جمعه ۳۱ فروردینساعت ۰۹:۵۰Apr 2018 20

خبرهای روزنامه همشهری 4 دی 1395 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 31 فروردین 1395 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 31 خرداد 1395 روزنامه همشهری 31 تیر 1395 روزنامه همشهری 31 مرداد 1395 روزنامه همشهری 31 شهریور 1395 روزنامه همشهری 30 مهر 1395 روزنامه همشهری 30 آبان 1395 روزنامه همشهری 30 آذر 1395 روزنامه همشهری 30 بهمن 1395 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 1 دی 1395 روزنامه همشهری 2 دی 1395 روزنامه همشهری 3 دی 1395 روزنامه همشهری 4 دی 1395 روزنامه همشهری 5 دی 1395 روزنامه همشهری 6 دی 1395 روزنامه همشهری 7 دی 1395 روزنامه همشهری 8 دی 1395 روزنامه همشهری 9 دی 1395 روزنامه همشهری 10 دی 1395 روزنامه همشهری 11 دی 1395 روزنامه همشهری 12 دی 1395 روزنامه همشهری 13 دی 1395 روزنامه همشهری 14 دی 1395 روزنامه همشهری 15 دی 1395 روزنامه همشهری 16 دی 1395 روزنامه همشهری 17 دی 1395 روزنامه همشهری 18 دی 1395 روزنامه همشهری 19 دی 1395 روزنامه همشهری 20 دی 1395 روزنامه همشهری 21 دی 1395 روزنامه همشهری 22 دی 1395 روزنامه همشهری 23 دی 1395 روزنامه همشهری 24 دی 1395 روزنامه همشهری 25 دی 1395 روزنامه همشهری 26 دی 1395 روزنامه همشهری 27 دی 1395 روزنامه همشهری 28 دی 1395 روزنامه همشهری 29 دی 1395 روزنامه همشهری 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۳:۰۷    
- همشهری آنلاین: چهارمین دوره از مسابقات آفرود قهرمانی کشور در کرمان با اعلام نفرات برتر در کلاس های مختلف به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۹:۳۳    
- همشهری آنلاین: بر اساس تحقیق دانشمندان انگلیسی سالانه 3.5 هزار میلیارد حشره از منطقه جنوب مرکزی انگلیس گذر می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۶:۳۲    
- همشهری آنلاین: دکتر حسن بشیر و دبیر علمی سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران گفت: تولید محتوا اساس کار یک روابط عمومی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۳:۳۰    
- همشهری آنلاین: عکس های خارق العاده ای که با بالگرد گرفته شده، اعضای یک قبیله در آمازون را به تصویر کشیده که در دنیای کنونی هنوز هم مانند اجداد خود به طور اولیه زندگی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۰:۱۳    
- همشهری آنلاین: دکتر باقر ساروخانی پدر جامعه شناسی ارتباطات در گفتگو با ستاد خبری سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران گفت:
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۵۸    
- همشهری آنلاین: محققان دانشگاه جامع علمی کاربردی موفق شدند با استفاده از لاستیک های بازیافتی خودروها کفپوش های مقام تولید کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۶:۳۸    
- همشهری آنلاین: گفته می شود که برخی از خوانندگان دعوت دونالد ترامپ برای اجرا در مراسم تحلیف رئیس جمهوری منتخب آمریکا را رد کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۴:۲۵    
- رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی واحد علوم وتحقیقات، طرح تنفس جنگل ها را نقطه عطف بزرگی در سرنوشت جنگل های هیرکانی دانست و گفت: طرح تنفس جنگل به معنای تغییر رویکرد اکوسیستمی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۴:۲۵    
- مدیرعامل بورس کالا گفت: زیرساخت های نرم افزاری و قوانین تاسیس بازار آتی ارز آماده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۴:۰۰    
- همشهری آنلاین: در بازار یکشنبه 5 دی ماه سکه تمام طرح جدید با افزایش حدود 12 هزار تومانی قیمت نسبت به دیروز به حدود یک میلیون و 164 هزار تومان رسید و دلار آمریکا نیز 4070 تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۳:۴۴    
- مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران ضمن تشریح جریمه 50هزارتومانی خودروهای فاقد معاینه فنی از طریق کنترل مکانیزه، گفت: طرح کاهش (LEZ) یک طرح بلندمدت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۲:۴۵    
- همشهری آنلاین: مرحله دوم و دور جدید اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان از یکشنبه (5 دی) با حضور 14 وزنه بردار در کمپ تمرینی تیم های ملی وزنه برداری درمجموعه ورزشی آزادی آغاز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۱:۴۳    
