سه شنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۱۷:۰۴Apr 2018 24

خبرهای روزنامه همشهری 10 اردیبهشت 1396 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 31 فروردین 1396 روزنامه همشهری 8 خرداد 1396 روزنامه همشهری 31 تیر 1396 روزنامه همشهری 31 مرداد 1396 روزنامه همشهری 31 شهریور 1396 روزنامه همشهری 30 مهر 1396 روزنامه همشهری 30 آبان 1396 روزنامه همشهری 30 آذر 1396 روزنامه همشهری 30 دی 1396 روزنامه همشهری 30 بهمن 1396 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 1 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 2 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 3 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 4 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 5 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 6 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 7 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 8 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 9 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 10 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 11 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 12 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 13 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 14 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 15 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 16 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 17 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 18 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 19 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 20 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 21 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 22 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 23 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 24 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 25 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 26 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 27 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 28 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 29 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 30 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۰:۰۸    
- همشهری آنلاین: به مناسبت سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، هفتمین نشست با عنوان سه سرزمین، یک زبان در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۵۸    
- همشهری آنلاین: مدیرکل آژانس جهانی انرژی های نو با بیان این که تا سال 2025 باید سهم انرژی های تجدیدپذیر دو برابر شود گفت: اگر این روند را تا 2050 دنبال کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۶    
- همشهری آنلاین: پیش بینی ها نشان می دهد دمای هوای شهرها در سال های آینده افزایش خواهد یافت و به این ترتیب شهرنشینان را در معرض گرمای کشنده قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۴    
- همشهری آنلاین: تیم ایران با ترکیب سینا مقیمی و امیرمحمد ادب جو عنوان نایب قهرمانی رقابت های بین المللی جوانان را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۷    
- همشهری آنلاین: سخنگوی کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری گقت: با موافقت این کمیسیون دومین مناظره انتخاباتی با محور سیاسی - فرهنگی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۷    
- همشهری آنلاین: ترکیب تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در هند اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۳    
- همشهری آنلاین: نخستین ناوگان پیک موتورسیکلت برقی پایتخت از تیرماه در محدوده مناطق مرکزی شهر و بازار آغاز به کار می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۱    
- همشهری آنلاین: رضا علیپور، قهرمان سنگ نوردی ایران موفق شد با ثبت رکورد 5 ثانیه و 54 صدم ثانیه عنوان قهرمانی مسابقات سنگ نوردی جام جهانی نانجینگ را ازآن خود کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۱    
- همشهری آنلاین: دفتر صادرات گمرک ایران شرایط ارائه کارت بازرگانی جهت صادرات کالا از طریق مناطق آزاد تجاری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۴    
- همشهری آنلاین: در پایان دومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی، تیم ملی کشورمان با کسب 5 مدال قهرمان شد، روسیه با 5 مدال نایب قهرمان شد و آذربایجان نیز با 4 مدال بر سکوی سوم ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۴    
- همشهری آنلاین: دونالد ترامپ،رئیس جمهور آمریکا گفت: قوانین در سنا و کنگره خیلی قدیمی، کُند و از کار افتاده و در بسیاری موارد نیز ناعادلانه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۴    
- در آستانه برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب، نهمین اتاق مادر و کودک در ایستگاه متروی شهر آفتاب کار خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۴    
