شنبه ۰۲ تیرساعت ۲۲:۵۱Jun 2018 23
 

خبرهای روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1395 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 31 فروردین 1395 روزنامه همشهری 31 خرداد 1395 روزنامه همشهری 31 تیر 1395 روزنامه همشهری 31 مرداد 1395 روزنامه همشهری 31 شهریور 1395 روزنامه همشهری 30 مهر 1395 روزنامه همشهری 30 آبان 1395 روزنامه همشهری 30 آذر 1395 روزنامه همشهری 30 دی 1395 روزنامه همشهری 30 بهمن 1395 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 1 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 2 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 3 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 4 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 5 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 6 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 7 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 8 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 9 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 10 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 11 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 12 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 13 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 14 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 15 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 16 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 17 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 18 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 19 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 20 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 21 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 22 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 23 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 24 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 25 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 26 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 27 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 28 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 29 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 30 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1395 
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۳    
- مجتبی راعی: هر مسلمانی که منتظر ظهور امام زمان(عج) است قاعدتا باید فلسفه اش این باشد که خودش را برای آمدن منجی آماده کند و به معنی دقیقش انسانی کاملا اخلاقی شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۰    
- پکن جوان 27 ساله ای در چین با حل کردن 840 مکعب روبیک پرتره ای را به طول 2 متر و 60 سانتی متر از نامزدش ترسیم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۴۴    
- صبح روز جمعه مراسم رونمایی از کتاب نگاهی به دروازه غار به قلم احمد مسجدجامعی، در میان اهالی محله دروازه غار، در قهوه خانه حسین رمضان یخی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۶    
- کلرادو: مرد 53 ساله آمریکایی به سندرومی مبتلاست که باعث می شود او بتواند مسافت بیش از 500کیلومتر را بدون احساس خستگی بدود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۳    
- بیهار یکی از گداهایی که هر روز در خیابان های شهر پاتنای هند نشسته و از رهگذر ها پول می گیرد به قدری پولدار است که برخی از شرکت های همان خیابان از او وام می گیرند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۴    
- شهروندان تهرانی در روزهای اخیر دیده اند که بیلبوردها و تابلوهای شهری دوباره میزبان تصاویر آثار هنری از گوشه و کنار جهان شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۳    
- همشهری آنلاین: معاون بهداشت وزیر بهداشت، در آستانه هفته بدون دخانیات، از مضرات مصرف سیگار و به ویژه قلیان می گوید.او معتقد است که خطرات قلیان به مراتب بیشتر از سیگار است ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۰    
- موشه یعلون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی صبح دیروز در نوشته ای که آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد، با اعلام استعفایش دلیل این کار را بی اعتمادی به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۰    
- معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز اجرای طرح مسکن اجتماعی پس از پایان مسکن مهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۰    
- 13 سال پس از اکران موفق انیمیشن در جست وجوی نیمو و داغ شدن بازار دلقک ماهی در گوشه و کنار دنیا، نمایش عمومی دنباله این فیلم محبوب در آینده نزدیک طرفداران و حامیان حفاظت از محیط زیست استرالیا را ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۲    
- علت سقوط ام اس 804 می تواند حمله تروریستی یا مشکل فنی باشد ، درباره علت سقوط هواپیمای مصری شایعه سازی نکنید ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۳    
- مرد طمعکاری که به خاطر سرقت 100 میلیون تومان، دوستش را به قتل رسانده و جسدش را در مغازه اش دفن کرده بود به زودی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه می رود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۳    
