما می توانیم امروز را بعنوان سالگرد آغاز اجرای توافق هسته ای اعلام کرده و به روشنی تاکید نماییم که این توافقنامه بواسطه تعهد و التزام طرفین، در حال اجراست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۶    
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: طرح سیاسی 4 ماده ای ایران برای پایان دادن به بحران جاری در سوریه مشتمل برآتش بس فوری، اجرای اصلاحات ...
  • ۱