پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۲:۰۸Jun 2018 21
 

خبرهای روزنامه همشهری 21 دی 1395 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 31 فروردین 1395 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 31 خرداد 1395 روزنامه همشهری 31 تیر 1395 روزنامه همشهری 31 مرداد 1395 روزنامه همشهری 31 شهریور 1395 روزنامه همشهری 30 مهر 1395 روزنامه همشهری 30 آبان 1395 روزنامه همشهری 30 آذر 1395 روزنامه همشهری 30 بهمن 1395 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 1 دی 1395 روزنامه همشهری 2 دی 1395 روزنامه همشهری 3 دی 1395 روزنامه همشهری 4 دی 1395 روزنامه همشهری 5 دی 1395 روزنامه همشهری 6 دی 1395 روزنامه همشهری 7 دی 1395 روزنامه همشهری 8 دی 1395 روزنامه همشهری 9 دی 1395 روزنامه همشهری 10 دی 1395 روزنامه همشهری 11 دی 1395 روزنامه همشهری 12 دی 1395 روزنامه همشهری 13 دی 1395 روزنامه همشهری 14 دی 1395 روزنامه همشهری 15 دی 1395 روزنامه همشهری 16 دی 1395 روزنامه همشهری 17 دی 1395 روزنامه همشهری 18 دی 1395 روزنامه همشهری 19 دی 1395 روزنامه همشهری 20 دی 1395 روزنامه همشهری 21 دی 1395 روزنامه همشهری 22 دی 1395 روزنامه همشهری 23 دی 1395 روزنامه همشهری 24 دی 1395 روزنامه همشهری 25 دی 1395 روزنامه همشهری 26 دی 1395 روزنامه همشهری 27 دی 1395 روزنامه همشهری 28 دی 1395 روزنامه همشهری 29 دی 1395 روزنامه همشهری 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۱    
- همشهری آنلاین: رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: بیشتر توجهات درعرصه دفاع مقدس صرف مسائل احساسی شده است، درحالی که مسائل عقلانی در رأس تصمیمات دفاع مقدسی قرار داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۱    
- همشهری آنلاین: دادستان ایرانشهر از دستگیری دو نفر از عوامل قتل عام 8 نفر در ایرانشهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۱    
- همشهری آنلاین: دکتر عباس ماهیار استاد برجسته ادبیات فارسی که تلاش های او در شناخت پیچیدگی های شعری خاقانی شهرت دارد، در سن 79 سالگی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۳    
- همشهری آنلاین: جشنواره موسیقی فجر در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی با دو روز تاخیر آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۲    
- همشهری آنلاین: دادستان آمریکا برادر و برادرزاده بان کی مون، دبیرکل پیشین سازمان ملل را به پرداخت رشوه به یک مقام دولتی متهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۴    
- همشهری آنلاین: رقابت های هندبال قهرمانی جهان مردان، اولین بار در سال 1938 به میزبانی آلمان در قاره اروپا و با قهرمانی تیم میزبان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۴    
- همشهری آنلاین: پیکر دکتر علی شریعتمداری چهره ماندگار علمی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی پنجشنبه 23 دی از دانشگاه خوارزمی به سمت بهشت زهرا(س) تشییع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۵    
- همشهری آنلاین: رئیس کمیسیون نامگذاری شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکشنبه هفته آینده طرح دوفوریتی نامگذاری خیابان و بوستانی مناسب به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی را در صحن شورا مطرح می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۵    
- همشهری آنلاین: قرعه کشی رقابت های فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا 2017 برگزار شد و تیم ملی کشورمان با تیم های بحرین، چین، مالزی و افغانستان همگروه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۸    
- سه ماهه اول بارداری، هفته پانزدهم، آخر هفته هجدهم و هفته بیست و دوم بارداری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۴    
- قلب مهم ترین عضو در بدن است و آسیب دیدن این عضو باعث مرگ می شود که با راهکارهایی می توان گردش خون در بدن را تقویت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۲    
- درحالی که بعد از مصوبه مجلس درباره اختصاص 20درصد حداقل حقوق کارگری به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی میزان دقیق افزایش مستمری هر فرد مشخص نیست، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۴:۳۲    
- در پی 4 روز آلودگی هوای متوالی تهران در هفته جاری، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از اقدامات کمیته اضطرار آلودگی هوا به علت بهنگام نبودن انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۴۵    
- سپنتا سلیمی: برای کمک همیشه تو اولین کسی هستی که خبرت می کنند، یا هروقت برای کمک رفته ای اوضاع بدتر شده است؟ ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۳۵    
