جمعه ۳۱ فروردینساعت ۰۹:۵۱Apr 2018 20

خبرهای روزنامه همشهری 31 مرداد 1395 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 31 فروردین 1395 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 31 خرداد 1395 روزنامه همشهری 31 تیر 1395 روزنامه همشهری 31 شهریور 1395 روزنامه همشهری 30 مهر 1395 روزنامه همشهری 30 آبان 1395 روزنامه همشهری 30 آذر 1395 روزنامه همشهری 30 دی 1395 روزنامه همشهری 30 بهمن 1395 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 1 مرداد 1395 روزنامه همشهری 2 مرداد 1395 روزنامه همشهری 3 مرداد 1395 روزنامه همشهری 4 مرداد 1395 روزنامه همشهری 5 مرداد 1395 روزنامه همشهری 6 مرداد 1395 روزنامه همشهری 7 مرداد 1395 روزنامه همشهری 8 مرداد 1395 روزنامه همشهری 9 مرداد 1395 روزنامه همشهری 10 مرداد 1395 روزنامه همشهری 11 مرداد 1395 روزنامه همشهری 12 مرداد 1395 روزنامه همشهری 13 مرداد 1395 روزنامه همشهری 14 مرداد 1395 روزنامه همشهری 15 مرداد 1395 روزنامه همشهری 16 مرداد 1395 روزنامه همشهری 17 مرداد 1395 روزنامه همشهری 18 مرداد 1395 روزنامه همشهری 19 مرداد 1395 روزنامه همشهری 20 مرداد 1395 روزنامه همشهری 21 مرداد 1395 روزنامه همشهری 22 مرداد 1395 روزنامه همشهری 23 مرداد 1395 روزنامه همشهری 24 مرداد 1395 روزنامه همشهری 25 مرداد 1395 روزنامه همشهری 26 مرداد 1395 روزنامه همشهری 27 مرداد 1395 روزنامه همشهری 28 مرداد 1395 روزنامه همشهری 29 مرداد 1395 روزنامه همشهری 30 مرداد 1395 روزنامه همشهری 31 مرداد 1395 
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۴    
- با توجه به تفاهمنامه های قبلی میان سازمان نمایشگاه ها، ناجا و شهرداری تهران، این سازمان حق برگزاری نمایشگاه های پرازدحام مانند خودرو را در محل دائمی نمایشگاه ها نخواهد داشت ؛
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۴    
- بریتیش کلمبیا 3 کودک کانادایی که بعد از به دنیا آمدن توسط پدر و مادر خود رها شده بودند بعد از 37 سال همدیگر را ملاقات کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۱    
- سخنگوی دولت در گفت وگویی تلویزیونی به مناسبت هفته دولت اعلام کرد: حقوق های نجومی غیرقانونی نبود!
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۱    
- جمال شورجه: پس از مدت ها یک فیلم دفاع مقدسی در شرایطی مناسب اکران عمومی شده و توانسته مورد توجه مردم و کارشناسان قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۸    
- علی اصغر محمدی : پس از ماه ها انتظار، پرداخت افزایش حقوق فروردین بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی در واپسین روز هفته گذشته آغاز و دیروز به پایان رسید اما برخی بازنشستگان از پرداخت نشدن افزایش حقوق ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۲    
- دکتر بهرام امیراحمدیان: در پی پیدایش داعش در منطقه خاورمیانه، کردها رفته رفته در صحنه مقابله با این گروه تروریستی حضور پررنگ تری پیدا کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۱۹    
- تازه ترین گزارش ها از هزینه های تبلیغاتی 2 نامزد اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نشان می دهد که هیلاری کلینتون 38 میلیون دلار یعنی، دو برابر رقیب جمهوریخواهش، دونالد ترامپ با 18 میلیون دلار ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۷    
- فلورانس پسربچه ای 13 ساله مصری چند هزار کیلومتر را برای نجات برادر کوچک ترش بین اسکندریه مصر تا فلورانس ایتالیا طی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۷    
- منچستر تصاویر پیرمردی که در رودخانه مارک رایتون انگلستان در حال قایق سواری آن هم به وسیله یک قایق موتوری اسباب بازی بود حسابی در شبکه های اجتماعی سر و صدا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۳    
- همزمان با معرفی نمایندگان کوبا و رومانی به اسکار هشتاد و نهم، مسئولان سینمایی در اسپانیا نام 3 فیلم حاضر در فهرست نهایی را اعلام کردند که قرار است کمتر از 20 روز دیگر یکی از آنها به نمایندگی از این ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۳    