- همشهری آنلاین: تیم منتخب دو و میدانی کشورمان با 3 مدال برنز در مرحله سوم مسابقات جایزه بزرگ آسیا به کارش پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۴    
- همشهری آنلاین: مرحله اول مسابقات لیگ طلایی دو و میدانی ایران در بخش بانوان با معرفی نفرات برتر و جابحایی یک رکورد ملی خاتمه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
- همشهری آنلاین: گروه های مخالف سوریه موافقت اولیه خود را با مشارکت در مذاکرات آستانه که قرار است چهارشنبه13 اردیبهشت آغاز شود، اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۱    
- اعضای شورای شهر تهران روز گذشته یک فوریت لایحه مهمی را به تصویب رساندند که نتیجه آن می تواند به کاهش آلودگی هوای پایتخت بسیار کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۷:۵۶    
- همشهری آنلاین: دوازدهمین نشست از مجموعه درس گفتارهایی درباره خواجوی کرمانی به مقایسه شگردهای هنری ایهام در شعر خواجو و خواجه اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۵:۳۱    
- فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس سرانجام روز گذشته به بهره برداری رسید و روزانه 12 میلیون لیتر بنزین یورو 4، 4 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۱:۰۷    
- همشهری آنلاین: حدود یک دهه پیش، سلول های بنیادی و قابلیت های فوق العاده آن در پرده ای از ابهام قرار داشت؛ ولی امروزه در خط مقدم جدیدترین نوآوری های زیست شناسی و پزشکی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۲:۵۱    
- سعید کریمیان، مدیر شبکه ماهواره ای جم تی وی در ساعت های پایانی شنبه در خودروی خود در شهر استانبول هدف 27 گلوله قرار گرفت و در دم کشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۹    
- همشهری آنلاین: محققان می گویند: راز پیشگیری از نابینایی در سال های پیری، در زعفران نهفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۲:۰۶    
- همشهری آنلاین: عبدالباری عطوان، سردبیر روزنامه رای الیوم و تحلیلگر مشهور عرب در مطلبی به سفر احتمالی دونالد ترامپ به منطقه غرب آسیا در ماه آینده پرداخت و نوشت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۱:۵۹    
- معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران به برخی از اظهارنظرها در رابطه با حوزه ساخت وساز و بلندمرتبه سازی در پایتخت پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۱:۳۸    
- عباس ثابتی راد: هنگامی که برای نخستین بار ساخت تونل نیایش مورد توجه قرار گرفت، ترافیک موجود در بزرگراه صدر نیز برجسته شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۱:۳۸    
- بیکاری مرد جوان باعث دعوای او و همسرش شد و در نهایت حادثه هولناکی را رقم زد؛ حادثه ای که گریبان دختربچه پنج ساله را گرفت و او را به کما برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۱:۳۲    
- زن جوان ایرانی که از مدت ها قبل قصد جدایی از شوهر عراقی اش را داشت، از سلیمانیه راهی تهران شد تا در دادگاه درخواست طلاق و حضانت 2 فرزندش را بدهد اما سفر او با جنایتی هولناک همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۱:۳۲    
- قاتل مرد ثروتمند که دست به تجارت عتیقه و زیرخاکی نیز می زد، کسی نبود جز بادیگارد او.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۱:۱۱    
- بنابر اعلام وزارت صنعت با عملیاتی شدن سامانه جامع انبارها و کدشناسه طی این هفته یا حداکثر هفته آینده، هر کالایی که بدون عبور از این سامانه ها وارد چرخه توزیع شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۰:۳۲    
- فهیمه پناه آذر: افسانه زمانی کارگردانی است که در حوزه نمایش عروسکی و نمایش های آیینی سنتی اجراهایی قابل توجه داشته و در جشنواره های مختلف درخشیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۰:۳۲    
- همشهری آنلاین: رئیس انجمن آسیب شناسی اجتماعی با انتقاد از شیوه برخرود با مسائل اجتماعی در مناظره اول گفت، مدت زمان کوتاه برای طرح پرسش و پاسخ مانع از بیان حق مطلب شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۲    
- توکیو برخی ساکنان کشور ژاپن از ترس حمله اتمی کره شمالی به فکر ساختن خانه های ضد بمب اتم افتاده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۲    
- ونکوور هیسکو دختر سه ساله کانادایی است که به سندروم آنجلمن مبتلاست و فقط 90 دقیقه در شبانه روز می خوابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۲    
- سیاتل یک فروشگاه زنجیره ای آمریکایی، شلوار جینی تولید می کند که طرح گل و لای دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۲    
- اظهارات وزیر دفاع رژیم صهیونیستی علیه رهبر کره شمالی در میانه دعوای واشنگتن و پیونگ یانگ، پای اسرائیلی ها را هم به این دعوا باز کرد تا کره شمالی رژیم صهیونیستی را تهدید به تنبیه کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۲    
- در غرب موصل و محله های قدیمی این شهر همچنان نبردی سخت با نیروهای گروه تروریستی داعش ادامه دارد اما مقام های عراقی و فرماندهان این کشور از آزادی قریب الوقوع کامل این شهر پس از 7 ماه نبرد سخت و طاقت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۲    
