جمعه ۰۴ خردادساعت ۰۴:۱۱May 2018 25
 

خبرهای روزنامه همشهری 31 خرداد 1395 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 31 فروردین 1395 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 31 تیر 1395 روزنامه همشهری 31 مرداد 1395 روزنامه همشهری 31 شهریور 1395 روزنامه همشهری 30 مهر 1395 روزنامه همشهری 30 آبان 1395 روزنامه همشهری 30 آذر 1395 روزنامه همشهری 30 دی 1395 روزنامه همشهری 30 بهمن 1395 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 1 خرداد 1395 روزنامه همشهری 2 خرداد 1395 روزنامه همشهری 3 خرداد 1395 روزنامه همشهری 4 خرداد 1395 روزنامه همشهری 5 خرداد 1395 روزنامه همشهری 6 خرداد 1395 روزنامه همشهری 7 خرداد 1395 روزنامه همشهری 8 خرداد 1395 روزنامه همشهری 9 خرداد 1395 روزنامه همشهری 10 خرداد 1395 روزنامه همشهری 11 خرداد 1395 روزنامه همشهری 12 خرداد 1395 روزنامه همشهری 13 خرداد 1395 روزنامه همشهری 14 خرداد 1395 روزنامه همشهری 15 خرداد 1395 روزنامه همشهری 16 خرداد 1395 روزنامه همشهری 17 خرداد 1395 روزنامه همشهری 18 خرداد 1395 روزنامه همشهری 19 خرداد 1395 روزنامه همشهری 20 خرداد 1395 روزنامه همشهری 21 خرداد 1395 روزنامه همشهری 22 خرداد 1395 روزنامه همشهری 23 خرداد 1395 روزنامه همشهری 24 خرداد 1395 روزنامه همشهری 25 خرداد 1395 روزنامه همشهری 26 خرداد 1395 روزنامه همشهری 27 خرداد 1395 روزنامه همشهری 28 خرداد 1395 روزنامه همشهری 29 خرداد 1395 روزنامه همشهری 30 خرداد 1395 روزنامه همشهری 31 خرداد 1395 
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۳:۴۷    
- سیمین حناچی: واقعیتی که در سال های اخیر سیاستگذاران، مدیران و برنامه ریزان توسعه شهری به ماهیت آن پی برده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۴    
- همشهری آنلاین: فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در پی سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین هشدار داد که در صورت هرگونه تعدی به شیخ عیسی قاسم با مقاومت مسلحانه بی سابقه ای روبرو می شود که اسقاط رژیم بحرین ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۳:۱۶    
- همشهری آنلاین: آیت الله شیخ عیسی احمد قاسم در سال 1938 در منطقه الدراز بحرین چشم به دنیا گشود، در طول تحصیلات ابتدایی و متوسطه به استعداد و هوش سرشار شهرت یافت در همان حین در دادن آگاهی های دینی ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۴    
- همشهری آنلاین: رییس جمهوری، همه جناح ها و تشکل های سیاسی کشور را برای رسیدن به اهداف ملی و انقلابی و رفع مسایل اساسی کشور ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۲:۰۹    
- همشهری آنلاین: سید علیرضا میرعلینقی، مورخ و پژوهشگر تاریخ موسیقی معاصر ایفاگر نقش لطف الله مفخم پایان، موزیسین در فیلم بازسازی شده از نخستین کنسرت دوره قاجار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۲:۰۶    
- همشهری آنلاین: لطف الله مفخم پایان سال 1294 در تهران متولد شد. نام دیگر او یزدان مهر بود،وی نوازنده ویلن و استاد دانشگاه در رشته جغرافیا بود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۱:۵۱    
- همشهری آنلاین: چین سریع ترین ابرکامپیوتر دنیا را با استفاده از ریزتراشه هایی که در خود چین تولید شده، ساخته و به این ترتیب به وابستگی چین به فناوری آمریکایی ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۱    
- اگرچه امسال، سال پربارشی به نظر می رسد اما مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشورمی گوید: در تابستان سال 95 تعداد شهرهای درگیر تنش آبی به 301 شهر با جمعیتی بالغ بر 35 میلیون نفر رسیده است و عمده ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۱    
- مسموم کردن آب آشامیدنی فلسطینی ها جایز است ؛این بخشی از فتواهای جدید خاخام های صهیونیست است تا در کنار قطع آب ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۱    
- سید محمد فخار: به زودی تحول بزرگی در عرصه معاینه فنی خودروها رخ خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۱    
- محمد امین خرمی: کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان دیروز همزمان با روز جهانی آوارگان اعلام کرد: تعداد آوارگان جهان اکنون به رقم بی سابقه 65میلیون و 300هزار نفر رسیده است ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۱    
