جمعه ۰۴ خردادساعت ۰۴:۱۰May 2018 25
 

خبرهای روزنامه همشهری 15 دی 1395 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 31 فروردین 1395 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 31 خرداد 1395 روزنامه همشهری 31 تیر 1395 روزنامه همشهری 31 مرداد 1395 روزنامه همشهری 31 شهریور 1395 روزنامه همشهری 30 مهر 1395 روزنامه همشهری 30 آبان 1395 روزنامه همشهری 30 آذر 1395 روزنامه همشهری 30 بهمن 1395 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 1 دی 1395 روزنامه همشهری 2 دی 1395 روزنامه همشهری 3 دی 1395 روزنامه همشهری 4 دی 1395 روزنامه همشهری 5 دی 1395 روزنامه همشهری 6 دی 1395 روزنامه همشهری 7 دی 1395 روزنامه همشهری 8 دی 1395 روزنامه همشهری 9 دی 1395 روزنامه همشهری 10 دی 1395 روزنامه همشهری 11 دی 1395 روزنامه همشهری 12 دی 1395 روزنامه همشهری 13 دی 1395 روزنامه همشهری 14 دی 1395 روزنامه همشهری 15 دی 1395 روزنامه همشهری 16 دی 1395 روزنامه همشهری 17 دی 1395 روزنامه همشهری 18 دی 1395 روزنامه همشهری 19 دی 1395 روزنامه همشهری 20 دی 1395 روزنامه همشهری 21 دی 1395 روزنامه همشهری 22 دی 1395 روزنامه همشهری 23 دی 1395 روزنامه همشهری 24 دی 1395 روزنامه همشهری 25 دی 1395 روزنامه همشهری 26 دی 1395 روزنامه همشهری 27 دی 1395 روزنامه همشهری 28 دی 1395 روزنامه همشهری 29 دی 1395 روزنامه همشهری 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۰۷    
- همشهری آنلاین: حضور پنج شاگرد برجسته استاد محمدرضا شجریان و استقبال شگفت انگیز علاقه مندان از ویژگی های پنجمین نشست آیین آواز بود
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۲:۲۸    
- همشهری آنلاین: نمایشگاه مد ولباس آزاده یاسمن نبی زاده با عنوان "خاطرات کردستان "عصر جمعه 17دی ماه در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۷:۵۹    
- همشهری آنلاین: با تصویب مجلس، سازمان فوریت های پیش بیمارستانی اورژانس کشور ایجاد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۵۱    
- همشهری آنلاین: رسانه های آمریکا در روزهای گذشته و امروز گزارش هایی درارتباط با چاک شومر سناتور دمکرات ایالت نیویورک و رهبر اقلیت سنای آمریکا منتشر کردند که حاکی از روزهای دشوار ترامپ در مسند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۳۰    
- دیپورت بازیکنان پرسپولیس پس از انتقاد ایوانکو برانکوویچ سرمربی این تیم از سوی کارلوس کی روش از اردوی تیم ملی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۷    
- همشهری آنلاین: رئیس سازمان سینمایی در بازدید از هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار در سینما فلسطین و در جمع خبرنگاران گفت: معتقد هستیم نهضت تولید باید در ایران راه بیفتد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۲:۵۱    
- غلامحسین محسنی اژه ای، سخنگوی قوه قضاییه، با اذعان به اینکه معرفی مجرم به جامعه موجب بازدارندگی می شود
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۲:۲۱    
- همشهری آنلاین: وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: آمریکا در جنایات تروریست های ضدسوری شریک است و باید پاسخگوی این اقدام ها باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۸    
- جوان 25 ساله که با انگیزه ای نامعلوم 2 برادر 12 و 13 ساله را در پارک جنگلی گمبوعه در شهرستان حمیدیه به قتل رسانده بود در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۴۴    
- فروش خیره کننده نبرد من کتاب جنجالی آدولف هیتلر رهبر سابق آلمان، اروپا را شوکه کرده و مهر تأییدی بر خیزش دوباره دست راستی ها در این قاره زده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۴۴    
- همشهری آنلاین: یک عضو دفتر رسانه های حزب اسلامی افغانستان به رهبری گلبدین حکمتیار اعلام کرد که اگر نام رهبر این حزب از لیست سیاه حذف هم نشود، وی بزودی وارد کابل خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۴۴    
- همشهری آنلاین: متخصصان آمریکایی یک روش جدید تصویربرداری ارائه کردند که می تواند به تشخیص سریع تر و درمان بیماری های چشم منجر شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۴۴    
- همشهری آنلاین: طبق اطلاعیه تازه کالج پزشکان آمریکایی، داروی متفورمین اولین گزینه درمان افراد مبتلا به دیابت نوع 2 است و داروهای دیگر را می توان در صورت نیاز تجویز کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۴۱    