- سعید مستغاثی: آخرین تجربه کارگردانی کمال تبریزی نسبت به دیگر فیلم هایی که در دهه 70 ساخته ازجمله لیلی با من است فاصله ای معنادار دارد و با نگاهی به کارنامه سال های اخیر او ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۳    
- تا قبل از ساعت 10:50 شنبه شب در عروسی بزرگ شهر غازی عینتاب، همه خوشحال بودند. در جشن عشیره بزرگ کرد منطقه اما در یک چشم به هم زدن صدای خنده ها به جیغ مادرها و عجز و ناله پدرها تبدیل شد و لباس ها به ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۷    
- همشهری آنلاین: در مسیر درست هم که باشید اگر همان جا بایستید زیر گرفته می شوید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۷    
- آزاده جعفریان: 22 افتتاحیه این هفته نگارخانه ها نشان می دهد که دیگر خبری از تعطیلات تابستانی یا دست کم مردادی در نگارخانه های تهران نیست و حتی در گرمای نزدیک به 40درجه ای پایتخت هم هنردوستان ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۷    
- با وجود فعالیت های گسترده گروه های نژادپرست، یک نویسنده رنگین پوست با رمان فصل پنجم جایزه معتبر هوگو را از آن خود کرد؛ نشانی که هر سال به بهترین های ادبیات علمی خیالی اهدا می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۷    
- همزمان با ارجاع مهران مدیری به داستان سیندرلا و اشاره به احتمال کدو شدن کالسکه در آخرین ساعت های مانده تا قرعه کشی مردادماه حامی مالی دورهمی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۴    
- جوانی که در جریان درگیری با برادرش نابینا شده بود، در جلسه محاکمه، خواستار قصاص چشم او شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۴    
- مرگ مرموز دختر 19 ساله که همراه 5پسر به مهمانی در باغ رفته بود، تیم جنایی را با یک معما روبه رو کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۱    
- رئیس پلیس فتای کشور گفت: طبق آخرین آمارها 70 درصد جرایم صورت گرفته در کشور در حوزه فضای مجازی بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش 60درصدی همراه بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۱    
- پزشکی قانونی تهران ماموریت یافته تا در بررسی های تخصصی علت مرگ پسربچه 13ساله در پارک الغدیر را مشخص کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۱    
- جیب بر حرفه ای زمانی که در اتوبوس بی آرتی دستش را داخل جیب یکی از مسافران کرده بود فکرش را نمی کرد که طعمه اش برای دستگیری او 2 کیلومتر با پای پیاده تعقیبش کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۸    
- آرش پورابراهیمی: اتفاق نظر در مورد لزوم تک نرخی شدن ارز دامنه گسترده ای از سیاستگذاران، مقامات اجرایی و پولی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۸    
- فرجام نشست غیرعلنی و غیررسمی روز گذشته مجلس درباره چارچوب الگوی جدید قراردادهای نفتی، موافقت مشروط اکثریت نمایندگان با کلیات مصوبه هیأت دولت و تأکید بر اصلاح ایرادهای باقیمانده و رفع ابهام ها بود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۸    
- تشدید برخورد با کالاهای قاچاق در مبادی ورودی و سطح عرضه در حالی به رویکرد اصلی متولیان پیگیری و مقابله با این پدیده اقتصادی تبدیل شده که مسئولان رویکردهای متفاوتی نسبت به منشأ ورود این کالاها یا ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۰    
- تعداد سهامداران ایرانی از مرز 9 میلیون نفر عبور کرده، این افراد در حال حاضر سهامدار بیش از 600 شرکت هستند و بخش زیادی از آنها تصمیم گرفته اند سهام بانک ها را بخرند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۱۵    
- همشهری آنلاین: پنجاهمین شماره ی توسعه مهندسی بازار با سرمقاله ای از پدر علم نورومارکتینگ جهان، دکتر دیوید لوئیس هادسون، چاپ و منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۵۱    
- همشهری آنلاین: رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، به مناسبت روز پزشک، در پیامی این روز را به جامعه پزشکان کشور تبریک گفت و نقش آن ها را در کاهش دغدغه های اجتماعی، بی بدیل توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۲    