- 17 درصد دانشجویان قلیان می کشند، 23 درصد شان مطلقا هیچ ورزشی نمی کنند و 5 درصدهم معتاد اینترنتی هستند
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۱:۱۸    
- انتشار فیش های حقوقی میلیونی برخی مدیران همچنان ادامه دارد و همزمان این سؤال مطرح می شود که گریزگاه های قانونی پرداخت حقوق های کلان به برخی مدیران دولتی و بانک ها و شرکت های وابسته به دولت و ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۱:۱۸    
- همشهری آنلاین: پژوهشگران می گویند انجام فعالیت های جسمی هوازی چهار ساعت پس از تلاش برای به خاطر سپردن موضوعات یادآوری آنها را بهبود می بخشد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۱:۱۸    
- براساس وعده قبلی مسئولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور امروز موعد راه اندازی پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۲۰:۱۸    
- همشهری آنلاین: آنتون یلچین، هنرپیشه ای که با فیلم پیشتازان فضا شهرت پیدا کرده بود در سن 27 سالگی درگذشت. یلچین در شیب تند جلوی خانه اش زیر چرخ های خودروی خود رفت و جان باخت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۹    
- کانبرا یک مار پیتون در حال پوست انداختن بود که در تونل دایره ای پوست جدا شده خود گیر افتاد و حدود 3ساعت طول کشید تا از پوست قدیمی خود خارج شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۹    
- کرانه باختری فتوای یک خاخام صهیونیست مبنی بر مجاز بودن مسموم کردن آب آشامیدنی روستا های کرانه باختری واکنش فلسطینی ها را در پی داشت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۹    
- مکه عکسی که زاویه ای متفاوت از خانه کعبه را نشان می دهد به سرعت در فضای مجازی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۹    
- کربلا مسئولین عراقی به کمک مردم شهر کربلا و به یاد و احترام شهدای عراقی در جنگ با گروهک تروریستی داعش، سفره افطاری به طول 500 متر برپا کردند که با استقبال مردم شهر واقع شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۷    
- 2 جوان افغان که متهمند در باغی واقع در حوالی فرحزاد زن توریست فرانسوی را مورد آزار و اذیت قرار داده اند در دادگاه اتهام شان را به گردن همدست فراری شان انداختند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۷    
- رضا رویگری: ماجرای افشای فیش حقوقی برخی مدیران به موضوع روز جامعه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۶    
- 3 پسرجوان که برای تفریح قصد رفتن به ارتفاعات کن را داشتند، وقتی به شهران رسیدند و متوجه حادثه انفجار شدند، نقشه سرقت از خانه هایی را کشیدند که ساکنان آن سراسیمه منازل خود را ترک کرده بودند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۶    
- مرگ عجیب و دلخراش آنتون یلچین، یکی از ستاره های نوظهور سینمای آمریکا در حادثه رانندگی، هالیوود را در بهت و حیرت فرو برد و تأسف عمیق سینمادوستان، دوستان و همکارانش را برانگیخت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۶    
- 13 سال پس از موفقیت تجاری در جست وجوی نمو یا همان یافتن نمو که در نهایت به کسب نخستین جایزه آکادمی اسکار در بخش انیمیشن انجامید ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۶    
- 3 روز پس از جنایت هولناک خوی که در آن مردی با شلیک گلوله دخترش را در خیابان به قتل رساند، جزئیات تازه ای از این جنایت فاش شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۶    
- شاید در نگاه اول نگارخانه گردی در این روزهای گرم و طولانی، گزینه اول علاقه مندان هنر نباشد اما در شرایطی که میلیاردی شدن به کسب و کار همه فیلم های روی پرده تبدیل شده ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۲۶    
- دکتر جعفر بای: انتشار خبر قتل دختری در خوی به دست پدرش بار دیگر جامعه را آزرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۱۴    
- همشهری آنلاین: عضو انجمن فیزیوتراپی ایران تاکید کرد: افرادی که در ماه رمضان تحت درمان فیزیوتراپی قرار می گیرند ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۷    
- همشهری آنلاین: سرمربی تیم پرسپولیس با بیان اینکه تیم ملی مهم ترین مسئله برای همه ما است گفت که تربیت وی اجازه پاسخگویی به صحبت های کی روش را از او سلب می کند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۳    
