چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۲:۰۱May 2018 23
 

خبرهای روزنامه همشهری 8 دی 1395 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 31 فروردین 1395 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 31 خرداد 1395 روزنامه همشهری 31 تیر 1395 روزنامه همشهری 31 مرداد 1395 روزنامه همشهری 31 شهریور 1395 روزنامه همشهری 30 مهر 1395 روزنامه همشهری 30 آبان 1395 روزنامه همشهری 30 آذر 1395 روزنامه همشهری 30 بهمن 1395 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 1 دی 1395 روزنامه همشهری 2 دی 1395 روزنامه همشهری 3 دی 1395 روزنامه همشهری 4 دی 1395 روزنامه همشهری 5 دی 1395 روزنامه همشهری 6 دی 1395 روزنامه همشهری 7 دی 1395 روزنامه همشهری 8 دی 1395 روزنامه همشهری 9 دی 1395 روزنامه همشهری 10 دی 1395 روزنامه همشهری 11 دی 1395 روزنامه همشهری 12 دی 1395 روزنامه همشهری 13 دی 1395 روزنامه همشهری 14 دی 1395 روزنامه همشهری 15 دی 1395 روزنامه همشهری 16 دی 1395 روزنامه همشهری 17 دی 1395 روزنامه همشهری 18 دی 1395 روزنامه همشهری 19 دی 1395 روزنامه همشهری 20 دی 1395 روزنامه همشهری 21 دی 1395 روزنامه همشهری 22 دی 1395 روزنامه همشهری 23 دی 1395 روزنامه همشهری 24 دی 1395 روزنامه همشهری 25 دی 1395 روزنامه همشهری 26 دی 1395 روزنامه همشهری 27 دی 1395 روزنامه همشهری 28 دی 1395 روزنامه همشهری 29 دی 1395 روزنامه همشهری 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۶    
- همشهری آنلاین: مسئولان یک دبستان در هند به عنوان یک اقدام تشویقی، از والدین کم بضاعت می خواهند که در ازای هزینه های تحصیل فرزندانشان، درخت بکارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۲    
- همشهری آنلاین: مازندران به عنوان قهرمانی رقابت های کشتی پهلوانی نوجوانان کشور در مشهد دست یافت. نفرات و تیم های برتر مشخص شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۲    
- همشهری آنلاین: کشتی پهلوانی با تایید هیأت رئیسه اتحادیه جهانی، کمیته مستقل زیر نظر این اتحادیه شد و علیرضا حیدری به عنوان رئیس کمیته کشتی پهلوانی اتحادیه جهانی انتخاب گردید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۲    
- همشهری آنلاین: مجید عبدالحسینی رسما تا المپیک 2020 توکیو هدایت تیم ملی کاراته چین را برعهده گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۸    
- همشهری آنلاین: دو تیم دوچرخه سواری پیشگامان کویر یزد و شهرداری تبریز در پایان سال 2016 بر اساس اعلام فدراسیون جهانی در مکان های اول و دوم آسیا قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۶    
- همشهری آنلاین: برای چندمین سال متوالی؛ داوران نقره و برنز کشورمان برای حضور در نخستین گرند اسلم سال 2017 دعوت شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۸:۵۰    
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت گفت: طرح تحول سلامت، نه شکست می خورد و نه متوقف می شود، اگرچه بعضی ها از روز اول لحظه شماری می کنند که این طرح شکست بخورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۸:۱۴    
- همشهری آنلاین: رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید برنشان دارشدن حق بیمه درمان کارگران، از عدم پرداخت حقوق و دستمزد واحدهای تحت پوشش وزارت بهداشت و درمان ازسوی تامین اجتماعی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۸:۰۱    
- همشهری آنلاین: کتاب اعترافات یک جوان سرخورده امروزی، نوشته دانیل ماریانی، نویسنده جوان ایتالیایی، سه شنبه، هفتم دی ، موضوع نشست هفتگی شهرکتاب بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۰    
- همشهری آنلاین: کتاب روابط عمومی؛ ضرورت، وظایف و اصول تألیف محمود اختیاری و مهدی طاحونه بان توسط انتشارات سیمای شرق منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۸    
- همشهری آنلاین: جمعی از هنرمندان و علاقه مندان به خانه سینما خیابان وصال آمدند تا با پیکر "جان بخش کلاه قرمزی" وداع کنند و او را به قطعه هنرمندان بدرقه کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۵۷    