- همشهری آنلاین: در حالی که قرار است در ژانویه 2017 کار تولید فیلم ماموریت غیرممکن 6 شروع شود، اختلافات بازیگر اول با تهیه کننده موجب شده تا همه کارها معلق بماند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۲    
- همشهری آنلاین: مقامات عراقی یکشنبه اعلام کردند حکم اعدام 36 مجرم جنایت اسپایکر در سال 2014 اجرا شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۳۹    
- همشهری آنلاین: رژیم صهیونیستی پس از اعلام ادعایی مبنی بر شلیک موشک از نوار غزه به اراضی اشغالی، به اهدافی در نوار غزه حمله کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۳۳    
- همشهری آنلاین: دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور از وجود 11.5 میلیون جوان ازدواج نکرده در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۳۰    
- همشهری آنلاین: رئیس مجمع تشخیص با یادآوری برخی از اقدامات خام و غیرعاقلانه حاکمان جدید عربستان، اظهار داشت: متأسفانه کسانی که ادعای پرده داری خانه خدا را دارند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۷    
- همشهری آنلاین: آثار منتخب انیمیشن هجدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۷    
- همشهری آنلاین: شبکه چهار سیما به مناسبت روز پزشک ویژه برنامه ای را به مدت 14 ساعت راهی آنتن می کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۴    
- همشهری آنلاین: رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای پوشاک و البسه در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۱۵    
- همشهری آنلاین: طبق آماری که دولت استرالیا اعلام کرده است بیش از هشت هزار پناهجوی ایرانی در کمپ های داخل و خارج استرالیا و نیز برخی در داخل این کشور به سر می برند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۲    
- همشهری آنلاین: سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از کاهش شهریه برخی رشته محل های این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۳    
- همشهری آنلاین: نگرانی هایی که در مورد جیوه موجود در تن ماهی وجود دارد تازگی نداشته و سال هاست که توصیه می شود مصرف این ماده غذایی محدود گردد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۳    
- همشهری آنلاین: وید ون نیکرک دونده اهل آفریقای جنوبی برنده امسال مدال طلای دوی چهارصد متر کار خارق العاده ای انجام داد، نه فقط به این علت که رکود جهانی در مسابقه فینال شکست ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۴    
- همشهری آنلاین: مقامات بهداشتی فدرال آمریکا روز جمعه 19 اوت (29 مرداد) به زنان باردار و همسرانش توصیه کردند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۲    
- همشهری آنلاین: شبکه خبری روسی 'راشاتودی' گزارش داد: نخست وزیر ترکیه اعلام کرد روسیه در صورت لزوم می تواند از پایگاه هوایی 'اینجرلیک' استفاده کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۵۹    
- همشهری آنلاین: هوشنگ فراهانی موزیسین،نوازنده تار و سه تار و پژوهشگر در نشستی موضوع مدهای موسیقی افغانستان در سایه مهاجرت و استعمار را در موزه موسیقی بررسی خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۲    
- خبر امسال (سال 1395) برنامه های تابستانی سازمان فرهنگی هنری با عطر و طعم کتاب همراه شده و پویش (کمپین) کتاب خوانی تابستانی برای گروه کودک و نوجوان از سوی سازمان درحال برگزاری است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۳    
- همشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ساعت 24 یکشنبه 31 مرداد ماه آخرین فرصت برای انتخاب رشته در کنکور سراسری 95 است و این فرصت تمدید نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۷    
- همشهری آنلاین: وزیر دفاع از دستیابی به موشک کروز دریایی مافوق صوت در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۸    
- در این شماره می خوانید:
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۴    
- هر روز بیش تر از دیروز، از نوجوانی ام فاصله می گیرم و بیش تر دلم برایت تنگ می شود. دلم می خواهد خاطرات قشنگ گذشته مان را با هم مرور کنیم. اولینش یادت هست؟