- همشهری آنلاین: همواره نگرانی های عمده، درباره مصرف افراطی گوشت قرمز وجود دارد و به همین دلیل توصیه شده است که گوشت قرمز، در حد اعتدال، مصرف شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۳    
- همشهری آنلاین: معاون علمی و فناوری رییس جمهور از آغاز معافیت مالیاتی شرکت های دانش بنیان از تیر ماه 1395 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
- همشهری آنلاین: در حالی که جهان منتظر مرگ رهبر جانی داعش است. یک تروریست جدید برای جانشینی وی آماده می شود که یک شیطان واقعی است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۷:۳۶    
- همشهری آنلاین: درد های عضلانی، یکی از دردهای بسیار رایج است که تقریبا هر کسی حداقل یکبار آن را تجربه می کند، این درد ها می تواند در هر نقطه از بدن احساس شود ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۷:۳۳    
- همشهری آنلاین: روزشمار رقابت های المپیک 2016 ریو به نفس افتاده و دکتر روحانی که اولین المپیک دوره ریاست جمهوری خود را تا 45 روز دیگر به نظاره می نشیند ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۷    
- همشهری آنلاین: قیمت نفت به علت تقویت احتمال ماندن انگلیس در اتحادیه اروپا 1.08 دلار افزایش یافت و بشکه ای 50.52 دلار فروخته شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۴    
- همشهری آنلاین: از ابتدا تا 15 خردادماه سال جاری 6.4 درصد از کل معاملات مسکن شهر تهران به خانه های زیر 2 میلیون تومان در هر متر مربع اختصاص داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۴    
- همشهری آنلاین: وزارت دفاع در بیانیه ای تلاش های شهید چمران در تشکیل اولین وزارت دفاع دوران استقرار نظام نوپای جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۱    
- همشهری آنلاین: سازمان وظیفه عمومی ناجا، تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها را که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیر ماه 1395 هستند، به خدمت فراخواند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۸    
- همشهری آنلاین: ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با فرا رسیدن سی و پنجمین سالگرد شهادت شهید چمران طی بیانیه ای وی را الگویی ماندگار و نمادی از شجاعت، بصیرت و مقاومت ملت ایران دانست.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۸    
- همشهری آنلاین: روزنامه الوطن قطر مدعی شده است شبکه bein قطر از تلویزیون ایران به دلیل پخش رقابت های یورو 2016 بدون پرداخت حق پخش شکایت کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۸    
- همشهری آنلاین: ضیافت افطاری محمد باقر نوبخت با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۵    
- یک منتقد با ارائه تصویری که دو سریال رمضانی برادر و پادری این روزها برای مخاطب داشته اند، این دو مجموعه را مورد ارزیابی قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۹    
- همشهری آنلاین: دادستان ترکیه خواهان دو بار مجازات حبس ابد و 486 سال زندان برای رهبر حزب دموکراتیک خلق ترکیه شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۶    
- همشهری آنلاین: با اعلام نام فیلمیران به عنوان پخش کننده فیلم جدید اصغر فرهادی،این سوال پیش می آید که این فیلم چه زمانی در ایران اکران می شود؟
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۱    
- همشهری آنلاین: سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران سه فیلم تازه خبر داد و نیز از صدا و سیما به دلیلی اختصاص تعدادی تیزر رایگان برای فیلم "بارکد" قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۶:۰۸    
- همشهری آنلاین: سخنگوی سازمان انرژی اتمی باز کردن دوباره موضوع ابعاد نظامی احتمالی را "آب در هاوون کوبیدن" از سوی مقامات و رسانه های غربی و آمریکایی دانست.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۶:۰۲    
- همشهری آنلاین: سرمربی تیم ملی بعد از لغو کردن اردوی ارمنستان به انتقاد از برانکو و قلعه نویی پرداخت و گفت برانکو نباید عدم موفقیت هایش در پرسپولیس را اینگونه توجیه کند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۵۳    
- همشهری آنلاین: فرماندهی عملیات استان الانباراعلام کرد که نیروهای عراقی روز دوشنبه عملیات آزادسازی دو منطقه زنکوره و بوریشه را در شمال رمادی مرکز این استان آغاز کردند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۵۳    