- وزیر کشور تاکید کرد: باید مشکلات برگزاری نمایشگاه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در جلسه ای با حضور استاندار و شهردار تهران رفع شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۴۱    
- درخواست احمد مازنی رئیس کمیته فرهنگ، هنر و رسانه مجلس و چند نماینده دیگر برای بزرگداشت محمدرضا شجریان در جشنواره موسیقی فجر، به نوعی تأیید بازگشت این هنرمند سرشناس کشورمان به عرصه رسمی کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۷    
- کنگره آمریکا نخستین جلسه از دوره صدو پانزدهمش را دیروز با ادای سوگند اعضای مجالس نمایندگان و سنا آغاز کرد؛ آغازی که همچون بسیاری از اتفاقات این روزهای فضای سیاسی آمریکا، بی سابقه بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۷    
- مقام های ترکیه که بر حمایت هوایی ائتلاف تحت رهبری آمریکا از عملیات این کشور در سوریه اصرار دارند به صورت غیرمستقیم تهدید کرده اند که دسترسی واشنگتن به پایگاه اینجرلیک را قطع می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۷    
- مردی که در یک درگیری دوست قدیمی اش را به قتل رسانده بود از سوی قاضی جنایی پایتخت مجرم شناخته شد و به زودی در دادگاه کیفری پای میزمحاکمه می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۷    
- رکودی که دامنگیر کارخانه های قدیمی و خوشنام لوازم خانگی را گرفته بود، عاقبت کارساز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۷    
- علی ابراهیمی: با اتمام بررسی جامع طرح مدیریت واردات خودروهای خارجی در کارگروه ذیربط وزارت کشور، احتمالا این طرح طی سال جاری تصویب و ابلاغ شده و واردات این خودروها سخت تر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۷    
- در سال های گذشته همه زیرساخت های اساسی شهر تهران ازجمله مترو از مناطق جنوبی آغاز شده درحالی که تا پیش از این، همیشه پروژه های شهری ابتدا از مناطق برخوردار شمالی آغاز می شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۴    
- چاک شومر، رهبر اقلیت دمکرات در سنای آمریکا در نخستین جلسه کنگره جدید بعد از انتخابات اخیر این کشور در سخنانی علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب گفت:
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۴    
- اختلاف نظرهای رؤسای قوای مجریه و قضاییه معمولا زمانی اوج می گیرد که پای خط قرمزها به میان کشیده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۲۹    
- همشهری آنلاین: پژوهشگران دانشگاه صنعتی امیرکبیر سیستم رنگی هوشمندی را عرضه کردند که با اعمال محرک خارجی موجب تغییر رنگ سطوح خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۲۹    
- همشهری آنلاین: معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از تمدید مهلت مشترکان تلفن همراه برای تکمیل اطلاعات هویتی سیم کارت هایشان تا پایان دی ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۲۹    
- همشهری آنلاین: پزشکان آمریکایی هشدار دادند که خارج کردن جرم گوش می تواند به گوش آسیب وارد کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۲۹    
- همشهری آنلاین: محققان دانشگاه صنعتی اصفهان در فاز آزمایشگاهی به روشی دست یافتند که می توان با انجام آزمایش ادرار، ابتلا فرد به سرطان ریه را تشخیص داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۷    
- همشهری آنلاین: سعید لیلاز گفت: ایران اولین کشور جهان است که به صورت توامان در حال پیر شدن و فقیر شدن است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۷    
- همشهری آنلاین: چین اعلام کرد که موفق به احداث و تکمیل بزرگترین جاده کمربندی جهان در منطقه خودمختار تبت در شمال غرب این کشور شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۸    
- همشهری آنلاین: مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از میان فارغ التحصیلان دانشگاهی، امریه سربازی پذیرش می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۸    
- همشهری آنلاین: بدهکار بزرگ بانکی فعال در حوزه ورزش، صبح امروز (چهارشنبه 15 دی) بازداشت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۶    
