یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۱۵:۵۶Oct 2019 20

هم نوا (hamnava.ir)

  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز کشور ضمن توصیه هایی به طلاب جوان حوزه علمیه مصلای یزد گفت: سخنرانی های طولانی دیگر جوابگو نیست و طلاب باید استدلال های کوتاه برای بیان مطالب داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در شرایط جدید نیاز واحدهای تولیدی به نقدینگی بیشتر شده و تصویب 30 هزار میلیارد تومان تسهیلات در طرح رونق تولید بسیار ناچیز است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۳    
خبر انتقال قبر ستارخان و شیخ محمد خیابانی در حالی منتشر می شود که قبور بزرگان علم و ادب و فرهنگ در شهر تبریز در وضعیت مناسبی قرار ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۳    
انتخاب شهردار تبریز توسط شورای اسلامی شهر مهم ترین اقدام شورای پنجم به حساب می آید این کار سال گذشته بعد از کش و قوس های فراوان به طرز عجیبی با حاشیه های مختلف روبرو شد و بالاخره اعضای اقلیت شورا به ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۳    
برنامه مطالبه دیشب که با حضور محمدصادق پورمهدی، معاون استاندار آذربایجان شرقی، از شبکه سهند پخش شد؛ حاوی نکات بسیار مهمی درباره ساختار مدیریتی شهر بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه هند اعلام کرد: دریافت معافیت از تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران، برای امنیت انرژی هند بسیار مهم است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان غربی از آغاز بکار چهارمین نمایشگاه اشتغال وتوسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان درارومیه خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
پیش رویداد جشنواره ملی تولید محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: باتوجه به شرایط سخت اقتصادی شهرداریها باید رویکردشان را از تصدی گری به جلب مشارکت مردمی و استفاده از سرمایه بخش خصوصی و درآمدزایی پایدار تغییر ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۳    
نگاه طنز روزنامه سرخاب به ماجرای غیبت شهردار تبریز
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۳    
اختصاصی /یادداشت،طنز به گزارش همنوا ، فرهاد باغشمال در همین ابتدای بحث عرض کنم که اصولا بنده در تمام عمر ورزشکاری ام ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز از آمادگی تیمش برای کسب سه امتیاز دیدار خارج از خانه مقابل فجر سپاسی شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مصوبه هیئت وزیران در خصوص امهال وام زلزله زدگان منطقه ارسباران خواستار تسهیل فرایند های منتهی به اجرای این مصوبه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی از برگزاری دومین نمایشگاه آثار و توانمندی های هنری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کل اسبق بانک مرکزی با بیان اینکه سوئیفت مایل به انجام مراوده با ایران است، گفت: ما نباید به این پیام رسان اعتماد کنیم چرا که اجازه می دهد ارتباطات مالی ایران از سوی آمریکا رصد شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۶   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد در اجرای تبصره 2 ماده 2 قانون مالیات های مستقیم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش غیردولتی با ابهام ارزان فروشی آن مواجه است و نمایندگان مجلس شورای اسلامی که یک ماه پیش درخواست تمدید سه ماهه تحقیق و تفحص از این موضوع را داشتند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۹۴ سایت دیگر  
در هفته منتهی به 11 آبان ماه بین 11 گروه کالای اساسی مردم قیمت 10 گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش یافت و تنها قیمت یک گروه ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس آمار موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی، بیشترین تعداد دانش آموختگان در همه شیوه های آموزشی مربوط به گروه علوم انسانی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی از معامله بیش از 33 میلیون و 765 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرا بورسی دربورس منطقه ای استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۱۰   + ۴۱ سایت دیگر  
در بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز شنبه 19 آبان ماه 4 میلیون و 600 هزار تومان معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: 51 درصد تأمین آب شرب استان از محل آب های سطحی تأمین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تحریم ها هیچ تأثیری بر نیروهای مسلح نداشته است، گفت: در بهینه سازی جنگنده ها یمان هیچ نیازی به خارج نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تدوین طرح جامع ساماندهی تاسیسات بازار تاریخی اردبیل توسط این اداره کل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: سند اشتغال استان اردبیل تا سال 1425 تهیه و تدوین شده و این سند می تواند در خدمت طرح آمایش سرزمینی در استان اردبیل باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری دومین رویداد دیدار با فناوران فردا در مؤسسه نخبگان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی منطقه یک کشور با شعار قصه زندگی من