دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۰۲:۵۹Jun 2018 25
 

خبرهای روزنامه همشهری 3 اردیبهشت 1396 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 31 فروردین 1396 روزنامه همشهری 8 خرداد 1396 روزنامه همشهری 31 تیر 1396 روزنامه همشهری 31 مرداد 1396 روزنامه همشهری 31 شهریور 1396 روزنامه همشهری 30 مهر 1396 روزنامه همشهری 30 آبان 1396 روزنامه همشهری 30 آذر 1396 روزنامه همشهری 30 دی 1396 روزنامه همشهری 30 بهمن 1396 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 1 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 2 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 3 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 4 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 5 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 6 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 7 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 8 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 9 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 10 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 11 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 12 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 13 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 14 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 15 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 16 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 17 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 18 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 19 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 20 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 21 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 22 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 23 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 24 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 25 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 26 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 27 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 28 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 29 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 30 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۲:۴۲    
- همشهری آنلاین: معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: 38 درصد آلودگی های زیست محیطی در این استان مربوط به آلودگی در حوزه آب است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۷    
- همشهری آنلاین: مطالعه انجام گرفته در انگلیس نشان می دهد نزدیک به 40 میلیون نفر از مردم این کشور در مناطقی زندگی می کنند که آلودگی هوا از سطح مجاز و استاندارد فراتر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۵    
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت، گفت: از هر 10 دانش آموز، یک نفر هر روز سوسیس و کالباس می خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۵    
- همشهری آنلاین: کارشناسان محیط زیست در آمریکا تاکید دارند که صخره های مرجانی برای سازگاری با افزایش عمق آب با چالش روبه رو می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۷    
- همشهری آنلاین: یک استاد منابع آب، با اعلام این که استرالیا از 40 سال پیش سدسازی را متوقف کرده است، گفت: ما همزمان با ایران دچار مشکل کمبود آب شدیم اما در 30 سال اخیر اقدامات زیادی انجام دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۳    
- همشهری آنلاین: نخستین مرحله از رقابت های جام جهانی 2017 در چین ماده سرعت با قهرمانی روس ها در بخش زنان و مردان پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۴    
- بنا بر آمارهای وزارت بهداشت، بیش از 2میلیون دانش آموز عضو تشکل سفیران سلامت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۴    
- نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان محیط زیست را مکلف به تعیین آب زیست محیطی مورد نیاز تالاب ها و وزارت نیرو را نیز مکلف به تأمین آن کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۷    
- همشهری آنلاین: تیم ملی نوجوانان کشورمان توانست به عنوان تنها تیم بدون باخت مسابقات غرب آسیا عنوان قهرمانی این مسابقات را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۱    
- همشهری آنلاین: فیروز الدین فیروز، وزیر بهداشت و درمان افغانستان گفت: از هر 18 کودک افغان، یکی از آنها پیش از رسیدن به سن پنج سالگی جان خود را ازدست می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۵    
- استاد دانشگاه تهران ضمن اشاره به نقش مهم سیلاب ها در بقای اکوسیستم های تالابی، گفت: با توجه به شرایط خاصی که دریاچه ارومیه دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۵    
- طرح گازرسانی به روستاهای کم جمعیت در حریم شهر تاریخی سیمره یک دهه پیش مطرح شد و مسئولان سازمان میراث فرهنگی از بدو طرح این موضوع به مخالفت با این طرح به دلیل آسیب به محوطه های تاریخی پرداختند اما ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۵    