- تروریست ها از هر راهی برای تحت فشار گذاشتن مردم و دولت های حاکم سوءاستفاده می کنند
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۵۲    
- اسمش را تصادف بگذاریم یا تقدیر فرقی نمی کند. دنیا فنی زاده که دیروز از دنیا رفت مثل پدر نامدارش جوانمرگ شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۵    
- همشهری آنلاین: کری فیشر بازیگر نقش پرنسس لیا سه فیلم اول جنگ ستارگان 27 دسامبر در 60 سالگی در لس آنجلس درگذشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۱۳    
- همشهری آنلاین: محسن کرامتی سال 1326 در تهران به دنیا آمد.او هم زمان با فراگیری نقاشی در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران به یادگیری آواز نزد محمدرضا شجریان پرداخت
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۰۱    
- همشهری آنلاین: به دنبال مخالفت رئیس جمهور رومانی با کاندیدای زن مسلمان حزب سوسیال دموکرات برای نخست وزیری، این حزب واکنشی خشمگینانه نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۲۸    
- رئیس جمهور منتخب آمریکا،هر روز در توییتر خود جنجال تازه ای به پا می کند
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۲۸    
- آمستردام گدا های هلند طی طرحی بی مانند صاحب کارتخوان شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۳    
- گزارش بانک مرکزی از بررسی میانگین قیمت خرده فروشی برخی مواد خوراکی در هفته منتهی به سوم دی 95 حاکی از این است که قیمت دو گروه چای و روغن نباتی ثابت مانده و دو گروه تخم مرغ و قندوشکر کاهش را تجربه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۳    
- مردی از گور بر می خیزد و عکاسی تصویر او را در قاب خود ثبت می کند. این تصویر در کنار گزارشی از گورخوابی مردمانی از جنس خودمان، وضعیت وخیم آسیب دیدگان اجتماعی را به رخ می کشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۳    
- کارخانجات لبنیاتی در حالی اقدام به چرب کردن قیمت محصولات لبنی کرده اند که یک مقام دولتی می گوید آنها شیر خام را ارزان تر دریافت کرده اند اما قیمت را 20درصد بالا برده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۳    
- علی ابراهیمی: کارت اعتباری خرید کالای بادوام ایرانی نه تنها به هدف اصلی خود برای تحریک تقاضا و رونق بازار نرسید، بلکه منشأ کشمکش وزارت صنعت و بانک مرکزی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۳    
- چند روز پس از اظهارنظر حمید رضا حاجی بابایی، رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه درخصوص درآمد 80 هزار میلیارد تومانی دولت از محل اجرای قانون هدفمندی یارانه ها و واریز نشدن بالغ بر دست کم 40 هزار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۰    
- به دنبال مرگ پسربچه 3ساله به خاطر مسمومیت با خوردن شربت متادون تحقیقات در این پرونده آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۱۸    
- مردی که متهم است زن عمویش را در یکی از شهرهای شمالی کشور به قتل رسانده و به تهران گریخته، پس از 12 روز به دام پلیس افتاد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۱۸    
- همشهری آنلاین: تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) گفت: آنها که می توانستند در دفع فتنه به کلام، فعل و حرکت اقدام کنند و نکردند دامان شان به آتش فتنه خواهد سوخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۱۸    
- رسانه های ترکیه روز گذشته در حالی از رسیدن آنکارا به توافق با مسکو برای آتش بس سراسری در سوریه خبر دادند که مقام های روسیه از ابراز نظر در این رابطه خودداری می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۱۸    
- در روزگاری که خبر ها زود می آیند و زودتر می روند، افکار عمومی هنوز موضوع گورخواب ها را رها نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۱۸    
- جوان کلاهبردار که با راه اندازی صفحه ای در اینستاگرام و تبلیغ انواع لباس و پوشاک دست به کلاهبرداری از طعمه هایش می زد، پس از بازگشت از ترکیه دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۱۸    