- همشهری آنلاین: محققان دانشگاه نیویورک در یک بررسی دریافتند که موارد جراحی سزارین در چین کاهش داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۶    
- همشهری آنلاین: چین اعلام کرد که از جنگ تجاری با هیچ کشوری حتی آمریکا استقبال نمی کند، اما در صورتی که کشوری مایل به انجام این کار باشد پکن برای چنین رویارویی آماده است و اطمینان دارد در این نبرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۷    
- همشهی آنلاین: محسنی اژه ای با تاکید مجدد بر اینکه حساب های قوه قضائیه شفاف است گفت هر کس که می خواهد می تواند آن را بیند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۲    
- همشهری آنلاین: 46 نماینده مجلس در تذکری به رئیس جمهور، خواستار برخورد با حسین فریدون و معرفی وی به قوه قضائیه جهت رسیدگی به اتهاماتش در زمینه مفاسد اقتصادی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۲    
- همشهری آنلاین: بر خلاف اخبار منتشرشده، مربیان ایرانی تیم ملی فوتبال ایران به تهران بازنگشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۹    
- همشهری آنلاین: باشگاه صنعت نفت قرارداد با نادر دست نشان را فسخ و فیروز کریمی را جایگزین او کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۳    
- همشهری آنلاین: نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که سازمان بیمه سلامت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محلق شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۰۶    
- همشهری آنلاین: با صدور احکام لازم برای دست اندرکاران انتخابات سال آینده از سوی وزیر کشور، فعالیت ستادهای انتخابات آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: چهل و شش نفر از نمایندگان در تذکری به رئیس جمهور خواستار معرفی حسین فریدون به قوه قضائیه برای رسیدگی به اتهامات اقتصادی وی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: رئیس فدراسیون فوتبال گفت، با بازگشت بازیکنان پرسپولیس، نتایج آتی این تیم برگردن خودشان است نه کی روش.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: آندرانیک تیموریان با ابراز تمایل اش برای بازگشت به استقلال گفت شخصا با این تیم مذاکره ای نداشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۱    
- همشهری آنلاین: مراسم ادای سوگند نمایندگان جدید سنا و مجلس نمایندگان آمریکا در کنگره جدید برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۸    
- همشهری آنلاین: آرسنال که با سه گل از حریفش عقب بود، با جبران هر سه گل، بازی را به تساوی کشاند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۸    
- همشهری آنلاین: دادستان کل کشور با اشاره به اظهارات اخیر مسئولان دولتی در خصوص شفاف سازی حساب های قوه قضائیه، گفت:چون حساب دولتی نیست دولت نمی تواند آن را حساب کشی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۵    
- همشهری آنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ایجاد اولین خط ال آرتی در رینگ تاریخی تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۲۹    
- همشهری آنلاین: رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینکه مشکل سوییچ پراید های سال 85 به بعد حل شده است و سرقتهای آن کاهش داشته است گفت: از نظر ما پراید زیر مدل 85 امنیت ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۲۳    
- همشهری آنلاین: نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: فضای محیطی مجلس با سبزه هایی که در صحن علنی ایجاده شده شبیه پارک لاله شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۷    
- همشهری آنلاین: سازمان جهانی گمرک، در نشست اخیر خود در کره جنوبی در زمینه مبارزه با تخلفات و قاچاق، ایران را پس از نیوزیلند و پاکستان در رتبه سوم قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۱۰    
- همشهری آنلاین: در بازار چهارشنبه 15 دی ماه سکه تمام طرح جدید با 11 هزار تومان کاهش قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و 151 هزار تومان فروخته می شود و دلار آمریکا 3915 تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۴    
- همشهری آنلاین: دوهزار نفر از شهروندان فنلاند اولین افراد رد جهان خواهند بود که از ابتدای سال 2017 میلادی درآمد تضمین شدهی را در قالب طرح درآمد پایه جهانی دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۴    