- همشهری آنلاین: بدنبال شکایت سازمان اطلاعات سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ، روزنامه قانون از سوی دادستانی توقیف شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۷    
- همشهری آنلاین: اورایاسو شهری در حومه توکیو قصد دارد در یک طرح مقدماتی با کمک به زنان برای پرداخت مخارج انجماد تخمک هایشان به افزایش زادوولد کمک کند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۴    
- وبسایت رسمی برنامه نود: کی روش در صفحه شخصی اش بی آنکه نامی از شخص خاصی ببرد نوشت: "شما می توانستید احترام مرا داشته باشید اما از حالا به بعد فقط بی تفاوتی مرا خواهید داشت."
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۹    
- همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت کشور درباره احتمال تغییر استانداران در سال پایانی دولت یازدهم گفت: استانداران باید به سیاست های عمومی دولت پایبند باشند و بحث اصلاح طلبی یا اصولگرایی مطرح نیست.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۹    
- همشهری آنلاین: یک گروه صهیونیست حامی شهرک سازی در کرانه باختری با هدف تضعیف اتحادیه اروپا از صهیونیست های ساکن انگلیس خواست تا در همه پرسی آتی به خروج از این اتحادیه رای دهند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۹    
- همشهری آنلاین: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب(آبفا) کشور گفت: تابستان امسال 35 میلیون نفر در 301 شهر کشور از جمله شیراز، اصفهان، بوشهر و کرمان در معرض تنش آبی قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۳    
- همشهری آنلاین: معاون توسعه و پیش بینی سازمان هواشناسی کشور گفت: تولید و انتقال گرد و غبار به کشور تا پایان تابستان تداوم می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۰    
- راهش همین است؛ همین که خودمان را جای هم بگذاریم تا بعد بتوانیم درست رفتار کنیم. البته این کار اصلاً آسان نیست و نیاز به تمرین و یادآوری دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۰    
- خانه فیروزه ای یاسمن رضائیان: تابستان به شب های بلندش است که تابستان می شود. شب ها فرصت خوبی برای قدم زدن در حیاط خلوت ذهن است ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۴    
- همشهری آنلاین: کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان با بیان اینکه تعداد افرادی که به دلیل جنگ آواره شده اند به بالاترین آمار ثبت شده تاکنون رسیده گفت بیش از 65 میلیون نفر در جهان پناهنده ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۴    
- همشهری آنلاین: بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای دوشنبه 31 خردادماه اعلام کرد که بر اساس آن قیمت 12 ارز از جمله دلار آمریکا کاهش و 24 ارز از جمله یورو و پوند انگلیس افزایش یافت و نرخ سه ارز نیز ثابت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۴    
- خانه فیروزه ای یاسمن رضائیان: وَ لِلهِ الاَسمآءُ الحُسنی فَادعُوهُ بِها و خدا را نیکوترین نام هاست. بدان ها خدا را بخوانید. (بخشی از آیه ی 180، سوره ی اعراف)
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۱    
- ترجمه ی عباس تربن: آدم در زندگی می خواهد خیلی کارها بکند؛ می خواهد پزشک و مهندس شود، می خواهد نویسنده و شاعر و مترجم باشد، می خواهد تصویرگری و نقاشی کند، می خواهد خیاطی یاد بگیرد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۱    
- همشهری آنلاین: با غروب خورشید در افق طولانی ترین روز سال 2016 در عصر روز دوشنبه 20 ژوئن، بهتر است نگاهی به آسمان بیاندازید زیرا برای اولین بار از سال 1967 تا به امروز انقلاب تابستانی با پدیده ای ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۱    
- همشهری آنلاین: معاون وزیر صنعت با بیان اینکه با پیگیری بانک مرکزی، مشکل بانکی ایران با کشورهای اروپایی کاملا حل شده است، گفت: فاینانس هایی از کره، آلمان ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۸    
- همشهری آنلاین: قلعه کنگلو شاهکاری از دوران ساسانی با قرارگیری در یک استتار طبیعی و موقعیت سوق الجیشی در طول تاریخ از دستبرد، تجاوز، تخریب مغولان و حمله اعراب درامان مانده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۸    
- خانه فیروزه ای لاله جهانگرد: خورشید شاهد من است. وقتی با زبان روزه در باد راه می روم و از روزهای رفته عبور می کنم!