- همشهری آنلاین: سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به احتمال جدایی اش از این باشگاه تاکید کرد که قانون در این باره نظری دارد و او نمی تواند به خواست خودش در پرسپولیس بماند
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۱۸    
- همشهری آنلاین: گروهی بین المللی از محققان اعلام کردند جمعیت جهانی یوزپلنگ ها دچار کاهشی ناگهانی شده است و این حیوانات سریع را در آستانه انقراض قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۰۴    
- 20 روز از رأی پارلمان کره جنوبی به برکناری رئیس جمهور این کشور می گذرد اما زلزله ای که از حدود 2 ماه پیش به راه افتاده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۵۶    
- همشهری آنلاین: جانشین فرمانده کل ارتش گفت: با اجرا و برگزاری رزمایش مشترک و سراسری مدافعان آسمان ولایت 7، وارد مرحله جدیدی از دفاع هوایی شده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۷    
- همشهری آنلاین: افسردگی زمستانی، عارضه خلقی است که در طول دوره ای از سال که روزها کوتاه می شود، به خصوص در کشورهای واقع در عرض های جغرافیایی بلندتر، برخی را مبتلا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۰    
- همشهری آنلاین: یک مقام صهیونیست از لغو جلسه رای گیری درباره مجوز ادامه شهرک سازی در شرق بیت المقدس بنا به درخواست نخست وزیر رژیم صهیونیستی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۰    
- همشهری آنلاین: استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه بنا بر بعضی از اقوال تاریخی، هجرت حضرت معصومه(س) به قم به اجبار مأمون و از روی اختیار نبوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۰    
- همشهری آنلاین: دانشگاه های پیشرو امروز در جهان دانشگاه های کارآفرین هستند و در زمینه ثبت اختراعات مفید و تاثیرگذار در اقتصاد جهانی با هم رقابت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۰    
- همشهری آنلاین: پرویز پورحسینی امشب مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۴    
- همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت امور خارجه چین از اقدام ژاپن برای تغییر نام نمایندگی موقت این کشور در تایوان به شدت ابراز خشم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۴    
- همشهری آنلاین: ترکیبی از یک داروی دیابت و یک داروی فشار خون، می تواند به طور موثری با سلول های سرطانی مقابله کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۲    
- همشهری آنلاین: نشریه فوربس فهرستی از پولسازترین بازیگران فعال در هالیوود را منتشر کرد. اسکارلت یوهانسون با پیشی گرفتن از بازیگران مرد به عنوان پولسازترین بازیگر هالیوود در سال 2016 از سوی نشریه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۲    
- همشهری آنلاین: نیروهای قرارگاه پدافند هوایی ارتش در آخرین مرحله از رزمایش مدافعان آسمان ولایت 7، با برگزاری یک مراسم رژه، اقتدار و نظم خود را به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۵۴    
- همشهری آنلاین: پخش یک برنامه در برگیرنده ادعای شش بار سوءقصد به جان رئیس جمهوری روسیه از شبکه پنجم تلویزیون این کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۸    
- همشهری آنلاین: پارلمان لبنان به دولت جدید این کشور به نخست وزیری سعد حریری با اکثریت رای اعتماد داد و بیانیه وزارتی این دولت را که در آن برحق مقاومت ملت لبنان در رویاروئی با اشغالگری رژیم اسرائیل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۲    
- همشهری آنلاین: شرکت تسلا با ارائه مدل کوچکی از اتومبیل های برقی مدل S خود نشان داد خودروهای سازگار با محیط زیست تنها برای بزرگسالان نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۲    
- همشهری آنلاین: درحالیکه اتاق اصناف ایران و سازمان تعزیرات، دریافت حق سرویس از مشتری را "غیرقانونی و تخلف" اعلام کرده اند، اما معاون گردشگری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۲    
- همشهری آنلاین: استادیار دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: گل فشان پیرگل شهرستان خاش، جاذبه های طبیعی زیبایی را در منطقه فراهم آورده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۲    