و تمرین زندگی به میزبانی اردبیل برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: در راستای واگذاری آبگرم گیوی به بخش خصوصی توانمند برای اصلاح آن تلاش می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه از احیای دروازه های قدیمی شهر خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سه شنبه همین هفته یعنی 22 آبان ماه جلسه شورای عالی کار با حضور شرکای اجتماعی با دستور کار بررسی وضعیت اقتصادی کارگران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: برای تأمین کالاهای اساسی در ماه های طولانی هیچ مشکلی نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مهاجم تراکتورسازی، رکورد سریع ترین هت تریک لیگ برتر را به نام خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه شمس تبریزی از برگزاری سومین دوره نمایشگاه فروش آثار هنری(نقاشی، مجسمه، عکس و خوشنویسی) در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون قضایی رییس کل و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی گفت: نوع نگرش به زندانی در جامعه باید تغییر کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۹   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال با استقبال مهدی تاج وارد تهران شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ستاد بازسازی عتبات عالیات کشورمان، بازسازی و تجهیز عتبات سوریه را آغاز کرد؛ این امکانات در زمان حضور داعشی ها تخریب شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ورزشگاه آزادی تهران لبریز از تماشاگرانی است که بی صبرانه در انتظار شروع دیدار تیم شان مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سفارت آمریکا در بغداد از معافیت 45 روز دولت عراق از تحریم های آمریکا علیه ایران به منظور ادامه واردات گاز و برق از ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
'امانوئل مکرون' رئیس جمهوری فرانسه در جریان استقبال از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در 'کاخ الیزه' گفت: با ترامپ در باره ایران، سوریه، یمن و دیگر مسائل مهم جهانی گفت و گو می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۸   + ۶۷ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری از تلاش های فدراسیون بین المللی فوتبال برای دور نگه داشتن مسائل سیاسی از فوتبال قدردانی کرد و افزود: با جلوگیری از ورود مسائل سیاسی به فوتبال ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حاشیه های دیدارش با رئیس جمهور سابق و برخی اظهارنظرهایش درباره مسائل مختلف برایش دردسر شد، اما هنوز هم می توان با آهنگ های دهه هفتاد علیرضا افتخاری حال خوبی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
شاخص بورس امروز (شنبه) 869 پله پایین آمد و در جایگاه 184 هزار و 231 واحدی ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور خارجه گفت: برای ایالات متحده بحث امنیت رژیم صهیونیستی بسیار جدی است و تمامی اقدامات آمریکا بر علیه ایران، به منظور حفظ این رژیم صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
محسن شریفیان از لغو اجرای گروه موسیقی لیان پیش از بازی تیم های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در قسمت CAP استادیوم آزادی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
باوجود اینکه ایرانیان برای ورود به عراق نیاز به اخذ ویزا دارند، این موضوع برای عراقی های متقاضی ورود به ایران، کمی متفاوت است. معاون گردشگری کشور درباره روادید بین ایران و عراق توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
یکی از مقامات لبنانی روز گذشته به دیلی استار گفته که کمپانی های نفتی در فرودگاه لبنان هشداری مبنی بر تاثیر تحریم های آمریکا علیه ایران برای ادامه کار سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی ایران علت افزایش مجدد قیمت گوشت مرغ را کمبود دان و کاهش عرضه این محصول به بازار عنوان کرد و گفت: کمبود دان نگرانی هایی را برای تولیدکنندگان ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس می گوید: با وجود قول رئیس دانشگاه آزاد، پذیرش دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد همچنان با اشکال مواجه است و همه دانشجویان تعیین تکلیف نشده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه در هفت ماهه گذشته کمتر از هفت میلیارد دلار ارز مورد نیاز واردات از سامانه نیما تامین شده است، ابراز امیدواری کرد با تصمیم های اتخاذ شده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
