یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۰:۱۰May 2018 20
 

خبرهای روزنامه همشهری 18 اردیبهشت 1396 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 31 فروردین 1396 روزنامه همشهری 8 خرداد 1396 روزنامه همشهری 31 تیر 1396 روزنامه همشهری 31 مرداد 1396 روزنامه همشهری 31 شهریور 1396 روزنامه همشهری 30 مهر 1396 روزنامه همشهری 30 آبان 1396 روزنامه همشهری 30 آذر 1396 روزنامه همشهری 30 دی 1396 روزنامه همشهری 30 بهمن 1396 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 1 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 2 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 3 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 4 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 5 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 6 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 7 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 8 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 9 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 10 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 11 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 12 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 13 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 14 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 15 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 16 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 17 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 18 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 19 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 20 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 21 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 22 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 23 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 24 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 25 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 26 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 27 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 28 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 29 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 30 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۱    
- سیدمهدی سجادی: جهان با سرعت پرشتاب و بدون وقفه به سمت استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های مختلف فناوری در حال حرکت است و قطعا حوزه پزشکی و دارویی نیز می تواند از این مقوله به منظور روان سازی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۱    
- درحالی که هاشمی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره شیوع تب مالت در برخی استان ها هشدار داد، سازمان دامپزشکی اعلام کرد که این بیماری اگرچه در سال جدید شیوع جدیدی نداشته است اما مردم به هیچ ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۳    
- همشهری آنلاین: نگرانی ها در مورد عدم پایبندی آمریکا به توافق اقلیمی پاریس در کانون اصلی مذاکرات آب و هوایی سازمان ملل در شهر "بن" آلمان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۱:۱۱    
- همشهری آنلاین: اگر در جی میل تان ایمیلی از یک فرد آشنا ببینید که برای تان سندی از طریق گوگل داکس ارسال کرده چه می کنید؟ میل را باز می کنید؟ اگر میل را باز کردید و گوگل ازتان خواست دوباره لاگین کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۵۰    
- درسدن رئیس جمهور روسیه به ملاقات لازار ماتویو رئیس سابق آژانس جاسوسی شوروی درشهر درسدن آلمان رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۹    
- همشهری آنلاین: باشگاه پرسپولیس با مهاجم نیجریه ای پیکان به توافق نهایی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۴    
- همشهری آنلاین: دفتر آیت الله جوادی آملی با صدور اطلاعیه ای، حمایت وی از هریک از کاندیداهای ریاست جمهوری را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۴    
- همشهری آنلاین: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امسال نسبت به سال گذشته اعتبار وام دکتری افزایش یافته و به تمام دانشجویان دکتری پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: اظهارات رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران درخصوص ضرورت توجه بیشتر مسئولان و دستگاه های ذیربط پاکستان به موضوع امنیت در مرزهای دو کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۸    
- همشهری آنلاین: تیم منتخب سبک شین کیوکوشین در تورنمنت بین المللی سوئیس با کسب 18 مدال عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۸    
- همشهری آنلاین: دو تیم خوزستانی بسکتبال، مرحله نیمه نهایی لیگ را پرقدرت شروع کردند و یک بر صفر از حریفان خود پیش افتادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۵    
