چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۲:۰۲May 2018 23
 

خبرهای روزنامه همشهری 31 تیر 1395 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 31 فروردین 1395 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 31 خرداد 1395 روزنامه همشهری 31 مرداد 1395 روزنامه همشهری 31 شهریور 1395 روزنامه همشهری 30 مهر 1395 روزنامه همشهری 30 آبان 1395 روزنامه همشهری 30 آذر 1395 روزنامه همشهری 30 دی 1395 روزنامه همشهری 30 بهمن 1395 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 1 تیر 1395 روزنامه همشهری 2 تیر 1395 روزنامه همشهری 3 تیر 1395 روزنامه همشهری 4 تیر 1395 روزنامه همشهری 5 تیر 1395 روزنامه همشهری 6 تیر 1395 روزنامه همشهری 7 تیر 1395 روزنامه همشهری 8 تیر 1395 روزنامه همشهری 9 تیر 1395 روزنامه همشهری 10 تیر 1395 روزنامه همشهری 11 تیر 1395 روزنامه همشهری 12 تیر 1395 روزنامه همشهری 13 تیر 1395 روزنامه همشهری 14 تیر 1395 روزنامه همشهری 15 تیر 1395 روزنامه همشهری 16 تیر 1395 روزنامه همشهری 17 تیر 1395 روزنامه همشهری 18 تیر 1395 روزنامه همشهری 19 تیر 1395 روزنامه همشهری 20 تیر 1395 روزنامه همشهری 21 تیر 1395 روزنامه همشهری 22 تیر 1395 روزنامه همشهری 23 تیر 1395 روزنامه همشهری 24 تیر 1395 روزنامه همشهری 25 تیر 1395 روزنامه همشهری 26 تیر 1395 روزنامه همشهری 27 تیر 1395 روزنامه همشهری 28 تیر 1395 روزنامه همشهری 29 تیر 1395 روزنامه همشهری 30 تیر 1395 روزنامه همشهری 31 تیر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۲:۵۸    
- همشهری آنلاین: مایکروسافت گزارش درآمد خود از رایانش ابری را اعلام کرد که نشان از افزایش درآمد این شرکت در حوزه ابر دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۲:۳۶    
- همشهری آنلاین: پلیس استرالیا از تلاش برای حمله تروریستی به یک ایستگاه پلیس سیدنی در جنوب شرق این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۴    
- همشهری آنلاین: مقامات ایرانی از انهدام دو تیم تروریستی در شرق و شمال غرب کشور خبر دادند. فرمانده سپاه پاسداران شهرستان سلماس گفت یک تیم تروریستی اشرار ضد انقلاب در شمال غرب کشور منهدم شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۵    
- همشهری آنلاین: سرمربی استقلال با اشاره به نداشتن زمین تمرین ثابت برای تیمش از رفتار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شدیدا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۰    
- همشهری آنلاین: منحصربه فردترین میدان تاریخی ایران که شش خیابان به آن منتهی می شود، پیش از ظهر پنجشنبه سی و یکم تیر برای ساعاتی در آتش سوخت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۶    
- همشهری آنلاین: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، هوای گرم حاکم بر این استان طی سه روز آینده ماندگار است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۱    
- همشهری آنلاین: روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز با اشاره به کارشکنی کنگره آمریکا درباره فروش هواپیماهای شرکت بوئینگ به ایران نوشت: کنگره باید اجازه دهد این توافق به جریان بیفتد و عملی شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۷    
- همشهری آنلاین: سرمربی تیم ملی شطرنج ایران در انزلی معرفی شد. ایوان سومولوف هلندی به عنوان سرمربی جدید شطرنج ایران انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۷    
- همشهری آنلاین: سریال معمای شاه در سی و دومین قسمت خود روایتگر کودتای 28 مرداد 1332 و نقش شعبان جعفری و هوادارانش در این رخداد خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۵    
- همشهری آنلاین: وزیر کشور در تشریح جزئیات کشف و انهدام گروهک تروریستی در شرق کشور تصریح کرد: دو شب پیش در یکی از مناطق شرق کشور نیروهای امنیتی در نیروی انتظامی و سپاه یک تونل 40 متری به عمق 20 متر ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۶    
- همشهری آنلاین: در شرایطی که لیگ برتر ایران با وجود شروعی زودهنگام مورد توجه شدید طرفداران فوتبال در ایران است، مشکلاتی برای استقبال هواداران از هفته های اول لیگ برتر بروز کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۶    
- همشهری آنلاین: معاون اول رئیس جمهوری راه اندازی بخش تولید و اقتصاد کشور را در سال اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۷    
- همشهری آنلاین: طرح آزمایشی توزیع شیر محلی در منازل در شهرستان طرقبه شاندیز برای نخستین بار در کشور روز پنجشنبه طی مراسمی با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۵    
- در این شماره می خوانید:
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۶    
- همشهری آنلاین: در پی کودتای نظامی نافرجام و اعلام وضعیت فوق العاده در ترکیه ارزش 'لیر' واحد پولی این کشور به پایین ترین سطح خود در مقابل دلار آمریکا رسید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۴    
- مسکو - ایرنا: شش کشور غیر عضو اتحادیه اروپا به نشانه مخالفت با ضمیمه شدن کریمه از اوکراین به خاک روسیه به تحریم های اتحادیه اروپا علیه این کشور پیوسته و مقررات تحریمی با موضوع این شبه جزیره را که ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۵    
- در این شماره می خوانید:
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۸    
- همشهری آنلاین: فرمانده کل سپاه با بیان این که امروز اهمیت موضوع امنیت بیش از گذشته شده است گفت: اخیرا برخی کشورها مثل آل سعود دشمنی خود با ما را آشکار کرده است و هزینه های زیادی برای ناامن کردن ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۳    