- همشهری آنلاین: مجتبی ذوالنور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بیانیه منتشر شده توسط کمیسیون امنیت انتقاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۲    
- همشهری آنلاین: استودیو لوریر (Studio Lorier)، فروشنده آنلاین محصولات سرامیکی، واقع در هلند است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۸    
- همشهری آنلاین: فرمانده نیروی انتظامی گفت: در صورتی که خودرو ها نسبت به گذشته ایمن تر نشوند؛ جور دیگری رفتار خواهیم کرد و مانع از تولید خودرو و همچنین پلاک گذاری آنها خواهیم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۸    
- همشهری آنلاین: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با پاسداشت حماسه تاریخ ساز 9 دیماه 88، بصیرت و هوشمندی ملت ایران را بزرگ ترین مانع جبهه دشمن در فتنه آفرینی های جدید دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۲۴    
- همشهری آنلاین: بازدید نخست وزیر ژاپن از بندری که 75 سال پیش با هجوم جنگنده های ژاپنی به گورستان 2300 سرباز آمریکایی بدل شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۲۴    
- همشهری آنلاین: دنیا فنی زاده، عروسک گردان کلا قرمزی هشتم دی ماه درگذشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۲۴    
- همشهری آنلاین: یک متخصص ژنتیک پزشکی، بر ضرورت آگاه سازی اقشار مختلف در مورد انواع آزمایش های ژنتیک، تاکید و توصیه هایی به خانواده ها کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۲۴    
- همشهری آنلاین: دومین نمایشگاه بین المللی هفته سبز با حضور 80 شرکت داخلی و نمایندگان کشورهای خارجی در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: نخستین آزمایش عملیاتی سامانه بومی تلاش به همراه رادار کنترل آتش افق در مرحله پایانی رزمایش مدافعان آسمان ولایت 7 مورد آزمایش و ارزیابی عملیاتی قرار گرفت و این سامانه موفق شد در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: یک فروند موشک اس 200 سطح به هوای برد بلند و متوسط پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران توانست در کسری از ثانیه یک پهپاد دشمن فرضی را مورد هدف قرار داده و سرنگون کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: سامانه جایگاه علم و فناوری ایران در جهان (نما) در حاشیه صد و چهل و نهمین جلسه کمیسیون دائمی شورای عتف با حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: آلودگی شدید هوا کشورهای اروپایی از جمله فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و انگلیس را تهدید می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: رئیس پلیس آگاهی ناجا زمین خواری و فرار مالیاتی را دو اولویت پلیس در مبارزه با جرائم اقتصادی اعلام کرد و گفت: از ابتدای امسال تا کنون 763 میلیارد تومان پرونده تشکیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۶    
- همشهری آنلاین: بازارهای سهام آسیایی روز چهارشنبه 8 دی ماه صعود روز گذشته وال استریت را دنبال کرده و در سطح بالاتری ایستادند در حالیکه دلار در برابر ین قوی تر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۳    
- همشهری آنلاین: حیدر العبادی، نخست وزیر عراق در واکنش به اظهارات اخیر عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان که نیروهای حشد شعبی را "شبه نظامیان طایفه ای و فرقه ای" خوانده بود که فرماندهان آنها "ایرانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۳    
- همشهری دو - محمد مجد: هر روز در گوشه و کنار شهر شاهد برگزاری مراسم مختلف عروسی هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۳    
- همشهری آنلاین: بعد از روزها روند صعودی در بازار دلار، امروز قیمت در بیشینه نرخ به 4138 تومان رسیده که نسبت به آخرین معاملات روز گذشته، 9 تومان کاهش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۳    
- همشهری آنلاین: بحران بدهی طولانی مدت در منطقه یورو موجب افزایش دارایی ثروتمندان و اختلاف طبقاتی فاحش در میان آنها شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۳    