- مردی 60 ساله در درگیری با خواهرش او را به قتل رساند و 20 ساعت با جسد او در ساختمان تنها بود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۳    
- پیامک بازی مرد متاهل با دختر جوان پایان شومی داشت. برادر دختر وقتی پی به این پیامک ها برد دست به قتل مرد جوان زد و با صدور حکم قصاص قاتل ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۴    
- مزاحمت های تلفنی که از 2 ماه پیش زندگی دختر 16 ساله را به دردسر بزرگی انداخته بود، سرانجام با مرگ مرموز او پایان یافت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۶    
- کارگر جوان برای رسیدن به پول های پیرزن تنها، نقشه سرقت از خانه او را عملی کرد غافل از اینکه دوربین مداربسته چهره او و همدستانش را ضبط کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۶    
- مامور پلیس خلخال، با دیدن عقاب زخمی که بال هایش شکسته بود، او را نجات داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۲    
- بسیار ناامیدکننده! ؛ این توصیف تاد مکارتی منتقد مشهور هالیوود ریپورتر از شصت و نهمین جشنواره فیلم کن است که امروز با 2 نوبت نمایش فروشنده اصغر فرهادی در کاخ جشنواره به پایان می رسد و شمارش معکوس ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۶    
- همشهری آنلاین: علی رضا حقیقی دروازه بان ملی پوش ایران امشب (جمعه 31 اردیبهشت) سنگربان تیم اش در فینال جام حذفی پرتغال است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۶    
- همشهری آنلاین: سازمان دامپزشکی از تلفات 31 هزار راس دام سبک و سنگین در کشور به دلیل تب برفکی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۶    
- همشهری آنلاین: نخست وزیر لیبرال کانادا روز جمعه به همراه سران کشورهای جهان به انگلیس درباره خروج از عضویت از اتحادیه اروپا هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۶    
- همشهری آنلاین: صلاح عبدالسلام، یکی از عوامل حملات 13 نوامبر فرانسه روز جمعه تحت تدابیر شدید امنیتی به کاخ دادگستری پاریس منتقل شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۶    
- همشهری آنلاین: گردشگران ورودی به کشور به زودی می توانند از خدمات پرداخت الکترونیکی با استفاده از توریست کارت بهره مند شوند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۶    
- همشهری آنلاین: عضو شورای اسلامی شهر تهران، در مراسم رونمایی از کتاب نگاهی به دروازه غار ، با اشاره به آئین ها و سنت هایی که در قهوه خانه ها دایر بود ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۶    
- همشهری آنلاین: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، از قرارگیری دانشگاه آزاد در بین 200 دانشگاه برتر جهان خبر داد و گفت: جایگاه دانشگاه آزاد در رتبه بندی های علمی جهانی در رده 187 دنیا قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۳    
- فهیمه پناه آذر: پسری هر روز برای ماهیگیری به یک کشتی به گل نشسته در نقطه صفر مرزی می رود اما حضور یک غریبه آرامش آنجا را به هم می ریزد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۵    
- همشهری آنلاین: تیم ملی کشتی فرنگی ایران با پیروزی قاطع 8 بر صفر مقابل روسیه قهرمان جهان شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۲    
- همشهری آنلاین: مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گفت: نفسِ حضور پررنگ سینمای ایران در جشنواره و بازار فیلم کن، نمودی از اعتبار و موفقیتی است
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۳    
- همشهری آنلاین: وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که این کشور نیروهایش را تا سال های متمادی در افغانستان نگاه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۲    
- همشهری آنلاین: انسولین خوراکی تولید محققان آمریکایی، آزمایش های اولیه را با موفقیت پشت سر گذاشت و مصرف آن کاملا ایمن و موثر گزارش شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۵    
- همشهری آنلاین: برای حفظ استخوان های تان هیچ وقت دیر نیست فقط با انجام تغییرات کوچک در شیوه زندگی تان می توانید استخوان هایتان را حفظ کنید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۲    
- همشهری آنلاین: کارگردان انقلاب دوم اعلام کرد که برآوردهای نهایی برای ساخت این سریال انجام شده است و انتظار می رود با تغییرات صداوسیما حساسیت ها روی این اثر هم بیشتر شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۲    
- همشهری آنلاین: جشنواره فیلم کن در طول دوران برگزاری خود با فراز و نشیب ها و تغییراتی همراه بوده که از آن جمله می توان به اضافه شدن بخش هایی مثل بازار فیلم و اعتراض به اهدا نخل طلا به یک فیلم ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۲    
- همشهری آنلاین: گالری ها، فرهنگسراها و مراکز هنری تهران با برپایی نمایشگاه های متنوع از هنرهای تجسمی به استقبال سومین ماه بهار می روند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۲    
- همشهری آنلاین: پخش کنندگان فیلم های سینمایی آخرین آمار و اطلاعات فروش فیلم های در حال اکران را اعلام کردند که در این میان با ادامه ی استقبال تماشاگران از فیلم ها ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۲    
- همشهری آنلاین: عوامل برنامه دستپخت در نشست این مسابقه آشپزی از ویژگی های آن که به اخلاق و محیط زیست توجه دارد، سخن گفتند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۶    
- همشهری آنلاین: رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تعطیلی دانشگاه ها در اوایل انقلاب گفت: در آن زمان دانشجویان قیام کردند و دانشگاه ها تعطیل شد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۱    