آنتی ویروس ها از مهم ترین نرم افزار های امنیتی برای دستگاه های رایانه ای و تلفن های هوشمند محسوب می شوند که کارشناسان همواره به عدم نصب آن ها به کاربران هشدار می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح جزییات امریه سربازان در دستگاه ها و سازمان های مختلف را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست مرکز مدیریت پیوند وزارت بهداشت با بیان اینکه به دنبال کنترل خرید و فروش اعضای بدن هستیم، از کاهش آمار پیوند از اهداکنندگان زنده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: استفاده بیش از حد آمریکا از قدرت نظامی و اقتصادی خود باعث شده که دنیا به شدت به این فکر بیفتد که نمی تواند زندانی و گروگان سیاست های واشنگتن باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب درباره رد لایحه CFT از سوی شورای نگهبان گفت: رد لایحه الحاق به کنواسیون مبارزه با تامین مالی با تروریسم، همسو با سیاست های ترامپ در قبال کشورمان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: نخستین جلسه کاری دور جدیدی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان روز سه شنبه در دفتر عارف برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه اعلام کرد: عملیات بازسازی 17 هزار واحد مسکونی تخریبی و 53 هزار و 500 واحد تعمیری در مناطق زلزله زده استان به پایان رسیده و تحویل مردم آسیب دیده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره تعاونی لنج داران و حمل و نقل دریایی استان بوشهر با اشاره به تاثیر ویرانگر افزایش نرخ ارز بر کار و معیشت لنج داران استان بوشهر ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با ایلنا ارزیابی خود را از وضعیت مجلس دهم، انتخابات مجلس و ریاست جمهوری و دفاع از کمپین فرزندت کجاست و... بیان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶    
گزارش تصویری همنوا از برپایی تکیه های نذری در عزاداری های بازار تاریخی تبریز
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶    
به گزارش همنوا، ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی در نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶    
پاتوق فرهنگی طوبی با موضوع فرهنگ عزاداری تبریز با سخنانی از استاد مهدی لزیری و با حضور اهالی فرهنگ تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶    
به گزارش همنوا نمایشگاه ربع رشیدی با حضور چهره های برجسته شهری، استانی و کشوری همراه بود. از جمله این چهره ها می توان به دکتر مسعود پزشکیان نایب رئیس محلس شورای اسلامی و دکتر شکور اکبرنژاد رئیس شورای ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶    
به گزارش همنوا وزیر راه و شهرسازی امروز از پروژه آزادراه تبریز-میانه و تبریز- اهر بازدید کرد. خدابخش استاندار آذربایجان شرقی نیز در این بازدید او را همراهی می کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶    
عجالتا از 13 عضو شورای شهر تبریز، 14 نفر! کاندیدای عضویت در کمیسیون فرهنگی هستند. اویون بالا بالا شیرین اولور ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶    
شنیده ها حاکی از آن است که همه اعضای شورای شهرتبریز در حرکتی یهویی انتحاری داوطلب عضویت و ایضا ریاست کمیسیون فرهنگی شورای شهر شده اند. در این خصوص چند نکته باریک تر از مو قابل عرض است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سربازان وطن تلاش می کردند تا مردم عادی حاضر در صحنه را به جایی امن برسانند تا تیر احوازی ها به تن آنها ننشیند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶    
رسانه ای شدن، یعنی مالِ رسانه شدن، برای رسانه شدن، به استخدام رسانه درآمدن.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶    
تبانی و منصب فروشی و بسط قدرت و سلطه و در یک کلام شهوت قدرت است که تمام مرزهای اخلاق فردی و اجتماعی را فرومی پاشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶    
یکی از مسخره جات دنیای مجازی همین چالش فرزندت کجاست؟ که خطاب به مسئولین است و البته چند نکته مهم در آنها نهفته است
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶    
قلم ها و رسانه های مسمومی که در بدنه شهرداری رخنه کرده و مثل زالو آنرا مکیده و از سفره شهرداری ، که همانا سفره مردم است ، ارتزاق می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ظر وزارت کشور بر روی آقای چیت چیان است و به همین خاطر نیز از مجمع نمایندگان استان نظرخواهی کرده اند و قرار شد اگر وزارت کشور بتواند چیت چیان را قانع کند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۵:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رهبر جنبش امت اسلام آمریکا خطاب به ترامپ گفت: مرگ بر آمریکا و اسرائیل باعث پایان دادن به آمریکا نیست، بلکه این شما هستید و شما مسؤول نابودی آمریکا خواهید بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۴۱ سایت دیگر  
از دخالت، سلطه گری، اقدام نظامی و اعمال تحریم علیه دیگر کشورها بدلیل آنکه با سیاست آنها موافق نیست دست بردارد
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۴۶ سایت دیگر  
اشتغال و بیکاری از جمله موضوع های اساسی اقتصاد هر کشوری است، به گونه ای که افزایش اشتغال و کاهش بیکاری، به عنوان یکی از شاخص های توسعه یافتگی جوامع تلقی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۲۲:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها در اعمال تحریم ها و فشار به ایران از جمله صفر کردن فروش نفت و برهم زدن شرایط داخی توفیقی نداشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۲۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم بازدید روحانی از دریاچه ارومیه در سفر استانی به آذربایجان غربی، نشان از شکست برنامه ها و سیاست های ستاد احیای دریاچه است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۲۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