- کارگردان و بازیگران یکی از بهترین سه گانه های تاریخ سینما در آخرین شب شانزدهمین جشنواره فیلم ترایبکا در نیویورک گرد هم آمدند تا یاد و خاطره پدرخوانده را با تماشاگران قسمت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۵۸    
- همشهری آنلاین: کودکانی که برای مدت های طولانی در جلوی تلویزیون یا کامپیوتر می نشینند، زمان بسیار کمتری را صرف فعالیت جسمی و ورزش می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۵۵    
- همشهری آنلاین: محققان در بررسی های آزمایشگاهی خود به نوعی دارو دست پیدا کرده اند که می تواند در درمان استئوآرتریت کمک کننده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۵۵    
- همشهری آنلاین: فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی از اجرای طرح مردم یاری این نیرو در روستای نانگ و باغوی شهر بندرعباس با هدف ارتقای سطح سلامت مردم در مناطق محروم و کم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۵۵    
- همشهری آنلاین: پدیده بامدادی یا افزایش صبحگاهی قند خون رویدادی است که در نتیجه افزایش طبیعی هورمون ها در صبح ها در همه افراد رخ می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۵۲    
- همشهری آنلاین: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: 29 اردیبهشت روز خداحافظی با کسانی است که می گویند نداریم، نمی شود و نمی توانیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۴۶    
- همشهری آنلاین: حسین مرعشی از اعضای حزب کارگزاران رئیس ستاد جهانگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۴۶    
- همشهری آنلاین: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: شورای مرکزی این حزب پیش از این تصویب کرده است که نامزد ما یعنی مصطفی میرسلیم تا پایان مناظره ها در صحنه بماند اما تصمیم گیری بعدی به پس از مناظره ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۴۶    
- همشهری آنلاین: سخنگوی دستگاه قضا با اعلام تشکیل 100 پرونده تخلف و جرایم انتخاباتی گفت: دستگاهای مختلف در ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی وجود دارد که از چندماه گذشته جلسات این ستادها تشکیل شده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۴    
- همشهری آنلاین: به نوشته روزنامه انگلیسی دیلی میل علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی تیم فوتبال آلکمار هلند مورد توجه 3 باشگاه لیگ برتری قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۴    
- همشهری آنلاین: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: استقرار عدالت اسلامی به معنای واقعی در جامعه و ساختن یک الگو و نمونه در جهان یکی از اهداف انقلاب شکوهمند اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۸    
- همشهری آنلاین: برنامه نامزدبازی با اجرای شقایق دهقان و با موضوع دوازدهیمن دوره از انتخابات ریاست جمهوری از امشب (10 اردیبهشت ماه) در فضای مجازی پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۵    
- همشهری آنلاین: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گفت: انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی و ثبت نام بدون آزمون مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد از امروز آغاز می شود و تا 15 اردیبهشت ادامه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۵    
- همشهری آنلاین: رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش نقش انتخابات در ارتقای امنیت ملی را بسیار مهم ارزیابی و تصریح کرد: با توجه به وضعیت کنونی منطقه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۵    
- همشهری آنلاین: رئیس دانشگاه تهران، از راه اندازی شهر دانش بین المللی در پردیس کیش این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۷    
- همشهری آنلاین: سخنگوی شورای شهر تهران از تصویب یک فوریت یک لایحه خبر داد که بر اساس آن آژانس همکاری بین المللی ژاپن 12.5 میلیون دلار به تجهیزات کنترل کیفیت هوا کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۸    
- همشهری آنلاین: یک فعال حوزه زنان گفت: در نخستین مناظره کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به موضوع زنان و خانواده تنها اشاره مختصری شد و با زمان دو دقیقه ای کاندیداها طبیعتا مباحث به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۸    
- همشهری آنلاین: سه نامزد انتخابات ریاست جمهوری از روند برگزاری اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری شکایت داشته و یک نامزد هم اعتراض خود را اعلام کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۹    
- همشهری آنلاین: اگزاویه بتل، نخست وزیر لوکزامبورگ برآورد کرد انگلیس برای تسویه تعهدات مالی خود در قبال اتحادیه اروپا در زمان خروج از این منطقه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۹    
