چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۲:۰۲May 2018 23
 

خبرهای روزنامه همشهری 9 دی 1395 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 31 فروردین 1395 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 31 خرداد 1395 روزنامه همشهری 31 تیر 1395 روزنامه همشهری 31 مرداد 1395 روزنامه همشهری 31 شهریور 1395 روزنامه همشهری 30 مهر 1395 روزنامه همشهری 30 آبان 1395 روزنامه همشهری 30 آذر 1395 روزنامه همشهری 30 بهمن 1395 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 1 دی 1395 روزنامه همشهری 2 دی 1395 روزنامه همشهری 3 دی 1395 روزنامه همشهری 4 دی 1395 روزنامه همشهری 5 دی 1395 روزنامه همشهری 6 دی 1395 روزنامه همشهری 7 دی 1395 روزنامه همشهری 8 دی 1395 روزنامه همشهری 9 دی 1395 روزنامه همشهری 10 دی 1395 روزنامه همشهری 11 دی 1395 روزنامه همشهری 12 دی 1395 روزنامه همشهری 13 دی 1395 روزنامه همشهری 14 دی 1395 روزنامه همشهری 15 دی 1395 روزنامه همشهری 16 دی 1395 روزنامه همشهری 17 دی 1395 روزنامه همشهری 18 دی 1395 روزنامه همشهری 19 دی 1395 روزنامه همشهری 20 دی 1395 روزنامه همشهری 21 دی 1395 روزنامه همشهری 22 دی 1395 روزنامه همشهری 23 دی 1395 روزنامه همشهری 24 دی 1395 روزنامه همشهری 25 دی 1395 روزنامه همشهری 26 دی 1395 روزنامه همشهری 27 دی 1395 روزنامه همشهری 28 دی 1395 روزنامه همشهری 29 دی 1395 روزنامه همشهری 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۲    
- همشهری آنلاین: هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال عصر روز پنجشنبه (9 دی) برگزار شد و نتایج جالب توجهی در آن رقم خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۲    
- همشهری آنلاین: رقابت های کشتی پهلوانی جوانان قهرمانی کشور با قهرمانی تیم خراسان رضوی الف پایان یافت. نفرات و تیم های برتر مشخص شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۲    
- همشهری آنلاین: تیم لرستان با 1 مدال طلا، 4 مدال نقره و 2 مدال برنز قهرمان مسابقات قهرمانی کشور کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۸:۵۷    
- همشهری آنلاین: وزیر حج و عمره عربستان اعلام کرد که ریاض از هیأت سازمان حج و زیارت ایران برای شرکت در نشست های هماهنگی برگزاری مراسم حج سال آینده دعوت به عمل آورده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
- همشهری آنلاین: رفلکس اسید معده یا سوزش سر دل، شکایت معمول بسیاری از افراد است و این افراد پرخوری را موجب تشدید آن می دانند اما راه هایی طبیعی برای پیشگیری و یا درمان این عارضه وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۷:۱۴    
- همشهری آنلاین: تومورهای استخوانی تنها دو دهم درصد از انواع سرطان ها را به خود اختصاص می دهد، افراد زیر 20 سال شامل جوانان، نوجوانان و کودکان درگیر تومورهای استخوان می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۵    
- همشهری آنلاین: مربی پرسپولیس با بیان اینکه لیست نقل و انتقالات نیم فصل این تیم کاملا محرمانه است گفت به دنبال جذب دست کم چهار بازیکن در همه پست ها است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۹    
- همشهری آنلاین: نشریه کاریکاتوری شارلی ابدو چاپ پاریس که سابقه زیادی در حمله طنزآمیز و توهین به ارزش های دینی، الهی انسانی و مقام های کشورهای مستقل یا مخالف غرب دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۲:۳۶    
- همشهری آنلاین: کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران به دلیل پایداری شرایط جوی از شنبه تا سه شنبه هفته آینده (11تا 14 دی) محدوده طرح ترافیک به محدود زوج و فرد و تا ساعت 19افزایش داد و فروش مجور روزانه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۳:۳۶    
