یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۰:۰۹May 2018 20
 

خبرهای روزنامه همشهری 1 اردیبهشت 1396 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 31 فروردین 1396 روزنامه همشهری 8 خرداد 1396 روزنامه همشهری 31 تیر 1396 روزنامه همشهری 31 مرداد 1396 روزنامه همشهری 31 شهریور 1396 روزنامه همشهری 30 مهر 1396 روزنامه همشهری 30 آبان 1396 روزنامه همشهری 30 آذر 1396 روزنامه همشهری 30 دی 1396 روزنامه همشهری 30 بهمن 1396 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 1 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 2 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 3 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 4 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 5 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 6 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 7 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 8 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 9 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 10 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 11 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 12 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 13 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 14 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 15 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 16 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 17 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 18 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 19 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 20 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 21 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 22 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 23 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 24 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 25 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 26 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 27 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 28 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 29 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 30 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۴۹    
- همشهری آنلاین: سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، گفت: فروردین 96 در شرایطی به پایان رسید که روزهای آلوده آن با شاخص ناسالم برای گروه های حساس 4 روز بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۳    
- همشهری آنلاین: مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: مشکلات رودخانه اروندرود و تالاب های بین النهرین در نشست مشترک مسئولان محیط زیست خوزستان و بصره عراق بررسی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۵    
- همشهری آنلاین: در پایان مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا، تیم ملی تکواندوی کشورمان با کسب 9 طلا، 3 نقره و 1 برنز برسکوی قهرمانی آسیا ایستاد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۲    
- همشهری آنلاین: یک توده عظیم یخ که بزرگ تر از کشتی تایتانیک توصیف می شود در ساحل استان شرقی "نیوفاندلند" کانادا ظاهر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۲    
- همشهری آنلاین: کارشناسان روانپزشکی در کنفرانسی در دانشگاه ییل هشدار دادند، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بیماری روانی خطرناکی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۳    
- همشهری آنلاین: در پایان مسابقات کاتای قهرمانی کشور بانوان، انتخابی تیم ملی، تهران به مقام قهرمانی دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۴    
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت، گفت: راه خدمت به مردم در حوزه سلامت، ترویج فرهنگ پیشگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۷:۴۷    
- همشهری آنلاین: محققان دانشگاه دوک آمریکا با استفاده از فناوری سه بعدی و نوعی هیدروژل، ماده ای شبیه به غضروف ساختند که زمینه را برای استفاده از ایمپلنت های سه بعدی زانو فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۴:۱۷    
- همشهری آنلاین: صندوق بین المللی پول با توجه به استمرار رکود اقتصادی در ونزوئلا و کوچک تر شدن اقتصاد این کشور، نرخ تورم ونزوئلا را در سال آینده میلادی بیش از 2 هزار درصد برآورد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۳:۳۲    
- همشهری آنلاین: جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: رهبری معظم انقلاب اسلامی می خواهند به لحاظ اقتصادی نیز به جایگاه توان دفاعی دست یابیم که به طور قطع این مساله ممکن است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۲:۳۴    
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت گفت: درمان اصلی بسیاری از بیماری های غیرواگیر ورزش و پیاده روی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۴۸    
- پکن مردی در چین برای رساندن آب به روستایش 36 سال را صرف کندن کانالی در دل کوه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۴۸    
- معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، در پاسخ به اظهارات محسن سرخو، عضو شورای شهر تهران که حمل ونقل شهرداری تهران را عقب تر از برنامه ها دانسته بود، توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۸    
- پکن مقامات شهر ووهان چین تصمیم گرفتند برای کنترل رهگذر های خیابان هنگام قرمز بودن چراغ راهنمایی از دروازه های بازدارنده ای استفاده کنند که جلوی تردد آنها هنگام قرمز بودن چراغ را می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۹    
- همشهری آنلاین: رییس سازمان سینمایی اعلام کرد تدوین اساسنامه سازمان نظام هنری که وزیر ارشاد بدان تاکید دارد در بخش سینما با همراهی خانه سینما در حال پیشرفت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۹    