- همشهری آنلاین: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما نه تنها روی موشک هایمان بلکه روی تک تک فشنگ ها و تجهیزاتمان شعار مرگ بر اسراییل را حک می کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۵    
- همشهری آنلاین: یک شرکت تجاری موفق به ساخت خانه های سبکی شده که دارای همه امکانات زندگی هستند و می توان با نصب چرخ در زیر آنها، خانه های مذکور را به هر نقطه ای منتقل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۲    
- همشهری آنلاین: معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان با اشاره به اتمام مرحله نخست طرح نهال کاری در کانون های گرد و غبار در اطراف اهواز گفت: عملیات تولید 3 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۳    
- همشهری آنلاین: مدیر واحد صدور آرم شهرداری تهران جزئیات توزیع طرح ترافیک خبرنگاران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۳    
- همشهری آنلاین: یک مخترع آمریکایی پوتینی ساخته که انرژی حاصل از گام برداشتن صاحب خود را جمع آوری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۰    
- همشهری آنلاین: یک محقق هلندی سیمانی ساخته که ترک های موجود در خود را ترمیم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۴    
- حراست وزارت دادگستری با صدور اطلاعیه ای درباره ایمیل های آلوده به نرم افزار جاسوسی که با عنوان سامانه رسیدگی به شکایات دادگاه های عمومی و انقلاب اسلامی ارسال می شود، هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۴    
- از اقدامات و عملکرد محیط زیستی شهرداری تهران در سطح ملی تقدیر به عمل آمد و شهرداری تهران برنده جایزه ملی مسئولیت اجتماعی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۱    
- همشهری آنلاین: تیم امید ایران در دیداری تماشایی موفق به برتری 3 بر 0 مقابل تایلند شد و به فینال رقابت های آسیایی و مسابقات جهانی راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۱    
- همشهری آنلاین: ملی پوشان ساحلی ایران رقابت های قهرمانی آسیا را با پیروزی بر افغانستان آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۱    
- سخنگوی ناجا درباره ماجرای جریمه شدن خودروی فرماندار ملایر و همچنین ماجرای فیلم برخورد مأموران گشت ارشاد با دختر جوان توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۹    
- همشهری آنلاین: تمرین های کششی می تواند در افراد دچار بیماری شریان محیطی جریان خون در پاها را افزایش و درد آن ها را کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۲    
- همشهری آنلاین: هنگامی که موضوع کم کردن وزن مطرح است، کارشناسان تأکید که نباید خوردن صبحانه را کنار بگذارید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۰    
- همشهری آنلاین: پاترولا آگیلا (گشت عقاب)، گروه آکروباتیک نیروی هوایی اسپانیا روز 7 مه (17 اردیبهشت) 2017
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۵۰    
- همشهری آنلاین: امانوئل مکرون، رئیس جمهور منتخب فرانسه، یکشنبه 7 مه (17اردیبهشت) 2017
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۸    
- همشهری آنلاین: تهیه کننده پایتخت از کلید خوردن این مجموعه با فیلمبرداری هلی شات و تصاویر هوایی سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۱    
- بانک ها به زودی برای کاهش نرخ سود تصمیم می گیرند. این تازه ترین خبری است که کورش پرویزیان، رئیس کانون بانک های خصوصی اعلام کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۳    
- سیدمحمد فخار: در سال های اخیر تحولات حمل ونقلی تهران با سرعتی بیش از همیشه رشد داشته و دوره سال های 92 تا 96 را باید پربار ترین محدوده زمانی دانست که در آن سامانه های حمل ونقلی تهران متحول شده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۳    
- همشهری آنلاین: تیم فوتبال پرسپولیس با برتری برابر الوحده امارات به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۱    
- همشهری آنلاین: رئیس جمهوری فرانسه تاکید کرد که قدرت یکشنبه هفته آینده به رئیس جمهور منتخب مردم این کشور منتقل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۱    
- در دوره اخیر مدیریت شهری تهران با خارج شدن مشاغل آلاینده و مزاحم از مرکز شهر و انتقال آنها به مناطق حاشیه ای پایتخت کاهش محسوس آلودگی های صوتی، هوا و بصری برای پایتخت نشینان به ارمغان آورده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۶    
- رزروشن آژانس که در جریان سرقت از خانه زنی 93 ساله او را به قتل رسانده بود بعد از 12 سال بلاتکلیفی در زندان، با موافقت دادگاه دیه مقتول را به طور قسطی پرداخت می کند تا آزاد شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۰:۵۲    
- عملیات جست وجو برای یافتن معدنچیان مفقود شده در معدن زمستان یورت آزادشهر بی وقفه ادامه دارد و دیروز تیم های جست وجو موفق شدند اجساد 13 معدنچی دیگر را از زیر آوار بیرون بکشند تا شمار قربانیان این ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۰:۱۰    
- دکتر محمد بقایی ماکان : هرساله در چنین ایامی که نمایشگاه بین المللی کتاب در تهران برپا می شود، پرسش مهمی در ذهن اهل کتاب و دوستداران مطالعه و صاحب نظران این حوزه شکل می گیرد که از چه رو با همه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۳    