- یک دهه می شود که می خواهند هتل های دولتی را واگذار کنند اما هربار از نیمه راه پشیمان شده اند. حالا هم انگار درگیر تعارف شده اند و هتل های دولتی را برای فروش طوری قیمت گذاری کرده اند که کسی نتواند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۲۶    
- اختلاف 2 میلیاردی 2شریک تا جایی پیش رفت که یکی از آنها با اجیر کردن 4 نفر، نقشه گروگانگیری کشید. آدم ربایان اجیر شده اما اشتباهی پسر طعمه خود را ربودند و خیلی اتفاقی گیر افتادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۲۶    
- 2 پسر جوان با انگیزه زورگیری از راننده خودروی اپتیما او را ربودند اما به پولی که او در کارت عابربانکش داشت قانع نشدند و وی را با خوراندن سیانور به قتل رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۱    
- مراسم آشتی کنان دو دوست در تعمیرگاه خودرو، به جنایت ختم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۱    
- عشق زیاد انگیزه ای بود که باعث شد مردی به خاطر آن دست به قتل همسرش بزند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۹    
- مرد ثروتمند وقتی توسط ماموری قلابی به گروگان گرفته شد و فهمید باید برای آزادی 8 میلیارد تومان پرداخت کند با مرد آدم ربا طرح دوستی ریخت و در فرصتی مناسب توانست از اسارتگاهش فرار کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۹    
- همشهری آنلاین: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز در یک بحران اقتصادی به سر می بریم که این چالش و بحران باعث ناراحتی و سرخوردگی مردم ما شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۹    
- همشهری آنلاین: سخنگوی شورای شهر تهران درخصوص جزییات گزارش کمیته فنی و حقوقی شورای شهر در پی حادثه پلاسکو توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۶    
- همشهری آنلاین: پایگاه اطلاع رسانی دفترحفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، در مطلبی براساس بیانات رهبر انقلاب، رویکرد و رفتار ایشان نسبت به موضوع انتخابات را طرح و تبیین کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۷    
- همشهری آنلاین: یک پسر که پرچم عراق را در دست دارد، روز 21 آوریل (اول اردیبهشت) 2017 به همراه کودکان دیگر در منطقه شلالات (آبشارها) در شرق موصل آب بازی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۷    
- همشهری آنلاین: کودکان نوپا در فاصله یک تا دوسالگی اغلب از دو بار چرت زدن در طول روز به یک بار چرت زدن گذر می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۴    
- فیلمی که استیون اسپیلبرگ با موضوع اسناد پنتاگون می سازد، در فصل جوایز سینمایی سال جاری میلادی به نمایش عمومی درمی آید تا برای درخشش احتمالی در اسکار آماده شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۴    
- ادواردو مندوسا گاریگا که پاییز گذشته برنده جایزه ادبی سروانتس شده بود، مدال افتخار خود را همزمان با سالروز درگذشت خالق دون کیشوت از دست فیلیپ ششم، پادشاه اسپانیا دریافت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۱    
- پادشاه عربستان روز گذشته بار دیگر با صدور احکامی جدید نشان داد که همچنان شمشیرش برای عزل و نصب ها تیز است و سریال تغییرات کابینه برای فرار از بحران در این کشور هنوز ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۱    
- نوذر شفیعی: قدرت نمایی طالبان در افغانستان بیشتر از آنکه نتیجه قدرت گیری دوباره این گروه باشد، محصول ضعف دولت مرکزی افغانستان و متحدان آن است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۱    
- هیتر رز با رمان موزه عشق مدرن بهترین نویسنده زن استرالیا لقب گرفت و جایزه معتبر استلا 2017 را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۱    
- اولین تجربه کارگردانی مهران مدیری که فرصت حضور در جشنواره سی وپنجم را از دست داده بود، یکی از گزینه های احتمالی اکران در عید سعید فطر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۱    
- هیلاری کلینتون چند ماه پس از آن شکست دور از ذهن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک رویداد سینمایی حاضر شد و برای حاضران در جشنواره فیلم ترایبکا از موضوع های مورد علاقه خود سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۲    
- همشهری آنلاین: حمید میرزاده با تصمیم اکثریت اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد از ریاست این دانشگاه کنار رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۰    
- همشهری آنلاین: شش نامزد انتخابات ریاست جمهوی سه مناظره گروهی خواهند داشت که نخستین آنها جمعه 8 اردبهشت برگزار شده و دو مناظره دیگر هفته آینده انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۱    
- همشهری آنلاین: رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: افرادی که داعیه دانستن حق مردم است را داشتند امروز با رسیدن به قدرت روش خود را تغییر داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۸    
- همشهری آنلاین: محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جریان سفر به استان مازندران با خانواده شهید بلباسی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۵    