- مرکز آمار ایران در تازه ترین گزارش خود از روند شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای شهری ایران از افزایشی شدن شاخص تورم در ایران خبر داد که احتمال دارد با این روند نرخ تورم دوباره در سال جاری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۶    
- همشهری آنلاین: عکاسان روز 20 آوریل (31 فروردین) از پرتاب سفینه سویوز MS-04 حامل جک فبشر از آمریکا و فیودور یورچیخین از روسیه از پایگاه فضایی بایکونور در قزافستان به سوی ایستگاه بین المللی فضایی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۶    
- در سال 96، برای ایجاد 900 هزار شغل هدفگذاری شده است؛ کاری که متولیان حوزه کار کشور نیز به سخت بودن آن معترف هستند اما آن را قابل حصول می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۴    
- همشهری آنلاین: شش رمان برای کسب جایزه ادبی 50 هزار پوندی بوکر بین المللی در سال 2017 رقابت خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۴    
- شورای نمایندگان کسبه پلاسکو با ارسال نامه ای به حسن روحانی رئیس جمهور، از اجرایی نشدن مصوبه دولت درخصوص حمایت از کسبه پلاسکو انتقاد و اعلام کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۴    
- مهدی کریمی تفرشی: یکی از مؤلفه های اصلی رشد اقتصادی در سالی که اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال نام گرفته بهبود وضعیت بنگاه های صنعتی به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۳۹    
- همشهری آنلاین: جشنواره جهانی فیلم فجر فردا 2 اردیبهشت ماه در دومین روز کاری خود میزبان بیش از بیست و پنج فیلم برگزیده در چارسو است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۳۲    
- مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را 2 ماه در فریزر خانه اش نگه داشته بود درحالی که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۳۲    
- تگزاس یک آمریکایی پس از 50 ساعت بوسیدن یک خودرو توانست در مسابقه برنده شده و آن را تصاحب کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۹    
- مجموعه نمایشی سیگنال موجود است که پیش از این خبرهایی مبنی بر پخش آن از تلویزیون منتشر شده بود، سرانجام سهم شبکه نسیم شد و در آینده نزدیک روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۹    
- 14 سال از اکران سومین و آخرین قسمت از یکی از موفق ترین سه گانه های تاریخ سینما می گذرد و چند روزی است زمزمه بازگشت پروژه ماتریکس البته با بازیگران و عوامل تازه به گوش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۹    
- معمای ناپدید شدن زنان در رشت با دستگیری قاتل سریالی فاش شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۹    
- قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم این دستور مرد کینه جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۶    
- زمانی که نیکلاس مادورو در سال 2013 و با اختلاف کمی پس از درگذشت دوست خود هوگو چاوز قدرت را در ونزوئلا در اختیار گرفت
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۶    
- حمله تروریستی به قطار سریع السیری در فرانسه در سال 2015 دستمایه تازه ترین تجربه کارگردانی کلینت ایستوود می شود
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۶    
- همه منتظر بودند پس از چندین ماه فضای امنیتی در فرانسه، بالاخره انتخابات ریاست جمهوری این کشور در فضایی آرام برگزار شود
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۳    
- علیرضا رئیسیان: در روزگاری به سر می بریم که گویی مردم حوصله خواندن کتاب، روزنامه و خلاصه هر متن مکتوب منتشر شده روی کاغذ را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۳    
- سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر که امسال برای سومین سال پیاپی به شکل مستقل و جدا از بخش داخلی برگزار می شود
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۰    
- همشهری آنلاین: علت شیوع بیماری های نقص ایمنی در کشور ازدواج فامیلی است و تاکنون بیش از دو هزار بیمار مبتلا به نقص ایمنی در کشور شناسایی و ثبت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۸    
- همشهری آنلاین: وزارت امور خارجه چین و کره جنوبی با انتشار بیانیه های جداگانه ای نسبت به بازدید نمایندگان پارلمان ژاپن از معبد جنجال برانگیز یاسوکونی به شدت اعتراض کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۸    
- همشهری آنلاین: نقش موتور سیکلت ها در تصادفات درون شهری 37 درصد است و سواری ها عامل 55 درصد حوادث رانندگی در طی سال 95 بودند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۰    
- همشهری آنلاین: سازمان هواشناسی کشور پیش بینی کرد: سه روز آینده بیشتر مناطق کشور به جز مناطقی از جنوب شرق افزایش دما رخ خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۰    
- همشهری آنلاین: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از نوسازی یک سوم ناوگان تاکسی فرسوده کشور خبر داد و گفت امساب باید 60 هزار تاکسی نوسازی شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۶    
- همشهری آنلاین: یک درخت بزرگ گیلاس در استان فوکوشیما، با زیبایی خیره کننده شکوفه هایش، توجه بازدید کنندگان از سراسر ژاپن را به خود جلب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۹    
- همشهری آنلاین: پژوهشگران در فرانسه نسبت به استفاده از داروی والپروات برای درمان صرع و اختلال دوقطبی در دوران بارداری هشدار داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۶    
- همشهری آنلاین: برخی رسانه ها و شبکه های عراقی از آزادی شکارچیان ربوده شده قطری در عراق خبر دادند اما هنوز هیچ منبع رسمی این گزارش ها را تایید نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۶    
- همشهری آنلاین: سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد تعداد افرادی که به علت هپاتیت ویروسی می میرند، در حال افزایش است و اغلب 325 میلیون فرد مبتلا به این ویروس ها از عفونتشان بی اطلاع هستند و به داروهای ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۶    