- زهرا جورابلو: شرکت اپل، سازوکار مشخصی برای خودش دارد که باعث پیشرفت و درآمدزایی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۳۲    
- ترجمه ی پگاه شفتی: فقط دو روز به پایان سال 2016 میلادی باقی مانده است و دنیای فناوری با دستان پر به سال جدید وارد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۳۴    
- همشهری آنلاین: رئیس مجلس سنای پاکستان روز سه شنبه از دولت این کشور خواست توضیح دهد که آیا انتصاب ژنرال 'راحیل شریف' فرمانده سابق ارتش این کشور به فرماندهی ائتلاف نظامی 39 کشور تحت رهبری عربستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۳۴    
- همشهری آنلاین: استفاده از داروهای ضد ریفلاکس و سوزش سر معده در دوران بارداری، احتمال ابتلای کودک به آسم را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۳۴    
- پکن مسئولان شهر شیجیاژوانگ چین برای زنگ ورزش دانش آموزان ابتدایی مدارس در هوای بسیار آلوده دست به ساخت سالن های ورزشی سرپوشیده زدند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۳۴    
- داکا مقامات بنگلادش برای پزشکان بد خط جریمه درنظرگرفتند. پس از پیچیدن چند نسخه اشتباه در داروخانه های بنگلادش یک دادگاه در این کشور پزشکان را ملزم به نوشتن نسخه با خط خوش کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۳۴    
- سنگاپور زن 50 ساله ای پس از بی خانمان شدن به مدت 8 سال است که در فرودگاه چانگی سنگاپور زندگی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۳۴    
- کلرادو دانشمند آمریکایی بیش از 40 سال است که برای جمع آوری اطلاعات محیط زیستی در سرمای ارتفاعات کلرادوی آمریکا به تنهایی زندگی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۵۹    
- رضا شیوا - تعیین دستورالعمل و ضوابط قیمت گذاری و نظارت بر بازار کالاهای انحصاری مانند خودرو ازجمله وظایف ذاتی شورای رقابت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۵۹    
- احمد توکلی: 1-سه شنبه روز خاصی بود، مردم برای تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه و خیابان های اطراف جمع بودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۵۹    
- راه اندازی سامانه ملی املاک و اسکان، بزرگ ترین گامی است که باید برای اجرای طرح مالیات ستانی از خانه های خالی برداشته شود اما این مهم نه در پایان مهلت 6ماهه اول ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۴۶    
- دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا سرانجام به شایعه ها و ابهامات در مورد نقش دامادش در دولت آینده پایان داد و اعلام کرد که جارد کوشنر هم همراه او به کاخ سفید قدم خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۴۶    
- اردوغان مدت ها برای چنین روزهایی رویابافی کرده بود؛ روزی که او در مقام ریاست جمهوری باشد و حزبش، عدالت و توسعه، بتواند برنامه تغییر قانون اساسی را پیش ببرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۴۶    
- همشهری آنلاین: فصل سرما فرا رسیده و یکی از بهترین نوشیدنی های این فصل هات چاکلت است که انواع مختلفی دارد. ما در اینجا طرز تهیه هات چاکلت مربایی را به شما آموزش می دهیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۴۱    
- همشهری آنلاین - سجاد میرزامهدی تهرانی: تکن 7 (Tekken 7) یک بازی ویدئویی به سبک مبارزه ای از مجموعه بازی های تیکن که توسط باندای نامکو انترتینمنت و 31 ماه مارچ منشتر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۵    
- پلیس سیستان و بلوچستان در تلاش است تا با شناسایی صاحب تفنگ کلاشنیکف که گلوله های شلیک شده از آن 8 زن، مرد و کودک را به قتل رسانده است، راز این قتل عام هولناک را فاش کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۲    
- فهرست نامزدهای هفتادمین دوره مراسم اهدای جوایز بفتا اعلام شد و اصغر فرهادی که سال 2012 با جدایی نادر از سیمین در بخش بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان نامزد شده بود، در این دوره از رقابت بازماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۲    
- هفتاد و چهارمین دوره مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب بامداد دوشنبه به وقت ایران در هتل بورلی هیلتون در بورلی هیلز آمریکا برگزار شد و اصغر فرهادی رقابت برای کسب جایزه بهترین فیلم خارجی زبان را به پل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۲    
- دخترجوانی که در ماجرایی عجیب به طور ناخواسته مرتکب قتل شده است، درست در روز تولدش محاکمه شد اما ولی دم به بخاطر نذری که کرده بود او را بخشید تا از چوبه دار نجات یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۲    
- همشهری آنلاین: فرماندهان عراقی می گویند، نیروهای مبارزه با تروریسم عراق پس از رسیدن به کرانه شرقی رود دجله در جنوب و نزدیک شدن به دانشگاه موصل در شمال بخش شرقی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۰    