- همشهری دو - محمود قلی پور: آقای نظری و بانو آمده اند خانه ما مهمانی. آقا و خانم نظری کنار هم نشسته اند و هر حرفی آقای نظری می زند به خانم نظری نگاه می کند و تأیید می گیرد و بالعکس.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۴    
- همشهری آنلاین: بهای طلا در بازار جهانی پس از اینکه روز گذشته به بالاترین قیمت در سه هفته اخیر صعود کرد، در معاملات چهارشنبه 15 دی ماه تغییر چندانی نداشت و ثابت ماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۴    
- همشهری آنلاین: مجلس ترکیه لایحه پیشنهادی دولت مبنی بر تمدید وضعیت فوق العاده در این کشور را به مدت سه ماه تصویب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۲    
- همشهری آنلاین: معتبرترین و مشهورترین واحد پول مجازی جهان، بیت کوین با عبور از مرز ارزش هزار دلار به موفق ترین واحد پول جهان در سال 2016 تبدیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۲    
- همشهری آنلاین: جلسه مشترک پلیس راهور و شهرداری تهران با حضور معاون شهردار تهران و مدیران ارشد حوزه حمل و نقل شهری و رییس پلیس راهور تهران بزرگ و رؤسای ستادی و منطقه ای راهور در محل این یگان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۰    
- همشهری آنلاین: علی لاریجانی و مصطفی کواکبیان در جلسه علنی امروز راهکارهایی برای حل اختلاف مسئولان و سران قوا مطرح کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۱    
- اسماعیل رمضانی: اگر شبکه های اجتماعی نبودند آنگاه امروز پرت وپلاها و بق بقوهای یک خواننده به اصطلاح زیرزمینی، لالایی شب های بی خوابی بخشی از جوانان این مرزو بوم نمی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۱    
- الهام مصدقی راد: تهران هم اکنون دارای 19مددسرای استاندارد و مجهز برای پذیرش کارتن خواب ها و در راه ماندگان است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۱    
- همشهری دو - پیام صدریه: همه افراد دوست دارند بدانند آیا رفتارشان متعادل و نیکو است یا خیر؛ به خصوص در همان برخورد اول، و شاید برای تشخیص همین موضوع کتاب های روانشناسانه فراوانی مطالعه کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۱    
- همشهری دو - امیر اسماعیلی: پدرم یکی از مبارزان قبل از انقلاب بود. آنقدر در زندان ستم شاهی شکنجه شده بود که وقتی آزاد شد، جای سالم در بدنش نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۱    
- همشهری دو - سیدمهدی سیدی: برخی از ما حتی 20جلد کتاب در تمام طول عمرمان نخوانده ایم، اما او می گوید نهج البلاغه را 200 بار خوانده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۱    
- علیرضا زاکانی، نماینده سابق مجلس: (در نامه ای به نمایندگان مجلس) رئیس جمهور دستوری برای شفاف سازی حق9 بیست و هفتم درمان کارگران صادر کرده که دستوری قابل توجه است اما نیاز به بسترسازی قانونی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۷    
- همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ادامه برخی نقل قول ها مبنی بر عدم اعزام حجاج در سال آینده را نادرست خواند و آن را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۲    
- همشهری دو - مهسا بایگان: محمد سعید بیلکار جوانی 18ساله است که در برخورد اول نحوه کتابی حرف زدنش توجه هرکسی را به خود جلب می کند! به سختی می شود یک ساعت خالی در شبانه روزش پیدا کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۲    
- همشهری آنلاین: بانک مرکزی چهارشنبه 15 دی ماه نرخ 39 ارز عمده و اصلی جهان را اعلام کرد: بر اساس نرخ های تعیین ارزش شده، 6 ارز از جمله دلار آمریکا در مقایسه با دیروز ثابت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۲    
- همشهری آنلاین: شرکت آرایشی بهداشتی اورئال در نمایشگاه الکترونیک های وصرفی 2017 برسی هوشمند را رونمایی کرده است که مملو از حسگرها است تا به مشتریان خود در حفظ سلامت موها کمک کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۲    
- همشهری دو - محمد مجد: یکی از مهم ترین مقاطع زندگی هر فرد، زمانی است که به سن تکلیف می رسد و در اصطلاح شرعی مکلف می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۲    