- همشهری آنلاین: مهدی چمران از درخواست مرخصی شهردار تهران به منظور حضور در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۷    
- همشهری آ لاین: رئیس جمهور مصر در جریان سفری رسمی روز یکشنبه وارد عربستان سعودی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۶    
- همشهری آنلاین: دادگاه تجدیدنظر بحرین حکم سلب تابعیت 7 شهروند دیگر این کشور را صادر کرد؛ این 7 نفر از سوی وزارت کشور بحرین به اقدامات تروریستی متهم شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۶    
- همشهری آنلاین - سجاد میرزامهدی تهرانی: این طور که تکنولوژی دارد رو به جلو حرکت می کند فقط خدا می داند که صنعت بازی تا چه اندازه دیگر می خواند با زندگی انسان ها در تعامل باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۶    
- همشهری آنلاین: رییس پژوهشکده پولی و بانکی از برگزاری چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۲    
- همشهری آنلاین: شهردار تهران گفت: نقشه سه بعدی شهر تهران زمینه دسترسی به اطلاعات دقیق تر شهر را فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۲    
- همشهری آنلاین: یک منبع آگاه به رویترز اطلاع داد که در جلسه کمیته فنی میان کشورهای تولیدکننده نفت اوپک و غیراوپک موضوع تمدید توافق کاهش جهانی نفت برای نیمه دوم سال جاری میلادی پیشنهاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۲    
- همشهری آنلاین: قیمت طلای جهانی از ابتدای سال میلادی جاری تاکنون 12 درصد رشد کرده و به نظر می رسد با ادامه تنش های ژئوپلیتیکی در مناطق مختلف و پایین ماندن نرخهای بهره در آمریکا به افزایش ادامه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۲    
- همشهری آنلاین: آنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل در پیامی به رئیس جمهور سوریه، سالروز استقلال این کشور را به وی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۹    
- همشهری آنلاین: تاریخ اکران فیلم جدید استیون اسپیلبرگ با بازی مریل استریپ و تام هنکس اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۹    
- همشهری آنلاین: ارتش سوریه در عملیاتی هشت شهرک و روستای شمال استان حماه را از اشغال تروریست های تکفیری آزاد کرد و بر آنها مسلط شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۹    
- همشهری آنلاین: مدیر باشگاه الاهلی با این ادعا که ایرانی ها به فوتبال طور دیگری نگاه می کنند گفت آنها به این ورزش رنگ و بوی دینی و سیاسی می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۹    
- همشهری آنلاین: نامزد حزب موتلفه درانتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه کسی جرات نمی کند تقاضای کناره گیری کند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۹    
- همشهری آنلاین: رئیس قوه قضائیه گفت: مسئله امنیت در کشور نیاز اساسی است و همانند برخی نیازهای اساسی دیگر بدون آن زندگی برای مردم آسان نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۹    
- همشهری آنلاین: به رغم آن که در تمام شهرهای جهان سایت های دفن زباله وجود دارند با این حال حجم قابل توجهی از زباله های پلاستیکی همچنان به اقیانوس منجمد شمالی راه پیدا می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۹    
- همشهری دو - پریسا زاهدی: اگر با صنایع دستی کردستان و مردم کرد آشنایی داشته باشید، یقینا می دانید که فرش دستباف یکی از مهم ترین و برجسته ترین صنایع دستی این قوم است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۹    
- همشهری آنلاین: همه در طول عمر خود گهگاهی دچار پادرد می شوند، اما وجود علائم دائمی ممکن است نشانه آرتروز پا باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۹    
- همشهری آنلاین: تیم بسکتبال نوجوانان ایران بازی فینال مسابقات غرب آسیا را مقابل لبنان برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۹    
- همشهری دو - سعیده پیرزاده: برای همه ما زمان هایی در زندگی بوده که با دیدن دلایل روشن، حقیقتی برایمان آشکار شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۶    
- همشهری آنلاین: اتفاقات بازی ایران و چین در ورزشگاه آزادی، گربیان ایران را گرفت و فیفا در حال بررسی آن است. احتمالا فدراسیون جریمه نقدی خواهد شد و شاید هم مجبور به میزبانی بدون تماشگر شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۳    
- همشهری آنلاین: وزیر ورزش و جوانان با استعفای رییس هیات مدیره استقلال موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۱    
- همشهری آنلاین: کره شمالی اعلام کرد: آماده است تا برای به نمایش گذاشتن قدرت نظامی کشور، ناو هواپیمابر آمریکا و دو ناو جنگی ژاپنی همراه وی در اقیانوس آرام را منهدم و غرق کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۱    
- همشهری آنلاین: مسئول کمیته آمارگیری تعداد زائران در تولیت آستان مقدس کاظمین (ع) اعلام کرد که تعداد زائران عراقی و خارجی در سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) بی سابقه بوده و یک رکورد جدید ثبت کرده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۸    
