شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۲:۲۹Apr 2018 21

هم نوا (hamnava.ir)

  ۱۷ دقیقه پیش    
معاونت زنان و امور خانواده نهاد ریاست جمهوری درباره پیگیری پرونده اسید پاشی تبریز گفت: پیگیر پرونده هستیم و در این خصوص نامه ای هم به رئیس قوه قضائیه نوشته ام.
  ۳۲ دقیقه پیش    
شهریار شفیعی / اختصاصی همنوا یکی دو سال پیش، شعر سپیدی خطاب به همسران محترم شهدا نوشته بودم که از زبان فرزند شهید شروع می شد و به فداکاری های همسر شهید ختم می شد. ابتدایش این گونه بود: ...
  ۴۷ دقیقه پیش    
وزیر خارجه ایران می گوید در صورتی که رئیس جمهور آمریکا این کشور را از برجام خارج کند ایران فعالیت های هسته ای خود را با سرعت بیشتر آغاز می کند.
  ۵۷ دقیقه پیش    
تیم ملی ایران به سومین پیروزی متوالی خود در رقابتهای جهانی والیبال نشسته دست یافت.
  ۱ ساعت پیش    
رییس هیات کاراته آذربایجان شرقی با بیان این موضوع که نیم قرن از ورود کاراته به استان گذشت، گفت: بزرگان زیادی در دوره های مختلف برای کاراته استان تلاش کرده اند که این امر موجب شده تا این رشته به یکی ...
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: تبریز 2018 یک موضوع محدود به جغرافیای تبریز و آذربایجان شرقی نیست بلکه پنجره جدیدی است که از شمال غرب کشور گشوده شده تا فرهنگ و هنر ...
  ۱ ساعت پیش    
شهردار کلانشهر تبریز وجود مرکز همایش های بین المللی تبریز را زیرساخت ارزشمندی برای توسعه شاخص های فرهنگی شهر تبریز دانست.
  ۱ ساعت پیش    
اولین دوره رقابت های جهانی والیبال نشسته امروز با برگزاری سه دیدار در تبریز پیگیری می شود.
  ۲ ساعت پیش    
طرح 'نانو رنگ های تصفیه کننده هوا و خودترمیم شونده' آیدین نصرتی، مخترع جوان ایرانی، با هدف کاهش واردات و افزایش صادرات در پردیس دانشگاه تهران منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس رونمایی شد.
  ۲ ساعت پیش    
کاربران تلگرام می توانند با استفاده از ربات انتقال سروش، محتوای مهم خود را از تلگرام به سروش منتقل و آرشیو کنند.
  ۲ ساعت پیش    
برای نخستین بار در جهان عمل جراحی کاتاراکت(آب مروارید)بر روی خروس پنج ساله در تبریز انجام شد.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: در راستای رویداد بزرگ تبریز 2018 و طبق برنامه های پیش بینی شده 13 رویداد بین المللی فرهنگی و ورزشی در تبریز برگزار خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون محیط زیست و توسعه پایدار شورای شهر تبریز از برنامه ریزی جهت تشکیل کمپین آب به همت شورای شهر تبریز در سطح این شهر خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
شهردار تبریز در دیدار با خلیفه کل ارامنه آذربایجان گفت: شهرداری تبریز ضمن در نظر گرفتن پیوست فرهنگی تقویت تمام شاخصه های انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی ...
  ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: هیچ مصوبه ای در خصوص تغییر در حوزه های انتخابیه شهرهای مختلف صورت نگرفته و دولت لایحه خود را به مجلس آورده و در کمیسیون شوراها در مراحل اولیه بحث و بررسی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که جایگزینی یورو درمانی برای سونامی دلار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۱    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به برنامه های سازمان بیمه سلامت در سال جاری گفت: مهم ترین برنامه ما در سال 97 استقرار سازمان الکترونیک است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۱    
هر سال با نزدیک شدن به سال نو ذهن هر فعال فرهنگی مشغول این نکته خواهد بود که در سال گذشته چه اتفاقی در حوزه فرهنگ همه نگاه ها را به خود معطوف داشته و جسم بی رمق فرهنگ و هنر را تکانی داده است؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۰    
تبریز 2018، تبریز رویداد های گوناگون است.این شهر کهن علاوه بر اینکه خود را برای پایتخت گردشگری جهان اسلام آماده می کند و گوشه چشمی به زیر ساخت های گردشگریش دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۴    
طلاق در زندگی مشترک به منظور راهکار خروج از بن بست ها تعریف شده است. به مرور زمان طلاق بن بستی در زندگی خانوادگی و تحکیم خانواده شد و راهکار اولیه و اصلی بسیاری از زوجین شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۲    
بزرگترین هواپیمای دنیا احتمالا همین تابستان پس از طی سه آزمایش به پرواز درخواهد آمد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۷    
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: انتقال آب شاید در کوتاه مدت پاسخگو باشد ولی راه حل بلند مدتی نیست بخاطر اینکه سفره های زیرزمینی ما، تنها منبع آب نبودن بلکه منبع استحکام هم بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۲    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: نوسانات ارزی کام مردم را تلخ و به اقتصاد کشور و معیشت مردم ضربه وارد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۸    
خط خشکسالی جدی است ، ایران چهارمین کشور در معرض خشکسالی ، تبدیل بخش های وسیعی از ایران به بیایان مطلب و.. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۸    
در پایان دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا، مهدی کیانی از تراکتورسازی، در رده دوم جدول بیشترین پاس دهنده ها قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری کارگاه آموزشی تشریفات رویدادها در آستانه افتتاح رسمی رویداد بزرگ تبریز 2018خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۸    
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در بازدید از مرکز دفن فنی مهندسی پسماند تبریز، بر ضرورت بهره گیری از شیوه های روز دنیا در مدیریت پسماندهای شهری تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۲:۰۰    
در کشور ما اخذ هر گونه وام نیازمند صرف هزینه و زمان فراوان است. سال گذشته مبلغ وام ازدواج از 10 میلیون تومان به 15 میلیون تومان افزایش یافت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۱:۰۹    
مدیر بخش آب و خاک سازمان خواروبار جهانی فائو گفت: هیئت عالی رتبه ای از سازمان خواروبار جهانی موسوم به فائو و نیز معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور آب خاک از پروژه های آب و خاک واقع در محل اجرای پروژه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۰:۴۴    
امروز در استان آذربایجان شرقی استانداری داریم که می خواهد همه چیز را بر پایه چند آمار و مقایسه به دوستانه ترین و خونسردترین حالت ممکن فیصله بدهد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۰:۱۹    
رییس قوه قضاییه با اشاره به اقدامات این قوه در زمینه برخورد با مفاسد و رسیدگی به پرونده های اصحاب ثروت و قدرت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۹:۳۳    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اهر از خسارت 162 میلیارد تومانی سرمازدگی به باغات این شهرستان خبر داد گفت: با این سرمازدگی 150 هزار تن میوه از بین رفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۳    
فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله دارو و آمپول خارجی قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: ارزش تقریبی محموله کشف شده 500 میلیون ریال است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۸    
عملکرد ضعیف تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در فصل جاری رقابت های لیگ برتر و قهرمانی باشگاه های آسیا و به بن بست خوردن راهکارهای احیا این تیم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۸    
وزیر بهداشت با بیان اینکه حرف ها باید از مرحله شعار به عرصه عمل برسد، گفت: امیدواریم حاشیه ها در کشور کمتر شده و باور کنیم پیشرفت کشور در گرو تلاش، همدلی و ایمان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۵۸    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی بابیان اینکه در آذربایجان شرقی همبستگی و انسجام اجتماعی قابل قبول بالایی در بین اقشار مختلف مردم مشاهده می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۳۸    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: در تعطیلات عید نوروز که به روزهای شیرین تلقی می شود با 40 هزار مجروح ناشی از تصادفات روبه رو شدیم که برابر با یک جنگ است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۸    
به دنبال انتشار فیلمی از نحوه برخورد نامتعارف مامور نیروی انتظامی"گشت ارشاد" با یکی از بانوان که متظاهر به عدم رعایت قانون بود، وزیر کشور دستور بررسی جامع و ارائه گزارش آن تا روز شنبه را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۰۸    
پیشرفت فیزیکی فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز در بازدید پزشکیان نائب رییس مجلس شورای اسلامی از این طرح 25 درصد اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۸    
پزشکان ایرانی و چینی برای ارائه فناوری های جدید درمان سرطان، در دانشگاه صنعتی سهند گرد هم آمده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۸    
کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد، دیدارهای هفته های پایانی تیم های تراکتورسازی تبریز، سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان با توجه به رأی کمیته انضباطی بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۸    
رئیس مرکز مطالعات قفقاز، آناتولی و آسیای میانه دانشگاه تبریز گفت: کنگره علمی تخصصی نظامی گنجوی با شرکت نظامی شناسان داخلی و خارجی در آبان ماه 1397 در دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۵:۵۸    
دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز با اشاره به سفر قریب الوقوع رییس جمهور و کاروان تدبیر و امید به آذربایجان شرفی ارهمه کارگران و فعالان حوزه های کارگری استان خواست به همراه اقشار مختلف مردم استقبال تاریخی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۵:۲۸    
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از توزیع 10 هزار کیسه پارچه ای در بین نمازگزاران نماز جمعه این هفته تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۷    
دو روز گذشته اولین عمل روی معصومه انجام شده و بخش های سوخته را که عفونت کرده بود از روی بدنش جدا کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۷    
دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی روباتیک ITURO 2018 در دانشگاه صنعتی استانبول از تاریخ 12 الی 14 آوریل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۸    
مدافع سابق تیم تراکتورسازی از این باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۸    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد: از نظر اسلام، پزشکی راهی برای ثروت اندوزی نیست، بلکه پزشکی علمی الهی و رسالتی خدایی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۳    
معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی سفر اخیر شهردار تبریز به بوسنی و هرزگوین را سفری شخصی و به دور از تعهدات کاری اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۸    
جمعی از اساتید دانشگاه های چین که برای حضور در سمپوزیوم نانوبیوتکنولوژی و نانوپزشکی دانشگاه سهند به ایران آمده اند از اماکن تاریخی و گردشگری تبریز دیدن کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۴    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم استقبال از کاروان دولت تدبیر و امید گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۴    
نائب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: سابقه طب در آذربایجان به 750 سال پیش و به مدرسه طب ربع رشیدی می رسد، جایگاه علمی کنونی این شهر با گذشته فاصله بسیار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۴    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: عمده مشکل سلامتی ما در مراقبت مردم از خودشان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۴    
دکتر رضا مسعودی فر با حکم رئیس محترم قوه قضائیه بعنوان "مدیر کل پیشگیری های انتظامی و امنیتی قوه قضاییه کشور" منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۹    
تیم اکراین در نخستین بازی مسابقات سوپر 6 والیبال نشسته مردان در تبریز به برتری دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۳    
نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی می گوید در نظرسنجی هایی که صورت می گیرد و یا صحبت هایی که انجام می شود می توان فهمید که پیام رسان سروش نتوانسته آن اعتماد لازم را در جامعه بوجود آورد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۸    
وزیر بهداشت امروز در حاشیه افتتاح مرکز سلامت تبریز، چشم های یک بیمار را معاینه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۸    
نمایشنامه "هملت" در شهر کتاب تبریز نقد و بررسی می شود
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: 50 خبرنگار داخلی و خارجی رویداد تبریز 2018 را پوشش می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۳    
نخستین دوره مسابقات والیبال نشسته 6 تیم برتر جهان امروز در تبریز آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۸    
استاندار آذربایجان شرقی از صرف هزینه دو هزار و 200 میلیارد تومانی برای احیای دریاچه ارومیه از سال 93 تا کنون خبر داد و گفت: اگر دولت تدبیر و امید مبادرت به احیای دریاچه ارومیه نمی کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۳    
بهره برداری از 3 طرح بهداشتی درمانی صبح امروز با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در تبریز آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۸    
استاندار آذربایجان شرقی از موافقت کنسرسیوم بانک ها برای تامین مالی سه هزار میلیارد تومانی احداث کارخانه ذوب مس سونگون خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۸    
آذربایجان شرقی با داشتن 420 هزار سالمند، در رتبه 5 ایران قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۸    
محققان گوگل در نشست سالانه انجمن تحقیقات سرطان آمریکا، نمونه اولیه یک میکروسکوپ واقعیت افزوده را که برای کمک به پزشکان در تشخیص بیماری سرطان را ارائه کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۸    
رئیس اداره بهره برداری سدستارخان از کاهش 13 میلیون مترمکعبی آب در این سد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۸    
مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از افزایش 20 درصدی مسافران خارجی پروازهای فرودگاه بین المللی تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۸:۲۸    
راستگو در جلسه کارگروه ساماندهی امور جوانان شهرستان با تأکید بر لزوم توجه به تنوع آفرینی در اجرای برنامه ها ی هفته جوان ، گفت : در برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان به جای کمّیت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۷:۵۳    
استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت تسریع در طرح ویژه نوسازی و مقاوم سازی روستایی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۱:۵۸    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: میزان بارش در سال زراعی جاری در استان نسبت به مدت مشابه پارسال حدود 25 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۸    
' افشین قادرزاده ' نوجوان 16 ساله ای با 64 سانتی متر قد است که در روستای خورخوره بوکان سکونت دارد و به علت کوتاهی قد و ضعف بدنی از تحصیل بازمانده و در آرزوی تحصیل است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۰:۲۸    