- همشهری آنلاین: تیم قم، عنوان قهرمانی پانزدهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور شنا در بخش بانوان را به دست آورد. تهران و آذربایجان شرقی دوم و سوم شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۳۷    
- 20روز دیگر سالگرد رسیدن ایران و 1+5 به توافق هسته ای است، 5روز قبل از آن یعنی 21دی ماه قرار است نشستی در وین برگزار شود تا بدعهدی های آمریکا با سایر اعضای 1+5 در میان گذاشته شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۲۲    
- همشهری آنلاین: مسابقات لیگ برتر دارت مردان در کرج با قهرمانی حسین اعرابی از اصفهان به اتمام رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۱۸    
- 50 نویسنده کودک و نوجوان در نشستی با مسئولان ستاد احیای دریاچه ارومیه، از آغاز فعالیت خود در خلق داستان هایی درباره دریاچه ارومیه خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۰    
- بانک مسکن شرایط جدیدی را برای پرداخت وام به انبوه سازان درنظر گرفته است تا شاید پس از بهبود شرایط وام خرید مسکن با اعطای وام ساخت نیز شرایط برای خروج مسکن از رکود فراهم شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۰    
- بهسازی بخشی از مسجد امام اصفهان منجر به کشف مهم تاریخی در این شهر شد و یک تونل طاق چشمه ای باستانی زیر مسجد پدیدار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۰    
- عباس ثابتی راد: بیش از 130هزار هکتار از اراضی کشور که در محدوده بافت های ناکارآمد شهری قرار دارد، همچنان در انتظار اقدام دولت برای احیا و ساماندهی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۰    
- روز گذشته بهای دلار در بازار آزاد اوج گرفت و تا 4هزار و 40تومان پیش رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۵۴    
- آلودگی هوای 3روز گذشته در تهران، 405نفر را راهی بیمارستان کرد و بیش از 1477تماس تلفنی نیز با اورژانس پایتخت ثبت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۷:۳۰    
- همشهری آنلاین: داده های مرکز مالی انرژی های نو بلومبرگ (BNEF) نشان می دهد که متوسط هزینه انرژی خورشیدی در حدود 60 کشور کم درآمد جهان در سال 2016 به 1.65 میلیون دلار در مگاوات کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۶:۳۲    
- همشهری آنلاین: قاچاقچی فیلم های ابد و یک روز و فروشنده دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۵:۳۰    
- همشهری آنلاین: ریزموج های گرانشی در فضازمان که بیش از 100 سال پس از پیش بینی اینشتین کشف شد، توسط مجله ساینس به عنوان دستاورد برتر سال 2016 انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۴:۳۲    
- همشهری آنلاین: فیلمبرداری فیلم سینمایی خفه گی به کارگردانی فریدون جیرانی در نیمه راه قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۳:۳۱    
- همشهری آنلاین: کارگردان مجموعه سریال های پایتخت گفت: مطمئن باشید با توجه به کیفیتی که در شبکه های آن طرف وجود دارد، اگر یک برنامه متوسط رو به خوب هم در تلویزیون ما تولید شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۳:۱۵    
- همشهری آنلاین: چند ماهی بعد از درگذشت استاد فرهنگ شریف، یکی از آثار منتشر نشده او با عنوان شیدای من به بازار موسیقی عرضه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۳:۰۲    
- همشهری آنلاین: چاچا، شمپانزه نر، پس از فرار از پارک جانورشناسی یاگیاما در 14 آوریل 2016 بر سر مردی که تلاش می کند که او را از روی سیم های برق در یک ناحیه مسکونی در ساندای در شمال ژاپن بگیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۲:۰۶    
- همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت بهداشت، از سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات خواست با بررسی پول هایی که از حق بیمه کارگران بابت درمان هزینه می شود، به جنجال های رسانه ای پایان دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۱۷    
- همشهری آنلاین: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی حمید محمدی را به عنوان سرپرست سازمان حج و زیارت منصوب کرد و در احکام جداگانه ای نیز مشاور ارشد و دو مشاور خود را منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۱۷    