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۹    
- همشهری آنلاین: کسانی که می خواهند رژیم غذایی سالمی داشته باشند، درباره مصرف کره تردید دارند. خوش بختانه کره نسبت به بسیاری از چربی های دیگر، سالم تر است و اگر به خوردن آن علاقه دارید ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۹    
- همشهری آنلاین: ابداع روشی نوین در علم شیمی این امیدواری را ایجاد کرده تا بتوان انبوه پلاستیک های سرگردان در اقیانوس ها را به سوخت مایع تبدیل کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۹    
- همشهری آنلاین: اعضای هیات رئیسه کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۹    
- همشهری آنلاین: معاون اول رئیس جمهور با اشاره به نیاز کشور به تأمین مالی پروژه های بزرگ، اظهار کرد: بازار سرمایه نشان داده است که پول زیادی دست مردم قرار دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۲    
- همشهری آنلاین: کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان گزارش داد تعداد انسان های آواره در جهان به بالاترین حد خود رسیده و آمار آوارگان دوران جنگ جهانی دوم نیز سبقت گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۲    
- همشهری آنلاین: صرافان ارز و سکه در معاملات دوشنبه 31 خردادماه بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با 14 ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۲    
- همشهری آنلاین: رایانه ها هرروز بیشتر از گذشته به موجودات زنده شبیه تر می شوند، و شیوه ابداعی جدید نیز به شدت این شباهت افزوده است ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۲    
- همشهری آنلاین: طلای جهانی در پی انتشار یک نظرسنجی که افزایش تمایل مردم انگلیس به ماندن در اتحادیه اروپا را نشان داد و تقاضا برای این فلز به عنوان دارایی امن را محدود کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۲    
- همشهری آنلاین: نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی گفت: از بی رغبتی نمایندگان به عضویت در کمیسیون اصل 90 متعجب شدم ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۴    
- همشهری آنلاین: مدیر طرح مقابله با پدیده گرد و غبار گفت: مبلغ 10 هزار میلیارد ریال برای مقابله با پدیده گرد و غبار را به دولت پیشنهاد داده ایم که در قالب اعتباری یکساله است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۸    
- همشهری آنلاین: هفته نخست لیگ جهانی والیبال در سطح یک با 18 مسابقه در مدت چهار روز پیگیری شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۶    
- همشهری آنلاین: وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای از خنثی سازی اقدام شیطانی تروریست های تکفیری در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۰    
- همشهری آنلاین: پدیده نجومی "انقلاب تابستانی" امروز در نیمکره شمالی رقم می خورد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۰    
- همشهری آنلاین: نشریه آمریکایی فوربس (Forbes) نوشت: پس از عربستان سعودی، ایران نیز در هفته های اخیر، قیمت نفت خام خود را افزایش داده و نفت بیشتری به قیمت بالاتر فروخته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۶    
- همشهری آنلاین: جراحی تایلندی برای کمک به فیلی که پایش را در انفجار مین از دست داده بود، یک پای مصنوعی ساخت تا موشا ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۴    
- همشهری دو - مریم انصاری سعید: ما آنقدر پولدار نیستیم که جنس ارزان بخریم ؛ بدیهی است این ضرب المثل در حمایت از گرانفروشی بی دلیل نیست بلکه می خواهد بگوید قبل از آنکه به دنبال خرید ارزان ترین جنس ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۳    