- همشهری آنلاین: مراسم گرامیداشت هفتمین روز شهادت سردار ناظری ،فرمانده یگان تکاوری نیروی دریایی سپاه عصر امروز (جمعه )در امامزاده علی اکبر چیذر برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲    
- همشهری آنلاین: پیش بینی ها حاکی است که بارش ها در دامنه های جنوبی البرز، مرکز، شمال شرق، شرق و جنوب کشور تا شنبه اول خرداد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲    
- همشهری آنلاین: باشگاه استقلال مذاکره با بازیکنانی مثل سیدجلال حسینی، خلعتبری و وریا غفوری را تکذیب کرد و از رسانه ها خواست تا قبل از فینال جام حذفی درباره نقل و انتقالات این تیم برای فصل بعد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲    
- همشهری آنلاین: تیم کشتی آزاد بیمه رازی ایران در رقابت دوستانه با تیم منتخب آمریکایی خود در میدان تایمز نیویورک با نتیجه 5 بر یک شکست خورد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲    
- همشهری آنلاین: دبیرکل سازمان ملل با صدور بیانیه ای حملات مسلحانه روز چهارشنبه درکشور مالی را که به مرگ پنج صلحبان این سازمان و مجروح شدن شماری از کارکنان کمیته ثبات کشور مالی منجر شد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲    
- همشهری آنلاین: تیم ملی کشتی فرنگی ایران برای ثبت قهرمانی خود در جهان بعد از ظهر جمعه 31 خرداد به مصاف تیم ملی روسیه می رود. این بازی به صورت مستقیم پخش می شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲    
- همشهری آنلاین: اسناد ارتباط گروه های مسلح ضد سوری که به عنوان معارض با تروریست های تکفیری بویژه داعش همکاری می کنند، در اختیار شبکه روسی راشا تودی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲    
- همشهری آنلاین: آژانس پلیس ژاپن روز جمعه اعلام کرد که بیش از 23 هزار مامور پلیس امنیت اجلاس سران جی هفت را بر عهده خواهند داشت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲    
- همشهری آنلاین: در حالی که ساخت وساز بلندترین ساختمان چوبی جهان در ونکوور در دانشگاه بریتیش کلمبیا ادامه دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۹    
- همشهری آنلاین: آخرین نماز جمعه اردیبهشت ماه در تهران به امامت آیت الله امامی کاشانی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۳    
- همشهری آنلاین: نظام رتبه بندی کیو اس هر ساله فهرست بهترین دانشگاه های دنیا را مشخص می کند و امسال قوی ترین نظام های آموزش عالی دنیا را معرفی کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۰    
- همشهری آنلاین: وزیر اطلاعات در آستانه میلاد امام زمان (عج) و روز سربازان گمنام، در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه تهران گزارشی از اقدامات آن وزارتخانه ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۱    
- همشهری آنلاین: به دنبال انتشار گزارش دولت از بررسی ماجرای توقیف دارایی دو میلیارد دلاری ایران از سوی دولت آمریکا و تاکید بر چرایی عدم فروش اوراق قرضه در دوره ای خاص ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۸    
- همشهری آنلاین: با وجود تمام بحث ها و اختلاف نظرها درباره پیشنهاد نمایندگان برای نحوه پرداخت یارانه های نقدی در سال جاری ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۴    
- همشهری آنلاین: کشورهای آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان بامداد جمعه در بیانیه مشترکی تأکید کردند که بانک ها و شرکت های خصوصی خارجی نباید از انجام معاملات قانونی با ایران دوری کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۶    
- همشهری آنلاین: ارکستر موسیقی ملی و سمفونیک تهران به رهبری فرهاد فخرالدینی و نصیر حیدریان در شانگهای روی صحنه رفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۷:۳۰    
- همشهری آنلاین: روزنامه اسپانیایی 'لاپرسا' نوشت: رئیس جمهوری ونزوئلا می گوید از اعلام وضع اضطراری در ونزوئلا عقب نشینی نمی کند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۶:۳۳    
- همشهری آنلاین: عظیم قیچی ساز کوهنورد تبریزی ساعاتی پیش اورست، بلندترین قله جهان را بدون استفاده از کپسول اکسیژن فتح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۴:۲۷    
- همشهری آنلاین: دو مستند همه درختان من و یک ساعت از یک عمر به کارگردانی رخشان بنی اعتماد در ششمین شب از جشنواره بین المللی فیلم سبز در سینما فلسطین اکران شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۳:۳۵    
- آستارا- ایرنا: رئیس اداره حفاظت محیط زیست آستارا گفت: با صدور حکم از سوی مقام قضایی شخص متهم به سگ آزاری در این شهرستان به دو ماه زندان محکوم شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۲:۳۱    
- همشهری آنلاین: منوچهر محمدی به عنوان برگزیده دهمین دوره جایزه فیاپف (جایزه سینمایی آسیا و اقیانوسیه و فدراسیون بین المللی تهیه کنندگان) معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۱:۳۲    
- همشهری آنلاین: شانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال شهید غنی پور فراخوان داد و از صاحبان آثار خواست تا در چهار گروه ادبی آثارشان را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۳    
- همشهری آنلاین: شرکت هواپیمایی مصر در تاریخ 29 مارس (10 فروردین) گذشته نیز خبرساز شده بود. در آن روز یک هواپیماربا یک فروند ایرباس 320 این کشور را که با 81 سرنشین از جمله 15 خدمه از اسکندریه عازم ...