- همشهری آنلاین: کارشناسان می گویند: تغییر رنگ ناخن ها با کمبود موادغذایی و عفونت در ارتباط است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: سفیر روسیه در کره شمالی اعلام کرد: آمریکا با اقدامات خود کره شمالی را تحریک به انجام اعمال متقابل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: هئیت بلندپایه از دولت افغانستان برای استقبال از رهبر حزب اسلامی این کشور راهی ولایت ننگرهار شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: مجموعه بازیگران فیلم ماندگار پدرخوانده به مناسبت چهل وپنجمین سال ساخت این فیلم در نیویورک گرد هم آمدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: یک منبع عراقی از ناکام ماندن تلاش تکفیری ها برای حمله شیمیایی در غرب موصل با هدف ایجاد سناریویی مشابه خان شیخون در سوریه پرده برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: کیت بلانشت در لندن به روی صحنه تئاتر می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: از یک سو میراث فرهنگی استان تهران به دنبال حکمیت برای سامان دادن وضعیت موزه استاد صنعتی است و از سوی دیگر جمعیت هلال احمر به دنبال بازپس گیری این موزه از سازمان زیباسازی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۱    
- همشهری آنلاین: مشاور حوزه سلامت محصولات کشاورزی سازمان غذا و دارو با اشاره به شایعاتی که در خصوص استفاده از پودر بهداشتی برای تسریع در رشد هندوانه در فضای مجازی مطرح می شود گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۱    
- همشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 96 از روز شنبه از طریق سایت سازمان سنجش برای همه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مجری به جز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۵    
- همشهری آنلاین: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا گفت: رسانه ها در پوشش دادن اخبار 100 روز نخست ریاست جمهوری اش مستحق گرفتن یک نمره مردودی خیلی بزرگ هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۵:۰۶    
- همشهری آنلاین: طلا موفق نشده است به اوج قیمتی که نزدیک به زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا داشت بازگردد و برخی از سرمایه گذاران تردید دارند چنین اتفاقی به زودی روی دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۵:۰۶    
- همشهری آنلاین: رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس می گوید: دریافت حق سرویس از مشتریان رستوران خلاف است و با متخلفان به شدت برخورد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۶    
- همشهری آنلاین: دیوید ادگار عکاس استرالیایی از شنای غواصان با نهنگ های گوژپشت و سفره ماهی ها در اعماق دریای آبی تصاویر خیره کننده ای ثبت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۵    
- همشهری آنلاین: حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: گاهی می شنویم بعضی می گویند یا در گذشته گفته اند که وقتی ما آمدیم مسؤولیت پیدا کردیم، توانستیم سایه جنگ را از سر کشور رفع کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۰    
- همشهری آنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درخصوص آخرین تمهیدات حمل و نقلی شهرداری برای پوشش نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۷    
- همشهری آنلاین: ترکیه دسترسی کاربران این کشور به دانشنامه آنلاین ویکی پدیا را تحت پوشش قانونی که این وب سایت را تهدیدی برای امنیت ملی کشور تلقی می کند،مسدود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۷    
- همشهری آنلاین: طبق قوانین جدید اتحادیه اروپا که اخیرا تصویب شده از این پس نیروگاه های برق در این قاره ملزم به کاهش میزان تولید آلاینده های سمی از قبیل اکسید نیتروژن هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۴    
- همشهری دو - متون اساطیری: می گویند 4 رود در باغ عدن جاری بودند؛ رود هایی که هر یک از سویی می آمدند و در بهشتی که جایگاه آدم و حوا بود روان می شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۴    
- همشهری آنلاین: تعطیلی بازارهای جهانی در روز یکشنبه دهم اردیبهشت ماه سبب شد تا ارزش 39 ارز عمده در بانک مرکزی نسبت به دیروز تثبیت شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۴    
- همشهری آنلاین: ملی پوشان فوتبال ساحلی کشورمان در دومین دیدار خود از سری رقابت های مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ساحلی، مقابل ایتالیا نتیجه را واگذاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۱    
- همشهری آنلاین: رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از ارسال شکایت سه نامزد انتخاباتی از اولین مناظره تلویزیونی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۱    
- همشهری دو - نرجس لاری: آخیششش! راحت شدم؛ سر بچه با کارتون، موبایل، اسباب بازی و... گرمه و بالاخره من رو به حال خودم گذاشته!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۹    
- همشهری دو - زهرا کرمی: متولد 72 است؛ 2 رشته ای صنایع و علوم کامپیوتر. به قول خودش زیادی درس خوانده.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۹    
- بعد از استقبال گسترده از انواع طرح های مهربانی که به صورت خودجوش توسط مردم اجرا شده است، این روزها 2 طرح جالب دیگر تحت عنوان سبد میوه مهربانی و طرح میوه رایگان در اکثر میادین میوه و تره بار شهرداری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۹    
- همشهری دو - آسو جواهری: به فصل تابستان نزدیک می شویم و به همین دلیل، این روزها تب و تاب رفتن به کلاس های ورزشی آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۳    