- مرد جوان وقتی خودروی دوستش را امانت گرفت و با آن تصادفی شدید کرد نمی دانست همین اتفاق به قیمت جانش تمام می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۵۰    
- همشهری آنلاین: ششمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین بعد از گذشت سه ساعت و نیم به کار خود پایان داد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۵۰    
- همشهری آنلاین: معاون وزیر امور خارجه در خصوص تمدید قانون آیسا گفت: از دید ما تمدید قانون آیسا نقض تعهدات برجامی آمریکا است و باید به نحو مؤثری جبران شود و این موضوع امروز در دستور کار کمیسیون ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۵۰    
- همشهری آنلاین: باشگاه روستوف روسیه از امضای قرارداد جدید با سعید عزت اللهی، ملی پوش ایرانی خبر داد، اما هافبک تیم ملی کشورمان این ادعا را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۲۲    
- همشهری آنلاین: روزنامه نیویورک تایمز از قدیمی ترین و معتبرترین روزنامه های آمریکا است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۱۰    
- همشهری آنلاین: سرپرست اورژانس کشور گفت: آیت الله حسن صانعی با حال عمومی خوب مرخص شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۱۰    
- همشهری آنلاین: 26 سال پیش، آیت الله هاشمی رفسنجانی در زمان ریاست جمهوری به موزه ملی ایران رفت و در یادگاری که در دفتر این موزه در آن زمان نوشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۳۹    
- همشهری آنلاین: آیت الله هاشمی رفسنجانی می گفت: آن سینمایی را ما می پسندیم و فیلمی را می پسندیم که فیلمی باشد دارای پیام و پیامش هم پیام مثبت باشد برای سازندگی جامعه.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۳۹    
- همشهری آنلاین: سید حسن خمینی با بیان خاطراتی از کودکی خود گفت کمتر کسی به همسر آیت الله هاشمی تسلیت گفته است و لازم دانستم به ایشان مستقلا تسلیت بگویم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۳۹    
- همشهری آنلاین: مقامات سیاسی و جهانی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۳۹    
- همشهری آنلاین: رئیس جمهوری منتخب آمریکا دامادش جارد کوشنر را به عنوان یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید و مسئول تبادلات تجاری و خاورمیانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۳۹    
- همشهری آنلاین: امتحانات سه شنبه 21 دی ماه دانشگاه ها به دلیل مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی لغو و به زمان دیگری موکول شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۰۹    
- همشهری آنلاین: خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی با صدور بیانیه ای از مردم، مسئولان نظام به ویژه رهبر انقلاب، مراجع، علما و نخبگان تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۰۹    
- همشهری آنلاین: محققان دانشگاه شفیلد انگلستان دریافتند حشرات تحت تاثیر تغییرات آب و هوایی زمین قرار گرفته اند و در اثر افزایش دما، قابلیت تولید مثل آن ها دچار اختلال شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۳    
- همشهری آنلاین: ایست ناگهانی قلبی (SCA) که مرگ ناگهانی قلبی هم نامیده می شود، هنگامی رخ می دهد که قلب به طور ناگهانی و غیرمنتظره از تپش بازمی ایستد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۱۸    
- همشهری آنلاین: همزمان با آشکار شدن اهمیت بیشتر قطب شمال از نظر راهبردی و منابع نهفته زیرزمینی و دریایی، یک مقام نظامی روس از برنامه استقرار سامانه های پدافند هوایی اس-400 در این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: چین با اعتراض شدید به دیدار یک سناتور جمهوریخواه آمریکا با رئیس منطقه تایوان، اعلام کرد که مخالف ملاقات و گفت وگو میان مقامات آمریکایی و تایوانی در هر مکان و به هر بهانه ای است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: آیت الله هاشمی رفسنجانی تا آخرین لحظه عمرشان در مسیری حرکت کردند که آرزوی امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی بود و برای خدمت به مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۱    
- همشهری آنلاین: ستاره پرتغالی رئال مادرید دوشنبه شب 20 دی ماه، عنوان بهترین بازیکن سال 2016 انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۱    
- همشهری آنلاین: مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، آخرین وضعیت جسمانی آیت الله حسن صانعی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۷    
- همشهری آنلاین: فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: آقای هاشمی برخی وقت ها تاکتیک هایی داشت وگرنه هم استکبارستیز و هم صهیونیسم ستیز بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۷    