- همشهری آنلاین: اعضای کارگروه فرهنگ و ارتباطات شورای تحول علوم انسانی با رأی اعضای این شورا انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۱۷    
- همشهری آنلاین: یک رسانه روسی اعلام کرد ده ها نفر از شهروندان دانمارک که به گروه تروریستی داعش پیوسته اند همچنان از دولت این کشور به شکل های مختلف حقوق دریافت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۰:۱۰    
- همشهری آنلاین: در اتفاقی نادر در فرانسه یک جنین 30 هفته ای به رغم اینکه پاهایش از رحم مادر بیرون زده بود، زنده و سالم به دنیا آمد و اکنون به حیاتش ادامه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۰:۱۰    
- همشهری آنلاین: مدیرعامل استقلال با حضور در تمرین این تیم و در جمع بازیکنان به صراحت از منصوریان دفاع کرد و همه شایعات در خصوص حضور مربی خارجی یا دیگر مربیان ایرانی در این تیم را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۰:۱۰    
- همشهری آنلاین: نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد طی مراسمی در تالار وحدت برگزیدگان خود را معرفی کرد که در این مراسم رمان لم یزرع نوشته محمد رضا بایرامی به عنوان اثر برگزیده بخش رمان معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۰:۰۷    
- همشهری آنلاین: روحانی میلاد حضرت مسیح (ع) را به رهبر کاتولیک های جهان تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۹:۴۱    
- همشهری آنلاین: دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا در واکنش به قطعنامه شورای امنیت علیه شهرک سازی رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی، تاکید کرد بعد از ورود وی به کاخ سفید در 20 ژانویه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۳    
- همشهری آنلاین: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی شنبه-4 دی- بانک مرکزی را موظف به استقرار سامانه های نظارتی برخط کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۱    
- همشهری آنلاین: آثار برگزیده برای حضور در بخش مسابقه هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۱    
- همشهری آنلاین: رئیس گروه بیماری های حیات وحش سازمان محیط زیست از تلف شدن 940 پرنده بر اثر آنفولانزای فوق حاد پرندگان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۱    
- همشهری آنلاین: ششمین حراج تهران در حالی به فروش مجموع 12 میلیارد و 233 میلیون تومانی دست پیدا کرد که حضور آثار مجسمه و عکس در این دوره حراج پر رنگ بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۲۷    
- همشهری آنلاین: یک گردان پلیس ارتش روسیه وارد شهر حلب شده اند تا مسئولیت تامین امنیت امدادگران و سربازان روس را که به امر بازسازی و پاکسازی کمک می کنند، بر عهده بگیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۷:۴۱    
- همشهری آنلاین: مشاورعالی نظامی فرماندهی کل قوا گفت: القاعده مانند داعش زائیده فرقه وهابیت است با این تفاوت که چند سال قبل از آن در افغانستان متولد و بعدها درعراق نماینده القاعده انشعاب شد و داعش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۷:۴۱    
- همشهری آنلاین: رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریک فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت مسیح (ع) و آغاز سال نوی میلادی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۷:۴۱    
- همشهری آنلاین: معاون اول قوه قضائیه با بیان این که در پرونده حقوق های نامتعارف بیش از 20 نفر دعوت یا احضار شدند، افزود: در بین این افراد اعضای صندوق توسعه ملی نیز حضور دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۷:۳۶    
- همشهری آنلاین: باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه 3 دی ماه لایحه بودجه دفاعی سال 2017 این کشور را به مبلغ 618 میلیارد و 700 میلیون دلار امضا و با ابراز نارضایتی از برخی ابعاد آن تاکید کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۷:۳۶    
- همشهری آنلاین: رئیس انجمن صنفی کارگران معدن چادرملو ضمن ابراز خوشحالی از بسته شدن پرونده قضایی فعالین صنفی این واحد، گفت: همه کنش های صنفی کارگران قانونی و در راه احقاق حقوق جمعی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۷:۲۰    