- همشهری آنلاین: آمریکا 35 دیپلمات روسیه را اخراج کرده و به آنها 72 ساعت برای خروج از این کشور وقت داده است. این خبر را رویترز داد. تحولات تازه خبر از بروز یک بحران سیاسی بین واشنگتن - مسکو می دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۲:۵۶    
- همشهری آنلاین: رئیس قوه قضائیه با گرامیداشت حماسه 9 دی ملت ایران گفت: دشمن در فتنه 88 با ادعای دمکراسی در پی خودکامگی بود اما 9 دی نماد بصیرت کامل ملت است که بساط فتنه را جمع کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۵۵    
- همشهری آنلاین: دبی رینولدز، یازیگر آمریکایی فیلم های کلاسیکی مانند آواز در باران یک روز پس از درگذشت دخترش کری فیشر، بازیگر فیلم هایی مانند جنگ ستارگان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۳۰    
- همشهری آنلاین: در دهه های اخیر، به طور چشمگیری تقاضا برای تحصیلات تکمیلی در رشته های مرتبط با علوم و مهندسی آب و محیط زیست در ایران افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۵    
- حسین تولایی: کتاب، تقویم را ورق زد. به هفدهمین روز پاییز رسید. برنامه ی دور اول سفر کتاب از 17 مهر95 شروع می شد تا 27آبان؛ درست از هفته ی کودک تا هفته ی کتاب.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۵    
- همشهری آنلاین: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: سیدمصطفی میرسلیم نامزد نهایی حزب موتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۹    
- همشهری آنلاین: تولیت آستان قدس رضوی، با تاکید بر اینکه نباید در دشمنی دشمن تردید شود، گفت: بصیرت، تضمین کننده حیات ملت و این نظام است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۲    
- همشهری آنلاین: دفتر مطبوعاتی شورای دولتی چین پنج شنبه 29 دسامبر کتاب سفید توسعه حمل و نقل چین را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۵    
- همشهری آنلاین: رئیس دنتسو غول تبلیغاتی ژاپن می گوید که در ماه ژانویه کناره گیری خواهد کرد. تاداشی ایشیی چهارشنبه کناره گیری خود را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۲    
- همشهری آنلاین: سازمان هواشناسی ژاپن نسبت به احتمال وقوع زمین لرزه های بیشتر هشدار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۸    
- همشهری آنلاین: اوباما در واکنش به نقش هکرهای روس در انتخابات آمریکا، خواستار افزایش دامنه تحریم ها علیه روسیه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۴    
- همشهری آنلاین: پارلمان کلمبیا قانونی را تصویب کرد که به موجب آن، اعضای گروه انقلابی کلمبیا موسوم به فارک مورد عفو قرار می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۴۲    
- همشهری آنلاین: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد دولت سوریه و مخالفان مسلح برای آتش بس سراسری توافق کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۰    
- خبر امید ، نام نوع خاصی از دُرناست که از سیبری به سمت ایران حرکت می کند. این پرنده دو ماه در راه است تا به تالاب فریدون کنار برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۰۴    
- همشهری آنلاین: پوران فرخزاد پنجشنبه 9 دی ماه بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۲    
- همشهری آنلاین: معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران ضمن موافقت با کلیت استفاده از اپلیکیشن های مسافربری در پایتخت گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۳۳    
- سپنتا سلیمی: بله، همه می دانند، تو نوجوان هستی. اما چه می شود کرد؟ همیشه آدم هایی در اطرافمان هستند که دوره ی نوجوانی را جدی نمی گیرند و نوجوان ها را هنوز کودک حساب می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۱۶    
- رامین سلیمی یکتا: سجاد شهباززاده متولد سوم بهمن 1368 در شهر اردبیل است. او بازیکن فوتبال است و تجربه حضور در سوپر لیگ ترکیه در باشگاه آلانیااسپور را دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۴:۳۴    