- آزاده احمدی: نمایش پاره های ساده به کارگردانی سیدعلی هاشمی درباره روزهایی از زندگی زنی است که تنها و دور از خانواده در آپارتمانی در تهران زندگی می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۹    
- فهیمه پناه آذر: یک هفته از برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب می گذرد و با نزدیک شدن به روزهای پایانی، بر تعداد مراجعه کنندگان افزوده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۹    
- همشهری آنلاین: محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید کیسه و نایلون هایی با فناوری نانو شدند که می تواند در بیمارستان ها استفاده شود. این کیسه ها جایگزین مناسبی برای کیسه های کنونی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۹    
- همشهری آنلاین: فرانسه پرورش و نگه داری دلفین ها و نهنگ های قاتل در اسارت را ممنوع کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۹    
- همشهری آنلاین: گمرک ایران در بخشنامه ای، واردات قراضه آهن و ضایعات فلزات را از کشورهای عراق و افغانستان ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۰    
- ریدلی اسکات که تازه ترین پروژه از مجموعه بیگانه را آماده نمایش دارد، آب پاکی را روی دست علاقه مندان این فیلم ها ریخت و اعلام کرد که بیگانه5 هرگز ساخته نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۸    
- همشهری آنلاین: تشخیص علت واقعی گریه کودک بسیار سخت و دشوار است اما با استفاده از الکترودها و سیگنال های مغزی، شناسایی علت گریه کودک آسان و راحت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۸    
- همشهری آنلاین: یک متخصص ارتوپدی گفت: بیماری" شانه های منجمد" در کمین افراد مبتلا به دیابت و تیروئید است، درد زیاد، خشکی و کاهش دامنه حرکت شانه از نشانه های ابتلا به این بیماری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۸    
- همشهری آنلاین: مدیرکل فناروی اطلاعات بانک مرکزی از ورود چک های الکترونیکی ظرف دو تا سه ماه آینده به شبکه بانکی خبر داد و گفت: پایلوت امضای الکترونیکی روی سیم کارت اکنون در حال اجرا است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۸    
- همشهری آنلاین: فیلم دوم محافظان کهکشان با موفقت چشمگیر نسبت به فیلم اول از همین مجموعه، در راس باکس آفیس آمریکا و جهان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۸    
- همزمان با بیستمین سالگرد مرگ مشکوک پرنسس دایانا، شبکه HBO مستندی درباره زندگی و فعالیت های او برای پخش در آمریکا و بریتانیا تولید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۸    
- خانواده استاد محمدرضا شجریان ورود این چهره بی بدیل موسیقی ایرانی را به فضای انتخابات در حمایت از یکی از نامزدهای ریاست جمهوری تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۸    
- بازیگر اسپانیایی برنده اسکار با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی، تولد اصغر فرهادی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۹    
- همشهری آنلاین: سخنگوی شورای صنفی نمایش از ثبت قرارداد چند فیلم سینمایی جدید خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۹    
- همشهری آنلاین: سن سالن اجرای کنسرت سالار عقیلی و گروه راز و نیاز در شهر آمل فرو ریخت اما به کسی آسیبی نرسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۷    
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت گفت: آیین نامه مراکز خدمات پرستاری در منزل ابلاغ شد، با فعالیت این مراکز هم جلوی دخالت پرستارنماها گرفته و هم هزاران شغل جدید ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۹    
- همشهری آنلاین: 9 ماه می هر سال روز ادای احترام رسمی و ملی به 26 میلیون و 600 هزار قهرمان وطن در اتحاد جماهیر شوروی است که برای بیرون کردن نظامیان هیتلری از نزدیک شهر در حال سقوط مسکو تا فتح برلین ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۹    
- همشهری آنلاین: در حالی که تعدادی از سودجویان برای شهروندان پیامک هایی با مضامین مختلف درباره سهام عدالت ارسال می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۹    
- همشهری آنلاین: ابراهیم رئیسی با بیان این که رونق کسب و کار در کشور از خروج نخبگان جلوگیری می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۹    
- همشهری آنلاین: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر اینکه ما در صندوق وجوه بلاءاستفاده نداریم که کسی بیاید اختلاس کند و به کسی وام بدهیم اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۹    
- همشهری آنلاین: در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کره جنوبی، کره شمالی از سئول خواست تا به دوره خصومت در مناسبات دو کشور پایان داده شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۶    
- همشهری آنلاین: سازمان غذا و دارو اعلام کرد : مردم از خرید نان های بدون شناسنامه در سوپرمارکت ها پرهیز کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۶    