- همشهری آنلاین: منتجب نیا از سمت قائم مقامی حزب اعتماد ملی استعفا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۷:۲۰    
- همشهری آنلاین: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام های جداگانه سالروز میلاد حضرت عیسی بن مریم (ع) را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای مسیحی جهان تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۷:۲۰    
- همشهری آنلاین: تروریست ها همه منابع تامین کننده آب پایتخت سوریه و حومه آن را آلوده کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۷:۲۰    
- همشهری آنلاین: عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت، با تخصیص ارز مورد نیاز10 ردیف وارداتی از سوی بانک مرکزی و پیشنهاد دولت برای نرخ ارز 33 هزار ریالی در بودجه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۴۴    
- همشهری آنلاین: مایلی کهن با انتقاد از توهین های اخیر نسبت به علی دایی گفت: مربیان لیگ برتری به احترام دایی باید روی نیمکنت ننشیند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۳۷    
- همشهری آنلاین: سیاست های کلی برنامه توسعه جمهوری اسلامی ایران مشتمل بر سرفصل های امور فرهنگی، علمی و فناوری، امور اجتماعی، سیاسی، دفاعی و امنیتی، امور مربوط به مناسبات سیاسی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۲۵    
- همشهری آنلاین: کری فیشر بازیگری که برای ایفای نقش پرنسس لیا در مجموعه جنگ ستارگان شهرت جهانی دارد در پرواز لندن-کالیفرنیا با حمله قلبی روبه رو شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۱۹    
- همشهری آنلاین: بنا بر بیانیه کرملین، ولادیمیر پوتین تماس تلفنی را با بشار اسد به منظور تبریک آزادسازی حلب برقرار کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۷    
- همشهری آنلاین: طبق نتایج پیش بینی آلودگی هوا، شرایط نامطلوب کیفی هوا طی امروز همچنان برقرار خواهد بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۷    
- همشهری آنلاین: عوامل مجموعه کلاه قرمزی که در جدول پخش برنامه های نوروزی شبکه دو سیما قرار گرفته است، این روزها در حال ساخت عروسک های جدید برای این مجموعه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۷    
- همشهری آنلاین: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس امروز بعدازظهر جلسه ای درباره موضوع انتشار اظهارات محرمانه منتسب به ظریف وزیر امور خارجه از سوی یکی از اعضای این کمیسیون را برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۷    
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت در واکنش به اعلام سرطان زا بودن تشعشعات و پارازیت ها گفت: تاکنون مدرکی در این باره ارائه نشده است و بدون مدرک نمی توان در مورد رابطه پارازیت و سرطان، کلی گویی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۷    
- همشهری دو - زهره کهندل: هم هستی هم نیستی، هم قبولت دارند هم حسابت نمی کنند، هم نظرت را می پرسند هم بی توجه از کنارت عبور می کنند، هم با تو موافقند هم مخالفت هایشان را علنی می کنند ؛
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۵    
- همشهری آنلاین: مقامات فرانسوی اولین خیابان خورشیدی جهان را در منطقه نورماندی افتتاح کردند، جاده ای یک کیلومتری که از 2880 صفحه خورشیدی پوشانده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۵    
- همشهری آنلاین: پرچم داری زهرا نعمتی در بازی های المپیک به انتخاب کمیته بین المللی پارالمپیک؛ یکی از 50 رویداد برتر ورزشی معلولین سال 2016 شناخته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۵    
- همشهری آنلاین: فرمانده انتظامی تهران بزرگ در واکنش به اظهارات یکی از اعضای شورای شهر تهران گفت: پلیس حق پیگیری این اظهارات را برای خود محفوظ می داند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۵    
- همشهری آنلاین: در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز از کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران، شمار کسانی که نسبت به حرکت قیمت طلا در هفته جاری بدبین بودند، اندکی بیشتر بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۵    
- همشهری آنلاین: رییس سازمان بازرسی کل کشور از آزادی هشت زندانی ایرانی در ارمنستان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۱    