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۴    
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت در پیامی، روز پزشک را به جامعه پزشکان کشور تبریک گفت و مقام شان را گرامیداشت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۴    
- به هم نگاه می کنیم. به زمین نگاه می کنیم و دوباره به هم نگاه می کنیم. کاری نمی شود کرد. دسته گلی است که به آب داده ایم و می ترسیم صدایش دربیاید. من که نه، نازنین می ترسد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۰۶    
- همشهری آنلاین: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانیه ای تاکید کرد: توان بازدارندگی و قدرت دفاعی کنونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دل دشمنان انقلاب و قدرت های سلطه گر جهانی هراس و وحشت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۰۶    
- کاش خودم بتوانم راه خودم را پیدا کنم و دست از تقلید از دیگران بردارم. همه اش با خودم در حال جنگیدنم، برای بهتر شدن، کامل تر شدن و خلق کردن چیزهای نو.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۰۲    
- همشهری آنلاین: عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه 159 نفر از نمایندگان مردم در خانه ملت در قدردانی و حمایت از پیشرفت های موشکی و صنایع دفاعی کشور را قرائت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۲    
- همشهری آنلاین: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح یکشنبه در دیدار ائمه ی جماعات مساجد استان تهران، مساجد را پایگاه اجتماع، مشورت، مقاومت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۱    
- همشهری آنلاین: تقوی نژاد با بیان اینکه سازمان امور مالیاتی می داند که برخی ممکن است درآمد کلان داشته باشند، ولی از پرداخت مالیات معاف باشند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۱    
- همشهری آنلاین: رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی از برگزاری همایش ملی جنگل حرا با شعار "جنگل حرا، انسان آینده" به مدت دو روز از اول شهریور 95 در قشم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۱    
- همشهری آنلاین: مدیر کل مدیریت بحران استان کرمانشاه از آتش سوزی 792 هکتار مرتع و 1870 هکتار از مزارع کشاورزی استان از ابتدای امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۱    
- همشهری آنلاین: رییس صندوق توسعه ملی در نخستین جلسه با اعضای هیات عامل صندوق، علیرضا صالح را به عنوان قائم مقام این صندوق انتخاب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۸    
- همشهری دو - محمد سرابی: زمانی تشخیص هندوانه رسیده چیزی شبیه تشخیص های پزشکی بود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۸    
- همشهری آنلاین: در جلسه امروز هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با رأی اکثریت مقرر شد که انتخاب رئیس در 14 شهریور ماه پیش رو صورت گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۸    
- همشهری آنلاین: طبق یافته های یک مطالعه جدید، یک سوم بیماران مرخص شده از بخش ICU دچار افسردگی هستند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۸    
- همشهری آنلاین: با وجود آنکه مسئولان وزارت جهاد کشاورزی سقف قیمت برای هر کیلوگرم گوشت مرغ را 7300 تومان اعلام کرده است ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۸    
- همشهری آنلاین: بنیاد برکت 200 میلیارد ریال اعتبار برای احداث یا تکمیل 58 کتاب خانه عمومی اختصاص می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۸    
- همشهری آنلاین: سومین هم اندیشی سیاستگذاران منابع آب با میزبانی سازمان حفاظت محیط زیست تحت عنوان اقتصاد سبز و حکمرانی پایدار برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۴    
- همشهری دو - مریم مرتضوی: آماده که می شوی تا به مهمانی بروی، می دانی که باید آدابی را رعایت کنی.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۴    
- همشهری دو - فاطمه محمدصالحی: بسیاری از ما بزرگ ترها از خودمان سؤال می کنیم که چطور دعوای بین فرزندان مان را حل کنیم؟ یا چرا بچه هایمان از کودکی تا دوران نوجوانی دائم باهم اختلاف دارند و در حال ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۴    