- همشهری آنلاین: رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارائه برنامه های غیرواقعی و تعیین اهداف محقق نشدنی در زمینه اشتغال را پذیرفته ندانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۶    
- همشهری آنلاین: حسن روحانی طی سخنانی در سالن ابن سینای همدان نسبت به عدم شرکت در انتخابات ریاست جمهوری هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۶    
- همشهری آنلاین: محققان شرکت توسعه معادن الماس آمریکا قصد دارند با تزریق گاز دی اکسید کربن موجود در هوا به معادن الماس برداشت شده، گام مهمی در کاهش گازهای گلخانه ای بردارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۶    
- همشهری آنلاین: علی نصیریان می گوید: در حالی که گاهی شاهدیم چطور عده ای به فرهنگ و هنر این مملکت توهین می کنند و نیز با وجود مشکلات کاری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۳    
- همشهری آنلاین: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز با بیکاری مفرط، گرانی و رکود بازار روبه رو هستیم؛ همچنین در چالش های اجتماعی موضوعاتی مثل اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۳    
- همشهری آنلاین: سازمان هواشناسی اعلام کرد، با توجه به شرایط جوی همچنان احتمال وقوع سیل در برخی استان های کشور وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۳    
- همشهری آنلاین: مصطفی هاشمی طبا ادعای افزایش 2.5 برابری درآمد دولت را گزاف دانست و خطاب به برخی نامزدهای انتخاباتی گفت: موضوعات را کاریکاتوری به مردم ارائه نکنید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۱    
- همشهری آنلاین: اندونزی از صدور دستور انحلال حزب التحریر خبر داد که خواستار ایجاد خلافتی براساس قانون شریعت در این کشور جنوب شرق آسیا است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۱    
- همشهری آنلاین: رئیس شورای ستاد اصلاح طلبان شهر تهران از نهایی شدن لیست اصلاح طلبان در جلسه فردا ( 19 اردیبهشت) شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۱    
- همشهری آنلاین: محمود واعظی با بیان اینکه تلاش می کنیم در ایام انتخابات اینترنت قطع نشود گفت: با جدیت ایستاده ایم تا هیچ دستگاهی نتواند برای دسترسی مردم به فضای مجازی مشکل تراشی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۱    
- همشهری آنلاین: وزیر دفاع گفت: به حکام دست نشانده و مرتجع منطقه و به رییس جمهور تاجرپیشه کم تجربه آمریکا توصیه می کنم تا خود برای تاریخ و آیندگان عبرت نشده اند از گذشتگان عبرت بگیرند و از سرنوشت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۱    
- همشهری آنلاین: خانواده شجریان نامه ای را که با عنوان تقدیم حنجره محمدرضا شجریان به حسن روحانی در فضای مجازی منتشر شده است، تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۰    
- همشهری آنلاین: صدها نفر از مردم کره جنوبی در اعتراض به توافق کشورشان با آمریکا بر سر استقرار سامانه ضد موشکی تاد ، در اطراف محل نصب این سامانه چادرهای اعتراضی برپا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۹    
- همشهری آنلاین: روز مستند برای دومین بار در حاشیه جشنواره کن 2017 برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۱    
- همشهری آنلاین: برای تسکین دندان درد توصیه می شود که سیر و پیاز را روی دندان گذاشت یا از لیمو ترش و نعناع استفاده کرد یا با گذاشتن یخ روی دندان، درد آن را کم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۳    
- همشهری آنلاین: محققان با مطالعه بر روی موش ها دریافتند مصرف دارچین موجب کاهش مضرات رژیم غذایی پرچرب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۵    
- همشهری آنلاین: در بازار دوشنبه 18 اردیبهشت ماه قیمت سکه تمام طرح جدید با روند افزایشی نسبت به دیروز به یک میلیون و 199 هزار تومان رسیده و دلار آمریکا نیز 3757 تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۵    
- همشهری آنلاین: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان این که سربازان جایگاه رفیعی در همه اعصار داشته و دارند، گفت: سربازان در جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۵    
- همشهری آنلاین: دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: رئیس جمهور آینده، وزرایش را از میان افراد ساده زیست، شایسته، پاک دست، کاردان و متخصص انتخاب کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۲    
- همشهری آنلاین: رییس جمهور گفت: تا پایان دولت یازدهم تقریباً در هر ماه یک خط راه آهن افتتاح خواهد شد، افتتاح این خطوط را به بعد از انتخابات موکول کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۰    
- همشهری آنلاین: یک رژیم غذایی سالم و متعادل بهترین راه برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی بدن است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴    
- همشهری دو - محمدرضا حیدری: سال هاست که صنایع خودروسازی بزرگ دنیا تلاش می کنند خودروهایی به اصطلاح سبز تولید کنند که آلایندگی بسیار کمی داشته باشند اما بسیاری از این پروژه ها به جز خودروهای ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۴    