- همشهری دو - مریم گریوانی: یک عده هستند که عضو می شوند، کتاب امانت می گیرند و می روند و دیگر پشت سرشان را هم نگاه نمی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۱    
- همشهری دو - شیدا اعتماد: تصاحب یک فضا، باید نسبتی با حس خانه داشته باشد، با آن حس رسیدن به خانه و آسودگی ناشی از آن.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۱    
- همشهری آنلاین: ترکیب اعضای شورای پول و اعتبار که بالاترین نهاد تصمیم گیری در خصوص سیاست های مالی و بانکی است در برنامه ششم تغییری نکرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۶    
- همشهری آنلاین: 100 تن زباله، شامل بطری های شکسته و سوزن های تزریق توسط جریان آب به ساحل جزیره چانگ مینگ در شانگهای چین برده شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۶    
- همشهری آنلاین: فروشگاهی به نام گلدژنی در امارات متحده عربی مرکزی برای خرید ثروتمندان جهان به شمار می رود که به تازگی گوشی آی فون 7 طلایی را به لیست محصولات قابل خریداری اش افزوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۳    
- همشهری آنلاین: بانک مرکزی شنبه 4 دی ماه نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که براساس آن نرخ 20 ارز از جمله دلار آمریکا و پوند انگلیس کاهش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۳    
- همشهری دو - محمدعلی شاطری: یک روز صبح از خواب که بیدار می شوید یک قلم و کاغذ بردارید و تا شب هر گیری را که به همسرتان می دهید یادداشت کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۳    
- همشهری دو - محمد مجد : مدت هاست منتظر جواب آزمایشی هستید که زندگی تان را برای همیشه عوض می کند اما این پاسخ مثبت هر بار به تعویق می افتد تا بالاخره کاسه صبرتان لبریز می شود و دنبال علت برمی آیید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۳    
- اصرار شبکه های ماهواره ای در ادامه خدمت رسانی به سینمای ایران با پخش رایگان تیزرهای تبلیغاتی این بار گریبان یک فیلم دیگر را گرفت و مشکل گیتی که از حدود یک ماه پیش به نمایش عمومی درآمده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۳    
- همشهری آنلاین: 75 درصد هزینه خانوار شهری صرف امور غیرخوراکی می شود و تنها حدود 25 درصد به هزینه خوراکی تخصیص می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۳    
- همشهری دو - مریم سمائی: جزو نخبگان است و رتبه برتر کنکور را کسب کرده اما امیدی به ورود به دانشگاه نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۳    
- همشهری آنلاین: مسئولان آژانس مقابله با بلایای طبیعی اندونزی امروز شنبه چهارم دی اعلام کردند جاری شدن سیل در استان نوسا تنگارا غربی در مرکز این کشور به تخلیه بیش از یکصد هزار نفر و بسته شدن یک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۵۱    
- همشهری دو - مژان فدایی: وارد حیاط خانه ای قدیمی می شویم؛ حیاطی کوچک و با باغچه ای که خیلی هم باصفا نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۱    
- همشهری دو - دکترامیرحسین بانکی پورفرد: یکی از مسائل مهمی که بین زن و شوهر موجب دلخوری است، مسئله مراء و جدال است؛ و جالب اینجاست که خیلی وقت ها این بحث ها پیرامون یک موضوع بی ارزش است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۱    
- همشهری آنلاین: دبیر ستاد مرکزی اطلاع رسانی کاهش سموم سازمان غذا و دارو، گفت: داروهای مغز و اعصاب به ویژه داروهای ضد افسردگی بیشترین تعداد موارد مسمومیت های دارویی کشور را به خود اختصاص داده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۱    
- همشهری آنلاین: دانشمندان در ماه مارس 10 سیگنال قدرتمند رادیویی را از یک نقطه یکسان در اعماق فضا کشف کردند و اکنون باری دیگر 6 سیگنال مشابه از همان منطقه از فضا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۰۸    
- حسن بهشتی پور: نشست هایی که بین ایران، روسیه و ترکیه تشکیل شد و ماه آینده تکرار می شود صرفا برای رایزنی درباره سوریه نبوده و نیست بلکه 3کشور درصدد همکاری های سه جانبه درباره موضوعات مختلف هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۳    