- همشهری آنلاین: رییس جمهور در پیامی درگذشت پدر سه شهید دفاع مقدس را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۴:۰۲    
- همشهری آنلاین: یک آزمایشگاه پزشکی در هلند ممکن است به طور غیر عمدی تخمک های 26 زن را با اسپرم اشتباهی بارور کرده باشد و این اشتباه عجیب هنگامی کشف شد که ا ز قبل نیمی از این زنان یا باردار شده یا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۳:۵۲    
- همشهری آنلاین: شرکت جیلی (Geely) از سال 2007 تأمین کننده تاکسی های شهر لندن بوده و همچنین درسال 2010 موفق به خرید سهام شرکت Volvo در بخش خودروهای سواری شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۳:۳۰    
- همشهری آنلاین: این مطلب به معرفی یکی از پرافتخارترین باشگاه های فرانسه یعنی اف. سِ. پاری سن ژرمن می پردازد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۰    
- همشهری آنلاین: شرکت کنندگان در مراسم بزرگداشت یوم الله 9 دی - روز بصیرت و میثاق با ولایت - در بیانیه ای این روز را نماد نفوذناپذیری و ولایت مداری ایرانیان دانستند و بر اتحاد و استقامت در سایه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۰:۴۲    
- تمام سال را منتظر پاییز می مانم تا بیاید و برگ های زرد و سرخ و نارنجی اش را به زیر پایم بریزد، تا از صدای خش خششان قند توی دلم آب شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۰:۱۱    
- روی زمین دراز کشیده بودم و به ستاره هایی که در آسمان پخش بودند، نگاه می کردم. صدای غرغرهای پروانه می آمد: رخت خواب از این سفت تر پیدا نکرده بودن بهمون بدن؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۹:۴۰    
- خبر حالشان خوبِ خوب است. شعر می خوانند، قصه می گویند، موسیقی می نوازند و از ته دل می خندند. آن قدر فعال و پر انرژی اند که محال است یک لحظه هم از ذهنمان بگذرد که باید به آن ها ترحم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۹:۰۵    
- طنز عبدالله مقدمی: تبلت یا به قول مامان و بابا موبایل اندازه ی سینی یا به قول مامان بزرگ و بابابزرگ از این ماس ماسکا ؛ وسیله ای است که هر نوجوانی حداقل یکی از آن ها را حق مسلم خودش می داند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۸:۲۳    
- شعر طنز رضا احسان پور: هر چیز دلت خواسته باشد، آن جاست گمگشته اگر که داری، آن جا پیداست
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۷:۵۳    
- اسدالله افلاکی: سرانجام پس از سال ها کشمکش بر سر انتقال آب خزر به سمنان، تلاش های منتقدان دلسوز محیط زیست کشور و پیگیری های رسانه ها به بار نشست و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی لایحه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۶:۳۰    
- خبر 19آذر، روز خاصی بود؛ روزی که عده ای تصمیم گرفتند در قالب طرح ملی جنگلانه ، بذر درختان را در مشتانشان بگیرند و جنگل های خلوت و سوخته را دوباره زنده کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۴:۳۲    
- چند روز پیش از طرف مدرسه و برای اردوی علمی به موزه ی تاریخ طبیعی و تنوع زیستی در پارک چمران کرج رفتیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۳:۳۱    
- قرار است دولت بار دیگر 1000 میلیارد تومان اوراق بدهی برای پرداخت طلب هایش در بورس بفروشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۲:۳۰    
- شهردار تهران موضوع خط راه آهن واقع در محدوده مناطق 17 و 18 را یکی از دغدغه های مجموعه شهرداری تهران دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۱:۳۳    
- تهماسب صلح جو: فیلمشناخت سینمای ایران تألیف عباس بهارلو(غلام حیدری) که جلد چهارم آن هم به تازگی منتشر شده، منبعی قابل اتکا و ارزشمند برای علاقه مندان سینماست.