- همشهری آنلاین: یک تماشاگر در لیگ فوتبال نروژ با اسپری، بینایی چشم کمک داور را از او گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۸    
- همشهری آنلاین: سرمربی پرسپولیس با اعلام عدم حضور سه بازیکن اصلی اش در بازی با الهلال گفت که بازی سختی در پیش دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۸    
- همشهری آنلاین: معاون اول قوه قضاییه یکی از عوامل ناامنی اقتصادی را تصویب مقررات پی در پی و احیانا متعارض با یکدیگر و متفاوت و منافی با سیاست های کلی ابلاغی و یا برنامه های مصوب پنج ساله خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۸    
- همشهری آنلاین: تماشای بازی پرسپولیس و الهلال عربستان در عمان برای همه تماشاگران رایگان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۵    
- همشهری آنلاین: ادواردو مندوزا رمان نویس مطرح اسپانیایی موفق شد جایزه مهم ادبی میگوئل دو سروانتس را که به نوبل اسپانیایی شهرت دارد، از آن خود کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۵    
- همشهری آنلاین: نمایشنامه نویس مشهور آمریکایی قصد دارد دوره نویسندگی در زمینه نمایشنامه و فیلمنامه را به صورت آنلاین برای علاقه مندان برگزار کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۳    
- همشهری آنلاین: حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی در نخستین سفر تبلیغاتی خود به استان سیستان و بلوچستان می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۳    
- همشهری آنلاین: پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای با نزدیک شدن به ایام دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در29 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۰    
- همشهری آنلاین: رئیس کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مستقر در سازمان صدا و سیما گفت: نخستین مناظره زنده 6 نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری عصر جمعه 8 اردیبهشت برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۰    
- همشهری آنلانی: محمد باقر قالیباف، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در راستای برنامه های تبلیغاتی خود به استان مازندران و شهر ساری سفر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۰    
- همشهری آنلاین: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: یک نفر براثر تیراندازی در مراسم عروسی، در روستای 'چمن بید' شهرستان لردگان جان باخت و عروسی به عزا تبدیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۰    
- همشهری آنلاین: محمدرضا عارف در نطق خود گفت: از رییس جمهور محترم می خواهم با استفاده از جایگاه قانونی خود و با استفاده از تجربیات گذشته، با رایزنی با ارکان نظام ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۰    
- همشهری آنلاین: محمود احمدی نژاد و حمید بقایی بیانیه ای مشترک صادر کرده و خاطرنشان کردند در انتخابات پیش رو از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۳۲    
- همشهری آنلاین: فرانسوی ها امروز یکشنبه سوم اردیبهشت برای شرکت در دور اول جنجالی ترین انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در میان تدابیر شدید امنیتی به پای صندوق های رای رفتند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۸    
- همشهری آنلاین: یک منبع نزدیک به آیت الله هاشمی شاهرودی شایعات منتشره مبنی بر درخواست ایشان برای صدور حکم حکومتی درباره احراز صلاحیت محمود احمدی نژاد برای انتخابات پیش رو را تکذیب و آن را از اساس ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۸    
- همشهری آنلاین: عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از اعلام یک یا دو کاندیدا از سوی جمنا خبر داد و گفت: پس از مناظره دوم که در روز بیست و سوم ماه جاری برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۸    
- همشهری آنلاین: قفلی قدیمی متعلق به قرن هفدهم میلادی از فناوری هوشمندی بهره برده است که باور قدمت بالای آن را دشوار ساخته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۵    
- همشهری آنلاین: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به گفته باهنر مبنی بر اینکه میرسلیم از انتخابات کناره گیری می کند گفت: باهنر خوب است به کارهای خودش بپردازد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۵    
- همشهری آنلاین: تاکسی های هوایی که می توان با کمک اپلیکیشن موبایل آنها را فراخواند، یک قدم به واقعیت نزدیک تر شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۵    
- همشهری آنلاین: عضو کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مستقر در سازمان صداوسیما از برگزاری اولین مناظره کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمعه هفته جاری-8 اردیبهشت- خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۰    
- کره شمالی تهدید کرد اگر استرالیا به پیروی کورکورانه و سرسختانه از آمریکا ادامه دهد، دست به حمله اتمی می زند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۰    