- همشهری دو - محمدمعمار: امروزه در همه خانه ها وسایل چوبی مختلفی از قبیل قاب عکس، مبلمان، صندلی، بوفه و... یافت می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۳    
- همشهری آنلاین: دو فضانورد آمریکایی روز جمعه در ایستگاه فضایی بین المللی راهپیمایی را به پایان رساندند تا ایستگاه مخصوص پارکی را برای تاکسی های فضایی تجاری آینده به ایستگاه بیافزایند تا به این ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۳    
- همشهری آنلاین: پنج تن از اعضای هیات موسس انجمن پیشسکوتان مطبوعات با حضور در ایسنا ضمن بیان توضیحاتی درباره اهداف پیش رو و دلایل تشکیل این انجمن، از وضعیت امروز خبرنگاران سخن گفتند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۰    
- همشهری آنلاین: سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: ایرادات جمع بندی شده در قراردادهای جدید نفتی به منظور اصلاح، از سوی رئیس مجلس به رئیس جمهور ارجاع داده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۰    
- همشهری آنلاین: فرمانده انتظامی پایتخت از جمع آوری بیش از 5000 معتاد متجاهر از معابر اصلی،بزرگراه ها و بوستان های پایتخت در چهار روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۰    
- دادستان عمومی و انقلاب زاهدان، از دستگیری عاملان شهادت گروهبان یکم حسینعلی سبحانیان مامور نیروی انتظامی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۰    
- همشهری آنلاین: رئیس جمهوری با بیان اینکه ورود اس 300 به ایران یک کلمه رمز برای دنیاست، گفت: ما به دنبال دفاعی هستیم که دشمن را پشیمان کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۰    
- همشهری آنلاین: دانشجویان موسسه فناوری فلوریدا در روزهای اوج شهاب باران برساوشی و با استفاده از مجموعه ای از دوربین های لنز واید که در سرتاسر جهان آسمان را نشانه گرفته بودند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۱    
- همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت کشور از معرفی گزینه پیشنهادی وزارت کشور برای تصدی استانداری زنجان به هیات دولت خبر داد و اظهار امیدواری کرد در جلسه امروز این موضوع در دستور کار هیات وزیران قرار ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۱    
- همشهری آنلاین: صادق خان، شهردار لندن از همتایان خود که عضو حزب کارگر اصلی ترین حزب مخالف دولت در انگلیس هستند خواست شخص دیگری را به جای جرمی کوربین به عنوان رئیس این حزب انتخاب کنند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۲    
- همشهری آنلاین: شهردار تهران در صفحه اینستاگرام خود از سه تن از کارکنان شهرداری تهران که در المپیک ریو افتخارآفرینی کردند تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۹    
- همشهری آنلاین: از سامانه بومی پدافند هوایی باور373 با حضور رئیس جمهور رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۹    
- همشهری آنلاین: مرتفع ترین و طولانی ترین پل شیشه ای جهان که دو قله در کوهستان ژانگ جیاجی را به هم وصل کرده است، در میان استقبال شدید توریست ها و شهروندان چینی رسما افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۴    
- همشهری دو - محمدرضا حیدری: زندگی کنکوری ها سرشار از تجربه و غلبه بر سختی ها و مشکلات است و در این میان حکایت کسانی که با کسب رتبه های برتر بر قله موفقیت قرار گرفته اند شنیدنی است ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۰    
- همشهری آنلاین: جدید ترین راننده سرویس کرایه خودروی اوبر یک فرد نیست، بلکه خودروی ولوی XC90 است که تماما خودران است و برای مسافران رایگان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۰    
- همشهری آنلاین: انفجار انتحاری در یک مراسم عروسی در شهر غازی انتپ در جنوب ترکیه، نزدیک به 30 نفر کشته و 94 نفر زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۰    
- همشهری دو - الهام فیروزبخت: آبلیمو چاشنی ای است که بعد از خوردن غذای چرب، درست زمانی که چربی غذا سرمان را گیج و منگ کرده به دادمان می رسد و جگرمان را جلا می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۰    