- همشهری دو - میرمحمد ابراهیم یزدانی: همه ما در فضای شبکه های اجتماعی و استفاده از آنها یاد گرفته ایم اگر مطلبی برایمان جذاب و جالب بود، سریعا آن را برای دوستانمان ارسال کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۳    
- همشهری آنلاین: طلای جهانی در معاملات سبک چهارشنبه 8 دی ماه، تحت تاثیر ضعف اندک دلار برای چهارمین روز متوالی افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۱    
- همشهری آنلاین: یک عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به جلسه چهارشنبه-8 دی- هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان با حضور محمود صادقی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۶    
- همشهری آنلاین: رقابت های قهرمانی کاراته کارکنان پایور و وظیفه نیروی انتظامی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۶    
- همشهری آنلاین: دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا از انتخاب توماس باسرت به عنوان مشاور ریاست جمهوری در امور امنیت داخلی و مقابله با تروریسم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۳    
- همشهری آنلاین: با آغاز سال خروس در چین و همزمانی آن با انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۳    
- همشهری آنلاین: رئیس جمهور در رابطه با موضوع گور خوابی و نامه اصغر فرهادی که در این رابطه بود، گفت:دیروز از یکی از هنرمندان نامه ای را خواندم که بسیار دردناک بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۳    
- همشهری آنلاین: رییس سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران درخصوص فعالیت اسنپ واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۱    
- همشهری آنلاین: هفته پایانی از دور رفت لیگ جوانان و بزرگسالان زنان در حالی با قهرمانی تیم بیمه رازی به پایان رسید که این تیم نخستین حضور خود در جام کوثر را تجربه می کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۱۴    
- همشهری آنلاین: ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا پس از رونمایی از سیستم راننده خودکار در تابستان 2016 اعلام کرد این سیستم از توانایی نجات جان انسان ها برخوردار است و اکنون انتشار این ویدیو تا حدی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۱۱    
- همشهری آنلاین: فرمانده ناجا گفت: اخیرا مکاتباتی با شرکت های خودروسازی مبنی بر افزایش استاندارد خودروها صورت گرفته است که اگر این اقدام تا سال آینده صورت نگیرد با شرکت ها برخورد می شود و در پلاک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۱۱    
- همشهری آنلاین: اجرای عمومی نمایش "مورچه ای که راه خانه اش را گم کرده بود" با حضور جمعی از هنرمندان، دست اندرکاران تئاتر استان ها و دانشجویان در سالن خسرو شکیبایی تماشاخانه سه نقطه آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۷    
- همشهری آنلاین: شطرنج بازان کشورمان در رقابت های شطرنج قهرمانی رده های سنی غرب آسیا، موفق به کسب پنج مدال در بخش سریع و پنج مدال در بخش برق آسا شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۷    
- همشهری آنلاین: مقامات چینی برنامه بلند پروازانه خود برای فرود آوردن کاوشگری در بخش تاریک ماه تا سال 2018 و قصد این کشور برای پرتاب اولین کاوشگر مریخی تا سال 2020 را اعلام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۴    
- همشهری آنلاین: قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به چند جنگنده و پهپاد آمریکایی درباره نزدیک شدن به منطقه رزمایش اخطار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۴    
- همشهری آنلاین: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: درخصوص وضعیت پایان نامه ها در کشور برخی مقررات باید تغییر کند به ویژه در مقطع تحصیلی کارشناسی ضرورتی به تهیه پایان نامه وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۰    
- همشهری آنلاین: دنیا فنی زاده هنرمند تئاتر عروسکی و عروسک گردان کلاه قرمزی ، خاله قورباغه و برخی عروسک های شهرموشها از دنیا رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۰    