- همشهری دو - محمدرضا حیدری: سال هاست زندگی اش را در کوله باری جمع کرده تا مرهمی باشد هر چند کوچک برای کودکان سرزمینش.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۲    
- همشهری دو - بهاره جلالوند: امروزه نگهداری از دام و طیور به یک صنعت بزرگ تبدیل شده و در کنار آن، تولید غذای دام و طیور و هر چیز مرتبط با آن نیز رونق گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۳    
- همشهری دو - مینا فرقانی: اهل فن، واقعیت مجازی را مجموعه ای از ابزارها و تلاش ها برای هر چه واقعی تر کردن دنیای مجازی می دانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۳    
- همشهری دو - حسن اجرایی: آیت الله سیدمعزالدین حسینی الهاشمی یکی از چهره های مبارز در سال های پیش از انقلاب و یکی از دوستان و یاران قدیمی آیت الله شرعی به شمار می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۳    
- همشهری آنلاین: حادثه تروریستی در ترکیه، رشد کانال های تلگرامی و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه های چهارشنبه-15 دی- به آن پرداخته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۱    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های ورزشی صبح ایران به بازگرداندن هفت بازیکن پرسپولیسی از اردوی تیم ملی به ایران و وضعیت استقلال اختصاص دارد:
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۸    
- همشهری آنلاین: محققان معتقدند کهنسال ترین نهنگ قاتل جهان که با نام گرنی شناخته می شد، مدت طولانی است که دیده نشده و احتمالا مرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۶    
- آمار سزارین در کشورهای پیشرفته 5درصد است درحالی که بعد از طرح تحول سلامت این آمار در ایران به 55درصد رسیده است. وزارت بهداشت با اجرای این طرح به دنبال کاهش سزارین تا 30درصد است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۳    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های صبح ایران اختصاص دارد به موضوع هایی مانند صحبت های رئیس جمهور درباره قوه قضائیه،اموال زنجانی و شکاف های سیاسی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۳    
- وضعیت کوه صفه اصفهان با فعالیت های عمرانی در این کوه بحرانی شد؛ تا جایی که 1200شهرونددوستدار میراث فرهنگی و محیط زیست اصفهان در نامه ای به رئیس سازمان میراث فرهنگی نسبت به تخریب کوه صفه هشدار داده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۳    
- نسلی که برای گرفتن یک لیسانس حتی چند سال پشت کنکور می ماندند و بعد از قبولی شیرینی می دادند، حالا نه به کارشناسی ارشد بلکه به دکتری فکر می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۳۰    
- شاخص کل بورس تهران در مبادلات14 واحد افزایش یافت و به 78 هزارو 983 واحد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۳۳    
- دفتر نمایندگی سازمان ملل در عراق در گزارشی اعلام کرده است، در سال 2016بیش از 19 هزار عراقی در حملات تروریستی و خشونت های این کشور کشته یا زخمی شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۵:۳۲    
- تعداد تذکرات بالای اعضای شورای شهر تهران و حواشی و تنش های به وجود آمده در جلسه که در هفته های اخیر نیز روی داده است، با اخطار جدی از سوی رئیس پارلمان شهر مواجه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۳:۰۷    
- خبر طرح پاییزه ی کتاب با معرفی خراسان رضوی، تهران و خوزستان به عنوان استان های دارای بیش ترین میزان خرید کتاب در این طرح و هم چنین افزایش مشارکت کتاب فروشان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۲:۰۸    
- اصغر بادپر: زمستان است و سرما بازی دارد! یک هفته می آید و یک هفته هم می رود! بعد دوباره باز برمی گردد. ما در خانه هایمان انرژی را احتکار می کنیم!
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۱:۰۶    
- خانه فیروزه ای یاسمن رضائیان: زمستان نورسیده از پنجره های خانه دست تکان می داد. دانه های برف تاب می خوردند و با بالا و پایین رفتن هایشان همراه خورشید می خندیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۰:۴۵    
- همشهری آنلاین: قوها روز 2 ژانویه (13 دی) 2016 در هاید پارک در مرکز لندن شنا می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۰:۱۵    
- همشهری آنلاین: کُنفُوسیوس مشهورترین فیلسوف، نظریه پرداز سیاسی و معلم چینی است که در چین باستان زندگی می کرد ...