- همشهری آنلاین: ملی پوشان فوتبال ساحلی تاریخ ساز شدند و در دیدار رده بندی جام جهانی فوتبال ساحلی 2017 باهاما با برتری 5 بر 3 مقابل ایتالیا به مدال برنز دست یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۰    
- همشهری دو - حجت الاسلام محمدحسن روحانی: شناخت مربیان تیم ملی نسبت به بازیکنان اصلح، گزینش و دعوت از آنها برای نقش آفرینی در تیم ملی از اهداف برگزاری مسابقات باشگاهی به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۰    
- همشهری دو - نرگس خانعلیزاده: اینطور که معلوم است، نوشته هایش در شبکه اجتماعی توییتر، آنقدر دست به دست چرخیده و بین کاربران مخاطبان خوبی داشته که نوروز امسال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۱    
- وزارت بهداشت به عنوان یکی از مهم ترین وزارتخانه های دستگاه اجرایی کشور، نقشی اساسی در حوزه بهداشت و درمان کشور دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۱    
- مجید آراسته: همواره انسان ها از سلامت به عنوان یک نعمت و از بیماری به عنوان یک عامل دردناک و ناخوشایند توأم با کاهش کیفیت زندگی یاد می کنند ولی متأسفانه بسیاری از ما تا زمانی که کسالت و ناخوشی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۱    
- اعلام سرطان زا بودن یکی از معروف ترین برندهای آمریکایی تولید محصولات آرایشی و بهداشتی باعث شده تا نگرانی های بسیاری در این زمینه به وجود بیاید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۱    
- الهام مصدقی راد: نهمین اتاق مادر و کودک شهر چند روز پیش و در آستانه برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب، در ایستگاه متروی شهرآفتاب افتتاح شد تا مادران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۶    
- همشهری آنلاین: از زمان نشت رادیواکتیو نیروگاه اتمی فوکوشیما دائیچی پس از وقوع سونامی بزرگ مارس سال 2011 در ژاپن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۵    
- شهروندانی که روز گذشته در بزرگراه های منتهی به شمال تهران حرکت می کردند ترافیک سنگینی را تجربه کردند، که حکایت از برگزاری نمایشگاهی دیگر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
- همشهری آنلاین: تیم پایگاه قهرمانی جودوی گرمدره با 5 نشان رنگارنگ قهرمان پیکارهای بین المللی ارمنستان شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
- همشهری آنلاین: بنیامین نتایناهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی سند سیاسی جدید جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را سندی سراسر نفرت و انزجار دانست و آن را پاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
- همشهری دو - الهام فیروزبخت: تقریبا همه ما در کودکی خمیربازی داشته ایم و اشکال و اشیای زیادی با آنها درست کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
- همشهری آنلاین: ارقامی که به تازگی و با مصوبه شورای پول و اعتبار به مبلغ وام مسکن اضافه شده، با توجه به اینکه تغییری در نرخ سود بازپرداخت وجود ندارد همچنان اقساط و سودهای سنگینی را برای متقاضیان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
- همشهری آنلاین: رئیس شورای شهر تهران گفت: با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها و درگیری وزارت کشور، مصوبه افزایش کرایه ها پس از انتخابات در شورای حل اختلاف بررسی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
- همشهری آنلاین: مدیر کل مدیریت بحران گلستان گفت: با تلاش نیروهای تجسس امدادگر در معدن زمستان یورت آزادشهر، جسد 13 معدنچی دیگر در عمق تونل معدن شناسایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
- همشهری آنلاین: بشار اسد،رئیس جمهور سوریه در پیامی به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی از رهبری این کشور به دلیل حمایت از سوریه در بحرانش، تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
- همشهری آنلاین: امانوئل مکرون، رئیس جمهور منتخب فرانسه تأکید کرد، کشورش به ایفای نقش در حوزه مبارزه با تروریسم ادامه خواهد داد و در این زمینه طلیعه دار خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۹    
- مهدیه تقوی راد: سهم جوان ها از 365روز سال در تقویم، همین امروز است که به اسم خودشان نامگذاری شده؛روز جوان.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۶    
- همشهری آنلاین: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار معلمان تیتر یک اغلب روزنامه های صبح ایران است.بقیه روزنامه ها هم به موضوع هایی مانند حضور رئیس جمهور در جمع معدنچیان گلستان و صحبت های دکتر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۶    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های ورزشی صبح ایران اختصاص دارد به بازی پرسپولیس و الوحده، شرایط قرارداد منشا، بازی آسیایی ذوب آهن و صحبت های منصوریان درباره دفاع یووه:
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۶    
- محمد باریکانی: طوفان 2روز گذشته در ابرکوه یزد که همراه با بارندگی شدید بود شکاف سرو 4 هزارساله ابرکوه را که قدمت آن برابر با دوره زرتشت در ایران است بیشتر کرده است.
  • ۱