- همشهری آنلاین: دلار آمریکا چهارشنبه 8 دی ماه افت یک ریالی را نسبت به دیروز در شبکه بانکی رقم زد و به قیمت 32,348 ریال رسید و در مقابل پوند انگلیس و یورو هر دو مقابل ریال تقویت شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۹    
- همشهری دو - بهاره جلالوند: طبق آمار گمرک در 7 ماه منتهی به مهر ماه سال 95، بیش از 149تن خرمالو از کشور به کشورهای ترکمنستان، عراق، امارات، افغانستان و کویت صادر شده است؛
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۹    
- همشهری دو - بهاره جلالوند: خیلی ها از شنیدن اسمش می ترسند چه برسد به اینکه روزی بفهمند به آن مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۹    
- همشهری دو - زهره اسدی: امروزه انقلاب و ارزش های دینی و اسلامی ما در محاصره فتنه های بی شماری است که از سوی دشمنان اسلام با هدف تضعیف اسلام و انقلاب و ایجاد شکاف بین مسلمانان راه اندازی می شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۶    
- معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت درباره تأثیرگذاری امواج ماهواره ای و پارازیت ها بر سلامت گفت: ما مطمئن نیستیم این پرتوها روی سلامت تأثیر گذار است یا خیر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۶    
- همشهری دو - سیدمهدی سیدی: زنبور عسل، گونه ای از زنبورهاست که با نشستن و برخاستن روی گل های مختلف، شهد آنها را مکیده و در کندوی خود عسل تولید می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۶    
- همشهری دو - حجت الاسلام حسین عالمی: انتخاب سبک زندگی با خدا، زمین تا آسمان متفاوت است با سبک زندگی بدون خدا.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۶    
- همشهری دو - امیر اسماعیلی: تصمیم قطعی گرفته بودم؛ هیچ وقت ازدواج نمی کنم! خیلی قاطع به همه گفتم، حتی علی اکبر. پدر پیرم تنها بود و جز من کسی کنارش نبود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۴    
- یک روز پس از آتش سوزی در مدرسه ای در کرمانشاه، دانش آموزان مدرسه ای دیگر در نیشابور به دلیل سرمای غیرقابل تحمل مدرسه، در کلاس درس شان حاضر نشدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۷    
- حلبی آباد جمع نشده است؛ محله های فقیرنشین سال های دور - اگر چه کمتر و کوچک تر- اما هر روز با ظاهری تازه و اسمی دیگر شکل می گیرند تا معضل حاشیه نشینی همچنان پابرجا باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۷    
- اسماعیل رمضانی: رویدادهای تاریخی با عکس زنده می مانند. حتی برخی از تحولات تاریخی بدون ثبت و ضبط در دوربین های عکاسان ممکن بود اتفاق نیفتد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۹    
- همشهری آنلاین: منابع رسانه ای از انفجار در شهر بعلبک لبنان خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۲    
- محمد باریکانی: روز گذشته رادیو پیام به نقل از معاون کنسولی امور مجلس و ایرانیان خارج از کشور در وزارت خارجه اعلام کرد که وزارت خارجه موضوع لغو روادید با 72 کشور خارجی را در دستور کار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۲    
- تالاب های بختگان و پریشان در استان فارس که به خاطر تنوع زیستی بی نظیر خود، روزگاری از زیباترین جاذبه های طبیعت گردی محسوب می شدند و در تلطیف هوای منطقه نقشی اثر گذار داشتند براثر خشکسالی و جلوگیری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۰    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های ورزشی صبح ایران اختصاص دارد به میانجیگری فیفا میان ایران و عربستان، تماس با منصوریان برای تغییر نظرش نسبت به رحمتی، پاسخ دایی به شایعه تمایلش به خرید رحمتی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۰    
- همشهری آنلاین: فرمایشات مقام معظم رهبری تیتر یک اغلب روزنامه های صبح ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۸:۳۶    
- محمد سرابی: برای خیلی از ما مرتب کردن یک مکعب به هم ریخته ی روبیک غیرممکن است. تازه، شاید بتوانیم به سختی یک طرف مکعب را هم رنگ هم کنیم، اما از پس هم رنگ کردن طرف های دیگرش برنمی آییم.
  • ۱