- همشهری آنلاین: نقاش مشهور اسپانیایی، فرانچسکو گویا در سن 46 سالگی به بیماری مرموزی مبتلا شده و شنوایی اش را از دست داد، بیماری که متخصصان به تازگی به دلیل بروز آن پی برده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۱۴    
- همشهری آنلاین: چاپ سه بعدی به درجه ای از پیشرفت دست یافت است که امروزه امکان چاپ مجسمه های کوچک و ظریف شیشه ای با کمک این ابزار فراهم شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۱۱    
- همشهری دو - محمدرضا حیدری: امروز را به مناسبت تولد امام حسین(ع)، روز پاسدار نامگذاری کرده اند. پاسداری ائمه اطهار و به خصوص امام سوم شیعیان از اسلام و تلاش آنها برای حفظ آن نشان داد که پاسداری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۱۱    
- همشهری آنلاین: رئیس جمهور روز پاسدار را خجسته فرصتی مغتنم برای پاسداشت و تکریم انسان های فداکاری دانست که در انجام مأموریت های خطیر خود کارنامه ای درخشان و پرافتخار آفریده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۱۱    
- همشهری دو - تارا رستم زاد: تا 20 ، 30 سال قبل، اوتیسم اختلال چندان شناخته شده ای نبود و شاید کمتر کسی درباره آن اطلاع داشت اما امروز این بیماری خیلی از خانواده ها را درگیر خود کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۱۱    
- همشهری دو - حجت الاسلام مجتبی علی نژاد: روز سوم شعبان را با نام مبارکی می شناسیم؛ نام زیبای حسین فرزند علی و فاطمه(سلام الله علیهم)؛ نامی که مسیر حرکت تاریخ را تغییر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۸    
- وقتی به امام حسین(ع) سلام می کنیم، یعنی به حقیقت صبر و استقامت درود می فرستیم؛ یعنی باور می کنیم که باید در برابر سختی ها و آزمایش ها مقاوم باشیم، ناله نکنیم و خود را در محضر خدا بدانیم؛
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۸    
- همشهری آنلاین: هفته جاری قیمت چند مدل خودروی داخلی در بازار افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۶    
- همشهری آنلاین: نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از شناسایی برخی از عوامل حادثه تروریستی میرجاوه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۸    
- همشهری آنلاین: نتایج بررسی های جدید که توسط سازمان دولتی انجام گرفته نشان می دهد نسل بعدی لباس های فضانوردی ناسا که به OCSS مشهورند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۵    
- همشهری آنلاین: آمار منتشر شده نشان می دهد که عربستان سعودی در حال از دست دادن سهم بازار نفت خود است و موضوع تصاحب سهم بازار بیشتر در میان کشورهای عضو اوپک همچنان وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۵    
- همشهری آنلاین: تعدادی از کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز از رسانه ملی با مردم سخن می گویند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۱    
- همشهری آنلاین: معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به وقوع سیل و آب گرفتگی در 6 استان کشور گفت: تعداد زیادی از حادثه دیدگان این سیل و آب گرفتگی اسکان اضطراری یافته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۱    
- محسن تولایی: 12 دور انتخابات ریاست جمهوری ایران از سال 58 تاکنون روایت کننده مطالبات مردم و پاسخ هایی بوده است که نامزدهای انتخابات در وعده های خودشان به این مطالبات داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۲۵    
- همشهری آنلاین: کره شمالی در بیانیه ای هشدارآمیز، اسرائیل را تهدید کرد. این تهدید بعد از اظهارات آویگدور لیبرمن منتشر شده است که انتقاد تندی از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۲    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های ورزشی صبح ایران به بازی پرسپولیس و ذوب آهن، اقای گل شدن طارمی و بازی استقلال و پدیده و سرنوشت نامعلوم نایب قهرمانی در لیگ اختصاص دارد:
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۲    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های صبح ایران اختصاص دارد به صحبت های دکتر روحانی در جمع مردم کرمان، بیانیه میرسلیم، اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 96 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۲    
- محمد صادق خسروی علیا: ریشه یابی علت ارتکاب جرم و تلاش برای از میان برداشتن مسیر هایی که به جاده تبهکاری ختم می شود یکی از مهم ترین اهداف مجازات های اجتماعی یا همان مجازات های جایگزین حبس است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۹    
- همشهری آنلاین: مدیر گروه تلویزیونی GEM ، سعید کریمیان در ترکیه به ضرب گلوله ترور شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۷:۳۴    
- پیش از بستن چمدان هایتان برای رفتن به جوانی، با حال و هوای دو دوختر آشنا شوید که با چالش هایی در آخر نوجوانی شان روبه رو می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۵:۳۳    
- نیلوفر نیک بنیاد: کلاغ کاغذی هم مثل خیلی از آن هایی که عاشق و دلباخته ی کتاب اند، هروقت کلمه ی غول به گوشش می خورد، در دم یاد کتاب کنسرو غول مهدی رجبی می افتد.
  • ۱