- 4روز وحشت در آلمان و اروپا به خاطر حمله تروریستی دوشنبه گذشته، دیروز با کشته شدن عامل حمله به پایان رسید اما این حمله بار دیگر موضوع برقراری امنیت و عملکرد نهادهای امنیتی در کشورهای اروپایی را به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۳    
- ناکازاکی یک مرکز روان درمانی در ژاپن با استفاده از بازسازی برخی شرایط زندگی در رحم مادر مدعی است بیمار های خود را درمان می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۳    
- ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در نشست خبری سالانه خود با خبرنگاران در روزهای پایانی سال 2016با ابراز همدردی با خانواده قربانیان حمله تروریستی برلین در میان بحران این قاره اعلام کرد که می شد جلوی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۳    
- دکتر محمدحسن مقیسه: از دهه آخر پاییز تا همین روزها، تهران شاهد تابلو نقاشی- نوشته هایی است که چشمان مردم این شهر را به موضوع های حیاتی و بایسته این روزهای پایتخت روشن کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۹    
- دکتر امین محمد حطیط: در پی آزادسازی حلب به صراحت می توان گفت سرنوشت برنامه بلندمدتی که از سوی حامیان گروه های تروریستی برای سوریه و خاورمیانه طراحی شده بود، در ابهام فرو رفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۹    
- داماد شرور که باورش نمی شد همسرش غیابی از او جدا شود پس از حدود 8 ماه تهدیدهای خود را عملی کرد و با ورود به خانه پدر زنش حمام خون راه انداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۹    
- در پی پایداری آلاینده های جوی در آسمان تهران، مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران از شهروندان خواست از تردد غیرضروری در فضای باز خودداری کنند چراکه شرایط در حد هشدار است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۹    
- همشهری آنلاین: پرونده دوازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر جوانان و زیر 21 سال باشگاه های کشور با قهرمانی ذوب آهن اصفهان به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۹    
- محمد کرباسی : آخرین مناطق حلب هم سرانجام با توافق صورت گرفته از نیروهای شورشی تخلیه شد تا پس از 4سال این شهر به طور کامل تحت کنترل دولت و ارتش سوریه قرار بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۶    
- پس از بارها خلف وعده، آنطور که آموزش و پرورش اعلام کرده، انتظار 16ماهه فرهنگیان بازنشسته سال 94 به پایان می رسد و همه مطالبات فرهنگیان بازنشسته امروز پرداخت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۶    
- آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اعلام کرد: امسال 336فیلم بلند داستانی برای دریافت جایزه بهترین فیلم از هشتاد و نهمین دوره مراسم اهدای جوایز اسکار رقابت می کنند که حدود 30فیلم بیش از سال گذشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۶    
- خالق نماینده روسیه در رقابت های اسکار2017 به شدت مخالف خوردن پف فیل در سالن سینماست و قصد دارد مانع فروش این خوراکی محبوب سینماروها در سالن های نمایش دهنده فیلم تازه خود شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۶    
- شهردار تهران با حضور در منزل پاسدار شهید مدافع حرم سید مهدی حسینی با خانواده این شهید دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۶    
- رئیس سازمان زندان های کشور یک بار دیگر افزایش جمعیت کیفری را نگرانی مهمی برای مسئولان توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۶    
- براساس برآوردهای صورت گرفته 12درصد از جمعیت ایران که شامل 8میلیون نفر می شوند، به بیماری دیابت مبتلا هستند درحالی که نیمی از آنان از بیماری خود اطلاع ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۶    
- برخی بیماری های خانوادگی زمینه بروز سرطان روده بزرگ را افزایش می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۰۳    
- همشهری آنلاین: قطار مسافربری نخجوان - مشهد و بالعکس از 9 دی ماه راه اندازی می شود؛ این قطار هر هفته دوبار روزهای یکشنبه و پنجشنبه از نخجوان به مقصد مشهد حرکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۰۳    
- همشهری آنلاین: سرپرست اورژانس کشور، با اشاره به تشدید آلودگی هوای تهران، از استقرار اکیپ های امدادی درمانی اورژانس در معابر اصلی و پر رفت و آمد پایتخت خبر داد.
  • ۱