- همشهری آنلاین: رییس جمهور ترکیه با اشاره به کودتای نافرجام در این کشور گفت: اگر روند اطلاعاتی به شکل درست انجام می شد می توانستیم از وقوع کودتا جلوگیری کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۴    
- همشهری آنلاین: طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات از روز اول مرداد ماه تمام ارائه کنندگان خدمات اینترنت ملزم به اعمال تعرفه های جدید هستند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۸    
- همشهری آنلاین: در شرایط امروز شبکه ها و پیام رسان های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام در ایران ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۳    
- همشهری آنلاین: سخنگوی دولت گفت: بر اساس بررسی های سازمان بازرسی کل کشور تعداد معدودی از مدیران دولتی از این حقوق و مزایا استفاده کرده اند و بیشتر افرادی که این حقوق ها را دریافت کرده اند مربوط به ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۴    
- همشهری آنلاین: عاموس یادلین رئیس وقت اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی در مصاحبه جدید اذعان کرد عربستان در جنگ 33 روزه به این رژیم کمک اطلاعاتی کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۸    
- همشهری آنلاین: بهادر مولایی ملی پوش فوق سنگین وزنه برداری ایران در سانحه رانندگی از ناحیه دست، آرنج و لگن دچار آسیب دیدگی شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۳    
- همشهری آنلاین: من،تو، ما و شما عنوان نمایشی است که از تاریخ 13تیر ماه در سالن استاد مشایخی به روی صحنه رفته و با حضور بازیگران سالخورده مسایل اجتماعی روز را مورد توجه قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۳    
- همشهری آنلاین: کتاب موسیقی در فلسفه و عرفان: یک مقدمه کوتاه تالیف محمدرضا آزاده فر از سوی نشر مرکز به بازار کتاب عرضه شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۹    
- چای باشد تو باشی دیگر مهم نیست
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۲    
- همشهری آنلاین: لسلی جونز کمدین پس از بازی در فیلم نابودگران ارواح از طرف کمپین های بزرگ نژادی و اشخاص مورد حمله شدید توییتری قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۷    
- همشهری آنلاین: یک بررسی جهانی نشان می دهد که 9 مورد از هر 10 مورد سکته مغزی قابل پیشگیری هستند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۷    
- فوتبال علی مولوی: تمام شد! یک ماه پرهیجان و پر از بازی های حساس و جذاب به پایان رسید. شاید بعد از این که پرتغال با سه تساوی به عنوان تیم سوم گروهش به مرحله ی بعد صعود کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۷    
- همشهری آنلاین - سجاد میرزامهدی تهرانی: برای اولین بار در مجموعه بازی های فیفا، قرار است لیگ ژاپن به جدیدترین شماره ی این بازی اضافه شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸    
- همشهری آنلاین: چندی پیش اپل از سیستم عامل جدید خود برای آیفون و آیپد رونمایی کرد. بنا بر گفته خود اپل این حرکت اپل بزرگترین دستاورد در زمینه اپلیکیشن گوشی برای سازندگان این کمپانی است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۵    
- شعر طنز سعیده موسوی زاده: پدرم گفته چه خوب است که دکتر بشوم تا برایش همه جا باب تفاخر بشوم
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۵    
- معرفی کتاب آدمی است ولخرج و چاخان. این ها را خودش می گوید. ترسو هم هست و پشت سر آدم های دور و برش زیاد بد و بیراه می گوید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۵    
- نمی دانم این هم در کتاب قانون آمده یا نه. این که زمان پختن غذا حتماً یکی از مواد مورد نیاز در خانه موجود نباشد! ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۷:۵۸    
- همشهری آنلاین: رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران گفت: یکی از وظایف کانون پخش در این مدت ساماندهی وضعیت اکران فیلم ها در سالن های بدون سینما است که با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۶:۳۱    
- همشهری آنلاین: شورای پروانه نمایش خانگی با ساخت 3فیلمنامه موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۵:۳۴    
- همشهری آنلاین: اثر بانوی ایرانی به عنوان یکی از آثار برگزیده مسابقه بین المللی عکاسی یونسکو به نام واژه های بردباری انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۴:۳۰    
- علی مولوی: بزرگ بود/ و از اهالی امروز بود/ و با تمام افق های باز نسبت داشت/ و لحن آب و زمین را چه خوب می فهمید./ صداش/ به شکل حزن پریشان واقعیت بود/
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۳:۳۰    
- آدم هرجا که باشد می تواند با کتاب به همه جا سفر کند... سفری که محدود به زمان و مکان نیست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۲:۲۹    
- می دونم. نگو. اصلاً خبرنگار پرکاری نبودم. خیلی با اون چیزی که می خواستم فاصله داشت. متأسفم که امسال سال سرنوشت سازی برای نهمی های موشِ آزمایشگاهی بود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۱:۲۶    
- درحالی که مقام های آمریکا و اتحادیه اروپا در حال رایزینی و گفت وگو درباره سوریه در لندن هستند در صحنه میدانی، نبرد در 2منطقه راهبردی منبج و حلب به نقطه اوج خود رسیده و وارد مرحله ای حساس شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۰:۱۶    
- طنز قدیم ها غذا چیزی بود که همواره در خطر تمام شدن قرار داشت. یک لحظه غفلت سر سفره مساوی بود با هفت، هشت ساعت پشیمانی تا وعده ی بعدی.