- همشهری آنلاین: حسین مرعشی از چهار برنامه ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی در تهران، کرمان و رفسنجان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۰    
- همشهری آنلاین: پس از سخنان مریل استریپ در مراسم گلدن گلوب و پاسخ دونالد ترامپ که بلافاصله در توییتر به وی داده شد، حالا هالیوودی ها جواب ترامپ را می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۸    
- همشهری آنلاین: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی همیشه به خط و مبانی اندیشه های امام(ره) و رهبر معظم انقلاب کاملا پایبند بود و به آن عمل کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۸    
- همشهری آنلاین: علی درستکار سال87 همزمان با دهه فجر گفت وگویی اختصاصی با مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۳    
- همشهری آنلاین: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۳    
- همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با برجسته خواندن هاشمی رفسنجانی گفت: آیا ما باید خانواده و عزیزان وی را به دلیل آنچه رئیس جمهور پیشین ایران انجام داده و ما دوست نداشته ایم، مسئول بدانیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۴    
- همشهری آنلاین: اعضای کنگره فیفا، پیشنهاد 48 تیمی شدن جام جهانی را تصویب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۶    
- همشهری آنلاین: اُلیویه ژیرو متولد 30 سپتامبر 1986 بازیکن فوتبال اهل کشور فرانسه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۸    
- همشهری آنلاین: دولت روسیه هرگونه مشارکت این کشور در حملات سایبری و اعمال نفوذ در روند انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را قویا رد کرد و تکرار مدعیات را خام دستانه و ناشی از "توهم" خواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۲    
- همشهری آنلاین: رسانه های مطرح جهان حضور پررنگ مردم ایران و مسئولین انقلاب در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی را به تصویر کشیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۹    
- همشهری آنلاین: ششمین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی ایران، کشورهای 1+5 و هلگا اشمید به نمایندگی از اتحادیه اروپا در وین برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۹    
- همشهری آنلاین: رئیس کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران از بررسی نامگذاری خیابانی به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۰    
- همشهری آنلاین: رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم تشییع و وداع با رفیق دیرین و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی و همکار نزدیک سال های متمادی در عهد جمهوری اسلامی حضرت حجت الاسلام والمسلمین هاشمی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۹    
- همشهری آنلاین: رهبر انقلاب اسلامی برای اقامه نماز بر پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی وارد دانشگاه تهران شدند و این نماز را بر پیکر یار دیرین خود اقامه کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۷    
- همشهری آنلاین: مراسم تشییع پیکر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام ، آیت الله هاشمی رفسنجانی از دانشگاه تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۶    
- دوچرخه ی ما 16 ساله شد! بله، همین حالا که این مطلب را می خوانید، دوچرخه 16 ساله شده است. دقیق دقیقش را بخواهید، 16 سال و یک روز! دوچرخه خوشحالِ خوشحال است از 16 ساله شدن، از ادامه ی نوجوانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۳    
- همشهری آنلاین: مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۱    
- در این شماره می خوانید:
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۰    
- از امروز آدم دیگری خواهم شد. خوش بختی را به عصرانه دعوت می کنم. با هم چای می نوشیم و عطر زنجفیل را مزه مزه می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۱    
- با چشم هایی در انتظار ثانیه ای خواب روی صندلی ایستگاه اتوبوس نشستم. می خواستم سرم را به تبلیغات پشت سرم تکیه بدهم و چند لحظه بخوابم، اما می ترسیدم که خوابم سنگین شود و از اتوبوس جا بمانم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۴:۲۴    
- همشهری آنلاین: رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه ارتحال آیت الله هاشمی بسیار ناگهانی و تکان دهنده بود، تصریح کرد: این حادثه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۳:۳۱    
- همشهری آنلاین: روابط عمومی های امروزین به دنبال این ارزش هستند و این ارزش در حال شکل گیری جدی در سازمان ها و روابط عمومی ها است که توسط همه دست اندرکاران روابط عمومی مورد توجه قرار گرفته است.