- همشهری آنلاین: پادشاه عربستان طی حکم هایی سلطنتی دست به تغییرهایی در کابینه و انتصاب های جدید زد؛ از جمله انتخاب پسرش خالد بن سلمان به عنوان سفیر این کشور در آمریکا.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۰    
- همشهری آنلاین: مراسم قرعه کشی برنامه های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در صدا وسیما امروز(یکشنبه) برگزار و بطور زنده از چند شبکه رادیو و تلویزیون پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۶    
- همشهری آنلاین: بهای نفت خام سنگین ایران در بازارهای جهانی در هفته منتهی به 14 آوریل مارس (25 فروردین) با یک دلار و 82 سنت رشد، بشکه ای 53 دلار و 10 سنت داد و ستد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۶    
- همشهری آنلاین: رصد خانه دینامیک خورشیدی ناسا به تازگی از مجموعه ای از حلقه های آبشاری خورشیدی تصویربرداری کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۰    
- همشهری دو - حجت الاسلام مجتبی علی نژاد: هر زمان شخصی بخواهد تحول مثبتی در یک محیط یا یک مجموعه و یا حتی یک انسان ایجاد کند، لازم است اصلاح با توجه به محیط، شرایط و مخاطب تغییر یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۰    
- همشهری آنلاین: مطالعه جدید نشان می دهد توت فرنگی با کاهش روند رشد تومور، با سرطان سینه مقابله می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۰    
- همشهری آنلاین: محققان در مطالعه ای جدید دریافته اند شکربرگ می تواند با کمک به کنترل انسولین، درمان جدیدی برای دیابت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۶    
- همشهری دو - تارا رستم زاد: سکسکه وضعیت خنده دار و گاهی اعصاب خردکنی است؛ پرش های کوچک و صداداری که در قفسه سینه تان احساس می کنید و معمولا بی خبر و بی دلیل از راه می رسند و خودبه خود هم از بین می ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
- همشهری آنلاین: دانشمندان، دانشجویان و محققان سرتاسر جهان، از واشنگتن گرفته تا آلمان و حتی گرینلند در روز زمین به راهپمایی پرداختند تا پیام خود درباره آزادی دانش بدون دخالت سیاست را به گوش ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
- همشهری دو - محمد سرابی: رود نیل هر سال بهار، طغیان می کرد و طغیان آن از یک اتفاق عجیب به یک اتفاق رایج تبدیل شده بود که در هرجا از تاریخ و تمدن تا هندسه و ادبیات مصر ثبت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
- همشهری دو - سیدمهدی سیدی: چه رمزی در شب نهفته است که فضیلت های بسیاری در آن ریشه دارد؟ چه رازی در تاریکی آن پنهان است که این همه موقعیت های ناب بندگی و این همه لحظه های خوب شدن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
- همشهری دو - سیدروح الله شاه چراغی: نقل های تاریخ نگاران و سیره نویسان شیعه و سنی درباره چگونگی شهادت امام کاظم(ع) متفاوت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
- همشهری دو - محمدعلی شاطری: آن روزها در هر خانه ای که باز می شد نیم دو جین بچه با سر و صدا و هیاهو داخل حیاط های حوض دار و باغچه های زیبای دور آن مشغول بازی بودند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۹    
- همشهری دو - محمدرضا حیدری: هفتمین امام شیعیان حضرت موسی بن جعفر(ع) در هفتم ماه صفر سال 128هجری قمری در ابواء(منطقه ای در میان مکه و مدینه) در سرزمین حجاز (عربستان سعودی کنونی) متولد شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۴    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های ورزشی صبح ایران به برگزاری نخستین دوره مسابقه های پرش با اسب در کشور، بازی پرسپولیس و الهلال، صحبت های قلعه نویی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۴    
- همشهری آنلاین: بانک مرکزی یکشنبه سوم اردیبهشت ماه ارزش برابری 39 ارز عمده را در برابر ریال اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی همگی ثابت ماندند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۴    
- همشهری آنلاین: سومین دوره مسابقات کشوری گلف جام جهان نما با شرکت 12 ورزشکار برتر کشور از 6 استان کشور در گرگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۴    
- همشهری آنلاین: دولت روحانی، پخش زنده مناظره ها و... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه های یکشنبه-3 اردیبهشت- جای گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۴    
- همشهری دو - حبیبه محمد یوسفی: سال هاست که آسمان تهران روزبه روز تیره تر می شود و نفس همه شهروندان این کلانشهر به شماره افتاده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۳    
- دکتر اسماعیل قادری: زمانی که در مورد توسعه نیافتگی و عقب ماندگی صنعت جهانگردی در ایران سخن می گوییم به عوامل متعددی اشاره و تأکید می کنیم که مهم ترین ها هستند اما کمتر با یک نگرش علمی و نظام مند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۷:۳۱    
- عباس ثابتی راد: 3 سال و اندی از عمر دولت یازدهم گذشته است. تا سال 95 دولت یازدهم در مجموع 115 لایحه تقدیم مجلس کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۶:۳۳    
- علی ابراهیمی: وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشستی خبری با اشاره به وضعیت تسهیلات دهی به بخش تولید اعلام کرد ...
  • ۱