بارش برف ورود زمستان را در آذربایجان طنین انداز کرد تا کرشمه بلورهای برف بر آسمان پاییزی این استان نویدبخش روزهای پرنعمت باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۲۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: کل جمعیت ساکن در بافت های ناکارآمد شهری یک میلیون و 500 هزار نفر است که 32 درصد جمعیت استان را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۹:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل گفت: آزادراه ارومیه- تبریز به طول 170 کیلومتر از هفت قطعه تشکیل شده است که قطعات یک و دو به طول 43 کیلومتر هم اکنون در دست بهره برداری قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مأمون گفت: هیچ چاره ای ندارید. مگر می خواهید ما را متهم کنید؟ نه. حتماً بخورید. سپس خودش خوشه انگور را برداشت و از آن خورد و آن را به دست امام داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مساله عجیب آن است که وزیر خارجه آمریکا نخست از اهداف دور جدید تحریم ها در مورد به صفر رساندن صادرات نفت ایران صحبت کرد و اکنون، تصمیمات آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تظاهرات مردم ایران در روز 28 صفر سال 1357 -مصادف با 7 بهمن ماه- آخرین ضربه بر پیکر خبیث رژیم پهلوی بود؛ ضربه ای که منجر شد دو هفته بعد یعنی در 22 بهمن، رژیم 2500 ساله شاهنشاهی سقوط کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مهاجم سابق تیم تراکتورسازی تبریز از احتمال بازگشت به تبریز خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی، آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۴:۲۸   + ۴۰ سایت دیگر  
در شرایط جوی معمول و به صورت استاندارد شما می بایست فاصله سه الی چهار ثانیه ای با خودروی جلوی خود داشته باشید که به هنگام رانندگی در زیر بارش باران این عدد به 5 ثانیه افزایش پیدا میکند
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دموکرات ها برای کسب اکثریت مجلس نمایندگان به 218 کرسی نیاز دارند در حالی که به احتمال زیاد موفق به کسب حدود 230 کرسی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
یاد عمامه پیامبر می افتادم. حالا نه سال و اندی بعد از آن شب می گویم: یا فاطمه بنت نبی! در سوگ پدر سرت سلامت !
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۰:۱۵    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان شرقی گفت : مددجویان تحت پوشش و پشت نوبتی کمیته امداد به عنوان اولین قشر جامعه از سبدکالا بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۰:۰۵    
به گزارش همنوا وزیر راه و شهرسازی امروز از پروژه آزادراه تبریز-میانه و تبریز- اهر بازدید کرد. خدابخش استاندار آذربایجان شرقی نیز در این بازدید او را همراهی می کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۹:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
ظرفیت قطعی ورزشگاه آزادی برای دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و کاشیما ژاپن مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: روش پیامبر اکرم(ص) اعتدال بود به این معنا که طوری حرف می زدند و رفتار می کردند که غالب انسان ها را به سمت خود جلب کنند؛ اگر انسان از حد اعتدال خارج شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۹:۲۰   + ۶۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه اطمینان داریم روزهای بدی در انتظار دولت آمریکاست، گفت: دولت ترامپ پس از مدتی به این نتیجه می رسد که سیاست هایش بر عزم مردم ایران تاثیری نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۹:۲۰   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس ضمن تاکید بر غیردولتی بودن فدراسیون فوتبال تصریح کرد: فدراسیون فوتبال با توجه به استفاده از منابع عمومی دولتی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در تعبیری جالب، پرسپولیس را پادشاه بازگشت ها در لیگ قهرمانان آسیا نامید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۸:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر مالی فرانسه گفت: پاسخ به تحریم های یکجانبه آمریکا، باید شامل اقداماتی برای تقویت یورو در تبادلات بین المللی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۸:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه در حال حاضر شاهد حجم سنگین ورود زائران به مشهد مقدس هستیم، گفت: تاکنون 2 میلیون و 600 هزار زائر وارد مشهدمقدس شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه 240 کیلومتر آزادراه یک هزار کیلومتر راه اصلی و 2 هزار کیلومتر راه فرعی در استان داریم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مجید مجیدی کارگردان و فیلم نامه نویس مطرح ایرانی با اشاره به رسالت هنر و سینما در ایران گفت: سینمای ایران یک سفیر فرهنگی برای ملت ایران در تمام جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی تبریز گفت: اردیبهشت سال آینده پتروشیمی تبریز به خط 2000 کیلومتر اتیلن غرب متصل خواهد شد که پایه اولیه 50 درصد توسعه از طریق همین خط رقم خورده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: آمریکا به ویژه شخص ترامپ خواب آشفته ای برای از بین بردن اقتصاد ایران دیده است که محقق نخواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...