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی صدور شناسه رهگیری کالا را یکی از اولویت ها در پیشگیری از قاچاق کالا دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۹:۵۳    
شب است و بارش باران بر شدت تاریکی می افزاید؛ زمین خیس نور را می بلعد؛ چشم هایش از حدقه بیرون زده و برای بهتر دیدن مسیر، سرش را به شیشه جلو چسبانده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۹:۲۳    
رییس مرکز ملی فضایی از دستیابی جمهوری اسلامی ایران به رتبه دوم منطقه در حوزه علوم اکتشافات فضایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۹:۱۳    
برنامه مطالبه دیشب که با حضور محمدصادق پورمهدی، معاون استاندار آذربایجان شرقی، از شبکه سهند پخش شد؛ حاوی نکات بسیار مهمی درباره ساختار مدیریتی شهر بود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۸:۵۶    
معاون میراث فرهنگی آذربایجان شرقی از برگزاری آئین پاسداشت روز جهانی بناهای تاریخی در روز 30 فروردین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹    
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی از نزاع 35 هزار نفر در استان خبر داد و گفت: نزاع زنان 8 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۸:۱۹    
رئیس شورای استان آذربایجان شرقی گفت: در شورای پنجم عزم جدی برای توسعه هر چه بیشتر فضای سبز وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۵۹    
استاندار آذربایجان شرقی جزئیات برنامه سفر رئیس جمهور را به استان تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۴    
رئیس مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری در بخشنامه ای به کلیه دستگاه های اجرایی، استفاده از پیام رسان های خارجی در تمامی نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیر دولتی را ممنوع اعلام کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰    
بخش عمده آب در حوزه ارومیه صرف دو محصول سیب و چغندرقند می شود، این درحالی است که سیب تولید شده بیش ازنیاز کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۵    
نایب رئیس مجلس تاکید دارد که امکان پایداری جامعه و نظام جمهوری اسلامی وابسته به وجود ارتش است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۹    
دو هواپیمای غول پیکر با 790 مسافر در آذربایجان شرقی سقوط کرد ؛ شما چه واکنشی به چنین خبری دارید؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۹    
معاون امور معادن و صنایع معدنی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به مجوزهای صادره نزدیک به 4 هزار شغل جدید در طول سال 1396 در حوزه معدن و صنایع معدنی استان ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۹    
15 سال است به هر دری زده ام، خانه، مغازه و ماشینم را فروخته و خرج گفتاردرمانی و هزینه داروهای اعصاب و روان کرده و جیب پزشکان و کاردرمانگرانی که مغازه پررونقی در آشفته بازار اوتیسم باز کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۸    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار وزیر و مسئولان و جمعی از کارکنان وزارت اطلاعات ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۸    
با تصمیم هیأت دولت، یورو جایگزین دلار در تکالیف ارزی شد و بانک مرکزی موظف شد نرخ برابری ریال در مقابل یورو را به صورت مستمر اعلام و مدیریت کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۳    
بازیکن سرباز تراکتورسازی برگه تسویه حساب خود با این باشگاه را دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۸    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی بابیان اینکه 10 درصد منابع آبی استان در بخش شرب مصرف می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۸    
یک نماینده مجلس از ورود نمایندگان خانه ملت به بحث لباس تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۸    
فرماندار تبریز در اولین جلسه ترافیک شهرستان با اشاره به اینکه تصمیماتی که برای ترافیک شهرستان گرفته می شود نباید تبعات اجتماعی داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۳    
فردی که بیش از 22 سال است مقیم کشور آلمان و شهر برلین است برای اهداء عضو بیش از 4 هزار کیلومتر سفر کرده و توانست جان هموطن خود را نجات دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۸    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: در رابطه با تبریز 2018 ، جلسات مختلفی با حضور معاون اول و رییس سازمان گردشگری برگزار و بر حمایت عملی و اعتبارات از تبریز 2018 و برگزاری ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: برای اینکه در همه ابعاد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی به توسعه دست یابیم، مشارکت مردم باید در همه شئون جامعه پررنگ باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۸    
امروز 18 آوریل است روز درگذشت آلبرت انیشتین معروف ترین و بزرگترین فیزیکدان نظری . غیر از حضور عمومی انیشتین در بین مردم که نام او را به ضرب المثل ذکاوت تبدیل کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۸    
دختر جوان آذرشهری که صبح امروز اقدام به خودکشی از روی پل کرده بود به طور معجره آسا زنده ماند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۸    
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: بر اساس مصوبات شورای عالی فضای مجازی، هیچ پیام رسان خارجی در ایران حق فعالیت ندارد، مگر اینکه پنج شرط را رعایت کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: توسعه در هیچ جا هنجارشکنی نمی کند و برای استفاده از توانمندی های منطقه متکی بر درونزایی است و به جهت ارتباط با دنیای بیرون برونگرا است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۷    
شناورهای سطحی و زیرسطحی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت 29 فروردین روز ارتش در آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان به نمایش اقتدار این نیرو پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۲    
شهردار تبریز گفت: ما در بافت حاشیه نشین دو مشکل داریم اولا باید مجوز های لازم از شورای عالی شهرسازی اخذ شود ...
مشاهده نتایج بیشتر...