- همشهری آنلاین: چین با ابراز نگرانی از بغرنج شدن مسایل هسته ای شبه جزیره کره و زیانبار خواندن درگیری های نظامی برای همه طرف ها، بمب افکن های خود را به حال آماده باش درآورده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۲    
- همشهری آنلاین: جرمی کوربین رهبر حزب کارگر بریتانیا روز پنج شنبه کارزار انتخاباتی اش را با حمله به حزب محافظه کار آغاز کرد و وعده افزایش مالیات بر درآمد ثروتمندان و شرکت ها را داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۲۸    
- همشهری آنلاین: تحقیقات در زمینه تیراندازی پنجشنبه شب در خیابان شانزه لیزه پاریس که یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۳    
- همشهری آنلاین: زنده بودن پخش مناظره های انتخاباتی تلویزیون در حالی همچنان در کمیته تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در حال بررسی است که تا این لحظه هم مدیران ارشد صداوسیما و هم نامزدهای انتخاباتی از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۳    
- همشهری آنلاین: با آغاز اکران فیلم امتحان نهایی عادل یراقی در 10 سالن سینما، چیدمان اکران نوروزی تغییر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۳    
- همشهری آنلاین: آرامگاه سعدی میزبان علاقه مندان این شاعر شد تا در آستانه آغاز اردیبهشت ماه که با نام او همراه است، یادش را گرامی بدارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۳    
- همشهری آنلاین: محمد اصفهانی خواننده ای که به قول خودش در این سال ها کم کار شده بود، شامگاه گذشته در کنار ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان ایستاد و خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۳    
- همشهری آنلاین: در تازه ترین نظرسنجی انجام شده مردم روسیه خواستار دفن جنازه ولادیمیر لنین، رهبر انقلاب کمونیستی اکتبر 1917 میلادی و بنیانگذار اتحاد جماهیر شوروی سابق هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تهران اظهار داشت: یکی از مهم ترین نتایج اجرای طرح تحول سلامت کاهش پرداختی مردم و رفع دغدغه آنها در مراجعه به مراکز درمانی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: یک روزنامه انگلیسی نوشت: مسکو در پی تهدید اخیر کره شمالی نیروهای خود را به سمت مرزهای مشترکش با کره شمالی حرکت داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۰    
- همشهری آنلاین: داوطلب احرازصلاحیت نشده انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه ای اعلام کرد: برای موفقیت رئیسی و قالیباف از هرگونه کمکی دریغ نخواهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۲    
- همشهری آنلاین: نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه امروز حدود 30 درصد از تحصیل کرده های ما بیکار هستند، گفت: بیکاری با بخشنامه و پشت میزنشینی حل نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۲    
- همشهری آنلاین: عضو کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات از برگزاری جلسه ویژه این کمیسیون به منظور تجدیدنظر در پخش غیرزنده مناظرات انتخاباتی از رسانه ملی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۷    
- همشهری آنلاین: طبق اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور، اسحاق جهانگیری، حسن روحانی، سیدابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، سیدمصطفی میرسلیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۸    
- خانه فیروزه ای بلند نوین: در روزهای تاریک وقتی که قلبم قندیل بسته و هیچ ستاره ای در مشتم نیست
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۲    
- از کنار گل خانه ی عبور می کنم و به آرامی کف کفش هایم را می کشم به زمین. مسئول گل خانه را که با لباس کار سبز و چکمه های گِلی اش مشغول کار می بینم، دلم تنگِ بوییدن عطر گلدان ها می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۴    
- در میان سینما و تئاتر: لیلا موسی پور، آپاراتچی نوجوان از تهران، به فیلم فروشنده ساخته ی اصغر فرهادی پرداخته که دومین جایزه ی اسکار را برای سینمای ایران به ارمغان آورد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۷:۵۴    
- خانه فیروزه ای لیلی شیرازی: ما آدم ها در جهان تنها نیستیم، جهان پر است از موجودات گوناگون، از خاک و آب و هوا و آتش گرفته تا این همه موجودات دریایی و زمینی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۶:۳۱    
- خانه فیروزه ای لاله جهانگرد: تنها ولی با اعتماد به نفس شبیه گوزنی
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۵:۲۹    
- اصغر بادپر: چنار پشت پنجره ی اتاقم بالأخره جوانه زد و برگ های جوان و کوچکش از سرشاخه ها بیرون زدند. وقت پهن کردن فرش قرمز برای بیداری درختم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۴:۳۲    
- همشهری آنلاین: نشست تخصصی آموزشی آیین آواز در ابتدای سال جدید از تقارن نخستین جلسه اش با حال و هوای بهار به سادگی نگذشت و علی جهاندار با خواندن بهاریه ای از استادش،محمدرضا شجریان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۳:۳۵    
- همشهری آنلاین: سازندگان تلگرام در هفته گذشته از برقراری تماس صوتی در این اپلیکیشن خبر دادند و بعد از گذشت چهار روز رونمایی از این قابلیت اما این دسترسی با دستور قضایی مسدود شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۲:۳۰    
- داستان صدیقه خسروی: راست خیابان را بگیری و بیایی پایین، همان جاست. خانه ی آجری و قدیمی ما که به خانه های نوساز و بلند دور و برش دهن کجی می کند. سه طبقه که هر کدام روی هم سوارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۱:۳۰    
- معرفی کتاب مینا حدادیان: در افسانه های قدیمی دختران و پسران جوانی را می بینیم که اغلب توسط پری بدجنسی جادو شده اند و به شکل حیوان در آمده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۳    
- همشهری آنلاین: دوازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز جمعه 29 اردیبهشت 1396 برگزار خواهد شد.