- همشهری آنلاین: قراردادهای نفتی، مبارزه با کالای قاچاق و... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه های یکشنبه-31 مرداد-جای گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۳    
- همشهری دو - دکتر امیر شاهرخی: هر روزه با انتقادهای ریز و درشت از مدرک و مدرک گرایی مواجه هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۳    
- همشهری آنلاین: به گفته کارشناسان، عدم خواب کافی بر سلامت فیزیکی و روانی افراد تاثیر می گذارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۹    
- همشهری آنلاین: یک نماینده مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی یکشنبه مجلس برای بررسی قراردادهای نفتی گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۹    
- همشهری آنلاین: با توجه به قراردادهای بسیار سنگین سعودی ها برای خرید سلاح از آمریکا، با تداوم حمله های عربستان سعودی به یمن، صنعت اسلحه سازی آمریکا شکوفا خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۱    
- همشهری دو - حجت الاسلام مجتبی علی نژاد هرکسی ممکن است در خود صفتی داشته باشد که آن را موجب عزت و بزرگی خود بداند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۱    
- سرنوشت لطیفه رحمانی دختر 12ساله افغانی تبار که به صورت غیرقانونی در ایران زندگی می کرد و به گفته والدینش نیاز به پیوند کبد داشت با امتناع مسئولان بیمارستان نمازی شیراز از عمل پیوند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۸    
- مدیرکل دفتربرنامه ریزی آب و آبفای وزارت نیرو می گوید: اگر فقط 10درصد از آب مورد استفاده در بخش کشاورزی که به گفته وی بین 90تا 92میلیارد مترمکعب است صرفه جویی شود این صرفه جویی معادل ذخیره سازی آب ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۸    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های صبح ایران اختصاص دارد به صحبت های رئیس جمهور در دیدار رئیس مجلس عراق، جلسه اصلاح طلبان با دکتر روحانی، صحبت های وزیر امورخارجه، هشدار ترکان به وزیر صنعت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۸    
- حالا هوا اگر چه هنوز گرم است اما دقیقا یک ماه دیگر نسخه تابستان پیچیده می شود و آرام آرام هوا خنک تر خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۸    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های ورزشی صبح ایران به مسابقه های کشتی آزاد و مدال های کشتی گیران در المپیک ریو و وضعیت رضاییان اختصاص دارد:
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۸    
- حامد فوقانی: فرودگاه بین المللی مهرآباد در سال1317 ساخته شد؛ یعنی زمانی که شهر تهران وسعت کنونی را نداشت و در حاشیه آن جمعیتی با تراکم بالا ساکن نبود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۱    
- سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مصاحبه با شبکه المنار گفت، پیامدهای جنگ 33 روزه لبنان در سال 2006 چنان برای صهیونیست ها بزرگ بود که از همان موقع برای شکست دادن جریان مقاومت برنامه ریزی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۷:۳۱    
- مجتبی راعی : جامعه ای که از علم رویگردان باشد مسیر درستی را طی نخواهد کرد. چنین جامعه ای فاقد ظرفیت لازم برای ورود به عرصه توسعه است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۳:۳۲    
- 2 سال پس از اعمال سیاست های خروج از رکود از سوی دولت، مسکن همچنان در رکود است، حجم معاملات بورس کاهش یافته است و در مقابل طلا همچنان می تازد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۲:۳۱    
- سیدمحمد فخار: پس از آنکه رشد شاخص های زندگی در تهران طی سال های اخیر، رسانه های داخلی و خارجی را به تحسین واداشت، چهره های علمی و شهری نیز از چند و چون پیشرفت تهران در دهه اخیر گفتند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۱:۳۰    
- صدها هزار نفر از مردم یمن روز گذشته در صنعا، پایتخت این کشور با برگزاری تظاهراتی میلیونی حمایت خود از شورای عالی سیاسی که وظیفه اداره کشور را بر عهده گرفته اعلام کردند ...
  • ۱