- همشهری آنلاین: چین به زودی ساخت اولین ابررایانه 100 پتافلابی خود را اعلام می کند، ابررایانه ای به شدت قدرتمند که از توانایی پردازش یک کوادریلیون در ثانیه برخوردار است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۰    
- همشهری آنلاین: موانع سرمایه گذاری در ایران، ریزگردها و ... از جمله موضوعاتی هستند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه های دوشنبه-31 خرداد- جای گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۰    
- همشهری دو - مهدی واعظی: تک تک کوچه های محله سیروس پر از خاطره های شیرین از دوران تهران قدیم است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۰    
- همشهری دو - الهام فیروزبخت: طی سال های اخیر اقتصاد کشور به واسطه اعمال تحریم های اقتصادی غرب با مشکلاتی مواجه شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۱    
- همشهری دو - زهرا کرمی: عضو هیأت علمی دانشگاه تهران می گوید که برند مثل یک ارگانیسم زنده است؛ بعضی وقت ها حالش خوب است و گاهی بد، گاهی ضعیف می شود و گاهی قوی ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۱    
- همشهری دو - ندا داوودی: مشاورداشتن حال خوب چیزی است که آرزو و به بیان بهتر رؤیای بسیاری از انسان ها در دنیای معاصر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۱    
- همشهری دو - ماه رمضان برای ما با چند مفهوم قرین شده است؛ از سحری های خانوادگی تا افطاری های ساده و صمیمی ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۷    
- همشهری دو - جلال مقامی: به نظرم می آید که ماه رمضان د ر د وران کود کی هم خیلی ساد ه بود و هم شیرین.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۷    
- همشهری آنلاین: تیم ملی سوئیس در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا توانست با تساوی مقابل فرانسه به عنوان دومین تیم گروه A به دور یک هشتم نهایی صعود کند ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۷    
- همشهری دو - هد یه کیمیایی: مشتری و غیرمشتری قبل از اینکه قصاب و چاقویش را ببینند سماور را می بینند و استکان های کمرباریک توی سینی را.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۷    
- همشهری دو - موژان اردانی: کمردرد به عنوان یکی از شایع ترین دردها در افراد زیر 45سال شناخته شده است و بیشتر بین پشت میزنشینان یا همان کارمندان دیده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۸    
- یک مؤسسه خصوصی به بهانه برگزاری جشنواره فرهنگی در کاخ سعدآباد اقدام به برپایی مراسم افطار با هزینه های گزاف کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۸    
- عباس ثابتی راد: قرار است 4هزار و 400هکتار از بافت فرسوده تهران با بسته تشویقی نوسازی که روز گذشته مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خبر از بارگذاری آن از یکشنبه گذشته در دفاتر نوسازی داد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۸    
- همشهری دو - سارا شهیدزاده: مؤمنان واقعی کسانی هستند که به خدا و رسولش ایمان آورده اند و هنگامی که در کار مهمی با او باشند بدون اجازه او جایی نمی روند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۸    
- همشهری دو - محسن امین: حالا دیگر خیلی وقت است که دوره مرزگشایی به شیوه سنتی آن گذشته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۸    
- همشهری دو - پیام صدریه: چه خوب است که انسان در فرصت های خاص با خود خلوت کند و اندکی سر سفره دل بنشیند و محاسبه ای بر گذشته خویش داشته باشد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۰۸:۳۸    
- دوست نامه ای است نامه ای که از خدا رسیده است
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۰۷:۳۲    
- محیط زیست نفیسه مجیدی زاده: محیط زیست؛ محیط زیست دوست داشتنی من؛ درخت ها، جنگل ها، دریاها و رودخانه ها، کویرهای خیال انگیز.. ...
  • ۱